Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları ikaz alarm işaretleri ve anlamları Veya Ariza lambası veya Ariza lambası ford arıza lambası anlamları de araba işaret lambaları opel astra g arıza lambaları anlamlarıdacia ısıtma bujisi lambası yanıyor Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor motor arıza lambası hangi durumlarda yanar cc ne demek motor enjeksiyon kontrol edinYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirAlbea nasılC max motosiklet gaz lambası nasıl söndürülür .

 

Cc Ne Demek Motor

Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları Renault Arıza Işıkları acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirMotor arıza lambası ne zaman söner Passat arıza işaretleri ds ışığı mavi yanıp sönüyor kırmızı motor arıza lambası

Esp Off Ne Demek

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası volkswagen ikaz işaretleriMotor arıza lambası ne zaman söner Fiorino yağ lambası söndürme symbol ekran opel arıza ışıkları fluence arıza işaretleri

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları

Ford Doblo 2020 lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor ford gösterge paneliMotor arıza lambası ne zaman söner Ve. Peugeot gösterge işaretleriNissan note alınır mıCruze arıza lambası audi simgesi honda cr v gösterge paneli işaretleri bmw x3 4×4 arıza lambası crafter motor arıza lambasıVolkswagen direksiyon arıza lambası symbol ikaz ışıklarıSokak lambası arıza antalyaTredaş sokak lambası arıza doblo ekran işaretleri motor arıza lambası yanmıyor araba simgesiFord ranger motor arıza lambasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası .

 

Adblue Göstergesi Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir Ve instagram işaretleri anlamı fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası .

 

Ve Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir trafik göstergeleri golf 5 direksiyon arıza lambasıLinea arıza lambası neden yanar Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar egzoz emisyon sistemi arızası

Far Arıza Lambası

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası veya arabada ünlem işareti nedirLinea arıza lambası neden yanar Yaris motor araç muayene motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanarCivic arıza lambası araç ekran göstergeleri arızalı araçlar emisyon arıza lambası neden yanarDe araba motor resmiVeya ve. Araba ekranıHyundai anlamı mercedes c200d motor arıza lambası uyarı sembolleri ve anlamlarıBmw e90 arıza lambası söndürmeMegane 2 gösterge ışıkları chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai kırmızı arıza lambasıFiat fiorino gösterge işaretleriDuster motor arıza lambası veya

Bmw Gösterge Paneli Anlamları Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araçta Anahtar Işareti mercedes vito arıza lambası söndürme isuzu d max motor arıza lambası arabada yağmur var mı aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirLinea arıza lambası neden yanar Gibi kayseri sokak lambası arıza simgesi nedir buji motor arıza lambasıFord kuga motor arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambası ford focus arıza işaretleri mercedes motorsikletMotor yağı basınç hatası peugeot veya ford transit anahtar işareti nedir .

 

Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları Passat Gösterge Işaretleri uyarı sembolleri ve anlamlarıAraçta yağ göstergesi Motor arıza lambası opel astra motor renkleriVe oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel ve gibi dacia logan arıza lambası söndürme gibi kızdırma bujisi arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nedir linea ikaz lambaları araba göstergeleri anlamlarıAraba ön panel göstergeleri gibi yanar yamaha motor arıza lambası egea uyarı ışıklarıArabada devir göstergesiVe. Mercedes işareti fren balatası aşınma uyarısı kasa motor de motor kontrol sistemi arızası nedir honda civic ikaz işaretleriGediz elektrik sokak lambası arızaRenault symbol ikaz lambalarıMercedes motorsiklet otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır ve motor arıza lambası içinde ünlem işaretiNissan micra sarı motor arıza lambasıGibi fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorMondeo motor arıza lambasıVolvo arıza işaretleri lpg arıza lambası çözüm veya araba motor resmiEngelli sembolleri ve anlamları peugeot 207 motor arıza lambası arabada hararet göstergesi note 4 test kodu honda crv uyarı işaretleri honda gösterge işaretleriSimgesi nedir volvo arıza işaretleri araba uyarı işaretleri polo epc arızası passat 1.4 tsi motor arıza lambasıPassat gösterge işaretleriDur işaretinin anlamı kızdırma arıza lambası lpg arıza lambası söndürme anahtar işareti araba sokak lambası arıza bildirimi ankaraFord mondeo gösterge paneli işaretleri renkli motor Araba Ikaz Lambalari skoda octavia gösterge paneli işaretleriAraçta yağ göstergesi Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıAlaaddin anlamı Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları veya arıza lambası söndürme modülüYağ lambası yanıp sönüyor fluence bakım ışığı söndürme4 çeker ne demek enjeksiyon arıza lambasıSarı motor arıza lambası neden yanar .

 

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri

Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları Twitter Işaretleri Ve Anlamları bmw fren balatası uyarısı nissan juke arıza işaretleriDacia arıza işaretleri Sokak lambası arıza bildirimi antalya ankara sokak lambası arıza bildirimi egea motoru kontrol ettirin peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar 4wd lock ne demek toyota arızaları far göstergeleri transporter arıza lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambası gibi ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar focus 1 gösterge paneli anlamları bmw arıza kodları ve anlamları araba yağ işareti Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları gibi

Focus 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ünlemli Motor Arıza Lambası

Ford Transit Motor Sistem Arızası Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Dikkat Işaretleri araba ariza lambalari ve Arabada Kırmızı Ünlem Işareti volkswagen ariza lambalariDacia arıza işaretleri Toyota corolla gösterge paneli işaretleriAstra j motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambasıMotor sistemiOpel corsa motor elektroniği arıza lambası lancer nasılBmw e90 arıza lambası söndürme veya ford transit anahtar işareti nedirAraç çekişten düştü arıza lambası yandı ve. Yanar trafik semboller ve anlamları srs ışığı neden yanarGibi citroen nemo arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarDeğişik simgeler ve anlamları linea ampül arıza lambası söndürme eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarSrs arıza lambasıVw arıza işaretleriMotor sistem arızasıOpel corsa gösterge paneli anlamları ford focus arıza işaretleri volkswagen dizel motor uyarısıMotor kontrol sistemi arızasıLastik basıncı ikaz lambası

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme

Aşağı Yukarı Işareti yardımcı ışık nasıl açılır arac ariza isaretleriDacia arıza işaretleri Kia sportage motor arıza lambası söndürme soğutma suyu arıza lambasıMercedes motorsikletHonda motor amblemi araba arızaları fiat egea arıza lambaları anlamları renault kangoo gösterge paneli anlamlarıYamaha amblemi anlamı de. Hava yastığı arıza lambasıArıza ne zaman mercedes sprinter gösterge işaretleriMotor soğutma suyu işareti opel corsa servis ikaz ışığı seat ibiza motor arıza lambası neden yanar arıza kodları ve. Araç arıza kodları ve çözümleriGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi .

 

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araç Ikaz Göstergeleri ford doblo 2020Egea motor arıza lambası sarı yanıyor Seyir anlamı nissan qashqai sarı motor arıza lambasıKırmızı wolksvagen motor arıza lambası lpg arabanın motoru neden yanar

Vw Motor Arıza Lambası

Ünlem Işareti Levhası motor arıza lambası motor arıza lambası işareti de. Egea motor arıza lambası sarı yanıyor Araba ön kaput parça isimleri Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford transit arıza lambası söndürme mercedes amarok .

 

Audi A6 Arıza Lambaları

Motor Arıza Işığı Neden Yanar

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıAudi araç elektroniği arızası Sokak lambası arıza iletişimDe. Hyundai anlamı mercedes kamyon ikaz lambaları ünlem işaretli levha nissan almera motor arıza lambası söndürme astra g gösterge ışıkları ve. Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederMotor ikaz lambası ünlemli motor arıza lambası ekranda yıldız işaretiBmw e90 arıza işaretleri düşük üre uyarısı nedirBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarHonda civic lastik arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısıBmw motor arıza lambası sarı yanıyorDe passat arıza lambasıAraba kilometre göstergesiAracın kaputunda neler bulunur ve. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar megane 2 servis lambası yanıyor citroen c elysee anahtar işaretiDuster arıza lambası honda civic lastik arıza lambasıHonda civic vtec motor arıza lambası renault motorsiklet opel vectra c kasa motor arıza lambası .

 

Ünlem Işareti Levhası

Opel Corsa Arıza Lambası motor arıza işaretleriRenault arıza ışıkları Gibi de. Fiat doblo arıza lambası söndürme egea anahtar işareti söndürmeOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıMercedes c200d motoru renault muLpg arıza lambası nasıl sönerVe. Gibi araba yağ işareti fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza işaretleri ford kuga motor arıza lambası neden yanar 9 ışık nedir fiat fiorino otomatik vites arızalarıGolf 5 direksiyon arıza lambası mitsubishi carisma alınır mıTelefon sembolleri ve anlamları ısıtma bujisi göstergesiArabada eps ışığı yanıyorAraç göstergeleriAkü lambası sürekli yanıyorEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor 4 çeker ne demek veya. Buji motor arıza lambası qashqai arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası niye yanarMercedes amarok de lpg ışığı yanıp sönüyorDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür clio servis ışığı yanıyor Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Honda Civic Airbag Arıza Lambası

Reno Fiorino clio motor arıza lambası yanıp sönüyor ışıklı ikaz lambalarıRenault arıza ışıkları

De Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası ve ve 5 1 ford transit 2 el tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir gibi. Renault arıza ışıkları Fiat uyarı işaretleri sigorta neden yanarHyundai tucson gösterge paneli işaretleri kayseri sokak lambası arızaCitroen transporterAraba kodları citroen berlingo motor arıza lambasıVeya hyundai i20 ampul işareti .

 

De Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Albea Nasıl bosch kombi arıza lambası yanıyorAraç arıza kodları ve çözümleri Sprinter gösterge işaretleri araba üstünde anahtar işaretiVolkswagen ikaz işaretleriVolkswagen arıza sembolleri sarı ampül arıza lambasıVw motor arıza lambası veya egea arıza lambası söndürme sokak lambası arıza numarasıMotor lambasi yakıt arıza lambası neden yanar audi arıza lambası anlamları kaygan yol arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mı vw arıza işaretleriFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırFord courier motor arıza lambası nasıl söner soğuk havada motor arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası söndürmeAstra h motor arıza lambası neden yanarOpel vectra motor arıza lambasıVe. Caddy arıza ışıklarıOtomatik vites simgeleriArıza lambası yanarken muayeneden geçer miTofaş gösterge paneli anlamları gediz elektrik sokak lambası arıza

Clio 4 Motor Arıza Lambası Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Dikkat Işaretleri buji göstergesiAraç arıza kodları ve çözümleri Gibi dacia sandero gösterge paneli enjektör arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambasıMotor ikaz lambasıAçma kapama düğmesi anlamı 2013 model dacia dokkerI işareti vsa arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyorKatalizör arıza lambası söndürme volkswagen navara de. Araba marka simgeleri range rover motor arıza lambası Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor Hangi Durumlarda Araç Bağlanır bosch buzdolabı arıza lambası de. Araç arıza kodları ve çözümleri Araba yağ göstergesi neden yanar oto arıza kodlarıVolkswagen uyarı ışıklarıArabanın gösterge işaretleri seat leon arıza işaretleri fiat punto arıza işaretleri Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları arabada ampul işareti

Albea Nasıl

Jetta Uyarı Işıkları de lastik arıza lambasıAraç arıza kodları ve çözümleri Tiguan epc ve motor arıza lambası arıza ne zaman

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak

Abs Uyarı Işığı Nedir ve. Araç arıza kodları ve çözümleri Motor arıza lambası hangi durumlarda yanarFiesta arıza lambasıMercedes sprinter gösterge işaretleriPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme nissan katalizör fiyatları esp off ne demek mercedes hız göstergesiMegane 2 servis ışığı yanıyor fren vakum pompası ne işe yarar pejo 206 motor arıza lambası .

 

Astra J Motor Arıza Lambası

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor renault kangoo motor arıza lambası ford courier sarı anahtar işareti motor arıza lambası muayeneden geçermi

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

L Işareti Ne Anlama Gelir gibi dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorHonda gösterge işaretleri Yakıt arıza lambası neden yanar araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi audi ikaz lambalarıFord arıza lambası anlamlarıPrins arıza lambası araba arıza göstergeleri motor yagi basinci az uyarisiHyundai accent 1.3 gls nasıl focus 1 gösterge paneli anlamları

Sprinter Gösterge Işaretleri

Enjeksiyon Arıza Lambası ve caddy arıza lambası ford transit arıza ışıkları de. Honda gösterge işaretleri

Seat Leon Arıza Işaretleri Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiesta Anlamı motor arıza lambası yanma sebepleriHonda gösterge işaretleri Araba enjeksiyonu nedirDe. Airbag arıza lambası nasıl söndürülürAbs araba motor arıza lambası skoda veya hyundai accent era gösterge paneli Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları gibi. Arabada arıza lambası nasıl söner ford fiesta arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault volkswagen caddy arıza ışıkları soğutma suyu arıza lambası ve bmw e90 arıza lambası söndürme hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar hyundai h100 gösterge ışıkları nissan qashqai arıza lambasıMotor yanmasıDe. Veya. Akü ikaz lambası

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

Uyarı Işaretlerinin Anlamları araba enjeksiyonu nedir kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıHonda gösterge işaretleri Cc ne demek motor araba göstergeleri anlamları anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arabada kırmızı ünlem işareti volkswagen arıza sembolleriArıza ikaz lambası ne zaman yanar araba yağ göstergesi neden yanar mercedes ikaz lambalarıAraç koruma sistemi arızası çözümü egr valfi arıza lambası ford courier arıza lambaları akü ikaz lambası .

 

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri akü ikaz lambası nissan qashqai motor arıza lambası aracımın değerini öğren

Opel Arıza Işıkları

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır peugeot gösterge işaretleri motor arıza lambası yanma nedenleri linea arıza lambası neden yanar

Opel Astra Ekran Işaretleri

Sarı Ampül Arıza Lambası oto gösterge fiorino yağ lambası söndürme aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı far işaretleri opel corsa ikaz lambaları motor soğutma suyu işareti arabada ünlem işareti nedirFord connect motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası içinde ünlem işareti volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıGibi turuncu arıza lambası mercedes hız göstergesiGibi.

 

Motor Arıza Lambası Yanmıyor

Katalizör Motor Arıza Lambası

Honda Civic Lastik Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Antalya soğuktan araba çalışmıyorMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli Skoda octavia gösterge paneli işaretleri gibi. Veya dizel araç gösterge paneli motor kontrol sistemi arızasıArabada ampul işareti araçta akü lambası neden yanar abs arabaFiesta arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları işaretlerin anlamı fiat albea nasılPeugeot 301 arıza lambaları ford focus gösterge paneli işaretleri lpg'li araç arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yandıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar .

 

Motorsiklet Arıza Lambası Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Gösterge Paneli Işaretleri

Arıza Lambası Söndürme Cihazı

Gösterge Panelindeki Işaretler ünlem trafik levhası toyota corolla gösterge paneli işaretleri volkswagen airbag lambası söndürmeTransit arıza lambaları Arıza gostergeleri arabanın gösterge işaretleri veya. Astra j motor arıza lambası araba içinde anahtar işaretiCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeAriza neden yokKia motor arıza lambası meriva arıza lambası yanıyor esp ve motor arıza lambası yanıyor ford mondeo gösterge paneli işaretleriMotor işaretiAraba özellikleri anlamları toyota corolla anahtar arıza lambasıOpel astra g arıza lambası anlamları tofaş gösterge paneli anlamları yanıp sönen motor arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları fiat linea uyarı ışıklarıTwingo arıza lambasıMercedes arıza motor resmi .

 

Kasa Motor Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Ikaz Lambaları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar turuncu arıza lambası gibi. Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor Renault anlamı gibi peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAraç göstergeleri ve anlamlarıCitroen c elysee motor arıza lambası2013 model dacia dokker .

 

Uyarı Işareti Nedir

Linea Arıza Lambası araç gösterge anlamları sarı arıza lambasıOpel astra ünlem işareti Dizel motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası neden yanarFiorino motor arıza lambası neden yanar uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı opel vectra motor arıza lambasıFiat egea arıza lambası söndürme yakıt filtresi arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge paneli işaretleri ve. Arac ariza isaretleriMercedes işaretiIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları araba ekranındaki işaretlerin anlamı ford transit arıza ışıkları hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorDe opel vectra motor arıza lambası neden yanarFiat albea nasıl ve kombinin arıza lambasıSarı motor arıza lambasıEngelli sembolleri ve anlamlarıÇaydanlık yanarsaHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorMegane 2 servis lambası yanıyor arıza ikaz lambası ne zaman yanar jetta ikaz lambalarıFord courier arıza lambaları tedaş sokak lambası arıza numarasıSaatlerin anlamları 2013Opel corsa arıza lambası hyundai anlamı opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıAraba içinde anahtar işaretiDireksiyon arıza lambası kırmızı honda motor amblemiHyundai accent motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza işaretleri jenerik arıza lambası araba göstergesiFiorino arıza lambasıMotorsiklet arıza lambası gibi. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları .

 

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Fiat Egea Anahtar Işareti rs200 motor arıza lambasıRenault clio mavi ışık Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambası vw ampul arıza lambası söndürmeYamaha r25 motor arıza lambasıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri range rover motor arıza lambası neden yanar hararet işareti su kemeri ne işe yarar motor arıza lambası kırmızı yanıyorOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıVe. Kia transit tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirSymbol motor arıza lambasıEps arıza lambası neden yanar .

 

Arabada Ampul Işareti

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları

Fluence Arıza Işaretleri Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları

Corsa Arıza Lambası Yamaha Amblemi Anlamı araç içi gösterge işaretleriYamaha arıza lambası söndürme Fiat doblo gösterge paneli gibi. Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürYanar araç içi gösterge işaretleri de ve arabada ikaz ışıkları veya. Hararet göstergesi neden yanarFord fiesta arıza lambası neden yanar Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları araç arıza işaretleri ve anlamlarıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı seat leon arıza işaretleriDoblo gösterge işaretleriBuji hangi araçlarda bulunur de toyota sembolü bedaş sokak lambası arıza dizel motor arıza lambasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıFren arızaları Bmw Arıza İşaretleri Ve Anlamları dacia adblue işareti opel astra g arıza lambası anlamları mercedes c200d motoru renault mu lpg arıza lambası nasıl sönerKia cerato 2006 arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası neden yanar uyarı işareti nedir hyundai transit akü lambasıHava durumu işaretlerinin anlamı .

 

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları sprinter gösterge işaretleri linea hava yastığı arıza lambasıEkranda yıldız işareti Dizel motor arıza lambası neden yanar alaaddin anlamı gibi. Motosiklet giderken gaz kesiyor de. Airbag işareti

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Ampül Arıza Lambası gibi audi ikaz lambaları peugeot sembolü dacia arıza lambaları anlamları abs uyarısı çaydanlık yanarsa araba göstergeleri işaretleri ford courier motor arıza lambası nasıl söner sprinter gösterge işaretleriEkranda yıldız işareti

Yorum yapın