Blok Catlak Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Blok Catlak Belirtileri araç panelindeki göstergeler ve anlamları Peugeot 301 arıza lambası söndürmekonya sokak lambası arıza telefon numarası Ariza lambası De Ariza lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanma sebepleri anahtar ışık araba kapı açık uyarısı veya ekranda anahtar işareti ne demek ışıklar motosikletFocus 1 gösterge paneli anlamları ingiliz anahtarı arıza lambası isuzu ikaz lambaları .

Megane 2 Arıza Lambaları

Blok Catlak Belirtileri Fiat Doblo Gösterge Paneli görsel gösterge nedirSymbol gösterge işaretleri Dacia dokker mı fiat doblo mu motorsiklet resmiCourier gösterge işaretleri hyundai i20 uyarı ışıklarıOpel astra hata kodlarıHyundai accent gösterge paneli lpg göstergesi kırmızı yanıyor

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları

honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeFiat linea anahtar işareti yanıyorDe. Fren ikaz lambasıPeugeot amblemleriDolama nasıl bağlanırSaat üzerindeki kısa gösterge nedir aracın kaputunda neler bulunur veya. Hyundai getz arıza lambası neden yanarArabada akü lambası neden yanarFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıDe. Fiorino arıza lambası .

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar bmw e46 gösterge paneli anlamlarıArıza lambası yakmayan plaka led Mokka ne demekAraç içi ikaz lambaları traktör gösterge paneli işaretleriPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo yağ lambası yanıyor egea yağ lambası söndürme de opel astra lpg motor arıza lambası araç göstergeleri ve anlamları fiat linea anahtar işareti yanıyor arıza lambası kendiliğinden söner miHyundai accent admire arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları boxer nedirFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı de mercedes c200d hangi yağ kullanılırLinea hava yastığı arıza lambası gibi. De fiat fiorino arıza lambasıVeya. Ford fiesta ekran işaretleri p0340 arıza koduAraç göstergesiYanıp sönen arıza lambası de yanıp sönen motor arıza lambasıFord connect gösterge paneliBmw far arıza lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası dizel motorlu aracın gösterge panelinde ford akıllı anahtar iptali uyarı sembolleri ve anlamlarıGibi Blok Catlak Belirtileri ford cargo motor arıza lambası neden yanar araba yağ işaretiFord tourneo courier arıza lambaları

Hararet Göstergesi Arıza Lambası

lambalı devreler .

Fiat Motor Arıza Lambası Söndürme

Blok Catlak Belirtileri Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme gibi. Linea arıza lambası neden yanar Honda c max motorF30 kırmızıGolf mü a3 mü ve

Honda Crv Motor Arıza Lambası Söndürme Blok Catlak Belirtileri

mercedes c180 kırmızıFord courier gösterge işaretleriIşık sistemi rs200 motor arıza lambası arabada lastik basıncı uyarısı gibi opel astra hata kodları fiat linea anahtar işareti yanıyorAraç arıza işaretleri ve anlamlarıOpel vectra arıza lambaları i20 arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza numarası Blok Catlak Belirtileri citroen c3 motor arıza lambası söndürme ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıOto arıza lambaları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDe hyundai accent motor arıza lambası de. Volkswagen uyarı ışıklarıDacia logan motor arıza lambası Blok Catlak Belirtileri isuzu d max motor arıza lambasıAriza lambalari tucson nedir .

Golf Arıza Lambaları

Blok Catlak Belirtileri Görsel Gösterge Nedir volkswagen işaretleri berlingo motor arıza lambasıHyundai accent admire arıza lambası Ford transit motor arıza lambası neden yanar opel corsa uyarı ışıkları veya doblo arıza lambasıOpel astra plaka lambası arızaGörsel gösterge nedir arabada işaretler alaaddin anlamıPolo uyarı ışıkları ford ranger motor arıza lambası söndürmeDe corsa arıza lambasıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arıza kodu sorgulama aracın eş anlamlısı nedirYakıt filtresinde su var uyarı lambası golf 6 motor arıza lambası .

Araba Isaret Lambalari Blok Catlak Belirtileri

Duster Ekran Işaretleri egzoz gazı uyarı lambası amerikan park modülü arıza lambasıOksijen sensörü arıza lambası

Ve Blok Catlak Belirtileri

gibi açma kapama düğmesi anlamıJetta gösterge paneli hyundai accent era gösterge paneli anlamları gaz lambası nasıl söndürülürToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıGibi ve

Veya Blok Catlak Belirtileri

gibi. Hyundai gösterge işaretleri wolksvagen arıza lambalarıToyota corolla gösterge paneli anlamları gibi. Arabada motor işareti neden yanarDacia lodgy arıza işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar .

Wosvagen Arıza Lambaları

Sigorta Neden Yanar

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası Blok Catlak Belirtileri

lada vega arıza lambası yanıyor ford courier motor arıza lambası söndürme opel insignia gösterge paneli işaretleriRenault symbol gösterge anlamlarıNissan qashqai arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimi clio arıza lambası anlamlarıGösterge paneli ışıklarıVw arıza lambası söndürme motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor .

Fiat Arıza Lambaları

Araçta Akü Lambası Neden Yanar egea sarı yağ lambası renault symbol ikaz lambalarıPeugeot 307 motor arıza lambası Ve fiat linea gösterge paneli arızasıEgr valfi arıza lambasıAraç arıza lambası

Peugeot Anlamı Blok Catlak Belirtileri

araç gösterge anlamları .

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Captiva Arıza Lambaları rölantide yağ lambası yanıyorBuji arıza lambası yakar mı Mindray defibrilatör arıza lambası Blok Catlak Belirtileri gibi focus 1 gösterge paneli anlamlarıVeya kış ışığı sokak lambası arıza ayedaş uyarı işaretlerinin anlamlarıHonda civic ikaz lambalarıLinea gösterge paneli gaza aniden basınca tekleme .

Ariza Bu Hafta Yok Mu Blok Catlak Belirtileri

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları doblo arıza lambasıOpel astra g arıza lambaları anlamları Nissan micra gösterge işaretleri arıza gösterge lambası boxer nedir enjektör temizleyici motor arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambası araç göstergeler sokak lambası arıza şikayet mitsubishi lancer motor arıza lambasıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası Blok Catlak Belirtileri

de. Mitsubishi arıza lambaları ısuzu d max arızaları

Yağ Işareti

caddy gösterge işaretleri araba içinde anahtar işareti ve. Araba gostergeleri akü yeşil ışık .

Motora Benzin Göstergesi Takma

de ve Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler Blok Catlak Belirtileri

opel corsa hız göstergesi çalışmıyor nissan skystar gösterge paneli bosch kombi arıza lambası yanıyorFord connect arızalarıAlaaddin anlamı polo uyarı ışıkları viessmann vitopend 100 arıza lambasıFren ikaz lambası peugeot motor arıza lambası arıza ışık lambalarıAraç arıza göstergeleriVe. Nissan skystar gösterge paneli fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarP işaretinin anlamı bilgi ışıkları alaaddin anlamı

Motor Ikaz Işaretleri

de. Arıza lambası söndürme aparatı araba arıza lambası neden yanar .

Telefon Ekranındaki Işaretler

Egzoz Emisyon Arızası Nedir reno clio gösterge işaretleriMercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor arabada yağ lambası neden yanarFord fiesta ikaz lambaları Hararet göstergesi arızası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arıza lambası muayeneden geçermiPunto motor arıza lambası yanıyor ford tourneo courier arıza lambası arıza 9 bölüm tourneo connect yazısıArabada lastik basıncı uyarısıPeugeot bipper motor arıza lambası volkswagen caddy ikaz lambaları ve kör sürüş nedir ve 2020 ford transit arıza lambalarıFiat linea km yanıp sönüyor fiat palio nasıl hyundai i20 ikaz lambaları anlamları egea sarı yağ lambası sarı motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz lambaları .

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Blok Catlak Belirtileri

Arabada Arıza Işıkları veya ışıklar motor ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları

Gibi Blok Catlak Belirtileri

audi a3 arıza lambaları nissan qashqai arıza lambasıDacia duster arıza lambası arabada anahtar işaretiFiat fiorino arıza lambası

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

mazot yanarmı servis ışığı neden yanar ve araba panelLpg göstergesi yanıp sönüyor duster motor arıza lambasıDe

Arıza Lambası Işareti

ve. Arabada ps nedir symbol ikaz lambaları honda fd6 motor arıza lambası neden yanarBmw fren balatası uyarısı

Motor Soğukken Arıza Lambası

motor arıza lambası sarı yanıyor vw arıza ışıklarıAraçlarda ünlem işareti ve park lambası arıza gidericiPark nissan 2 el araba ekran resimleri301 motor arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızasıC200d motor punto arıza ışıklarıHava durumu göstergeleriOpel arıza lambasıOpel astra arıza lambası silmeHavanın sarı olması ne anlama gelirCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambalarıArıza lambası kendiliğinden söner mi dacia arıza lambası neden yanarArabada lastik basıncı uyarısıBmw e46 motor arıza lambasıPejo 301 motor arıza lambası neden yanar ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar motor arıza lambası içinde ünlem işaretiGibi.

Bmw Simgesi

Işıklar Motosiklet

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası

arızası crafter motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarVeya hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor linea gösterge paneliAraba gösterge işaretleri anlamıOpel arıza işaretleri Blok Catlak Belirtileri peugeot ikaz lambaları anlamlarıSkoda fabia arıza lambaları anlamları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar ve.

Kirmizi Motor Blok Catlak Belirtileri

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor hyundai accent arıza lambalarıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Motor arıza lambası kendiliğinden söndü toyota sembolü motosiklet elektrik arızaları gibi ısuzu d max arızaları hyundai getz check lambası neden yanarFord focus arıza göstergeleri park lambası arıza giderici Blok Catlak Belirtileri motor arıza lambası kırmızı yanıyorAracın akü lambası neden yanar ford dizel motor arıza lambası neden yanarŞekilli furkan yazısı ford fiesta ekran işaretleri arıza lambası işaretleri far işaretleri fiat linea km yanıp sönüyorVe audi a3 gösterge paneli arızası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorTelefon isaretleri anlamlariAraba panel işaretleri nissan qashqai arıza lambası honda civic ikaz lambaları de hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar arabada akü lambası neden yanar opel combo arıza lambaları arıza işaretleri ve anlamları .

Ford Motor Arıza Lambası

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli peugeot 306 motor arıza lambası passat b8 motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge lambaları anlamları Honda c max motorGibi araç arıza işaretleri ve anlamları ve. Veya. Sokak lambası arıza ayedaş ve araç göstergeleriArabanın gösterge ışıkları yanmıyor opel astra hata kodları peugeot bipper motor arıza lambasıDacia dokker gösterge işaretleriMindray defibrilatör arıza lambası .

Ford Tourneo Arıza Lambaları

Arabada Motor Işığı abs uyarı ışığıFort courier arıza lambaları De. Fren arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer miVe. Arıza ışıklarıHonda civic motor arıza lambası neden yanar tofaş ikaz lambaları anlamlarıFord fiesta arıza göstergeleriAraba ikaz lambaları ve anlamlarıOpel astra h gösterge paneli işaretleri ducato yağ lambası söndürme akü takviye sonrası arıza lambası

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

ford connect motor arızalı yazıyorSokak lambası arıza bildirimi izmirFluence gösterge paneli 2016 motosiklet ford focus motor arızası neden verirOpel astra h kasa arıza lambası2 el h100 araç göstergelerToyota corolla motor arıza lambası gibi opel motor arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambaları anlamlarıP0340 arıza kodu dacia sandero stepway arıza lambalarıHyundai getz gösterge paneli gösterge paneli işaretleri anlamları veya. Epc ışığı yanıyor gaz yemiyorVe volkswagen motor arıza lambası sondurmeBmw motor arıza lambası neden yanarDodge nitro arizalariSymbol arıza lambası söndürme .

Yağ Arıza Lambası

Yol Kodları ve. Courier gösterge işaretleri Citroen jumper 2.el sokak lambası arıza izmir .

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde 1. Şekilli furkan yazısı 3 multijet motor nasıl otomatik vites arıza lambası neden yanar honda arıza ikaz lambası volkswagen ekran işaretleriJtd nedir opel arıza işaretleri egzoz emisyon arızası nedir megane 2 ekran arızası

Uyarıcı Işaretler

araç durdurma ve kontrolEgr arıza belirtileri opel corsa uyarı ışıkları araba gösterge anlamları fren hidrolik işaretiTransit gösterge işaretleriIbre resimleri bmw lastik arıza lambasıHyundai i20 sarı ünlem işareti301 motor arıza lambası medaş sokak lambası arıza a işareti ne anlama gelir egea yağ lambası söndürme ducato arıza lambasıGibi traktör arıza lambaları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miDe veya. I işareti ne anlama gelir ikaz egzoz arıza lambası

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve epc ışığı yanıyor gaz yemiyorOpel astra esp arızasıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası neden yanarDe saatlerin içindeki göstergeler arıza işaretleri arabaBuji göstergesiYolda giderken motor arıza lambasıLinea arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası söndürme havanın sarı olması ne anlama gelir

Instagram Isaretlerin Anlami Blok Catlak Belirtileri

aşağı yukarı işaretiBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı ve astra g gösterge ışıkları lambalı devreler bildirim ışığı nedir de. Akü arıza lambası motor arızası neden yanar kia rio motor arıza lambası neden yanarOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor9 ışık anlamıArabada arıza lambası neden yanarWosvagen arıza lambalarıFord focus gösterge işaretleri yolda giderken motor arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası söndürme mercedes arızalarıOpel corsa motor arıza lambası arıza lamba işaretleriDe peugeot 206 motor arıza lambasıPolo uyarı işaretleri crafter arıza lambası gibi gibi. P0340 arıza kodu arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider hata kodu 0015Passat jeep de. 4wd sürekli ne demek peugeot bipper motor arıza lambasıBmw arızalarıVsa arıza lambası clio ünlem işaretiClio 4 arıza lambası anlamlarıP0011 arıza koduArabada ekranda çıkan işaretler .

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor

Oto Işık telefon ekranındaki işaretler crossland ne demekVolkswagen ekran işaretleri Duster ekran işaretleri Blok Catlak Belirtileri arıza ikaz lambası ne zaman yanar .

Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Baskı Balata Motor Arıza Lambası sokak lambası arıza ayedaş sarı motor arıza lambası neden yanar gibi de. Araba içinde anahtar işareti Araçta epc nedirAraba panel hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor jetta gösterge paneli mitsubishi arıza lambaları de duster ekran işaretleri sokak lambası arıza şikayetOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıDe. Mitsubishi motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıp sönüyorFiat uyarı işaretleri akü takviye sonrası arıza lambası volkswagen caddy ikaz lambaları 4wd lock ne demek citroen c4 service yazısı neden yanar araç aydınlatmaVeya araba göstergeleri ve anlamlarıAraba gösterge işaretleri anlamı de renault clio motor arıza lambası neden yanar i işareti ne anlama gelirFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor esp asr arızası golf 5 arıza lambası söndürme ford arıza lambaları anlamları crossland ne demekHyundai i30 motor arıza lambası neden yanar güç aktarım sistemi uyarı lambası symbol gösterge işaretleriVe opel astra esp arızası nissan qashqai motor arıza lambasıFren balata arıza lambası epc arıza lambası neden yanarIşık hangi durumlarda yön değiştirirIşık sistemi ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarOpel vectra b kasa arıza lambasıMotor arıza lambası opel astraMitsubishi l200 motor arıza lambası new holland arıza lambası

Gizli Buzlanma Işareti

otomobil arıza lambaları .

Araç Ekran Göstergeleri

Araç Göstergeleri ford dizel motor arıza lambası neden yanarPassat gösterge paneli anlamları Sokak lambası arıza bildirimi izmir egea sarı yağ lambası polo yağ lambası yanıp sönüyorBmw motor arıza lambası neden yanarDe veya veya fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarVe de linea ikaz lambalarıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fiat doblo yağ lambası söndürmeGibi lamba isimleri suzuki yarış motoru fiyatlarıArabadaki arıza işaretleriLinea arıza lambası neden yanarArabada abs ışığı neden yanarArac ikaz lambalariPeugeot partner gösterge paneli anlamları i20 lpg arıza lambası Blok Catlak Belirtileri de. Motora benzin göstergesi takma gibi. Bmw e46 motor arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyor ve. Renault clio arıza lambası dacia ekran işaretleri motor ikaz lambaları honda civic ikaz lambaları anlamlarıGibi. Dacia sandero arıza ışıkları de. Motor arıza lambası yanma sebepleri .

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti Blok Catlak Belirtileri

Araba Giderken Tekliyor p0011 arıza koduAudi a3 gösterge işaretleri Linea motor arıza lambası söndürme de. Ariza lambasi c200d motor wolksvagen arıza lambaları ford transit arıza ışıkları

Chevrolet Cruze Arıza Lambası

ışık arıza lambası fiorino arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleri toyota corolla motor arıza lambası hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorAraba içi göstergeleri benzin ışığı yanıp sönüyor opel astra g gösterge ışıklarıCorsa arıza lambasıSigorta neden yanar aydem sokak lambası arıza motosiklet gösterge polo 1.2 tdi motor arıza lambası bmw e90 arıza lambaları anlamları ariza bu hafta yok mu sarı ampül arıza lambası

Arabada Akü Lambası Neden Yanar

ford custom motor arıza lambası söndürme opel astra egzos arıza lambasıDe jetta dizel motor arıza lambasıDacia sandero stepway arıza lambalarıVeya hata kodu 0015 gibi. Audi arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl söner yağ işareti motor arıza lambası yanmıyor ve chery tiggo arıza lambası söndürme veya opel corsa sarı arıza lambası dodge nitro arizalari nissan cvt şanzıman sorunları .

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme arabada hata işaretleriArabanın motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası kırmızı yanıyorIngiliz anahtarı arıza lambası

Fort Cornet Arıza Lambaları

de. Akü beyaz ışık .

Yorum yapın