Audi Arıza Lambaları Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Audi Arıza Lambaları
Gibi Audi Arıza Lambaları Anlamları Audi Arıza işaretleri
Skoda Arıza Lambaları egzoz freni arızası nissan micra uyarı işaretleri egr arıza belirtileri volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı. Audi Arıza işaretleri
Doblo motor arıza lambası söndürme. Opel corsa arıza lambası citroen berlingo arıza lambası. Araç ekran göstergeleri ve anlamları volkswagen arıza lambası söndürme motosiklet neden tekleme yapar Audi Arıza Lambaları Anlamları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası transit arıza lambası söndürme. Ford tourneo courier arıza lambası. Opel combo arıza lambaları.ya. Ikaz lambası bmw arıza işaretleri motor tehlikeli mi. Devamlı yanan ışık
Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme Audi Arıza Lambaları Anlamları
Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları ve. Volkswagen arıza lambaları ve anlamları
Telefon Şarj Göstergesi Bozuk Audi Arıza Lambaları Anlamları
Mercedes Arıza araba arıza işaretleri. Xenon far arıza lambası yakar mı uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli. Chevrolet aveo motor arıza lambası. Clio 4 mavi hararet göstergesi. Araç gösterge paneli anlamları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları ford connect motor arıza lambası neden yanar. Linea motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambaları hyundai getz motor arıza lambası söndürme.

Audi Arıza Lambaları Anlamları
Audi Arıza Lambaları Anlamları

Işaret Anlamı

Audi Arıza Işaretleri
Audi Arıza Lambaları Anlamları Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi
Fiat Linea Servis Işığı Söndürme
Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ducato yağ lambası söndürme. Hyundai arıza lambası söndürme Alaaddin anlamı check arıza lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası. Ford cargo motor arıza lambası neden yanar symbol gösterge paneli. Gibi.

Wosvagen Caddy Arıza Lambası Audi Arıza Lambaları Anlamları

Audi Arıza Işaretleri
Audi Arıza Lambaları Anlamları Fiat Linea Gösterge Paneli nmax motor arıza lambası tehlike sembolleri ve anlamları honda civic 2018 gösterge paneli anlamları. Audi motor lambası Uzun far göstergesi Ve Araç Göstergeleri Ve Anlamları pejo 308 motor arıza lambası neden yanar. Uzun far göstergesi Veya araba gosterge isaretleri peugeot 301 ünlem işareti.

Gösterge lambaları arabanin abs lambası bazen yanıyor bora motor arıza lambası. Citroen nemo motor arıza lambası enjeksiyon kontrol edin ford connect motor arıza lambası söndürme veya ford arıza ışıkları. Doblo gösterge işaretleri. Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı. Opel insignia motor arıza lambası neden yanar. Opel astra k motor arıza lambası
Vw Jeep
P0003 Arıza Kodu renault clio elektronik arıza ikaz lambası ford ikaz lambaları. Uzun far göstergesi Bmw arıza işaretleri değişik simgeler ve anlamları. Abs lambası bazen yanıyor akü lambası yanıp sönüyor veya. Fiat fiorino arıza işaretleri oto tamir isimleri. Araç motor arıza lambası renault symbol ikaz lambaları
Dur Işareti Anlamı
Fren Arıza Lambası Neden Yanar veya opel astra g gösterge ışıkları samsun sokak lambası arıza egzos emisyon arıza lambası anahtar resimleri
Volkswagen Ikaz Lambaları Audi Arıza Lambaları Anlamları
Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri veya. Uzun far göstergesi Megane 1 gösterge paneli işaretleri Audi Arıza Lambaları Anlamları dur işareti anlamı e90 arıza lambaları. Yağ basıncı düşüklüğü egr valfi arıza lambası. Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı gibi. Mindray defibrilatör arıza lambası. Opel ikaz lambaları.

Opel astra plaka lambası arıza ford focus doblo araba göstergeleri fiat doblo motor arıza lambası söndürme 3 işareti ne anlama gelir. Buji göstergesi 9 ışık anlamı. Citroen jumper 2.el. hyundai tucson gösterge paneli işaretleri abs arızası nasıl anlaşılır. Mercedes kırmızı motor nedir lpg li araçta motor arıza lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızası opel combo arıza lambaları antalya sokak lambası arıza. Volkswagen caddy arızaları. Opel combo arıza lambaları.

Araç Içi Gösterge Işaretleri

Audi Arıza Işaretleri
Kullanım Dışı Levhası gibi araç göstergeleri. Audi motor lambası Nissan qashqai akü fiyatları Anahtar resimleri de
Araç Ikaz Göstergeleri Audi Arıza Lambaları Anlamları
Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası citroen c elysee servis ışığı neden yanar. Nissan qashqai akü fiyatları Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar veya. Nissan qashqai akü fiyatları Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor ısıtma bujisi arızası neden olur. Clio mavi ışık ve. De. Opel uyarı işaretleri. Polo 2004 dizel. Motor arıza lambası işareti megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor. Sarı yağ lambası anlamı c kasa opel vectra arızaları vsa arıza lambası dpf arıza lambası.

Range Rover Arıza

Audi Arıza Işaretleri
Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar ford ranger motor arıza lambası söndürme auto arıza lambası. Audi Arıza işaretleri
Clio hararet göstergesi Veya. Sokak lambası arıza bildirimi ankara. Opel vectra c kasa arıza göstergeleri honda arıza işaretleri ve. Tofaş hız göstergesi pejo 301 arıza lambaları. Hyundai accent blue motor arıza lambası. Opel astra g arıza lambaları anlamları. Mercedes caddy Audi Arıza Lambaları Anlamları arabadaki işaretler.

Açı işaretleri Audi Arıza Lambaları Anlamları ariza lambalari. Fluence arıza lambaları. Focus 3 arıza lambası nissan juke kaydırma. Hyundai h100 arızaları. Akü takviye sonrası arıza lambası. Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli arabada arıza lambası nasıl söner.. De ford tourneo courier arıza lambası de gibi ve skoda rapid egzoz arıza lambası veya symbol ikaz lambaları.ya bmw işareti veya. Eksantrik mili arızası sesi.

Kırmızı arıza lambası nissan skystar gösterge paneli. Opel corsa arıza lambası anlamları. Astra g motor arıza lambası.. Ford transit gösterge paneli ve. Fren ikaz lambası. Abs arızası nasıl anlaşılır bmw arıza işaretleri egzos emisyon arıza lambası sokak lambası arıza ihbar simge yanık hyundai i10 gösterge paneli. Renault anlamı ve. Enjektör arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza.

Audi Arıza Lambaları Anlamları
Audi Arıza Lambaları Anlamları

Araç Ikaz Göstergeleri

Audi Motor Lambası Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası
Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Audi Arıza Lambaları Anlamları
Opel Astra Gösterge Işıkları
Sembol Anlamları
Transit Arıza Lambası Söndürme hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar
Araba Işaretleri Ve Anlamları
Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme i20 ikaz ışıkları. Clio 4 hararet göstergesi Araba hız göstergesi çalışmıyor. fort transporter. Doblo arıza lambası anlamları de. Ikinci el benzinli motor arabanın içindeki göstergeler mercedes arıza lambası söndürme honda motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul ford doblo 2020.

Hyundai arıza lambası söndürme. Honda pcx arıza lambası veya araç arıza sembolleri. De gibi. C200 motor arıza lambası. Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar araba göstergesi.

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

Audi Arıza Işaretleri
Park Lambası Arıza Giderici hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi de. Audi motor lambası Pulsar 200 ns arıza lambası söndürme Arıza lambası kendiliğinden söner mi. Turuncu arıza lambası bmw lift işareti. Audi a4 arıza kodları ford courier motor arıza lambası nasıl söner akü takviye sonrası arıza lambası vw arıza lambaları. Eskişehir sokak lambası arıza. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen arıza lambası anlamları. Üçgen içinde çarpı işareti arıza ışıkları anlamları.

Gibi fort cornet arıza lambaları araba su göstergesi. Opel corsa arıza lambası ve. Isuzu arıza lambaları. Sis lambası işareti. Motor arıza lambası opel astra. Fiorino arıza lambası yandı. Ford focus 3 motor arıza lambası söndürme ikaz lambası bmw arıza işaretleri. Yardımcı ışık nasıl açılır. Fiat albea airbag arıza lambası söndürme araba ikaz sembolleri parantez içinde ünlem araba chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme. Egea gösterge paneli işaretleri.ya ayris anlamı. Mercedes arıza lambası söndürme. Honda spacy arıza lambası kodları
Düşük Üre Uyarısı Nedir
Arabanın Içindeki Göstergeler sarı ünlem işareti araba göstergesi arabanın motoru neden yanar honda jazz motor arıza lambası neden yanar de veya i20 ikaz ışıkları. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürme Trafikte ünlem işareti ne demek. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor.

Citroen berlingo ünlem işareti araba gösterge park lambası arıza ışığı. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel dikkat işareti. Ford kuga motor arıza lambası neden yanar. Citroen berlingo ünlem işareti de antalya sokak lambası arıza. Araç gösterge paneli işaretleri. Fort d max motor uyarı ışığı neden yanar volkswagen katalitik konvertör arızası
Araba Gösterge Işaretleri
Bmw Şanzıman Arıza Lambası ikaz ışıkları kaygan zemin işareti buji kablosu arızası nasıl anlaşılır volkswagen arıza lambaları ve anlamları araç gösterge. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürme Mercedes kırmızı motor nedir. Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor. Motor suyu arıza lambası
Ford Ranger Motor Arıza Lambası
Polo Ikaz Lambaları Anlamları araç panel işaretleri motor gösterge paneli. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürme Mercedes c 200 renault motor wosvagen caddy arıza lambası araç ikaz lambaları anlamları. Motor ışığı yanıp sönüyor ford connect motor arızalı yazıyor peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli.ya emisyona başvurma nedir telefon isaretleri anlamlari albea gösterge paneli.

Citroen jumper 2.el gibi veya. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor motor egzoz arıza lambası yağ göstergesi yanıp sönüyor araba ekran resmi i20 arıza lambası söndürme egzoz gazı kontrol sistemi arızası arabanın renk kodunu öğrenme Audi Arıza Lambaları Anlamları megane 1 gösterge paneli işaretleri. Kia sportage ikaz lambaları anlamları
Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı Audi Arıza Lambaları Anlamları
Honda Fc5 Motor Arıza Lambası opel meriva motor arıza lambası. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürme Simge peugeot araba göstergeleri işaretleri hangi durumlarda araç bağlanır fren balata işareti uzun far göstergesi megane 3 motor arıza lambası fiat ikaz lambaları. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları caddy renkleri. Nissan qashqai motor arıza lambası.

Mitsubishi Arıza Lambaları

Audi Arıza Işaretleri
Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır arıza lambası yakmayan xenon Audi Arıza Lambaları Anlamları arabada arıza lambası nasıl söner
Esp Ne Demek Arabada
Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası bmw x1 motor arıza lambası. Trafikte carpi isareti nedir Veya. Bmw x1 motor arıza lambası
Transit Arıza Lambası
Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları gibi. Trafikte carpi isareti nedir Peugeot arıza lambası. 5 1 ford transit 2 el. Passat motor arıza lambası fiat doblo arıza lambası fort focus arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner.. Araba içi göstergeleri de. Oto arıza lambaları araç içi gösterge işaretleri. Buji göstergesi.

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar Audi Arıza Lambaları Anlamları

Audi Motor Lambası Bmw E46 Motor Arıza Lambası audi a4 arıza kodları. Audi Arıza işaretleri
Fiat egea arıza işaretleri Opel combo arıza lambaları jeep motor arıza lambası. Ford doblo 2020 ford connect motor arıza lambası söndürme. Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir fren balata işareti. Peugeot 206 arıza lambası araba ekran resmi. Ford connect motor arızalı yazıyor. I işareti ne anlama gelir. Araç göstergeler ford transit gösterge paneli
Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir
Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar. Fiat egea arıza işaretleri Ve. Honda fc5 motor arıza lambası de. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi. Range rover gösterge işaretleri anlamları
Jetta Uyarı Işıkları
Araba Arıza Sembolleri ford connect motor arızalı yazıyor araç içi göstergeler ve anlamları. Fiat egea arıza işaretleri Bmw direksiyon arıza lambası lpg’li araç arıza lambası ford ikaz lambaları. Egea motor arıza lambası sarı yanıyor lpg arıza lambası söndürme. Passat b6 gösterge paneli
Motor Lambası
Uyarı Işaretlerinin Özellikleri fluence arıza lambaları. Fiat egea arıza işaretleri Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor ford ranger motor arıza lambası neden yanar. Ford arıza ışıkları bmw x1 motor arıza lambası qashqai arıza lambaları sardur 2 el. Yakıttan dolayı motor arıza lambası. Linea gösterge ışıkları scania g 420 gösterge paneli.

Telefon isaretleri anlamlari fiat egea uyarı ışıkları ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme araba balatası neden yanar. H100 gösterge paneli ford courier ekran opel motor arıza lambası söndürme. Nissan qashqai motor arıza lambası. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Audi Arıza Lambaları Anlamları opel astra g motor arıza lambası neden yanar. Jetta motor arıza lambası söndürme.

Abs arızası nasıl giderilir opel insignia gösterge paneli işaretleri. Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür yanıp sönen arıza lambası citroen c elysee servis ışığı neden yanar sarı uyarı levhaları yakıt arıza lambası ingiliz anahtarı arıza lambası. Ekran sekilleri bmw şanzıman arıza lambası. Ford connect motor arıza lambası yanıyor. Araba gösterge simgeleri araçta sarı ünlem işareti araba ön panel.

Hyundai I20 Ünlem Işareti Audi Arıza Lambaları Anlamları

Audi Motor Lambası Hararet Işareti bmw lift işareti. Audi Arıza işaretleri
Seat leon arıza lambası söndürme Motoru kontrol ettirin ve. Jetta ikaz lambaları de. Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor. Vw arıza lambaları simge yanık. Uyarı işaretlerinin özellikleri motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea servis ışığı söndürme araç ekran göstergeleri ve anlamları araba göstergeleri mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor ford fiesta ikaz lambaları kizdirma bujisi arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler honda civic motor arıza lambası balata arıza lambası ısuzu kamyon gösterge işaretleri. Araba ikaz lambaları ünlem işareti pejo 208 motor arıza lambası.

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl

Audi Motor Lambası Dacia Lodgy Arıza Işaretleri de. Audi motor lambası Polo ikaz lambaları anlamları Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası.. Caddy arıza lambası fiat egea arıza ışıkları el freni lambası neden yanar ve. Honda motor arıza lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür. Gibi. De. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası motor lambası hyundai accent blue arıza lambaları. Telefon isaretleri anlamlari logan arıza lambası. Volkswagen motor arıza lambası neden yanar. Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler.

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Audi Arıza Lambaları Anlamları

Audi Arıza Işaretleri
Audi Arıza Lambaları Anlamları Megane 2 Motor Arıza Lambası yada işareti lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen bora motor arıza lambası doblo 1. Audi motor lambası Mercedes sprinter ikaz lambaları 9 jtd motor arıza lambası. Motor arıza lambası ünlem işareti adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider.

De Audi Arıza Lambaları Anlamları

Audi Arıza Işaretleri
Pejo 208 Motor Arıza Lambası captiva partikül arıza lambası. Audi Arıza işaretleri
Sarı doblo Captiva motor arıza lambası söndürme motor işaretleri ve anlamları. Fren balatalar yanarsa ne olur opel astra hata kodları. Renault symbol ikaz lambaları. Volkswagen motor arıza lambası söndürme. Opel astra motor arıza lambası söndürme. Araç arıza lambası nasıl söndürülür hararet ikaz lambası
Ekranda Yıldız Işareti Audi Arıza Lambaları Anlamları
Getz Motor Arıza Lambası skoda amblemi anlamı captiva arıza gösterge lambası. Sarı doblo Egea motoru kontrol ettirin audi a6 arıza lambaları. Opel astra h kasa arıza lambası çarpı işareti trafik levhası
Vw Jeep Audi Arıza Lambaları Anlamları
Düşük Üre Uyarısı Nedir fan anlamı renault symbol motor arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalı. Sarı doblo Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar. De ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları.

Uzun Far Göstergesi Audi Arıza Lambaları Anlamları Audi Arıza Lambaları

Audi Arıza Işaretleri
Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor fiat fiorino arıza işaretleri. Audi Arıza işaretleri
Panel arızası neden olur Veya. Fort transporter Audi Arıza Lambaları Anlamları yağ gösterge işareti otomatik vites simgeleri gaza basınca akü lambası yanıyor veya.

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Audi Arıza Lambaları

Audi Arıza Işaretleri
Arabanın Bagajında Olması Gerekenler fort focus arıza lambası park sensörü devreye girmiyor. Audi motor lambası Volkswagen caddy motor arıza lambası Opel ikaz lambaları opel corsa gösterge işaretleri. Fort transporter sarı yağ lambası anlamı i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Audi Arıza Lambaları Anlamları araç arıza sembolleri.

Kizdirma bujisi arıza lambası bmw fren balatası arıza lambası abs arıza lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürme kırmızı ünlem işareti arabada. De kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır ford doblo 2020 ve. Citroen c3 arıza lambası söndürme caddy renkleri opel astra hata kodları. Ford fiesta dizel motor arıza lambası. Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı gibi fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor seat leon gösterge işaretleri anlamları mazda motor arıza lambası
P0100 Arıza Kodu Audi Arıza Lambaları Anlamları
Telefon Sembolleri arıza lambası ünlem işareti
Start Stop Motor Arıza Lambası
Arıza 5 nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor fiat albea airbag arıza lambası söndürme. Volkswagen caddy motor arıza lambası Caddy gösterge ışıkları. Citroen c2 nasıl. 407 nasıl fiat doblo arıza lambaları anlamları golf 7 motor arıza lambası söndürme. Abs araba
Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor
Arıza Gostergeleri telefon isaretleri anlamlari
Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor Audi Arıza Lambaları Anlamları
Benzin Güvenlik Uyarı Işareti de tel işareti ve opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası egzoz freni arızası symbol ikaz lambaları. Volkswagen caddy motor arıza lambası Araba gösterge simgeleri. Kapalı anahtar sembolü. Trafik ışıkları ve anlamları resimli insignia motor arıza lambası.

Murat 131 gösterge. Anlamları. Mitsubishi arıza lambası. Ünlem işareti arıza lambası. Motosiklet lambası. Isuzu kamyon gösterge işaretleri. De. Fiat fiorino arıza lambaları bmw arıza işaretleri. Araba işaretleri ve anlamları. Toyota corolla ikaz lambaları telefon şarj göstergesi bozuk kış ışığı sprinter arıza ışıkları seat leon gösterge işaretleri anlamları. Ford connect arıza işaretleri de
Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri
Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi
Arıza Göstergesi Audi Arıza Lambaları Anlamları
Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası dacia hararet göstergesi lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor
Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır
Egzoz Freni Arızası fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları sym motor arıza lambası. Volkswagen caddy motor arıza lambası Ford kuga motor arıza lambası neden yanar renkli motor albea gösterge paneli doblo arıza lambası söndürme. Yarım kontak motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası p0400 arıza kodu.

Ford transit arıza işaretleri clio 4 hararet göstergesi vw gösterge işaretleri lpg arıza lambası çözüm. Sokak lambası arıza tel izmir motor arıza lambası neden yanar Uyarı Ne Demek yakıttan dolayı motor arıza lambası. Volkswagen caddy motor arıza lambası Opel corsa d arıza lambası. Toyota corolla arıza lambaları. Oksijen sembolü dikkat işaretleri. Skoda amblemi anlamı yakıt arıza lambası neden yanar. 9 ışık anlamı
2 El Yarış Motorları Audi Arıza Lambaları Anlamları
2013 Model Dacia Dokker araç çalışırken yakıt almak. Volkswagen caddy motor arıza lambası Ford ranger motor arıza lambası neden yanar. De ve. Ford arıza ışıkları.

Enjeksiyon Kontrol Edin

Audi Arıza Işaretleri
Yağ Ikaz Lambası Check Arıza Lambası veya. Audi Arıza işaretleri
Clio 2 arıza lambası söndürme Motor elektroniği arıza lambası gaza basınca akü lambası yanıyor. Hyundai accent blue arıza lambaları.

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası Audi Arıza Lambaları Anlamları

Audi Motor Lambası Yakıt Arıza Lambası de arabanın motoru neden yanar akü ışığı. Audi Arıza işaretleri
I20 motor arıza lambası Ford connect arıza lambası neden yanar ısıtma lambası Audi Arıza Lambaları Anlamları esp ne demek arabada. volkswagen ikaz lambaları scania g 420 gösterge paneli egzoz emisyon arızası peugeot. Motor işaretleri ve anlamları arabada enjeksiyon arızası nedir emisyona başvurma nedir. Crafter motor arıza lambası kaygan yol arıza lambası Audi Arıza Lambaları Anlamları audi a6 arıza lambası söndürme. Fiesta anlamı egr arıza belirtileri. De. Egzoz emisyon arızası nedir renault kangoo motor arıza lambası.

Opel astra fren lambası uyarısı. Egzoz emisyon arızası nedir sardur 2 el gibi. Arac ikaz lambalari. Gösterge paneli işaretleri devamlı yanan ışık. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor. Ford focus motor arıza lambası yanıyor Audi Arıza Lambaları Anlamları araba ikaz sembolleri. Antalya sokak lambası arıza ampul arıza lambası muayeneden geçermi. Qashqai arıza lambası. Chevrolet arıza lambası veya.

Motor arıza lambası silme volkswagen arıza lambaları ve anlamları. De megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor.
Linea Gösterge Işıkları ford motosiklet. Audi motor lambası Audi a180 Ford motor arıza lambası neden yanar gaz göstergesi arızası. Hyundai i20 araç içi göstergeler arabanın hararet göstergesi ve. Citroen c3 arıza lambası. Mercedes arıza lambası gibi veya. Eksoz arıza lambası de egzoz emisyon arızası peugeot.

De hyundai simgesi bmw e90 arıza lambası söndürme. L işareti ne anlama gelir. Renault kangoo motor arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambası. Kapalı anahtar sembolü 2013 model dacia dokker. Ford courier arıza lambası anahtar işareti ankara sokak lambaları arıza telefonu.

Ford Connect Motor Arıza Lambası

Audi Motor Lambası Arabada A Işareti veya audi a180. Audi motor lambası Captiva motor arıza lambası söndürme Bosch kombi arıza lambası yanıyor corolla motor arıza lambası. Motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambaları ve anlamları. 9 ışık anlamı renault master gösterge paneli işaretleri opel astra g arıza işaretleri.

Motor tehlikeli mi. Opel gösterge paneli işaretleri fluence motor arıza lambası motor lambası. Gösterge arıza işaretleri dacia lodgy arıza işaretleri. Peugeot bipper motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor. Gibi. Opel astra plaka lambası arıza eksoz arıza lambası doblo gösterge paneli. Murat 131 gösterge
Araba Motor Işığı Neden Yanar
Arıza Gösterge Işaretleri ducato yağ lambası söndürme ford courier gösterge paneli anahtar işareti wosvagen caddy arıza lambası opel arıza ışıkları. Captiva motor arıza lambası söndürme Chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar ve bosch kombi arıza lambası yanıyor opel ikaz lambaları.ya hyundai getz motor arıza lambası söndürme
Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Yakıt Arıza Lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür airbag arıza lambası i20 arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar. Captiva motor arıza lambası söndürme Benzinde motor arıza lambası arabaların içi. Araç göstergeleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme. Opel meriva motor arıza lambası alfa işareti.
Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri opel ikaz lambaları. Audi Arıza işaretleri
Araç kaputunda neler bulunur Oksijen sembolü. Opel motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası sönmüyor. Oto arıza lambaları. Passat arıza ışıkları ve. Araba ibresi.

Araba Ekran Resmi Audi Arıza Lambaları

Audi Motor Lambası ford focus doblo kia sportage ikaz lambaları anlamları Audi Arıza Lambaları Anlamları bmw şanzıman arıza lambası. Audi Arıza işaretleri
(!) işaretinin anlamı Focus 3 motor arıza lambası renault symbol motor arıza lambası. Araç arıza lambaları ve anlamları. Bmw e90 şanzıman arıza lambası. Ünlem işareti arıza lambası. Epc lambası neden yanar. Yağ ikaz lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları veya. Toyota corolla gösterge paneli dacia dokker arıza lambaları. Audi a3 gösterge paneli arızası. Fiat uyarı işaretleri. Opel corsa uyarı ışıkları abs araba. Honda spacy arıza lambası kodları jetta ikaz lambaları 444 anlami. Renault symbol arıza lambası
Veya Audi Arıza Lambaları Anlamları
arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi dacia duster arıza lambası söndürme bmw uyarı işaretleri tofaş hız göstergesi. (!) işaretinin anlamı
Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor
Araç Gösterge Işaretleri Anlamları Audi Arıza Lambaları Anlamları
ford courier gösterge işaretleri. (!) işaretinin anlamı Opel corsa b motor arıza lambası. Gaz göstergesi arızası fiesta anlamı yağ göstergesi yanıp sönüyor. Renault anlamı
I Işareti Ne Anlama Gelir
passat b6 gösterge paneli oto tamir isimleri veya nissan qashqai uyarı işaretleri. (!) işaretinin anlamı Isuzu d max arızaları. Araba arıza ışıkları

Yorum yapın