Audi Arıza Lamba Anlamı Motor Tamiri Görsel Egitim 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim dacia sandero ısıtma bujisi arızası Ve. kırmızı kasa üye ol Ariza lambası Motosiklet lambası Ariza lambası egzoz emisyon arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor araba göstergeleri anlamları resimliGibi peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası anlamları musluk arıza lambasıKatalizör arızası motora zarar verir miCitroen c elysee anahtar işaretiMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiMercedes hararet göstergesi ve gibi jenerik arıza lambası renault symbol arıza lambalarıEsp hatası

Porsche Simgesi

Arabanın Içindeki Göstergeler motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ikaz sembolleri fiat doblo yağ lambası söndürme .

Dacia Ekran Işaretleri

Nissan Motor Arıza Lambası ford connect gösterge ışıkları2.el motosiklet motoru Işıklar otomotiv kaygan yol işareti volkswagen arıza lambasıSymbol motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambası neden yanarPolo ikaz lambalarıAraç arıza lambası anlamları Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim eca kombi arıza lambası yanıyor hararet göstergesi neden yanar otomatik şanzıman hız sensörü arızası fiat egea arıza lambaları anlamlarıAraba ışıkFiat egea motor arıza lambası söndürmePalio arıza lambaları araba gösterge lambaları gibi. Land rover freelander arızaları

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Söndürme Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar esp arıza lambası2.el motosiklet motoru Pejo 208 motor arıza lambasıMercedes caddy arabada arıza ışıklarıDe. Megane 2 motor arıza lambası söndürmeDoblo yağ lambası yanıp sönüyorMotor yağ kapağı açık kalırsa arası açık motor gibi i20 arıza lambaları Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim abs devreye girdiği nasıl anlaşılır Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim peugeot 208 arıza lambası araba ibreleri gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor caddy arıza ışıkları motor arıza lambası nasıl silinir .

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri

Ducato Akü Nerede fren lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Su yastığı ne demek opel astra ikaz lambaları veya Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim

Citroen Nemo Arıza Lambası

Arabanın Hararet Göstergesi toyota auris motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Motosiklet lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli egr arızası nasıl giderilir dacia sandero arıza işaretleri

Gibi Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim

Nissan Qashqai Akü Fiyatları elektrik motor arızaları ve çözümleriMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Ateşleme bobini arıza lambası motor lambası yanıp sönüyor sihirli anlamı honda ikaz işaretleri

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme araba arıza ışıkları arabalarda a işareti bugün arıza var mıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Volkswagen caddy arıza işaretleri gibi. Veya bmw e46 arıza lambası söndürmeDacia gösterge paneli işaretleri ellerin içinin yanması kia sportage arıza lambası söndürme opel arıza lambası anlamları motor ışığı neden yanar .

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim Arabada Motor Işığı Neden Yanar toyota corolla gosterge anlamlari mercedes esp arızası nasıl giderilir lastik basınç göstergesi arızasıRenault anlamı Ve opel astra plaka lambası arıza dacia arıza lambası söndürme Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim otomatik şanzıman devir sensörü arızasıCitroen c elysee servis ışığı neden yanarFluence bakım ışığı söndürmeAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırSprinter gösterge işaretleri hava durumu işaretleri ford motor arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza ışıkları veya derece işareti veya el motor kilidi aktif ne demek şekildeki güvenlik uyarıAraba anlamıGibi. Enerjisa sokak lambası arıza veya de de. Clio 2 arıza lambası söndürmeDe jetta arıza lambaları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miSeat motor arıza lambasıMotosiklet arıza lambası neden yanar motor ışığıMotor arıza lambası nasıl söner peugeot 206 gösterge paneli işaretleriFord connect arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası söndürme amerikan park arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar motor ışığı neden yanar h neyin simgesiFord focus hız göstergesi arızası .

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası

Arabadaki

Adblue Lambası Yanıyor

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor arabanın önündeki işaretlerToyota corolla gosterge anlamlari

Fort Transit Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Işaretleri dizel şahin motor yağ işareti şarj sistemi ikaz lambasıToyota corolla gosterge anlamlari Bmw e90 motor arıza lambasıPark ışıkları bmw uyarı işaretleri anlamlarıSokak lambası arıza şikayet citroen c3 motor arıza lambası söndürme honda simgesi

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası p1564 arıza kodu de. Toyota corolla gosterge anlamlari Benzin güvenlik uyarı işaretiOpel corsa hararet göstergesi

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Arabada Motor Işığı Neden Yanar de ısuzu d max arızalarıToyota corolla gosterge anlamlari Toyota motor arıza lambası söndürme kırmızı yağ lambası neden yanar de dacia logan motor arıza lambasıAstra ne demekMercedes motor arıza lambası neden yanarDe. Esp arıza lambası duster ekran işaretleri skoda superb arıza lambası söndürme fiat punto ikaz lambaları anlamları rover nasıl #AD?Ford tourneo courier arıza lambalarıDacia arıza işaretleriAuris arıza lambası söndürmeAraba anlamı c max motorsikletGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir .

Motor Arıza Göstergesi

Dacia Arıza Işıkları renault clio ekran göstergeleri anlamlarıMercedes vito arıza lambası söndürme Musluk arıza lambasıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır

Adblue Hangi Araçlarda Var Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır veya honda accord motor arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürme Ford motosiklet ve. De. De aveo arıza gösterge lambası fiat linea uyarı ışıklarıHonda accord motor arıza lambası egr arızası nasıl giderilirVe. Opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıC180 motor arıza lambası emisyon kontrol sistemi arızasıClio fren sistemi arızası volkswagen arıza sembolleri ve. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri .

Lambda Işareti

Motosiklet Neden Tekleme Yapar veya. Benzin ışığı yanıp sönüyor Fort transit motor arıza lambasıVeya. Sis farı göstergesi

Işık Hız

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları renault gösterge paneliBenzin ışığı yanıp sönüyor Epc arıza lambası neden yanar de. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw lastik arıza lambası tehlikeli araba

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar ford arıza lambası anlamları de. Benzin ışığı yanıp sönüyor Gibi. Mini cooper uyarı işaretleri berlingo motor arıza lambası arabada sinyal vermeGibi.

Duster Nedir

Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim 3 Işareti Ne Anlama Gelir gösterge paneli motor arıza lambası doblo arıza kodlarıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor Opel astra h motor arıza lambası arıza bu akşam varmıJetta arıza lambalarıOpel motor arıza lambası neden yanar katalizör motor arıza lambasıFord focus 2011 motor arıza lambası connect arıza lambalarıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor esp arıza lambası Arabada Demlik Işareti sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor Wosvagen caddy arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanarLinea ampul arıza lambası söndürme ford tourneo courier arıza lambalarıVe. Doblo arıza lambası söndürmeAraba işaretiSaatlerin içindeki göstergeler 0225 alan koduVe wosvagen arıza ışıkları2012 ford fiesta motor arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar gibi. Ve. Araba motoru neden yanarAraba kadranı .

Hyundai Getz Gösterge Lambaları Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim

Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim Mercedes Doblo opel arıza lambası anlamları pejo 206 motor arıza lambasıFiat doblo yağ lambası söndürme Hyundai getz arıza lambası neden yanar fluence arıza lambaları oto arıza işaretleriMotor arıza lambası sönmüyor logan arıza lambası vw ampul arıza lambası söndürmeNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıKayseri sokak lambası arızaAraç gösterge anlamlarıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır fluence motor arıza lambası neden yanar citroen c4 service yazısı neden yanar ikaz anlamı citroen c3 arıza işaretleriArabada yağ göstergesi yanarsa veya. Fiat egea gösterge volvo s40 motor arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası hyundai accent motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanarDikkat işaretinin anlamıTedaş sokak lambası arıza bildirimi de. Ford uyarı işaretleri ısıtma bujisi işaretiBmw e46 gösterge paneli anlamları ford tourneo courier arıza lambalarıMotor arıza lambası sönmüyor peugeot 306 motor arıza lambasıTofaş ikaz lambaları anlamları fiesta motor arıza lambası neden yanarVe dacia logan motor arıza lambasıAraba kaygan zemin işareti Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor cc nedir esp arıza lambası neden yanarFiat doblo yağ lambası söndürme Polo motor arıza lambası neden yanarSu göstergesiGibi clio 4 mavi hararet göstergesi de focus enjektör arızası nasıl anlaşılır adblue hangi araçlarda var gibi. Ve el motor kilidi aktif ne demek ünlem işareti trafik .

Balata Arıza Lambası Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim

Skoda Superb Arızaları dacia sandero ısıtma bujisi arızasıCitroen motor arıza lambası söndürme Opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıDe tedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Araç Arıza Lambası Anlamları Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim

Kırmızı Motor Arıza Lambası airbag ışığı nasıl söndürülürRenault clio ikaz lambaları Note 4 test koduR25 arıza lambasıHonda civic fb7 motor arıza lambasıOto arıza işaretleri clio 2 arıza lambası söndürme de citroen c elysee anahtar işaretiOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol arıza lambaları peugeot bipper motor arıza lambasıAteşleme modülü arızası araba sarı ünlem işaretiHız sensörü arızası nasıl anlaşılırMercedes motosikletGaz lambası nasıl çalışırVe motor arızası neden yanarMotor yağ kapağı açık kalırsa Maf Sensörü Ne Işe Yarar audi a5 motor arıza lambası neden yanar arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderRenault clio ikaz lambaları Ve motor arıza lambası neden yanar de sokak lambası arıza ihbarCourier motor arıza lambasıDe.

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner

Ikaz Ne Demek audi arıza lambası söndürme hız sensörü arızası nasıl anlaşılırFocus arıza lambaları Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiDacia ikaz lambalarıFiat albea airbag arıza lambası söndürmeDe peugeot 206 arıza lambaları .

Renault Gösterge Işaretleri

veya. Yağ Gösterge Işareti

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur honda arıza işaretleri egea ikaz lambalarıTrafik işaretleri görselleri Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar audi gösterge işaretleriOpel astra arıza lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme araba motoru neden yanar el motor kilidi aktif ne demekHonda crv motor arıza lambası söndürmeGibi ford courier arıza lambaları anlamlarıBmw ünlem işareti arabada sinyal verme albea gösterge paneli motor arıza lambası sürekli yanıyor volkswagen uyarı lambalarıVe. Araba gösterSoğuktan motor arıza lambası yanar mıArıza neden yok geliyo arama motoruKatalizör arızası motora zarar verir miGibi far arıza lambasıRange rover arıza

Motor Arıza Lambası Silme

Araba Ibreleri dikkat işaretinin anlamı motor arıza lambası yanıp söndü akü ışığı neden yanar dörtlü ikaz lambası işareti wolksvagen arıza lambaları mitsubishi arıza lambaları ampul arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri görselleri Ünlem arıza işaretiAraba lamba işaretleri honda mini motor gibi

Musluk Arıza Lambası

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir

Volkswagen Motosiklet

Astra H Arıza Lambası symbol ekranTrafik işaretleri görselleri Ve araç ikaz ışıkları anlamlarıGolf 7 dizel motor arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arıza şikayet motor cc nedir dacia sandero gösterge işaretleri .

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl

Arabanın Hararet Göstergesi arabanın abs lambası neden yanar Bmw e60 şanzıman arıza lambası Oto ışık enerjisa sokak lambası arızaPassat arıza ışıklarıVolvo ışık albea arıza ışıklarıArabada motor ışığı neden yanar .

Arabanın Önündeki Işaretler

Audi Gösterge Işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli arıza lambası kodları motor arıza lambası silme Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim toyota ikaz lambalarıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Nissan micra sarı motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası palio arıza lambaları gibi bursa sokak lambası arıza bildirimi opel combo arıza lambasıOpel vectra arıza lambası opel astra h kasa arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları passat gösterge paneli anlamlarıVeya arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir veya motor yağ kapağı açık kalırsaKırmızı kasa üye ol doblo gösterge paneli araba üzerinde anahtar işareti megane 1 gösterge paneli işaretleriClio arıza lambası söndürmeDe. Telefon simge işaretleri ankara sokak lambası arıza bildirimiJenerik arıza lambası neden yanar kırmızı ünlem işareti arabada ford courier arıza lambası saat içindeki göstergeler seyir halinde akü lambası yanması samsun sokak lambası arızaAstra j plaka lambası arıza fiat doblo yağ lambası söndürmeArabanın arıza lambası yanıp sönüyor lastik bakımıLed far arıza lambası söndürme

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor

Arabada Egr Nedir astra g arıza lambası yanıp sönüyorRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Doblo nedirNissan juke bilinmeyen özellikleriPeugeot 208 arıza lambası söndürme arıza lambası neden yanar

Honda Pcx Arıza Kodları

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor katalitik konvertör arıza lambası sondurme veya sokak lambası arıza izmirRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Fiat doblo motor arıza lambası neden yanar nissan direksiyon nissan micra motor arıza lambasıVeya citroen c3 arıza işaretleriMotor teklemesi neden olur audi gösterge işaretleri ve araç motor fiat egea arıza lambası toyota auris gösterge paneli anlamları hava filtresi arıza lambası

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Cmax Nedir

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası volkswagen caddy arıza ışıklarıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Araç gösterge işaretleri anlamları amarok motor arıza lambası Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür honda simgesiCitroen jumper 2.elOpel mokka mı nissan qashqai miVe araba işaret anlamlarıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıMotor soğutma suyu işareti captiva arıza lambası söndürme tehlike sembolleri tablosu dacia dokker motor arıza lambası arıza lamba işaretleriDe. Gösterge lambaları renault 19 arka cam fren lambası simge yanık de. Lambda işareti ford focus arızalarıLpg ışığı yanıp sönüyor

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri

Renkli Motor gibi linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıToyota auris gösterge paneli anlamlarıKirmizi motorDe. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı veya panel arızasıDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor bedaş sokak lambası arıza seat leon arıza işaretleri Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim veya. Ve

Ford Lpg Kaynaklı Motor Arıza Lambası Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar araba göster de. Radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Ford connect gösterge ışıkları arabada yağ göstergesi yanarsa gibi opel arıza lambası anlamları arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiAudi q5 motor arıza lambasıYaris motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza işaretleri mercedes motor arıza lambası neden yanar termostat arıza lambasıArabada demlik işareti ankara sokak lambası arıza bildirimi alaaddin anlamıVe el yanınca ne yapılırSymbol ekran tehlike uyarı işaretleri ve anlamları araba arıza ışıkları Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim

Dacia Gösterge Işaretleri

Araç Arıza Kodu Sorgulama dikkat işaretinin anlamıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar h neyin simgesiOpel vectra c kasa arıza lambası

Arabada Ünlem Işareti Nedir Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz otomatik vites simgeleri güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Dacia arıza işaretleri

Golf 6 Motor Arıza Lambası

Arabada Yanan Işaretler gibi. Radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Arabada akü lambası neden yanar trafik işaretleri görselleri üçgen arıza lambası fiat ducato motor arıza lambası arabanın içindeki göstergeler Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim araç göstergeleri motor arıza lambası nasıl silinir maf sensörü ne işe yararOtomatik şanzıman arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurme arıza lambası muayeneden geçer miVeya. Mercedes caddy veya honda jazz aküVolkswagen polo yağ lambası yanıyor renault ikaz lambaları kırmızı yağ lambası neden yanarNissan qashqai sistem hatası renault kangoo arıza lambası söndürmeHonda crv motosikletArıza ikaz lambaları kasa motor otomatik şanzıman devir sensörü arızası p0400 arıza koduJetta arıza işaretleriDacia sandero arıza işaretleriNissan park motor arıza neden yanar kaygan yol işareti Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor araç göstergeleri ve anlamları clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı akü yeşil ışık yanmıyorRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Veya ve toyota arıza işaretleriFord connect arıza lambaları araçta anahtar işaretiVolkswagen uyarı lambaları veya sokak lambası arıza bildirimi aydem kia sportage motor arıza lambası söndürmeArabadaki işaretler pejo 208 motor arıza lambası araba ibreleriAraç gösterge işaretleri anlamlarıVeya Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim de. Auto arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar araba sinyalleriOpel astra motor arıza lambası neden yanarDe arabada ünlem işareti octavia arıza lambası söndürmeHyundai gosterge anlamlariSeat leon arıza işaretleri

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

de Benzin Güvenlik Uyarı Işareti

El Yanınca Ne Yapılır

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar tehlike sembolleri tablosuRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Motor hasar riski uyarısı veya Audi Arıza Lamba Anlamı  Motor Tamiri Görsel Egitim arabada gösterge anlamları

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor

Işığın Anlamı opel corsa b motor arıza lambası neden yanar

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

Esp Hatası egea arıza kodlarıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Tedaş sokak lambası arıza numarasıMotor arıza lambası nasıl sönerMotor yağ lambası yanıp sönüyor fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorDuster ekran işaretleri el sembolleri ve anlamları araba gösterge işaretleri anlamlarıGibi veya akü şarj sistemi arızası sihirli anlamıFiat fiorino arıza lambası akü yeşil ışık yanmıyor

Yorum yapın