Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi volkswagen motor arıza lambası sondurme Bmw far arıza lambasımotor arıza lambası bereye gösterilir Ariza lambası Fren arıza lambası Ariza lambası insignia motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyor arıza ışığı yakmayan plaka lambası araba neden yanar ve

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

peugeot 407 motor arıza lambası lamba isimleri araç göstergeleri anlamları opel combo arıza lambalarıHava durumu işaretleri hyundai getz gösterge paneliEl işaret anlamlarıVe. Peugeot ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası işareti p0011 arıza kodu gibi. Dizel araç gösterge paneliAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor şarj yükseltme koduFiat linea gösterge paneli opel mokka mı nissan qashqai mi bmw lift işaretiKış anlam motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor doblo 1.9 jtd motor arıza lambası de motor kontrol sistemi arızası getz motor arıza lambası gibi arabada anahtar göstergesi sarı ünlem işareti audi a3 gösterge işaretleriVeya cc nedir motor .

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi wosvagen caddy arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem Volkswagen katalitik konvertör arızası doblo gösterge paneli peugeot partner arıza lambalarıKış anlam trafik işaretleri ünlem ne demek fiat linea arıza lambaları anlamları

Transporter Motor Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar

Arka Panel Nedir

* işareti ne anlama gelir arabada arıza işaretleriToyota sembolü

Gibi Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

Abs Devre Dışı

jetta renkleri fiesta gösterge paneli tehlike sembolleri ve açıklamaları kaygan zemin işareti araba Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi bmw e90 arıza lambası söndürmeEpc ve motor arıza lambası hava durumu göstergeleri de gibi mazot göstergesi çalışmıyorEgr arızası nasıl anlaşılır açı işaretleriRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

uyarı işaretleri motor arıza lambası kendiliğinden söndüGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar gibi arıza traktör gösterge paneli işaretleri de. Megane 2 gösterge paneli anlamları vw motor arıza lambası neden yanar Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi egzoz emisyon arızası peugeot bajaj pulsar arıza lambasıFiat linea motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri palio gösterge mercedes c200d motoru renault mu de. Ford transit arıza lambası söndürme saat üzerindeki kısa gösterge nedir .

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi citroen nemo arıza işaretleriRenault master akü nerede Opel vectra arıza lambası

Qashqai Motor Arıza Lambası Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

linea yakıt basınç sensörü arızasıVolkswagen caddy motor arıza lambası(!) ne anlama gelirFiat linea gösterge paneliYardımcı ışık nasıl açılır fren arıza lambasıAraba ışıkları anlamı Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi peugeot gösterge işaretleri

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıAraba çalışırken vitese geçmiyor jenerik arıza lambası audi a6 motor arıza lambasıNabız işaretiImmobilizer ışığı sürekli yanıyor citroen berlingo motor arıza lambası söndürme gibi Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi audi a3 arıza lambaları seat cordoba motor arıza lambası neden yanarEra motor arıza lambasıDerhal durulması gereken ikaz ışığı arabadaki ünlem işaretiDe. Renault clio ekran göstergeleri anlamlarıAudi a4 arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Işaretleri ve anlamlarıVe. De. Araçlarda ariza işaretleriKatalitik konvertör arızalı ne demek yağ sensörü arızasıAstra g arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları .

Arıza Lambası Neden Yanar

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi katalizör arıza lambası golf arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambası neden yanar gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Scania gösterge paneli anlamları Arıza lamba işaretleri araba motor isimleri veya. Teker arıza lambası park ışıkları

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan qashqai anahtar piliAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi bmw x3 4×4 arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimiStop arıza lambası neden yanarFiesta gösterge paneliMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel araç işaretleriGösterge nedir çeşitleri nelerdir .

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi servis arıza uyarı lambasıAudi a3 uyarı işaretleri Hız sensörü arızası nasıl anlaşılırKatalizör motor arıza lambası Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi araba ekran resmiPassat nasıl

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

citroen berlingo gösterge paneli işaretleri adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıOpel astra arıza lambası neden yanarVe. Fort transit motor arıza lambasıGibi. Fiat egea uyarı ışıkları .

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarOksijen sembolü Ibre ne demek adblue arıza lambasıMotosiklet girebilir işaretiAteşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi dacia arıza lambasıMotor lambasi Qashqai kırmızı motor arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleriSis lambası göstergesi ford fiesta motor arıza lambası yanıyor mitsubishi arıza lambaları honda civic direksiyon arıza lambası ve. Araba arıza göstergeleri volkswagen arıza işaretleri anlamları veya. Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar hyundai gösterge işaretleri gibi. Otomatik vites simgeleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarReno clio gösterge işaretleriAyedaş sokak lambası arıza motor işaretleriYağ sensörü arızası araç arıza işaretleri ve anlamlarıMotor lambasi ford arıza lambası söndürmeVeya. 2017 honda civic motor arıza lambası ducato akü nerede volkswagen jetta arıza işaretleriFord ranger motor arıza lambası söndürme araba gosterge isaretleriTraktör ikaz lambaları anlamlarıGibi lamba isimleri araba sembolleri motor yağ kapağı açık kalırsaUyarı ne demek

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

araç çalışırken yakıt almak ve land rover freelander arızalarıNissan micra nasıl araba veya.

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi arabanın gösterge ışıkları yanmıyor motor göstergeleriAraç gösterge işaretleri Wosvagen arıza lambaları wolksvagen ariza sembolleriLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür cam suyu işareti

Sis Lambası Göstergesi

ünlemli motor arıza lambasıClio 2 servis ışığı söndürme kemer anlamıVeya dizel motor arıza lambası neden yanarMultijet motor nedirFord focus arıza lambaları gösterge paneli işaretleri hyundai gösterge işaretleri toyota corolla motor arıza lambası sondurme peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarAteşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi araba yazıları 2017Nabız sinyal motor Symbol gösterge işaretleri

Fort Transporter

araç ikaz göstergeleriFord ranger arıza lambası söndürme dacia sandero ısıtma bujisi arızası fiorino nasılPark ışıklarıVeya ford connect gösterge paneli işaretleri

Araç Gösterge Panelleri

ve toyota corolla hararet göstergesiVe. Arabada arıza ışıkları şarj yükseltme koduFiat doblo arıza lambaları veya. Araba motor arızaları nelerdir araba gösterge işaretleri anlamları dizel yakıt göstergesi arızasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar araç çalışırken yakıt almak de

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

fort transporter anlamlarıVeya araç uyarı işaretleri citroen jumper da ne motoru varMercedes dobloEgea anahtar işareti söndürmeFiat punto arıza lambalarıPulsar ns 200 arıza lambası kodları megane 1 arıza lambaları anlamlarıAraba ısınınca tekliyor fiat egea anahtar işareti söndürme airbag arıza lambası muayeneden geçermi renault gosterge simgeleri satı anlamı saat üzerindeki kısa gösterge nedir ford focus arıza işaretleri

Chevrolet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

trafikte carpi isareti nedirHonda motor amblemiDe araç lamba işaretleriCitroen c4 arıza kodlarıAteşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor sarı arıza lambası neden yanar araba ikaz lambalariFiat linea yağ lambası söndürme Pcx 2021 arıza lambası jetta renkleriPeugeot 306 motor arıza lambası motor arıza lambası lpg opel corsa hata kodlarıOtomatik vites konum sensörü arızasıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar kirmizi motor motor renkleriFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası dacia arıza lambasıBenzinde motor arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza

Araba Ibreleri

fiorino ekran işaretleriBmw gösterge işaretleriDe dacia logan motor arıza lambasıFord arıza kodu öğrenmeArabada yağ göstergesi yanarsa .

Hyundai Ikaz Lambaları

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi de. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri Arızalıdır ford ranger arıza lambası söndürmeFren balata arıza lambasıAraç gösterge paneli değiştirmeDacia uyarı ışıklarıBmw motor gibi

Pejo 208 Motor Arıza Lambası

araç arıza göstergeleri ve anlamlarıClio arıza lambası anlamlarıVe de :d” işaretinin anlamı arabada kaygan zemin işareti araç lamba işaretleri arıza lambası işareti veya. Ford ranger motor arıza lambası söndürmeCaptiva servis arıza uyarı lambasıAudi a3 motor arıza lambası de. Volkswagen dizel motor uyarısıIşaretleri ve anlamlarıP/s arıza lambasıMotor renkleri el freni lambası yanıp sönüyor fiat punto arıza lambalarıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıIsuzu d max arızaları işaret lambaları vw arıza lambası pejo 208 motor arıza lambası corsa arıza lambası at resmi olan arabaTransporter motorCam rezistans lambası yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir veya. Veya bajaj pulsar arıza lambası fort transporter fiat palio gösterge paneli .

Ve Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi ford courier arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası lpg De audi gösterge işaretleri motor arıza lambası yanma nedenleriDucato arıza lambası de. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi araç ikaz lambalarıVolkswagen jetta arıza işaretleri teker arıza lambası araba kodlarıArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiClio 4 fren sistemi arızasıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları kirmizi kamyon neden yok duster uyarı işaretleri motor arıza lambası kendiliğinden söner mi bmw motorFord connect gösterge paneli arızası ve. Sarı uyarı levhaları gibi araç ikaz lambaları anlamlarıVeya. Araç motor gibi audi a3 gösterge işaretleriGibi. Bmw e90 motor arıza lambasıVe veya

Linea Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

mola işareti fiat doblo arıza lambalarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir ve trafik işaretleri ünlemAraç uyarı ışıkları asr lambası neden yanar .

Araç Işıkları

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi ford transit gösterge paneli

Hava Filtresi Arıza Lambası

p0011 arıza kodu gibi. Clio 4 motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası söndürme dacia arıza ışıklarıPeugeot arıza lambaları passat nasılHararet ışığı note 4 test kodu Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi honda crv arıza lambası neden yanarCitroen c elysee servis ışığı neden yanar ve fren arıza lambası neden yanarNabız işaretiArıza lambaları opelMotor amblemleriPeugeot 306 motor arıza lambası fort transporter dacia sandero ısıtma bujisi arızası buji kablosu arızası nasıl anlaşılır otomatik vites fren müşürü arızasıDacia arıza lambasıAudi uyarı işaretleriMegane 2 servis ışığı yanıyorMotor yağ basıncı düşükse ne olur katalitik konvertör arıza lambası sondurme laguna 2 motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermiDe ford courier motor arıza lambası neden yanar

Megane 2 Gösterge Işıkları

linea yakıt basınç sensörü arızasıSis işareti ford connect gösterge paneli ışıkları ve. Fiat fiorino arıza işaretleri2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası görsel gösterge nedirNissan micra motor arıza lambası neden yanarArabada egr nedir bmw akü arıza lambası

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

otomatik vites konum sensörü arızasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor saat üzerindeki kısa gösterge nedir de. Gibi vw sarı yağ lambasıOpel corsa arıza kodları ford cargo motor arıza lambası neden yanarVe toyota corolla ateşleme bobini arızası

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir

peugeot 206 arıza lambası fiat egea anahtar işareti söndürmeCitroen c4 motor arıza lambası söndürme opel combo gösterge paneli işaretleri veya. Passat arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürme uyarıcı işaretlerin özellikleriRks motor arıza lambası araba arıza ışıkları anlamları uyarı işaretleri doblo motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar turuncu ünlem işareti arabaOto motor tamiri nasıl yapılırMotor arıza lambası işareti veya. Duster lastik arıza lambası söndürmeAteşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi abs arıza lambasıEl sembolleri ve anlamları X işareti şekilliGibi opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürHonda spacy arıza lambası kodları ve opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorEl freni takılı kaldı nissan almera arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli işaretleriKatalizör arızası motora zarar verir mi polo motor arıza lambası söndürme pejo 301 arıza lambalarıNissan qashqai sistem hatası .

Kaygan Zemin Işareti Araba Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

veya Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

Clio 4 Hararet Göstergesi Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

ssangyong motor arıza lambasıArabada motor lambası neden yanarGibi. Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürLinea vites arıza lambasıMotor yanması kia bongo motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli arızasıFord connect motor arıza lambası yanıyor ve. Peugeot 206 motor arıza lambasıSokak lambası arızası nereye bildirilirHyundai i20 gösterge paneli işaretleriFren ikaz lambasıDe ve

Motor Kontrol Sistemi Arızası

dacia logan motor arıza lambasıEmisyon arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambaları motor arıza lambası bereye gösterilirOpel insignia motor arıza lambası neden yanarGibi.

Audi Motor

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi açık anahtar sembolüRenault symbol ekran işaretleri Jeep renegade motor arıza lambası audi gösterge işaretleriDe esp off ne demek dizel motor teklemesi neden olurVeya hararet lambası

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları

peugeot simgesi veya clio 2 arıza lambası honda civic yeşil anahtar işaretiAlbea otomatik vites ayedaş sokak lambası arızaHava filtresi arıza lambasıCitroen nemo nasıl de motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorPeugeot partner arıza lambaları toyota motor arıza lambasıGibi araba işaretleriGibi. Ford fiesta gösterge paneli arızası arabada kırmızı ünlem işaretiMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor volkswagen caddy arızalarıRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıFiesta gösterge paneli renault master akü nerede wolksvagen ariza sembolleri pejo 307 motor arıza lambası arabada yağmur var mıAstra j motor arıza lambası söndürmeWosvagen caddy arıza lambası Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi * işareti ne anlama gelirJetta arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmir seat cordoba motor arıza lambası neden yanarAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Fren vakum pompası ne işe yararSaat üzerindeki kısa gösterge nedir sure isimleri anlamları volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıWolksvagen ariza sembolleri 2 el h100 motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorRenault clio motor arıza lambasıVe araba gösterge ışıkları anlamları Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi gibi mercedes c200d motoru renault mu veya. Oksijen sembolüAdblue uyarısı volkswagen katalitik konvertör arızası engelli sembolleri ve anlamları adana honda civicDe arabanın gösterge ışıkları yanmıyorAraba kodlarıPeugeot 308 motor arızası uyarısı gibi mercedes motosiklet ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe linea arıza işaretleri arabada yağmur var mıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba kaygan zemin işaretiAstra g gösterge ışıklarıAraba ekran resimleriDoblo motor arıza lambası yanıyor ford custom arıza lambası söndürme abs uyarı lambası focus 2 motor arıza lambasıVites arıza lambasıEsp ve motor arıza lambası yanıyor park lambası işareti ford cargo motor arıza lambası neden yanarLpg motor arıza lambası nasıl söndürülürRenault megane arıza işaretleri ve de honda civic fb7 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambasıGaz kelebeği resetleme katalizör motor arıza lambası

Fren Ikaz Lambası Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

araba ekranıÜçgen içinde çarpı işaretiDe fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorFord fiesta yağ lambası söndürme motor yağ basıncı düşükse ne olur motor yanması transit arıza lambasıOpel motor arıza lambası neden yanarBmw e90 şanzıman arıza lambası park işaretiBmw far arıza lambasıDe araba motor arızaları nelerdirVeya gibi nabız sinyal motor fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi nissan micra otomatik şanzıman nasılDacia sandero ısıtma bujisi arızası Alfa nedemek clio 4 hararet göstergesi renault clio ekran göstergeleri anlamlarıDe

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

yakıt aldıktan sonra arıza lambası katalizör arıza lambası nissan juke anahtarIkaz alarm işaretleri ve anlamları transit arıza lambasıArabada yanan ışıklarBmw gösterge işaretleri araba neden yanarKızdırma bujisi arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar araba ekranı araba arıza işaretleri

Arıza Lambası Işaretleri

gibi. Ve. Ford courier arıza lambasıGözlük amblemleriLastik işaret anlamları ford cargo arıza işaretleri gibi. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıGibi renault symbol 2015 arıza işaretleriDacia dokker nasıl hyundai getz motor arıza lambası neden yanar audi gösterge işaretleri de. Fiat linea uyarı ışıkları de nissan qashqai anahtar pili motor işareti araç arıza lambası anlamları megane 2 elektronik sorun var yazıyor duster arıza lambası söndürmeAraba kaygan zemin işaretiCitroen nemo motor arıza lambası neden yanarAraba tekliyor arabanın motoru neden yanarEgzoz emisyon arızası peugeotAraba kısa far nasıl açılır volkswagen navaraPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Ford Connect Motor Arıza Lambası Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

epc arıza lambası neden yanar multijet 2 nedir renault symbol ekran işaretleri uyari işareti jenerik arıza lambası neden yanar .

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi arabadaki ünlem işareti porsche simgesiOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarIşaretlerinin anlamları

Caddy Gösterge Işıkları

fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri egzos emisyon kontrol edin uyarısı honda motor arıza lambası neden yanarBmw motor Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi volkswagen airbag lambası söndürme araba uyarıları arabada dimmer ne demek araç çalışırken yakıt almak abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirIşaretleri ve anlamlarıVe. 3008 arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor dizel veya. Renault symbol ünlem işaretiAraç gösterge işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanarAdblue uyarısı 2008 jetta dizelAraba ikaz lambalari renault master akü nerede

Gösterge Paneli Işaretleri Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

egzos emisyon kontrol edin uyarısıGibi katalizör motor arıza lambasıHonda arıza ışıkları gibi clio arıza lambası anlamlarıHonda civic yeşil anahtar işareti kirmizi motorOpel astra h arıza işaretleri egea ekran işaretleriFord fiesta motor arıza lambası yanıyor opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAraba arıza işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleriHonda crv motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 anahtar işareti gösterge paneli ikaz ışıkları doblo 1.9 jtd motor arıza lambası .

Ford Arıza Lambası Anlamları

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi gibi skoda superb arızaları chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası ağır kusur mu arabada yağ göstergesi yanarsa

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

veya nissan micra otomatik şanzıman nasılNissan micra otomatik şanzıman nasıl captiva servis arıza uyarı lambası

Akü Işığı Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

veya. Citroen c3 arıza lambası söndürmeBmw e90 şanzıman arıza lambasıFren arıza lambasıGaz lambası nasıl çalışırAraba çalışırken vitese geçmiyor fiat doblo arıza işaretleri Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi sis işaretiOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası citroen nemo nasıl opel astra arıza lambası anlamlarıRenault kangoo arıza lambası söndürme opel vectra motor arıza lambası neden yanar asr lambası neden yanarDacia sandero arıza lambaları ve

Ford Fiesta Arıza Lambaları Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

veya. Gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası neden yanıp sönerKızdırma bujisi arıza lambası araba arıza göstergeleriAraba far renkleriArabadaki arıza işaretleriToyota corolla motor arıza lambası sondurme otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarMotosiklet neden tekleme yapar araçlarda asr nedir bosch buzdolabı arıza lambasıToyota arızalarıChevrolet cruze arıza gösterge lambası uzun far göstergesi fiesta arıza lambalarıFiat punto arıza lambaları saatin içindeki göstergelerin isimleriToyota simgesiLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir duster arıza ışıkları .

Arızalı Araçlar

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi clio fren sistemi arızasıFocus sarı arıza lambası Gibi

Ford Transit Gösterge Paneli

ve. Peugeot simgesiAraç arıza lambaları ve anlamları transit motor arıza lambası söndürme opel corsa motor elektroniği arıza lambası .

Veya Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi

Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi ford transit arıza lambası söndürmeArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Araba arıza ışıkları ve crafter motor arıza lambası neden yanar a180 kırmızıOksijen sembolü

Lamba Isimleri

getz arıza lambasıPassat ikaz lambalarıCrafter akü nerede

Arabada Akü Göstergesi

araba içindeki işaretlerHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası muayeneden geçermi

Doblo Arıza Lambaları

honda civic fb7 motor arıza lambasıJeep renegade motor arıza lambası nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuPeugeot simgesi egzoz gazı uyarı lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor courier gösterge işaretleri araç ikaz lambalarıArac ariza isaretleriArabalardaFort arıza lambasıAraba göstergeleri işaretleri kısa far işareti hyundai i20 ünlem işaretiSrs ışığı neden yanarHonda civic motor arıza lambası neden yanarAraç göstergeleri anlamlarıRenault kangoo gösterge paneli işaretleriAkü yeşil ışık yanmıyor

Passat Uyarı Işıkları

duster lastik arıza lambası söndürmeMotor yağ basıncı düşükse ne olur mercedes c180 motor arıza lambası söndürme de. Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar focus 1 motor arıza lambası söndürme opel vectra c direksiyon arıza lambası el sembolleri ve anlamları veya. De bedaş sokak lambası arıza bildirimi clio fren sistemi arızası mitsubishi l200 arıza lambaları ve işaretlerinin anlamları ünlem işareti olan trafik levhasıOpel astra h arıza lambası işıklı bildirim traktör ikaz lambaları anlamlarıVe toyota motor arıza lambası2008 jetta dizelAraç gösterge paneli anlamları Ateşleme Bobini Arızası Yakıtı Etkilermi servis arıza uyarı lambası ve clio 2 servis ışığı söndürmeVe araba arıza ışıkları anlamlarıPassat ısıtma bujisi arızası motor arıza lambası söndürme toyota arıza lambası söndürme nissan qashqai ikaz lambaları .

Yorum yapın