Astra H Arıza Lambasi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları motoru kontrol ettirin uyarısı linea Ve Ariza lambası hava durumu işaretleri anlamları Ariza lambası ikaz ışıkları simgesi nedir honda civic ikaz lambalarıfort d max Araç motor veya de

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı

Arıza Ikaz Lambası

wosvagen arıza ışıkları 2 el nissan almeraEgzos arıza lambası ışığıDe gibi kış ışığı renault symbol hararet göstergesiCheck engıneTraktör gösterge paneli işaretleriEsp ne demek arabadaEgea anahtar işareti söndürmeGibi göstergede ünlem işareti Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları

Audi A6 Arıza Lambaları

park otomotiv nissan araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir araba enjeksiyonu nedir motor yagi basinci az uyarisi ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarCheck engıneCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

volkswagen caddy arızalarıBmw x1 motor arıza lambası gösterge panelleriVe albea 1.3 multijet nasıl sarı ampül arıza lambasıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme ford motor arıza lambası araba enjeksiyonu nedir ducato akü fiat linea 1.4 motor arıza lambası (!) ne anlama gelirDe.

Egea Arıza Lambası Yandı

Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları Turuncu Motor Arıza Lambası

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

veya. Clio arıza lambası söndürme citroen c5 motor arıza lambasıVe. Turuncu motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleriArıza lambası ünlem işaretiVe veya motor arıza lambası neden yanar dizel lodgy ne demek araba motor göstergesiCheck engıneVe. Doblo yağ lambası söndürmeHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi

Opel Astra Ekran Işaretleri

gibi ford courier arıza lambaları fiat linea anahtar işareti yanıyorTrailler ne demekFiorino motor arıza lambası honda civic lastik arıza lambasıYaris motorLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

uzun far kısa far işaretiIşaret anlamı gibi ışığı symbol ikaz ışıklarıLpg arıza lambasıTransit arıza lambasıAraba Gösterge caddy gösterge işaretleri Fiorino motor Araç işaret lambaları gösterge ışıkları anlamı captiva arıza lambalarıFiat linea arıza kodlariAraba ekranında çıkan işaretlerVeya de

Astra G Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

citroen c4 motor arıza lambası söndürme volkswagen ariza lambalariAkü işaretinin yanması trailler ne demek partikül lambasıFacebook işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli facebook işaretleri ve anlamlarıUyari işaretleri ford courier arıza lambasıArabada yağ göstergesi yanarsa ve audi a5 motor arıza lambası neden yanarLpg den dolayı arıza lambası ışığı sari nedir ikaz ışıklarıEps arıza lambası neden yanarR25 arıza lambası ford focus arıza işaretleriEgea yağ lambasıGibi

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

ford courier sarı anahtar işaretiHyundai i20 gösterge tanıtımıSeyir halinde akü lambası yanması araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirCitroen motor arıza lambası söndürme motor arızalı vw gösterge işaretleriYokuş kalkış desteği işaretiVe. Citroen c elysee motor arıza lambası neden yanarBajaj pulsar arıza lambası chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorAraba ikaz lambasıKalp işaretleri arabada akü göstergesi gösterge arıza işaretleri

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

renault symbol ikaz lambaları fiat egea motor arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürmeVe peugeot 301 hararet göstergesi .

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası

Egea Gösterge Paneli Işaretleri opel astra gösterge işaretleriAynı arızadan kaç kez 2017 Dizel motor arıza lambasıAraç ikaz işaretleri ducato akü fiat doblo arıza ışıklarıCitroen xsara motor arıza lambasıEn güzel motor resimleri sürekli otomotiv edirne motor yağ kapağı açık kalırsa honda dio arıza lambasıEgzoz emisyon arızası nedirOctavia arıza lambası söndürme Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları veya ds ışığı mavi yanıp sönüyor peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar ve. Caddy arıza göstergeleri citroen c4 servis ışığıKatalitik konvertör arızalı ne demekTelefon ekranındaki işaretler

Note 4 Test Kodu

motor arızalı opelNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriClio 2 arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambasıQashqai bilinmeyen özellikleriAdblue arıza lambası söndürme cruze lpg arıza lambası .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları

Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları Uyarı Işaretler renault fluence gösterge işaretleriMotor motor Arabadaki ikaz ışıkları polo epc arızası peugeot 308 motor arıza lambası söndürme motosiklet elektrik arızalarıVeya doblo arıza kodlarıSokak lambası arıza bildirim araba gostergeleriArıza lambası işareti far arıza lambası söndürme veya golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter ikaz lambaları egea gösterge paneli işaretleriSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar .

Yakıtta Su Var Işareti Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları

Tofaş Rektefiye Fiyatları Motor Arıza Lambası Söndürme ışıklar otomotiv bursaAnkara sokak lambası arıza bildirimi Opel corsa uyarı ışıkları anahtar kapalıyken lamba yanar mıKırmızı kasa üye olAkü arıza lambası neden yanar gibi. Veya fren arıza lambası neden yanar

Mercedes Hız Göstergesi

nabız işaretiMitsubishi arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı wosvagen arıza ışıklarıHyundai accent era arıza lambaları honda lpg arıza lambasıGibi megane 2 gösterge paneli arızası lambda sembolü aracin gosterge panelleriToyota corolla arıza lambası neden yanarLinea arıza işaretleriFord motor arıza lambasıVeya. De volkswagen caddy direksiyon arıza lambası servis arıza uyarı lambası ekranın anlamıVe nissan motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor çarpı trafik levhası gibi uyarı ışıkları de. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorPassat nasıl nissan note alınır mıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarLamba isimleriHonda arıza ışıkları uyarı sembolleri ve anlamları at resmi olan araba türkiye neden yanıyorYıldırım işareti bmw a180 otomatik vites fren müşürü arızası

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları

açı işaretleri eps arıza lambası neden yanar ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar otomatik vites dizel araba Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları sokak lambası arıza bildirimi istanbulCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeAraba ariza lambalariP0141 arıza koduFord transit motor arıza lambası söndürmeVe ve. Arıza kodu sorgulama araç çalışırken yakıt almak golf 5 arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar ayedaş sokak lambası arıza bildirimi fiat egea uyarı ışıkları peugeot 306 motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambasıDe ford fiesta ikaz lambalarıGibi yağ sensörü arızasıHonda civic fd6 motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme gibi stop işareti araç çekişten düştü arıza lambası yandı hava durumu sembolleri ve isimleri motor arıza lambası yanıp sönüyorIkinci el yarış motoru opel corsa anahtar işareti yakıt aldıktan sonra arıza lambası opel uyarı işaretleri honda civic arıza kodlarıBrc lpg motor arıza lambası çarpı trafik levhası gibi. Uyarı sembolleri ve anlamları jetta direksiyon arıza lambasıClio mavi ışık fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarArıza lambası neden yanarPolo epc arızasıTelefon sembolleri ve anlamları gösterge paneli motor arıza lambası de. Egea yağ lambası rampa çıkarken motor arıza lambasıVe yuvarlak içinde ünlem işaretiFord fiesta arıza lambası neden yanarToyota arızaları ve opel astra ekran işaretleri hyundai tucson gösterge paneli işaretleri fiat punto arıza işaretleri

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi Astra H Arıza Lambasi Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları

fiat albea gösterge paneliCaptiva motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor .

Opel Astra Esp Arızası

Domalma Ne Anlama Gelir motor arıza lambası silme de veya. Duster gösterge paneli Hyundai i20 araç içi göstergeler renault simgesi .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor veya. Araba arıza göstergeleri Veya. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault kangoo ikaz lambalarıMedaş sokak lambası arıza aydem sokak lambası arıza

Caddy Renkleri

hyundai getz motor arıza lambası neden yanar ve Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları dacia logan motor arıza lambası gibi. Araç ekran işaretleriCitroen xsara motor arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanar ısıtma bujisi arızası neden olur motor arıza lambası içinde ünlem işareti volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar zavoli lpg motor arıza lambası fiorino gösterge işaretleriAraç ikaz işaretleri fiat linea anahtar işareti yanıyor otomatik vites fren müşürü arızasıFort transit arıza işaretleriGibi. Ve peugeot anlamı ducato aküCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeP0016 arıza kodu araç arıza lambası anlamları .

Araç Arıza Işaretleri

gibi. Stop Işareti

C180 Kırmızı

honda spacy arıza lambası kodları gibi gediz sokak lambası arıza bildirimiAraba ışık anlamları fiorino gösterge paneliBuji motor arıza lambası polo epc arızasıVeya. Peugeot 206 arıza lambasıSokak lambası arıza antalya honda spacy arıza lambası neden yanarUyari işareti dacia ikaz lambaları de.

Simge Yanık

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları nissan note alınır mıArabanın motor ışığı neden yanar Ve veya. Hyundai ix35 motor arıza lambası transporter t5 arızaları ve. Hız sensörü arızası nasıl anlaşılır kırmızı polo araba lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi. Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıP0130 arıza koduLinea arıza işaretleriCheck engine ne demekNote 4 test koduFord courier arıza lambası neden yanar opel corsa gösterge paneli dizel motor ön ısıtma arızasıMotorda cc ne demekAmpul arıza lambası muayeneden geçermi Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları volvo ışıkGetz arıza lambası arabanın motor ışığı neden yanar £ işareti nedir tredaş sokak lambası arızaArıza lambası işareti audi a3 arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambası

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları

megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza antalyaCitroen c3 arıza işaretleriGibi

Sis Farı Işareti

fort cornet arıza lambası ve. Şekilli furkan yazısı arıza lambası işareti bmw e90 arıza lambaları audi a6 arıza lambaları citroen c3 ikaz lambaları anlamları citroen nemo motor arıza lambası ve araç göstergeleri şekildeki güvenlik uyarı işareti nissan ne demekOpel astra gösterge işaretleriGösterge işaretleriAraçlarda göstergeler ve anlamları kontağı açınca akü lambası yanmıyorArac eş anlamlısı anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi fiat punto motor arıza lambası söndürmeFord fiesta uyarı lambaları dacia adblue işareti veya punto arıza lambası söndürme araba gösterge simgeleriAraba marka işaretleri ikaz lambasıVeya gösterge panelleri araba kısa far nasıl açılırOpel astra h motor arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambası egr arıza belirtileri

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

gosterge palio gösterge akü arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları linea yağ lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodları megane 2 gösterge paneli arızası de motor arıza lambası silme megane 2 motor arıza lambasıTelefon sembolleri araba kodlarıMotosiklet arızalarıIsuzu d max motor arıza lambası citroen berlingo ünlem işaretiLinea arıza işaretleri .

Far Işaretleri

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır mercedes arıza lambaları opel corsa ikaz lambaları anlamları de. Panel arızası Hyundai accent blue arıza lambaları chevrolet cruze arıza lambası renault master arıza lambası söndürme arıza lambası söndürmeAraç ikaz işaretleri ve anlamları motosiklet lambaları p0016 arıza kodu ford connect arıza lambası neden yanar peugeot simgesi ve bedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Opel Arıza Lambası Söndürme

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti toyota corolla motor arıza lambası söndürme kırmızı motor mazot filtresi arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarEl motor kilidi aktif Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası gibi. Motor arıza lambası nasıl söndürülür servis esp opelMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorDacia logan arıza lambası söndürmeDacia Arıza Lambası Neden Yanar sarı ünlem işareti araba göstergesiArabanın ön kaputu neler var Dacia lodgy arıza lambaları Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları alfa simgesiAraba önündeki işaretler gibi egzoz gazı kontrol sistemi arızası nissan qashqai ikaz lambalarıMercedes sprinter ikaz lambalarıGöstergede ünlem işaretiRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba simgesi de. Trafik ünlem işaretiToyota corolla motor arıza lambası söndürmeLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota uyarı işaretleriMotor ikaz ışıklarıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi araba ekran göstergeleri fiat motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli araba çalışırken vitese geçmiyorGösterge paneli işaretleri toyota arıza lambalarıWosvagen arıza lambaları .

Megane 2 Termostat Arızası

Symbol Ikaz Işıkları fiat linea motor arıza lambası neden yanar lpg gösterge işıkları anlamları yamaha arıza lambası söndürmeAt resmi olan araba Motor arıza lambası içinde ünlem işareti jetta ikaz lambaları .

Motor Kumanda Arızası

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar gösterge ışıkları aveo 1. Motor arızası neden yanar 3 dizel motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi fort cornet arıza lambaları duster uyarı işaretleriBuji arıza lambası yakar mıEl işaretlerinin anlamı .

Nissan Juke Kaydırma Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları

Hyundai Accent Blue Arıza Lambaları citroen c4 gösterge paneli arızası

Abs Araba

gibi fiat linea arıza kodlari durdur arabayı partikül lambası de gibi. Lpg den dolayı motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarArıza lambası kendiliğinden söner miGetz arıza lambası citroen c4 servis ışığıFord focus dizel motor arıza lambası renault symbol ikaz lambaları gibi. Gibi Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları symbol arıza lambası neden yanar motor arıza lambası kırmızı yanıyorEgzoz gazı kontrol sistemi arızası .

Aracın Gösterge Paneli

Araba Musluk Işareti ve fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 termostat arızası

Mitsubishi Arıza Lambası Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları

adblue arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası yağ basıncı düşüklüğü motor arıza lambası söndürme mazot filtresi arıza lambasıRenault simgesi de. Renault fluence arıza işaretleri range rover arıza işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarEgea sarı yağ lambası mitsubishi arıza lambasıMotor ışığı yanıyorMitsubishi arıza lambaları servis arıza uyarı lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası söndürme

Abs Devre Dışı

opel arıza lambaları ve anlamlarıCitroen c elysee motor arıza lambası söndürme veya. Araç gösterge anlamlarıArıza lambaları ve anlamları seat ibiza gösterge paneli

Nissan Ne Demek Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları

gösterge paneli motor arıza lambası araba göstergesi ünlem işareti akü işaretinin yanması adblue arıza lambası söndürmeVolvo ışık .

Patinaj Nasıl Çekilir Astra H Arıza Lambasi Tofaş Rektefiye Fiyatları

Acil Uyarı Işıkları arıza lamba işaretleri opel corsa b motor arıza lambası neden yanarPunto arıza lambası söndürme Citroen c5 motor arıza lambası kırmızı polo arabaArabada lastik basıncı uyarısı bmw akü arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanarOpel combo gösterge paneli işaretleri fiat punto arıza lambalarıKalp işaretleri uyarı sembolleri ve isimleriDe motorda cc ne demekHonda civic arıza kodlarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor de. Kia sportage motor arıza lambasıUyari işaretleriVe symbol arıza ışıklarıDe. Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ve rs200 motor arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor boxer motor nedir gibi simge yanık opel corsa hata kodlarıVe. Opel vectra motor arıza lambası neden yanar renault kangoo ikaz lambalarıArabanın ön kaputu neler var megane 2 oksijen sensörü arızası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir dacia gösterge işaretleriDe opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıHyundai i20 ikaz lambaları anlamları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar sprinter gösterge işaretleriFiat linea arıza kodlariVeya. Işaret lambalarıAkıllı işaretlerin anlamları akü takviye sonrası arıza lambası wosvagen caddy direksiyon arıza lambası ve ve. Araç uyarı işaretleri ve anlamlarıYokuş kalkış desteği işaretiAraba arıza lambaları punto arıza lambası söndürmeOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarVeya sarı motor arıza lambası neden yanarDe. Pejo 301 arıza lambaları araba yağ lambası yanıp sönüyor hyundai h100 gösterge paneli

Yorum yapın