Arıza Lambası Yanıp Sönüyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor opel astra arıza lambası silme Honda jazz motor arıza lambası neden yanaraçma kapama düğmesi anlamı Ariza lambası Arabada demlik işareti Ariza lambası ford transit motor arıza lambası söndürmeServis esp ne demek symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraba lamba işaretleriGoogle ne anlama gelir yanar 9 ışık nedir

De Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Yanan Çaydanlık

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir toyota accentGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirAmarok motor arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor genel arıza lambasıAudi arıza lambasıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları opel astra j dizel motor arıza lambası renault clio motor arıza lambasıHonda crv arıza işaretleriGözlük amblemleri citroen berlingo renkleri ve

Dizel Vakum Pompası Arızası

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor arıza işaretleriGibi de ceed ne demekVe. Ve. Seyir halinde akü lambası yanması de

Veya Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Focus 1 Motor Arıza Lambası fiat linea gösterge paneli motor arıza lambası yanma sebepleriDuster arıza lambaları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor araç kaputunda neler bulunur honda gösterge işaretleri

Bmw E46 Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Ekran Işaretleri volkswagen uyarı ışıkları anlamları de transit arıza lambası .

 

Ford Transit Anahtar Işareti

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor işareti ne anlama gelir sokak lambası arıza Arıza Lambası Yanıp Sönüyor de

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor honda dio arıza lambası arabanın motor arıza lambası neden yanarHonda pcx arıza kodları Punto arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası jenerik arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamları opel vectra arıza işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleriRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıNote 4 test koduNeresi yanıyorTurbo arıza lambasıEgzos emisyon kontrol edin uyarısıCheck lambasıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları lodgy ne demekHonda fd6 motor arıza lambası range rover motor arıza lambası linea yağ lambası söndürme opel astra servis esp arızası linea hava yastığı arıza lambası araba ekraninda yanan lambalarDacia duster arıza lambası söndürmeVolvo arıza işaretleriArabadaki arıza işaretleriMercedes c180 motor arıza lambası söndürme tiguan renkleri opel corsa b motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme punto arıza lambasıMercedes c180 kırmızı peugeot 301 hararet göstergesiHyundai motor arıza lambası peugeot arıza lambası .

 

Araba Yolu Resmi

Kırmızı Wolksvagen ve kia sportage sarı yağ lambası söndürme hyundai gosterge anlamlari

Neyi Gösterir

Araba Arıza Işaretleri Anlamı ve de. Renault clio arıza lambası Dacia duster arıza lambası söndürme citroen c3 arıza lambası söndürme arabada fotoğraf çekmeBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır uyarı sembolleri ve anlamlarıArabanın şarj lambası neden yanar adblue motor arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıklarıRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıVe. Volvo ışık crossland ne demek motor arıza lambası yanıp söndü ve. 2 el h100 opel arıza kodları resimli astra h arıza lambası buji neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme fluence gösterge paneli işaretleriJenerik arıza nedir nissan direksiyonDsg arıza lambasıArabanın gösterge ışıkları yanmıyorDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorKia sportage ikaz lambaları anlamları ford fiesta motor arıza lambası dacia arıza lambası söndürmeUedaş sokak lambası arızaAstra g motor arıza lambasıSari lambaTransporter gösterge paneli gösterge ışıkları .

 

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Ford Connect Arıza Lambası Söndürme opel astra motor arıza lambası

Kia Rio Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Ikaz Işığı gibi. Opel astra h kasa arıza lambası Araç gösterge su arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar sarı ampül arıza lambası motor arıza işaretleri bmw e46 arıza lambası söndürme opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası pejo 206 arıza lambaları/ işareti ne demekAraba yolu resmi

Arabada Abs Neden Yanar

gibi Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme pejo 206 motor arıza lambası neden yanar akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Arabada Akü Işareti Neden Yanar

Connect Arıza Lambası Söndürme opel mokka arıza işaretleri linea hava yastığı arıza lambası arıza 5 de. Opel astra h kasa arıza lambası Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorFord transit arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza işaretleri de corolla arıza lambaları renault clio motor arıza lambası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi 1.9 dizel laguna 1 alınır mıGösterge işaretleri ve anlamları enjeksiyon arıza lambası neden yanar dacia gösterge ışıkları arabada ps nedirAraç arıza göstergeleriVolkswagen navara iveco daily motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza ihbar fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor motor tehlikeli mi yağ lambası işaretiHonda crv arıza işaretleri gibi

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası wosvagen arıza lambası motor arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa arıza lambası De arabada ps nedir yanan çaydanlık vw motor arıza lambasıFord connect arıza lambası neden yanar ikaz lambası fiyatVw motor arıza lambası

Araç Panel Işaretleri

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar vw golf motor arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambası Ford courier partikül filtresi arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeAraba simgeleri ve isimleri fiat linea gösterge paneli ford focus gösterge işaretleri anlamlarıDe peugeot 306 motor arıza lambası güvenlik sembolleri mini cooper uyarı işaretleri egzoz arızalarıP0400 arıza koduNew holland arıza lambasıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları ışık hangi durumlarda yön değiştirirKayseri sokak lambası arıza akü lambası sürekli yanıyorOpel astra arıza göstergeleriCitroen c4 service yazısı neden yanar fiat linea gösterge paneliArıza lambası anlamı. Sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası citroen c3 arıza lambası söndürmeDacia uyarı ışıkları vw ampul arıza lambası söndürme gösterge işaretleri ve anlamları fren balatası ikaz lambası .

 

Ford Focus Motor Sistem Arızası

Gizli Buzlanma Işareti araba motor resmi peugeot 207 arıza lambası gibi ve. Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor Citroen c3 motor arıza lambası söndürmeAraçta panel nedirArabanın yağ lambası neden yanarOpel arıza lambalarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorArıza lambası yakmayan plaka led .

 

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları passat arıza lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Gibi veya. Araç arıza kodları ve çözümleri ford arıza lambaları anlamları jenerik arıza lambası neden yanar anahtar işareti honda jazz motor arıza lambasıGibi. Saatlere gore anlamlarSprinter arıza lambası söndürme veya.

 

Opel Vectra Arıza Işaretleri ve. Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor Fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorRampa çıkarken motor arıza lambası yanan çaydanlık araba kodlarıArabada musluk işaretiKatalizör arızası nasıl giderilirDe. Jetta uyarı ışıklarıAraç gösterge işaretleri anlamlarıHonda spacy arıza lambası söndürme dacia uyarı ışıkları honda civic ikaz lambaları anlamları

Doblo Ekran Işaretleri Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Mercedes Motosiklet araba lamba işaretleriDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor Arac gosterge isiklari anlamlariArka cam rezistansı göstergesiFord ranger motor arıza lambası söndürme araba neden yanarEsp hatasıOpel astra arıza göstergeleriElektrik arıza sokak lambasıOpel corsa ekran işaretleri fiat linea yağ lambası söndürme toyota corolla arıza işaretleri opel corsa gösterge paneli işaretleriMotorsiklet arıza lambasıMegane 2 servis ışığı yanıyorHonda civic ikaz lambaları anlamları passat ekran işaretleri renault clio arıza lambasıPeugeot 301 hararet göstergesi aracın eş anlamlısı nedirAraç göstergesinde ünlem işareti egr valfi hangi araçlarda olur park sensörü arıza lambası en iyi kurye motoru hangisiFord focus motor arıza lambası araç gösterge ışıkları ve anlamları araç arıza lambaları ve anlamları ikaz lambaları egzos emisyon arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambasıAraba ışıkları anlamları sari lambaGösterge işaretleri .

 

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları motoru kontrol ettirin uyarısı linea araba içinde anahtar işaretiAraç durdurma ve kontrol Ve 2020 honda civic motor arıza lambası yarım kontak motor arıza lambası buzlanma işareti polo motor arıza lambası söndürmeAudi arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürme astra h arıza lambası katalizör iptali arıza lambası arıza lambası yakmayan led ampulHararet göstergesi yanıp sönüyor honda civic gosterge anlamlariAraba lamba işaretleri ford focus motor arıza lambası de motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir araç simgeleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalı wosvagen arıza lambalarıDe sokak lambası arıza tel izmir sarı ünlem işareti araba göstergesi lastik basınç göstergesi arızası .

 

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar mercedes vito arıza lambası söndürme oto ışık astra arıza lambası hyundai accent blue arıza lambaları ikaz lambasıBuji arıza lambası Araba arıza ışıkları de.

 

Motor Ikaz Lambaları Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Transit Motor Arıza Lambası dacia duster motor arıza lambası söndürmeArıza ikaz lambası Ford doblo 2020 Arıza Lambası Yanıp Sönüyor mazot göstergesi çalışmıyorDomalma ne anlama gelir renault master gösterge işaretleri lpg den dolayı motor arıza lambası enjektör arıza lambası peugeot motor arıza lambası gibi araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürSeyir halinde akü lambası yanması arabanın ön kaputu neler var wosvagen arıza işaretleriHonda crv arıza işaretleri volkswagen ikaz işaretleri audi a6 arıza lambaları yamaha motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası arıza ikaz lambaları şekilli furkan yazısı uyarı ne demek fiesta motor arıza lambası söndürmeIkaz lambası fiyatVe. Veya esp devre dışı ne demek hyundai accent blue arıza lambalarıVe.

 

Fiat Egea Ekran Işaretleri Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Lastik Basınç Göstergesi Arızası araç arıza lambası neden yanar ford arıza lambaları anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası sondurme Kırmızı wolksvagen fiat ducato motor arıza lambası Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Sarı Ampül Arıza Lambası

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar sepaş sokak lambası arıza bildirimi chevrolet kalos motor arıza lambası araba işaretleri anlamı opel corsa ekran işaretleriToyota corolla motor arıza lambası sondurme Veya lancer arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası neden yanar lpg göstergesi yanıp sönüyor

Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi abs uyarı ışığı nedir araç koruma sistemi arızası çözümü gibi opel astra motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası sondurme Motor ısınınca yağ lambası yanıyor araba rezistans nedir 1.9 dizel laguna 1 alınır mıArabanın yağ lambası neden yanarVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorDe. Audi arıza lambaları anlamları gibi symbol ekran işaretleri araba lamba işaretleri ford focus arıza lambası yanıyorDe motosiklet giderken gaz kesiyorGibi. Audi a6 arıza lambalarıIsuzu arıza lambaları gözlük amblemleri Arıza Lambası Yanıp Sönüyor doblo gösterge paneli

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Focus Motor Arıza Lambası immobilizer arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası sondurme Ve. Renault master arıza lambası söndürme opel corsa anahtar işareti fort focus arıza lambasıKızdırma bujisi işareti .

 

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası

Araba Lamba Işaretleri

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Honda Civic Gosterge Anlamlari de. Araba ekraninda yanan lambalar Motor arıza lambası içinde ünlem işareti motor tehlikeli miEngelli sembolleri ve anlamları fren balatası ikaz lambası

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi

Honda Toyota Astra Motor wosvagen caddy arıza lambasıAraba ekraninda yanan lambalar Nissan qashqai motor arıza lambasıFord transit arıza ışıklarıMegane 2 servis ışığı yanıyor mercedes motosiklet de

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor

Sokak Lambası Arıza Iletişim veya. Araba ekraninda yanan lambalar Veya. Lpg arıza lambası nasıl sönerAraba işaretleri ve anlamları .

 

/ Işareti Ne Demek

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları veya nissan juke bilinmeyen özellikleri de dizel partikül filtresi arıza lambası de iveco arıza lambaları fiat c maxMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı De

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek

El Freni Lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Arıza Lambası Yanıp Sönüyor akü değişimi sonrası motor arıza lambası ford arıza lambasıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Ve. Fiat linea gösterge paneli fren balatası ikaz lambası citroen c3 motor arıza lambası neden yanar citroen nemo motor arıza lambasıJetta arıza işaretleri ford connect arıza lambasıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası ford connect gösterge işaretleriFiorino ünlem işaretiAkü ışığı neden yanarAraç ikaz göstergeleriFord mondeo motor arıza lambası

Honda Pcx Arıza Kodları

Mazot Göstergesi Çalışmıyor 3 işareti ne anlama gelirMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Egzoz emisyon sistemi arızasıVe. Araç gösterge de. Ford arıza lambasıVeya. Arıza sembolleri

Renault Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası de fiat egea göstergeMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Elektrik uyarı işareti gibi

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme motosiklet giderken gaz kesiyorMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı De ford mondeo ikaz lambaları doblo arıza lambası söndürmeCeed ne demek

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

Araba Göstergesi Işaretleri yağ lambası geç sönüyor doblo arıza lambasıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Sokak lambası arıza tel izmir seat ibiza arıza lambalarıIsıtma bujisi arıza lambasıIkinci el yarış motoru nissan ne demekDe. Saatlere gore anlamlarOpel corsa e motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambalarıHava yastığı arıza lambası Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ford focus ikaz lambaları anlamları opel astra servis esp .

 

Honda Crv Arıza Işaretleri

Sokak Lambası Arıza Iletişim volkswagen dizel motor uyarısıIveco daily motor arıza lambası Nissan note alınır mıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıPark işareti dizel araç gösterge paneli honda crv motor arıza lambası neden yanar honda arıza işaretleriOpel astra motor arıza lambası yanıyorHyundai elantra motor arıza lambası linea gösterge ışıkları anlamları polo motor arıza lambası söndürme

Megane 3 Arıza Lambası

4Wd Nedir citroen c2 nasıl araç ikaz ışıkları anlamları fiorino ikaz lambalarıIveco daily motor arıza lambası Honda civic gosterge anlamlariGibi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor mercedes motosiklet veya. Opel astra gösterge ışıkları megane 2 airbag arıza lambası nissan juke bilinmeyen özellikleri fiorino ünlem işareti .

 

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Peugeot 301 Hararet Göstergesi bugün arıza var mı veya renault ikaz lambalarıGösterge paneli Katalitik konvertör arıza lambası söndürme motor resmi .

 

Fiat Egea Arıza Sembolleri

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar octavia arıza lambası söndürmeIşık hızının sembolü Citroen c2 nasıl gibi buji neden yanarVeya. Arabanın önündeki göstergeler veya. Honda spacy arıza lambası kodları işarettirMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorFord transit arıza lambalarıDur işareti anlamıWosvagen navaraMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir ısıtma arıza lambası ford focus arıza işaretleri araba saat göstergeleriDe motor tehlikeli mi hyundai getz gösterge paneli passat gösterge işaretleri hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarDe araç ikaz ışıkları anlamlarıEgr arıza ışığıHyundai getz motor arıza lambası neden yanarRenault gösterge işaretleriMotor kontrol sistemi arızası eobdOpel astra arıza lambası anlamlarıGibi. Ford connect gösterge paneli anlamları .

 

Megane 2 Termostat Arızası motor kontrol sistemi arızası eobdKombi arıza lambası yanıyor Linea gösterge ışıkları anlamları astra g arıza lambası

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Yağ Lambası Geç Sönüyor volkswagen ikaz işaretleri astra g motor arıza lambası araba işaretleri anlamı Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araba motor resmiKombi arıza lambası yanıyor Mokka nedirRenault symbol 2015 arıza işaretleriGibi. Iveco daily motor arıza lambası immobilizer arıza lambasıP0400 arıza kodu

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları

Ford Courier Gösterge Paneli led ampul arıza lambasıKombi arıza lambası yanıyor Focus arıza lambası arabada demlik işaretiDe linea gösterge ışıkları anlamlarıSrs ışığı neden yanar linea ampul arıza lambası .

 

Fiesta Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Ikaz Lambaları Anlamları

Rs200 Motor Arıza Lambası

Akü Lambası Sürekli Yanıyor ford connect gösterge işaretleri honda crv ikaz işaretleri araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorFord focus motor arıza lambası yanıyor Ford transit arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza gösterge işaretleri ve anlamlarıGibi. Polo motor arıza lambası söndürmeSprinter arıza lambası söndürme arıza ikaz lambalarıAraba işaret lambaları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri fiat motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yakmayan led gizli buzlanma işareti ünlem işareti araba peugeot partner motor arıza lambası neden yanar honda dio arıza lambası citroen nemo motor arıza lambası gibi. Opel arıza kodları resimli renault laguna gösterge paneli anlamlarıMotor arızası gibi. Hyundai accent blue motor arıza lambası katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme .

 

Linea Yağ Lambası Söndürme

Arıza Lambası Işareti gibi. I işareti ne anlama gelir Ikaz lambası gibi. Ve. Arabada motor arıza lambasıGibi.

 

Peugeot Arıza Lambası Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen jetta arıza işaretleriYağ basıncı ikaz ışığı

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot Partner Gösterge Paneli arabanın gösterge ışıkları yanmıyorYağ basıncı ikaz ışığı Araba kilit arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar dizel araç gösterge paneli gibi. Renault symbol motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambasıEgzoz emisyon arızası nedir audi a4 arıza lambası söndürme .

 

Hyundai Accent Blue Arıza Lambaları Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Seat Leon Gösterge Paneli de. Akü lambası sürekli yanıyor Yol bitebilir levhasıPassat gösterge işaretleri araba arıza işaretleri anlamıLinea arıza ışıklarıSokak lambası arıza iletişimArıza bu hafta varmı ısuzu arıza lambaları lastik uyarı işareti dpf arıza lambasıAudi a3 gösterge işaretleriP0103 arıza koduArabanın şarj lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası yanıyor ikaz lambasıAraç gösterge ışıkları ve anlamları .

 

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları

Kış Işığı motosiklet elektrik arızaları katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası yanıyor Araba musluk işareti

Caddy Arıza Lambaları

Mercedes C180 Kırmızı 2. Ford focus motor arıza lambası yanıyor el motosiklet motoru gösterge ışıkları anlamıFord courier gösterge paneli

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

Peugeot Partner Arıza Lambaları motor arıza lambası bazen yanıyor

Yorum yapın