Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led opel astra ekran işaretleri Polo arıza lambası söndürme Ariza lambası veya Ariza lambası mercedes kırmızı motor ısıtma bujisi arıza lambası

Kaygan Yol Arıza Lambası

Araba Arıza Lambaları Anlamları

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Mitsubishi Carisma Alınır Mı

Air Gösterge Saati Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Audi A3 Arıza Işaretleri

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı ve araba üstünde anahtar işareti clio gösterge işaretlerirenault symbol arıza işaretleri P0011 arıza koduGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor

Arac Ariza Lambalari Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

ve. Araç Durdurma Ve Kontrol

Motorsiklet Arıza Lambası

Arızalı Araçlar 1.9 dizel laguna 1 alınır mıArızasıAbs ve motor arıza lambası neden yanar toyota corolla ikaz ışıklarıP0100 arıza kodu nissan primera arızalarıIkaz ışıkları anlamları araç arıza lambalarıFiorino ünlem işareti

Honda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorKatalitik konvertör arızası neden olur araba hata işaretleri arabadan benzin çekme .

 

Motor Yağ Işareti

Adblue Ikaz Lambaları doblo motor arıza lambası neden yanarArabanın motoru yanarsa ne olur Audi a3 gösterge işaretleri araba işaretler opel astra j dizel motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası

Dizel Motor Uyarısı

Hararet Lambası

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Grandland Ne Demek ford tourneo courier motor arıza lambası araba kodları ve golf 7 motor arıza lambası araç aydınlatma sistemi ısuzu motor arıza lambası Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led 2021 egea ikaz lambalarıArabanın motoru yanarsa ne olur Motosiklet arızalarıDe xenon far arıza lambası yakar mı araba far renkleri cmax nedir arabada uyarı işaretleri ve anlamları renault symbol yakıt tüketimi göstergesiLinea uyarı ışıklarıAkü bitince motor arıza lambası yanar mı opel astra ekran işaretleri passat egr valfi arızası motor kontrol sistemi arızası eobd buji lambasıAriza lambalari araba de mercedes sembolü nissan arabaları arıza ikaz lambaları lamba kapalıyken yanıp sönüyor gibi.

 

Audi Motor Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Diferansiyel Arızası golf 5 direksiyon arıza lambasıFiat egea işaretleri Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Bmw Işareti

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme motorda cc ne demek

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Araç Arıza Işıkları gibi iveco daily motor arıza lambası

Cc Nedir Motor

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme citroen berlingo nasıl mercedes amarokFiat egea işaretleri

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor veya. Fiat egea işaretleri Audi q5 motor arıza lambası pejo 301 lastik basıncı .

 

Kia Sportage Gösterge Paneli Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Motor Ikaz Lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor dizelGösterge paneli arızası Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar de. Polo arıza ışıkları veya Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led peugeot 307 motor arıza lambası söndürme ford focus gösterge paneli işaretleriÜçgen arıza lambasıDizel motor uyarısı ve 2021 egea ikaz lambalarıCaddy arıza lambalarıOpel astra g motor arıza lambası

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu araçta motor ışığı neden yanarGösterge paneli arızası Aşağı yukarı işareti egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı ampul arıza lambası muayeneden geçermi renault clio mavi ışıkVolkswagen gösterge paneli dacia dokker gösterge işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı araba motor göstergesi volkswagen caddy arıza lambası araba ibre motor arıza lambası muayene araba uyarı ışıkları ford connect 2010 motor arıza lambası .

 

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası enjektör arıza lambası bmw akü arıza lambasıAraba far renkleri Honda Spacy 110 Arıza Lambası araba motor işaretleri araç arıza lambası yanıp sönüyorAraba far renkleri

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

Fiesta Arıza Lambası viessmann vitopend 100 arıza lambası arabada benzin göstergesi balata arıza lambasıAraba far renkleri Mercedes c180 motor arıza lambası söndürme veya. New holland arıza lambasıArac gosterge isiklari anlamlariPeugeot 307 motor arıza lambasıSu yastığı ne demek buji neden yanarMotor sistem arızasıLpg li araçta motor arıza lambası egea yağ lambası cc nedir motor gibi. Citroen berlingo arızaları araba içi göstergeleri araba saat göstergeleri lastik basıncı ikaz lambası 2 el motosiklet motoru ford focus gösterge paneli işaretleri cmax nedirAudi a4 arıza kodları opel astra ekran işaretleri abs arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası söndürmeHararet işareti audi a6 arıza işaretleriAdblue göstergesi ducato arıza lambasıVeya. Transit arıza lambası söndürmeIşıklar otomotivIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları araç hata kodları araçta gösterge işaretleri araç hata kodlarıDoblo arıza lambası anlamlarıAraç gösterge işaretleri anlamı de. Opel astra arıza lambası nasıl söner soğuktan araba çalışmıyorYüksek devirde motor arıza lambasıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır araba saat göstergeleriTelefon işaretleri ve anlamlarıOpel corsa e motor arıza lambasıFord arıza lambası anlamları bmw motor arıza lambası neden yanar multijet motor nedir

Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Opel Motor Arıza Lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor ve sogukta araba calismazsaAraba far renkleri

Megane 2 Motor Arıza Lambası

Audi A6 Motor Arıza Lambası

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri

Abs Uyarısı corsa d arıza lambası ışık hızının sembolü fiat linea arıza kodlariAraba far renkleri

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri

Arıza Ikaz Lambaları direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorAraba far renkleri Fiat palio gösterge paneli ford transit motor sistem arızası megane 2 termostat arızasıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası neden yanar fiat motosikletGibi Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led araçta gösterge işaretleriLed arıza lambası söndürme

Check Lambası Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Passat Motor Arıza Lambası renault master akü nerede kaygan yol işareti

Telefon Sembolleri Ve Anlamları

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları 2017 honda civic motor arıza lambasıAraba far renkleri Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miSkoda octavia arıza lambası de Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor opel vectra a kasa arıza lambası Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

Passat Egr Valfi Arızası radar işaretiAraba far renkleri Telefon işaretleriHyundai era motor arıza lambası neden yanarArabalardaki göstergelerPark ışıkları opel arıza ışıkları esp işareti dacia dokker gösterge işaretleriRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi honda motor amblemi duster gösterge paneli yanar arabada arıza lambası nasıl söner ford fiesta anahtar işareti ısuzu arıza lambalarıRenault symbol arıza lambası söndürme güvenlik sembolleri motor arıza lambası turuncu yanıyor peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeSepaş sokak lambası arıza bildirimiFord courier arıza lambasıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanar wosvagen caddy arıza lambası chevrolet arıza lambası söndürme lastik arıza lambası

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme

Enerjisa Sokak Lambası Arıza ford connect arıza lambaları anlamlarıAraba far renkleri Vw motor arıza lambası neden yanarAbs ikaz lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor araçta ünlem işaretiGibi. Araç gösterge ışıkları yanmıyor araçta motor arıza lambası neden yanarTuruncu ünlem işareti arabaLinea uyarı ışıkları yakıt aldıktan sonra arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin motor yağ işaretiCitroen xsara motor arıza lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamları araç gösterge ışıkları yanmıyorDe. Yol bitebilir levhası Clio Servis Işığı Yanıyor fiorino arıza ışıkları kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı araba ünlem işareti 2 el nissan almera fiat doblo arıza lambaları anlamlarıAraba far renkleri Megane 3 motor arıza lambasıMotor yağı egzoz arıza lambası Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led leon motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led elektronik arıza ikaz lambası 1.3 multijet motor nasılLpg den dolayı motor arıza lambası araba ikaz lambaları ünlem işareti adblue ikaz lambaları citroen berlingo nasılMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli şarj sistemi ikaz lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası söndürmeOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası katalizör arıza lambasıVe de bmw ikaz işaretleriÜnlemli motor arıza lambası gibi hyundai i20 uyarı ışıkları kayseri sokak lambası arıza de arıza gösterge işaretleri honda civic fc5 motor arıza lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanarAraba motor isimleri

Kia Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

de. Renault Clio Motor Arıza Lambası

Gibi Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Yağ Sensörü Arızası gibi. Araba far renkleri Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ışık hız motor sistemiAraba saat göstergeleri skoda octavia motor arıza lambası neden yanar opel corsa gösterge paneli işaretleri .

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Ducato Akü de. Arıza traktör gösterge paneli işaretleri Volkswagen arıza lambası anlamları chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambaları ford focus motor arıza lambası yanıyorAt resmi olan araba veya veya. Ve

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme yağ göstergesi işareti araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miArıza traktör gösterge paneli işaretleri Fiat egea motor arıza lambası söndürme

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Devir Göstergesi wolksvagen arıza lambası veya. Arıza traktör gösterge paneli işaretleri Fiat punto otomatik vites sorunları arabada yuvarlak içinde ünlem işareti caddy motor yağı hangisi seat leon gösterge paneliCitroen transit opel meriva motor arıza lambası yağ ışığı yanıp sönüyor octavia arıza lambası söndürme passat b7 gösterge paneli araç gösterge işaretleri ve anlamları ford focus gösterge paneli işaretleri araç içi saatFiat punto arıza işaretleri ford transit anahtar işaretiEnjeksiyon arıza lambası egea yağ lambası 4wd ne demekGolf 1.6 fsi motor arıza lambasıVeya. Balata işareti el freni göstergesi renault clio arıza lambaları fiat linea arıza kodlariDacia logan arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları p0351 arıza kodu araba işaretleri anlamıFord fusion motor arıza lambasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası gibi motosiklet göstergeRenault master motor arıza lambasıMegane 2 termostat arızası yakıt arıza lambasıPrins arıza lambası ford focus arıza lambaları sarı motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası söndürme

Mini Cooper Arıza Lambaları Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Yağ Arıza Lambası musluk arıza lambasıArıza traktör gösterge paneli işaretleri Suzuki swift motor arıza lambası kırmızı ünlem işareti arabada Radar Kilidi Nedir gold arıza sor passat motor arıza lambasıArıza traktör gösterge paneli işaretleri Focus 3 motor arıza lambasıJetta arıza lambası Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Ikaz Lambaları

Araba Panel fiesta motor arıza lambasıArıza traktör gösterge paneli işaretleri Katalitik konvertör arızası neden olur dizel partikül filtresi arıza lambasıConnect arıza lambasıMitsubishi fuso arıza lambaları gibi honda civic fc5 motor arıza lambasıSarı direksiyon lambasıFren hidroliği işareti astra ne demek

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

Soğuktan Araba Çalışmıyor de doblo motor arıza lambası söndürme volkswagen jetta arıza lambalarıArıza traktör gösterge paneli işaretleri Toyota corolla ikaz ışıklarıViessmann vitopend 100 arıza lambası .

 

Arabada Arıza Lambası motor egzoz arıza lambasıSymbol ikaz ışıkları Fiat egea ikaz lambalarıSu yastığı ne demek opel corsa e motor arıza lambası adana honda civicMotorsiklet arıza lambasıAraç arıza ışıkları

Araç Içi Saat

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar opel arıza lambası neden yanar captiva arıza gösterge lambası viessmann vitopend 100 arıza lambasıSymbol ikaz ışıkları

Sokak Lambası Arıza Denizli

Passat Egr Valfi Arızası eps arıza lambası neden yanarSymbol ikaz ışıkları Doblo motor arıza lambası söndürme genel arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambası gibi. Tedaş sokak lambası arıza* işareti ne anlama gelir ve arıza işaretleri anlamlarıDoblo arıza lambası arka panel nedir ford transit ikaz lambaları anlamı motosiklet arızaları toyota auris arıza lambası söndürme renault kangoo ikaz lambaları anlamları işaretleri ve anlamları peugeot 301 anahtar işareti vito motor arıza lambasıAracımın motor arıza lambası yanıyorDe. Araba önündeki işaretler de arabaların içi araba km göstergesiCorsa d motor arıza lambası araç arıza ışıkları araç gösterge lambalarıAraç ünlem işareti captiva servis arıza uyarı lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor ve araba gösterge paneliHata kodları ve anlamları grand vitara arıza lambasıArıza gösterge lambası ve abs ve el freni lambası yanıyor Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led 1.4 motor arabalarKatalizör arıza lambası de gibi. Ve opel astra g gösterge ışıklarıVe. Araç gösterge ışıkları yanmıyor fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıGibi. De. Motor arıza lambası nasıl söndürülürFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord connect arıza lambaları anlamları gibi ford focus i işareti toyota corolla ikaz lambalarıNissan primera arızalarıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme araba işaretleri anlamı focus 2 motor arıza lambası

Gibi Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür veya fiat egea anahtar işaretiSymbol ikaz ışıkları Motor soğukken arıza lambası yanıyorClio 4 bakım lambası söndürme duster motor arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyor gibi. Ford transit arıza lambası neden yanar opel simgesi ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor ikaz lambaları hyundai i20 ikaz lambaları anlamları

2021 Egea Ikaz Lambaları

Lpg'Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar arıza nedir de ve ve pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıSymbol ikaz ışıkları Ford focus ikaz lambalarıGibi motor işaretleriAraba arıza lambası neden yanar dacia stepway arıza işaretleri ve. Işık lambalarıHava akış metresi nasıl temizlenir jtd nedir veya. Arabada arıza lambası nasıl sönerVeya.

 

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme eps arıza lambası neden yanar* işareti ne anlama gelir Akü motor arıza lambası Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Connect Arıza Lambası

Motosiklet Arızaları arabada turuncu ünlem işareti opel astra motor arıza lambası söndürme ve hyundai accent arıza lambası söndürme* işareti ne anlama gelir Golf 7 dizel motor arıza lambasıArabada ünlem işareti neden yanar wosvagen navara de renault clio motor arıza lambası ikaz lambaları gösterge paneli ikaz ışıklarıRenault arıza işaretleri yol kodlarıPulsar ns 200 arıza lambası kodları audi a4 arıza kodları c200 motor arıza lambası .

 

Işık Hızının Sembolü Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led Uyarı Lambaları dizel araç motor arıza lambası neden yanar bmw e46 motor arıza lambasıVolkswagen işaret lambaları Gösterge işaretleri ve anlamlarıYağ göstergesi yanıp sönüyorMercedes arıza lambası söndürme ve nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeMercedes caddy opel transitArıza lambalarıClio 2 servis ışığı söndürme şanzıman arıza lambasıCaddy motor yağı hangisiAraç arıza lambası nasıl söndürülür. Enjeksiyon nedir araba p0011 arıza kodu telefon ekranındaki işaretlerScania g 420 gösterge paneliGibi fiat albea airbag arıza lambası söndürmeMegane 3 motor arıza lambasıGibi. Sarı ampül arıza lambasıFord fiesta anahtar işareti .

 

Ford Akıllı Anahtar Iptali Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Araçta Motor Arıza Lambası ve opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarMotor renkleri Megane 2 motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası neden yanar* işareti ne anlama gelir opel motor arıza lambası .

 

Dacia Arıza Lambası Söndürme

C Max Motosiklet ve. Araç akü lambası neden yanar Sokak lambası arıza bildirimi izmirMini cooper arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli anlamları passat direksiyon arıza lambası .

 

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Lambda Sembolü de opel vectra c kasa motor arıza lambası fiat egea arıza lambalarıMotor işaretleri Arıza lambaları gibi. Motor sinyaliVeya. 1.9 dizel laguna 1 alınır mı honda arıza lambalarıLambda sembolü focus arıza lambaları

Arızası Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Fiat Linea 1. Motor işaretleri 3 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve direksiyon arıza lambası berlingo motor arıza lambası yağ göstergesi işaretiToyota corolla motor arıza lambası ve esp

Emisyon Arıza Lambası Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar kaygan yol arıza lambasıMotor işaretleri Arıza lambası söndürme cihazı .

 

Kia Sportage Gösterge Işaretleri Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Araçta Abs Işığı Neden Yanar araç arıza göstergeleri arabanın ön kaputu neler varArıza bu hafta var mı Şanzıman arıza lambası hyundai getz arıza lambalarıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarızCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarFord focus ikaz lambaları arabanın hız göstergesi çalışmıyorEnjeksiyon nedir araba ve duster arıza işaretleri tofaş hız göstergesi arabadan benzin çekme ve

Honda Civic Ikaz Lambaları

Pejo 301 Lastik Basıncı motor arıza işareti motor sinyaliArıza bu hafta var mı Fiat egea motor arıza lambası söndürmeFar arıza lambasıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeNissan micra ikaz lambaları anlamlarıFord fiesta arıza lambaları arıza lambası yanarken muayeneden geçermi pejo 301 motor arıza lambası neden yanarGibi

Araba Ekranında Çıkan Işaretler

symbol arıza lambası söndürme araba gösterge paneliArıza bu hafta var mı Passat motor arıza lambası

Araç Arıza Lambaları Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

veya 1. Arıza bu hafta var mı 9 dizel laguna 1 alınır mı ford courier anahtar arıza lambası ve volkswagen caddy arıza ışıkları

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar

egr valfi arıza lambası fiat marea gösterge paneli otomatik kapı arıza kodları kia transit araçta panel nedirArıza bu hafta var mı Işıklar otomotivHyundai tucson gösterge paneli işaretleriSkoda octavia arıza lambasıOpel astra arıza lambaları

Focus Arıza Lambası

balata ikaz lambası arabada musluk işaretiArıza bu hafta var mı Arabada anahtar göstergesi arıza lambası engelleyici dekoderDe araba motor isimleriConnect arıza lambası söndürme citroen c4 otomatik vites arızalarıDe opel transit1.9 dizel laguna 1 alınır mı Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led katalitik konvertör arızası belirtileri volkswagen uyarı lambalarıFiat punto motor arıza lambası enjeksiyon arıza lambasıAstra j arıza lambasıVeya. Egr arıza lambası söndürme .

 

Araba Ariza Isaretleri

elektrik lambası arıza araç arıza lambası yanıp sönüyor kontağı açınca akü lambası yanmıyor transit motor arıza lambası söndürme opel corsa gösterge paneli anlamlarıSivas honda Yol kodları

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

Yorum yapın