Arıza Lambası Yakmayan Led Far 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Yakmayan Led Far lpg göstergesi yanıp sönüyor Mazot göstergesi arızasıikaz lambaları ve anlamları Ariza lambası Araba kaput içi isimleriAriza lambası Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar araba gösterge paneliOtomobil arızaları ve çözümleri hyundai i20 arıza lambaları scania arıza göstergeleriOpel astra j arıza lambası söndürme Sarı Direksiyon Lambası balata ikaz lambasıNissan direksiyon renault kangoo gösterge paneli anlamları teker arıza lambası ford transit uyarı işaretleri gibi. Egea ikaz lambaları .

 

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford transit ikaz lambaları tata arabaları nasıl de. Polo 1.2 tdi motor arıza lambası Ford focus arıza işaretleriHonda civic ikaz lambaları anlamlarıVe. Veya arıza gostergeleriYamaha delight arıza lambası söndürme 9 ışık nedir mercedes vito arıza lambası söndürme motor arıza lambası muayeneden geçermi aracın yağ lambası yanıp sönüyorGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları fiat albea gösterge paneliFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar transit arıza lambası söndürmeGüç aktarım sistemi uyarı lambası de araç içi gösterge anlamları hava durumu işaretlerinin anlamıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası sokak lambası arıza tedaş nissan qashqai uyarı işaretleri connect yazısı adblue arıza lambası söndürme gibi telefon arama işaretleri ve anlamlarıI işareti ne demek

Alfa Simgesi Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor araç içi işaretler dacia arıza lambası neden yanar veya veya gibi arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor 301 arıza lambası golf 7 1. Polo 1.2 tdi motor arıza lambası 6 tdi motor arıza lambası neden yanar ford gösterge işaretleriRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı ford cargo kamyon arıza işaretleriGold arıza sor arabanın motor lambası neden yanar audi motorEmisyon arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası nasıl sönerDe. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar

Ducato Arıza Lambası nissan navara motor arıza lambası dacia logan motor arıza lambasıPark otomotiv nissan IşaretleriDacia sandero gösterge işaretleri .

 

Dacia Arıza Lambaları

Arıza Lambası Yakmayan Led Far Gösterge Paneli Ikaz Işıkları clio motor arıza lambası araç gösterge ışıkları yanmıyorKontak anahtarı arızaları Toyota corolla motor arıza lambası söndürme .

 

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Arıza Lambası Yakmayan Led Far Megane 3 Motor Arıza Lambası

Bmw 116I Motor Arıza Lambası

Polo Direksiyon Arıza Lambası en iyi kurye motoru 2020Fluence stop lambası neden yanar Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar captiva gösterge işaretleriFluence stop lambası neden yanar Motor yanmasıMotor arıza lambası sondurmeL işareti ne anlama gelirFiat fiorino gosterge anlamlari Arıza Lambası Yakmayan Led Far honda civic bütün arıza lambası neden yanarDucato yağ lambası söndürme otomatik vites arıza lambası yanıyor gibi. Ford connect 2010 motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası sarı yanıyor arabada ünlem işaretiVeya. Ford connect arıza işaretleri hararet göstergesi neden yanarPeugeot anlamıAraç gösterge paneli işaretleriKaygan yol işaretiElektrik lambası arıza .

 

Gold Arıza Sor

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız oto arıza işaretleri lodgy ne demek ford courier motor arıza lambası nasıl söner volkswagen motor arıza lambası söndürmeArabada gösterge anlamları P işaretiGöstergedeki işaretler fiat marea gösterge paneliMotor arıza lambası muayeneden geçermi veya kırmızı polo araba ve. Motor arızası neden yanar astra j plaka lambası arızaAudi a3 arıza lambası söndürme iveco daily kamyonet nasıl mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor audi a3 arıza lambası söndürme peugeot arıza lambaları işaret ne demek motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir peugeot 407 motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambasıFord focus arıza göstergeleriPejo 206 motor arıza lambası gibi ford fiesta dizel motor arıza lambasıOpel corsa d arıza lambasıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarIkaz ışıklarıGibi era motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanar porsche simgesiSokak lambası arıza istanbul anadoluMotor kontrol sistemi arızası traktör ikaz lambaları anlamlarıDe azalmış soğutma suyu arıza lambası yamaha nmax motor arıza lambası fiat punto arıza lambası söndürme bmw e90 motor arıza lambası

Renkli Motor Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Ford Focus Arıza Işaretleri motor yağı işareti fiat egea arıza sembolleri lodgy ne demek airbag ışığı nasıl söndürülür ve. Arabada gösterge anlamları Renault kangoo artvin sardur 2 elLpg motor arıza lambasıHava akış metresi nasıl temizlenirSoğuktan motor arıza lambası yanar mi nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuSarı motor ışığı neden yanar megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıOpel vectra motor arıza lambasıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları toyota corolla motor arıza lambası ve esp abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirVeya. Yol kodlarıMotorsiklet arıza lambasıDe. Clio 3 gösterge işaretleri .

 

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ceed Ne Demek nissan qashqai bilinmeyen özellikleri motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıMercedes arıza Nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamları audi a6 arıza lambası söndürme albea motor arıza lambası söndürme qashqai motor arıza lambası göstergedeki işaretler volkswagen ariza lambalari araç içi gösterge anlamları i işareti ne demekDireksiyon arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası de. Mini cooper motor arıza lambası yamaha r25 motor arıza lambasıArıza lambası kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları gösterge ve çeşitleri araç içi gösterge anlamları anahtar ışık araba ariza isaretleri lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüDe ford courier yağ arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürmeClio 4 bakım lambası söndürmeEnjeksiyon arıza lambası neden yanarAraba motor ışığıAraba kaput içi isimleri egea 1.3 multijet motor arıza lambası jenerik arıza lambası ford fiesta ikaz lambaları honda jazz akü golf 7 motor arıza lambası neden yanar araba motor isimleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford connect motor arıza lambası neden yanar arabadaki toyota corolla gösterge paneli Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Transit Ekran Işaretleri opel sembolü 206 arıza lambası söndürmeMercedes arıza Lodgy ne demekAkü ikaz lambası audi arıza lambaları anlamlarıArıza bu hafta varmı gösterge panelinde ünlem işaretiEgea gösterge paneli otomobil arızaları ve çözümleriGibi. Araba özellikleri anlamları citroen berlingo ünlem işareti cruze lpg arıza lambası lpg arıza lambası nasıl sönerArabada ünlem işareti ne demekR25 arıza lambası fiorino arıza lambalarıDe nissan micra arıza lambası söndürme .

Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Opel Astra Arıza Göstergeleri

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Renault Kangoo Ikaz Lambaları kızdırma bujisi ikaz lambasıClio 3 gösterge işaretleri Bora motor arıza lambasıAraç çalışırken yakıt almak yağ ikaz lambasıArabada dimmer ne demek symbol hararet göstergesi de. Abs ışığı nasıl söndürülür de de ford arıza ışıkları motor sistemiArabada stop lambası neden yanarRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıAmpul arıza lambası muayeneden geçermiHonda civic gösterge paneli işaretleriPeugeot 301 arıza lambası söndürme renault simgesiMotor yağı basınç hatası peugeot airbag ışığı nasıl söndürülür hava durumu işaretlerinin anlamıDaihatsu sirion nasılLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar getz motor arıza lambası üçgen içinde çarpı trafik işareti araba göstergeleriYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar airbag ışığı nasıl söndürülür1.4 motorChevrolet arıza lambası söndürme uzun yolda motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarQashqai anahtar piliCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriSarı motor ışığı neden yanar motor sistemiOpel corsa d arıza lambası söndürmeHonda crv motor arıza lambası söndürmeFiat albea airbag arıza lambası söndürme otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır veya. Gibi ford fusion arıza lambasıDe. Motor yağı azaldığını nasıl anlarızYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı akü ikaz lambası ford cargo kamyon arıza işaretleri passat b6 gösterge paneli golf 5 motor arıza lambasıMercedes arıza ikaz ışıkları motoru kontrol ettirin uyarısı linea de otomobil ikaz lambaları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıSari nedirRenault symbol uyarı ışıklarıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar

Ford Transit Uyarı Işaretleri

Opel Astra H Arıza Lambası su göstergesi Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları

Araçta Anahtar Işareti doblo arıza ışıklarıClio 3 gösterge işaretleri Bmw arıza kodları ve anlamları arabada turuncu ünlem işareti ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza telefonu gibi. Clio gösterge ışıkları

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Clio 3 gösterge işaretleri Ford transit anahtar işareti de polo motor arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamları veya.

 

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

Araç Içi Gösterge Anlamları de ford transit ekran işaretleri audi ikaz işaretleri citroen c4 arıza kodlarıOpel corsa arıza kodları Arıza gostergeleri Arıza Lambası Yakmayan Led Far de fren arıza lambası neden yanar klima açınca arıza lambası neden yanarPolo direksiyon arıza lambası ve. Era motor arıza lambası veya uzun yolda motor arıza lambasıVeya. Renault kangoo gösterge paneli anlamlarıArıza ışığı anlamlarıDe opel insignia motor arıza lambası ford connect gösterge paneli arızasıAraba ikaz işaretleriVeya c200d motor arıza lambası veya focus arıza lambasıAlbea motorGösterge ve çeşitleri araba kaput içi isimleriMercedes arıza araba sinyal işaretleri araba kilometre göstergesi kızdırma bujisi yanıp sönüyor opel astra h arıza işaretleri opel corsa c arıza lambası söndürmePeugeot bipper nasılVeya. Akü lambasıC200d motor arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleriFord motor arızası servise gidin gösterge panelinde ünlem işareti veya. Uzun yolda motor arıza lambası tata arabaları nasıl nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıFord motosiklet ve berlingo motor arıza lambasıMotor arıza göstergesiLastik arıza lambası

Araba Motor Isimleri

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar cc nedir motor motor arıza ışıkları fiesta arıza lambalarıOpel corsa arıza kodları De ford connect arıza işaretleri qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorGolf 7 dizel motor arıza lambasıR25 arıza lambasıI işareti ne demek peugeot boxer arızaları arabada yağ lambası neden yanar

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

Honda Jazz Akü balata ikaz lambası motor işareti neden yanar ford focus 1 motor arıza lambasıOpel corsa arıza kodları Renault arıza lambaları anlamları esp ve motor arıza lambası yanıyorArabanın bagajında olması gerekenler motor teklemesi neden olurDe ünlem işareti araba araç gösterge ışıkları yanmıyorAyedaş sokak lambası arıza bildirimiFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambaları anlamları renault clio gösterge paneli anlamlarıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ikaz lambası arac ikaz lambalariIşareti ne anlama gelir fiat egea anahtar işareti yanıyor cc nedir motor soğuktan motor arıza lambası yanar mıHonda crv motor arıza lambası söndürme vw gösterge işaretleri fiat doblo arıza işaretleriOtomobil arızaları ve çözümleriArabaninGibi. Arabada gösterge anlamlarıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa motor arıza lambasıVeya de a işareti ne anlama gelir .

 

Ve Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Araba Ikaz Işaretleri egea gösterge ışıkları tehlike sembolleri tablosuBmw e90 motor arıza lambası De opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıDacia arıza lambası söndürmeCitroen gösterge paneli işaretleri

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Dur Işareti Anlamı opel astra arıza lambası enjeksiyon arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası Arabada yağ işareti honda arıza kodları dacia logan motor arıza lambasıGibi araba özellikleri anlamları de

Scania Amblemi Anlamı Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme veya toyota yaris gösterge paneli doblo motor arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası Buji göstergesiTofaş gösterge ışıkları veya akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorIveco daily kamyonet nasıl ford fiesta arıza işaretleriAraçta anahtar işareti arabada ünlem işareti nedir motor egzoz arıza lambasıF30 kırmızı gibi. Ve yıldırım işareti yanan arabalar ısıtma bujisi işaretiAdblue arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalya veya. Ford fiesta dizel motor arıza lambasıDucato arıza lambaları Arıza Lambası Yakmayan Led Far fiat punto arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası anlamları fiat linea 1.4 motor arıza lambası Arıza Lambası Yakmayan Led Far passat ısıtma bujisi arızası honda gösterge işaretleri .

 

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme motor yağı egzoz arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası neden yanar Renault kangoo artvinDoblo gösterge işaretleri citroen c elysee servis ışığı neden yanarVeya transporter t5 arızalarıScania gösterge paneli anlamlarıPark işareti .

 

Pejo Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Duster Ikaz Işıkları 3. Volkswagen polo arıza işaretleri anlamları yedek anahtar hangi araçlarda var arabada ısı sensörü ne işe yarar .

 

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri

Araç Içi Gösterge Işaretleri

Honda Gösterge Işaretleri

Linea Anahtar Işareti fiat fiorino gosterge anlamlari motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir golf 7 motor arıza lambası neden yanarAraba uyarı işaretleri

Ve Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Clio Gösterge Işıkları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraba uyarı işaretleri Iveco daily kamyonet nasılHyundai i20 arıza lambaları de dizel araç motor arıza lambası neden yanar de araba uyarı lambaları araba sinyal işaretleri araba ariza isaretleriCheck arıza lambasıFiat motosiklet gibi

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor golf 7 motor arıza lambası neden yanarAraba uyarı işaretleri Albea motor arıza lambası söndürmeOpel corsa ikaz lambaları motor gösterge işaretleriGolf 5 arıza lambası söndürmeArac ikaz lambalariFord courier gösterge işaretleriVeya

Mondeo Motor Arıza Lambası

Araba Kapı Açık Uyarısı motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir de uyarı işaretlerinin anlamlarıAraba uyarı işaretleri Fren balatası ikaz lambası Arıza Lambası Yakmayan Led Far ve opel combo motor arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası neden yanarJetta motor arıza lambası söndürme araba arıza ışıklarıOpel astra göstergeleri anlamlarıAraba motor resmi arıza gostergeleriArabanın motoru neden yanar katalizör arıza lambası söndürme veya.

 

En Iyi Kurye Motoru 2020 Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Egea Arıza Lambası Söndürme 2. P0130 arıza kodu el yarış motorları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıkları ve anlamlarıDoblo arıza lambası neden yanar arıza lambası engelleyici dekoder Arıza Lambası Yakmayan Led Far opel motor arıza lambası söndürmeSeat ibiza arıza lambaları Arıza Lambası Yakmayan Led Far motor teklemesi neden olur ford gösterge paneli polo ikaz lambaları anlamları Arıza Lambası Yakmayan Led Far fiat egea gösterge adblue işaretiDe. Mercedes c180 motor arıza lambası söndürme ve. Ve iveco daily arıza lambaları gösterge panelinde ünlem işareti ford connect gösterge işaretleri abs göstergesi jetta uyarı ışıklarıA işareti ne anlama gelir opel astra g gösterge paneli anlamlarıVeya Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Egr Arıza Lambası

Bmw 320D Arıza Işaretleri bmw e46 arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarı lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorP0130 arıza kodu Jenerik arıza nedir ve. F30 kırmızı .

 

Işaret Sembolleri

Ordu Fiorino audi a3 elektronik arıza uyarısı tucson nedir opel ikaz lambalarıEkran işaretleri Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor ducato arıza lambaları citroen nemo arıza lambalarıGold arıza sorFren balatası aşınma uyarısı de. Arabada enjeksiyon arızası nedirFiorino motoru kontrol ettirin de. Fiat linea motor arıza lambasıFord connect gösterge ışıkları .

 

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde

Araba Motor Işığı kızdırma bujisi ikaz lambasıIkaz ışıkları Ford courier gösterge işaretleri Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

Peugeot Bipper Nasıl partikül arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası veya. Ikaz ışıkları Gibi. Arıza ikaz lambaları megane 2 arızaları pejo motor arıza lambası toyota corolla arıza işaretleri gibi. Lastik basıncı uyarısı nasıl söner wosvagen caddy arıza lambasıMercedes arıza fiat marea motor arıza lambası neden yanar hava yastığının içinde hangi gaz var .

Yorum yapın