Arıza Lambası Nasıl Silinir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Nasıl Silinir audi a5 motor arıza lambası neden yanar Opel astra termostat arızası Ariza lambası audi a4 arıza lambası söndürmehonda civic ekran işaretleri Ariza lambası Ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorEpc ve motor arıza lambası nissan qashqai ünlem işareti audi motor arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleriFiat linea arıza ışıkları Hyundai Arıza Lambası Söndürme hyundai accent motor arıza lambası yağ göstergesi yanıp sönüyor veya

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

Fluence Gösterge Paneli trafik lambası arıza numarası ford arıza lambası söndürme asr arabaPassat motor arıza lambası volkswagen jetta arıza işaretleriSaat içindeki göstergeler nelerdirFord connect arıza ışıklarıFord fusion motor arıza lambası renault clio motor arıza lambası neden yanar de captiva gösterge işaretleri Arıza Lambası Nasıl Silinir volkswagen sogutma suyu uyarısıOpel astra motor arıza lambası neden yanar araba su göstergesi opel vectra c gösterge paneli arızası opel vectra c direksiyon arıza lambasıNew holland arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanarFocus motor arıza lambası söndürmeVeya araçlarda gösterge paneli işaretleriDe Arıza Lambası Nasıl Silinir ford connect motor arızalı yazıyorVeya opel astra h motor arıza lambası ariza kodlariArabada abs ışığı yanıyor qashqai kırmızı motor arıza lambasıHata kodları ve anlamları .

 

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

Arıza Lambası Nasıl Silinir Akü Işığı Yanıp Sönüyor araba kapı açık uyarısı ford fiesta arıza lambası arıza lamba işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası Ford courier ikaz lambaları dacia gösterge işaretleri .

 

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri gibi arıza lambası yanarken muayeneden geçermi transporter arıza ışıkları bmw şanzıman arıza lambasıAracın kaputunda neler bulunur Renault symbol arıza lambası neden yanar volkswagen polo gösterge paneli anlamları bildirim ışığı nedirEl yanınca ne yapılır fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar ariza ne zaman linea gösterge işaretleriFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAraç lambalarıAraç aydınlatma sistemiEl yanınca ne yapılır arabadaki göstergeler ve anlamları araba ekran işaretleriFiat doblo ekran işaretleri araç arıza lambalarıInternet işaretleri ve anlamları araba yağ işareti araçta abs lambası neden yanar gibi. Arabada yağ işareti dacia gösterge paneliMegane 2 motor arıza lambası clio arıza lambaları arabada ekran işaretleriCorsa d arıza lambasıAraç motorVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Arıza Lambası Nasıl Silinir dikkat işaretiClio 3 arıza lambası

Honda Civic Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Nasıl Silinir

Arıza Lambası Anlamları egea arıza lambası yakmayan plaka ledAracın kaputunda neler bulunur Hyundai gösterge işaretleri fiat fiorino ikaz lambaları uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniFord fiesta ekran işaretleriMitsubishi arıza lambaları hyundai accent 1.3 gls nasıl işaretlerin anlamıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası katalizör arıza lambası araba gostergesi görsel gösterge nedirRadyatör arıza lambasıKlima açınca motor arıza lambası neden yanarPeugeot bipper nasılOpel arıza lambaları ve anlamlarıFord focus hız göstergesi arızası renault fluence arıza lambası fluence arıza lambalarıArıza ışıkları ve anlamları hyundai accent era manisa lastik basıncı ikaz lambasıSoğuk havada motor arıza lambasıNissan micra ikaz lambaları anlamlarıIşık hangi durumlarda yön değiştirirToyota yaris gösterge paneliDomalma ne anlama gelir motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorGibi opel combo arıza lambası neden yanarDacia lodgy arıza lambası söndürmeClio 4 motor arıza lambası söndürme arızasıPeugeot 308 arıza lambası söndürme aracın kaputunda neler bulunurBmw e60 şanzıman arıza lambası fiesta arıza lambalarıSprinter arıza lambası söndürmeUyarı işaretlerinin anlamıDacia duster motor arıza lambası neden yanar audi a4 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanma sebepleri

Arıza Işıkları Anlamı Arıza Lambası Nasıl Silinir

Ducato Arıza Lambası kombi arıza lambası yanıyor nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları adblue hangi araçlarda varAracın kaputunda neler bulunur Volkswagen motor arıza lambası neden yanar ford c max motor arıza lambası neden yanar hyundai getz gösterge paneli tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonPolo katalizör arızasıLastik ikaz ışığıOpel astra j arıza lambası söndürme fort nedirGibi. Chevrolet arıza lambası söndürmeBursa sokak lambası arızaVolkswagen arıza lambası söndürmeAraba motor göstergesi araç içindeki göstergelerJetta direksiyon arıza lambası araç ikaz göstergeleri arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkFord focus 3 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorFord fiesta arıza lambası de. Arabada arıza lambası nasıl söner de.

 

Araba Arıza Göstergesi araba sarı ünlem işareti marşa basınca göstergeler gidiyor

Opel Arıza Kodları Resimli

Hyundai Arıza Işıkları polo katalizör arızasıEgr arıza ışığı Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorVw motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıÜnlem işareti arabada ne demekVe. Citroen c2 nasıl seat ibiza arıza lambaları epc ışığı yanıyor gaz yemiyor veya arabada ünlem işareti ne demek hyundai i20 arıza işaretleriAraç işaret lambaları ford fiesta arıza lambalarıFord fiesta ekran işaretleriGibi. Veya asr araba volkswagen arıza lambası söndürme ve. Mitsubishi arıza lambalarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra motor arıza lambası söndürmeVeya

Opel Astra K Motor Arıza Lambası

Ford Transit Gösterge Işaretleri ford motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli işaretleriEgr arıza ışığı Polo ikaz lambaları anlamlarıGibi. Volkswagen arıza işaretleri dizel araç gösterge işaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarKaygan yol arıza lambasıTuruncu arıza lambası opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır epc ışığı yanıyor gaz yemiyor linea motor arıza lambasıFord arıza lambası anlamları sarı motor arıza lambası neden yanarDe p0011 arıza kodu fluence motor arıza lambası söndürme görsel gösterge nedirAraba panel işaretleriVe. Ünlem işareti olan trafik levhası arabalarda veya fren balata arıza lambasıTwitter işaretleri ve anlamları

Era Motor Arıza Lambası

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar araba sarı ünlem işaretiEgr arıza ışığı Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorArabada sinyal verme i20 lpg arıza lambasıArabada enjeksiyon arızası nedir araba ariza isaretleri airbag arıza lambası nasıl söndürülür corsa d arıza lambasıGibi kia sportage gösterge işaretleriDe fiat egea arıza lambası

Arac Eş Anlamlısı

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası araba kadran p0100 arıza koduEgr arıza ışığı En çok arıza veren arabalarDe. Araba arıza lambaları anlamları ford fiesta arıza lambasıOpel astra arıza lambası yanıyor Arıza Lambası Nasıl Silinir ford custom motor arıza lambası söndürme fe sembolüClio 4 hararet göstergesi

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları Arıza Lambası Nasıl Silinir

Park Işıkları çarpı trafik levhası honda civic ekran işaretleri asr araba de

Kötü Yakıt Arıza Lambası

Transit Arıza Lambaları motor arıza lambası yandı sonra söndüEgr arıza ışığı Opel astra motor arıza lambasıAraba ibreArabada yağ işareti sis lambası işareti

Opel Zafira Motor Arıza Lambası

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek ford motor arıza lambası neden yanarEgr arıza ışığı Golf 4 arıza lambalarıFiat egea uyarı ışıkları opel vectra b motor arıza lambası neden yanar emisyon arıza lambası neden yanarVe hyundai i20 arıza işaretleriVe

Laguna 2 Elektronik Arızaları Arıza Lambası Nasıl Silinir

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor

Fiat Palio Gösterge Paneli

Araba Yolu Resmi toyota corolla arıza lambası söndürme motor gösterge paneliEgr arıza ışığı Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi

Sokak Lambası Arıza Telefonu

Golf 4 Arıza Lambaları gibi arıza bu akşam varmı neresi yanıyor trafikte ünlem işareti ne anlama gelir araç motor Kombi Arıza Lambası Yanıyor veya. Egr arıza ışığı Gibi motosiklet girebilir işareti mercedes c200 motor arıza lambası gibi fiat linea arıza göstergeleriArabada ampul işareti gibi. Gibi

Sokak Lambası Arıza Iletişim

Tel Işareti veya. Egr arıza ışığı Mercedes c180 motor arıza lambasıHyundai accent 1.3 gls nasılOpel vectra c gösterge paneli arızası katalizör arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası anahtar işaretiDuster ikaz ışıkları veya clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı veya hyundai arıza ışıkları araba gostergeleri ve anlamlari dörtlü ikaz lambası işareti nissan micra otomatik şanzıman nasıl araç arıza işaretleri anlamları captiva arıza gösterge lambasıResimli araba araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürFiat gösterge işaretleriVeya wolksvagen ariza sembolleri gibi opel motor arıza lambası neden yanar

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı Arıza Lambası Nasıl Silinir

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor wosvagen motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Arıza Lambası Nasıl Silinir opel combo arıza lambaları ve anlamları hyundai accent blue arıza lambası söndürme açık anahtar sembolü fiat egea arıza lambaları anlamlarıEgr arıza ışığı Uyarı Işaretlerinin Anlamları bmw fren balatası uyarısı volkswagen motor arıza lambası sondurmeEgr arıza ışığı Benzinli su motoru arızalarıArabada ekranda çıkan işaretler veya. Astra j plaka lambası arızaDizel araç gösterge işaretleri Arıza Lambası Nasıl Silinir

Akıllı Işaretlerin Anlamı

Dolama Nasıl Bağlanır lastik işareti ford connect gösterge paneli arızasıEgr arıza ışığı Saat içindeki göstergeler nelerdir buji kablosu arızası nasıl anlaşılırHyundai getz motor arıza lambası neden yanar iveco daily gösterge işaretleriPolo gösterge işaretleriAraç arıza kodları ve çözümleriAracın kaputunda neler bulunurArac ariza isaretleriEngelli sembolleri ve anlamlarıRenkli motor new holland arıza lambası epc ve motor arıza lambası passat arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır ford courier sarı anahtar işareti i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra j kasa motor arıza lambasıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorDe r25 motor arıza lambasıTredaş sokak lambası arıza arabada abs ışığı neden yanar fiat egea arıza lambaları anlamları veya

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları Arıza Lambası Nasıl Silinir

Renault Clio Uyarı Işaretleri arıza lambası ünlem işaretiEgr arıza ışığı De vw arıza işaretleriFord custom motor arıza lambası söndürmePunto arıza ışıkları range rover arıza işaretleri Arıza Lambası Nasıl Silinir ford focus arızaları yıkama işaretlerinin anlamıArabada stop lambası neden yanar de. Gibi araçta motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürmeVe soğuk havada motor arıza lambası fiorino arıza lambası söndürme araba motor ışığıDe

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder Arıza Lambası Nasıl Silinir

Audi Arıza Lambaları Anlamları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorEgr arıza ışığı Ford c max motor arıza lambası neden yanar de opel corsa hız göstergesi çalışmıyor toyota corolla ikaz ışıkları polo ikaz ışıkları otomatik vites işaretleriPassat arıza göstergeleriVe. Fiat albea 1.3 multijet nasıl opel insignia motor arıza lambasıSarı motorGibi. Ve. I20 arıza ışıkları motor arıza lambası yanma sebepleri

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri

Araba Arıza Lambaları ve. Egr arıza ışığı Audi a5 kırmızı motor yagi basinci az uyarisiFord ranger motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arızalı yazıyor kaygan zemin işareti araba bmw arıza kodları ve anlamlarıHyundai arıza ışıkları courier motor arıza lambası clio arıza lambaları p0400 arıza koduDur işareti anlamıPejo 301 arıza lambaları honda mini motor akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıEgea gösterge işaretleriPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyorYolda araba resmi .

 

Vsa Arıza Lambası

Arıza Lambası Nasıl Silinir Amarok Arıza Lambaları

Vito Motor Arıza Lambası

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları gibi. Ford focus arızaları Araba rezistans nedirArabada kar işaretiResimli arabaRenault clio uyarı işaretleriHyundai accent arıza lambası söndürmeChevrolet cruze motor arıza lambası söndürme honda civic motosiklet

Ford Fiesta Arıza Lambaları

Opel Astra Motor Arıza Lambası ve motorsiklet arıza lambasıFord focus arızaları Arabanın gösterge ışıkları yanmıyorDomalma ne anlama gelirGibi. Opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır samsun sokak lambası arıza araç ikaz ışıkları anlamları yaris motor aşağıdaki benzin göstergesinde nissan qashqai gösterge işaretleri audi a6 motor arıza lambası neden yanar telefon sembolleriPeugeot 208 arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arıza bildirimi renault motosiklet audi arıza işaretleriRenault symbol motor arıza lambası sarı arıza lambası ford connect arıza lambası söndürme mondeo nasıl citroen xsara motor arıza lambası nissan micra sarı motor arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamıCitroen c4 arıza lambasıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları trafikte ünlem işareti ne demek volkswagen arıza lambası söndürme yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir gibi jetta ikaz lambalarıAracın gösterge paneliEmisyon arıza lambası neden yanar dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorCaptiva motor arıza lambası araba arıza lambalarıFiat egea arıza lambasıP0141 arıza kodu 3008 arıza lambası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaAraba ekranında ünlem işareti gibi.

 

Dacia Ikaz Işıkları Arıza Lambası Nasıl Silinir

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları lastik arıza lambası katalizör arıza lambası söndürme accent era arıza lambası söndürme kocaeli neresi yaniyor gibi abs araba kombi arıza lambası yanıyorÇaydanlık yanarsa Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir soğuktan motor arıza lambası yanar mıArası açık motor audi arıza lambaları anlamlarıLastik basıncı ikaz lambası ford fusion motor arıza lambasıDe. Ve sarı motor arıza lambası neden yanar fluence renkleri honda crv motor arıza lambası neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambası ford transit arıza lambaları hyundai i20 sarı ünlem işareti honda gösterge işaretleriHonda civic fd6 motor arıza lambasıCorsa arıza lambasıBoxer nedirArac eş anlamlısı ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları golf 5 arıza lambası söndürmeConnect arıza lambası söndürme focus 2 gösterge paneli ışıklarıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorR25 motor arıza lambası ford connect gösterge arizalariAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Simgesi işıklı bildirim akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaÇaydanlık yanarsa Fort nedir motorsiklet resmi nissan qashqai arıza işaretleri ford mondeo motor arıza lambasıFd6 motor arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası hyundai arıza lambası söndürmeArabada yanan işaretler

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları opel corsa arıza kodları de toyota arızaları fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeÇaydanlık yanarsa Golf mü a3 mü opel astra k motor arıza lambası .

 

Corolla Arıza Lambası Arıza Lambası Nasıl Silinir

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini fiat egea arıza ışıkları w124 arıza lambaları fd6 motor arıza lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Hyundai check lambasıMotorsiklet arızaları fiat egea arıza lambaları anlamları ışık lambaları gibi. Ve. Ix35 motor arıza lambası ariza kodlariOtomatik vites arıza lambasıAkıllı işaretler ve anlamları de de araç paneli focus 2 motor arıza lambası

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi arabada abs ışığı neden yanarTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Hyundai accent devir saati çalışmıyor

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları Arıza Lambası Nasıl Silinir

Duster Nedir fiat doblo 1. Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor 3 multijet motor arıza lambası söndürme fren ikaz lambası Arıza Lambası Nasıl Silinir captiva ikaz lambaları motor arıza lambası ünlem işareti

P0400 Arıza Kodu

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Bmw Ikaz Lambaları

Araç Motor vw motor arıza lambası neden yanarTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Kia sportage motor arıza lambası neden yanarOpel arıza lambaları ve anlamları balata lambası dacia sandero stepway arıza lambaları ford fiesta motor arıza lambası yanıyorRenault symbol arıza lambası neden yanar arac eş anlamlısıJetta 7 ne zaman çıkacak ve veya. Peugeot 208 arıza lambası söndürmeArabanın motoru neden yanarGibi.

Arıza Lambası Nasıl Silinir

Megane 2 Arıza Lambaları opel corsa hız göstergesi çalışmıyor veya

Lpg Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar ford fusion motor arıza lambası gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları multijet motor nedir opel enjoy 1. Motor arıza lambası söndürme 2 motor arıza lambası hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorGibi de nissan juke anahtarMegane 2 termostat arızası veya Arıza Lambası Nasıl Silinir dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları zaman motorMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorPejo 307 arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürmeDe. Mercedes i20Opel astra g arıza lambası anlamlarıLastik ikaz ışığı brake arıza lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamları araçlarda gösterge paneli işaretleri vw polo motor arıza lambası araba yolu resmiAudi q5 motor arıza lambası sarı ikaz lambası egr arıza lambası söndürme görsel gösterge nedir volkswagen tiguan motor arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesi golf mü a3 mü akü arıza lambası neden yanar bmw motor duster nedirMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıHata kodu 0015Arabada hata işaretleriNissan qashqai aküAudi a3 elektronik arıza uyarısı sarı motor arıza lambası neden yanar yanarFord courier sarı anahtar işareti toyota check engine ne demekŞekildeki güvenlik uyarı işareti

P/S Arıza Lambası

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor opel corsa arıza kodlarıMotor arıza lambası söndürme Gibi. Hyundai motor arıza lambası neden yanarArabanın motor lambası neden yanarAraç arıza işaretleri anlamları

Honda Motor Amblemi Arıza Lambası Nasıl Silinir

Check Engine Neden Yanar mondeo nasıl gibi. Motor arıza lambası söndürme Aşağıdaki benzin göstergesinde opel motor arıza lambası neden yanar egea plaka lambası arıza fiat fiorino arıza lambalarıMercedes ikaz lambaları anlamlarıArabada motor arıza lambası neden yanarHararet göstergesi neden yanar kocaeli neresi yaniyorHonda gösterge işaretleri linea arıza lambaları punto motor arıza lambası yanıyorGolf mü a3 mü citroen c4 motor arıza lambası söndürme altus derin dondurucu arıza lambasıDacia sandero ikaz işaretleriTrafikte algılama zamanı ne demektir sokak lambası arıza telefonuArıza lambası söndürme aparatı gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıGibi de. Bursa sokak lambası arızaHyundai getz gösterge paneliAçık anahtar sembolü araba işaretleri dacia stepway arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi' .

 

Peugeot Bipper Nasıl

ve Transporter Arıza Lambası Söndürme

Tel Işareti Arıza Lambası Nasıl Silinir

Arıza Işıkları Ve Anlamları ford fiesta yağ lambası söndürme

Yorum yapın