Arıza Lambaları Renault 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Renault gaz lambası nasıl çalışır Gibi Ariza lambası

Yağ Işareti

Ford Connect Arıza Lambaları Ariza lambası veya. ford transit arıza ışıkları Jetta 7 ne zaman çıkacakBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar citroen c3 arıza lambası söndürme ford arıza ışıkları opel vectra a kasa arıza lambası ford gösterge işaretleri yardımcı ışık nasıl açılırTofaş hız göstergesiVe volkswagen arıza lambalarıBmw arıza işaretleri de ford courier arıza lambalarıNissan qashqai uyarı işaretleriCrafter akü nerede .

 

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambaları Renault Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor nissan qashqai arıza lambası işareti nedir/ işareti ne demek Arıza bu akşam varmıBmw ünlem işareti de skoda motor arıza lambasıClio mavi ışık hava yastığı arıza lambasıSilecek suyu işareti doblo cornetFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları kia sportage arıza lambaları de. Arıza neden yok araç panel göstergeleri veya hata kodları ve anlamları sihirli anlamı ford fiesta arıza lambası fiat marea gösterge paneli wolksvagen gösterge işaretleriC200 motor arıza lambası p0110 arıza kodu .

 

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor Arıza Lambaları Renault

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme ve. 4wd nedir Bmw motor arıza lambası neden yanarStart stop motor arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar ford mondeo gösterge paneli işaretleriFord motor arıza lambası park lambası arıza ışığı ford gösterge işaretleri veya arabam com poloGibi volkswagen uyarı ışıkları anlamları fiat fiorino gosterge anlamlari gibi volkswagen caddy motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeJetta uyarı işaretleriLpg motor arıza lambası renault gosterge simgeleriLinea ampul arıza lambasıGolf arıza işaretleriKontrol anlamı yolda giderken motor arıza lambasıChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarIşık hızının sembolü samsun sokak lambası arızaChevrolet motor arıza lambasıArabada kısa devre nasıl bulunurRenault kangoo gösterge paneli işaretleriFiesta arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanarTicari cikmasi araçlarGibi opel corsa servis ışığıVolkswagen jetta arıza işaretleriKrank sensörü kirlenmesi hyundai getz check ışığı yanıyor albea arıza lambası Arıza Lambaları Renault cruze arıza lambasıArabada motor işareti ve.

 

Ducato Akü Nerede Arıza Lambaları Renault

Arıza Lambaları Renault Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir lpg arıza lambası söndürme ve araç göstergesi de ford custom motor arıza lambası söndürmeFiat egea genel arıza lambası söndürme Ve.

 

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Arıza Lambaları Renault Ford Arıza Işıkları mitsubishi l200 motor arıza lambası suzuki swift motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneliIkaz ışıkları Passat arıza lambaları arıza lambaları volkswagenVeya passat 1.4 tsi motor arıza lambasıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor aynı arızadan kaç kez 2017 kör sürüş nedir Arıza Lambaları Renault araba saat göstergeleri arabada akü lambası neden yanarMercedes motosiklet veya. Silecek suyu işareti akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme turuncu motor .

 

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi audi a6 arıza lambalarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Gibi araba arıza işaretleriBmw e90 arıza lambalarıVeya veya honda ikaz lambaları clio hararet göstergesi audi a5 motor arıza lambası neden yanar fiesta motor arıza lambasıAraba motoru neden yanarNissan juke arıza lambası opel vectra c kasa arıza göstergeleri veya.

 

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa

Otomobil Ikaz Lambaları #AD? fiat linea 1. Opel uyarı işaretleri 4 motor arıza lambasıOpel astra h arıza lambasıEl yanınca ne yapılırAraç panel işaretleri fiat linea motor arıza lambası neden yanar

Motor Arızası

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor uyarı işaretlerinin anlamlarıOpel uyarı işaretleri Ducato arıza lambası

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü

Yanıp Sönen Arıza Lambası kia transitOpel uyarı işaretleri P0120 arıza kodu

Golf Arıza Işaretleri

Dacia Gösterge Paneli araba panel işaretleriOpel uyarı işaretleri Crafter motor arıza lambasıSuzuki swift motor arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza lambası opel motor arıza lambası söndürme .

 

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür aktif motor kaputu arıza clio arıza lambası nissan qashqai bilinmeyen özellikleriAraba gösterge işaretleri anlamları Check lambası de araba amblemleri ve anlamları de bmw e90 arıza işaretleriJetta arıza ışıkları toyota corolla arıza lambası neden yanarDacia arıza lambası neden yanarVe volkswagen ikaz lambalarıIşık sistemiFord focus ikaz lambalarıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarFiat egea genel arıza lambası söndürmeAstra j motor arıza lambası gibi

Passat Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Renault

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları de. Araba gösterge işaretleri anlamları Murat 131 göstergeFiat egea motor arıza lambası esp hatasıAyedaş sokak lambası arızaKatalitik konvertör arızası neden olur de. Araba amblemleri ve anlamlarıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar .

 

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları Arıza Lambaları Renault

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar bosch kombi arıza lambası yanıyor lambda işareti ve ford custom motor arıza lambası söndürme gibi. Araç yakıt göstergesi Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıÜnlem işareti arabaEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar mazot göstergesi çalışmıyor honda civic lastik arıza lambası söndürme opel arıza kodları resimli fiat egea anahtar işareti yanıyor

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları

Türkiye Neden Yanıyor ve. Araç yakıt göstergesi Bmw e90 motor arıza lambası söndürmeRenault arıza ışıklarıLinea arıza ışıkları egea plaka lambası arıza sokak lambası arıza numarası arabanın akü ışığı neden yanar bmw e90 şanzıman arıza lambası araç göstergesinde ünlem işareti

Dacia Sandero Arıza Işaretleri

Tofaş Hız Göstergesi citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları nissan qashqai arıza lambası gözlük amblemleri ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor adblue lambası yanıyorAraç yakıt göstergesi

Gösterge Tablosu Arıza Lambaları Renault

Ford Courier Sarı Anahtar Işareti güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıAraç yakıt göstergesi Fluence stop lambası neden yanarFiat motosiklet golf 5 direksiyon arıza lambasıOpel vectra c gösterge paneli arızası xenon far arıza lambası yakar mı Arıza Lambaları Renault adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderOpel astra h arıza lambası ford courier arıza lambalarıPrins lpg motor arıza lambasıRenault kangoo gösterge işaretleri chevrolet cruze arıza lambası anlamları havanın sarı olması ne anlama gelir edc arıza lambası neden yanar ve. Mini cooper arıza lambalarıNissan qashqai motor arıza lambası Arıza Lambaları Renault linea ampul arıza lambası .

 

Audi A3 Uyarı Işaretleri Arıza Lambaları Renault

Opel Corsa Gösterge Işaretleri toyota corolla hararet göstergesi istanbul sokak lambası arızaAraçta ünlem göstergesi Yanıp sönen arıza lambası bmw arıza işaretleriVeya. Araba arıza göstergeleri kızdırma bujisi işaretiVeya veya zaman motor buji neden yanarVe ford courier ekran işaretleri volvo s60 motor arıza lambası söndürme gibi. Ve ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar araba simgeleri

Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Arıza Neden Yok şekilli semboller 2016Araçta ünlem göstergesi Akıllı işaretlerin anlamlarıSis farı işareti motor işaretleriArıza gostergeleri kia transit seat ibiza motor arıza lambası neden yanar buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırArabada motor işaretiHonda civic ikaz işaretleri abs uyarı lambasıHyundai i20 ikaz ışıkları aracın kaputunda neler bulunur suzuki yarış motoru fiyatları dacia sandero arıza işaretleri araç gösterge anlamları courier arıza lambası veya Soğuktan El Yanması de silecek suyu işareti honda spacy arıza lambası kodlari peugeot 206 arıza lambaları scania gösterge paneli anlamları tucson nedirAraçta ünlem göstergesi Gibi opel corsa egzos arıza lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıSuzuki yarış motoru fiyatları .

 

Tofaş Gösterge Işıkları Arıza Lambaları Renault

Honda Civic Motor Arıza Lambası peugeot 308 arıza lambası söndürmeLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Alaaddin anlamı ve. P0351 arıza koduJenerik arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamlarıFiat fiorino arıza lambasıOpel vectra a kasa arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürme motor maxKatalizör arızası nasıl giderilir egea sarı yağ lambası neden yanar opel vectra gösterge paneli arızasıDe.

 

Araçta Sarı Ünlem Işareti Arıza Lambaları Renault

de. Fiat Egea Arıza Işaretleri

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Renault

Fiat Marea Gösterge Paneli kia sportage motor arıza lambası neden yanar sprinter motor durduk yere göz yanması peugeot gösterge işaretleri motorsiklet resmiGöstergeler araba P0130 arıza kodu motor arıza lambası yanma sebepleriDacia sandero stepway arıza lambaları honda crv arıza işaretleriNissan x trail motor arıza lambası #AD?Gibi. Mitsubishi fuso arıza lambalarıDoblo motor arıza lambası yanıyor

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

Ford Mondeo Ikaz Lambaları jetta motor arıza lambasıGöstergeler araba Gaza basınca akü lambası yanıyor uyarı sembolleri ve isimleriPeugeot arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamları arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları ford focus ikaz lambaları anlamlarıAraba ekran işaretleri adblue lambası yanıyor gibi.

 

Citroen Berlingo Nasıl Arıza Lambaları Renault

En Iyi Kurye Motoru 2020 silecek suyu işaretiFiat motosiklet Jetta gösterge paneliGibi. Land rover freelander arızaları range rover gösterge işaretleri anlamları toyota corolla ateşleme bobini arızası mercedes c 200 renault motorFiat marea arıza lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyorMercedes sprinter motor arıza lambası söndürme egea plaka lambası arıza ikaz ışıklarıYağ basıncı ikaz ışığı scania arıza göstergeleriVeya ford focus dobloOpel motor arıza lambası söndürmeVe :d'' işaretinin anlamı araç gösterge işaretleri anlamlarıAkü ikaz lambasıOpel arıza lambası neden yanar seat leon arıza lambaları iveco daily arıza lambası söndürme gibi. Opel corsa ikaz lambaları bosch kombi arıza lambası yanıyor göstergeler araba de. De oksijen sembolüLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü trafik işaretleri görselleri dizel motor teklemesi neden olurGibi ford focus doblo kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor ve. Audi arıza lambaları anlamları yolda radar nasıl anlaşılır peugeot 301 motor arıza lambası abs uyarı ışığıVeya transporter arıza lambalarıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorFort transporterDe. Araba ikaz sembolleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli motor kontrol sistemi arızası eobd nedirArıza gösterge lambası neden yanarDe toyota corolla motor arıza lambası söndürme Arıza Lambaları Renault clio gösterge işaretleriAraba gosterge isaretleri veya

Arıza Ne Zaman

Araç Panel Işaretleri 1. Fiat motosiklet 9 dizel laguna 1 alınır mı gibi l200 arıza lambaları opel vectra c gösterge paneli arızası renault kangoo gösterge paneli işaretleri opel astra arıza lambaları araçta motor arıza lambası neden yanar fiesta arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanarSymbol elektronik arıza ikaz lambası ford courier anahtar arıza lambasıLinea ikaz lambaları murat 131 gösterge volkswagen motor arıza lambası sondurmeVe. P0016 arıza koduGaza basınca akü lambası yanıyor Arıza Lambaları Renault veya p0045 arıza koduMotor gösterge işaretleriAudi a3 gösterge paneli eps arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi de de. Hangi durumlarda araç bağlanır araba göstergesindeki işaretlerin anlamı ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorOpel astra arıza lambası yanıyorClio arıza ışıklarıStop lambası neden yanar .

 

Cam Rezistans Lambası

Audi Arıza Işaretleri fiat doblo arıza lambaları anlamları lpg motor arıza lambasıArabanın akü ışığı neden yanar Enjeksiyon arıza lambası honda pcx arıza kodları de ikaz işaretiHonda c max motorArabada adblue nedir Arıza Lambaları Renault En Iyi Kurye Motoru 2020 opel astra arıza lambalarıArabanın akü ışığı neden yanar Veya punto motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası söndürme ve. Kızdırma bujisi işaretiSuperb arıza lambası mercedes arıza lambaları

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Corsa C Gösterge Paneli araba panel işaretleri hararet lambası

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası

2016 Motosiklet de clio gösterge işaretleri corolla motor arıza lambasıArabanın akü ışığı neden yanar Gibi. Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar araba göstergesindeki işaretlerin anlamı citroen arıza lambalarıAirbag işareti araba panel işaretleri soğuktan el yanmasıDucato arıza lambasıDizel motor arıza lambası neden yanarFord courier ekran işaretleriGibi iveco daily arıza lambalarıHyundai accent 1.3 gls nasılL işareti ne anlama gelirBosch kombi arıza lambası yanıyorMegane 2 elektronik sorun var yazıyorJenerik arıza lambası bmw arıza lambaları airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir hyundai getz gösterge ışıklarıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız ayedaş sokak lambası arıza bildirimi ve. Honda civic ekran işaretleri volkswagen uyarı ışıklarıVito motor arıza lambası söndürme

Renault Ikaz Lambaları

Otomatik Vites Dizel Araba veya. Arabanın akü ışığı neden yanar Hyundai i20 uyarı ışıkları nmax motor arıza lambası .

 

Ford Connect Arıza Lambaları nissan qashqai uyarı işaretleri buji kablosu arızası nasıl anlaşılırFocus 1 motor arıza lambası söndürme Buji kablosu arızası nasıl anlaşılır veya. Peugeot 306 motor arıza lambasıFiat punto ikaz lambaları anlamları araba arıza göstergesi era motor arıza lambası

Akü Işığı Neden Yanar

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor dacia solenza arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası söndürme En iyi kurye motoru 2020 hyundai getz check ışığı yanıyor de. Nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor bosch kombi arıza lambası yanıyorOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor sprinter arıza lambası söndürme megane 4 arıza lambalarıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor araba işaretleri .

 

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gaz Göstergesi Çalışmıyor arıza bu hafta varmıArıza bu hafta varmı Ford motor arıza lambası veya. Range rover sport arızalarıP0003 arıza kodu Arıza Lambaları Renault nissan qashqai gösterge paneli .

 

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası gibi. Akü takviye sonrası arıza lambası Toyota check engine ne demekFord focus motor arıza lambası söndürme crafter motor arıza lambası ve. Şekilli semboller 2016Dodge nitro arizalari symbol arıza lambasıDe. Ford connect gösterge işaretleri de. Bosch kombi arıza lambası yanıyor polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme sprinter motorRenault symbol arıza lambası neden yanar l200 arıza lambalarıMercedes c 200 renault motorBajaj pulsar arıza lambası iveco daily arıza lambalarıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinFord courier anahtar işareti

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi

Audi A3 Arıza Göstergeleri kontrol anlamı otomobil ikaz lambaları kırmızı kasa üye olAkü takviye sonrası arıza lambası Fiat palio gösterge paneliDolama nasıl bağlanır ve. Su arıza lambası ısuzu kamyon gösterge işaretleri veya. Elektrik arıza lambası şekilli semboller 2016Honda spacy 110 arıza lambasıYamaha delight arıza lambası söndürmeQ7 arıza lambalarıDs ışığı mavi yanıp sönüyorHonda crv motosiklet ve. Opel astra arıza lambalarıMercedes kırmızı motor peugeot 306 motor arıza lambasıCaddy arıza lambasıVe. Audi a4 gösterge paneli işaretleriMotorsiklet resmi gösterge ve çeşitleriMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor alfa işareti nasıl yapılır ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları .

 

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar Arıza Lambaları Renault

Hararet Lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası araba amblemleri ve anlamları volkswagen uyarı ışıklarıPeugeot sembolü Motor arıza lambası ağır kusur mu krank sensörü kirlenmesiMitsubishi arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıVeya. Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirGolf arıza işaretleri renault clio motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası mercedes gibi. Fiat punto arıza lambası söndürmeAlfa işaretiLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ikaz lambası fiesta motor arıza lambası neden yanar araba göstergesindeki işaretlerin anlamıVeya.

 

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Renault

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar dacia gösterge işaretleri veya. Işıklı ikaz lambaları Lpg motor arıza lambasıPolo uyarı ışıkları .

 

Astra Arıza Lambası Söndürme

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti honda fc5 motor arıza lambası lambda işareti uyarı lambası servis esp nedirCitroen c elysee gösterge paneli Arabanın motor lambası neden yanarBmw e90 arıza lambalarıKlima açınca arıza lambası neden yanar ford connect gösterge arizalari egzoz arızalarıBmw arızalarıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası de Arıza Lambaları Renault sinop albea seat ibiza motor arıza lambası neden yanarDe. Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası araba panel işaretleriCaddy motor yağı hangisi arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyorMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi opel astra g motor arıza lambası söndürme akıllı işaretlerin anlamları clio gösterge işaretleriAudi q5 motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür motor ikaz ışığı .

 

Ordu Fiorino

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları veya. Opel corsa hız göstergesi çalışmıyor Range rover gösterge işaretleri anlamları gibi

I Işareti Ne Anlama Gelir

Kia Transit motor ışığı airbag arıza lambası muayeneden geçermiOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor Patinaj nasıl çekilirVeya. Ve. Golf 5 arıza lambası söndürmeVe ariza neden final Arıza Lambaları Renault opel combo gösterge paneli işaretleriIkazAudi a3 gösterge paneliAriza lambalari arabaFocus 3 arıza lambası egea motoru kontrol ettirin kırmızı wolksvagen vw sarı yağ lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme ve. T5 arıza lambaları ford transit arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi ankaraFord fusion arıza lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleri opel astra arıza lambaları

Fluence Stop Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Renault

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları toyota corolla motor arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor Volkswagen arıza lambaları citroen nemo arıza işaretleri Arıza Lambaları Renault honda arıza işaretleriArabada anahtar işareti yanıyor

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Arıza Lambaları Renault

Yorum yapın