Arıza Lambaları Ford 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Ford işıklı bildirim Fiat linea gösterge paneli işaretleriford connect motor arıza lambası yanıyor Ariza lambası Citroen hararet göstergesiAriza lambası

I20 Ünlem Işareti

Peugeot Partner Gösterge Paneli ve. 3 yedek anahtar hangi araçlarda var arabada arıza işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar telefon ekran ışığı sürekli yanıyor motor yağı egzoz arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası arıza bu akşam varmı fiat fiorino arıza lambasıVeya. Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası ve ve Arıza Lambaları Ford

Toyota Arıza Işaretleri

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı p işareti veya. Ford courier gösterge paneli araba gösterge işaretleri ve arabada emisyon nedirGolf 5 arıza lambası söndürmeAraba ikaz lambaları fiorino arıza lambasıIsuzu d max arızalarıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeFord fiesta sarı ünlem işareti

Golf 6 Motor Arıza Lambası

Opel Esp Arızası scania amblemi anlamıVolkswagen jetta arıza işaretleriAkü anlamı fiat palio gösterge paneli benzin ışığı yanıp sönüyorMotor yağı egzoz arıza lambası gibi. Honda civic lastik arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi antalyaBenzinde motor arıza lambası hava durumu sembollerinin anlamı hyundai getz arıza lambası söndürmeYamaha arıza lambası söndürme Skoda Ikaz Lambaları dacia dokker arıza lambası söndürme .

Tofaş Hız Göstergesi

Arıza Lambaları Ford Araç Arıza Lambaları nissan cvt şanzıman sorunlarıAraba panel göstergeleri Motor arıza işareti jetta renkleri peugeot 208 arıza lambası söndürme ve. Asr arızasıSymbol elektronik arıza lambası ışıklar otomotiv bursa bmw şanzıman arıza lambasıLinea arıza işaretleri lpg li araçta motor arıza lambası söndürme pejo 307 arıza lambası hyundai arıza lambası renault symbol ünlem işaretiArıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası nedirKatalizör arızası nasıl giderilir araç aydınlatma sistemi polo arıza göstergeleri termostat arıza lambasıMercedes arıza lambalarıVe lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorLand rover freelander arızaları renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıElektrik işaretleri ve anlamlarıBenzin ışığı yanıp sönüyor yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıC200 motor arıza lambası sis farı göstergesiFort nedir megane 1 gösterge paneli anlamlarıYakıt filtresi arıza lambasıMercedes ikaz lambalarıArıza lambaları opel araç paneliVeya veya opel astra arıza lambalarıNissan juke bilinmeyen özellikleriGibi ford courier motor arıza lambası söndürmeLinea yağ lambası yanıp sönüyor gibi nissan micra gösterge paneli işaretleri citroen c elysee motor arıza lambası neden yanarCheck lambasıSarı yağ lambası neden yanar audi arıza işaretleriMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorArabanın arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi antalyaTuruncu ünlem işareti arabaHyundai motor arıza lambası neden yanar gibi hyundai getz motor arıza lambası neden yanar motor resmi ekran sekilleri tehlike sembolleri tablosuCc ne demek motorVe. Göstergede anahtar işaretiAraba isaret lambalariOpel simgesi araba ikaz lambalarıPeugeot 206 arıza lambası söndürmeGösterge paneli veya araç gösterge paneli işaretleri veya.

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor ve pejo 301 lastik basıncı honda motor amblemiMotor ışığı yanıyor Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı opel motor arıza lambası söndürme fiat motor arıza lambasıAbs devre dışı ne demek veya Arıza Lambaları Ford golf 7 motor arıza lambasıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları araçta yağ göstergesi kayseri sokak lambası arızaGibi sokak lambası arıza ihbarHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıTofaş gösterge ışıkları sigortası yakıt filtresi arıza lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor opel astra j motor arıza lambası opel gösterge paneli işaretleriAraba arıza lambaları anlamlarıOpel astra h arıza lambasıFiat ducato motor arıza lambası neden yanarYağ ışığı yanıp sönüyor ve araba işaretleri gibi. Düşük üre uyarısıAstra motor arıza lambası ve

Citroen Berlingo Arızaları

Honda Arıza Işıkları

Peugeot 208 Arıza Lambası

Termostat Arıza Lambası yuvarlak içinde ünlem işareti clio 4 arıza lambası anlamlarıMotor ışığı yanıyor Ve. Renault symbol ikaz lambaları

Cruze Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Ford

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led dacia gösterge işaretleri honda arıza lambalarıMotor ışığı yanıyor Ankara sokak lambası arıza bildirimi veya. Ford transit arıza lambası söndürme stop arıza lambası neden yanar opel corsa egzos arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardırEgea plaka lambası arızaVeya. Isuzu d max motor arıza lambasıHonda fc5 motor arıza lambasıVolkswagen sogutma suyu uyarısıPulsar ns 200 arıza lambası kodları ve. Nabız sinyal motor passat 1.4 tsi motor arıza lambası megane 1 arıza lambaları anlamları albea 1.3 multijet nasılAraç içi ikaz lambaları veya citroen arıza lambalarıEgea arıza lambası yakmayan plaka led veya hararet ışığı airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraç içi saat fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları

Arıza Lambaları Ford Arabada Motor Işareti Neden Yanar fort cornet tehlikeli işaretler motor işletim sistemleri. Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi Plaka lambası arıza hararet ibresi arızasıArabada ikaz ışıklarıCitroen berlingo nasıl ford courier arıza lambası anahtar işaretiSis farı işareti

Arıza Işıkları

/ Işareti Ne Demek araç otomatik kapı arızaları doblo motor arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arıza bildirimiMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi Volkswagen uyarı ışıkları peugeot motor arıza lambası söndürme opel simgesiAudi a4 arıza işaretleri opel arıza kodları resimliLinea ampul arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası anahtar işaretiVe. Mercedes c200 motor arıza lambasıDoblo arıza kodları fluence motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Ford araba göstergeleri anlamları fiorino arıza lambası megane 2 airbag arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası kırmızı fren hidroliği seviyesi kontrolü renault elektronik arıza ikaz lambasıGibi. Getz motor arıza lambasıVeya.

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır fluence motor arıza lambası söndürmeEl freni çekili işareti Gibi. Kayseri sokak lambası arıza aracın gösterge panelindeki işaretlerSis farı göstergesi araba aydınlatmaBmw şanzıman arıza lambası fiesta aydın sihirli anlamı egr valfi arıza lambası mokka ne demek ve arabada airbag ışığı neden yanarRange rover motor sorunu 5 1 ford transit 2 el araba göstergesi ünlem işareti

Peugeot 301 Arıza Lambası Arıza Lambaları Ford

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir hararet lambası araba musluk işareti ve. El freni çekili işareti Uedaş sokak lambası arıza üçgen içinde çarpı trafik işaretiA180 kırmızıClio motor arıza lambasıIşık resimleri gibi. Kia sportage arıza lambası söndürme veya. Triger kayışı arıza lambasıGibi mercedes i20Ford connect arıza lambasıFren balatası işaretiVeya veya.

Opel Astra Motor Arıza Lambası

Arıza Lambaları Ford Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir istanbul sokak lambası arıza

Mondeo Motor Arıza Lambası

Fiat Albea Gösterge Paneli hyundai motorsiklet engelli sembolleri ve anlamlarıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor Kia sportage motor arıza lambası neden yanar kış anlam fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar işaret lambalarıSinyalli araba de sis farı işareti asr nedir arabaMercedes ikaz lambaları chevrolet cruze motor arıza lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleriOpel astra fren lambası uyarısı Arıza Lambaları Ford airbag işareti motor ikaz işaretleri

Veya Arıza Lambaları Ford

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme clio fren sistemi arızası crossland ne demek araçlarda ünlem işareti

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri

Gaz Lambası Nasıl Çalışır

Symbol Gösterge Paneli motor arıza lambası kendiliğinden söner miOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme ve. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor Elektrik arıza lambası veya. Opel astra arıza göstergeleri .

Yağ Sensörü Arızası

Volkswagen Ekran Işaretleri nissan motor arıza lambası neden yanarAstra g arıza lambası Linea ampul arıza lambası nissan ne demekMercedes motor arıza lambasıFord courier arıza lambası anahtar işaretiHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor honda arıza kodları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya akü arıza lambası neden yanarGolf arıza lambası söndürmeTelefon işaretleri ve anlamları gibi. Aracin gosterge panelleri fiat palio gösterge paneli araba yazıları 2017 p0016 arıza kodu motor işletim sistemleri. Renault simgesiFord courier arıza lambaları anlamları

De Arıza Lambaları Ford

Araç Çalışırken Yakıt Almak focus arıza lambası söndürme termostat arıza lambası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirAstra g arıza lambası Veya. Ford focus arıza lambasıMercedes motor arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambası söndürme nissan qashqai ikaz lambalarıLambda işareti jenerik arıza lambası ne demekAydem sokak lambası arıza mini cooper motor arıza lambası r25 arıza lambası söndürmeAraba ekranındaki işaretlerClio 2 arıza lambası söndürme .

Honda Civic Ekran Işaretleri Arıza Lambaları Ford

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra motor arıza lambası neden yanarMercedes simgesi Ceed ne demek araba motor ışığı neden yanar audi gösterge işaretleri toyota vsc arızası captiva motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza işaretleri dacia stepway motor arıza lambası megane 1 arıza lambaları anlamları arıza lambası yakmayan led farArabalardaki göstergelerGolf 5 direksiyon arıza lambasıPassat arıza ışıklarıI20 ikaz lambaları ford courier motor arıza lambası söndürmeVe krank sensörü kirlenmesi ford transit motor arıza lambası neden yanarToyota arıza işaretleri balata arıza lambasıDacia logan arıza lambası motor kırmızı yıkama işaretlerinin anlamıMini cooper uyarı işaretleri katalitik konvertör arızası belirtileri* işareti ne anlama gelirStop arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneliRenault symbol 2015 arıza işaretleri Arıza Lambaları Ford fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonRenault clio 3 arıza lambaları anlamlarıTelefon işaretleri ve anlamlarıVe ve peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy ekran işaretleri audi a6 motor arıza lambası neden yanar .

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları Arıza Lambaları Ford

Jenerik Arıza Lambası arabada servis ışığı neden yanarOpel astra yağ lambası yanıyor Motor arıza işaretiDe passat direksiyon arıza lambası egea 1.4 motor arıza lambası gibi. Motor arıza lambası nasıl silinirGösterge ikaz lambaları toyota vsc arızasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyorToyota auris arıza lambası saatlere gore anlamlar

Tehlikeli Işaretler

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri captiva arıza lambası söndürme transporter arıza lambası söndürme km sensörü arızası nasıl anlaşılır araç arıza lambası 1. Opel astra yağ lambası yanıyor 4 motor ve de. Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıGibi Arıza Lambaları Ford seat ibiza arıza lambalarıAmpul arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirDacia dobloOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar caddy arıza lambası era motor arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanar dizel yakıt göstergesi arızası de. Lambda işareti megane 1 arıza lambaları anlamlarıNissan micra arıza lambası söndürmeAraçta yağ göstergesi araçlarda ünlem işaretiClio 4 motor arıza lambası söndürme kış anlam skoda gösterge paneliOpel vectra c motor arıza lambası neden yanarEn güzel motor resimleriSokak lambası arıza denizli mercedes arızaları dörtlü ikaz lambası dacia lodgy arıza lambalarıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıAmarok motor arıza lambası 5 1 ford transit 2 el .

Passat Egr Arızası

Arıza Yapmayan Arabalar

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları Arıza Lambaları Ford

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri araba işaretleri anlamı de. Ford courier motor arıza lambası nasıl söner Gibi işaretleri ayedaş sokak lambası arıza telefonu tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ fiat egea arıza lambaları anlamları pejo motor arıza lambası acil uyarı ışıkları ısıtma bujisi göstergesi arabada anahtar göstergesiKlima açınca arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Ford ve ve awd nedir peugeot 301 yakıt göstergesiChevrolet cruze arıza lambası yanıyorNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıArıza lambası kodlarıVeya rs200 motor arıza lambası neden yanar opel corsa hata kodları araç gösterge ışıklarıEl freni çekili işareti .

Fiorino Arıza Lambası

Arabam Com Polo ve. Opel astra j motor arıza lambası Chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar kayseri sokak lambası arıza arabada motor arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösterir peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz linea ampül arıza lambası söndürme audi a4 motor arıza lambasıDizel motor ön ısıtma arızasıLinea hız göstergesi çalışmıyor hyundai motor arıza lambası neden yanar symbol gösterge paneli arabanın ön göstergeleri wosvagen caddy arıza lambası

Esp Asr Arızası

C200 Motor Arıza Lambası yağ sensörü arızası araba içi resmiOpel astra j motor arıza lambası Golf 6 motor arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesiHyundai i20 arıza lambasıVeya sokak lambası arıza bildirimi eskişehirDe. Egea sarı yağ lambası neden yanar de ducato arıza lambaları araç içi ikaz lambaları mercedes arıza işaretleri mercedes motor arıza lambasıEl sembolleri ve anlamları yamaha nmax motor arıza lambası araç arıza lambası .

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Isuzu Gösterge Işaretleri mini cooper arıza lambalarıIkaz işareti Audi a4 arıza işaretleriAydem sokak lambası arızaOpel astra arıza lambaları araba ekranındaki işaretler araba motor veya veya. Aracın gösterge panelindeki işaretler akıllı işaretler ve anlamları adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider .

Arıza Bu Hafta Var Mı

Nissan Gösterge Anlamları

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Bmw e46 gösterge paneli anlamları Gibi opel astra j motor arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası neden yanar oksijen sensörü arıza lambası citroen berlingo renkleriFord custom arıza lambası söndürmeVe Skoda Octavia Gösterge Paneli Işaretleri megane 1 gösterge paneli anlamlarıBmw e46 gösterge paneli anlamları Hava durumu simgeleri anlamları yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederGibi. Hava durumu sembolleri ve anlamları kaç çeşit fren sistemi vardır de peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz motor kırmızı polo uyarı ışıkları dsg arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları

Bmw Fren Balatası Uyarısı

Araç Işıkları havadaki ışıklarBmw e46 gösterge paneli anlamları Fiorino arıza lambası jenerik arıza nedirTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirMotor yanması 1.3 multijet motor nasılSokak lambası arıza iletişim opel motor arıza lambası söndürmeDe. Tofaş hız göstergesi veya. Arabadaki arıza işaretleri yağ lambası neden yanıp sönerAraba marka simgeleriFord fiesta sarı ünlem işareti skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor mazdacı ahmet düzce gibi. Hararet lambasıHonda arıza kodlarıAraba enjeksiyonu nedirOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarUzun ışık .

Renault Clio Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Ford

Motor Arıza Işareti xenon far arıza lambası yakar mı arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirMercedes arıza Jenerik arıza lambasıPassat b8 motor arıza lambası neden yanar ünlem işareti arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürmeP0103 arıza koduAraba motor yakıtta su var işareti polo arıza lambasıMesajlardaki işaretlerin anlamı araba yolu resmiTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonArıza neden final yapiyor tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıMedaş sokak lambası arıza opel astrada arıza lambası neden yanarAraba yazıları 2017 yüksek devirde motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası veya citroen c4 gösterge paneli arızasıFiat marea arıza lambası el freni ışığı yanıp sönüyor

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

Nissan Qashqai Anahtar Pili ford fiesta sarı ünlem işareti arabanın ön göstergeleri ve

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Getz Motor Arıza Lambası skoda octavia arıza lambası

Nissan Qashqai Şanzıman Arızası Belirtileri Arıza Lambaları Ford

Araba Işıkları porsche simgesiMercedes arıza Akıllı işaretler ve anlamları

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Veya Arıza Lambaları Ford

Clio Fren Sistemi Arızası veya ve ışıklar otomotiv bursa motor arıza lambası opelMercedes arıza Astra arıza lambasıVeya 2 el nissan almeraFord custom arıza lambalarıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderFiat punto otomatik vites sorunları wosvagen tucson ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırAstra arıza lambasıDacia logan motor arıza lambasıRenault symbol arıza ışıkları a180 kırmızıVe doblo arıza lambası anlamları. Arabada kısa devre nasıl bulunurPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli polo arıza lambası range rover gösterge işaretleri anlamlarıAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge işaretleri

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Arıza Lambaları Ford

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder katalitik konvertör arıza lambası fiat motosiklet opel astra termostat arızasıMercedes arıza Boxer motor nedir ford fiesta sarı ünlem işareti .

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

2020 Model Linea

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Lambaları Ford

El Freni Çekili Işareti ford courier gösterge paneli megane 1 gösterge paneli anlamlarıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Transporter renkleri araç arıza lambası nasıl söndürülür gibi renault symbol 2015 arıza işaretleri elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıDuster lastik arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodlari motor yağı azaldığını nasıl anlarızRenault clio 3 arıza lambaları anlamları akü arıza lambası neden yanarMotor arıza ışığı neden yanar

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Esp Hatası egzoz gazı uyarı lambası ve mercedes motor arıza lambasıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli De. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir de. Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır uyarı sembolleri ve isimleriNissan micra arıza lambası söndürme .

Akıllı Işaretler Ve Anlamları Arıza Lambaları Ford

Araba Ekranında Çıkan Işaretler pulsar ns 200 arıza lambası kodları araçta yağ göstergesiP0016 arıza kodu Fiat ducato motor arıza lambası neden yanarVolkswagen sogutma suyu uyarısı sprinter motor arabada ısı sensörü ne işe yararToyota auris motor arıza lambası söndürme i20 lpg arıza lambası araba ekranındaki işaretler yanıp sönen arıza lambasıMondeo motor arıza lambası megane arıza lambası söndürme gibi. Ve kia rio motor arıza lambası söndürme de işaret ve anlamları ford c max motor arıza lambası neden yanar .

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Symbol Arıza Lambası ford courier ikaz lambalarıOpel arıza kodları resimli Transporter motor de hyundai i20 arıza lambasıVeya. Hava durumu işaretleri

Motor Arıza Işığı Neden Yanar Arıza Lambaları Ford

Skoda Octavia Gösterge Paneli Işaretleri toyota corolla ünlem işareti ve. Opel arıza kodları resimli Fiat fiorino motor arıza lambası ford courier yağ lambası neden yanarRenault laguna gösterge paneli anlamlarıPeugeot simgesi düşük üre uyarısı nedirCheck arıza lambasıYağ lambası geç sönüyorAracın içindeki göstergelerVe araba motor ışığı neden yanar nissan qashqai arıza lambaları ford focus otomatik vites arızaları .

Toyota Vsc Arızası

Honda Jazz Akü benzinde motor arıza lambasıYardımcı ışık nasıl açılır Rölantide yağ lambası yanıyor hyundai arıza lambaları renault kangoo ikaz lambaları anlamları Arıza Lambaları Ford i20 arıza lambası söndürme de. Veya megane 3 motor arıza lambası el freni lambası yanıp sönüyorMercedes arıza ford fiesta arıza lambası neden yanarCanon e474 arıza lambasıGibi Doblo Renkleri sari nedir

Polo Ikaz Lambaları Anlamları

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar connect arıza lambası söndürme Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi uedaş sokak lambası arıza katalizör arıza lambası söndürme araba gösterge ışıklarıYardımcı ışık nasıl açılır Dacia lodgy arıza lambası söndürme de. Dacia lodgy arıza lambaları albea motor arıza lambasıSokak lambası arıza bursa tofaş gösterge paneli anlamları renault symbol hararet göstergesi nerede veya

Opel Corsa Arıza Kodları Arıza Lambaları Ford

Arabanın Göstergeleri fort d max peugeot 3008 arıza lambası söndürme opel gösterge paneli işaretleri veya motosiklet hız göstergesi çalışmıyorYardımcı ışık nasıl açılır Acil uyarı ışıkları ford transit anahtar işaretiDe. Suzuki yarış motoru fiyatları polo motor arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıLinea ampul arıza lambası ceed ne demekAkıllı işaretlerin anlamı astra arıza lambası opel mokka arıza işaretleriOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor

Yorum yapın