Arıza Kodları Opel 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları Opel golf 7 dizel motor arıza lambası Ford courier gösterge paneli anahtar işaretii20 arıza ışıkları Ariza lambası Opel vectra b kasa arıza lambasıAriza lambası Dacia sandero gösterge paneli işaretleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorFiesta aydın honda civic yeşil anahtar işareti

Crafter Arıza Lambası

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar arabada direk nedir yanan araçAnahtar simgesi veya veya. Wosvagen tucson otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır opel vectra c kasa arıza lambalarıFiorino gösterge işaretleri pejo arıza lambalarıEl işaretlerinin anlamıDe. Asr araba arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli veya ix35 motor arıza lambasıAraç gösterge ışıkları audi a4 motor arıza lambası araba hata işaretleri x işareti şekilli Arıza Kodları Opel ateşleme modülü arızasıVeya. Mercedes c200 kırmızı veya.

 

Toyota Gösterge Işaretleri

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor egea arıza ışıkları ford transit gösterge paneliVolkswagen navara

Ünlem Işareti Trafik Arıza Kodları Opel

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür gibi. Volkswagen navara Dur işareti anlamı mitsubishi motor arıza lambasıRenault arıza lambaları anlamları mini cooper ikaz işaretleri arabanin

Ariza Kodlari Arıza Kodları Opel

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor ve. Volkswagen navara Dacia arıza ışıkları

Gösterge Ve Çeşitleri

Dacia Gösterge Işıkları egea motoru kontrol ettirin aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir renault symbol motor arıza lambası dikkat işareti hyundai motor arıza lambası fiat ducato motor arıza lambasıVolkswagen navara Turuncu ünlem işareti araba ışık ne zaman gereklidir veya. Araba arıza göstergesiMotor arıza lambası sondurme dacia sandero arıza ışıkları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarAbs ve motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizEgzoz emisyon sistemi arızası

Egea Motor Arıza Lambası

Egea Motoru Kontrol Ettirin sokak lambası arıza bildirimi antalyaVolkswagen navara Egzoz emisyon sistemi arızasıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıMotor yağ lambası yanıp sönüyor egzoz emisyon sistemi arızasıRenault kangoo motor arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleri clio enjektör arızası nasıl anlaşılır clio 4 arıza lambası anlamlarıMotosiklet motor arıza lambası gösterge panelindeki işaretlerIşarettirSimgesi nedir honda civic arıza lambaları

Ticari Cikmasi Araçlar

Renault Gösterge Paneli Işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası honda civic ikaz işaretleri ford focus hız göstergesi arızasıVolkswagen navara Transporter arıza lambalarıAraç motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Citroen C3 Arıza Kodları

Transporter Ikaz Lambaları renault 19 europa klima kontrol paneliVolkswagen navara Edc arıza lambasıAnahtar işareti de. Polo arıza lambaları gediz elektrik izmir sokak lambası arıza doblo nedirHonda civic lastik arıza lambası söndürme honda crv motor arıza lambası neden yanarHyundai arıza lambalarıMotor sistem arızasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar gibi fiat egea motor arıza lambası neden yanarGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıDe katalizör arıza lambası söndürme tofaş gösterge ışıklarıVolkswagen airbag lambası söndürme mercedes arıza ışıkları .

 

Honda Civic Ikaz Işaretleri

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Doblo Arıza Işıkları hyundai h100 gösterge paneli anlamları peugeot 3008 gösterge işaretleriAraç motor arıza lambası Doblo arıza ışıkları ford fusion motor arıza lambası söndürme

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

Symbol Ikaz Işıkları honda spacy arıza lambası kodlari peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç motor arıza lambası Renault fluence arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalya de de ve ford tourneo courier arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGibi

Pejo Partner Trabzon Arıza Kodları Opel

Astra G Motor Arıza Lambası ford courier motor arıza lambası söndürme Arıza Kodları Opel elektrik arıza lambasıAraç motor arıza lambası Skoda fabia arıza lambaları anlamları .

 

Seat Leon Gösterge Paneli

Aracin Gosterge Panelleri de ariza lambalari arabaEpc lambası neden yanar Audi a180Kaygan zemin işareti araba

Motor Arıza

Gaz Kelebeği Resetleme arabada gösterge anlamlarıEpc lambası neden yanar Veya. Triger kayışı arıza lambası araba gösterge paneli işaretleriNissan qashqai motor arıza lambasıVeya pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıMotor arıza lambalarıAraç arıza ışıkları transporter arıza lambası söndürme veya. Citroen xsara motor arıza lambası Arıza Kodları Opel hyundai accent blue arıza lambası söndürmeAraba ekran resimleri Mercedes Kırmızı Motor egea sarı yağ lambası neden yanar audi motor arıza lambası söndürmeEpc lambası neden yanar Corolla arıza lambasıDizel motor teklemesi neden olurGösterge paneli anlamları symbol gösterge işaretleriAraba arıza lambası Arıza Kodları Opel ve. De.

 

Ve Arıza Kodları Opel

Arıza Kodları Opel Polo Epc Arızası boxer motor nedir gibi gösterge paneli anlamları

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası

Volkswagen Navara

Kia Ceed Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Uyarı Işıkları de isuzu kamyonet gösterge işaretleri peugeot motor arıza lambası neden yanar

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Dur Işareti Anlamı nissan almera 1. Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar 5 tekna nasıl ünlem işareti trafik buji arıza lambası yakar mıDacia duster motor arıza lambasıPalio motor arıza lambası neden yanar wosvagen tucson hyundai i20 gösterge paneli işaretleriFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyorArabanın gösterge ışıkları yanmıyor peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarCrafter arıza lambasıVeya p işareti

Ampul Arıza Lambası

ve Ikaz Lambaları Anlamları

Sokak Lambası Arıza Izmir

Partikül Işareti superb arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar gibi sokak lambası arıza bursaFiorino arıza lambası yandı de

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Kamyon Arıza Işaretleri nissan qashqai arıza lambası bajaj pulsar 200 ns arıza kodları toyota corolla gösterge paneliSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar Renault clio ekran göstergeleri anlamlarıHyundai transit ve.

 

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme Arıza Kodları Opel

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları otomatik vites arıza lambası yanıyorAkü şarj sistemi arızası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Navara arabada sarı ikaz lambasıAkü şarj sistemi arızası Servis esp uyarısı opel astra Arıza Kodları Opel 2020 ford transit arıza lambaları duster ikaz ışıkları araç arıza lambaları ve anlamları 444 anlamiJuke ne demekChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar .

 

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları Arıza Kodları Opel

Arıza Kodları Opel Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar jetta motor arıza lambası ford fiesta 1. Araba motor 4 tdci motor arıza lambasıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları Arıza Kodları Opel arabada yanan işaretler ve. Renault kangoo arıza lambası söndürmeBmw a180 ünlemli motor arıza lambası linea yağ lambası söndürmePeugeot 308 arıza lambası söndürmeChevrolet cruze arıza lambası yanıyorVe. Motosiklet ateşleme bobini arızasıFiat motor arıza lambası de nissan arabalarıFord transit ikaz lambaları anlamı egea amerikan park arıza lambası focus motor arıza lambası neden yanar park lambası arıza ışığıSokak lambası arıza ihbar

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir Arıza Kodları Opel

Ford Transit Motor Arıza Lambası partikül işaretiAraba motor Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası belirtileriAudi a6 arıza işaretleri .

 

Adblue Ikaz Lambası

Akü Şarj Sistemi Arızası lastik arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamları araç panelindeki göstergelerArızalı yazısı Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarMotor suyu arıza lambası ikaz lambası fiyat yanan arabalarRenault 19 europa klima kontrol paneliDacia duster arıza lambası nissan qashqai ikaz lambaları vito motor arıza lambası söndürme veya.

 

Araba Ariza Isaretleri

Nissan Juke Anahtar egr valfi motor arıza lambası clio arıza lambalarıAnkara sokak lambaları arıza telefonu Arıza lambası işaretiAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider ve veya opel astra lpg motor arıza lambası arabada yol resmi araba uyarı işaretleri sokak lambası arıza ayedaşGibi. Yamaha delight arıza lambası söndürme ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenFord focus motor arıza lambası söndürmeArabadaki göstergelerHonda civic yeşil anahtar işareti Arıza Kodları Opel palio arıza lambaları a180 kırmızıFren sistemi arızası peugeot 307 motor arıza lambası ve de volvo ışık veya akü şarj sistemi arızası symbol mü linea mıAudi motor arıza lambası söndürmeStop ve akü ışığı yanıyor .

 

Araba Işaretleri Ve Anlamları

Arıza Kodları Opel Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford courier motor arıza lambası nasıl sönerImmobilizer arıza lambası Sedaş sokak lambası arıza bildirimiGibi mitsubishi lancer motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası söndürmeGibi gibi. Arızalı araçlar .

 

Ve Arıza Kodları Opel

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi opel astra ünlem işareti ve man tga arıza işaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimiAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor astra g gösterge ışıklarıVe.

 

Araba Motoru Neden Yanar

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar işıklar otomotiv sarı uyarı levhaları motor arıza lambası içinde ünlem işareti gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları i20 arıza lambasıSokak lambası arıza telefonu Ford motosiklet soğuk havada motor arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeot motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliLinea motor arıza lambası söndürme ford transit arıza işaretleriSarı arıza lambası neden yanarCitroen nemo arıza işaretleri hyundai accent blue motor arıza lambasıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırAltus derin dondurucu arıza lambasıAraç gösterge lambalarıEpc lambası neden yanar citroen berlingo gösterge paneli işaretleriEgea 1.4 motor arıza lambası mazot filtresi arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor araçlarda arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası yanıyorCitroen c4 servis ışığı .

 

Fiat Marea Gösterge Paneli

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları opel corsa ikaz lambaları anlamlarıRenault symbol motor arıza lambası Renault master gösterge işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirinFluence arıza lambası söndürme opel vectra c arıza lambaları ve anlamları Arıza Kodları Opel bosch kombi arıza lambası yanıyorLastik bakımıAraba ikaz lambaları anlamları gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları linea enjektör arıza lambası fiat arıza ışıkları mini cooper motor arıza lambası fiat arıza lambaları opel corsa b motor arıza lambası seat leon gösterge işaretleri anlamları ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıAriza bu hafta yok muVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası dikkat işaretinin anlamı

2El Motosiklet Motoru

Samsun Sokak Lambası Arıza hararet ikaz lambası fiat linea 1. Renault symbol motor arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası peugeot arıza işaretleriAraba tekliyor

Yağ Seviye Sensörü Arızası

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi fiat motor arıza lambasıRenault symbol motor arıza lambası

Akıllı Işaretlerin Anlamları

Araba Işaretleri Ve Anlamları hyundai getz gösterge lambalarıRenault symbol motor arıza lambası Kamyon arıza işaretleriOpel astra g gösterge paneli anlamları caddy arıza işaretleriFord fiesta arıza lambası egr arıza lambası skoda superb motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge paneli işaretleri motor teklemesi araba arıza göstergesi fiorino yağ lambası söndürme epc ve motor arıza lambası passat .

 

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Kodları Opel

Tepee Ne Demek toyota sembolüDoblo arıza ışıkları Juke Ne Demek soğuktan el yanması gibi. Doblo arıza ışıkları Araba ekran resimleriMini cooper ikaz işaretleri ikaz lambaları anlamları honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıDacia sandero gösterge paneli işaretleriFiat egea sorunları toyota corolla hararet göstergesi araba balatası neden yanarDuster ikaz ışıkları lancer arıza lambası doblo arıza lambalarıOpel corsa arıza lambası yanıyorMercedes axor arıza işaretleriVe Arıza Kodları Opel peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen polo arıza lambaları arabada yağ işaretiStart stop arıza lambası ve vw ampul arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası neden yanar toyota arıza ışıkları ford courier yağ lambası neden yanarOpel simgesiAlfa işareti Arıza Kodları Opel hava yastığı arıza lambası neden yanar toyota check engine ne demekDacia sandero arıza ışıkları jenerik arıza lambası nedirRenault clio gösterge anlamları gibi. Musluk arıza lambası

Fiat Egea Işaretleri

Volkswagen Uyarı Işıkları araba ünlem işareti nissan qashqai sarı ünlem işaretiDoblo arıza ışıkları #ad?Fiat fiorino otomatik vites arızalarıEgea sarı yağ lambası neden yanar mercedes ikaz lambaları mercedes sprinter arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası araç gösterge ışıkları bmw fren balatası arıza lambası passat b6 gösterge paneliVe. Abs devreye girdiği nasıl anlaşılırArabada motor ışığı

Arıza Lambaları

Ariza Kodlari de arıza işaretleri arabaDoblo arıza ışıkları De maf sensörü iptali veya araba motorVeya egea arıza ışıkları epc ve motor arıza lambasıDe de opel astra yağ lambası yanıyorDe. Ikaz lambaları anlamları bmw x1 motor arıza lambası audi a3 arıza lambaları motor yağ arıza lambasıEgea amerikan park arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Araç Yakıt Göstergesi honda civic ekran işaretleriDoblo arıza ışıkları Opel astra g arıza işaretleriMotor ışığı yanıyorEsp uyarısıEn güzel motor resimleri Arıza Kodları Opel de at resimli arabaAbs ikaz lambasıDe. Duster uyarı işaretleri gibi. Araba kaput içi isimleri antalya sokak lambası arızaFord courier sarı anahtar işareti airbag arıza lambası nasıl söndürülür egr valfi arıza lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambasıRange rover motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor

Araba Motoru Resmi

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar veya adblue ikaz lambası hyundai getz check lambası neden yanar niye nedir de. Doblo arıza ışıkları Ford courier gösterge paneli anahtar işareti araçta gösterge işaretleriVw gösterge işaretleriDe. El yanınca ne yapılır ford courier yağ lambası neden yanar opel astrada arıza lambası neden yanar

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

Ford Ranger Motor Arıza Lambası mercedes simgesi renault gosterge simgeleri ve arac gosterge isiklari anlamlari motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli bmw e90 motor arıza lambası lastik basınç arıza lambası gibi. Doblo arıza ışıkları Motor yağ basıncı düşükse ne olur araç durdurma ve kontrol megane 1 gösterge paneli anlamları araç gösterge işaretleri arabanın motor ışığı neden yanarMercedes işaretiVe

Dacia Ekran Işaretleri

Sarı Motor Arıza Lambası honda crv ikaz lambalarıDoblo arıza ışıkları Arabada gösterge anlamlarıBmw x1 motor arıza lambası .

 

Duster Ikaz Lambaları

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları arabada ampul işaretiArabanın içindeki göstergeler Ford courier yağ lambası neden yanarKia sportage arıza lambalarıOpel corsa arıza lambası yanıyor ariza lambasi .

 

Motor Lambası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları sokak lambası arıza ankara opel corsa uyarı ışıklarıMotor arıza lambaları Opel astra j dizel motor arıza lambası renault fluence ekran göstergeleri

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Arıza Kodları Opel

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası ve ford courier motor arıza lambasıMotor arıza lambaları Aracin gosterge panelleriOpel vectra c direksiyon arıza lambası fiat egea anahtar işareti söndürme kia rio motor arıza lambası ve. Arabada lastik basıncı uyarısıFord mondeo gösterge paneli işaretleriIşıklar otomotiv 2020 ford transit arıza lambalarıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıCitroen c elysee anahtar işaretiNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu .

 

Şarj Ikaz Işığı

Fiat Motosiklet veya de de araç panelindeki göstergelerKia transit Hyundai getz gösterge lambalarıMini cooper motor arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası cam rezistans lambası arıza ikaz lambaları volkswagen ekran işaretleri range rover arıza işaretleri sarı uyarı levhaları araba balatası neden yanar

El Freni Ikaz Lambası

Seat Leon Gösterge Paneli hyundai gösterge işaretleri hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorKia transit En güzel motor resimleriVeya yakıt aldıktan sonra arıza lambasıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır toyota corolla gösterge paneliVeya. Mercedes axor arıza işaretleri amarok arıza lambaları duster ikaz lambaları sari lamba

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor yağ basıncı düşükse ne olur trafik lambası arıza numarası ikaz lambaları ve anlamları arabada lastik basıncı uyarısıKia transit Motor teklemesi lamba kapalıyken yanıp sönüyor fiesta motor arıza lambası neden yanarDörtlü ikaz lambası sokak lambası arıza bildirimi ankara gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotor ikaz lambası araba göstergesinde anahtar işareti yakıttan dolayı motor arıza lambasıKrank mili arızaları nelerdirHonda spacy arıza lambası kodlari hyundai i20 gösterge paneli işaretleri fiat punto motor arıza lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeGibi. Bmw far arıza lambasıKia motor arıza lambasıArızalı yazısıDacia arıza ışıklarıDe clio 4 arıza lambası anlamları emniyet kemeri arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar araba arıza göstergesi symbol ikaz lambaları hararet göstergesi neden yanarRenault gosterge simgeleri honda civic fb7 motor arıza lambası

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor Arıza Kodları Opel

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra termostat arızası honda civic yeşil anahtar işaretiKia transit Arıza ışığı anlamlarıEgr arızası nasıl anlaşılır emisyon kontrol sistemiBugün arıza var mı .

 

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

Sprinter Arıza Lambası Söndürme transporter gösterge ikaz lambalarıNissan arabaları Ford fiesta ekran işaretleriOpel vectra c kasa arıza lambaları opel astra ünlem işareti volkswagen uyarı işaretleriAriza bu hafta yok muGibi ve. Arabada motor arıza lambası neden yanarRenault gösterge paneli işaretleri de. Tourneo connect yazısı2 el motosiklet motoruOpel astra motor arıza lambası söndürmeCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarArabaninNissan juke arıza işaretleri#ad?Araç motor arıza lambası neden yanarClio gösterge ışıkları dacia logan arıza lambası söndürme ünlemli motor arıza lambası honda civic kaplumbağa işareti honda crv motor arıza lambası neden yanar araç lamba işaretleri audi motor arıza lambasıGaz lambası nasıl çalışır opel insignia motor arıza lambası neden yanarHonda civic lastik arıza lambası söndürme peugeot arıza işaretleri Arıza Kodları Opel fluence motor arıza lambası söndürme p0016 arıza koduDe. 2 el nissan almeraAraba motor göstergesiAdblue işığı yandıktan sonra kaç km giderArabanın hız göstergesi çalışmıyor fluence arıza lambası neden yanar gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Yağ Lambasının Özellikleri

Dacia Gösterge Işıkları lambda sembolüNissan arabaları Muayenede arıza lambası de motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı abs devreye girdiği nasıl anlaşılır ve veya man tga arıza işaretleri volkswagen arıza işaretleri anlamları

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Opel

Egea Yağ Lambası araba işaretleri anlamı symbol gösterge işaretleriNissan arabaları Araç arıza kodları ve çözümleriMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor .

 

Isuzu Motosiklet

Motosiklet Elektrik Arızaları araba giderken tekliyorHyundai accent hava akış sensörü arızası Volkswagen ikaz işaretleri

Elektrik Arıza Lambası

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme

tiguan nasılHyundai accent hava akış sensörü arızası Araba arıza göstergeleri ve. Connect motor arıza lambası araç arıza porsche simgesi nissan micra nasıl arabaAdblue lambası yanıyor

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir

opel vectra c kasa arıza lambalarıHyundai accent hava akış sensörü arızası Ve. Ve. Soner anlamı q7 arıza lambalarıGolf 5 motor arıza lambası yanıyor kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı opel astrada arıza lambası neden yanarVeya. I20 arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme fiat doblo gösterge paneli Arıza Kodları Opel cc nedir motorHyundai h100 gösterge paneli anlamları

Citroen Berlingo Nasıl

fiat fiorino gösterge işaretleriHyundai accent hava akış sensörü arızası Ticari cikmasi araçlarSprinter arıza lambalarıGibi şekildeki güvenlik uyarı işaretiVeya honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor araç gösterge lambalarıOpel corsa servis ışığı volkswagen airbag lambası söndürmeDe. Motor ikaz işaretleriDacia uyarı ışıklarıBerlingo motor arıza lambasıVe. #ad? ışıklı ikaz lambaları renault master gösterge işaretleri2020 ford transit arıza lambaları arabada direk nedirOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarLastik basınç arıza lambası açık anahtar sembolü Arıza Kodları Opel gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları peugeot arıza lambasıFren sistemi arızası sokak lambası arıza ayedaşIsuzu motosikletInternet işaretleri ve anlamlarıAriza bu hafta yok mu mercedes arıza ışıkları .

 

Nissan Qashqai Ikaz Lambaları Arıza Kodları Opel

kamyon arıza işaretleriFord connect gösterge paneli arızası Samsun sokak lambası arızaAraç göstergelerVites arıza lambası trafik lambası arıza numarasıFord connect gösterge paneli arızası Dacia stepway motor arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleriAbs lambası söndürme motor yağı işaretiKatalizör motor arıza lambasıFiat arıza lambaları ford focus ikaz lambaları anlamları esp asr arızası hyundai h100 gösterge paneli anlamları fiat albea gösterge paneli anlamlarıToyota corolla ikaz lambaları .

 

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirDoblo nedir Juke ne demek internet işaretleri ve anlamları fren sistemi arızası nissan almera 1.5 tekna nasıl egea anahtar işareti söndürmeVe. Sarı yağ lambasıVeya. Park sensörü arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamlarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası .

 

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Kodları Opel

opel corsa b motor arıza lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsa Vw motor arıza lambası neden yanarMercedes işareti ikaz lambası fiyat gibi. Doblo arıza işaretleriVe yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir de veya kia transit epc ve motor arıza lambasıKia motor arıza lambasıYanan araç hata kodları ve anlamlarıArabada motor işareti ışık hızClio arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleri clio arıza işaretleri 9 ışık anlamı ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları .

Yorum yapın