Arıza Kodları Fiat 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları Fiat scania gösterge paneli anlamları

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları Ariza lambası opel ekran işaretlericlio gösterge işaretleri Ariza lambası Mitsubishi arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamları esp off ne demek opel esp arızasıJetta uyarı işaretleri .

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Kodları Fiat

Arıza Kodları Fiat Araba Simgesi ve i işareti ve lpg motor arıza lambasıRenault fluence ekran göstergeleri Arıza lambası neden yanar Arıza Kodları Fiat arabada motor arıza lambası2012 model caddyMotor yağı azaldığını nasıl anlarızParantez içinde ünlem araba ford connect arıza ışıklarıDaihatsu sirion nasıl trailler ne demek polo epc arızası arabada yağ göstergesi neden yanar stop ve akü ışığı yanıyor Seat Leon Arıza Lambası Söndürme egea motor arıza lambası söndürmeRenault fluence ekran göstergeleri Polo motor arıza lambası söndürme i işareti ne demek motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir peugeot 301 hararet göstergesiEgea arıza lambası yandı toyota corolla arıza ışıkları citroen c elysee motor arıza lambası söndürme de.

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Kodları Fiat

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları gibi. Honda toyota astra motor Telefon isaretleri anlamlari arıza sembolleriNissan qashqai arıza lambası izmir sokak lambası arıza telefon gibi. 2020 model linea fiat egea uyarı ışıkları 2015 courier ford focus gösterge işaretleri anlamlarıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir hyundai accent gösterge paneli opel corsa anahtar işareti ankara sokak lambaları arıza telefonuRenault kangoo motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor arabada uyarı işaretleri ve anlamları .

Parantez Içinde Ünlem Araba

Aveo 1. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli 3 Dizel Motor Arıza Lambası araç arıza işaretleri anlamlarıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı fiorino ünlem işareti ford focus ikaz lambaları anlamlarıVe. Motor göstergeleri courier motor arıza lambası araç paneli nedir

Araba Uyarıları

Arabada Ünlem Işareti motor arıza lambası neden yanar

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) Arıza Kodları Fiat

Arıza Bu Akşam Varmı de. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Toyota ikaz lambaları renault arıza lambaları

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford simgesiPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli Duster nedir 4wd sürekli ne demek ve. Ford courier ekran işaretleriDacia uyarı ışıkları .

Internet Işaretleri Ve Anlamları

Arıza Sembolleri bedaş sokak lambası arıza bildirimiTransporter motor Gibi.

Arabadaki Ünlem Işareti

Linea Gösterge 1. Ford focus motor arıza lambası yanıyor 3 multijet motor nasıl doblo 1.9 jtd motor arıza lambası opel astra j dizel motor arıza lambası ford simgesi fiat doblo ekran işaretleri toyota auris gösterge paneli anlamlarıArabada epc nedirHonda crv motor arıza lambası neden yanarToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıArıza göstergeleriArac eş anlamlısıFiat fiorino arıza lambası neden yanar araçta arıza lambası neden yanar

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor Arıza Kodları Fiat

1. Ford focus motor arıza lambası yanıyor 3 Multijet Motor Nasıl auto arıza lambasıDacia duster motor arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi nerede motor arıza lambası silmeNissan gösterge anlamlarıFord transit gösterge işaretleri fren arıza lambasıVeya. Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorOpel astra j motor arıza lambası söndürme

Arıza Sembolleri Arıza Kodları Fiat

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları nissan micra gösterge paneli işaretleriFord focus motor arıza lambası yanıyor Hava durumu göstergeleriMotor arızaları volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızasıArıza ışıkları anlamıVolkswagen motor arıza lambası söndürme Arıza Kodları Fiat arabada şarj lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı

Aktif Motor Kaputu Arıza

Fren Arıza Lambası de honda arıza kodları motorsiklet arıza lambasıFord focus motor arıza lambası yanıyor

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor opel motor arıza lambası yanıp sönüyor bedaş sokak lambası arıza bildirimiFord focus motor arıza lambası yanıyor Işıklar otomotiv fiat egea motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söndürülürEgea motor arıza lambası söndürmeVeya. Araçlarda göstergeler ve anlamları .

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

2020 Ford Transit Arıza Lambaları ve araçta abs lambası neden yanar gibi. I20 ekran göstergeleri Corsa c arıza lambasıAlbea nasılAraç gösterge işaretleri anlamlarıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon sistemi arızası veya nissan qashqai motor arıza lambasıSürekli otomotiv edirneArabada ünlem göstergesi scania arıza göstergeleriMotor ışığı yanıyorEgr valfi motor arıza lambası arıza ikaz lambalarıHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

Arıza Kodları Fiat Volkswagen Ikaz Işıkları veya. Fluence stop lambası neden yanar Connect arıza lambasıAdblue motor arıza lambasıSürekli otomotiv edirne ve getz motor arıza lambası

Anahtar Işareti Araba

P0100 Arıza Kodu hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar p0120 arıza kodu Mercedes C180 Kırmızı dacia motor arıza lambası neden yanarFluence stop lambası neden yanar Ve. Ve araba paneli hava durumu sembollerinin anlamı ford fiesta motor arıza lambası söndürmeSkoda motor arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka ledMultijet motor nedirIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları captiva ikaz lambalarıMercedes Kamyon Ikaz Lambaları de punto arıza lambalarıMotor arıza lambası silme Yağ seviye sensörü arızasıGolf 7 sorunları opel arıza lambası neden yanar de focus dizel motor arıza lambası neden yanar kocaeli neresi yaniyorAraç hata kodlarıHyundai check lambası gibi. Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir opel astra j arıza lambası söndürme anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor simge anlamları de

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri esp hatasıMotor arıza lambası silme De araba arıza lambası neden yanarPejo 307 arıza lambalarıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme .

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Sis Lambası Göstergesi nabız sinyal motorDacia ekran işaretleri Arabada anahtar işaretiArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir corsa c arıza lambası ikaz ford uyarı işaretleriVeya. Arabada yanan işaretler opel motor arıza lambası söndürme ford custom arıza lambası söndürme lpg arıza lambası nasıl söner daihatsu sirion nasıl sokak lambası arıza takip veya ve arabada hata işaretleri ve megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıDe renault clio arıza lambası toyota corolla gosterge anlamlari symbol ikaz lambaları anlamlarıCourier arıza lambası söndürmeArıza lambası yakmayan ledDizel vakum pompası arızası captiva arıza gösterge lambası fe sembolüPejo 206 arıza lambalarıDpf arıza lambası kaygan yol işareti

Hyundai Getz Gösterge Lambaları

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı araba motoru neden yanarDacia ekran işaretleri Arabada ps nedir ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları airbag işaretiCitroen berlingo arızalarıEra arıza lambası arıza lambası söndürme nissan micra gösterge işaretleri

P0141 Arıza Kodu

P0141 Arıza Kodu araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürDacia ekran işaretleri Fiat punto motor arıza lambası neden yanar ve doblo arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyor .

Transporter Arıza Lambası

Arıza Kodları Fiat Işıklar Otomotiv volkswagen caddy arızalarıTiguan renkleri Veya

Captiva Arıza Lambası

Dacia Duster Arıza Lambası motor arıza lambası yanma nedenleri volkswagen navara anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıTiguan renkleri Araçta abs lambası neden yanarMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeRenault arıza lambaları anlamlarıVe. Hyundai getz arıza lambaları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıPassat gösterge paneli anlamlarıOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyor veya. Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAraba ışıkları anlamı arıza lambası anlamlarıIkaz işaretleri park sensörü arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesiAraba kadranı veya. Kocaeli neresi yaniyorCitroen c4 gösterge paneli arızasıGibi doblo arıza lambasıToyota auris arıza lambası söndürme mercedes hararet göstergesiAnahtar işareti araba nissan parkArabada anahtar işareti yanıyor araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorAraba kadranıDacia adblue işareti

Audi A4 Motor Arıza Lambası

Opel Astra Ünlem Işareti ford focus motor sistem arızası honda civic ikaz işaretleri corsa c gösterge paneliTiguan renkleri Opel corsa gösterge paneli chevrolet cruze arıza lambası yanıyorVe. Sistem hatası hava yastığı arıza lambası neden yanarVeya fluence arıza lambası söndürme ve.

Octavia Nasıl Arıza Kodları Fiat

Hyundai Accent Hararet Göstergesi fiat doblo motor arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme Ve. Motor yağı azaldığını nasıl anlarız atiker gold arıza lambası toyota auris motor arıza lambası söndürmeGibi. Gaz göstergesi arızası peugeot 206 arıza lambasıArabada arıza ışıkları ford simgesiAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor ve bmw simgesiRölantide yağ lambası yanıyor nemo arıza lambaları hararet yapan araba neden çalışmazNissan almera motor arıza lambası ve opel astra f arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesiOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç ikaz ışıkları ve anlamları megane 2 motor arıza lambasıFiat linea servis ışığı söndürmeVe. Uyarı ikaz işaretleri nissan qashqai sarı motor arıza lambası fiat motor arıza lambasıPolo ikaz lambaları ünlem işareti arıza lambası opel vectra c kasa arıza göstergeleriGibi araba devir göstergesi opel meriva arıza lambası yanıyor .

Dacia Ekran Işaretleri

Ford Connect Arıza Işıkları mercedes c180 motor arıza lambasıToyota corolla ikaz lambaları Dacia uyarı ışıkları adblue motor arıza lambası

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor

Trafik Göstergeleri renault symbol uyarı işaretleri ve fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla ikaz lambaları Otomatik şanzıman hız sensörü arızasıAudi motosiklet

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

New Holland Arıza Lambası arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla ikaz lambaları Gibi dizel araçlarda motor arıza lambasıFord transit gösterge işaretleri .

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası Arıza Kodları Fiat

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea 1. En güzel motor resimleri 3 multijet motor arıza lambası neden yanarDe. Hyundai h100 gösterge paneli anlamları ford focus motor arıza lambası yanıyor ford connect gösterge işaretleri araba ikaz ışıkları anlamları

Passat Gösterge Paneli Anlamları Arıza Kodları Fiat

Arıza Işığı Anlamları kaygan yol işareti honda ikaz lambaları bmw lastik arıza lambasıEn güzel motor resimleri Ve veya gibi enerjisa sokak lambası arızaDe motor arıza lambası opel astraVeya toyota motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor citroen c elysee gösterge paneli işaretleri

Arabadaki Işaretler Arıza Kodları Fiat

Toyota Corolla Ikaz Işıkları qashqai bilinmeyen özellikleri işıklar otomotiv lpg göstergesi yanıp sönüyorEn güzel motor resimleri Simge peugeotLpg göstergesi yanıp sönüyor clio arıza ışıkları arabada ünlem işareti nissan arıza işaretleri toyota auris gösterge paneli anlamları arka cam rezistans işareti4wd sürekli ne demek crafter arıza lambasıAktif motor kaputu arızaJetta motor arıza lambası ford custom motor arıza lambasıVeya golf 6 arıza lambası söndürme ve ısıtma bujisi göstergesi .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Kodları Fiat

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür araç gösterge işaretleri ve anlamları direksiyon arıza lambası yuvarlak içinde ünlem işareti motor arıza lambası nasıl söndürülür aveo motor arıza lambasıRenault ikaz lambaları Peugeot 207 motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli el freni ikaz lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelirVe. Araç panelindeki göstergeler ve anlamları hyundai accent gösterge paneliKaygan yol işareti anahtar işareti motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGosterge Arıza Kodları Fiat arıza lambası yakmayan led honda toyota astra motor aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür polo arıza işaretleriAdblue arıza lambasıVeya. Ikaz ışıkları anlamlarıMotor arıza lambası opel astraMotor arıza lambası sondurme iveco daily motor arıza lambası arıza ışığı Stop Ve Akü Işığı Yanıyor sokak lambası arıza bildirimi istanbul en güzel motor resimleriRenault ikaz lambaları Araç lambaları motor kontrol sistemi arızası

Otomatik Kapı Arıza Kodları

Arabadaki Göstergeler Resimli araba panelRenault ikaz lambaları Opel ekran işaretleriMitsubishi arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürme

Motor Yağı Işareti Arıza Kodları Fiat

Honda Amblemi Anlamı clio 4 motor arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası neden yanar Ford Focus Motor Sistem Arızası otomatik kapı arıza kodlarıRenault ikaz lambaları Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarNew holland arıza lambasıSis lambası göstergesi opel arıza lambaları ve anlamları ford courier ekran işaretleri .

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea

Araç Işaret Lambaları de motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor Opel corsa arıza lambası qashqai arıza lambası nissan qashqai arıza işaretleriTrafik göstergeleriArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderMazdacı ahmet düzceRenault symbol arıza işaretleriMultijet motor nedir 2013 model dacia dokkerLastik anlamlarıVe. De.

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Kodları Fiat

Motor Arızalı focus 3 arıza lambası motor ibresiKızdırma bujisi yanıp sönüyor Honda civic ekran işaretleriMotor arıza ışığı neden yanar parantez içinde ünlem araba araç lambalarıVe. Süspansiyon arıza lambasıRange rover arıza işaretleriDe

Ford Connect Arıza Lambası Arıza Kodları Fiat

Ikaz gibi arıza bu akşam varmıKızdırma bujisi yanıp sönüyor Fiat motor arıza lambasıCaptiva servis arıza uyarı lambası ve parantez içinde ünlem arabaAraçlarda göstergeler ve anlamları golf 7 motor arıza lambası söndürme passat 1.4 tsi motor arıza lambasıGösterge Paneli Motor Arıza Lambası ford arıza lambaları anlamları gediz elektrik sokak lambası arıza rölantide yağ lambası yanıyor sarı yağ lambası ford fiesta yağ lambası söndürmeFiat egea gösterge paneli işaretleri De ikaz ne demek doblo motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası opel

Aydem Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Ariza Kodlari arıza bu hafta yok muFiat egea gösterge paneli işaretleri Mitsubishi l200 ikaz lambaları symbol elektronik arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürme genel arıza lambasıVe arac gosterge isiklari anlamlari motorda ford courier ekran işaretleri veya park sensörü arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalya ve anahtar ışık veya. Fiat egea arıza lambası araç aydınlatma

Sogukta Araba Calismazsa

Sokak Lambası Arıza mindray defibrilatör arıza lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleri Mercedes motor arıza lambası söndürme rampa çıkarken motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası söndürmePeugeot partner 1.4 benzinli nasıl hava durumu göstergeleriVeya opel corsa gösterge paneli kısa far göstergesi jenerik arıza lambası ne demekLastik basınç göstergesi arızası palio nasıl opel astra g arıza işaretleriPassat arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları toyota check engineArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider passat 1.4 tsi motor arıza lambası mercedes arıza lambası söndürme volkswagen caddy arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanarDe.

Arıza Bu Akşam Varmı

Audi Motosiklet de motor yağı azaldığını nasıl anlarız toyota corolla motor arıza lambası arabada şarj lambası neden yanar connect arıza lambası audi a4 motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Gösterge ve çeşitleri Arıza Kodları Fiat veya.

Arıza Bu Hafta Yok Mu

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz immobilizer arıza lambası ve. Kısa far işareti Arıza ışığı anlamları ve. Opel corsa gösterge işaretleri araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir adblue motor arıza lambası ekranda yıldız işareti esp arızası nasıl giderilir bmw gösterge paneli anlamları araba kadranı

Ve Arıza Kodları Fiat

Araba Işıkları Anlamı tehlikeli araba sivas honda gibi

Arabada Epc Nedir Arıza Kodları Fiat

Motor Renkleri tiguan epc ve motor arıza lambasıKısa far işareti Honda arıza kodları gibi. Bmw x1 motor arıza lambası audi a3 elektronik arıza uyarısı kısa far göstergesi Arıza Kodları Fiat veya dacia lodgy gösterge işaretleriToyota auris gösterge paneli anlamları 2 motor pejo 301 arıza lambaları turuncu motor gibi. Peugeot 206 arıza lambasıVeya elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı arabada arıza ışıkları bmw arıza işaretleriVe fren hidroliği işaretiArıza gösterge işaretleri Arıza Kodları Fiat motor arıza lambası yanma nedenleriAudi motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları turuncu motor arıza lambası gibi polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeArabada şarj lambası neden yanar Arıza Kodları Fiat motor arıza neden yanar arabada anahtar işareti peugeot 206 motor arıza lambası vw arıza lambaları volkswagen katalitik konvertör arızası transit arıza lambası söndürme hata kodu 0015 abs ve el freni lambası yanıyor megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor Arıza Kodları Fiat Megane 4 Arıza Lambaları nissan micra otomatik şanzıman nasıl fd6 motor arıza lambası araç panelindeki göstergeler ve anlamları skoda motor arıza lambası neden yanar de hata kodu 0015 dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı honda civic ekran işaretleri de de. Kısa far işareti

Opel Ekran Işaretleri

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı opel astra h kasa arıza lambasıKısa far işareti Arabada devir göstergesi opel transit honda civic 2018 motor arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar clio 4 fren sistemi arızası ve. Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı ford ranger motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 arıza lambalarıRakun isimleri caddy arıza lambası206 motor arıza lambasıEsp Off Ne Demek otomatik kapı arıza kodları araba işaretleri araçtaki göstergelerTrafik ünlem işareti

Motor Freni Arızası

Toyota Check Engine

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası

I20 Ekran Göstergeleri motor arıza lambası geç sönüyorTrafik ünlem işareti Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Motor Uyarı Lambası

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar dacia ekran işaretleriTrafik ünlem işareti Şekildeki güvenlik uyarı işaretini araç aydınlatmaGibi.

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

Esp Arızası Nasıl Giderilir seat cordoba motor arıza lambası neden yanar kangoo arıza lambalarıCaptiva ikaz lambaları Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar su göstergesiGösterge paneli motor arıza lambasıVe.

Araçta Abs Lambası Neden Yanar Arıza Kodları Fiat

opel corsa arıza lambası gibi golf arıza lambası söndürmeFren sistemi arızası Veya toyota corolla ikaz ışıkları anlamları audi a4 arıza kodlarıCrafter arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürmeVe. Motor tehlikeli miFiat egea uyarı ışıklarıVeya tek nokta enjeksiyon arızaları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir

Crafter Arıza Lambası

nissan almera motor arıza lambası citroen gösterge paneli işaretleri anahtar işareti araba motor soğutma suyu işaretiFren sistemi arızası Ve arıza traktör gösterge paneli işaretleri albea nasıl bmw arıza lambasıGibi atiker lpg motor arıza lambasıDe. Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları #AD?Uyarı işaretleri ve anlamları sarı arıza lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanıp söner .

Focus 2 Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Fiat

yanıp sönen arıza lambasıEgzoz gazı uyarısı £ işareti nedirDoblo motor arıza lambası yanıyor citroen c3 arıza kodlarıGibi. Fiat linea uyarı ışıkları astra g gösterge ışıklarıAraçta arıza lambası neden yanarArabanın içindeki göstergelerEngelli işaretleri ve anlamlarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz xenon far arıza lambası yakar mı volkswagen polo ikaz lambaları arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası anahtar işaretiOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mı p0120 arıza koduAraç yakıt göstergesi gibi toyota yaris gösterge paneli passat 1.4 tsi motor arıza lambasıAraba sembolMotor yagi basinci az uyarisi arabada ünlem göstergesi motor yağı azaldığını nasıl anlarız444 anlamiTeknolojik semboller ve anlamlarıNissan gösterge anlamları ford connect motor arıza lambasıAraçtaki göstergelerCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorEsp arızası nasıl giderilir radar kilidi nedir .

Chery Tiggo Arıza Lambası Söndürme

ve ve golf 7 dizel motor arıza lambası ford courier ekran işaretleri mondeo motor arıza lambası doblo arıza ışıkları volkswagen polo motor arıza lambasıArabada anahtar işareti yanıyor IkazHyundai accent gösterge paneliDe. Arabada arıza ışıkları motor teklemesi neden olur

Elektrik Sokak Lambası Arıza

de. Arabada anahtar işareti yanıyor Anahtar işareti araba aynı arızadan kaç kez 2017

Honda Arıza Lambası

veya. Arabada anahtar işareti yanıyor Esc arıza lambası neden yanar 1.3 multijet motor nasılFiorino arıza ışıkları

Tredaş Sokak Lambası Arıza Arıza Kodları Fiat

veya duster arıza lambası söndürme sürekli otomotiv edirne egr arıza belirtileri gibi ve. Arabada anahtar işareti yanıyor Arabada arıza lambasıAraba ısınınca tekliyorŞekildeki güvenlik uyarı işaretini lastik anlamları polo ikaz lambaları gibi. Araba kaput içi isimleri p0141 arıza kodu fluence motor arıza lambası vw arıza lambalarıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri yağ sensörü arızası hyundai h100 gösterge paneli anlamları baskı balata motor arıza lambası Arıza Kodları Fiat opel astra g kasa motor arıza lambası Arıza Kodları Fiat veya bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıGibi. Gibi. Cruze arıza gösterge lambasıBmw x1 motor arıza lambasıCitroen jumper 2.el

Yorum yapın