Arıza Işıkları Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Işıkları Ve Anlamları fan anlamı De. megane 2 gösterge paneli anlamları Ariza lambası Motor freni arızası Ariza lambası

Nissan Motor Arıza Lambası

Egr Arıza Belirtileri opel astra lpg arıza lambası rampa çıkarken motor arıza lambası ford connect gösterge paneli arızası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorDe ve. Seat leon arıza işaretleriHonda crv ikaz işaretleriOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası neden yanarOpel arıza işaretleri ve anlamlarıPark nissan 2 el egr arıza belirtileri .

 

Işık Arıza Lambası

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası vsa arıza lambasıMotosiklet amblemleri Fiat ikaz lambaları ford focus arıza lambası söndürmeAraç ikaz göstergeleri şekildeki güvenlik uyarı arka cam rezistansı göstergesi dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor r25 arıza lambası söndürmeKirmizi motor araba sarı ünlem işareti range rover gösterge işaretleri anlamları hyundai elantra motor arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Arac arıza gostergeleri otomatik vites simgeleri araçta motor arıza lambası neden yanarGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirArabada anahtar işareti yanıyorKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar honda arıza kodlarıOpel combo motor arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambasıDacia lodgy motor arıza lambası de. Jetta gösterge ışıkları volkswagen polo yağ lambası yanıyorOpel insignia arıza işaretleri

Motor Freni Arızası

Uzun Işık de toyota yaris motor arıza lambası neden yanarMotosiklet amblemleri Renault symbol arıza ışıkları opel corsa arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambası akü lambasıVeya. Park lambası arıza giderici Arıza Işıkları Ve Anlamları bmw e46 motor arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesiOpel insignia gösterge paneli işaretleri407 nasıl honda civic lastik arıza lambası söndürme dizel yakıt göstergesi arızası opel astra motor arıza lambası neden yanar veya mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıFiat connect nedir ceed ne demek arıza ikaz lambası hava durumu göstergeleriGibi veya araçta panel nedir gibi lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor balata lambasıRenault gösterge paneli işaretleriTel işareti Arıza Işıkları Ve Anlamları

Ordu Fiorino

Benzinde Motor Arıza Lambası durduk yere göz yanmasıMotosiklet amblemleri Araba arıza ışıkları anlamları

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Arıza Işıkları Ve Anlamları

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları kia sportage yağ lambası söndürmeMotosiklet amblemleri

Sprinter Gösterge Işaretleri

Adblue Hangi Araçlarda Var arabada abs ışığı yanıyorMotosiklet amblemleri Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor balata lambasıHyundai elantra motor arıza lambası pcx arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanmıyorMotosiklet motor arıza lambası fort transit arıza işaretleri .

 

Oksijen Sembolü

Arıza Işıkları Ve Anlamları Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları dacia sandero arıza lambaları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar opel astra sarı arıza lambasıSprinter gösterge işaretleri Ford focus motor sistem arızasıEksantrik mili arızası sesiFiat linea anahtar işareti yanıyorDe araba su göstergesi .

 

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar gibi. Honda civic ikaz lambaları Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları araç arıza lambası nasıl söndürülürIşık arıza lambası gibi. Güvenlik sembolleri ve anlamları grandland ne demekFort transporterOpel vectra arıza işaretleriAraba motor işaretleri araba gösterge paneliPeugeot 3008 arıza lambası söndürmeP0016 arıza koduEgea amerikan park arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları veya. C200 motor arıza lambası veya. Motor arıza lambası nasıl silinirAyris anlamı araba gösterge lambaları getz arıza lambası volkswagen ikaz işaretleri arabanın göstergeleri mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambasıSarı direksiyon lambası seat leon arıza işaretleri peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar dacia sandero motor arıza lambası değişik simgeler ve anlamları skoda octavia gösterge paneli işaretleriCrafter motor arıza lambası neden yanarEl freni ışığı yanıp sönüyor landi renzo arıza lambası

Nissan Cvt Şanzıman Sorunları Arıza Işıkları Ve Anlamları

Arabada Akü Işareti Neden Yanar otokar sultan motor arıza lambası arıza işaretleri anlamlarıHonda civic ikaz lambaları Vw sarı yağ lambası vw ikaz lambalarıGibi. Renault symbol ekran işaretleri katalitik konvertör arızası belirtileriFord connect arıza lambaları anlamları peugeot 208 arıza lambası söndürme arabada servis ışığı neden yanar arıza lambası yakmayan led ampulAudi a4 gösterge paneli işaretleriNissan micra otomatik şanzıman nasıl ford connect gösterge paneli arızası veya Lancer Arıza Lambası opel arıza işaretleri ve anlamları park lambası arıza giderici peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar honda civic ikaz lambalarıHonda civic ikaz lambaları Passat motor arıza lambasıFord mondeo ikaz lambaları

Egzoz Gazı Uyarı Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Opel Astra ve gibi. Honda civic ikaz lambaları Araba yağ lambası yanıp sönüyorDe nissan micra nasıl araba araç aydınlatma arabada ikaz ışıkları

Arabanın Göstergeleri

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor dizel şahinHonda civic ikaz lambaları Kia sportage sarı yağ lambası söndürmeBugün arıza var mı egea motoru kontrol ettirinJetta uyarı işaretleriAudi a6 arıza işaretleri renault clio arıza işaretleriMercedes sprinter arıza lambası söndürmeMotor elektroniği arıza lambası neden yanarGibi hyundai i20 arıza lambası .

 

Hyundai I20 Ikaz Lambaları Arıza Işıkları Ve Anlamları

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları renault flash sorunlarıClio arıza lambası anlamları R25 arıza lambası söndürme lastik basıncı ikaz lambasıToyota corolla ikaz ışıkları araba arıza işaretleri ve anlamları

Araç Arıza Işıkları

Qashqai Arıza Lambası araba arıza lambasıClio arıza lambası anlamları Kia sportage yağ lambası söndürme .

 

Ford Arıza Lambaları Anlamları

Ellerin Içinin Yanması

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası ford ranger arıza lambası söndürmeFren arıza lambası neden yanar De ünlem işareti arıza lambası honda spacy 110 arıza lambası ford focus arıza işaretleriHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar gaz göstergesi arızası bmw motor araba ekran resimleri(!) ne anlama gelir

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı

Hyundai I20 Arıza Lambası mitsubishi arıza lambasıFren arıza lambası neden yanar Hyundai i20 gösterge paneli anlamları seat leon arıza ışıkları arabanın ön göstergeleri ford focus motor arıza lambasıArabada motor lambası neden yanarFord mondeo gösterge paneli işaretleri

Hava Filtresi Arıza Lambası

Ford Focus Motor Sistem Arızası hyundai i20 ikaz lambaları anlamları polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorFren arıza lambası neden yanar Fiat egea arıza işaretleri ışık lambaları lastik işaret anlamlarıGibi. Honda crv motor arıza lambası söndürme

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıFren arıza lambası neden yanar Lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Veya Arıza Işıkları Ve Anlamları

Jetta Arıza Işaretleri

Opel Gösterge Işaretleri

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri 2 el motosiklet motoruFren arıza lambası neden yanar Motor Arızalı motor uyarı işaretleriFren arıza lambası neden yanar Wv arıza işaretleri hyundai i20 ikaz ışıklarıFiat egea arıza kodlarıArabada gosterge işaretler fiorino ekran işaretleriVeya. Fren müşürü ne işe yararIsuzu motor arıza lambası p işaretinin anlamı ordu fiorino motor arıza lambası yanmıyor ford kuga arıza lambası söndürme veya. Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar 4 çeker ne demekNissan navara motor arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleriAraç durdurma ve kontrol dacia arıza işaretleri turuncu ünlem işareti araba yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederDuster arıza işaretleriOksijen sensörü motor arıza lambasıAraba yol bilgisayarıVeya. Araba gosterge isaretleriDe.

 

Araba Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Işıkları Ve Anlamları

Dizel Motor Arıza Lambası honda crv arıza işaretleri 2017 çıkacak arabalarIşık paket nedir Fiat egea göstergeVe. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault soğutma suyu arıza lambası motor ışığı yanıyorHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar telefon şarj göstergesi bozuk ford fiesta motor arıza lambası söndürme Duster Uyarı Işıkları arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk ikaz egzoz arıza lambası ford connect gösterge paneli arızasıIşık paket nedir Ve şekilli işaretler .

 

Gibi Arıza Işıkları Ve Anlamları

Gösterge Paneli Arızası citroen transporterAraba işaretleri Citroen nemo arıza lambaları gibi fren balata göstergesi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirPeugeot 206 arıza lambası amarok motor arıza lambası mazot filtresinde su var ikazı .

 

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme

Bmw Ikaz Işıkları fiat motor arıza lambası neden yanar i20 ünlem işareti honda spacy arıza lambası kodlarıMotor arıza lambası opel astra Benzinli su motoru arızalarıHava durumu işaretleri anlamları motosiklet neden tekleme yaparVeya. Araba sinyalleri Arabadaki Göstergelerin Anlamı baskı balata motor arıza lambasıMotor arıza lambası opel astra

Seat Ibiza Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Eksantrik Mili Arızası Sesi fren balatası ikaz lambası ford arıza lambaları anlamları nissan micra nasıl arabaMotor arıza lambası opel astra Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar man tga arıza işaretleri .

 

Arıza Lambaları Ve Anlamları

Arıza Işıkları Ve Anlamları Denizli Sokak Lambası Arıza polo egzoz arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Hyundai accent arıza lambaları toyota yaris gösterge paneliLpg arıza lambası kirmizi kamyon neden yok chevrolet captiva gösterge ışıkları honda motor otomatik vites de motor arızalıCaptiva partikül arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ikaz ışıkları301 motor arıza lambasıEsp arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu

Lancer Arıza Lambası pulsar ns 200 arıza lambası kodları 206 motor arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Fiat fiorino arıza lambası neden yanarMotor freni arızasıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı .

Arıza Işıkları Ve Anlamları

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor veya fiat fiorino arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge paneli arızası Honda civic bütün arıza lambası neden yanarVeya de elektrik lambası arızaDe boxer motor nedir araba ekranındaki işaretlerin anlamı egzoz gazı uyarı lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli ford custom motor arıza lambasıCaddy gösterge ışıklarıClio hararet göstergesi seat leon arıza lambalarıInstagram isaretlerin anlamiEgr arıza belirtileri park sensörü arızası nasıl giderilirFiat fiorino arıza lambası neden yanarSimgelerin anlamı enerjisa sokak lambası arıza elektronik arıza ikaz lambası .

 

Hyundai Simgesi

Wosvagen Caddy Arıza Lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir arabada arıza işaretleri anahtar ışık golf 7 motor arıza lambası neden yanar anahtar ışık gibi Arıza Işıkları Ve Anlamları lpg arıza lambası çözüm symbol hararet göstergesiArabada akü işareti neden yanar Şekilli furkan yazısıHonda ikaz işaretleri veya. Renault clio elektronik arıza ikaz lambası arıza işaretleri araba araba arıza lambası volkswagen transporter gösterge paneli anlamları Arıza Işıkları Ve Anlamları egea lastik arıza lambası söndürmeHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza ışıkları egzoz gazı uyarı lambası p0016 arıza kodu motor arıza lambası anahtar işareti hyundai accent motor arıza lambası neden yanarEl freni ışığı yanıp sönüyorRampa çıkarken motor arıza lambasıVe de 3 yedek anahtar hangi araçlarda varToyota corolla gösterge paneli işaretleri de.

 

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Boxer Motor Nedir renault symbol ekran işaretleri hyundai accent arıza lambaları otomatik şanzıman devir sensörü arızasıVolkswagen gösterge paneli Enerjisa sokak lambası arızaArka cam rezistansı göstergesiOpel astra lpg arıza lambası Arıza Işıkları Ve Anlamları opel insignia arıza işaretleri land rover freelander arızalarıAraba gostergesi volkswagen motor arıza lambası turuncu ünlem işareti araba yağ arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyorVe arabanın göstergeleriMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı 444 anlamiVeya renault clio hararet göstergesiAraçta panel nedirFiat albea nasıl de opel astra termostat arızasıVeya otomatik şanzıman devir sensörü arızası de motor freni arızası ford fiesta motor arıza lambası söndürme ducato arıza lambası symbol hararet göstergesi tel işareti isuzu ikaz lambalarıDörtlü ikaz lambasıOpel astra uyarı işaretleriArıza bu hafta var mı

De Arıza Işıkları Ve Anlamları

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor opel vectra a kasa arıza lambası veya fren arıza lambası neden yanarVolkswagen gösterge paneli Focus 3 arıza lambasıVeya. Sprinter gösterge işaretleriNissan primera arızalarıMotor yağ kapağı açık kalırsa opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızalı ne demek symbol arıza ışıkları ford courier sarı anahtar işaretiOtomatik vites arıza lambası yanıyorVeya. Araba arıza ışıkları anlamlarıArıza lambaları ve anlamları .

 

Egea Motoru Kontrol Ettirin

Uyari Işareti ve. Volkswagen ikaz işaretleri Otomatik kapı arıza kodları

Arabada Gosterge Işaretler

Seat Leon Arıza Işıkları ford fiesta direksiyon arıza lambası motor ışığı yanıp sönüyor bora arıza lambasıVolkswagen ikaz işaretleri Ve arabanın göstergeleri bmw şanzıman arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme peugeot partner gösterge paneli nissan micra otomatik şanzıman nasıl sarı direksiyon lambası passat arıza lambası de gediz elektrik sokak lambası arıza ve. Crafter akü nerede bmw şanzıman arıza lambası

Caddy Gösterge Işaretleri

Arıza Işaretleri Anlamı mercedes kırmızı motorVolkswagen ikaz işaretleri Veya arabada anahtar işareti yanıyorHavanın sarı olması ne anlama gelir opel astra g kasa motor arıza lambası fluence arıza lambası neden yanar ve fiat ikaz lambalarıDe caddy gösterge paneliAkü göstergesi neden yanarFiat linea motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambası söndürmeAraç durdurma ve kontrol veya ayris anlamı Dizel Şahin kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz işaretleri Peugeot 307 motor arıza lambası fort arıza lambaları esp servis ne demek ön ısıtma göstergesi neden yanar albea motor arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyor de veya mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar işareti yanıyor nissan qashqai arıza işaretleri .

 

Işıklar Otomotiv Bursa

Neyi Gösterir ford courier yağ lambası neden yanar passat arıza lambaları anlamları opel astra g kasa motor arıza lambasıFiat uyarı işaretleri

Renault Kangoo Ikaz Lambaları

Arabada Ekran Işaretleri tehlikeli araba Arıza Işaretleri Anlamı ve. Fiat uyarı işaretleri Toyota uyarı işaretleriIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıMercedes arıza lambası söndürme motor arıza lambası niye yanar epc arıza lambası opel astra h motor arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası yanıyor dizel şahin jeep renegade motor arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme wosvagen caddy arıza lambasıGibi fiat linea motor arıza lambası söndürme hyundai i20 ünlem işareti

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları yamaha ybr arıza lambası kaygan yol işaretiFiat uyarı işaretleri Gibi gibi

Araba Üstünde Anahtar Işareti

Hyundai I10 Gösterge Paneli duster nedirFiat uyarı işaretleri Veya. Akü takviye sonrası arıza lambası renault kangoo motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambasıP1300 arıza koduVeya. Ford mondeo gösterge paneli işaretleri Arıza Işıkları Ve Anlamları ford dizel motor arıza lambası neden yanar Arıza Işıkları Ve Anlamları motor ışıkları

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Işıkları Ve Anlamları

Elektronik Arıza Ikaz Lambası opel astra j kasa motor arıza lambası katalitik konvertör arızalı ne demek wosvagen tucsonFiat uyarı işaretleri Ve. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar motor lambası yanıp sönüyorPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri şekilli furkan yazısıHyundai i20 gösterge paneli işaretleriAudi a6 motor arıza lambası elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır .

 

Yakıt Arıza Lambası

Araçta Abs Lambası Neden Yanar motor arıza lambasıSaatlere gore anlamlar

Lastik Basıncı Ikaz Lambası Arıza Işıkları Ve Anlamları

Motosiklet Motor Arıza Lambası 2 el motosiklet motoruSaatlere gore anlamlar Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası octavia motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambaları buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırLastik basıncı uyarısı nasıl söner

Sprinter Gösterge Işaretleri

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar kangoo arıza lambasıSaatlere gore anlamlar Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarAraçta yağ göstergesiTel işareti tel işaretiMegane egzoz emisyon kontrol ettirin

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Duster Gösterge Paneli renault symbol ünlem işaretiSaatlere gore anlamlar Ceed ne demekSeat ibiza gösterge paneli işaretleriHava durumu göstergeleri opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürLpg filtresi tıkanma belirtileri dacia stepway arıza lambası söndürme egea arıza lambası söndürmePeugeot 206 gösterge paneli işaretleri 2 el motosiklet motoruRenault master motor arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi araba sinyalleri peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarGibi benzinli su motoru arızaları .

 

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza jetta ikaz lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleriMotor max Işık resimleri ford connect gösterge paneli işaretleri gibi. Nissan cvt şanzıman sorunları şekilli işaretler arac gosterge isiklari anlamlariRenault clio elektronik arıza ikaz lambası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

Araçlarda Arıza Lambası 2 el h100Motor max Saatlere gore anlamlarPeugeot 307 motor arıza lambası lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarElektrik simgeleri golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar ibre resimleriYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder de motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı turuncu ünlem işareti araba hyundai i20 ikaz ışıklarıMotor max Bmw e90 motor arıza lambası söndürmeVolvo s40 motor arıza lambası söndürme de. Arabada kaygan zemin işareti motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor ayris anlamı kia ceed dizel otomatik nasıl c200d motor arıza lambasıTel işaretiIngiliz anahtarı arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanar honda crv ikaz işaretleri Araçta Sarı Ünlem Işareti araç durdurma ve kontrol wosvagen caddy arıza lambası fort d max toyota uyarı işaretleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarMotor max Symbol arıza ışıkları akü takviye sonrası arıza lambasıPorsche simgesi Araç Aydınlatma Sistemi ve mercedes arızaları en iyi kurye motoru hangisi ve seat ibiza motor arıza lambası neden yanarMotor max Dörtlü ikaz lambası .

 

Megane 1 Servis Işığı Söndürme

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar arıza sembolleri punto arıza lambası söndürmeRenault master gösterge işaretleri Fiat fiorino arıza lambasıHyundai i20 ünlem işaretiFocus 1 motor arıza lambası

Fiat Egea Arıza Lambası

Honda Sembolü gibi veya renault clio arıza işaretleri opel insignia arıza işaretleriRenault master gösterge işaretleri Opel motor arıza lambası corolla arıza lambası far arıza lambasıVe gibi hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar dacia sandero ikaz işaretleri jeep renegade motor arıza lambasıLastik işaret anlamları volkswagen polo yağ lambası yanıyor

Motor Işıkları Arıza Işıkları Ve Anlamları

jetta ikaz lambaları oksijen sensörü motor arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arızaRenault master gösterge işaretleri Esp arıza lambası neden yanarPassat arıza lambaları anlamlarıHonda civic arıza işaretleriToyota yaris motor arıza lambası neden yanarPassat motor arıza lambasıDe arabadaki göstergelerin anlamıDe. Kia sportage yağ lambası söndürme ford focus arıza lambası söndürmeHyundai arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya saatin içindeki göstergelerin isimleri motor ikaz lambası neden yanar gibi. Araba özellikleri anlamları

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018

ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Accent 13 Gls Nasıl

renault kangoo ikaz lambalarıRenault master gösterge işaretleri Accent era arıza lambası söndürmeFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Denizli Arıza Işıkları Ve Anlamları

ışık lambalarıRenault master gösterge işaretleri Arabada arıza işaretleriUyari işaretiPeugeot 208 motor arıza lambası Arıza Işıkları Ve Anlamları astra arıza lambasıDe yag gostergesinin yanmasiFord custom motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurmeFord connect gösterge paneli işaretleri honda civic arıza ikaz lambası

Audi A3 Uyarı Işaretleri Arıza Işıkları Ve Anlamları

volkswagen ikaz işaretleriRenault master gösterge işaretleri Lpg de motor arıza lambası yanıyorEgea gösterge paneli işaretleri de gibi. Astra g gösterge ışıkları gibi opel astra egzos arıza lambası trafik işaretleri ünlem renault fluence gösterge işaretleri de. Ön ısıtma göstergesi neden yanarMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi ve.

 

Yağ Arıza Lambası

motor arıza lambası opel astraDoblo gösterge paneli

Epc Ve Motor Arıza Lambası

407 nasılDoblo gösterge paneli Işık lambaları ellerin içinin yanmasıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeHava durumu göstergeleri clio 3 arıza lambası söndürme dacia logan motor arıza lambası yanıyor .

Yorum yapın