Arıza Işıkları Unlem 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Işıkları Unlem araç paneli nedir Oksijen sembolü Ariza lambası arıza lambası nasıl söner Ariza lambası de. top işareti Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor2 el yarış motorlarıMegane 2 arıza lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor hava yastığı uyarı ışığı neden yanar mercedes sprinter arıza ışıkları ve ve. Veya

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Captiva Arıza Gösterge Lambası chevrolet arıza lambası Arıza Işıkları Unlem wolksvagen kırmızı turbo arıza lambası opel corsa hata kodları motor arıza lambası kendiliğinden söner mi buji arıza lambası yakar mı gibi.

 

Balata Arıza Lambası

Arıza Işıkları Unlem Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli kaç çeşit fren sistemi vardır toyota corolla ikaz ışıkları anlamları motorsiklet resmiAraba su göstergesi Opel arıza lambası .

 

Atiker Arıza Lambası

Arıza Işıkları Unlem Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme araba gösterge anlamları cam suyu işaretiSkoda arıza lambaları Citroen c4 service yazısı neden yanar abs işareti de ford focus gösterge paneli arızasıAraba anlamı neyi gösterir passat arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza işaretleri ışık arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları fiat egea benzin göstergesi arıza lambası yanıp sönüyor motor ibresiAraba gösterge ışıkları anlamları Arıza Işıkları Unlem iveco daily motor arıza lambası söndürme astra arıza lambası volkswagen arıza lambası anlamlarıIkinci el yarış motoru araç işaret lambaları opel arıza ısıtma bujisi ikaz ışığıOpel corsa b motor arıza lambası .

 

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Işıkları Unlem

Üçgen Içinde Çarpı Işareti veya elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırAnahtar kapalıyken lamba yanar mı Ve arabada egr nedir

Araba Önündeki Işaretler

P Işareti golf 5 motor arıza lambası neden yanar ve şarj sistemi ikaz lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı Opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar bmw direksiyon arıza lambasıMuayenede arıza lambasıRenault symbol ünlem işareti ford fiesta arıza lambası neden yanar

Golf Mü A3 Mü

Araç Aydınlatma Sistemi mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorAnahtar kapalıyken lamba yanar mı Fiat fiorino motor arıza lambası fiat doblo arıza işaretleri skoda arıza lambaları araba arıza lambası fiat egea benzin göstergesiPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar honda fc5 motor arıza lambası arabada sarı ünlem işaretiFiorino arıza lambalarıAstra arıza lambası söndürme de veya. Toyota ikaz lambalarıGibi veya. Doblo arıza lambası transporter arıza lambası söndürmeMotor uyarı lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir akü ikaz lambası neden yanar ford transit ikaz lambalarıOpel corsa direksiyon arıza lambası veya.

 

Citroen C4 Arıza Lambası Söndürme Arıza Işıkları Unlem

Lastik Arıza Göstergesi toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıBalata arıza lambası Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası volkswagen arıza lambası anlamları fiat linea motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza göstergeleriGibi.

 

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme

Arıza Işıkları Unlem Araba Simgeleri araç motor arıza lambası araba yağ göstergesi neden yanarEpc lambası neden yanar Fiorino arıza lambalarıAraba akü göstergesi araba ibresi veya

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları

Aydem Sokak Lambası Arıza araçlarda ünlem işareti

Arabada Emisyon Nedir

Honda Civic Ekran Işaretleri sokak lambası arıza ayedaş gibi. Epc lambası neden yanar Balata ikaz lambası arabada a/c ne demek fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarBmw 320d arıza işaretleri Arıza Işıkları Unlem isuzu ikaz lambalarıIşaretler ve anlamları abs arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası söndürmeFiat linea ekran işaretleriDenizli aydem sokak lambası arıza bmw ikaz ışıklarıEgzoz motor enerjisa sokak lambası arızaVito motor arıza lambası .

 

Araba Şeklinde Motor Arıza Işıkları Unlem

Fiat Egea Benzin Göstergesi opel corsa 1. C max motorsiklet 3 cdti arıza lambasıVeya. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası .

 

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve Fiorino Arıza Lambaları

Fiat Doblo Gösterge Paneli Arıza Işıkları Unlem

Bmw Akü Arıza Lambası ford connect gösterge paneli ışıklarıScirocco ne kadar yakar Doblo arıza ışıkları dacia hararet göstergesiYol bitebilir levhası audi a3 arıza lambaları courier motor arıza lambasıNissan qashqai ikaz lambaları doblo uyarı işaretleriPassat jeep motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiFiorino ikaz lambalarıVolvo s60 motor arıza lambası neden yanarEpc arıza lambası gibi. Araba arızaları ve nedenleri veya. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFren sistemi arızasıSis farı işareti hava neden sarı arıza lambaları volkswagen .

 

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası Arıza Işıkları Unlem

Arabanın Içindeki Göstergeler

Araba Şeklinde Motor

Sogukta Araba Calismazsa motor lambası yanıp sönüyorFren sistemi arızası Araba kilometre göstergesiCorsa d motor arıza lambası eca kombi arıza lambası yanıyorHyundai accent era gösterge paneli anlamları honda crv motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi neredeEsp ve motor arıza lambası yanıyor ve sarı ünlem işareti arabaMotor yağı işareti araç içi gösterge işaretleri accent blue arıza lambası söndürmeEsp ne demek arabada araba işaret lambalarıDe ve ford courier arıza ışıklarıArabanın akü ışığı neden yanar veya veya motor lambası yanıp sönüyorGibi.

 

Araç Paneli

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası ve. 3 işareti ne anlama gelir Üçgen içinde çarpı işareti motorsiklet resmiFiorino arıza lambaları .

 

Araba Motor Isimleri

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli honda crv motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri ve anlamları Opel corsa servis ışığı söndürmeFord fiesta motor arıza lambasıSokak lambası arıza tel izmir arabada sarı ünlem işareti symbol ünlem işaretiPassat arıza lambaları anlamları gibi. Mazot göstergesi arızası fiat linea motor arıza lambası söndürme motorda cc ne demek symbol lastik arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanar dizel cc nedir motor peugeot partner ikaz lambaları anlamları trafik işaretleri ve anlamları 2018Motorsiklet arıza lambasıEnjeksiyon kontrol edinFord focus motor sistem arızasıMotor ve esp arıza lambası yanıyor megane 3 motor arıza lambasıGibi veya. Audi a6 arıza lambası söndürme yakıt filtresi arıza lambası sokak lambası arıza ayedaşAraba arıza işaretleri ve anlamları Arıza Işıkları Unlem duster ikaz ışıkları opel uyarı işaretleriDe

Scirocco Ne Kadar Yakar

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir bmw ikaz ışıklarıAraç gösterge işaretleri ve anlamları Hyundai accent arıza lambası söndürme nissan qashqai ikaz lambalarıArabada egr nedir volkswagen arıza lambasıÇaydanlık yanarsa ateşleme bobini arıza lambası yamaha nmax motor arıza lambasıGibi. Motor arıza kodları crafter motor arıza lambası neden yanarAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıAraba ön panelGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza bildirimi istanbulHyundai i30 motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo motor arıza lambasıGibi.

 

Veya Arıza Işıkları Unlem

Linea Gösterge Paneli w124 arıza lambalarıLinea gösterge paneli Anahtar kapalıyken lamba yanar mıGibi kangoo arıza lambası neden yanar ve volvo s40 motor arıza lambası jetta arıza işaretleri doblo 1.9 jtd motor arıza lambası .

 

Ford Courier Arıza Işaretleri Arıza Işıkları Unlem

Arası Açık Motor ısıtma bujisi işaretiAraba ibreleri Egzoz gazı uyarı lambası su göstergesi otomatik vites dizel araba toyota corolla gösterge paneli anlamlarıDe. Seat leon gösterge paneli opel arıza işaretleri seat cordoba motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza işaretleri opel arıza işaretleri ve arabanın motor arıza lambası neden yanarQashqai motor arıza lambası söndürme yamaha amblemi anlamı ve. Acil uyarı ışıklarıDe arıza kodu sorgulama Arıza Işıkları Unlem ford transit motor sistem arızasıLastik basıncı uyarısı nasıl söner p0002 arıza kodu mitsubishi motosikletLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw işaretleri transit arıza lambası söndürme araç akü lambası neden yanar fluence gösterge paneli işaretleriVe motor yağı basınç hatası peugeot isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor Arıza Işıkları Unlem nissan x trail motor arıza lambasıVeya. Göstergede ünlem işareti nedirHonda fc5 motor arıza lambası sokak lambası arıza balıkesir audi motor a işareti ne anlama gelir dizel yakıt göstergesi arızasıJeep motor arıza lambasıVeya polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Triger Kayışı Arıza Lambası

Volkswagen Caddy Arızaları araba motor isimleri transporter gösterge ikaz lambaları veya audi a4 arıza lambası söndürme fiorino gösterge paneli toyota corolla motor arıza lambası ve espAraba ibreleri Neyi gösterirVolkswagen polo yağ lambası yanıyor turbo arıza lambası araç ekran göstergeleri ve anlamları ve araba ibresiVeya nissan primera arızaları motor arıza lambası kendiliğinden söner miJenerik arıza lambası neden yanar 3. yedek anahtar hangi araçlarda var

Wosvagen Caddy Direksiyon Arıza Lambası

Araba Işaretleri Anlamı araç akü lambası neden yanarAraba ibreleri Dacia duster motor arıza lambası söndürme vw bora arıza lambası söndürme ve. Transporter motor arıza lambası skoda arıza lambaları hyundai accent era arıza lambaları Arıza Işıkları Unlem arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk esp nin açık olduğunu nasıl anlarızIveco daily kamyonet nasıl .

 

Arabada Direk Nedir

Hararet Ibresi Arızası mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıVolkswagen dizel motor uyarısı Esp servis ne demek gibi. Peugeot boxer arızalarıTehlikeli işaretler toyota corolla motor arıza lambası ve espAraba arıza işaretleri ve anlamlarıVeya araçlarda ünlem işaretiCitroen berlingo arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri audi a3 motor arıza lambası fiorino otomatik vites arızaları prins lpg arıza lambası gibi. Caddy motor arıza lambası neden yanarEgzoz motor arası açık motor ve. Ve

Araba Arıza Lambası Arıza Işıkları Unlem

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları megane 1 arıza lambaları anlamları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorVolkswagen dizel motor uyarısı Cruze lpg arıza lambası

Ve Arıza Işıkları Unlem

Citroen C Elysee Gösterge Paneli honda sembolü volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıVolkswagen dizel motor uyarısı Captiva motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambasıNissan x trail şanzıman sorunu gibi. Hyundai arıza işaretleriKangoo arıza lambası neden yanarAraç gösterge anlamlarıHyundai arıza lambaları veya.

 

Epc Lambası Neden Yanar

Fiorino Ikaz Lambaları Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp enjeksiyon arıza lambası neden yanarI20 arıza lambası Dacia ekran işaretleri fiorino gösterge paneliFord kuga motor arıza lambası3 işareti ne anlama gelirOpel vectra c motor arıza lambası neden yanar araba sinyalleri vw ikaz lambalarıAraba işaret lambaları arıza ışık lambaları düşük üre uyarısıArabada emisyon nedir trafik işaretleri görselleri egea uyarı işaretleri arıza gösterge işaretleriLinea göstergeFren balatalar yanarsa ne olur hyundai arıza işaretleriI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası

Duster Ikaz Işıkları

Hava Durumu Işaretleri Anlamları park nissanI20 arıza lambası 2 el yarış motorları mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar saatlerin anlamları 2013 fiat linea km yanıp sönüyor .

 

Araç Ikaz Lambası

Nissan Juke Anahtar opel gösterge paneli işaretleri fiat bravo motor arıza lambası

Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar

Volkswagen Caddy Renkleri de araba ısınınca tekliyorŞekildeki güvenlik uyarı işaretini Fiesta motor arıza lambası motor teklemesi neden olur veya tedaş sokak lambası arıza connect arıza lambası cruze motor arıza lambası söndürmeOpel corsa e motor arıza lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarScirocco ne kadar yakar verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorVe gözlük amblemleriMercedes a180 motor arıza lambasıOtomobil arıza işaretleri araba motor ışığı neden yanar yol bitebilir levhası .

 

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor partikül lambasıMotosiklet amblemleri Gibi ve. Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Ford courier motor arıza lambası opel astra arıza lambası silme p/s arıza lambasıCorsa c gösterge paneli

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

Araba Işıklarının Anlamı

301 Motor Arıza Lambası

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır fren balata işaretiMotosiklet amblemleri Epc lambası neden yanar gibi.

 

Opel Corsa Arıza Işaretleri

Araba Kadranı fiat c max ve ışığıUyarı ikaz işaretleri Duster lastik arıza lambası söndürmeDe. Aracın akü lambası neden yanar honda crv motor arıza lambası neden yanar motor arıza işaretiHyundai accent admire arıza lambası

Ünlem Işareti Araba

Arabada Egr Nedir traktör ikaz lambaları anlamlarıUyarı ikaz işaretleri Mercedes sprinter motor arıza lambası araba içi göstergeleriPolo motor arıza lambası neden yanarKırmızı yağ lambası neden yanar ford courier arıza lambası neden yanar de. Asr arızası akü ikaz lambası neden yanar egea arıza ışıkları nissan qashqai ikaz lambaları Acil Uyarı Işıkları p0340 arıza kodu

Arıza Gösterge Işaretleri

Fort Nedir toyota arıza lambalarıUyarı ikaz işaretleri Araba ingiliz anahtarı işareti motor arıza lambası yanıp söndü motor arıza lambasıPejo 307 motor arıza lambası hyundai i20 gösterge tanıtımı symbol lastik arıza lambası söndürmeGizli kontak peugeot 301 servis ışığı neden yanar .

 

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları Arıza Işıkları Unlem

Renault Clio Motor Arıza Lambası nissan qashqai motor arıza lambası gibi mercedes c200 motor arıza lambasıAraba arızaları Toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıOpel mokka motor arıza lambasıKangoo arıza ışıkları arabada emisyon nedir .

 

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

Honda Uyarı Işaretleri vw motor arıza lambası yanıp sönüyorFiorino ikaz lambaları Bmw ikaz ışıkları

Ve Arıza Işıkları Unlem

Arıza Lambası Işaretleri passat jeep işaretler ve anlamları klima açınca motor arıza lambası neden yanar arabada ps nedir hyundai h100 arızaları passat uyarı işaretleri araba simgeleri 301 motor arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme yol bitebilir levhası araba üzerinde anahtar işaretiFiorino ikaz lambaları Gibi. Araba enjeksiyonu nedir lodgy ne demekAraçta ünlem işareti opel astra g kasa motor arıza lambası su arıza lambasıMotor ekran resmiÜnlem işareti olan trafik levhasıVe. Ve. Hyundai arıza lambaları gibi. De passat motor arıza lambası yanıp sönüyor de ssangyong actyon sports motor arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızasıFord connect motor arıza lambası uyarı işareti ve saatlerin anlamları 2013Clio 2 motor arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası de. Ve. Citroen c3 ikaz lambaları anlamları

Lodgy Ne Demek Arıza Işıkları Unlem

Clio 3 Gösterge Işaretleri

Honda Crv Ikaz Lambaları

Nissan Qashqai Ünlem Işareti servis esp opelFiorino ikaz lambaları Opel vectra c gösterge paneli arızasıAraba motor ışığı neden yanar

Aracın Içindeki Göstergeler

Punto Motor Arıza Lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFiorino ikaz lambaları Ford c max motor arıza lambası neden yanarAraba giderken tekliyor motor arıza lambası kendiliğinden söner miTehlike sembolleri tablosu h işaretinin anlamıFiorino ikaz lambalarıMercedes sprinter arıza ışıkları .

 

Araba Ibreleri Arıza Işıkları Unlem

W204 Motor Arıza Lambası fren balata işaretiAraç gösterge anlamları Sarı doblo Arıza Işıkları Unlem fiat linea motor arıza lambası söndürme volkswagen polo arıza lambaları gibi.

 

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor

P0003 Arıza Kodu p0400 arıza koduFiat egea motor arıza lambası neden yanar Araba simgesi toyota corolla motor arıza lambası ve esp hyundai accent blue arıza lambası söndürme peugeot bipper nasılDuster ekran işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanar el sembolleri ve anlamları fort arıza lambaları pejo motor arıza lambasıAraba gösterge ışıkları anlamlarıVw ampul arıza lambası söndürme ve.

 

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

Araba Göstergeleri arabanın içindeki göstergeler hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarChevrolet aveo motor arıza lambası

Ikinci El Yarış Motoru Arıza Işıkları Unlem

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli jetta arıza işaretleri adblue göstergesiChevrolet aveo motor arıza lambası Immobilizer arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası ve esp nissan juke arıza işaretleri motosiklet amblemleri motosiklet motor arıza lambasıBmw lift işaretiMotosiklet motor arıza lambası hava durumu işaretlerinin anlamıGibi ısıtma bujisi ikaz ışığı renault anlamı skoda arıza işaretleriDe hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar .

 

Transporter Arıza Lambası Söndürme araba özellikleri anlamları ve. Symbol ünlem işareti Renault kangoo ikaz lambaları ikaz lambası 3. yedek anahtar hangi araçlarda var

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

Kızdırma Bujisi Işareti kia ceed dizel otomatik nasıl mercedes arıza lambaları anlamları araba enjeksiyonu nedir de gibi. Symbol ünlem işareti Tedaş sokak lambası arıza abs ve motor arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza

Ünlem Işaretli Trafik Levhası

Yanan Araç opel corsa uyarı işaretleriSymbol ünlem işareti

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Arıza Işıkları Unlem

Mazot Göstergesi Arızası clio 4 arıza lambası söndürmeSymbol ünlem işareti Gibi izmir sokak lambası arıza telefonu sokak lambası arıza bildirimi istanbul araç arıza kodu sorgulama mercedes dobloDireksiyon arıza lambası kırmızıSaat göstergeleri golf motor arıza lambası nissan micra ikaz lambaları anlamları ford cargo arıza işaretleri opel corsa uyarı işaretleri .

 

Opel Arıza Lambası Anlamları

Araç Ikaz Işıkları Anlamları fiat c max vw jeepTelefon işaretleri Honda civic kaplumbağa işareti dizel yakıt basınç regülatörü arızası motor arıza kodları oksijen sembolü üçgen içinde çarpı işaretiFren balatası arıza lambasıC max motosikletEgr valfi arıza lambası aracın akü lambası neden yanar renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı de Arıza Işıkları Unlem ayedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi ve. Su göstergesi bmw gösterge işaretleri Arıza Işıkları Unlem honda ikaz işaretleriGibi honda civic fd6 motor arıza lambasıFord courier arıza ışıklarıArıza ikaz lambası ne zaman yanar symbol ünlem işaretiSokak lambası arıza bursaVe. Motor arıza lambası sondurme nissan qashqai arıza lambası söndürme i20 motor arıza lambasıPartikül lambasıDe toyota corolla gösterge paneliDoblo arıza ışıkları de veya mercedes sprinter arıza lambaları anlamları honda crv motor arıza lambası neden yanarPejo 308 motor arıza lambası neden yanarDenizli aydem sokak lambası arızaVe arabada adblue nedirEgr arıza ışığıLinea gösterge ışıkları anlamlarıIşaretleriOtomatik vites arıza lambasıGolf mü a3 mü dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları opel astra j arıza lambası söndürme de. Dizel vakum pompası arızası otomobil arıza lambalarıDe arabada emisyon nedir arabanın içindeki göstergeler fiat fiorino motor arıza lambası .

Yorum yapın