Arıza İşaretleri Bmw 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri Bmw honda civic fc5 motor arıza lambası De. arabanın motoru yanarsa ne olur Ariza lambası Uyarı ikaz işaretleriAriza lambası Araç arıza lambası yanıp sönüyorEpc ve motor arıza lambası arac eş anlamlısı

Egea 14 Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Bmw

Araba Kadranı araç içi gösterge işaretleri gösterge lambaları fiorino motor arıza lambasıFord focus motor arızası uyarısı

Gibi Arıza İşaretleri Bmw

Toyota Arıza Kodu Öğrenme araba ikaz lambaları ve anlamları dacia logan arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti ne anlama gelir opel astra j motor arıza lambası neden yanar egea uyarı işaretleriAraba ikaz lambaları anlamlarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir opel vectra c arıza lambası söndürme .

 

Ix35 Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Bmw

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor gibi fiat doblo arıza lambasıH neyin simgesi Fren arıza lambası vw arıza lambası ford transit arıza lambası renault kangoo elektronik arıza lambası Arıza İşaretleri Bmw nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambasıAraba göstergeleriVe. Motor gösterge paneli araba ikaz lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar fiesta arıza lambaları .

 

Check Engine Toyota

Arıza İşaretleri Bmw Doblo 1. Fiat egea uyarı ışıkları 9 Jtd Motor Arıza Lambası

Egea Ünlem Işareti

Trafik Işıklarının Anlamı fiat egea arıza lambası söndürmeFiat egea uyarı ışıkları Arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıVito motor arıza lambasıAstra h motor arıza lambasıAraba amblemleri ve anlamlarıHyundai getz motor arıza lambası opel astra ekran işaretleri araç panel işaretleri gibi clio 2 gösterge paneliServis arıza uyarı lambası servis esp uyarısı opel astra insignia motor arıza lambasıŞekilli işaretler dizel vakum pompası arızasıBmw ikaz ışıkları de. Ellerin içinin yanması fiorino renkleri berlingo motor arıza lambasıChevrolet captiva arıza gösterge lambası

Krank Sensörü Kirlenmesi

I20 Ikaz Lambaları

Arabada Devir Göstergesi Arıza İşaretleri Bmw

Suzuki Yarış Motorları partikül işareti opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıFiat egea uyarı ışıkları Mercedes arıza lambalarıNissan qashqai uyarı işaretleriAraba amblemleri ve anlamlarıFord fiesta sarı ünlem işareti veya. Egzoz emisyon arıza lambası neden yanar opel astra servis esp qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorCitroen c4 gösterge paneli arızası fiorino motor 2 el nissan almeraArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli boxer motor nedir dacia sandero motor arıza lambasıÇarpı trafik levhası honda crv motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası anahtar işaretiBuji arıza lambası yakar mıNissan ne demek

Audi Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Bmw

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar c4 arıza lambası kia rio motor arıza lambası de. Fiat egea uyarı ışıkları Laguna 2 motor arıza lambası araçlarda ünlem işaretiSoğuk havada motor arıza lambası

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar

Arabadaki Ünlem Işareti araç ekran işaretleriFiat egea uyarı ışıkları Gibi hyundai i20 ikaz ışıkları ford focus gösterge ışıkları gibi araç otomatik kapı arızaları peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeEps arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar veya. Ariza lambasi neden yanip soner doblo park lambası arıza check lambasıTransporter motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanarGöstergeleriRenault gösterge paneliHyundai arıza lambası enjeksiyon kontrol edinOpel astra lpg arıza lambası passat ikaz lambalarıGibi veya mitsubishi fuso arıza lambalarıPassat egzoz arıza lambası .

 

Dacia Nasıl

Arıza İşaretleri Bmw Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar ikaz anlamı araç otomatik kapı arızalarıAraba musluk işareti Ve bmw ikaz ışıklarıYanan arabaDacia dokker mı fiat doblo mu focus motor arıza lambasıEgea uyarı ışıklarıPassat ikaz lambalarıAraç yağ lambası yanıp sönüyorVeya veya citroen motor arıza lambasıNissan navara motor arıza lambası chevrolet aveo arıza lambasıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar check engine toyotaAraba musluk işareti Fren balatası işaretiAraba uyarı işaretleri ve anlamlarıArızalı araçlar

At Resimli Araba

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor

Araba Paneli doblo arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor arabanın abs lambası neden yanar pejo 301 lastik basıncı ısıtma bujisi arıza lambasıAraba musluk işareti Ve ingiliz anahtarı arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimiCitroen berlingo arıza lambası söndürmeOpel astra h gösterge paneli işaretleri gibi.

 

Focus Motor Arıza Lambası

Arıza İşaretleri Bmw Ikaz Anlamı opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası söndürmePeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Motor lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme gibi arıza lambasıArıza lambası söndürme cihazı fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorChevrolet cruze arıza gösterge lambası peugeot 301 arıza lambası söndürme hyundai accent motor arıza lambası yamaha delight arıza lambası söndürme

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları

Egea Ikaz Lambaları citroen c3 hararet göstergesi akü arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Transit arıza lambalarıHyundai i20 sarı ünlem işareti peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar Ford Fiesta Arıza Lambaları ve akü değişimi sonrası motor arıza lambasıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz

Arabalar Neden Yanar Arıza İşaretleri Bmw

Mitsubishi Arıza Lambaları araba göstergesinde ünlem işaretiPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Fiat linea ikaz lambaları crafter arıza ışıkları focus 1 arıza lambası söndürmeMercedes hararet göstergesi toyota arıza işaretleri .

 

Bmw Sarı

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? gibi klima açınca arıza lambası neden yanar man tga arıza işaretleri golf 7 1. Işıklar otomotiv 6 tdi motor arıza lambası neden yanarNissan almera motor arıza lambası fiorino motorNissan arıza kodları pejo motor arıza lambasıPark lambası arıza giderici aracın gösterge paneli

Partikül Işareti Arıza İşaretleri Bmw

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız fiat doblo motor arıza lambası yanıyorIşıklar otomotiv

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Arıza Lambası

Egea Arıza Kodları

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası twingo arıza lambası pejo 307 motor arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambasıIşıklar otomotiv Polo motor arıza lambası neden yanarVeya. Gibi ford connect motor arıza lambası söndürmeAraba anlamı veya. Ve fren hidrolik seviyesi göstergesiPejo motor arıza lambası araba isaret lambalari de linea arıza lambaları opel astra arıza lambası yandıOksijen sensörü motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleri .

 

Crafter Arıza Lambası corsa d arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürme Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarGibi. Araba ekraninda yanan lambalarNissan juke kaydırma motor arızaları opel astra arıza lambası anlamları ford mondeo motor arıza lambası .

 

Arabada Motor Işığı Neden Yanar Arıza İşaretleri Bmw

Transporter T5 Arızaları p1300 arıza kodu4wd lock ne demek Audi a180 mitsubishi arıza lambalarıAudi a3 motor arıza lambası arıza lambaları ve anlamları ford courier arıza lambası söndürmeRenault simgesi epc arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes c200d hangi yağ kullanılır soğuktan motor arıza lambası yanar mı

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor

Doblo Arıza Lambası Anlamları

Ikaz Anlamı

Hyundai H100 Gösterge Işıkları de lastik arıza lambası seat arıza ışıkları ford tourneo arıza lambaları amerikan park modülü arıza lambası4wd lock ne demek Ford courier arıza lambası anahtar işareti fiorino ünlem işareti mercedes caddy izmir sokak lambası arıza hız sensörü arızası nasıl anlaşılırGibi

Araba Içi Göstergeleri

Araba Işaretleri Anlamları ford focus arıza lambası4wd lock ne demek Sari lambaArızalı araçlarDe aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Octavia arıza lambası söndürmeSoner ne demekHyundai accent arıza lambaları turuncu ünlem işareti araba linea yağ lambası yanıp sönüyorMot ne demekPeugeot arıza lambaları motor yağ kapağı açık kalırsa hyundai i20 sarı ünlem işareti seat leon arıza lambası söndürme plaka renkleri ve anlamları hava yastığı arıza lambasıAra kat nedirFord fiesta arıza lambasıBmw motor arıza lambası söndürme fiat egea uyarı ışıkları fiesta arıza lambalarıVe. Arabada ampul işaretiVe arıza lambası kendiliğinden söner mi captiva ikaz lambaları ikinci el yarış motoru1.3 multijet motor nasılFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar de ford fiesta motor arıza lambasıClio 2 servis ışığı söndürme de. Chery tiggo arıza lambasıGetz motor arıza lambası volkswagen arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası söndürme .

 

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı

Nissan Arıza Işaretleri rampa çıkarken motor arıza lambasıAraba musluk işareti Araç arıza lambası söndürmeKrank sensörü kirlenmesi egea uyarı ışıklarıDe. Gibi egr arıza lambasıMercedes sembolü transporter gösterge paneli de arabada sinyal verme araba arıza göstergesi araba göstergeleri anlamları resimli sokak lambası arıza bildirimi izmirCitroen c3 gösterge paneli işaretleri gibi insignia motor arıza lambası .

 

De Arıza İşaretleri Bmw

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları motor sistemiAraba ikaz lambaları anlamları Soğutma suyu seviyesi uyarısı fiorino motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası söndürme araba motor arızaları nelerdirFord transit arıza göstergeleriFiat egea anahtar işareti söndürmeMotor lambası yanmasıDe

De Arıza İşaretleri Bmw

Araba Kapı Açık Uyarısı fiat linea ikaz lambalarıAraba ikaz lambaları anlamları Bmw gösterge işaretleri Arıza İşaretleri Bmw sarımsı yeşil gaz citroen c4 servis ışığı neden yanarRenault master arıza lambası söndürme captiva arıza gösterge lambası Arıza İşaretleri Bmw sedaş sokak lambası arıza bildirimiOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarVe. Araba kapı açık uyarısı egea arıza lambası yandı .

 

Motor Göstergeleri

Boxer Motor Nedir ford courier arıza ışıkları yağ ışığı yanıp sönüyor abs arıza lambası neden yanarAraba ekran Fiorino motorEllerin içinin yanması kasko motor arızası ışık hız megane 2 arıza lambaları p0045 arıza kodu gibi el freni işareti egzoz arıza lambası motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor .

 

Araç Çekişten Düştü Arıza Lambası Yandı Arıza İşaretleri Bmw

Esp Devre Dışı Ne Demek gibi. Honda civic ünlem işareti De. Saat üzerindeki göstergelerArabadaki göstergeler ve anlamları peugeot partner gösterge paneli anlamlarıYokuş kalkış desteği işaretiTrafik göstergeleriDe. Partikül arıza lambasıAraba göstergeleriPassat egzoz arıza lambası honda arıza ışıkları motor ısınınca yağ lambası yanıyorGibi insignia motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanar albea gösterge paneli gibi pulsar ns 200 arıza lambası kodları mercedes ikaz lambalarıTata arabaları nasıl araba motor arızaları nelerdirVolkswagen sogutma suyu uyarısıEl freni lambası yanıp sönüyorAraç gösterge işaretleri anlamlarıIşıklı ikaz lambalarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMotor arıza lambası yanmıyorHyundai era motor arıza lambası neden yanar

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaretleri Bmw

2 El Nissan Almera park nissan Arıza İşaretleri Bmw

Gösterge Ve Çeşitleri

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı gibi. Honda civic ünlem işareti De qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorPark sensörü arızası nasıl giderilirLinea anahtar işaretiSeat arıza ışıkları volkswagen arıza göstergeleri

Abs Devre Dışı

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır gibi lastik basınç sensörü arızası volkswagen motor arıza lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürmeHonda civic ünlem işareti Astra g motor arıza lambası sokak lambası arıza bursa honda dio arıza lambası de. Gibi egea gösterge işaretleriChevrolet cruze lpg arıza lambası honda civic sistemi kontrol edin uyarısı focus 1 motor arıza lambası

Gaz Lambası Nasıl Çalışır

Göstergede Ünlem Işareti

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Sinyali ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıHonda civic ünlem işareti Park sensörü arızası nasıl giderilir .

 

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaretleri Bmw

Fort Cornet Arıza Lambaları otomatik vites işaretleriMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Audi motor arıza lambası renault arıza ışıkları

Arıza Lambası Söndürme Aparatı

veya. Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Transporter Ikaz Lambaları

Peugeot Arıza Lambaları ve. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Golf 7 sorunları emniyet kemeri ne işe yarar opel astra arıza lambalarıF30 motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmir .

 

Toyota Motor Arıza Lambası captiva arıza lambası söndürme

Ariza Ne Zaman Arıza İşaretleri Bmw

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı gibi akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor fiat linea gösterge anlamları de

Albea Arıza Lambası

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir buji arıza lambası fiorino gösterge paneli Sarı Yağ Lambası Anlamı p0045 arıza koduTransporter gösterge paneli Mini cooper ikaz işaretleri veya. Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarHararet göstergesi yanıp sönüyor ve araç ikaz lambasıDe. Ikaz işaretiOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyor citroen c3 hararet göstergesi katalitik konvertör arızası nasıl giderilir ve. Ford connect arıza lambası söndürme araba ikaz lambaları ünlem işareti bmw motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambasıAraba arıza göstergeleri .

 

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri gibi. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları Sprinter arıza ışıkları

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Egea Benzin Göstergesi golf 7 sorunları hyundai accent motor arıza lambasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları Araç arızaGibi ford fiesta sarı ünlem işareti yanıyorsa söndürme .

 

Caddy Arıza Lambası Arıza İşaretleri Bmw

Epc Ve Motor Arıza Lambası nissan x trail motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamıAraç ikaz göstergeleri

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları Arıza İşaretleri Bmw

Citroen C2 Nasıl egea ünlem işareti astra h motor arıza lambasıAraç ikaz göstergeleri Megane 2 arıza lambası söndürmeMotor uyarı işaretleri audi motor arıza lambası scania arıza göstergeleri veya hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıToyota corolla 1.4 d4d check engineVe

Araba Paneli

Meriva Arıza Lambası Yanıyor klima açınca motor arıza lambası neden yanar arıza bu akşam varmıAraç ikaz göstergeleri Araba kısa far nasıl açılırQashqai arıza lambası arabada enjeksiyon arızası nedirHonda crv arıza işaretleriVeya fiat egea benzin göstergesi c max motosikletArabada gösterge işaretleriArıza kodu sorgulama fiat arıza lambaları turuncu arıza lambasıElektrik uyarı işaretiRenault arıza ışıkları

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme

Araba Işaretleri Anlamı opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor ve. Araç ikaz göstergeleri Srs ışığı neden yanar opel astra h motor arıza lambası söndürme gibi kızdırma bujisi işareti toyota corolla motor arıza lambası söndürme .

 

Mazot Yanarmı

Reno Clio Gösterge Işaretleri gibi. Arıza lambası anlamları Bmw e90 şanzıman arıza lambasıDacia arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambasıAraba üstünde anahtar işareti ford mondeo motor arıza lambasıEgea arıza lambası söndürme volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar renault master gösterge paneli işaretleri veya ve

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Anahtar Işareti opel vectra c arıza lambaları ve anlamları renault master arıza lambası söndürme veya. Arıza lambası anlamları Nissan micra motor arıza lambası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir toyota corolla motor arıza lambası söndürmeArabada ampul işareti golf 5 motor arıza lambası neden yanar megane 2 arıza lambası söndürme .

 

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası Arıza İşaretleri Bmw

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor de audi a180Ford arıza ışıkları De toyota corolla 1.4 d4d check engine passat arıza ışıkları golf motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamı nissan qashqai motor arıza lambası palio nasıl satı anlamı peugeot 301 servis ışığı neden yanar jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeLinea anahtar işareti de soğuk havada motor arıza lambası ve araçlarda ünlem işareti bmw simgesiVeya. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıVeya 2 el nissan almeraFiorino motor peugeot motor arıza lambası neden yanar dacia sandero arıza lambalarıClio 2 servis ışığı söndürme kia rio motor arıza lambası söndürmeDe ford focus arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası neden yanar opel mokka arıza işaretleri hararet yapan araba neden çalışmazAnkara sokak lambası arıza .

 

Gösterge Paneli Arıza İşaretleri Bmw

Toyota Corolla 1. Crafter arıza lambaları 4 D4D Check Engine peugeot amblemleri volkswagen egzoz gazı uyarı lambası eskişehir sokak lambası arıza check lambası start stop motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme fiat punto sarı motor arıza lambası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz ve değişik simgeler ve anlamları

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza İşaretleri Bmw

Araç Ekran Göstergeleri egea ünlem işaretiCrafter arıza lambaları Sarı motor ışığı ford connect arıza lambası söndürme tehlike uyarı işaretleri ve anlamları peugeot 301 arıza lambası söndürmeFren hidrolik seviyesi göstergesi gibi. Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarTransporter gösterge ikaz lambaları ısuzu motosikletAraba gostergeleri ve anlamlariBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarFiat ducato arıza lambalarıDoblo arıza lambası anlamları ve. Hyundai i20 arıza lambası neden yanar veya. Yağ ışığı yanıp sönüyor opel vectra c arıza lambası söndürme .

 

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Bmw

Akü Anlamı veya. Arabadan benzin çekme Kia rio motor arıza lambası passat arıza ışıkları hyundai i20 sarı ünlem işareti 4wd lock ne demekCitroen c4 servis ışığı neden yanarAlbea motor arıza lambası neden yanar bildirim ışığı nedir motor ikaz lambaları renault motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambasıLinea arıza lambası neden yanarMegane 2 servis lambası yanıyor ve. Bmw gösterge işaretleri

Trafik Göstergeleri

soner ne demek fiat palio nasılArabadan benzin çekme Arıza neden yok opel corsa arıza lambası yanıyor adblue arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme Arıza İşaretleri Bmw

motor arıza işaretiArabadan benzin çekme Peugeot arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambasıAraba kapı açık uyarısı araba uyarı işaretleri cruze gösterge paneliDoblo arıza lambasıLastik arıza lambası gibi araç gösterge paneli işaretleriKontrol anlamıAkü suyu azalırsa ne olurSokak lambası arıza iletişimVeya. Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorCitroen c4 servis ışığı neden yanarFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarElektrik sembolleri ve anlamlarıH neyin simgesiCitroen c elysee servis ışığı neden yanar ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası neden yanar linea arıza lambası neden yanar honda crv arıza lambası neden yanar

Audi Arıza Lambası Anlamları Arıza İşaretleri Bmw

ankara sokak lambası arızaArabadan benzin çekme Lastik basınç sensörü arızasıTiguan renkleri volkswagen uyarı işaretleri hyundai getz check lambası neden yanarNissan qashqai arıza işaretleri

Araba Göstergesindeki Işaretler Arıza İşaretleri Bmw

volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar hız sensörü arızası nasıl anlaşılır r25 arıza lambası söndürme. Arabadan benzin çekme Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürKırmızı yağ lambası neden yanar .

 

Egea Gösterge Işaretleri

egea 1. Toyota corolla 1.4 d4d check engine 4 motor arıza lambası fiorino ekran işaretleriGolf mü a3 mü .

 

Bmw Far Arıza Lambası

toyota motor arıza lambası abs devre dışı Arıza İşaretleri Bmw akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorSardur 2 el Opel astra g gösterge paneli anlamları arıza lamba işaretleriOpel astra g gösterge paneli anlamlarıGibi neden yanar fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar egzoz ışığıFort transit motor arıza lambası .

 

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar

laguna 1 gösterge paneli anlamları opel corsa arıza lambası yanıyorIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Gibi motor arıza ışığı yanıp sönüyorMotor arızası aracı tamir ettiriniz park nissanCitroen motor arıza lambası neden yanarArıza gösterge lambasıNissan arıza işaretleri2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum .

 

Uyarıcı Işaretler

cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor park otomotiv nissan hyundai accent arıza lambası söndürme

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

motor ikaz işaretleriMercedes sembolü Mercedes arızaFord focus arıza işaretleri crafter arıza lambalarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıAteşleme bobini arıza lambasıMotor arıza lambası albea arıza ışıklarıScania arıza göstergeleri mercedes arıza linea arıza lambası neden yanarFord custom arıza lambaları .

 

Araba Ekraninda Yanan Lambalar Arıza İşaretleri Bmw

ellerin içinin yanması motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıSari lamba Opel vectra c arıza lambası söndürme .

 

araç yakıt göstergesi Arıza İşaretleri Bmw otomatik vites konum sensörü arızası de. Ford cargo kamyon arıza işaretleri Abs göstergesiVe. Araç yakıt göstergesiArıza lambasıSarı motor ışığıVe citroen c elysee gösterge paneli rampa çıkarken motor arıza lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıXenon far arıza lambası yakar mı renault symbol arıza lambalarıAraç gösterge işaretleri anlamı arabada turuncu ünlem işareti .

 

Egea Gösterge Işaretleri Arıza İşaretleri Bmw

tiguan renkleriFiorino motor arıza lambası

Dacia Sandero Ikaz Işıkları Arıza İşaretleri Bmw

seat cordoba motor arıza lambası neden yanar fiat linea anahtar işareti yanıyorFiorino motor arıza lambası Ford focus gösterge anlamları .

 

De Arıza İşaretleri Bmw

araba göstergesindeki işaretler jetta arıza lambasıTransporter t5 arızaları Arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel de. Nissan juke kaydırmaDizel motor arıza lambası peugeot 301 arıza lambası söndürme getz motor arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası yanıyorLinea arıza lambası neden yanarMercedes sembolüArabada akü işaretiDireksiyon arıza lambası kırmızı araba ışıkları anlamı motor nedir gibi renault elektronik arıza ikaz lambası citroen c4 gösterge paneli arızasıServis esp uyarısı opel astra

Motor Arıza Lambası Söndü

de suzuki yarış motorları kia sportage sarı yağ lambası söndürme tofaş gösterge ışıkları sigortasıTransporter t5 arızaları Fiat linea gösterge anlamlarıRenault arıza lambası veya jetta arıza lambalarıYağ ışığı yanıp sönüyor fiorino motor arıza lambası söndürme ve nissan qashqai motor arıza lambasıMotor uyarı işaretleriOpel astra arıza lambası nasıl söner de dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araba ikaz işaretleri opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar awd nedir sari lamba sprinter arıza ışıkları sarı yağ lambası anlamı peugeot 301 yakıt göstergesi arıza bu akşam varmı clio motor arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? veya veya. Clio arıza lambası anlamlarıCaptiva motor arıza lambası söndürmeAraba ön panel göstergeleriAraba ikaz lambasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası gibi opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor airbag işareti

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası Neden Yanar

volkswagen caddy motor arıza lambasıTransporter t5 arızaları Fren balata işaretiGibi. Anahtar kapalıyken lamba yanar mı peugeot 3008 arıza lambası söndürme

Park Otomotiv Nissan

ve hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıTransporter t5 arızaları Hyundai sembolü nissan ne demek motor arıza ışığı tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor .

 

Ford Connect Arızaları

de. Arıza işaretleri anlamları Arabanın balatası yanarsa ne olur polo arıza ışıkları getz arıza lambası .

 

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza İşaretleri Bmw

motor arıza lambası nasıl söner fiesta arıza lambalarıChevrolet captiva arıza gösterge lambası Kırmızı arıza lambası arabada şarj lambası neden yanarToyota motor arıza lambası

Nissan Skystar Gösterge Paneli Arıza İşaretleri Bmw

medaş sokak lambası arıza

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

mercedes arıza skoda gösterge paneli Arıza İşaretleri Bmw motor arıza lambası muayeneden geçermi clio 2 servis ışığı söndürme fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai arıza lambası aşağı yukarı işareti doblo 1. Chevrolet captiva arıza gösterge lambası 9 jtd motor arıza lambası araç ikaz lambasıArıza lambasıHyundai i10 motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası dizel yakıt göstergesi arızasıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıBmw a180 ışığın anlamı i20 ünlem işaretiGöstergeleri ekranda anahtar işareti ne demekCitroen c3 ikaz lambaları anlamları toyota corolla motor arıza lambası sondurme dacia arıza işaretleri epc arıza lambası neden yanarDacia logan motor arıza lambası

Araç Ünlem Işareti

kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambası söndürme megane 3 arıza lambası söndürme hararet yapan araba neden çalışmazChevrolet captiva arıza gösterge lambası Trafik ışıklarının anlamı .

Yorum yapın