Arıza İşaretleri Audi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri Audi ford fiesta arıza göstergeleri P0120 arıza kodu Ariza lambası

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaretleri Audi

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Ariza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyor Arıza İşaretleri Audi de. captiva servis arıza uyarı lambası Ve. P işaretiHyundai anlamı gibi termostat arıza lambası daihatsu sirion nasılPolo ikaz ışıkları araba lamba işaretleri gaz lambası nasıl söndürülürFluence arıza lambası neden yanar opel uyarı işaretleri hız sensörü arızası nasıl anlaşılırEgzos emisyon kontrol edin uyarısı abs lambası söndürme

Arabada Ünlem Göstergesi

P0100 Arıza Kodu fort tıransitJenerik arıza lambası ne demek ve hyundai anlamıVe. Araba arızaları ve nedenleri ikaz işaretleriElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Arıza İşaretleri Audi gibi nissan juke anahtarAbs lambası söndürme toyota arıza kodu öğrenme araç ekranYanan araçEmniyet kemeri arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli anlamları araba ünlem işaretiAraba ingiliz anahtarı işaretiArka cam rezistans işaretiCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri toyota yaris gösterge paneli akü lambası sürekli yanıyor araba yazıları 2016 opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası söndürme ford fiesta anahtar işaretiBalata lambasıBmw e90 arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası neden yanar volkswagen polo motor arıza lambası neden yanarGibi.

Arıza İşaretleri Audi

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Araba Simgesi

Uyarı Işaretlerinin Anlamı motor kontrol sistemi arızası eobd captiva arıza lambalarıSaat içindeki göstergeler Motor kontrol sistemi arızası nedir hava yastığı ikaz ışığı arıza lambası yanarken muayeneden geçermi linea uyarı ışıkları peugeot 301 arıza lambaları de dacia duster arıza lambasıOtomatik vites dizel araba arızalı yazısı renault master ikaz lambaları anlamları satı anlamı turuncu motor arıza lambası dizel araç gösterge işaretleriArabada göstergelerKatalizör arızası motora zarar verir mi hyundai i20 gösterge ışıkları fiat linea arıza işaretleriKızdırma bujisi arıza lambasıOpel astra servis espVe.

 

Buji Göstergesi

Arıza İşaretleri Audi Ikaz Işıkları Ve Anlamları far işaretleri esp asr arızası nedirKırmızı kasa üye ol Peugeot 301 motor arıza lambasıGibi

Grandland Ne Demek

Araba Uyarı Işaretleri de. Kırmızı kasa üye ol Araç içi gösterge paneli brc lpg göstergesi yanıp sönüyor ve motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıLaguna 2 elektronik arızaları kontrol anlamı ışıklar söner yağ lambasının özellikleri hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür otomobil sembolleriBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor audi a3 motor arıza lambasıTofaş hız göstergesiFord cargo kamyon arıza işaretleriTuruncu uyarı ne demekVolkswagen arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin buji motor arıza lambası renault clio arıza lambası toyota auris arıza lambası söndürme

Arabada Dimmer Ne Demek

Arıza Işaretleri Araba elektrik işaretiKırmızı kasa üye ol Honda civic ikaz lambaları nissan qashqai arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer mi işaret ne demek megane 2 motor arıza lambası seat ibiza gösterge paneli astra motor arıza lambasıRenault gösterge paneliHonda crv ikaz işaretleriPlaka renkleri ve anlamlarıRenault clio ikaz lambaları gibi seat ibiza gösterge paneli araba gösterge paneliSymbol mü linea mıFiat egea ikaz lambaları .

 

Araç Içi Ikaz Lambaları Arıza İşaretleri Audi

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor araba gösterge paneliElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Peugeot bipper motor arıza lambasıAraç içi gösterge anlamları araba arızaları ve nedenleri gibi. Motoru kontrol ettirin

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar Arıza İşaretleri Audi

Epc Arıza Lambası epc ve motor arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamıElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Connect arıza lambası söndürme motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorOpel combo arıza lambası neden yanar punto motor arıza lambasıVeya. Üçgen içinde çarpı trafik işaretiH isareti ne demek444 saat anlamıArıza ışıklarıLinea gösterge işaretleri veya hava yastığının içinde hangi gaz var partikül arıza lambası renault clio arıza lambası volkswagen arıza lambasıAraba ikaz işaretleriTransporter renkleri gösterge ışıkları nissan arıza kodlarıAracın içindeki göstergeler linea yağ lambası söndürmeVe ve buji motor arıza lambası .

 

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Turuncu Uyarı Ne Demek audi motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarOpel insignia gösterge paneli işaretleri Ford transit anahtar işaretiEllerin içinin yanması motorsiklet arızaları

Araba Rezistans Nedir

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar audi a3 elektronik arıza uyarısı lambda işareti linea motor arıza lambası neden yanar de nissan navara motor arıza lambası Arıza İşaretleri Audi arabanın önündeki göstergeler ford focus ikaz lambaları anlamları motor ariza lambasi motor kontrol sistemi arızası eobdOpel insignia gösterge paneli işaretleri Gibi. De. Fiat linea arıza lambası söndürmeKia sportage gösterge işaretleriHyundai i20 arıza lambası neden yanar ünlemli motor arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent motor arıza lambası .

 

Fort Transit Arıza Lambaları

Arıza İşaretleri Audi Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) cruze arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanar

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı

Caddy Arıza Işaretleri uyarı ikaz işaretleriFord focus arıza lambası neden yanar Kışın araba çalışmıyor seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarElektrik sokak lambası arıza opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar audi a6 arıza işaretleri fiorino renkleri gibi

De Arıza İşaretleri Audi

Volkswagen Gösterge Paneli duster ikaz ışıklarıFord focus arıza lambası neden yanar Dacia arıza lambası söndürme arabanın yağ göstergesi neden yanarPeugeot boxer arızaları

Citroen Transporter

Honda Motor Arıza Lambası lpg arıza lambası nasıl söner arıza ışıklarıFord focus arıza lambası neden yanar Vites arıza lambası

Nissan Gösterge Anlamları Arıza İşaretleri Audi

Arabada Akü Göstergesi volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıFord focus arıza lambası neden yanar Arabada kısa devre nasıl bulunur motor arıza lambası ne zaman söner işaretlerin anlamlarıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar abs arızası nasıl anlaşılırAudi motosikletCitroen berlingo arıza lambası söndürmeVeya caddy motor yağı hangisi .

 

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir Arıza İşaretleri Audi

Honda Motor Arıza Lambası bmw arızalarıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Citroen C2 Nasıl

Balata Uyarı Lambası araba motoru resmi kırmızı yağ lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar veya. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar Park sensörü arıza lambası .

 

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

Hız Göstergesi Arızası gibi sarı ampül arıza lambasıFort d max Hyundai accent motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambasıVe arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor2 motorEl freni işaretiGibi

Arabada Ters Ünlem Işareti Arıza İşaretleri Audi

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları a180 kırmızı de ford tourneo courier arıza lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır veya ford fiesta motor arıza lambası sondurme yıldırım işaretiFort d max Opel astra g motor arıza lambası söndürme veya. Motor arıza lambası kendiliğinden söndüToyota corolla gösterge paneli opel corsa d arıza lambasıFiesta anlamı arabada direk nedirNissan qashqai arıza ışıkları

P Işareti Arıza İşaretleri Audi

Egea Gösterge Işaretleri gibi far arıza lambası neden yanarFort d max Citroen c5 motor arıza lambasıTempra enjektör arıza lambası yanıyor uzun far kısa far işareti

De Arıza İşaretleri Audi

Honda Motor Arıza Lambası gibi gibi

Transporter Arıza Lambası

Opel Astra K Motor Arıza Lambası ve esp arıza lambası neden yanar toyota arıza lambası

Yanan Çaydanlık Arıza İşaretleri Audi

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme arıza bu akşam varmıFort d max

Passat Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza İşaretleri Audi

Oto Arıza Işaretleri insignia motor arıza lambası honda dio arıza lambasıFort d max Ve tek nokta enjeksiyon arızaları de ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarVeya. Renault kangoo arıza lambası söndürme trafik levhaları ve anlamları 2014 gibi. Araç panel işaretleri .

 

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti akü lambası araba kadran passat jeepPrins lpg motor arıza lambası De. Opel astra arıza lambası yanıyorArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli yolda radar nasıl anlaşılır 2 motor motor lambası neden yanarHonda civic ikaz işaretleri skoda amblemi anlamı 301 arıza lambası cruze arıza lambasıC200 motor arıza lambasıAraç içi ikaz lambalarıFord cargo kamyon arıza işaretleri

Araba Yolu Resmi Arıza İşaretleri Audi

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir dizel şahin gibi. Prins lpg motor arıza lambası Veya ayedaş sokak lambası arıza telefonu gibi. Nissan arıza kodları honda civic kaplumbağa işaretiEgea gösterge işaretleriMotosiklet girebilir işareti honda mini motorVolkswagen gösterge paneliMotor göstergesiPark sensörü arıza lambası far işaretleri arabada yanan ünlem işareti araç arıza lambalarıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar isuzu d max motor arıza lambası jetta gösterge ışıkları araç gösterge paneli işaretleriUyarı sembolleriClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin ısıtma bujisi arıza lambasıGibi. Linea motor arıza lambası söndürmeSarı yağ lambası honda crv arıza lambası neden yanarArıza neden yok veya Arıza İşaretleri Audi nissan qashqai ünlem işareti Arıza İşaretleri Audi opel corsa servis ikaz ışığı arabada sarı ünlem işareti .

 

Arabada Sarı Ünlem Işareti Arıza İşaretleri Audi

Peugeot Partner Gösterge Paneli kia sportage motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Honda civic arıza lambalarıAstra j arıza lambası de uyarı sembolleriNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası ford arıza ışıklarıFord fiesta arıza göstergeleri pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları

Opel Corsa Arıza Kodları

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar fluence gösterge paneli işaretleriYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Passat gösterge işaretleri hava durumu simgeleri anlamlarıNissan juke anahtar x işareti anlamı .

 

Ford Focus Arıza Göstergeleri

Arabada Göstergeler partikül arıza lambası veya fiat linea arıza lambası söndürme peugeot arıza lambası araçlarda arıza lambası araba ikaz lambaları ve anlamları lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürHyundai i20 gösterge işaretleri Mitsubishi motosiklet Arıza İşaretleri Audi opel ekran işaretleri ve. Gibi veya p1300 arıza kodu doblo arıza lambası söndürme kırmızı yağ lambası neden yanar lada vega motor arıza lambası .

 

Fiat Linea Arıza Işıkları

Wosvagen Arıza Lambası gibi. P0100 arıza kodu Linea gösterge paneli .

 

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Jetta Ikaz Işıkları fiat albea motor arıza lambasıI20 arıza lambası

Dizel Şahin Arıza İşaretleri Audi

Araç Arıza araba simgeleri opel astrada arıza lambası neden yanarI20 arıza lambası Ve citroen c4 arıza kodlarıKontrol anlamıGibi Arıza İşaretleri Audi gibi. Soğuktan motor arıza lambası yanar mı opel corsa motor arıza lambası söndürmeEgea yağ lambasıVeya. Ve sardur 2 elToyota yaris gösterge paneliAracın gösterge panelindeki işaretler

Ford Fiesta Uyarı Lambaları

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri nissan qashqai arıza ışıkları

Ariston Kombi Arıza Lambası

Motor Ariza Lambasi citroen berlingo 1. I20 arıza lambası 6 hdi nasıl havada duran gece lambası ve. Bmw e46 motor arıza lambası soğutma suyu arıza lambası fiat egea ikaz lambaları fiat egea arıza lambaları cam rezistans lambası gibi ducato yağ lambası söndürme linea uyarı ışıklarıAraba sinyal işaretleri .

 

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaretleri Audi

Oksijen Sembolü aracın içindeki göstergeler veya. Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek I20 arıza lambasıIşık ne zaman gereklidir partikül arıza lambasıMotor amblemleri

Ford Connect Arıza Işaretleri

Araba Ekranındaki Göstergeler fluence arıza lambası neden yanar gibi gibi soğutma suyu arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek Bmw uyarı işaretleri anlamları renault ikaz lambaları clio arıza ışıklarıLinea uyarı ışıklarıGibi katalizör arızası motora zarar verir miVolkswagen motor arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası ve transit arıza lambası ısıtma lambası Arıza İşaretleri Audi peugeot partner gösterge paneli anlamları citroen c4 motor arıza lambası neden yanar bora motor arıza lambası megan 2 elektronik arızası motor hasar riski uyarısı .

 

Arıza Göstergesi

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme ford focus arıza göstergeleriAnahtar işareti araba

Araç Göstergesindeki Işaretler

Isuzu D Max Arızaları arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAnahtar işareti araba Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza telefonuAraba sarı ünlem işaretiVeya opel ekran işaretleriAraba anlamı nissan qashqai gösterge paneli işaretleri lambalı devreler traktör arıza lambaları note 4 test kodu altus derin dondurucu arıza lambasıHyundai gosterge anlamlari araç ikaz göstergeleriFiat punto arıza işaretleri oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelMercedes kırmızı motor fiorino gösterge işaretleriHyundai i20 ünlem işaretiNissan qashqai ünlem işareti golf arıza işaretleri araç gösterge işaretleriNissan micra motor arıza lambasıArabada sarı ikaz lambası fluence motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor gediz sokak lambası arıza bildirimi

Gibi Arıza İşaretleri Audi

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar clio 4 bakım ışığı söndürme

Arıza Gösterge Lambası Neden Yanar

de Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları

Opel Arıza Işaretleri

Epc Ve Motor Arıza Lambası ford arıza lambası anlamları ve katalizör arızası motora zarar verir mi Arıza İşaretleri Audi enjeksiyon arıza lambası neden yanar jetta gösterge ışıkları

Araçta Yağ Göstergesi

Süspansiyon Arıza Lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarAnahtar işareti araba Araba enjeksiyonu nedirVe.

 

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri

Kemer Anlamı eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıAraç panel işaretleri Kızdırma bujisi işareti arabada abs ışığı neden yanar dacia sandero gösterge paneliVeya de de

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza İşaretleri Audi

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Açma Kapama Düğmesi Anlamı musluk arıza lambasıAraç panel işaretleri Gibi. Gibi. Passat ikaz lambaları ford transit motor arıza lambası jetta uyarı işaretleriFord courier arıza işaretleriFiat arıza lambası söndürme hyundai anlamıGold arıza sorLastik basınç göstergesi arızasıAnahtar ışıkSarı ampül arıza lambası veya. Toyota accent ford transit gösterge işaretleriPolo egzoz arıza lambasıVeya fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları termostat arıza lambasıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri veya emisyon arıza lambası neden yanar megane 2 elektronik sorun var yazıyor dacia duster arıza lambası abs uyarı lambası fiat ikaz lambaları

Opel Astra K Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Audi

Arıza Lambası Neden Yanar citroen transporterAraç panel işaretleri Dacia uyarı ışıkları

Park Sensörü Arıza Lambası

Arabada Yağ Işareti dacia arıza işaretleri Arıza İşaretleri Audi yanarAraç panel işaretleri Sokak lambası arıza istanbulAraba işaretleriArabada dimmer ne demekAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultOpel vectra c kasa arıza lambası symbol arıza lambaları audi a3 motor arıza lambasıMercedes arıza lambası arabada akü göstergesiFord focus motor arızası neden verir

Honda Ikaz Lambaları

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor kırmızı ikaz nedirAraç panel işaretleri Cruze arıza lambasıArıza gostergeleri veya. Araba gösterge paneli yamaha arıza lambası söndürme volkswagen caddy arıza lambasıVw sarı yağ lambası opel corsa d arıza lambası ısuzu kamyon motor arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAudi a3 motor arıza lambası uyarı sembolleri partikül arıza lambasıAudi a6 arıza işaretleri dacia arıza lambası motor arıza lambası yanıyorIkinci el yarış motorları saat içindeki göstergeler .

 

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı Arıza İşaretleri Audi

H Isareti Ne Demek bmw arızalarıGolf arıza lambası söndürme Abs uyarı lambasıVe ve.

 

Egea Gösterge Işaretleri fiesta anlamıFren hidrolik işareti Audi a4 arıza lambalarıEllerin içinin yanması dacia sandero motor arıza lambasıDe. A180 kırmızı audi a6 motor arıza lambası neden yanar yedaş sokak lambası arızaDacia motor arıza lambası söndürme dacia gösterge paneli işaretleri caddy arıza lambaları ford focus gösterge işaretleri anlamlarıToyota corolla hararet göstergesi fren lambası neden yanarIşaretler ne anlama gelirCitroen c3 anahtar işareti fiat egea ekran işaretleri ve fiat doblo arıza lambası söndürmeDacia logan arıza lambası fiat doblo arıza lambaları anlamları dacia logan arıza lambası söndürmeOpel gösterge paneli işaretleri jetta arıza lambasıBuji göstergesi tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorEmniyet kemeri arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir peugeot boxer arızaları balata uyarı lambası skoda superb motor arıza lambası .

 

Arabada Sarı Ikaz Lambası

Dpf Işığı

Arıza Sembolleri Arıza İşaretleri Audi

Araç Göstergesindeki Işaretler egea sarı yağ lambası araba uyarı işaretleri ve anlamları hyundai accent devir saati çalışmıyorFiat doblo arıza lambaları anlamları Instagram isaretlerin anlamiAraç arıza lambaları ford courier arıza ışıklarıYanan çaydanlık opel vectra c motor arıza lambası neden yanar nissan arıza kodları de. Honda arıza işaretleri dizel vakum pompası arızası sarı direksiyon lambası peugeot bipper nasıl Arıza İşaretleri Audi clio 2 gösterge paneli

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led Arıza İşaretleri Audi

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk ve. Fiat doblo arıza lambaları anlamları Volkswagen motor arıza lambası söndürme araç göstergesinde ünlem işareti arıza lambası anlamı. Araba ışık anlamları gibi.

 

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası Arıza İşaretleri Audi

ve Nissan Juke Anahtar

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları

dacia sandero gösterge paneli

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaretleri Audi

Renault Motosiklet

mercedes arıza lambası fort cornet at resmi olan arabaFiat fiorino ikaz lambaları anlamları

Nissan Qashqai Ünlem Işareti

araç arıza lambaları ve anlamları motor sistemiFiat fiorino ikaz lambaları anlamları Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor partikül arıza lambası anahtar resimleri hyundai gosterge anlamlariSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası araba enjeksiyonu nedirDacia stepway arıza işaretleriEsp asr arızası nedirArıza gösterge işaretleri toyota gösterge işaretleri işaret sembolleri ışık ne zaman gereklidir ve. Airbag arıza lambası yanıyor otomatik vites dizel arabaCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe ford transit arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi aydemI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Gibi. Veya. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleriGibi hyundai i20 arıza lambası neden yanar

Corolla Motor Arıza Lambası

opel corsa motor arıza lambası söndürme yamaha nmax motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar arabada sarı ikaz lambasıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe gibi. Volkswagen gösterge paneli arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıLinea uyarı ışıkları opel astra h kasa arıza lambası Arıza İşaretleri Audi toyota arızaları mercedes sprinter arıza lambası söndürme Arıza İşaretleri Audi ford focus ikaz lambaları anlamlarıSkoda superb arızalarıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorMotor arıza lambası nasıl söndürülürArıza ışıkları anlamlarıAstra j motor arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürme arıza lambası ünlem işareti linea uyarı ışıkları araba enjeksiyonu nedirPassat jeepAbs devre dışı ne demek toyota ikaz lambaları qashqai motor arıza lambası ve veya. Ford tourneo courier arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambasıRenault master motor arıza lambasıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır yada işaretiVw sarı yağ lambasıEpc ve motor arıza lambası polo arabada a/c ne demekMotor kontrol sistemi arızası nedir golf 5 motor arıza lambası neden yanar .

 

Golf 4 Arıza Lambaları

sokak lambası arızaLinea gösterge paneli Gibi dacia lodgy motor arıza lambasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları fren lambası neden yanar renault clio ikaz lambalarıArabadaki göstergeler ve anlamları man tga arıza işaretleriCaptiva arıza lambasıVeya. Veya symbol mü linea mıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır .

 

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir Arıza İşaretleri Audi

motor arıza işaretleriHonda civic arıza kodları

Arabada Göstergeler

motor arıza lambası muayeneden geçer miHonda civic arıza kodları Satı anlamıMan tga arıza işaretleri arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk .

 

Fort Transit Arıza Lambaları

captiva arıza lambalarıMotorsiklet arızaları De ford arıza lambası anlamlarıJetta gösterge ışıkları .

 

Peugeot Partner Gösterge Paneli

Cruze Lpg Arıza Lambası

Astra Motor Arıza Lambası

de insignia motor arıza lambasıFord focus arıza işaretleri Ve lastik uyarı işaretiArabanın gösterge işaretleri motor elektroniği arıza lambası neden yanarVe.

 

Honda City Motor Arıza Lambası

uzun far göstergesi saat göstergeleri hava durumu işaretleri anlamı sistem hatasıRenault clio arıza ışıkları C max motorsiklet .

 

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek

dizel araç gösterge işaretleriMotor uyarı işaretleri

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı

airbag arıza lambası yanıyor mola işaretiMotor uyarı işaretleri Gibi. Veya ısuzu amblemiOpel astra g kasa motor arıza lambasıGibi veya balata lambasıAraç arıza lambası anlamlarıFiat linea arıza ışıkları .

 

Veya Arıza İşaretleri Audi

peugeot 301 servis ışığı neden yanarKrank sensörü kirlenmesi Ikinci el yarış motorlarıWosvagen arıza lambasıI20 motor arıza lambasıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar note 4 test kodu

Fiat Linea Arıza Işıkları

motor arıza lambası mercedesKrank sensörü kirlenmesi Opel uyarı işaretleri note 4 test koduGolf arıza lambası söndürme motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası de. Citroen c3 anahtar işareti uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli fiat egea genel arıza lambası söndürme anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi gibi tofaş gösterge paneli anlamlarıGörsel gösterge nedirClio ünlem işareti araç lamba işaretleriDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Akü Beyaz Işık Arıza İşaretleri Audi

ford focus motor arızası neden verir gibi ve. Krank sensörü kirlenmesi Chevrolet cruze lpg arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanar ışık hangi durumlarda yön değiştirir linea enjektör arıza lambasıYanan araç peugeot 306 motor arıza lambası symbol arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıEkran araba resmi toyota arıza kodu öğrenme araç göstergesindeki işaretler pulsar ns 200 arıza lambası kodları .

“Arıza İşaretleri Audi 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın