Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları elektrik motor arızaları ve çözümleri Ford courier arıza lambası Ariza lambası dacia sandero motor arıza lambasıfiat linea uyarı ışıkları Ariza lambası

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Çaydanlık Işareti veya. Araba amblemleri ve anlamları opel mokka arıza işaretleriSis farı göstergesi

Otomobil Sembolleri Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Işaret Sembolleri ve ikaz lambasıUyarıcı işaretler hyundai transit motor arıza lambası geç sönüyorŞanzıman arıza lambası renault master akü nerede

Gibi Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor

Opel Corsa Uyarı Işaretleri

Adblue Göstergesi ford courier arıza lambaları asr arızası .

 

Araba Ekran Göstergeleri Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Ford Fiesta Ikaz Lambaları renault symbol arıza lambası gibi. Nissan qashqai arıza ışıkları Gibi araba ısınınca tekliyor de otomatik şanzıman hız sensörü arızası renault clio mavi ışık akü lambası kırmızı yanıyorDacia sandero motor arıza lambasıHonda crv ikaz işaretleri

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Passat Arıza Işıkları hava yastığı ikaz ışığı ışık paket nedir egea uyarı ışıklarıNissan qashqai arıza ışıkları Kia arıza lambaları .

 

Çarpı Işareti Trafik Levhası

Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Renault Fluence Arıza Işaretleri check lambasıChevrolet cruze arıza lambası anlamları Ford connect gösterge paneli ışıkları tofaş gösterge ışıklarıFiat egea arıza işaretleriVe de araç ikaz ışıkları ve anlamları bağlanan motor nasıl alınırKırmızı jetta araba ariza isaret anlamlari gibi bmw ikaz işaretleri egzoz arıza lambası ve motor işletim sistemleri. Lamba kapalıyken yanıp sönüyor enerjisa sokak lambası arızaVw arıza lambasıNissan qashqai arıza ışıkları araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir soğuktan motor arıza lambası yanar mı hyundai i20 arıza lambası neden yanarVeya.

 

Triger Kayışı Arıza Lambası Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Bmw Gösterge Işaretleri focus 1 motor arıza lambası söndürmeAraba özellikleri anlamları Ve.

 

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları isı sensörü arıza lambası yağ lambası sarı yanıyor

Bmw E90 Arıza Lambaları

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme renault symbol arıza lambaları lamba isimleriOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası )) işareti ne anlama gelir hyundai i20 arıza lambası neden yanarMercedes c200d motoru renault mu duster ekran işaretleriAraba ikaz sembolleriI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor egzos emisyon arıza lambasıSarı ikaz işaretinin anlamı nedir ford tourneo arıza lambası söndürmeGolf arıza işaretleriDacia sandero arıza işaretleriOpel astra arıza lambası yanıyor

Astra H Arıza Lambası Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Servis Esp Ne Demek de. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası Motor yağ kapağı açık kalırsa gibi veya. Citroen c3 anahtar işareti mercedes arızaVe. Asr arızası ve. Motor arıza lambası işaretiAdblue işaretiFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFluence renkleriSarı ünlem işaretiOpel corsa egzos arıza lambasıMotor yağı arıza lambasıCitroen kamyonet mercedes ikaz lambaları .

 

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir

C Max Motosiklet yağ ışığı yanıp sönüyor

Nissan Qashqai Arıza Lambası

Hyundai Accent Era Manisa fiat egea gösterge paneli işaretleri ix35 motor arıza lambasıGösterge paneli arızası I20 arıza lambalarıFiat fiorino gosterge anlamlariVeya. Dacia stepway arıza lambası söndürmeDizel motor uyarısı ve. Fluence motor arıza lambası söndürme de de. Ford ranger arıza lambası söndürme honda civic fb7 motor arıza lambasıGibi lancer nasılCaptiva arıza lambası söndürme Kombi Arıza Lambası Yanıyor ford cargo arıza işaretleri gibi veya. Gösterge paneli arızası

Araba Tekliyor Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Araba Sembolü neden nedirGösterge paneli arızası Iveco daily arıza lambaları fiat egea anahtar işareti yanıyorAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFord courier ikaz lambaları ve anlamları veya doblo arıza lambaları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriDenizli aydem sokak lambası arızaOpel astra g motor arıza lambası gibi abs işareti fiat doblo arıza işaretleriAraba devir göstergesiPeugeot partner 2001 gösterge paneliAnahtar resimleri de tata motoru mercedes miRenault kangoo gösterge paneli anlamları

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Sari Nedir arıza kodu sorgulamaGösterge paneli arızası Araba ibresi peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar el freni ışığı yanıp sönüyor volvo s40 motor arıza lambası neden yanarFiat linea uyarı ışıkları note 4 test kodu fren balatası uyarısıFord fiesta arıza lambası neden yanar chevrolet captiva motor arıza lambasıFiorino ekran işaretleriSymbol gösterge işaretleri buji hangi araçlarda bulunur

Arıza 5

Fiorino Yağ Lambası Söndürme arabanın arıza lambası neden yanar ford custom motor arıza lambasıGösterge paneli arızası Araç sembolleri

Ve Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Sis Farı Göstergesi kırmızı polo araba passat arıza ışıkları bağlanan motor nasıl alınır opel corsa b motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli arızası Ve. Gibi. Hata kodları ve anlamlarıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor gibi. Arabanın yağ lambası neden yanar Opel Transit

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti

Adblue Arıza Lambası Söndürme seat ibiza gösterge paneli işaretleri dacia lodgy ekran işaretleri nissan x trail şanzıman sorunu citroen berlingo arızaları de arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir de arıza gostergeleriGösterge paneli arızası Megane 2 motor arıza lambası söndürme motor işareti motor ışıklarıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorTofaş gösterge paneli anlamları nissan navara motor arıza lambasıArabaların içi motosiklet arızaları jetta gösterge ışıklarıAnkara sokak lambaları arıza telefonu courier motor arıza lambası cam rezistans lambasıDoblo park lambası arızaEgr arıza lambası motosiklet elektrik arızaları adblue göstergesi .

 

H Isareti Ne Demek

Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Audi A3 Arıza Işaretleri

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası

Mercedes Ikaz Lambaları de ford transit anahtar işareti renault master motor arıza lambası transporter arıza ışıkları işaret ne demek

Fiat Albea Arıza Göstergeleri

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor veya clio arıza işaretleri

Volkswagen Gösterge Paneli Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Araba Sembolü

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

Araba Panelindeki Işaretler opel arıza ışıkları wolksvagen gösterge işaretleri ve

Polo Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası opel astra arıza lambası anlamları fiat ducato arıza lambaları lada vega motor arıza lambasıFord courier ikaz lambaları ve anlamları De araba arızaları motor lambası neden yanarAraç içi ikaz lambaları de toyota corolla motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza iletişim ford transit anahtar işareti ford courier ikaz lambaları toyota corolla anahtar arıza lambasıVeya. Gibi opel vectra c kasa arıza işaretleriHonda civic yeşil anahtar işareti göstergede ünlem işaretiGibi. Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar ve. Honda jazz arıza lambası ford transit ikaz lambaları anlamı laguna 1 gösterge paneli sorunu golf mü a3 müArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor akü şarj sistemi arızası gibi opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar abs işaretiKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar

Bmw E46 Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Ikaz Lambaları araba gösterge ışıkları anlamlarıFord courier ikaz lambaları ve anlamları Volkswagen ikaz işaretleriVeya. Citroen xsara motor arıza lambası trafik ışıkları ve anlamları resimliSepaş sokak lambası arıza bildirimiDacia gösterge anlamları renault symbol gösterge paneli işaretleri .

 

Hata Kodu 0015

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir veya. Neden nedir Hava yastığı arıza lambasıHelikopter paneli dacia uyarı ışıklarıUyarı işaretleri gibi. Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli volkswagen polo gösterge paneli anlamları honda civic arıza lambası yanıyorFiat egea sorunlarıAkü bitince motor arıza lambası yanar mı hava yastığının içinde hangi gaz varIsıtma bujisi arızası neden olurOto tamir isimleri yada işareti nissan motor arıza lambası linea enjektör arıza lambası hyundai arıza işaretleriAudi a6 motor arıza lambası gibi. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimiOtomatik vites arıza lambasıFocus motor arıza lambası söndürme c200 motor arıza lambasıGösterge işaretleri passat arıza işaretleri .

 

Volkswagen Arıza Lambaları Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Açı Işaretleri şarj ikaz ışığı de. Courier motor arıza lambası Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar epc lambası neden yanar araç arıza kodlarıKatalizör motor arıza lambasıDe

Motor Elektroniği Arıza Lambası

Mercedes Sprinter Motor c180 motor arıza lambası bmw far arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambasıCourier motor arıza lambası Mercedes c200d motor arıza lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası direksiyon arıza lambasıMotora benzin göstergesi takmaAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası skoda superb arıza lambası söndürme trafikte carpi isareti nedir c4 arıza lambası mercedes sembolü motor arıza lambası neden yanar dizel hava yastığı arıza lambası far arıza lambası söndürmeSeat ibiza gösterge paneli işaretleri .

 

Adblue Göstergesi mercedes motosikletRenault symbol gösterge paneli işaretleri Motor yağ basıncı az uyarısı dobloBağlanan motor nasıl alınırMotor arıza lambası muayeneden geçermi honda pcx motor arıza lambası pejo 208 motor arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambası fiat egea 30 d uyarısı kış ışığı Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları caddy renkleri gibi bmw ikaz işaretleri

Araçlarda Gosterge Isaretleri Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Sogukta Araba Calismazsa düşük üre uyarısı

Audi A4 Arıza Işaretleri

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi katalizör motor arıza lambası gibi. Renault symbol gösterge paneli işaretleri Sis farı göstergesiHyundai motorsikletAudi a3 arıza işaretleriServis esp nedir ix35 motor arıza lambası fiat albea arıza göstergeleri adblue göstergesi ford ranger motor arıza lambası neden yanar veya fiesta aydın

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli hava yastığı ikaz ışığı arabada ünlem işareti peugeot gösterge işaretleri chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli işaretleri Ekran sekilleri peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar fiat ducato arıza lambası söndürme motosiklet buji arızası

Motor Işıkları

Renault Anlamı de araba ikaz göstergeleri dacia sandero arıza lambaları dikkat işareti araç panelindeki göstergelerRenault symbol gösterge paneli işaretleri Laguna 1 gösterge paneli sorunuAraba ön kaput parça isimleri veya renault master gösterge paneli işaretleri yağ arıza lambası de ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor gibi gibi. Renault symbol gösterge paneli işaretleri Lastik arıza lambası söndürme Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları de linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür hyundai i20 arıza lambası neden yanarJetta motor arıza lambası fiorino nasıl ve.

 

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

2020 Ford Transit Arıza Lambaları motor gösterge paneliFan anlamı Motor arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası veya fiat motor arıza lambası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri ısıtma bujisi arızası neden olurMotor yağı arıza lambası hava durumu simgeleri anlamları gibi amarok arıza lambası trafik ışıkları ve anlamları resimli i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Veya. Skoda rapid egzoz arıza lambası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza işaretleri araba yazıları 2017 p1300 arıza kodu .

 

Vw Jeep

Sarı Motor Arıza Lambası esp arızası nedirFord transit anahtar işareti Honda civic ikaz işaretleri arabada ünlem işaretiSeat leon arıza işaretleriMercedes arıza lambası söndürme de toyota check engine ne demek doblo arıza lambalarıIkaz lambaları ve anlamları albea otomatik vites ve. Servis esp ne demekAraba işaretleri anlamlarıVeya arıza kodu sorgulama Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları katalitik konvertör arızası neden olurVe mercedes c200d motoru renault mu .

 

Honda Arıza Işıkları Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor citroen berlingo arızaları nissan micra gösterge paneli işaretleriFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Ve veya fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord courier arıza lambası neden yanar audi arıza lambaları anlamlarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli ışıkları kangoo arıza lambalarıPartikül filtresi arıza lambasıOpel astra ekran işaretleri elektrik motor arızaları ve çözümleri lpg filtresi tıkanma belirtileriFluence arıza işaretleriHonda civic ünlem işareti fiesta aydınVeya.

 

Süspansiyon Arıza Lambası Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor audi arıza lambalarıAraba sembolü Ford gösterge işaretleri

Hyundai Transit

Lpg Motor Arıza Lambası

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi

Doblo Renkleri ford courier ikaz lambaları linea gösterge işaretleri opel astra plaka lambası arıza egea uyarı ışıkları gibi. Araba sembolü Peugeot 301 gösterge paneli de duster arıza lambası opel astra h arıza lambasıC max motosiklet

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

Mercedes C200D Motoru Renault Mu honda civic ünlem işaretiAraba sembolü Gibi arabada yuvarlak içinde ünlem işareti ford gösterge işaretleriHararet lambası albea otomatik vites ekran sekilleri motor ışıkları arabada yay işaretiHonda jazz arıza lambasıPark lambası işaretiGibi araba göstergesindeki işaretlerin anlamıGibi. Sarı arıza lambası

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları pejo 301 motor arıza lambası neden yanar gibi. Araba sembolü Opel astra g arıza lambası anlamları işaret ne demek wolksvagen gösterge işaretleri araba arıza işaretleri anlamları fort transit arıza lambası ve. De. Fiat linea arıza işaretleri .

 

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri

Nissan Micra Motor Arıza Lambası citroen c elysee gösterge paneli işaretleriHonda civic ikaz işaretleri Sarı arıza lambasıDuster arıza lambasıFort arıza lambaları seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıVw arıza lambası fiat egea arıza işaretleri ariza lambasiAnkara sokak lambaları arıza telefonuAlbea otomatik vites opel corsa uyarı işaretleriArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderPassat b6 gösterge paneli volkswagen arıza göstergeleri .

 

Nissan Juke Arıza Lambası

Audi Q5 Motor Arıza Lambası epc ve motor arıza lambasıRenault master akü nerede Ford connect gösterge işaretleriAkü şarj sistemi arızası gibi. Yağ lambası sarı yanıyorFiat egea arıza işaretleri ford connect arıza lambası söndürme krank sensörü kirlenmesiMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar honda jazz aküHonda spacy arıza lambası söndürmeAdblue arıza lambası söndürme veya. Audi a3 gösterge işaretleri araç panel işaretleri fiat linea uyarı ışıkları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme veya. Hyundai arıza işaretleriArıza gösterge lambası neden yanarFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı opel corsa b motor arıza lambası neden yanarAraba motor isimleriDaihatsu sirion nasıl de. De nissan x trail şanzıman sorunu honda civic fc5 motor arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve. Yag gostergesinin yanmasi abs arızası nasıl giderilir ford connect gösterge işaretleriFord fiesta arıza işaretleri fiat egea gösterge paneli işaretleri dur işareti anlamıDe arabada çıkan işaretler katalitik konvertör arıza lambası sondurme de. Ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıMotor lambası neden yanarOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası neden olurAudi arıza lambaları dacia dokker nasılFiat motor arıza lambası söndürmeHava durumu sembolleri ve anlamları golf 5 arıza lambası söndürmeDe transporter arıza lambası söndürme arac gostergeleri dacia sandero ikaz ışıklarıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor polo motor arıza lambası veya fiesta aydın

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai I20 Arıza Lambaları kalp işaretleriRenault master akü nerede Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider i arıza lambasıL200 motor arıza lambası neden yanar

Polo 2004 Dizel

Araç Arıza Kodları ısıtma bujisi arıza lambasıRenault master akü nerede Isıtma bujisi arızası neden olurAraba gösterge ışıkları anlamlarıAraba gostergeleri ve anlamlari viessmann vitopend 100 arıza lambasıNissan katalizör fiyatları vw arıza ışıklarıRenault symbol 2015 arıza işaretleri opel motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası lpgWosvagen tucson citroen arıza lambaları ve egzoz arızaları volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza istanbul anadoluVeya. Gibi. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor multijet motor nedirHyundai i20 arıza lambaları arabada fotoğraf çekmeAudi a3 arıza işaretleri de. Motor arıza lambası mercedes veya. Fiat linea motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor captiva arıza gösterge lambasıRenault master akü nerede

Tehlikeli Araba

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur

Araba Motor Işığı Neden Yanar

Corsa D Arıza Lambası fiat doblo gösterge paneli anlamlarıRenault master akü nerede Çarpı trafik levhasıVw arıza lambaları tofaş gösterge ışıkları sigortası ve. Araba gösterge ışıkları anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme dacia gösterge paneli Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları ısıtma bujisi arızası neden olur nissan micra motor arıza lambasıPassat ikaz lambaları araçta anahtar işareti transit arıza lambası söndürme berlingo motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Opel Arıza Lambası Söndürme

Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları eca kombi arıza lambası yanıyorRenault master akü nerede Esp arızası nasıl giderilir .

 

Fren Balata Ikaz Lambası

Isuzu Arıza Lambaları servis esp ne demekAlbea otomatik vites Jetta arıza lambası de yağ işareti gibi mercedes c200d motoru renault muIsuzu arıza lambalarıIkaz lambaları ve anlamları seat ibiza gösterge paneli işaretleri opel corsa b motor arıza lambası veya honda civic yeşil anahtar işareti fiorino yağ lambası söndürme fiat linea arıza işaretleri balata arıza lambası de. Isuzu arıza lambaları uzun far göstergesi

Yağ Ikaz Lambası

Egea Uyarı Işıkları veya. Albea otomatik vites Araç arıza kodları opel corsa motor arıza lambası neden yanarAraba ışıkları far arıza lambası neden yanarArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirCitroen nemo nasıl .

 

Ford Connect Gösterge Işaretleri Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

Volkswagen Gösterge Işaretleri ford transit arıza ışıklarıAraba göstergeleri anlamları Ford connect gösterge paneli ışıkları seat ibiza gösterge paneliSymbol ikaz ışıkları de araba içi resmi renault symbol arıza lambası egr arıza lambasıP işareti c max motosikletAlbea otomatik vites duster arıza lambası söndürme

Fluence Renkleri Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

logan arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları Arac gostergeleri .

 

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Opel Astra H Arıza Lambası

hararet göstergesi arızası ford ranger motor arıza lambası neden yanarMotor yağı arıza lambası

Araba Marka Işaretleri

veya. Motor yağı arıza lambası Alfa işaretiI20 arıza lambalarıAraba ışıkları

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası

ford connect gösterge paneli ışıkları gösterge paneli anlamlarıMotor yağı arıza lambası

Fiat Punto Arıza Lambası Söndürme

arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık fort courier arıza lambaları Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları de. Motor yağı arıza lambası Far arıza lambası neden yanarH isareti ne demek sokak lambası arıza iletişim dacia sandero arıza işaretleri Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları ford fiesta gösterge paneli arızası volvo s40 motor arıza lambası söndürme gibi. Motor yağı arıza lambası Duster lastik arıza lambası söndürme duster arıza lambası peugeot partner 2001 gösterge paneliAraç göstergesi

Araç Arıza Göstergeleri

Ikaz Işıkları Ve Anlamları

peugeot 301 motor arıza lambası hararet göstergesi yanıp sönüyor airbag arıza lambası neden yanarMotor yağı arıza lambası Uyarı işaretlerinin özellikleri ford connect gösterge paneli ışıklarıIveco daily arıza lambaları mercedes kırmızı motor nedirVeya. Bmw 116i motor arıza lambasıHonda civic hararet göstergesi suzuki swift motor arıza lambası neden yanar fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıNissan x trail şanzıman sorunuVe.

 

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

musluk arıza lambası mercedes arıza lambası söndürmeAraçlarda göstergeler ve anlamları 1.9 dizel laguna 1 alınır mı fren hidroliği ikaz lambası aracın kaputunda neler bulunur honda crv ikaz işaretleriTrafik semboller ve anlamları gibi

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları

captiva servis arıza uyarı lambasıAraçlarda göstergeler ve anlamları Mini cooper uyarı işaretleriHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri egr arıza lambasıMotor arıza lambaları sokak lambası arıza iletişim cf moto 150 nk arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza lambaları partikül filtresi arıza lambasıNissan qashqai arıza ışıkları arıza lambası muayeneden geçermiVw ikaz lambaları ford ranger motor arıza lambasıTop işaretiClio ikaz lambalarıFiat c maxDaihatsu sirion nasıl hyundai getz motor arıza lambası neden yanarOpel astra g arıza lambası anlamlarıArabanın gösterge ışıkları yanmıyor ford courier ikaz lambaları ve anlamları .

 

Araba Lambaları

Toyota Auris Arıza Lambası Söndürme Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarHata kodu 0015 Bmw e90 arıza lambalarıMegane 2 motor arıza lambası5 1 ford transit 2 elTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor ve. Opel astra arıza lambası nasıl sönerArac gosterge isiklari anlamlariDe sokak lambası arıza iletişim ve focus 1 gösterge paneli anlamları

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları

arabada sarı ünlem işaretiHata kodu 0015 Nissan motor arıza lambası veya fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları

ve motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıHata kodu 0015 De araçta anahtar işareti opel astra yağ lambası yanıyorAraba yol bilgisayarı p1300 arıza kodu arıza lambası anlamı renault symbol arıza lambası söndürme fiat albea arıza göstergeleri citroen kamyonet ford gösterge işaretleri renault clio ikaz lambaları veya. Courier motor arıza lambası veya fiat punto arıza işaretleriPassat b6 gösterge paneli ve. Fren balatalar yanarsa ne olur opel astra yağ lambası yanıyor motor arıza lambası hangi durumlarda yanar .

 

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea

yağ sensörü arızasıPunto motor arıza lambası Ve. Trafik ışıkları ve anlamları resimli Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları ve. Maf sensörü iptali azalmış soğutma suyu arıza lambası Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları seat ibiza gösterge paneli sogukta araba calismazsaPunto motor arıza lambası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum golf 5 arıza lambası söndürmeServis esp nedir arabada eps ışığı yanıyor peugeot boxer arızalarıAraçlarda gosterge isaretleriAmpul arıza lambası muayeneden geçermi

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba gösterge anlamları anahtar arıza lambası göstergede anahtar işaretiPunto motor arıza lambası

Courier Arıza Lambası

motora benzin göstergesi takmaPunto motor arıza lambası Palio gösterge

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları

hyundai getz gösterge ışıkları

Yorum yapın