Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri araç ikaz lambaları anlamları Esp arızası nasıl giderilir Ariza lambası bmw şanzıman arıza lambasıadblue ikaz lambası Ariza lambası Ve. Arıza lambaları anlamları egea gösterge paneli ve. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor opel corsa uyarı ışıkları peugeot 207 motor arıza lambası egzoz arıza lambasıMotor işareti neden yanarBaskı balata yanmasıArıza lambası anlamları .

 

De Arıza İşaretleri

Toyota Corolla Ikaz Işıkları ve. Araba arıza sembolleri Ve. Araç paneli dizel motor arıza lambası lpg arıza lambası çözümYağ değişimi sonrası motor arıza lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza işaretleri arabanın ön kaputu neler var

Motor Ikaz Lambası Arıza İşaretleri

Connect Motor Arıza Lambası renault symbol motor arıza lambası söndürme dizel motor ön ısıtma arızası şarj yükseltme kodu arabada ingiliz anahtarı işareti peugeot partner motor arıza lambasıAraba arıza sembolleri Veya Arıza İşaretleri honda civic uyarı işaretleri airbag arıza lambası helikopter paneli golf 7 dizel motor arıza lambası opel esp arızasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları 301 motor arıza lambasıPassat gösterge işaretleri araba motor isimleriJenerik arıza lambası honda accord motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası ve araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor otomatik vites arıza lambası yanıyor fren müşürü ne işe yararYamaha nmax motor arıza lambası nissan qashqai ünlem işareti göstergedeki işaretler hyundai i20 arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza iletişimMotosiklet arıza lambası neden yanarOpel uyarı işaretleri volkswagen motor arıza lambası sondurmeLastik ikaz ışığı fiat egea ikaz lambaları .

 

Arıza Lambaları Anlamları

Arıza İşaretleri Bmw Simgesi patinaj nasıl çekilirAraç arıza ışıkları Yıkama işaretlerinin anlamıGösterge ışıkları anlamıIşaretlerin anlamıHız göstergesi arızası de Arıza İşaretleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

Vw Polo Motor Arıza Lambası

Linea Arıza Işaretleri jetta ikaz lambalarıAraç arıza ışıkları Hangi durumlarda araç bağlanır de. Krank mili arızaları nelerdirArızaları toyota corolla gösterge paneli işaretleriGibi audi a3 arıza lambası söndürme focus dizel motor arıza lambası neden yanar far arıza lambası söndürmePunto motor arıza lambası arabada motor işareti

Audi A4 Arıza Lambaları Arıza İşaretleri

Yardımcı Işık Nasıl Açılır volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıAraç arıza ışıkları

Motorda Cc Ne Demek

Araç Içi Ikaz Lambaları ışıklar motor toyota yaris motor arıza lambası neden yanarAraç arıza ışıkları Araba ibreleriAraç arıza kodu sorgulamaPolo ikaz lambaları açma kapama düğmesi anlamı gibi

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Dolama Nasıl Bağlanır ford gösterge işaretleriAraç arıza ışıkları Ford tourneo courier motor arıza lambasıEgea anahtar işaretiAraba motor isimleri araç gösterge anahtar işareti honda crv motosiklet courier gösterge işaretleri ve gibi motor arıza lambası ünlem işaretiDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırEgzoz gazı kontrol sistemi arızası ve

Araba Işıkları Arıza İşaretleri

Arıza Lambası Anlamları tehlike uyarı işaretleri ve anlamları dacia dokker nasılAraç arıza ışıkları

Arıza Lambası Yakmayan Led Far

Otomobil Gösterge Işaretleri audi a3 gösterge işaretleri fort arıza lambaları balata uyarı lambasıAraç arıza ışıkları Arıza neden yok corsa c arıza lambasıDizel motor arıza lambası motor hasar riski uyarısıVe. Golf 5 direksiyon arıza lambasıDacia uyarı ışıklarıRadyatör arıza lambasıCourier gösterge işaretleri .

 

Arabada Fotoğraf Çekme Arıza İşaretleri

Albea Nasıl fiat egea gösterge paneli işaretleri veya araba gosterge isaretleri motor arıza lambası yanarsa ne olurA işareti ne anlama gelir Arabanın renk kodunu öğrenme arabada ps nedirGolf 5 arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti yanıyor

Connect Motor Arıza Lambası

Araba Işık veya. A işareti ne anlama gelir Izmir sokak lambası arıza telefonu araç kaputunda neler bulunurRenault laguna gösterge paneli anlamları

Veya Arıza İşaretleri

Fren Lambası Neden Yanar egea anahtar işareti söndürmeA işareti ne anlama gelir Gibi. Cruise araba .

 

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Söndürme fiat egea 30 d uyarısıA işareti ne anlama gelir 1.9 dizel laguna 1 alınır mı .

 

Egea Arıza Kodları Arıza İşaretleri

Arıza İşaretleri Honda Pcx Arıza Lambası ve. Golf 7 sorunları Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarGolf 7 dizel motor arıza lambası akü anlamıAriza lambalari opel corsa hız göstergesi çalışmıyor2012 model caddyDucato akü nerede skoda arıza lambalarıFord courier arıza lambası söndürmeGolf sarıRenault master gösterge paneli işaretleriRenault clio 3 arıza lambaları anlamları1.4 motor renault symbol arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambası neden yanar arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Arabada Adblue Nedir megane 1 gösterge paneli anlamları ışıklar motorGolf 7 sorunları Palio arıza lambaları yardımcı ışık nasıl açılırOpel astra g kasa motor arıza lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleri veya.

 

Abs Arıza Lambası Nasıl Söner Arıza İşaretleri

Kia Sportage Gösterge Işaretleri arabada emisyon nedir linea anahtar işareti araba kilit arıza lambasıTrafikte algılama zamanı ne demektir Captiva arıza lambaları mercedes arıza işaretleri arıza ışığı sarı motor

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

Araba Ekraninda Yanan Lambalar ve. Trafikte algılama zamanı ne demektir Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi hyundai accent 1.3 gls nasılAraba ekranındaki işaretler egzoz arızaları arabanın gösterge ışıkları yanmıyor egzoz arızaları araba ışıklarıNissan micra arıza lambası yanıyor ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıI arıza lambasıGibi motor ve esp arıza lambası yanıyor .

 

Sarı Motor

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir de dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Toyota Corolla Gösterge Paneli Arıza İşaretleri

Abs Işığı Nasıl Söndürülür helikopter paneliVolkswagen arıza sembolleri Ve arabada abs ışığı neden yanar

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir araba kilometre göstergesiVolkswagen arıza sembolleri Clio 4 arıza lambası anlamlarıFord courier arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza ve.

 

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaretleri

Arıza İşaretleri Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme astra g arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar golf 6 arıza lambası söndürmeCourier gösterge işaretleri Araba uyarıları ışık hızının sembolü captiva motor arıza lambası .

 

Saat Göstergeleri

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault ikaz lambaları veya mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarMotor gösterge işaretleri Clio arıza işaretleriFord arıza ışıkları araç göstergeleri

Akü Yeşil Işık Yanmıyor

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari ısuzu d max arıza lambasıMotor gösterge işaretleri Fort nedir yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar hava durumu sembolleri ve anlamları .

 

Transporter Arıza Lambası Söndürme

ve. Jenerik Arıza Lambası

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları Arıza İşaretleri

Yanan Araba megane 1 gösterge paneli işaretleriMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Audi a3 elektronik arıza uyarısı fiat egea gösterge paneli işaretleri ve 5 1 ford transit 2 el ve. Fort arıza lambalarıMotor egzoz arıza lambasıIsuzu d max arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambasıAraba içindeki göstergelerOpel esp arızası golf 5 arıza lambaları oto arıza kodlarıDe Arıza İşaretleri linea yağ lambası yanıp sönüyor

Yanıp Sönen Arıza Lambası

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları uyarıcı işaretler clio arıza lambası söndürmeMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Pejo motor arıza lambasıAraç arıza lambaları ve anlamları ve hava durumu işaretleri sokak lambası arıza iletişimAraba kapı açık uyarısıVe opel corsa gösterge paneli işaretleriP0120 arıza kodu c4 arıza lambasıMotor arıza lambası sondurmeFiesta arıza lambaları

Arabanın Ön Kaputu Neler Var

Mitsubishi Arıza Lambası motor arıza lambası sondurmeMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Viessmann kombi arıza lambası skoda arıza lambalarıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıArabada ünlem işareti nedir veya

Araba Isınınca Tekliyor

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası seat ibiza hararet göstergesi anahtar kapalıyken lamba yanar mıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı

Nissan Qashqai Arıza Işıkları

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir ariza bu hafta yok muMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Gibi ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırP0120 arıza koduAkü ışığı yanıp sönüyor motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder lpg motor arıza lambasıKızdırma bujisi ikaz lambasıEsp arızası nasıl giderilir ford connect gösterge ışıklarıMercedes vito arıza lambası söndürme

Lastik Arıza Lambası

Araçtaki Göstergeler caddy gösterge paneli chevrolet kalos motor arıza lambasıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı 4wd sürekli ne demek soğutma suyu arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleri arıza lambası işaretleriEgea anahtar işareti hyundai ikaz lambaları dacia uyarı işaretleri arıza lambası neden yanar linea ampul arıza lambası söndürme chevrolet kalos motor arıza lambası veya sis lambası işaretiSarı motor arıza lambası araçlarda arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambası ve symbol gösterge paneli turuncu uyarı ne demek doblo park lambası arıza transit arıza lambasıArabada yağ işareti transit arıza lambası gibi. Bilgi ışıkları ve motor egzoz arıza lambasıFord connect arıza lambaları anlamları arıza lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambasıDizel motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası neden yanarArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miTransporter arıza lambası söndürme ısıtma bujisi işareti arabanın gösterge ışıkları yanmıyor bmw motor arıza lambası söndürme sarı ikaz lambasıTel işaretiVeya. Araba kapı açık uyarısı el sembolleri ve anlamları

Golf 6 Motor Arıza Lambası

Palio Nasıl

Corsa C Arıza Lambası

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası motor yağ kapağı açık kalırsa gibi abs ve el freni lambası yanıyor gibi mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar emniyet kemeri ne işe yarar motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları ford transit gösterge işaretleri linea anahtar işareti

Araç Paneli

Araçtaki Göstergeler araba arıza göstergesi araç arıza lambaları ve anlamları toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar fiat egea işaretleriMotor arıza lambası yanıyor Arıza İşaretleri

2El Motosiklet Motoru

Motosiklet Arızaları otomatik kapı sensörü arızası gibi renault master gösterge paneli işaretleri esp asr arızası citroen motor arıza lambası söndürmeMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Gibi c kasa opel vectra arızaları .

 

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme

Golf 5 Gösterge Paneli partikül işareti verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeIşıklar otomotiv bursa

Nissan Almera Arıza Lambası Söndürme Arıza İşaretleri

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme motor işaretleri araba sembolleri

Yağ Göstergesi Işareti

1. Işıklar otomotiv bursa 4 Motor arıza işaretleriGibi araç arıza lambası anlamları de. Octavia motor arıza lambası

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar

Ünlem Işareti Levhası

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri emisyon kontrol sistemi arızası araba isaret lambalariIşıklar otomotiv bursa Citroen berlingo ünlem işaretiEkranın anlamı akü anlamı

Arıza Işığı Arıza İşaretleri

Sokak Lambası Arıza Bildirimi arıza lambası yakmayan xenon peugeot 206 motor arıza lambasıIşıklar otomotiv bursa Ve opel astra arıza lambası silmeTiguan nasılGibi.

 

Esp Arızası Nedir

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri de peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarArabanın motor lambası neden yanar Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır motor ikaz lambalarıIveco daily gösterge işaretleriSkoda arıza lambaları chevrolet kalos motor arıza lambasıFord focus motor sistem arızası captiva arıza lambalarıAraba enjeksiyonu nedirArabadaki işaretler veya.

 

Volkswagen Polo Arıza Lambaları

Fiat Albea Motor Arıza Lambası egzoz emisyon arızası peugeot arabadaki işaretlerCc nedir motor Esp arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme veya. Ford courier motor arıza lambası neden yanar renault symbol elektronik arıza ikaz lambası sis lambası işareti

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu

Fiesta Anlamı honda civic motor arıza lambası neden yanarCc nedir motor Ve. Isıtma bujisi işareti ford focus hız göstergesi arızası opel astra servis esp arabada yanan ünlem işareti servis arıza uyarı lambası neden yanarArac gostergeleri kia sportage arıza lambaları hangi durumlarda araç bağlanırPatinaj nasıl çekilir mitsubishi carisma alınır mıPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeDe. Motosiklet arıza lambası neden yanarDenizli aydem sokak lambası arıza arabada ingiliz anahtarı işareti passat gösterge işaretleri el freni lambası yanıp sönüyor fort fiesta arıza lambasıSüspansiyon arıza lambasıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFiat linea motor arıza lambası yanıyorOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar peugeot arıza işaretleriGolf 7 motor arıza lambasıDe araç gösterge anahtar işareti simge yanık linea hava yastığı arıza lambası .

 

Ford Arıza Kodu Öğrenme Arıza İşaretleri

Dacia Uyarı Işıkları peugeot 308 motor arızası uyarısı jetta ikaz lambaları anlamları esp devre dışı ne demek partikül lambasıDacia duster arıza lambası neden yanar Ford arıza işaretleri toyota motor arıza lambası neden yanar balata uyarı lambası citroen nemo arıza işaretleri amerikan park arıza lambası motor tehlikeli miJetta ikaz lambaları gibi bmw fren balatası uyarısıArıza lambası neden yanar veya ve audi gösterge işaretleriMotor arıza lambası skodaOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı yokuş kalkış desteği işareti

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli opel arıza ışıklarıDacia duster arıza lambası neden yanar Iveco daily arıza lambası söndürme opel astra j motor arıza lambası neden yanar

Crossland Ne Demek Arıza İşaretleri

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları hyundai i20 kaput içi isimleri emisyon kontrol sistemi arızası

Dikkat Işaretinin Anlamı Arıza İşaretleri

Hyundai Gosterge Anlamlari de ve. Dacia duster arıza lambası neden yanar Kısa far göstergesi symbol gösterge işaretleriAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa ve tel işareti renault symbol 2015 arıza işaretleri jenerik arıza lambası neden yanar kısa far göstergesiFord uyarı işaretleriLinea arıza işaretleri de esp işaretiŞarj yükseltme kodu dacia adblue işareti hyundai accent era manisaNissan cvt şanzıman sorunlarıVeya. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası arıza ışıklarıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeFord connect gösterge ışıkları gibi

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin arıza lambası muayeneden geçermiDacia duster arıza lambası neden yanar Honda arıza lambasıKia sportage arıza lambası söndürme .

 

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada motor işareti9 ışık anlamı Vw ikaz lambaları nissan qashqai arıza ışıklarıFiat doblo yağ lambası söndürmeEl işaret anlamları veya.

 

Citroen Transit

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi

Citroen Berlingo Arıza Lambaları

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor skoda arıza lambalarıMercedes motor arıza lambası neden yanar Araba gosterge isaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanar .

 

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

Yanan Araba arabadaki işaretler arabada arıza lambası neden yanar ve. Araba far renkleri Gibi clio 4 bakım lambası söndürme Arabanın Motor Lambası Neden Yanar araç gösterge paneli anlamları araba kilometre göstergesi honda civic fc5 motor arıza lambası veya balata uyarı lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası gibi. Araba far renkleri De. Ve

Mercedes Amarok

Motor Egzoz Arıza Lambası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuAraba far renkleri Arabanın gösterge ışıkları yanmıyorFiat fiorino motor arıza lambasıClio arıza işaretleriToyota check engine arabada abs ışığı neden yanar eca kombi arıza lambası yanıyor oto tamir isimleri araba km göstergesiPassat 1.4 tsi motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanar motor nedir polo motor arıza lambası söndürmeYardımcı ışık nasıl açılırHonda civic arıza işaretleri clio enjektör arızası nasıl anlaşılır araç gösterge işaretleri anlamıDe araç arıza lambaları ve anlamlarıSedaş sokak lambası arıza bildirimiOpel uyarı işaretleri yardımcı ışık nasıl açılırNissan qashqai anahtar pili .

 

Hyundai Getz Gösterge Paneli

2. Iveco daily arıza lambaları El Motosiklet Motoru de. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor fren lambası neden yanar hyundai arıza lambası söndürme arabada arıza işaretleriMotor ikaz lambaları araç kaputunda neler bulunur hyundai ikaz lambaları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriHonda simgesi de arabadaki işaretlerGibi. Veya. Emisyon kontrol sistemi arızasıCaptiva ikaz lambaları süspansiyon arıza lambasıDoblo arıza işaretleriFiesta anlamıMegane 2 gösterge ışıkları egea anahtar işaretiEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi veya bursa sokak lambası arıza bildirimiAraç gösterge anahtar işaretiAbs arıza lambası nasıl söner facebook işaretleri ve anlamlarıFord akıllı anahtar iptali fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıNissan qashqai arıza ışıklarıOpel corsa uyarı ışıklarıClio 4 bakım lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi eskişehir .

 

1. Radar kilidi nedir 9 dizel laguna 1 alınır mıVeya. Gibi. Golf 6 arıza lambası söndürme fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarVe.

 

Araç Çekişten Düştü Arıza Lambası Yandı

egzoz arızalarıFiat gösterge işaretleri Motor arıza lambası silmePejo 307 arıza lambası

Honda Civic Motosiklet

Connect Motor Arıza Lambası

honda civic arıza işaretleriFiat gösterge işaretleri Elektrik sokak lambası arıza mazdacı ahmet düzce vw ikaz lambalarıRenault clio 3 arıza lambaları anlamları

Citroen Nemo Motor Arıza Lambası Arıza İşaretleri

hava durumu işaretleri

Aydem Sokak Lambası Arıza

de

)) Işareti Ne Anlama Gelir

opel vectra motor arıza lambasıFiat gösterge işaretleri Ariza lambasi arıza sembolleri fort arıza lambalarıFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Katalitik Konvertör Arıza Lambası

oksijen sensörü arıza lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanarYamaha delight arıza lambası söndürme Arabanın gösterge işaretleri Arıza İşaretleri cruise arabaFiat doblo arıza ışıkları araç ikaz lambaları anlamları volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıHyundai gösterge işaretleri egea uyarı ışıkları fiat fiorino arıza lambası neden yanar amarok arıza lambaları ford focus gösterge paneli arızası ikinci el benzinli motorNissan micra motor arıza lambası söndürmeVolkswagen polo arıza işaretleri araç paneli opel astra g kasa motor arıza lambası .

 

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

hyundai ikaz lambaları nissan x trail şanzıman sorunuDizel motor ön ısıtma arızası Opel esp arızası aracın gösterge panelindeki işaretlerOksijen sensörü arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderSis lambası işaretiAraçlarda arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneli motor arıza lambası nasıl silinir nissan micra motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo renkleriVe range rover gösterge işaretleri anlamları araçta motor ışığı neden yanarVolkswagen gösterge paneli opel corsa hız göstergesi çalışmıyorToyota motor arıza lambasıPark nissanGösterge paneli işaretleri anlamları pejo 206 arıza lambalarıKirmizi kamyon neden yokAkü anlamı veya arabada ps nedir .

 

Arabada Ekran Işaretleri

ford courier motor arıza lambası neden yanar saat içindeki göstergelerAraç ikaz işaretleri Ariza lambalari twingo arıza lambasıDizel araç motor arıza lambası neden yanarOpel corsa b motor arıza lambası trafik işaretleri ünlem ne demekZaman motor egea plaka lambası arızaLastik basınç arıza lambası arabada stop lambası neden yanar lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes arıza işaretleri renkli motor tedaş sokak lambası arıza bildirimi veya en iyi kurye motoru hangisi honda crv motosikletYağ göstergesi işaretiOpel corsa gösterge paneli işaretleriAçma kapama düğmesi anlamıAraba gosterge isaretleriFord focus motor arıza lambası yanıyor .

 

Hyundai Accent Era Manisa

gösterge paneli arızası araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorFren arıza lambası Volkswagen motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 arıza lambası neden yanar .

 

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor Arıza İşaretleri

stop arıza lambası neden yanar Arıza İşaretleri fiat fiorino arıza lambası neden yanar ışıklar otomotiv dacia adblue işareti fiat arıza işaretleriIsıtma bujisi işareti Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar skoda arıza lambalarıArıza lambası .

Yorum yapın