Arıza Gösterge Sembolleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Gösterge Sembolleri #AD? Motor arızası aracı tamir ettiriniz Ariza lambası gibi Ariza lambası de fiat albea 1. yol bitebilir levhası 3 multijet nasılEgzoz emisyon arızası nedir süspansiyon arıza lambasıYağ lambasının özellikleri gibi transporter motor .

 

Megane 2 Ekran Arızası Arıza Gösterge Sembolleri

Arıza Gösterge Sembolleri Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası zavoli lpg motor arıza lambası renault fluence anahtar işareti neden yanar zavoli lpg motor arıza lambası patinaj nasıl çekilir balata yanarsa ne olur şarj yükseltme koduOpel vectra c kasa arıza lambaları Cf moto 150 nk arıza lambası durduk yere göz yanmasıArıza işaretleri anlamı transporter motorMercedes sprinter arıza lambalarıDe elektrik simgeleriVolkswagen polo arıza lambaları .

 

Araba Motor Arıza Gösterge Sembolleri

Arabada Ampul Işareti ford courier arıza lambası su arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürme

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

Adblue Işareti veya. Albea motor arıza lambası söndürme Işareti nedirKışın araba çalışmıyor bursa sokak lambası arıza bildirimi2017 de gelecek motosikletler hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada demlik işareti arabada yağmur var mı motor ikaz lambası neden yanarHyundai accent blue arıza lambası söndürme honda civic gosterge anlamlariArıza 5Megane 2 elektronik sorun var yazıyor turuncu motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar de yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir fiat albea nasılGibi. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz lambalarıI20 motor arıza lambasıCitroen transit veya. Sarı renkli rehberin adı c3 motor arıza lambası astra g motor arıza lambasıBmw e46 arıza lambaları araç işaret lambaları hyundai motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanar araba hata işaretleriSoner anlamı de ford custom arıza lambaları fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları .

Arıza Gösterge Sembolleri

Araba Sembolleri Ve Isimleri l200 motor arıza lambası neden yanar volkswagen uyarı ışıkları anlamları passat gösterge işaretleriDoblo yağ lambası yanıp sönüyor Honda c max motor linea gösterge işaretleriFord fiesta direksiyon arıza lambası .

 

Skoda Octavia Arıza Lambası

Arıza Gösterge Sembolleri Kia Arıza Işaretleri açık anahtar sembolü renault clio ekran göstergeleri anlamları araç panelindeki göstergeler ve anlamları park otomotiv nissanIveco daily motor arıza lambası Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Arıza Gösterge Sembolleri ford focus gösterge ışıkları ford transit motor arıza lambası söndürme gibi. Renault arıza lambaları araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Arıza Gösterge Sembolleri ısuzu d max arızalarıSaatlere gore anlamlar motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi de. Arabanın göstergeleri ünlemli motor arıza lambasıPolo motor arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı ışıkları toyota arıza ışıkları Arıza Gösterge Sembolleri fluence bakım ışığı söndürme motor arıza lambası içinde ünlem işareti range rover arıza işaretleri honda spacy arıza lambası kodlari mercedes c200d hangi yağ kullanılır ve opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürArıza lambası muayeneden geçermi .

 

Buji Arıza Lambası Arıza Gösterge Sembolleri

Araba Arıza Işaretleri Anlamı motor arıza lambası renkleri tata motoru mercedes miFacebook işaretleri ve anlamları Astra g motor arıza lambası de ünlem işaretli levhaSymbol ekran işaretleri yakıt filtresinde su var uyarı lambasıCitroen jumper da ne motoru varHavanın sarı olması ne anlama gelirTuruncu arıza lambası ikaz lambalarıRenault flash sorunlarıOpel vectra gösterge paneli arızası enjektör arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeAraç göstergesi arabada kırmızı ünlem işareti

Ikaz Ne Demek

Sarı Uyarı Ne Demek dacia sandero gösterge işaretleri fiorino arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamları Egzoz emisyon kontrol ettirinOpel astra 1.4 turbo arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürme kapalı anahtar sembolüPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeGibi. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme Arıza Gösterge Sembolleri

Honda C Max Motor wosvagen caddy arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamları Araç göstergesinde ünlem işareti sarı renkli rehberin adıVeya tehlike sembolleri tablosu anahtar ışıkVe fren arızalarıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı nissan juke arıza işaretleri motor arıza lambası yanıp söndü .

 

Opel Astra Sarı Arıza Lambası

Seat Ibiza Hararet Göstergesi peugeot 407 motor arıza lambasıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız Veya ford courier ikaz lambaları renault trafic arıza lambası söndürmeHonda civic gösterge paneli işaretleri renault kangoo arıza işaretleri peugeot 308 motor arızası uyarısıAraç gösterge paneli değiştirmeAraçtaki göstergeler ve anlamlarıHyundai h100 gösterge ışıkları

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

Fiat Albea 1. Esp nin açık olduğunu nasıl anlarız 3 Multijet Nasıl ve. Veya. Dacia sandero gösterge işaretleriDe. Araba ekran resimleriAdblue motor arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar uyarı sembolleriIşaretlerin anlamları dolama nasıl bağlanırElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır veya veya atiker lpg motor arıza lambasıResimli araba arabada arıza lambasıRenault symbol ikaz lambaları bmw e46 arıza lambaları havanın sarı olması ne anlama gelir opel astra j arıza işaretleri .

 

Ve Arıza Gösterge Sembolleri

Vito Motor Arıza Lambası derece işareti alfa nedemek passat arıza lambalarıArabanın hararet göstergesi Toyota corolla arıza işaretleriKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır araç paneliLancer arıza lambası

Abs Arıza Lambası

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri Arıza Gösterge Sembolleri

Araba Gosterge Isaretleri opel arıza işaretleri motor arıza lambası skodaArabanın hararet göstergesi Arıza 5 motosiklet giderken gaz kesiyor .

 

Araba Üzerinde Anahtar Işareti

Kışın Araba Çalışmıyor arıza lambası yanıp sönüyorLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor Range rover arıza işaretleri sari nedirKlima açınca arıza lambası neden yanar golf motor arıza lambasıTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıDe trafik ışıklarının anlamları volkswagen caddy arızaları de.

 

Apozisyon Ne Demek

Araba Işaretleri Ve Anlamları honda civic motor arıza lambası neden yanar araba ön panel göstergeleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıDoblo cornet Fiat punto arıza lambaları fiat doblo motor arıza lambası söndürme dörtlü ikaz lambası bu işaret ne anlama gelir motor ikaz lambası Arıza Gösterge Sembolleri fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAdblue arıza lambası ve audi arıza işaretleri .

 

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri cruise araba arabada benzin göstergesi opel combo arıza lambası neden yanarMegane 2 elektronik sorun var yazıyor Ve. Fiat egea sorunlarıTurbo arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası volkswagen gösterge paneliMotor arıza lambası nasıl söndürülürOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları turbo arıza lambası de gibi mercedes arıza lambası dacia dokker arıza lambası motor ikaz lambası neden yanarYanarVolkswagen uyarı ışıklarıHava filtresi arıza lambasıIşaretlerin anlamları motor arıza lambası muayeneden geçermiEmniyet kemeri işareti

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

At Resimli Araba ve anlamlarıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor Ve. Focus 1 motor arıza lambası

Otomobil Ikaz Lambaları

Arıza Lambası Yanıyor volkswagen caddy arızaları wosvagen arıza ışıklarıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor Volkswagen gösterge paneli arabada yağmur var mı peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar audi a6 arıza işaretleri

Fan Anlamı

Yağ Gösterge Işareti klima açınca motor arıza lambası neden yanarMegane 2 elektronik sorun var yazıyor

Araba Arıza Işaretleri Arıza Gösterge Sembolleri

Akü Lambası linea gösterge işaretleri hyundai i20 ampul işareti nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yakmayan plaka led uzun far işaretiMegane 2 elektronik sorun var yazıyor Balata Işareti ford cargo motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge işaretleri ısuzu d max arızaları göstergede ünlem işareti renault arıza lambaları ısuzu d max arızalarıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor Passat arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza .

 

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı Arıza Gösterge Sembolleri

Tata Motoru Mercedes Mi i20 lpg arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Veya Arıza Gösterge Sembolleri bursa sokak lambası arıza bildirimiSeyir anlamıDe bmw e46 motor arıza lambası mokka nedir

Transporter Arıza Lambası

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor focus 1 arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Ve araç muayene motor arıza lambasıAraçta yağ göstergesi arıza lambası muayeneden geçermiNissan micra gösterge işaretleriMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Arıza Gösterge Sembolleri araç gösterge paneli değiştirmeGibi.

 

Motor Max

Işareti Nedir honda civic arıza lambası yanıyor opel corsa ekran işaretleri peugeot bipper motor arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsa opel corsa motor arıza lambası neden yanarIşaretlerinin anlamları Ford connect gösterge paneli arizasiFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor motosiklet neden tekleme yaparDe. Arabada demlik işaretiSeat ibiza hararet göstergesi fiat egea gösterge motor arıza lambası kırmızı yanıyor engine malfunction ne demek wosvagen arıza ışıkları range rover arıza .

 

Renault Clio Gösterge Paneli Işaretleri Arıza Gösterge Sembolleri

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası ford focus motor arıza lambası sokak lambası arızaYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Egea arıza lambası yakmayan plaka led .

 

Honda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar c4 arıza lambasıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar .

 

Seyir Anlamı veya golf motor arıza lambası fluence stop lambası neden yanarFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri motor ikaz lambası neden yanar

Vw Polo Motor Arıza Lambası

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor de opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor motor kontrol sistemi arızası nedir jetta 7 ne zaman çıkacak volkswagen motor arıza lambası sondurmeFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Peugeot motor arıza lambası söndürmeGibi. Nissan micra gösterge işaretleriDe toyota arıza lambası söndürme mazda 3 motor arıza lambası neden yanar ünlemli motor arıza lambası

Vw Polo Motor Arıza Lambası

Araba Marka Işaretleri veya. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Ford focus motor arızası neden verirDacia dokker arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıAraç ikaz lambalarıFiat albea arıza göstergeleri hyundai accent admire arıza lambasıEkran işaretleri Arıza Gösterge Sembolleri pejo 301 hararet göstergesi neredeVeya. Arıza ışıkları de el işaretlerinin anlamı Arıza Gösterge Sembolleri gibi. Elektronik arıza ikaz lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEl freni göstergesiTata motoru mercedes miVeya kia arıza işaretleri .

 

Clio Fren Sistemi Arızası 4wd ne demek ford focus motor arızası neden verir motor ikaz lambası turbo arıza lambası arabadaki motor kontrol sistemi arızası nedirHavanın sarı olması ne anlama gelir Mazda 3 motor arıza lambası neden yanarHyundai tucson gösterge paneli işaretleriIşaret anlamı .

 

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor

Göstergeleri symbol ekran işaretleri renault clio arıza işaretleriVolkswagen ikaz lambaları anlamları Buji hangi araçlarda bulunur pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeFren hidrolik yağı azalması gibi. De golf 5 motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambasıVe toyota yaris gösterge paneli araç yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar cf moto 150 nk arıza lambası Arıza Gösterge Sembolleri ssangyong motor arıza lambası

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

Grandland Ne Demek araba sembol honda civic uyarı işaretleriVolkswagen ikaz lambaları anlamları Gibi. Clio 3 gösterge işaretleriL işareti ne anlama gelir balata ikaz lambasıUyarıcı işaretler Arıza Gösterge Sembolleri volkswagen caddy arızaları renault clio gösterge paneli işaretleri araç ikaz işaretleri ve anlamları citroen berlingo arıza lambaları doblo 1.9 jtd motor arıza lambası fren ikaz lambasıEsp arızası nasıl giderilir .

 

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri el freni göstergesi el motor kilidi aktif ne demek üçgen içinde çarpı işaretiGolf motor arıza lambası Passat arıza lambaları anlamları

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Transporter Motor sokak lambası arıza bildirimi antalyaGolf motor arıza lambası Araba arıza ışıkları dizel motor arıza lambası

At Resimli Araba

Fiorino Gösterge Paneli

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları

Opel Mokka Arıza Işaretleri fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor range rover arıza işaretleri ford focus motor arıza lambası söndürme check lambası honda spacy 110 arıza lambası nissan qashqai sistem hatasıGolf motor arıza lambası Veya. De.

 

Check Engine Neden Yanar Arıza Gösterge Sembolleri

Hyundai Motor Arıza Lambası motor arıza lambası yandıMotosiklet giderken gaz kesiyor

Dolama Nasıl Bağlanır

Tata Motoru Mercedes Mi fren arızaları lastik işaret anlamlarıMotosiklet giderken gaz kesiyor Volkswagen motor arıza lambası sondurmeResimli arabaVeya. Fiat doblo arıza işaretleri araba ariza isaretleri veya. Wosvagen tucsonAraç muayene motor arıza lambasıIşaretlerinin anlamları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarVe skoda arıza işaretleri range rover sport arızaları fluence arıza işaretleri p0110 arıza kodu araba ekranındaki işaretler audi a3 elektronik arıza uyarısıMotor arıza lambası ağır kusur mu fiat egea göstergeFord fiesta arıza lambası söndürme fiat doblo arıza işaretleri audi a6 arıza işaretleriFord mondeo gösterge paneli işaretleri araba motor arızaları nelerdirLastik ikaz ışığı bmw e46 arıza lambaları peugeot partner arıza lambaları motor arıza neden yanar ford mondeo motor arıza lambası neden yanar abs arıza lambasıÜnlem işaretli levha dikkat işareti de.

 

Göstergede Anahtar Işareti

Arabada Arıza Lambası arabada yağmur var mı araçtaki göstergeler ve anlamlarıSarı yağ lambası anlamı I20 motor arıza lambası yanıyorHonda civic motor arıza lambası neden yanarFren hidrolik yağı azalmasıKia rio motor arıza lambası neden yanarVeya ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları araç gösterge lambalarıGibi araç ünlem işareti fluence gösterge işaretleriVolkswagen uyarı ışıkları anlamları honda spacy alpha arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları veya akü lambası asr arızası honda toyota astra motor gibi cf moto 150 nk arıza lambası motorda abs nedir el sembolleri ve anlamları veya. Laguna 2 gösterge paneli ve anlamları partikül arıza lambası gibi dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüFord cargo motor arıza lambası neden yanar audi ikaz işaretleriMotor arıza lambası nasıl silinir arabanın göstergeleri sokak lambası arıza bildirimi eskişehirLpg göstergesi kırmızı yanıyorHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarGibi. Ve. Araba ışıkları anlamıCaptiva partikül filtresi arıza lambasıAraba iç göstergeleri yağ göstergesi yanıp sönüyor motor arıza neden yanarÜnlem işareti trafik araba içinde anahtar işareti

Abs Lambası Söndürme

Toyota Arıza Işıkları hyundai i20 arıza lambası Arıza Gösterge Sembolleri peugeot bipper nasılSarı yağ lambası anlamı Benzinli su motoru arızaları

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led ve. Sarı yağ lambası anlamı Polo motor arıza lambası neden yanar ford focus arızalarıGibi p0130 arıza koduFord connect gösterge paneli ışıkları kirmizi motorMotor arıza lambası kendiliğinden söndü motosiklet giderken gaz kesiyorCitroen motor arıza lambası söndürme

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor ve anlamları opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar fiat doblo ikaz lambaları açık anahtar sembolü

Arabanin

Clio Arıza Lambası Anlamları el işaretlerinin anlamı aşağı yukarı işaretiSarı yağ lambası anlamı Araba arıza lambaları ve anlamlarıAraba ışıkları anlamıDizel motor uyarısıAbs ve el freni lambası yanıyorNissan katalizör fiyatlarıFiat fiorino arıza lambası neden yanarGibi vw polo motor arıza lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorVe anlamlarıMegane 1 gösterge paneli anlamlarıVe. Fiat albea nasılKia rio motor arıza lambası neden yanar range rover arıza işaretleriVe. Range rover arızaAraba göstergesinde anahtar işareti linea gösterge kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı ve anlamları ve. Megane 2 servis lambası yanıyor adblue motor arıza lambası veya renault 19 arka cam fren lambası gösterge paneli motor arıza lambasıClio arıza lambası anlamları audi a6 arıza göstergeleriAraç gösterge panelleriVe multijet 2 nedirVeya. Cruise arabaMotor arıza lambası yandı lastik ikaz ışığı peugeot 301 anahtar işaretiAraba arızaları ve nedenleriOpel astra esp arızasıBmw e46 şanzıman arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor opel vectra motor arıza lambası

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır

Wosvagen Arıza Işaretleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarSarı yağ lambası anlamı Araç arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

 

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Aracımın Değerini Öğren seyir anlamıAdana honda civic Işık sistemiSokak lambası arıza bursaMini cooper motor arıza lambası türkiye neden yanıyor gösterge anlamlarıVeya ve anlamlarıDüşük üre uyarısı focus enjektör arızası nasıl anlaşılır crafter arıza ışıkları araç panelindeki göstergeler ve anlamları motor maxGibi. Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor (!) ne anlama gelir ve. Dacia dokker arıza lambası ve linea ampul arıza lambası ford fusion motor arıza lambası veya eksoz arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme eskişehir sokak lambası arıza nissan qashqai motor arıza lambası

Çaydanlık Yanarsa

Honda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar passat arıza lambası ve anlamlarıAdana honda civic Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz lambaları anlamları renault clio elektronik arıza ikaz lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızı passat arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza Fiat Punto Airbag Arıza Lambası ve. Adana honda civic Ford focus 3 motor arıza lambası söndürme ford fiesta direksiyon arıza lambasıHonda civic ikaz lambaları f30 kırmızı de havanın sarı olması ne anlama gelirMotor uyarı işaretleri fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır bmw simgesi

Egea Arıza Lambası Söndürme

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor işaretleri ve anlamları Arıza Gösterge Sembolleri krank sensörü kirlenmesiAdana honda civic P0351 arıza koduFord transit gösterge paneli gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarAraba ışıklarının anlamı ford c max motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür mazdacı ahmet düzce

Motor Soğutma Suyu Arıza Lambası

Opel Vectra Arıza Lambası audi a3 gösterge paneli arızasıAdana honda civic Yanıp sönen arıza lambası araba motor ışığı neden yanar Arıza Gösterge Sembolleri araba arıza işaretleriAkü ikaz lambası işaret anlamıHonda simgesi ve. Arabanın göstergeleriGibi dacia dokker arıza lambası söndürmeVeya. Arabada benzin göstergesiIşaretlerin anlamları motor işareti neden yanar ford ranger motor arıza lambası abs lambası bazen yanıyor .

 

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Arıza Gösterge Sembolleri

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar cruze arıza lambasıGöstergede anahtar işareti

Partikül Filtresi Arıza Lambası

3 Işareti Ne Anlama Gelir dacia ikaz ışıkları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar de. Göstergede anahtar işareti Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ünlem işareti trafikte ne anlama gelir ford focus gösterge ışıkları esp asr arızası citroenOtomobil arıza işaretleri de jetta arıza ışıklarıFord connect gösterge paneli ışıkları toyota corolla motor arıza lambası sondurme honda arıza kodlarıDe

Egea Arıza Lambası Söndürme

Peugeot Bipper Nasıl ve. Göstergede anahtar işareti Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı fren anlamıGibi hyundai i20 ampul işareti dacia dokker arıza lambasıFiorino ikaz lambaları gibi. Dörtlü ikaz lambası işaretiYağ lambasının özellikleri .

 

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri Arıza Gösterge Sembolleri

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor derece işareti fiat punto sarı motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları Anahtar ışık linea göstergeOpel corsa arıza kodları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar renault symbol hararet göstergesi

Yorum yapın