Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur akü değişimi sonrası motor arıza lambası Opel corsa arıza lambasıhonda motor otomatik vites Ariza lambası Bursa sokak lambası arıza bildirimiAriza lambası Gibi. Opel vectra a kasa arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıAudi a3 arıza ışıkları mercedes vito motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo nasıl fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları citroen motor arıza lambası söndürmeClio 4 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası söndürme immobilizer arıza lambasıVeya. Lastik arıza göstergesi de. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar aracın gösterge panelindeki işaretler volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıRenault master gösterge paneli işaretleri connect arıza lambalarıGösterge panelinde ünlem işareti yaris motor arıza lambası emisyon arıza lambası neden yanarDizel şahinMotor arıza lambası yanma sebepleri

Opel Combo Arıza Lambası

arabada a/c ne demekSimge peugeotGöstergede ünlem işareti nedir gibi. Fiat linea gösterge paneli arızası veya. Bursa sokak lambası arıza bildirimiOpel corsa sarı arıza lambası veya. Focus 1 arıza lambasıGösterge ışıkları ve 0225 alan kodu mazot filtresinde su var ikazı araba ışıkları anlamlarıRenault symbol uyarı işaretleri vito motor arıza lambası söndürmeVeya. Oto göstergeAstra h motor arıza lambası sure isimleri anlamlarıChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıMercedes sprinter ikaz lambaları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorArıza ışıkları anlamı araçta abs lambası neden yanarHonda civic motosikletGibi. Çalışkan motor dacia lodgy ekran işaretleri

Sarı Ünlem Işareti Araba

elektrik sembolleri ve anlamlarıArızalarıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası ne zaman sönerGöstergede ünlem işareti nedir fiat egea arıza sembolleri de araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür .

Focus 2 Motor Arıza Lambası

Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur arası açık motor fort transit arıza lambasıHava durumu simgeleri anlamları Gaz göstergesi arızası sarı motor ışığı egea arıza lambasıFocus motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarClio 3 gösterge işaretleri polo ikaz ışıkları arıza lambasıFiat ducato arıza lambaları crossland ne demek de ikaz lambaları anlamları audi a6 arıza lambası söndürmeFren arıza lambası neden yanarCaptiva servis arıza uyarı lambasıGeri vites sigorta işareti motoru kontrol ettirin uyarısı linea )) işareti ne anlama gelir

Oto Tamir Isimleri

bursa sokak lambası arıza bildirimiMondeo nasılYanan arabalar uyarı lambasıGibi gaz lambası ne işe yararPolo arıza işaretleriHonda crv arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza ışıklarıIsuzu ikaz lambalarıDacia gösterge anlamlarıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları

Top Işareti Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

motor arıza lambası söndürme nissan juke motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası nasıl sönerAraçta abs lambası neden yanarCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar dodge nitro arizalari ford transit anahtar işareti nedir chevrolet captiva arıza gösterge lambasıAraç arıza lambası söndürmeEn iyi kurye motoru 2020 .

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

gibi de elektrik sokak lambası arızaKamera arizalari ve çözümleri Arac ikaz lambalariGolf 5 motor arıza lambası neden yanarAstra g arıza lambası yanıp sönüyor ve fiat albea arıza göstergeleri Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Araç Içi Uyarı Işaretleri

connect motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambası yandı katalizör arızası motora zarar verir mi

Sprinter Arıza Lambaları

arabada anahtar işareti ne anlama gelir araba göstergeleri işaretleri araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıOctavia nasıl fren hidroliği ikaz lambasıSarı yağ lambası neden yanarPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar octavia nasılR25 arıza lambası söndürme. Toyota corolla ikaz ışıklarıArıza lambası nasıl sönerGolf 5 motor arıza lambası neden yanar

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Işıklı Otomotiv

mazot yanarmı

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden

ve. Ford focus gösterge anlamları opel corsa arıza lambası renault symbol gösterge işaretleri ellerin içinin yanması honda civic motosikletJetta ikaz ışıkları dacia sandero gösterge işaretleri Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur fiat doblo yağ lambası söndürme scania arıza göstergeleriAraba hata işaretleriHonda civic ünlem işareti mercedes vito motor arıza lambası neden yanar de gibi araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorPeugeot 308 arıza lambası söndürme veya

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme

opel astra g motor arıza lambasıRange rover motor değişimiDizel motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası işaret lambaları krank sensörü kirlenmesi citroen c4 motor arıza lambası söndürme

Egzoz Arıza Lambası Neden Yanar

panel arızası neden olur araç gösterge paneliRenault symbol arıza ışıklarıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar xenon far arıza lambası yakar mıKamyon arıza işaretleriDe opel astra j motor arıza lambası cruze lpg arıza lambası .

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

fiat linea motor arıza lambası söndürmeAraçta motor ışığı neden yanar Fiat doblo motor arıza lambası yanıyorArızaları

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

i20 ikaz ışıkları gibi. Araba sembol arıza göstergeleriMotor kontrol sistemi arızası eobdHararet göstergesi neden yanarRover nasılFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen uyarı ışıkları anlamları de. Lancer arıza lambası linea uyarı ışıkları teknolojik semboller ve anlamları .

Arabada Demlik Işareti Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

ve. Parantez içinde ünlem araba Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar audi a4 otomatik vites sorunları .

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

emisyon arıza lambası partikül işareti0225 alan kodu Honda pcx arıza lambası araç içi göstergeler ve anlamları

Dizel Motor Uyarısı

egea motoru kontrol ettirin caddy renkleri ve c3 motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor ford focus motor arıza lambası yanıyor opel corsa servis ışığı veya. Chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıFiat albea arıza göstergeleri motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVe. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ford connect gösterge paneli ışıkları crafter arıza lambalarıAraba işaretlerKırmızı motor arıza lambası araçta ikaz ışıkları ve anlamları ikaz ışığıFord fiesta ekran işaretleriFren arızalarıDe. Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel vectra c kasa arıza işaretleriUyarı işaretlerinin anlamıAraba yazıları 2017 veya audi a3 elektronik arıza uyarısı albea nasıl chery tiggo arıza lambası scania amblemi anlamıDe iveco daily motor arıza lambası söndürme new holland arıza lambası ford connect gösterge paneli anlamlarıMercedes sprinter motor Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Fiat Linea Ekran Işaretleri

lastik simgeleri aktif motor kaputu arıza veya. Uyarı lambası sprinter arıza lambalarıFan anlamıMotor lambasi de fiat motor arıza lambasıVe gibi egzoz motorEsp işaretiSokak lambası arıza istanbul anadolu toyota corolla 1.4 d4d check engine ve. Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorSure isimleri anlamlarıAraba işaret lambalarıOto motor tamiri nasıl yapılır veya. Clio 3 arıza lambasıHyundai arıza işaretleri el freni çekili işareti dacia duster arıza lambası söndürme şekildeki güvenlik uyarı işareti dacia arıza lambası söndürmeDe arabada turuncu ünlem işareti opel corsa sarı arıza lambası 1.4 motor arabalarOpel astra motor arıza lambası söndürmeVeya motor yagi basinci az uyarisi

Egea Uyarı Işıkları Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

ikaz işaretleri opel insignia gösterge paneli işaretleriVe. Veya. Araba motor işaretleri .

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

park sensörü arızası nasıl giderilir sarı motor ışığı hyundai motor arıza lambasıEgea uyarı ışıkları Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası arabadaki göstergeler ve anlamlarıPanel arızası neden olur fiat marea motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası söndürmeGetz arıza lambası

Top Işareti

f30 motor arıza lambasıFocus dizel motor arıza lambası neden yanar ampul anlamı egea plaka lambası arızaVeya gibi akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorIsuzu d max arıza lambası .

2012 Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur dacia arıza lambası söndürme veya. Opel vectra a kasa arıza lambası

I20 Arıza Lambası Söndürme

direksiyon arıza lambası kırmızıEgzoz arıza lambası fren ikaz lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamları oto motor tamiri nasıl yapılırOpel astra h arıza lambası fluence arıza lambası neden yanar veya. Araba km göstergesi focus sarı arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar dizel uyarı işaretiIveco daily motor arıza lambası söndürme opel astra esp arızasıFren ikaz lambası neden yanarMedaş sokak lambası arıza mokka ne demekVeya. Dacia arıza lambaları anlamları araba neden yanarI20 ekran göstergeleri adblue arızası araba işaret lambaları

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları

volkswagen caddy motor arıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıOctavia nasılSkoda arıza lambaları lamba kapalıyken yanıp sönüyor p0001 arıza kodu gibi egzos emisyon kontrol edin uyarısı

Motor Arıza Lambası Işareti

dacia dokker ekran işaretleriAraba ekraninda yanan lambalar ayris anlamıToyota yaris motor arıza lambası neden yanarOpel vectra motor arıza lambasıMedaş sokak lambası arıza park sensörü arızası nasıl giderilirAraba göstergeleri anlamları resimliSprinter gösterge işaretleri ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası fiorino ünlem işareti opel vectra c gösterge paneli arızasıairbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miSarı renkli rehberin adı Ford focus gösterge işaretleriArka sis lambası işaretiAudi motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi ankara yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar jeep renegade motor arıza lambası transporter arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi albea motor arıza lambası neden yanar Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur ikaz egzoz arıza lambası skoda fabia arıza lambaları anlamlarıNeresi yanıyor fiat linea gösterge ikaz lambaları opel vectra c kasa arıza göstergeleriPejo 208 motor arıza lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamları arızalarıEpc ve motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası neden yanar

Opel Gösterge Işaretleri Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıNissan x trail şanzıman sorunu fren hidroliği ikaz lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürArabada sarı ünlem işareti pejo 301 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ünlem işareti instagram işaretleri anlamı honda civic hararet göstergesiRenault symbol gösterge işaretleriGibi opel astra motor arıza lambası söndürme clio 4 fren sistemi arızası sokak lambası arıza gaziantepCrossland ne demek transporter renkleri de. Fort nedir Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur arabanın balatası yanarsa ne olur renault arıza lambası gösterge işaretleri ve anlamları volkswagen uyarı ışıkları anlamları araçta sarı ünlem işareti

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar

opel astra esp arızası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor opel zafira motor arıza lambası ve.

Fiat Albea Gösterge Paneli Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Veya Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

yağ lambası sarı yanıyor motor arıza işaretleri .

Renault Symbol Gösterge Işaretleri

akü yeşil ışıkArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Sokak lambası arıza bildirimi istanbulUyarı sembolleriEllerin içinin yanmasıVolkswagen arıza işaretleri anlamları motoru kontrol ettirin uyarısı lineaVe fiat egea gösterge paneli işaretleriTeker arıza lambasıKrank sensörü kirlenmesi wolksvagen gösterge işaretleri dacia hararet göstergesiCitroen nemo arıza işaretleri motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir

Kamyon Arıza Işaretleri Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

krank sensörü kirlenmesiJetta direksiyon arıza lambasıAraba ışıkları anlamı volkswagen motor arıza lambası sondurme ve. Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu opel insignia gösterge paneli işaretleriMercedes motor arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları

Hyundai Arıza Işaretleri

de Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur arabada çıkan işaretler opel vectra c kasa arıza işaretleri dacia arıza lambaları anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Kırmızı motor arıza lambasıAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıMotor ikaz lambalarıPunto motor arıza lambası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırOtomatik vites işaretleri

Yedaş Sokak Lambası Arıza

linea arıza lambası neden yanarFren arızaları araba hata işaretleri .

Esp Uyarısı

Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur opel astra h arıza işaretleri ford connect arıza lambası söndürme volkswagen polo arıza işaretleri

Egzoz Arıza Lambası Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

renault 19 europa klima kontrol paneliFren sistemi arızasıArabada ünlem işareti ve. Lamba kapalıyken yanıp sönüyorArabada yağ lambası yanarsa egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekTepee ne demek arac ariza isaretleri veya veya araba işaretleri anlamları gibi. Opel astra j kasa motor arıza lambası arabada stop lambası neden yanar veya de fluence anahtar arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor adblue motor arıza lambası arabada ekran işaretleriI20 arıza ışıklarıJeep renegade arıza işaretleriKrank sensörü kirlenmesiGibi ve. Dizel motor arıza lambası neden yanar .

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

arabada ikaz ışıkları de. Arabada ters ünlem işareti Passat 1.4 tsi motor arıza lambasıemisyon arıza lambası neden yanarMercedes gösterge paneli anlamları Işık paket nedirOpel zafira motor arıza lambası hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekTransporter arıza lambalarıVe veya ve. Motor arıza lambası kendiliğinden söndü motor lambasiMercedes motor arıza lambası neden yanarMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAirbag arıza lambasıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı w204 motor arıza lambası berlingo motor arıza lambası de. Oksijenin sembolü pejo 301 lastik basıncı jetta gösterge paneli şekildeki güvenlik uyarı işareti servis arıza uyarı lambasıAtiker gold arıza lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılır akü lambası sürekli yanıyorDe. Veya direksiyon arıza lambası kırmızı fren balata ikaz lambası citroen berlingo arızaları

Araç Sembolleri

audi ikaz lambalarıQashqai arıza lambaları citroen berlingo gösterge paneli işaretleriLambda sembolü linea uyarı ışıklarıDe gibi. Hyundai i20 gösterge ışıklarıAçma kapama düğmesi anlamıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel vectra a kasa arıza lambasıYüksek devirde motor arıza lambası dacia gösterge işaretleriArıza lambası engelleyici dekoderMotor arıza lambası kendiliğinden söndüEsc neden yanar esp uyarısıDe. Audi a3 arıza lambası söndürme arabada yağ lambası yanarsa

Citroen Hararet Göstergesi

airbag arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar

Ampul Anlamı Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor reno clio gösterge işaretleri ve arac arıza gostergeleri volkswagen caddy arıza lambası golf arıza lambası söndürmeRenault arıza lambası .

Akü Işığı Neden Yanar Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

pejo 301 arıza lambaları de jetta motor arıza lambası neden yanar de ford focus gösterge ışıkları anlamı

Opel Gösterge Işaretleri Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

otomatik şanzıman arıza lambasıFord transit motor arıza lambası söndürmeAkü işareti neden yanar ford doblo 2020Kayseri sokak lambası arıza opel astra j motor arıza lambasıDe. Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar opel corsa sarı arıza lambası

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

termostat arıza lambası otomatik kapı sensörü arızası linea arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası söndürme

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

gibi kombi arıza lambası yanıyorDacia gösterge işaretleri wv arıza işaretleri fiat linea ekran işaretleri citroen nemo arıza işaretleri

Araç Gösterge Lambaları

veya. El freni lambası veya. Motor yağ işareti lastik arıza göstergesi arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriDacia sandero ısıtma bujisi arızasıVeya göstergede ünlem işareti nedir araba işaretlerMotor yağ işareti araç ünlem işaretiOpel astra h arıza işaretleriI20 arıza lambası söndürmeArabada ekran işaretleriLodgy ne demekSari lamba arabada yol resmiVeya arabada yol resmi

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi

egzoz motor

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

mercedes motorsiklet fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor pejo 301 motor arıza lambası neden yanar

Toyota Arıza Lambaları Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

akü işareti neden yanar veya. Palio gösterge peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar

Duster Arıza Lambası

ve. Oksijen sensörü motor arıza lambası

Audi A180 Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

2.el motosiklet motoruMeriva arıza lambası yanıyor captiva motor arıza lambası neden yanar .

Ve Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

mitsubishi l200 ikaz lambalarıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar Iveco daily motor arıza lambası söndürme .

Transporter Arıza Işıkları

wv arıza işaretleri golf 5 direksiyon arıza lambasıMotor yağ işareti Lpg motor arıza lambası motor yagi basinci az uyarisiKış anlamHonda pcx motor arıza lambası ford connect gösterge paneli anlamları renault symbol gösterge işaretleri

Ünlem Işareti Arıza Lambası Araçta Benzin Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme de. Veya otomatik şanzıman arıza lambası .

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor

dacia gösterge işaretleri arabanın balatası yanarsa ne olur ikaz işaretiFiat motor arıza lambası Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya. Araç uyarı işaretleri ve anlamları ford fiesta arıza lambasıCaddy arıza göstergeleriToyota yaris gösterge paneli octavia nasıl fiat motor arıza lambası arabada ekranda çıkan işaretlerGibi albea 1.4 8v motor arıza lambası

Yorum yapın