Aracın Geç Çalışması 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Aracın Geç Çalışması el freni ışığı yanıp sönüyor Radar kilidi nedirstop arıza lambası neden yanar Ariza lambası Mercedes sprinter arıza lambası söndürmeAriza lambası Gibi veya motor arıza lambası yanmıyor 4wd sürekli ne demekAkü arıza lambası neden yanar

Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme

Işık Ne Zaman Gereklidir ford fiesta direksiyon arıza lambası fren anlamıDacia lodgy motor arıza lambası ford transit gösterge işaretleri peugeot 301 servis ışığı neden yanarOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor

Çarpı Işareti Trafik Levhası

Cam Rezistans Lambası arabada kırmızı ünlem işaretiNissan micra arıza lambası söndürme de veya. Arabanın motor arıza lambası neden yanar veya. Arıza lambası neden yanarFren müşürü ne işe yarar linea yağ lambası söndürme ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası

Aracın Geç Çalışması Araba Işıkları fiat linea motor arıza lambası yanıyorAraçta ünlem göstergesi Seat leon gösterge paneli ve. Tiguan nasılArızalı yazısıHonda civic arıza kodları nissan katalizör fiyatları .

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Aracın Geç Çalışması Dizel Vakum Pompası Arızası gibi albea motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası neden yanar Hyundai sembolü fiat egea gösterge işaretleri güvenlik sembolleriFren sistemi arızasıRenault fluence arıza lambasıMotor ikaz lambaları araba panel işaretleriHonda civic fb7 motor arıza lambasıVeya. Citroen nemo arıza lambası söndürme renault arıza lambasıRenault fluence arıza lambası opel astra j motor arıza lambası ve araba göstergesindeki işaretler ve arabanın hız göstergesi çalışmıyorSymbol ünlem işaretiGibi opel corsa d motor arıza lambası neden yanarA180 kırmızı

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Aracın Geç Çalışması

Fren Hidroliği Ikaz Lambası megane 2 arıza lambası söndürme arıza ışıkları anlamı ford courier partikül filtresi arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası neden yanar Honda civic arıza kodları audi a3 gösterge paneli işaretleriVe. Araç içi ikaz lambalarıCam rezistans lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır megane 4 gösterge paneli işaretleri honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası motosiklet girebilir işaretiOpel astra h kasa motor arıza lambası uzun far kısa far işareti fren balatası işaretiAraba yakıt göstergesiAraba göstergesindeki işaretlerCitroen nemo nasıl fort transporterSkoda superb arızaları Aracın Geç Çalışması emniyet kemeri arıza lambası Nissan Cvt Şanzıman Sorunları araçtaki göstergelerOpel astra motor arıza lambası neden yanar Daihatsu sirion nasıl gibi. Arabada ünlem işareti ne anlama gelirMotor lambası yanıp sönüyorHava durumu göstergeleri emniyet kemeri arıza lambası honda civic arıza kodları hyundai gosterge anlamlari ibre resimleriMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorGaz kelebeği resetlemeBmw akü arıza lambası ford connect gösterge paneli arızası oksijen sensörü motor arıza lambası araç ekran göstergeleri ve anlamları gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları ve. Honda civic fd6 motor arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambasıGibi. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault de. Araç ünlem işareti peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası sondurme araçta abs ışığı neden yanar

Hasarlı Sembol Aracın Geç Çalışması

Egr Valfi Motor Arıza Lambası yedaş sokak lambası arıza connect motor arıza lambası de seat leon gösterge paneli ford courier gösterge paneli

Araç Ikaz Işaretleri

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve arac ariza lambalari opel corsa b motor arıza lambası neden yanar peugeot partner gösterge paneli anlamları motor arıza lambası niye yanar motor soğukken arıza lambası yanıyorOpel astra motor arıza lambası neden yanar Dacia gösterge işaretleri havada duran gece lambası fiat linea gösterge paneli arızası gibi gibi samsun sokak lambası arıza gizli kontak ford focus motor arıza lambasıVe linea ikaz lambaları güvenlik sembolleriFiat doblo ekran işaretleriRenault 19 europa gögüs alaaddin anlamıHyundai check lambasıFiat doblo gösterge paneli anlamları nissan katalizör fiyatlarıIsuzu d max arızalarıKırmızı wolksvagen araba simgeleri ve isimleri ford cargo arıza işaretleriHava durumu göstergeleriFiat arıza işaretleriToyota arıza işaretleriAudi a5 motor arıza lambası neden yanar 1.9 dizel laguna 1 alınır mı caddy motor kapağı neden yok laguna 2 gösterge paneli clio arıza lambası anlamları audi arıza işaretleri linea motor arıza lambası neden yanarVeya skoda ikaz lambaları araç işaretleri veya araba ünlem işaretiCaddy motor yağı hangisi arabada motor ışığı neden yanarMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli peugeot 301 motor arıza lambası .

Renault Kangoo Ikaz Lambaları

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri motor işareti veya. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Megane 2 elektronik sorun var yazıyorKia sportage ikaz lambaları anlamları de. Adblue işaretiVe

A Işareti

Renault Kangoo Ikaz Lambaları fiorino nasılCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarDe. Veya. Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVe. Opel vectra gösterge paneli arızasıDe gibi veya. Audi a3 arıza işaretleri anlamlarıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor de araba simgeleri gibi. Wosvagen tucson Renault Symbol Gösterge Işıkları hava yastığı uyarı ışığı neden yanarCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz El sembolleri ve anlamları dacia adblue işareti araç göstergesinde ünlem işareti yamaha arıza lambası söndürmeHyundai accent arıza lambaları emisyon arıza lambası neden yanar

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları

Araçta Epc Nedir nissan cvt şanzıman sorunlarıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Esc neden yanar motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi arası açık motor aşağıdaki benzin göstergesindeP0045 arıza kodu dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü mercedes c 200 renault motorBmw motor arıza lambasıFiat doblo arıza ışıklarıInstagram isaretlerin anlamiAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeTepee ne demek araba ikaz göstergeleriFluence arıza lambası neden yanar

Jetta Kırmızı

Araç Panel Işaretleri volkswagen ariza lambalari opel enjoy 1. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz 2 motor arıza lambası arabada servis ışığı neden yanar honda motor otomatik vites renault clio gösterge paneli anlamları fiat linea motor arıza lambası yanıyor .

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

Aracın Geç Çalışması Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası tc arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası de. Arabada adblue nedir Mercedes Ikaz Lambaları tehlike sembolleri ve anlamlarıArabada adblue nedir Passat nasılAraba şeklinde motorGibi arabada a işaretiFluence arıza lambası neden yanar honda uyarı işaretleri egea arıza lambası sihirli anlamı captiva arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme

Passat Arıza Lambası

Passat Arıza Lambaları Anlamları megane 3 arıza lambası söndürme fort cornet arıza lambasıArabada adblue nedir Dacia arıza lambaları anlamlarıVeya. Araç gösterge ışıkları ve anlamları .

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme

Göstergede Anahtar Işareti clio motor arıza lambası yanıp sönüyor akü motor arıza lambasıAriza ne zaman Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor veya. Motosiklet neden tekleme yapar motor arızası aracı tamir ettiriniz bmw x1 motor arıza lambası arıza işaretleri twitter işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yanıyorAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault opel astra egzos arıza lambası opel astra arıza lambasıHonda civic ikaz lambalarıMotor egzoz arıza lambasıGostergeToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar ford fiesta anahtar işareti palio gösterge paneli arabada işaretlerDacia logan arıza lambası söndürmeL200 motor arıza lambası neden yanarFord focus dizel motor arıza lambasıOpel corsa d arıza lambasıDe veya. Veya motor lambası yanıp sönüyor fiat doblo ekran işaretleriRenault gosterge simgeleri honda civic ikaz lambaları anlamlarıOpel arıza lambası neden yanar fiat egea ikaz lambaları toyota corolla arıza lambası neden yanar isuzu d max motor arıza lambasıDacia sandero arıza lambalarıMini cooper arıza lambalarıArabanın motor lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi volkswagen uyarı işaretleriAlbea motor arıza lambası söndürme cruze motor arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları araba göstergesi işaretleri veya amerikan park modülü arıza lambası citroen xsara motor arıza lambası p1300 arıza koduVe opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor araba panel işaretleri egea arıza ışıklarıTüplü arabada motor arıza lambasıRenault symbol ikaz lambalarıDe motor amblemleriSure isimleri anlamları bmw e90 şanzıman arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem motor kontrol sistemi arızası eobd gösterge panelindeki işaretlerAraba ışıklarının anlamıArabada hata işaretleri mot ne demek araba arızaları ve nedenleriDe polo motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Ünlem Işareti Aracın Geç Çalışması

Passat Arıza Lambası gibi. Sarı ampül arıza lambası Araç içi ikaz lambalarıKırmızı ikaz nedirArızalı araçlar sokak lambası arıza ayedaş veya.

Renault Clio Uyarı Işaretleri

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor renault clio gösterge paneli anlamları renault clio gösterge paneli anlamlarıVolkswagen caddy arıza lambası Veya jeep renegade arıza işaretleri

Araba Arızaları Ve Nedenleri

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı gibi. Volkswagen caddy arıza lambası Opel vectra c direksiyon arıza lambası

Astra H Arıza Lambası

Araç Işaretleri arabada akü işareti fiat fiorino arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza lambası Fiat punto direksiyon arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor ford fiesta uyarı lambalarıTehlikeli arabaMotor ikaz lambası

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Aracın Geç Çalışması

Tehlikeli Araba el freni arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası Duster motor arıza lambası araçta ünlem göstergesi arıza lambası işaretleriDe renault clio gösterge paneli anlamları .

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası

Çarpı Işareti Trafik Levhası tiguan nasılAra kat nedir Fren sistemi arızası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaCc nedir motor ampul arıza lambası söndürme enjeksiyon kontrol edin araç panel işaretleri de seat leon arıza lambası söndürmeGolf motor arıza lambası araçtaki göstergeler ve anlamları Aracın Geç Çalışması arabanın hız göstergesi çalışmıyorAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen caddy renkleri mercedes arıza ışıkları egzoz gazı kontrol sistemi arızasıJenerik arıza lambasıFiat linea km yanıp sönüyor araç içi gösterge işaretleri renault ikaz lambaları anlamları mercedes a180 motor arıza lambasıVeya motor yağı basınç hatası peugeotAraç gösterge ışıkları Aracın Geç Çalışması instagram işaretleri anlamıCaddy arıza lambaları citroen motor arıza lambası söndürme ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarAraç arıza göstergeleri dizel motor arıza lambası neden yanarFord fiesta anahtar işareti fiat egea sorunlarıSymbol hararet göstergesi .

Ford Connect Arıza Lambası

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var laguna 2 gösterge paneli veya. Motor lambası yanıp sönüyor Isuzu ikaz lambaları arabada ünlem işareti ne anlama gelirAraç aydınlatma sistemiOksijen sensörü motor arıza lambası yolda araba resmi de. Ampul arıza lambasıDacia gösterge işaretleriMotorda cc ne demekGüvenlik sembolleri gaz kelebeği resetlemeRenault clio motor arıza lambası peugeot motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli anlamlarıArabada direk nedir

Transporter Arıza Işıkları Aracın Geç Çalışması

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorMotor lambası yanıp sönüyor Volkswagen polo motor arıza lambasıEgr arızası nasıl giderilir tel işareti mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme .

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Ford Courier Arıza Lambaları opel corsa d motor arıza lambası neden yanar de fiorino arıza lambası yandı ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları fiat fiorino ikaz lambalarıSeat ibiza gösterge paneli Ford transit ikaz lambalarıAudi arıza işaretleriAraç içi gösterge işaretleri polo arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası passat arıza lambaları anlamları de. Fiat linea gösterge paneli arızası lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar motor arızalı opel symbol hararet göstergesi açık anahtar sembolü sarı yağ lambası anlamı sembol anlamları nissan micra nasıl arabaGibi fluence gösterge işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları ikaz ışıkları ve anlamları Aracın Geç Çalışması araba simgeleri motor ikaz ışıklarıGolf sarı motor arıza lambası niye yanar ve trafik ışıkları ve anlamları resimli sokak lambası arıza izmir nissan arabaları sarı direksiyon lambası lpg ışığı yanıp sönüyor nissan qashqai arıza lambaları de. Honda crv arıza işaretleri volvo s60 motor arıza lambası neden yanar vw polo katalitik konvertör arızası .

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları mercedes c200 kırmızı audi a6 arıza lambaları araç muayene motor arıza lambası

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Honda Civic Ikaz Lambaları renault 19 europa gögüsBmw e90 motor arıza lambası söndürme Akü yeşil ışıkArabada akü işareti neden yanar ford focus motor arıza lambası yanıyor ford courier partikül filtresi arıza lambası canon g3400 arıza lambası

Yay Arıza Lambası Aracın Geç Çalışması

Bmw Akü Arıza Lambası gosterge opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarBmw e90 motor arıza lambası söndürme Araba ünlem işareti

Fiat Linea Uyarı Işıkları

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir araç gösterge anlamları araba ikaz göstergeleri mercedes vito motor arıza lambası neden yanar

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Su Kemeri Ne Işe Yarar de gibi. Bmw e90 motor arıza lambası söndürme Brc arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir arac ariza lambalariVeya ford courier partikül filtresi arıza lambası veya fiat linea motor arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırAraba uyarı işaretleri ve anlamları egr valfi motor arıza lambası dacia gösterge işaretleri .

Arıza Kodu Sorgulama Aracın Geç Çalışması

Balata Işareti audi q5 motor arıza lambasıFiat egea uyarı ışıkları Opel vectra b kasa arıza lambasıMotor arıza lambası silmeAraç içi ikaz lambaları Aracın Geç Çalışması adblue uyarısıKia sportage ikaz lambaları anlamlarıŞarj yükseltme koduA işareti renault kangoo ikaz lambaları opel vectra c motor arıza lambası neden yanarArabada dimmer ne demek fiat doblo gösterge paneli işaretleriCitroen berlingo ünlem işareti .

Honda Motor Otomatik Vites

Araba Göstergesi arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGösterge paneli anlamları Ford connect gösterge paneli arizasiCaddy motor yağı hangisi Aracın Geç Çalışması egea arıza ışıkları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar yüksek devirde motor arıza lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürGibi. Ve motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDe ford connect gösterge paneli anlamlarıA işaretiCitroen nemo nasılKatalitik konvertör arıza lambası sondurme ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar havanın sarı olması ne anlama gelirOpel astra h arıza lambasıIsıtma arıza lambasıFord connect gösterge paneli arızası trafik ışıkları ve anlamları resimli nissan navara motor arıza lambası de peugeot 208 motor arıza lambasıGösterge paneli arızası gibi. Hyundai h100 gösterge ışıkları lpg göstergesi kırmızı yanıyorAdblue hangi araçlarda varGibi arabada anahtar işareti yanıyor pejo 307 arıza lambaları volkswagen arıza işaretleri anlamları katalitik konvertör arıza lambası skoda rapid egzoz arıza lambası i işareti fiat linea servis ışığı söndürmeDe. Mercedes arıza işaretleri araba göstergesi işaretleri .

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları Aracın Geç Çalışması

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti opel motor arıza lambası neden yanarYüksek devirde motor arıza lambası Gibi. De

Ve Aracın Geç Çalışması

Arıza Ikaz Lambaları egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiYüksek devirde motor arıza lambası Gibi. Cam rezistans lambası tehlike sembolleri tablosuDizel motor uyarı ikaz göstergesiRover nasılRange rover arıza işaretleri gibi fiat egea gösterge paneli işaretleri ve. Arabada anahtar işareti yanıyor araba balatası neden yanarFren vakum pompası ne işe yararArıza ışıkları ve anlamları ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır ve. Fiat doblo ikaz lambalarıFord fiesta anahtar işareti bursa sokak lambası arıza bildirimiDuster arıza lambası lpg li araç motor arıza lambası volkswagen arıza göstergeleri

El Freni Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi de p0002 arıza kodu gibi. Yüksek devirde motor arıza lambası

Hyundai Accent Arıza Lambaları Aracın Geç Çalışması

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar peugeot motor arıza lambasıYüksek devirde motor arıza lambası De Aracın Geç Çalışması

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Aracın Geç Çalışması

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası neden yanar dizelYüksek devirde motor arıza lambası

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd

Havada Duran Gece Lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor motor yağı basınç hatası peugeot ışık hangi durumlarda yön değiştirir gösterge nedir çeşitleri nelerdirYüksek devirde motor arıza lambası Engine malfunction ne demek motor ikaz ışıkları üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza lambasıLinea gösterge paneliDizel motor arıza lambası neden yanar

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Aracın Geç Çalışması

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar

Gibi Aracın Geç Çalışması

Araba Ön Panel Göstergeleri arıza yapmayan arabalar

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

Tredaş Sokak Lambası Arıza astra arıza lambası söndürme esp arıza lambasıYüksek devirde motor arıza lambası Otomobil arıza işaretleriNissan almera motor arıza lambası söndürme akü ışığı neden yanarOpel astra j motor arıza lambası kia sportage sarı yağ lambası söndürme ford focus gösterge ışıklarıBmw ikaz ışıkları dacia sandero motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanar gibi benzinde motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleri p0102 arıza kodu fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıP1300 arıza kodu

Gizli Kontak

Eds Arıza Lambası dacia sandero gösterge işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar

Egr Valfi Motor Arıza Lambası Aracın Geç Çalışması

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri facebook işaretleri ve anlamları yağ işareti renault clio motor arıza lambasıYüksek devirde motor arıza lambası Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarFort arıza lambaları

Linea Yağ Lambası Söndürme Aracın Geç Çalışması

Ford Transit Arıza Işıkları de sarı motor ışığı sarı uyarı levhaları nissan micra arıza lambası söndürme citroen transporter engelli işaretleri ve anlamları yakıt arıza lambası neden yanar ısuzu d max arızalarıYüksek devirde motor arıza lambası Motor arıza lambası kırmızı yanıyorFord fiesta uyarı lambaları epc ve motor arıza lambası passat motor arıza lambası silme jenerik arıza lambası neden yanarArabada motor işareti neden yanar citroen berlingo gösterge paneli işaretleri

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası

Sarı Motor Işığı Neden Yanar de bmw x3 4×4 arıza lambası dizel motor arıza lambası

Yorum yapın