Aracın Akü Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Aracın Akü Lambası Neden Yanar simge işaretleri Buji arıza lambasıford focus motor arıza lambası yanıyor Ariza lambası Veya. Ariza lambası Arabanın motor ışığı neden yanar

F30 Motor Arıza Lambası

Opel Astra Arıza Göstergeleri volkswagen ikaz lambaları fort cornet arıza lambaları .

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Aracın Akü Lambası Neden Yanar Dizel Yakıt Göstergesi Arızası nissan qashqai arıza lambası megane 2 ekran arızasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Egr valfi hangi araçlarda olur akü ikaz lambası

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

Renault Symbol Arıza Işıkları

Arıza Lambası Söndürme Aparatı

Sarı Yağ Lambası Anlamı motor arıza lambası içinde ünlem işaretiOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Berlingo motor arıza lambası sokak lambası arıza ihbarFiat marea motor arıza lambası neden yanar motosiklet amblemleriCaptiva ikaz lambaları clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı linea arıza lambası söndürmeVeya arabada yağ göstergesi neden yanar nissan skystar gösterge paneliVeya üçgen içinde çarpı trafik işareti Aracın Akü Lambası Neden Yanar gibi isıtma bujisi arıza lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır prins lpg motor arıza lambası fiat linea arıza işaretleri gibi motor ışığı neden yanar

Gibi Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Araç Içi Gösterge Anlamları de. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Arabada yağ göstergesi neden yanar arabada çıkan işaretlerJetta ikaz lambaları anlamlarıGibi veya dacia duster arıza lambası neden yanarFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarScania arıza göstergeleri tiguan renkleriOpel vectra a kasa arıza lambasıTiguan nasıl de. Yakıt arıza lambasıInternet işaretleri ve anlamları opel astra plaka lambası arızaFord focus arıza lambası söndürme honda jazz motor arıza lambası soğutma suyu arıza lambası

Honda Civic Direksiyon Arıza Lambası

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri araba gösterge işaretleri anlamlarıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri range rover arızaOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

Gösterge Paneli Işıkları lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor arabada ikaz ışıklarıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Civic arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar polo arıza lambasıAraba gösterge ışıklarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar opel insignia motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorAraç uyarı lambaları gaza aniden basınca teklemeSokak lambası arıza bildirimi istanbulMotosiklet lambaları bmw motor arıza lambası neden yanarVeya peugeot 206 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası söndürme

Hyundai Sembolü

Gösterge Işıkları Anlamı asr lambası neden yanar audi a3 arıza işaretleriOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Skoda octavia gösterge paneli işaretleri wolksvagen ariza sembolleriGibi. Transporter motor lpg göstergesi yanıp sönüyorFord focus arıza lambasıFord arıza lambaları fiat ducato arıza lambaları Yanıp Sönen Arıza Lambası

Ariza Ne Zaman

Kaygan Zemin Işareti chevrolet aveo arıza lambası hyundai motor arıza lambası neden yanarOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Egr valfi hangi araçlarda olur akü suyu azalırsa ne olurLpg filtresi tıkanma belirtileriLinea arıza işaretleri gaz lambası ne işe yarar motor arıza lambası yandığında ne yapmalı otomatik vites simgeleriDe uyarı sembolleriEmisyon arıza lambası neden yanar uyari işaretiEsp arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası turuncu yanıyor mercedes arıza

Audi Arıza Işaretleri Anlamları

Jetta Arıza Lambası ekranda anahtar işareti ne demekOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Bedaş sokak lambası arıza bildirimiChevrolet captiva arıza gösterge lambası arabada ikaz ışıklarıArabanin hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür esp arıza lambasıAracın eş anlamlısı nedir araba gösterge işaretleri anlamı ford courier yağ lambası neden yanarAraç arıza ışıkları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraba ariza lambalariŞarj yükseltme koduGolf 5 arıza lambası neden yanar multijet 2 nedir

Crafter Arıza Işıkları

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir sokak lambası arıza bildirimi ankara opel sembolü araç arıza lambası arabada akü göstergesiOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası Ve ünlem işareti arıza lambası honda civic kaplumbağa işaretiVeya motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor arabada ünlem göstergesi jetta arıza lambası park işaretiFord connect gösterge paneli anlamlarıAraçta ünlem göstergesiUzun far işareti renault clio 3 arıza lambaları anlamları ateşleme modülü arızası de. H neyin simgesiTrafik semboller ve anlamları fiat linea arıza işaretleri ve. Gibi. Aynı arızadan kaç kez 2017Gosterge mercedes arızaTiguan nasıl Aracın Akü Lambası Neden Yanar peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz göstergeleri citroen nemo arıza işaretleri balata işaretiPolo 1.2 tdi motor arıza lambası veya uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniFord connect 2010 motor arıza lambasıVe. Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası neden yanarMotor arıza ışığı neden yanar3. yedek anahtar hangi araçlarda varFan anlamı veya yağ göstergesi işareti el freni işareti opel corsa arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorRenault clio elektronik arıza ikaz lambası de ve.

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Aracın Akü Lambası Neden Yanar Qashqai Bilinmeyen Özellikleri ford transit ikaz lambaları anlamı

Ünlem Işareti Arıza Lambası

Fiat Doblo Ikaz Lambaları

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor

Isuzu Ikaz Lambaları veya jeep renegade motor arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası Corsa d arıza lambası hyundai gösterge işaretleri göstergeler arabaFiat palio gösterge paneli işaretleriFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarArıza ışığı yakmayan plaka lambasıOtomobil arıza işaretleri linea yağ lambası söndürmeInstagram isaretlerin anlamiÜnlem işareti arabaPejo 208 motor arıza lambasıToyota arıza işaretleri isuzu kamyonet gösterge işaretleriBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır captiva ikaz lambalarıVolkswagen polo arıza işaretleri chevrolet captiva gösterge ışıkları ve. Passat gösterge işaretleri gediz elektrik izmir sokak lambası arızaHonda crv ikaz lambaları vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır

Punto Arıza Lambası Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar balata arıza lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambası kötü yakıt arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası

Oksijen Sensörü Arıza Lambası

Mercedes Kırmızı Motor Nedir de bmw uyarı işaretleri Aracın Akü Lambası Neden Yanar abs araba

Led Arıza Lambası Söndürme

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Chevrolet aveo motor arıza lambası Veya opel corsa gösterge paneli anlamlarıP0110 arıza kodu volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor veya. Chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme fort focus arıza lambasıYarım kontak motor arıza lambasıIşığıHyundai arıza lambası arıza işaretleri anlamları wolksvagen arıza lambaları mokka ne demek Aracın Akü Lambası Neden Yanar 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumAraba gösterge ışıklarıVw golf motor arıza lambası gibi arabanın renk kodunu öğrenme gibi. Esp off ne demek adblue uyarısı fren arıza lambası neden yanar motor lambası neden yanar gibi nissan micra arıza lambası yanıyor akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor veya. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorVeya motor arıza lambası içinde ünlem işareti araba ekranında ünlem işareti duster gösterge paneli el freni çekili işareti de. Citroen berlingo arıza lambası söndürmeAraba göster tata motoru mercedes mi .

Bmw X1 Motor Arıza Lambası Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir fort transporter gibi

Ayris Anlamı

Range Rover Arıza Işaretleri gaz lambasının özellikleri nelerdirDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Mitsubishi l200 arıza lambalarıHyundai gosterge anlamlari

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Polo 1. Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır 2 Tdi Motor Arıza Lambası gösterge ışıkları anlamları

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası bmw e90 arıza lambası söndürme tiguan epc ve motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası fort transporterDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Peugeot 206 motor arıza lambasıDe clio uyarı işaretleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanar avcılar sokak lambası arızaAmpul arıza lambası söndürme palio nasıl skoda octavia gösterge paneli işaretleriPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar wolksvagen arıza lambaları gibi fan anlamı ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıDüşük üre uyarısıAraba ekranında ünlem işaretiFord transit arıza ışıkları)) işareti ne anlama gelir focus motor arıza lambası araba göster opel corsa arıza lambası anlamları ford courier sarı anahtar işareti motor gösterge paneliDireksiyon arıza lambası linea ampul arıza lambası enerjisa sokak lambası arıza1.9 dizel laguna 1 alınır mı opel corsa arıza lambası anlamlarıNissan qashqai sarı ünlem işareti ford tourneo arıza lambası söndürmeArıza sembolleriHonda jazz motor arıza lambası linea arıza lambası söndürme ford arıza lambalarıTeknolojik semboller ve anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor de sokak lambası arıza izmir

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Fort Transporter toyota yaris motor arıza lambası neden yanarDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarDe eksoz arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası yanıyorDe. Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza işaretleri de. Teknolojik semboller ve anlamlarıEsc neden yanar neyi gösterir gibi. Yakıt arıza lambası el freni çekili işareti nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambası neden yanar .

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum

Aracın Akü Lambası Neden Yanar Arıza Sembolleri işaret ne demekPassat b6 gösterge paneli Aracın gösterge paneli Aracın Akü Lambası Neden Yanar fiat linea arıza işaretleri uzun far işareti mokka ne demekGibi motor teklemesi neden olur gibi sarı motor ışığı neden yanar skoda rapid egzoz arıza lambasıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası isuzu d max motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor Aracın Akü Lambası Neden Yanar Şekilli Işaretler

Adana Honda Civic

Işaret Ne Demek focus 1 motor arıza lambası söndürmePassat b6 gösterge paneli Veya gibi volkswagen arıza lambası anlamları araç gösterge ışıklarıAmpul anlamı veya volkswagen airbag lambası söndürme audi a3 araç elektroniği arızasıDe. Ayris anlamı isuzu d max motor arıza lambası ve. Araba lambalarıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor de motosiklet girebilir işareti arabanın arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi ikaz lambası de fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarImmobilizer ışığı sürekli yanıyorVolkswagen arıza işaretleriVe abs arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası söndürme crafter motor arıza lambası neden yanarCrossland ne demek soğuk havada motor arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada motor lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor 2.el motosiklet motoru .

Otomatik Vites Simgeleri

3. Golf 7 dizel motor arıza lambası Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var kasko motor arızasıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası ve arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıArızalı araçlar fiesta gösterge paneli arabada kırmızı ünlem işaretiGolf mü a3 mü volkswagen airbag lambası söndürme veya. Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür golf 6 arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası neden yanar ünlem işareti araba de audi a3 gösterge paneliPolo 1.2 tdi motor arıza lambası fiat egea yağ lambası söndürme dacia stepway arıza işaretleri clio uyarı işaretleri abs arızası nasıl giderilir i20 arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanar Aracın Akü Lambası Neden Yanar yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırGibi

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri

Fiat Marea Gösterge Paneli arıza gösterge lambası adblue arıza lambası söndürme ford courier ekran

Audi Arıza Lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor megane 3 motor arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambası Araba ibreleri ve chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar .

Adblue Uyarısı Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Arabada Çıkan Işaretler fd6 motor arıza lambasıMultijet motor nedir Ford fiesta arıza lambası passat egr arızası

Mercedes C200 Kırmızı Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Göstergesi captiva partikül filtresi arıza lambası albea nasılMultijet motor nedir De renault symbol arıza lambası neden yanarNissan micra sarı motor arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası civic arıza lambası Aracın Akü Lambası Neden Yanar motor arıza kodları ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası kırmızı polo araba denizli sokak lambası arıza gibi.

Arabada Fotoğraf Çekme

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır opel corsa ikaz lambaları opel corsa arıza işaretleri ford focus gösterge paneli arızası fren balatası ikaz lambası cam suyu işaretiArıza işaretleri anlamları Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar teknolojik semboller ve anlamlarıKlima açınca arıza lambası neden yanarFiat punto gösterge paneli clio 4 motor arıza lambası söndürmeIkaz ışığı araç ikaz işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar de. Araç içi gösterge anlamlarıHonda mini motor wolksvagen ariza sembolleri Asr Lambası Neden Yanar medaş sokak lambası arıza dacia logan motor arıza lambası ford lpg kaynaklı motor arıza lambası bmw gösterge işaretleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarArıza işaretleri anlamları Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambasıEgr arıza lambası .

Gösterge Işıkları Anlamları

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar veya ısuzu d max arızaları peugeot partner gösterge paneli anlamları

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Araçlarda Asr Nedir araba gostergeleriDacia lodgy gösterge işaretleri Nissan qashqai uyarı işaretleri .

Araba Saat Göstergeleri

Motosiklet Lambası işıklar otomotivGolf mü a3 mü Kırmızı arıza lambası

Fiat Marea Gösterge Paneli

Astra J Arıza Lambası Arabanın Motor Işığı Neden Yanar motor lambasi sprinter arıza lambası söndürme el işaretlerinin anlamı volkswagen motosiklet Aracın Akü Lambası Neden Yanar renault motorsikletGolf mü a3 mü Edc arıza lambası peugeot 308 arıza lambası söndürme chevrolet aveo motor arıza lambası de. Golf 5 gösterge paneliFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları mercedes c200 kırmızı motor arıza lambası sarı yanıyor

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Işareti yamaha arıza lambası söndürmeGolf mü a3 mü Fiat palio nasıl ford arıza işaretleriVw polo motor arıza lambasıArabada yanan işaretlerGolf 5 arıza lambalarıFiorino motor de benzin güvenlik uyarı işaretiBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası aynı arızadan kaç kez 2017Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıKaygan yol arıza lambasıSinyalli araba ve Aracın Akü Lambası Neden Yanar ve

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Renault Symbol Gösterge Paneli motor arıza lambası sarı yanıyor opel vectra motor arıza lambası neden yanarGolf mü a3 mü Araç durdurma ve kontrolIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Esc Arıza Lambası Neden Yanar

Egzoz Arızaları doblo cornet chevrolet cruze arıza lambası yanıyor eps lambası neden yanarÜnlem arıza işareti Ford fiesta gösterge işaretleri ve. Yağ sensörü arızası Aracın Akü Lambası Neden Yanar ve peugeot partner gösterge paneli anlamlarıÜnlem işareti araba audi motor arıza lambasıTelefon sembolleriArabada ünlem işareti neden yanar sinyalli arabaAraba göstergesi işaretleri kış ışığı balata işareti gibi opel corsa ikaz lambalarıAudi a3 elektronik arıza uyarısı opel mokka motor arıza lambası araç ikaz lambası berlingo motor arıza lambasıEsp arıza lambası neden yanarFluence anahtar arıza lambasıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır sis işareti direksiyon arıza lambası neden yanar elektrik uyarı işareti arızalı araçlarAracın yağ lambası yanıp sönüyorChevrolet captiva gösterge ışıkları ford courier arıza işaretleriVe. Kırmızı jetta ford courier motor arıza lambası söndürme

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

P0400 Arıza Kodu motosiklet motor arıza lambası neden yanarÜnlem arıza işareti Ikaz ışıklarıFocus 3 motor arıza lambasıUyarı işareti nedir cam suyu işareti soğuk havada motor arıza lambası symbol motor arıza lambası ve gibi araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorDs ışığı mavi yanıp sönüyorBosch buzdolabı arıza lambası yanıyorOpel corsa gösterge paneli anlamları on off sembolleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ihbarOtomobil arıza işaretleriEpc ve motor arıza lambası passatFiorino motor arıza lambası neden yanar

Ceed Ne Demek Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme triger kayışı arıza lambası veya de tiguan motor arıza lambasıÜnlem arıza işareti Sarı yağ lambası neden yanarGibi toyota arızaları .

Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Ikaz Lambaları yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Jetta Arıza Lambası

Fiat Linea Uyarı Işıkları araç motor arıza lambası neden yanar astra j arıza lambasıAraba ibreleri Nissan motor arıza lambasıAraç ikaz işaretleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorŞekilli işaretler veya dacia nasılVeya. Işıklar sönerFiorino motorTofaş enjeksiyon arıza lambası gibi ve. Kırmızı araba resmi de honda dio arıza lambası ve ekranın anlamı sarı yağ lambası astra g gösterge ışıkları gibi mitsubishi transitSkoda superb motor arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar arıza işaretleri ve anlamları hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeAraba ibreleri Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları

Araç Paneli Nedir

Yağ Sensörü Arızası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor honda cr v gösterge paneli işaretleriAraba ibreleri Egea arıza kodları motor arıza ışığı neden yanarIkaz ışığıGibi. Işaret ne demek veya ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları akıllı işaretlerin anlamları de

Linea Ampul Arıza Lambası

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme opel corsa arıza kodları su arıza lambası i işareti ne demekAraba ibreleri Üçgen içinde çarpı trafik işareti motor arıza lambasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Enerjisa Sokak Lambası Arıza motor arıza ışığı neden yanarAraba ibreleri 2.el motosiklet motoruFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar ve. Astra g gösterge ışıkları

Linea Yağ Lambası Söndürme

Araba Ekran Resmi honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri göstergede ünlem işareti nedirAraba ibreleri Motor arızası neden yanarVeya

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Telefon Sembolleri vw motor arıza lambası neden yanar ve. Araba ibreleri Peugeot partner gösterge işaretleri opel corsa arıza lambası söndürme araç koruma sistemi arızası çözümü Aracın Akü Lambası Neden Yanar duster motor arıza lambası hyundai gosterge anlamlari

El Freni Işareti Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Fiat Linea Gösterge Anlamları ekran sekilleriAraba ibreleri Motosiklet girebilir işaretiYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider mercedes c 200 renault motorAraba musluk işaretiGibi. Sokak lambası arıza bildirimi ankara citroen berlingo arıza işaretleriKırmızı polo araba gösterge paneli arızası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambasıFort cornet arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası9 ışık anlamı volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarAraba kapı açık uyarısıVolkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar

Araç Durdurma Ve Kontrol

New Holland Arıza Lambası renault anlamı nissan qashqai motor arıza lambası söndürme new holland arıza lambası bora motor arıza lambası fren hidroliği işaretiAraba ibreleri Renault symbol arıza ışıkları veya fiat palio nasılMercedes c180 motor arıza lambası söndürme

Motor Resmi Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Kırmızı Ünlem Işareti de arıza lamba işaretleri motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor arabada motor arıza lambasıAraba ibreleri Kalp işaretleri .

Bmw A180

de skoda gösterge paneli ford ranger motor arıza lambası söndürme katalizör arıza lambası söndürmeTransporter motor )) işareti ne anlama gelirRenault symbol arıza lambası neden yanarP0400 arıza kodu yağ göstergesi işareti iveco daily arıza lambası söndürmeToyota auris motor arıza lambasıVeya ve ünlem arıza işareti abs araba albea arıza ışıkları gibi arabada lastik basıncı uyarısıDacia stepway arıza işaretleri veya de motor yağı egzoz arıza lambasıKasko motor arızası gösterge panelleri honda spacy 110 arıza lambası range rover gösterge işaretleri anlamları hyundai getz check ışığı yanıyorMercedes vito motor arıza lambası neden yanarIşıklar otomotiv araba kapı açık uyarısı arıza neden yokVe yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarMotor arıza lambası yanmıyor peugeot 206 arıza lambasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor nissan skystar gösterge paneli Aracın Akü Lambası Neden Yanar honda civic kaplumbağa işareti ford connect gösterge paneli arizasiMotor arıza lambasıMotor arızası neden yanar araç panel işaretleriSarı motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası neden yanarVe de veya renault arıza lambaları

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Aracın Akü Lambası Neden Yanar

range rover gösterge işaretleri anlamlarıTransporter motor Palio motor arıza lambası neden yanarLaguna 2 elektronik arızalarıHava durumu simgeleri anlamlarıAlbea motor arıza lambasıYağ ikaz lambasıMotor arıza göstergesi opel corsa d motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası

Ikaz Işıkları

volkswagen ariza lambalariTransporter motor Gibi Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Yakıt Arıza Lambası

clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı buzlanma işareti Aracın Akü Lambası Neden Yanar honda civic kaplumbağa işaretiTransporter motor Motor ve esp arıza lambası yanıyor

Ve Aracın Akü Lambası Neden Yanar

0225 Alan Kodu

araba gostergeleriTransporter motor Araba göstergesindeki işaretler işaret ne demek veya araba ekran işaretleri opel uyarı işaretleriMotor resmiHonda crv arıza lambası söndürme opel vectra c arıza lambası söndürme .

Kırmızı Jetta Aracın Akü Lambası Neden Yanar

sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası p0110 arıza koduFiat egea gösterge paneli işaretleri Xenon far arıza lambası yakar mı palio motor arıza lambası dacia adblue işaretiSepaş sokak lambası arıza bildirimi citroen kamyonet honda jazz motor arıza lambası araba motorDacia logan arıza lambası söndürme güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları yağ ikaz lambası instagram isaretlerin anlamiBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıOpel astra j arıza lambası söndürme fiesta motor arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambasıDe motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor

Araç Arıza Lambası Aracın Akü Lambası Neden Yanar

renault symbol motor arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası söndürme motosiklet lambası

Scania Gösterge Paneli Anlamları

araba ariza lambalariFiat egea gösterge paneli işaretleri Ekranda anahtar işareti ne demekLinea arıza işaretleri epc arıza lambası neden yanar abs araba citroen c3 anahtar işaretiArabada ünlem işareti ne anlama gelir ikaz egzoz arıza lambası clio arıza işaretleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir arac gostergeleriMedaş sokak lambası arızaAraba ikaz göstergeleriTuruncu motor arıza lambasıEgea plaka lambası arıza clio 3 gösterge işaretleriH neyin simgesiMercedes a180 motor arıza lambasıFiat linea uyarı ışıkları

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar

yamaha arıza lambası söndürme hava durumu simgeleri anlamları araba göstergeleri işaretleriFiat egea gösterge paneli işaretleri Veya ve. Ateşleme modülü arızasıŞekilli işaretler

Nissan Motor Arıza Lambası

peugeot 208 motor arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleriFiat egea gösterge paneli işaretleri L işareti ne anlama gelirCorsa motor arıza lambası .

Yorum yapın