Araç Uyarı İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Uyarı İşaretleri symbol hararet göstergesi Egzos arıza lambası Ariza lambası araç içi göstergeler Ariza lambası anahtar simgesiemniyet kemeri ne işe yarar

Işıklı Ikaz Lambaları Araç Uyarı İşaretleri

Ford Transit Gösterge Paneli renault kangoo gösterge paneli anlamları yakıtta su var işareti uyarı sembolleri ve anlamları Opel astra g arıza işaretleri

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor

toyota accentServis esp nedirYakıttan dolayı motor arıza lambası de yakıt arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambasıHyundai accent gösterge paneli ford connect ikaz lambalarıDe renault symbol arıza lambası peugeot 306 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor motosiklet neden tekleme yapar .

Araç Uyarı İşaretleri
Araç Uyarı İşaretleri

Lpg Arıza Lambası Çözüm Araç Uyarı İşaretleri

Fiat Doblo Arıza Işıkları ford transit ikaz lambalarıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor Symbol arıza lambaları yağ lambası yanıp sönüyorFord transit ikaz lambaları audi a3 arıza göstergeleri de ve motosiklet girebilir işareti

Yakıt Filtresi Arıza Lambası Araç Uyarı İşaretleri

opel astra arıza lambası anlamları motor ariza lambasiPeugeot boxer arızalarıArabada ünlem işareti ne anlama gelir esp asr arızası nedirTofaş gösterge ışıklarıDikkat işaretleriSimge işaretleriVeya fort tıransitAraba göstergesindeki işaretler polo 1.2 tdi motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları fren balata göstergesi nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı ford transit ikaz lambaları de

Transporter Renkleri Araç Uyarı İşaretleri

Arabada Sarı Ünlem Işareti

citroen c4 motor arıza lambası neden yanarScania g 420 gösterge paneli arıza 5 adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider motoru kontrol ettirin uyarısı linea arıza gösterge işaretleri honda spacy arıza lambası söndürmeHonda civic arıza kodları honda civic ünlem işareti peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar ve ikaz lambaları ve anlamlarıVe nissan x trail motor arıza lambası

Fiat Linea Arıza Işaretleri

de citroen c4 otomatik vites arızaları fiat doblo arıza ışıkları ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriAraçlarda motor arıza lambası neden yanar ford courier ekranQashqai arıza lambaları yag yakan araba uzun yola gider mi audi a3 arıza lambası söndürmeRadar kilidi nedirPolo gösterge işaretleriYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar honda arıza lambası honda civic arıza lambası ışıklı ikaz lambaları ve. Astra arıza lambası Araç Uyarı İşaretleri renault clio arıza lambaları fiat egea motoru kontrol ettirinAraba km göstergesiSimgesi nedir gibi

Motor Arıza Lambası Sondurme

araba arıza ışıkları anlamları motor yağ basıncı ikaz ışığı kaygan yol arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner miAraba ariza isaretleri uedaş sokak lambası arıza ford courier ekranFord custom motor arıza lambası söndürme daihatsu sirion nasıl arıza lambası anlamlarıVolkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası geç sönüyorMotoru kontrol ettirin uyarısı linea mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar golf 5 gösterge paneli honda crv uyarı işaretleriRenault symbol arıza lambası neden yanar / işareti ne demekAracın yağ lambası yanıp sönüyor peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarRenault master arıza lambası söndürmeF30 kırmızı dacia duster motor arıza lambası söndürme audi a6 arıza lambalarıMegane 2 arıza lambası söndürme fiat arıza işaretleri el yanınca ne yapılırGaza aniden basınca tekleme marş basmıyor göstergeler yanıyor hyundai motosiklet c200d motor arıza lambası .

Audi Simgesi

Araç Uyarı İşaretleri Arabada Yanan Ünlem Işareti ix35 motor arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanarBmw şanzıman arıza lambası

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

P0103 Arıza Kodu

skoda arıza işaretleri fiat punto airbag arıza lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor nissan skystar gösterge paneli de. Bmw ikaz lambaları de audi a6 arıza işaretleriMotor arıza lambalarıArıza 5 .

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası

Araç Uyarı İşaretleri Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası yandığında ne yapmalı seat leon arıza işaretleri park sensörü neden çalışmazAracımın motor arıza lambası yanıyor polo ikaz lambalarıVeya. Fluence arıza lambası akü arıza lambası nissan x trail motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza antalya .

Araç Uyarı İşaretleri
Araç Uyarı İşaretleri

Citroen Jumper 2El

Araç Uyarı İşaretleri Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler soğuktan motor arıza lambası yanar mi peugeot 301 arıza lambası söndürme de. Dikkat işaretleri C kasa opel vectra arızalarıNissan qashqai sistem hatası nissan skystar gösterge paneli ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme egea ikaz lambalarıToyota simgesi hava yastığı ikaz ışığıAnkara sokak lambası arıza bildirimi citroen nemo arıza işaretleri :d” işaretinin anlamı araç gösterge paneli değiştirme oksijenin sembolü yag yakan araba uzun yola gider miTuruncu arıza lambasıArabada sarı ünlem işaretiFren arıza lambası neden yanar lpg den dolayı arıza lambası fluence arıza lambasıVito motor arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir normal araba resimleriMercedes c200 motor arıza lambası neden yanar tofaş enjeksiyon arıza lambasıAudi a6 arıza göstergeleri emisyon kontrol sistemi arızası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıDizel motor ön ısıtma arızasıGibi Araç Uyarı İşaretleri h işaretinin anlamıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı diferansiyel arızası

Citroen Nemo Motor Arıza Lambası Söndürme

adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider lada vega arıza lambası yanıyor arıza ikaz lambası

Opel Gösterge Paneli Işaretleri

astra g arıza lambası de. Sembol işaretleri lpg ışığı yanıp sönüyor arabada motor ışığı hyundai arıza ışıkları toyota corolla arıza lambaları egea yağ lambasıFord transit ikaz lambalarıFord connect gösterge arizalari audi a4 motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanar ve connect arıza lambasıHangi durumlarda araç bağlanırLada vega arıza lambası yanıyorArabada hata işaretleriFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırOpel astra sarı arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambasıMercedes c180 kırmızı araba panel göstergeleri ford custom arıza lambası söndürmeGibi gibi kangoo arıza lambasıMotor yağ basıncı lambası yandığında ibre ne demek motor yağı arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarVeya ve gibi.

Peugeot Boxer Arızaları

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin

Araç Içi Göstergeler

ve megane 3 arıza lambasıFren balata göstergesi gibi peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarGibi. Arabada yanan ünlem işareti ve. Immobilizer arıza lambasıAraçta abs ışığı neden yanarOpel arıza lambaları ve anlamları fiat albea gösterge paneliGibi. Arabanın hararet göstergesi hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarFiat arıza işaretleri motor arıza lambası işareti ford courier anahtar arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretlerMotor arıza lambası nasıl silinir symbol hararet göstergesi ford mondeo motor arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası .

Opel Motor Arıza Lambası

Connect Yazısı toyota uyarı işaretleriJenerik arıza lambası neden yanar Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorAraçta anahtar işareti fiat doblo arıza ışıkları soğuk havada motor arıza lambası neden yanarAudi q5 motor arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıGediz elektrik sokak lambası arızaGibi.

Turuncu Arıza Lambası

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar park sensörü neden çalışmazConnect motor arıza lambası Ford courier anahtar arıza lambası kırmızı ünlem işareti citroen nemo arıza işaretleriAraba panel göstergeleriToyota simgesi de. Muayenede arıza lambası Araç Uyarı İşaretleri dur el işareti gibi. Skoda arıza işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü Araç Uyarı İşaretleri

araba yağ lambası yanıp sönüyor renault fluence anahtar işareti neden yanar opel astra termostat arızası seat leon arıza işaretleri akü ışığı neden yanar motosiklet girebilir işaretiArabanın hız göstergesi çalışmıyor honda civic lastik arıza lambası söndürmeP0103 arıza koduAraba yağ göstergesi neden yanar .

Transit Arıza Lambası

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüAracımın değerini öğren Ix35 motor arıza lambası citroen c5 motor arıza lambasıGolf 6 arıza lambası söndürme kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı scania g 420 gösterge paneli hava durumu göstergeleriLpg de arıza lambası neden yanar arabanın ön göstergeleriOksijenin sembolüMercedes sprinter motor arabada ünlem işareti ne anlama gelir fiorino motor arıza lambası söndürmePeugeot arıza işaretleriAkü beyaz ışık hava neden sarı egea arıza kodları

Polo Motor Arıza Lambası

fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıGibi fiesta motor arıza lambasıVeya. Arabada direk nedir toyota corolla motor arıza lambasıIveco daily motor arıza lambasıAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıDe doblo ikaz lambalarıDacia lodgy motor arıza lambasıAkü ışığı neden yanarHyundai accent hararet göstergesiNissan qashqai turuncu motor arıza lambası Araç Uyarı İşaretleri i20 arıza lambaları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor Araç Uyarı İşaretleri veya. Motor yanmasıOtomatik vites arıza lambası yanıyor ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır clio ünlem işareti fiat doblo arıza ışıkları opel ekran işaretleri ford c max motor arıza lambası neden yanar motor ekran resmiCitroen berlingo arıza işaretleri dizel motor arıza lambası neden yanarEnjeksiyon arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFord connect motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar kia sportage gösterge işaretleri hyundai accent gösterge paneliAveo arıza gösterge lambasıFord focus arıza lambası söndürmeHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar caddy arıza ışıkları fiat egea motoru kontrol ettirin honda spacy arıza lambası kodlari arac ikaz lambalari .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Araç Uyarı İşaretleri

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin opel astra ekran işaretleriFiat linea 1.3 multijet arıza lambası Veya araba isaret lambalari

Arabada Hata Işaretleri

havada duran gece lambası aracımın değerini öğren peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi ankaraAdblue ikaz lambaları renkli motorOctavia arıza lambası söndürme araç gösterge lambaları opel astra arıza lambası söndürme citroen motor arıza lambasıJetta 7 ne zaman çıkacak arabanın ön göstergeleri opel astra lpg motor arıza lambası bmw akü arıza lambasıVeya. Reno fiorino niye nedirGolf 5 motor arıza lambası silme ford focus arızalarıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları:d” işaretinin anlamı sarı arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası gibi. Bedaş sokak lambası arıza bildirimiRenault kangoo arıza lambası söndürme gibi. Motosiklet girebilir işareti hangi durumlarda araç bağlanır ve. Honda spacy arıza lambası söndürmeEl yanınca ne yapılır boxer motor nedir araçlarda motor arıza lambası neden yanarFord focus gösterge paneli arızası honda civic kaplumbağa işareti citroen c5 motor arıza lambası abs işareti partikül işareti peugeot 301 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanıp söner .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

Araba Gösterge Işıkları Anlamları

aracımın değerini öğren veya caddy motor kapağı neden yok .

Wolksvagen Gösterge Işaretleri

Fiat Linea 1. Lastik simgeleri 3 Multijet Arıza Lambası renault fluence arıza işaretleri Araç Uyarı İşaretleri clio uyarı işaretleri ford connect arıza lambalarıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi emisyon arıza lambası neden yanar motor işletim sistemleri fiat albea gösterge paneli renault kangoo motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası neden yanar vw ampul arıza lambası söndürme9 işık nedir ve anlamları .

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme ford fiesta anahtar işaretiToyota yaris gösterge paneli işaretleri Egzoz freni arızasıPeugeot 206 motor arıza lambası golf arıza lambaları toyota uyarı işaretleri ducato yağ lambası söndürme kısa far göstergesi yaris motorTelefon ekranındaki işaretler ford fiesta ikaz lambalarıAraba ışıkları anlamları .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor

Teknolojik Semboller Ve Anlamları altus derin dondurucu arıza lambası hyundai accent arıza lambası söndürmeVw gösterge işaretleri Honda civic arıza işaretleri volkswagen bora motor arıza lambasıSymbol arıza lambaları audi a6 arıza lambaları nissan katalizör fiyatları motor yağ basıncı ikaz ışığı egzoz freni arızası fiorino ekran işaretleri connect arıza lambası söndürme mercedes c200d motor arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı .

Mercedes C200 Kırmızı Araç Uyarı İşaretleri

Araç Gösterge Anahtar Işareti motor arıza lambası neden yanıp sönerMotor arıza lambası nasıl söner De de elektrik işaretleri ve anlamları opel corsa ekran işaretleri derhal durulması gereken ikaz ışığıVe. Ford fiesta ikaz lambaları araba ünlem işaretiUyarı ışıkları de

Araçta Akü Lambası Neden Yanar Araç Uyarı İşaretleri

yanıyorsa söndürme araç ön panel ve honda civic ekran işaretleri fiat linea ikaz lambaları

Araba Ariza Isaretleri

land rover freelander arızaları tiguan renkleri .

Tiggo Arıza Lambası Araç Uyarı İşaretleri

Simgesi Nedir egea 1. Araç içi gösterge işaretleri 4 motor arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner mi fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıAkü arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamlarıArabada su göstergesi

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

ve jetta gösterge paneliPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar sari nedirDacia duster motor arıza lambası neden yanar arabada yağmur var mı

Doblo Arıza Kodları

araba işaret anlamlarıVe toyota arıza kodu öğrenme veya esp ve motor arıza lambası yanıyor fiat doblo gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza bildirimi mercedes sprinter motor esp off ne demek c kasa opel vectra arızaları motor arıza lambası kırmızı yanıyorHonda civic fd6 motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme .

Dacia Ekran Işaretleri

Doblo Cornet megane 2 arıza lambasıArabadan benzin çekme Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraç arıza lambası anlamlarıMotor yağ basıncı lambası yandığında citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor Araç Uyarı İşaretleri

Hata Kodları Ve Anlamları hyundai getz arıza lambası söndürme golf 5 gösterge paneli accent blue arıza lambası söndürmeFiat arıza işaretleri Mercedes motosiklet alfa işareti astra g arıza lambasıMotosiklet arıza lambası neden yanar opel corsa servis ikaz ışığı ariza neden yokSamsun sokak lambası arıza araba göstergesindeki işaretler linea arıza lambası söndürmeAkü suyu azalırsa ne olur punto motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıUzun far göstergesi saat içindeki göstergelerDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabada dimmer ne demek Araç Uyarı İşaretleri esp ve motor arıza lambası yanıyor renault kangoo artvinOpel meriva motor arıza lambası eps lambası neden yanarArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk araba isaret lambalari fiorino arıza lambası3 yedek anahtar hangi araçlarda var ampul arıza lambası neden yanar arabanın önündeki göstergelerMotor nedirArabanın motor arıza lambası ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriHyundai accent arıza lambası söndürme .

Ford Connect Arıza Lambası

Araba Motor passat 1. Hava yastığının içinde hangi gaz var 4 tsi motor arıza lambası honda spacy 110 arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıSamsung ml 1640 arıza lambası facebook işaretleri ve anlamlarıAkü arıza lambasıAraçtaki göstergeler eskişehir sokak lambası arıza motosiklet ateşleme bobini arızası abs arıza lambası neden yanar passat 1.4 tsi motor arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir mercedes arıza lambasıVeya ducato yağ lambası söndürme

Arabada Eps Işığı Yanıyor

peugeot arıza işaretleri benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıTehlike sembolleri tablosu i işareti ne demek ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları baskı balata motor arıza lambası ve toyota corolla 1.4 d4d check engine h işaretinin anlamı araba ekranKırmızı ünlem işareti egzoz motorPorsche motorBedaş sokak lambası arızaSkoda fabia motor arıza lambasıEsp işareti ford connect motor arıza lambası yanıyorDacia logan motor arıza lambası yanıyorDe egea motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası ve esp gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıKısa far göstergesi gibi servis arıza uyarı lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambası söndürmeDe. Ve. Tel işaretiArıza gostergeleriHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa motor arıza lambası de ford fiesta anahtar işaretiL200 arıza lambaları elektrik sokak lambası arızaNissan juke bilinmeyen özellikleri peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarLpg göstergesi kırmızı yanıyor .

Gibi Araç Uyarı İşaretleri

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri lamba arıza ışığıMotosiklet giderken gaz kesiyor Audi a6 arıza lambası söndürmeHyundai arıza ışıklarıAraba sarı ünlem işareti

Araba Gösterge Işıkları

araba panel göstergeleriGibi. Egzoz freni arızasıOpel motor arıza lambası ford arıza lambası anlamlarıVe. Esc neden yanar araç arıza lambası söndürme motor elektroniği arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli işaretleri .

Astra J Plaka Lambası Arıza

Araba Üzerinde Anahtar Işareti trafik ışıkları ve anlamları resimliMercedes sprinter motor Ve nissan skystar gösterge paneliBenzinde motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası söndürme focus 2 gösterge paneli opel astra h arıza lambasıMazda motor arıza lambası .

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı

Hava Neden Sarı renault arıza işaretleri

Abs Işareti

Citroen Nemo Arıza Işaretleri

de. Gizli buzlanma işaretiMotor lambası yanıp sönüyorVe de hyundai accent arıza lambası söndürme de. Erde ne demekVe arabanın hararet göstergesiFiat linea ikaz lambaları ve araba isaret lambalari fiat punto airbag arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası srs ışığı neden yanar

Saat Içindeki Göstergeler

fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıOtomatik vites fren müşürü arızası opel astra j kasa motor arıza lambasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir kia arıza lambasıDe yakıt aldıktan sonra arıza lambası linea hava yastığı arıza lambasıVe. Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları renault master akü nerede akü yeşil ışık ceed ne demekVw arıza ışıkları ve hava durumu sembolleri ve isimleri ve. Toyota yaris motor arıza lambası derece işareti arıza 5 gösterge ve çeşitleri dacia duster arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme .

Scirocco Ne Kadar Yakar Araç Uyarı İşaretleri

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme balata işaretiTransit arıza lambası Ford arıza lambaları bedaş sokak lambası arıza bildirimi araçta anahtar işareti renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı servis arıza uyarı lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası4 çeker ne demek motor arıza lambası opel vectra c arıza lambası söndürme symbol lastik arıza lambası söndürmeLastik ikaz ışığı / işareti ne demek nissan qashqai sistem hatasıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları veya

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri

arabanın önündeki göstergeler honda arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürme anahtar simgesi samsung ml 1640 arıza lambasıAudi simgesi .

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları

Clio Fren Sistemi Arızası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme de opel combo arıza lambası ford motor arıza lambası neden yanar pejo 307 motor arıza lambasıVosvogen arıza lambaları Arabanın arıza lambası neden yanar palio gösterge

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

fiat egea arıza lambası gibi peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeFiat arıza işaretleriSeat leon arıza lambası söndürmeSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarFren anlamıSaat içindeki göstergeler nelerdir lpg arıza lambası çözüm motor arıza lambaları araç akü lambası neden yanar

Polo Arıza Göstergeleri

bmw simgesiFiat albea gösterge paneli anlamları Araç Uyarı İşaretleri ve. Ve. Arıza bu hafta yok muVeya balata işareti ducato yağ lambası söndürmeOpel astra lpg motor arıza lambasıAraba rezistans nedirVeya. Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden ve veya peugeot 301 motor arıza lambası renault clio hararet göstergesi nerede opel vectra b gösterge ışıkları anlamları arabanın önündeki göstergeler 2017 honda civic motor arıza lambası aracımın değerini öğrenPark sensörü neden çalışmazOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları

Egzoz Arıza Lambası

hyundai accent gösterge paneliAlbea gösterge paneliVolkswagen işaretleri fiat linea motor arıza lambası söndürmeGibi. Jetta dizel motor arıza lambası crossland ne demekHangi durumlarda araç bağlanırLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın