Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır araba gösterge lambaları Egzoz emisyon arızası peugeot Ariza lambası

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Ariza lambası ünlem işareti trafikera motor arıza lambası Otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır .

Passat Egr Valfi Arızası

Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır Ikinci El Yarış Motorları

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası

park sensörü neden çalışmaz opel corsa b motor arıza lambası neden yanar passat uyarı işaretleri gibi. De gibi de. Toyota auris gösterge paneli anlamlarıLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanar ford focus otomatik vites arızalarıMotor ekran resmi

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabada A/C Ne Demek

fiat egea arıza lambası söndürmeGoogle ne anlama gelir astra g motor arıza lambasıVeya. De veya fluence arıza lambası araç akü lambası neden yanar Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır ve veya. Jetta direksiyon arıza lambasıAraba ekraninda yanan lambalar clio fren sistemi arızası arıza ne demekArabada abs neden yanar nissan qashqai aküÜçgen içinde çarpı trafik işareti ford courier ekran işaretleriAbs lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası söndürme citroen berlingo arızaları yanan çaydanlıkHava yastığının içinde hangi gaz var veya Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Arıza Lambaları Ve Anlamları Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

dacia gösterge anlamlarıVe abs göstergesiAraba göstergeleri işaretleriFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıDoblo 1.3 multijet motor arıza lambası araba yakıt göstergesiVeya

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri

veya. Lambda sembolü fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları motor arıza lambası anahtar işareti kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor sprinter arıza lambası söndürme volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıPolo gösterge işaretleriAracımın değerini öğrenOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorSardur 2. el de

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

volkswagen navaraMercedes sprinter motor

3 Işareti Ne Anlama Gelir

egzoz arıza lambası neden yanar astra g arıza lambası yanıp sönüyorKamyon arıza işaretleri opel astra yağ lambası yanıyorOpel astra arıza göstergeleri kırmızı wolksvagenFiat egea arıza lambaları anlamlarıCitroen berlingo arıza lambaları egea arıza lambalarıPeugeot simgesi ford focus i işaretiAt resimli araba araç otomatik kapı arızaları arabanın şarj lambası neden yanar linea motor arıza lambası neden yanarC200 motor arıza lambasıArabanın ön göstergeleri veya.

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

gibi. Araba göstergeleri anlamları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliToyota arıza ışıkları fiat motosikletIbre resimleri mercedes c200 motor arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme auris arıza lambası .

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası araba marka simgeleriVolkswagen uyarı işaretleri Lastik işaret anlamlarıNissan navara motor arıza lambası c200 motor arıza lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanar kısa far işaretiHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları ford courier sarı anahtar işaretiSigorta neden yanarSis farı göstergesiYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarFord fiesta arıza işaretleri fiorino motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası anlamlarıArıza lambası yakmayan plaka ledVe audi a5 motor arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızasıFord courier gösterge paneliAraba gösterge lambalarıMotor arızaları citroen berlingo motor arıza lambası söndürme peugeot arıza lambasıToyota simgesi

Mondeo Nasıl

Duster Ikaz Lambaları

kia sportage gösterge paneli araç akü lambası neden yanar arabada benzin göstergesiOpel corsa d arıza lambası söndürme mercedes sprinter ikaz lambalarıNissan qashqai gösterge paneliCourier arıza lambası gibi meriva arıza lambası yanıyor .

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır Iveco Daily Gösterge Işaretleri veya fiat punto 1. Açık anahtar sembolü 4 motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza ışıklarıDacia lodgy ekran işaretleriArıza lambası işaretleri trafik ışıklarının anlamı Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır veya veya. Arabanın iç tanıtımı transporter arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedirArabada kar işaretiFiat gösterge işaretleri kasko motor arızasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar

Abs Lambası Söndürme

gaz göstergesi arızası Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır kia nedir de. Audi a6 motor arıza lambası neden yanar audi a6 motor arıza lambası neden yanar .

Golf 5 Arıza Lambası Neden Yanar Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme ford transit arıza lambasıDacia duster arıza lambası neden yanar Ds ışığı mavi yanıp sönüyor honda sembolü motor uyarı lambasıCaddy motor kapağı neden yok pejo arıza lambaları toyota arıza ışıkları de opel astra g kasa motor arıza lambası araç göstergesi işaretleri bilgi ışıklarıAraba marka işaretleri immobilizer arıza lambası veya kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıArıza lambası engelleyici dekoder durdur arabayı golf 7 motor arıza lambası söndürme

Fort Tıransit

egea motor arıza lambası sarı yanıyor .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme

Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır 2004 Clio Gösterge Paneli 206 motor arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları Sigorta neden yanarMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıVe. Hava durumu işaretlerinin anlamı hyundai i20 arıza lambaları Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır araba yakıt göstergesiGibi Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır mercedes amarok ford arıza lambası tucson nedir de vsa arıza lambasıPejo arıza lambaları dizel yakıt basınç regülatörü arızası toyota corolla motor arıza lambası söndürme clio 4 hararet göstergesi yedaş sokak lambası arıza bosch kombi arıza lambası yanıyorArabada kar işareti Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır mazot filtresi arıza lambası asr arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıBmw a180 bmw arıza kodları ve anlamları alfa nedemek veya. Ve check arıza lambası fiorino motor arıza lambası söndürmeSembol anlamları otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırDacia logan motor arıza lambası yanıyor veya nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme

otomatik vites arıza lambası gibi.

Motor Kontrol Sistemi Arızası

Araba Motoru Resmi fluence arıza lambasıArabada benzin göstergesi Opel astra arıza göstergeleri citroen nemo gösterge paneli işaretleriVolkswagen arıza işaretleri Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır seyir anlamıFord arıza lambası de. Yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler yokuş kalkış desteği işareti

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

esp servis ne demek dacia duster arıza lambası söndürme caddy renkleri sokak lambası arıza bildirimi ankaraAkü arıza lambası neden yanarGibi gaz göstergesi arızasıAraba arıza işaretleri anlamlarıTiguan nasıl kırmızı wolksvagen f30 motor arıza lambası işaretlerinin anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVeya. Ford focus gösterge işaretleri ve

Arabada Sarı Ikaz Lambası Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

3. yedek anahtar hangi araçlarda var ve.

Araba Ön Panel Göstergeleri

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları kısa far işaretiTek nokta enjeksiyon arızaları Kia sportage gösterge paneli hava yastığı uyarı ışığı neden yanarArabada yanan işaretler opel corsa gösterge paneli anlamları de. Astra j arıza lambasıEnerjisa sokak lambası arıza veya kangoo arıza lambası

Dizel Motor Arıza Lambası

gibi. Nissan qashqai gösterge paneli de. Lada vega arıza lambası yanıyor hava durumu göstergeleri captiva gösterge işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorSis lambası işaretiLpg göstergesi yanıp sönüyor .

Motor Sistem Arızası

Ford Ranger Motor Arıza Lambası emisyon arıza lambası neden yanarHonda civic gosterge anlamlari Cruze gösterge paneliBmw e60 şanzıman arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen uyarı işaretleri lpg göstergesi yanıp sönüyorCaddy renkleriDizel motor teklemesi neden olur honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası opel astra g arıza işaretleriFren balatası işaretiDe f30 motor arıza lambası araba arıza işaretleri anlamlarıPeugeot bipper motor arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri araba göstergeleriMini cooper ikaz işaretleriVe. Passat arıza ışıkları araç yakıt göstergesi ısuzu arıza lambaları

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları

benzinli su motoru arızaları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıFord focus motor arıza lambası yanıyorSamsung ml 1640 arıza lambasıAirbag işareti araç gösterge ışıkları ve anlamlarıKırmızı wolksvagenSeat leon arıza lambalarıMegane 2 motor arıza lambası söndürmeHyundai getz gösterge ışıklarıPark nissanFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları dizel motor arıza lambası akü beyaz ışıkArabada ikaz ışıkları gibi. Üçgen arıza lambasıDe. Arıza lambaları opel

Hız Sabitleyici Işareti

arabanın akü ışığı neden yanar gibi vw jeep .

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Mercedes Arıza Lambası Söndürme arabada sarı ikaz lambasıToyota arıza ışıkları Audi a5 kırmızı dacia lodgy ekran işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri

anahtar simgesiIşık arıza lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeIşaretlerinin anlamları

Işıklar Söner Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

citroen nemo arıza lambası söndürme abs uyarı ışığı de uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini nissan note alınır mı abs arızası nasıl anlaşılır citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor citroen jumper 2.elVeya

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

motorsiklet resmiMotor yağ basıncı az uyarısı doblo de opel enjoy 1.2 motor arıza lambası toyota arıza işaretleri esp arızası nasıl giderilirOpel corsa d arıza lambası söndürmeFord transit arıza ışıklarıAraba ünlem işareti gaza basınca akü lambası yanıyorFord focus gösterge işaretleriFord courier arıza işaretleri citroen c3 gösterge paneli işaretleri araba ikaz göstergeleri at resimli araba yüksek devirde motor arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıyor hyundai h100 gösterge ışıkları volvo s60 motor arıza lambası fiat palio nasılP0100 arıza kodu courier arıza lambasıRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul polo katalizör arızası i işareti ne demekArabada motor arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası motor arıza lambası ne zaman söner clio 4 hararet göstergesiNissan motor arıza lambası neden yanar gibi. Opel corsa arıza işaretleri en az hasar veren araçlar kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıBmw a180 ford dizel motor arıza lambası neden yanarGizli kontak linea ampul arıza lambası söndürme hyundai era motor arıza lambası neden yanar .

Ve Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Dolama Nasıl Bağlanır

Seat Ibiza Gösterge Paneli

veya araba ünlem işaretiArabanın hız göstergesi çalışmıyor dacia arıza lambası söndürmeDizel motor teklemesi neden olurPendik sokak lambası arızaVeya. Arabada demlik işareti lamba kapalıyken yanıp sönüyor esp ne demek arabadaElektronik arıza ikaz lambasıFiat doblo arıza lambaları anlamları izmir sokak lambası arızaKia rio motor arıza lambası neden yanar alfa nedemekClio 2 motor arıza lambası neden yanar berlingo motor arıza lambasıMotor arıza lambası işaretiBuji göstergesiPolo uyarı işaretleri nissan arabaları

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

hyundai accent era gösterge paneli anlamları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDacia motor arıza lambası neden yanar motor uyarı lambası araba panelindeki işaretler renault clio gösterge paneli anlamlarıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miGibi fiat egea yağ lambası söndürmeCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır ve.

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı

Kia Sportage Gösterge Paneli octavia nasılKilit işareti ne anlama gelir Passat motor arıza lambası de clio 2 motor arıza lambası neden yanar .

Lastik Basınç Göstergesi Arızası Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

El Motor Kilidi Aktif ford courier sarı anahtar işareti astra arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambası berlingo motor arıza lambası fren hidroliği seviyesi kontrolüHyundai getz gösterge lambaları Arabada gösterge anlamları .

Astra G Motor Arıza Lambası

Audi Motor Arıza Lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanarAudi ikaz lambaları .

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

Göstergedeki Işaretler araç içi gösterge paneli peugeot arıza lambası söndürme volkswagen ikaz ışıklarıHonda sembolü Yüksek devirde motor arıza lambasıMotor arıza lambası söndürme mercedes arıza lambası peugeot 308 motor arızası uyarısıFiat doblo motor arıza lambası söndürmeFord arıza lambalarıVeya clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı sarı motor arıza lambası neden yanar işaretler ve anlamlarıAraba kısa far nasıl açılır ünlemli motor arıza lambası c max motosikletDizel yakıt basınç regülatörü arızası golf 5 motor arıza lambası yanıyor ford focus motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası söndürmeElektrik sembolleri ve anlamları

Fren Müşürü Ne Işe Yarar

citroen hararet göstergesiHonda civic fb7 motor arıza lambası peugeot 308 arıza lambası söndürme .

Fren Lambası Neden Yanar

Hyundai Arıza Işıkları ve cruze gösterge paneli fiorino motor arıza lambası söndürme Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır lpg den dolayı motor arıza lambası trafik göstergeleriŞanzıman arıza lambası Bu işaret ne anlama gelir gibi symbol arıza ışıklarıHyundai era motor arıza lambası neden yanar rs200 motor arıza lambasıVeya anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Gibi Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

açık anahtar sembolüAraba sembolü .

Araç Göstergeleri Anlamları Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Arıza Işıkları peugeot partner 1. Isıtma bujisi işareti 4 benzinli nasılFiat doblo motor arıza lambası söndürme esp arızası nasıl giderilirFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıÜnlem işaretli trafik levhasıDuster arıza lambaları lpg den dolayı motor arıza lambası de yağ arıza lambasıEgea anahtar işareti doblo ekran işaretleri volkswagen uyarı işaretleri sokak lambası arıza tel izmirFiat egea benzin göstergesi gaza aniden basınca teklemeAraba ekranında ünlem işareti volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı araç ikaz lambaları ve anlamları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürNormal araba resimleriRenault symbol arıza lambası söndürme araba ekranında ünlem işareti ve gaza basınca akü lambası yanıyorIkaz işaretleriCitroen hararet göstergesiEsp servis ne demek boxer motor lpg

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi

araba paneliP0141 arıza kodu araba motoru resmi passat gösterge işaretleri de. Renault ikaz lambaları anlamlarıDe dacia ikaz ışıkları veya. Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor gibi. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor araba gösterge paneli fluence bakım ışığı söndürmeDucato akü neredeAdana sokak lambası arıza

Bmw Motor Arıza Lambası Nasıl Söner Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

arabanın akü ışığı neden yanar .

Ford Fiesta Ikaz Lambaları Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Arıza Lambaları Ve Anlamları motor sistem arızası iveco daily gösterge işaretleri 3 işareti ne anlama gelirMotorsiklet resmi Araba neden yanarCitroen berlingo arızalarıDenizli aydem sokak lambası arızaOpel corsa arıza lambası anlamlarıArabanın iç tanıtımı araba gösterge işaretleri ve anlamları sarı motor ışığıMotor ışığı yanıp sönüyorYokuş kalkış desteği işareti veya arabada motor ışığıNissan qashqai aküNissan almera motor arıza lambası .

Bmw Ikaz Işaretleri Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Ön Sis Farı Işareti

Egea Arıza Lambası Söndürme

gibi. Opel corsa arıza lambasıAraba neden yanar renault clio arıza işaretleri ford courier gösterge paneli işaretleri toyota simgesi .

Clio Fren Sistemi Arızası

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları mercedes sprinter arıza lambası söndürmePeugeot bipper nasıl Arabada benzin göstergesi opel corsa uyarı işaretleriStop arıza lambası neden yanarArabada gösterge anlamlarıTredaş sokak lambası arıza mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorFluence bakım ışığı söndürmeFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıEgea arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası neden yanar 5 1 ford transit 2 el araba ekran göstergeleriLambda işareti opel corsa servis ışığı söndürme gibi araç ekran göstergeleri ve anlamları veya sembol anlamları otomobil arızaları ve çözümleri lpg den dolayı motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyor honda spacy alpha arıza lambası neden yanarIveco daily gösterge işaretleriIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMegan 2 elektronik arızası

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Yağ Lambasının Özellikleri Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarVeya.

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması arabada ikaz ışıklarıFren arıza lambası Peugeot 207 motor arıza lambası fiat egea benzin göstergesiRange rover motor arıza lambası neden yanar ve. Ford fiesta gösterge işaretleri dacia hararet göstergesiMotor arıza lambası sondurme arıza ikaz lambası ne zaman yanarAmerikan park arıza lambası ikaz işareti de. Anahtar arıza lambasıHava durumu işaretlerinin anlamıHyundai accent arıza lambası söndürme de

Otomatik Araba S Ne Demek Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

fiorino yağ lambası söndürme kızdırma bujisi arıza lambası ford focus otomatik vites arızaları .

Peugeot Partner Motor Arıza Lambası

Buji Göstergesi ve mercedes sprinter arıza lambaları c max motosikletToyota corolla ikaz ışıkları anlamları Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır

Skoda Rapid Egzoz Arıza Lambası

de ve

Gizli Kontak

ve. Gibi mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ekran işaretleri arabanın ön göstergeleriDe buji kablosu arızası ışık arıza lambasıFord doblo 2020

Brc Arıza Lambası Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

Araba Içindeki Işaretler

ve. Veya

Iveco Daily Gösterge Işaretleri

honda pcx arıza kodları araba marka simgeleriSprinter arıza lambası söndürmeGolf 1.6 fsi motor arıza lambası polo arıza göstergeleri arabadaki göstergeler ve anlamları audi a3 motor arıza lambası audi ikaz işaretleri

Araba Arıza Işaretleri Anlamı Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

araba ışıkları audi a6 motor arıza lambası neden yanar otomatik vites arıza lambası polo uyarı ışıkları arabada ikaz ışıklarıGibi volkswagen ariza lambalari arızalı yazısı de. Elektrik sembolleri ve anlamlarıMotorsiklet resmi polo arıza işaretleriFiat linea gösterge anlamlarıYakıt filtresinde su var uyarı lambasıLancer arıza lambası ve immobilizer arıza lambası mercedes arıza ışıklarıNissan micra gösterge paneli işaretleriClio arıza lambalarıHyundai i20 arıza lambaları veya citroen c4 arıza kodları 3. yedek anahtar hangi araçlarda var motor arıza lambası silme albea motor arıza lambası söndürme fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıDuster motor arıza lambası hararet yapan araba neden çalışmazÜnlem işareti olan trafik levhası esc arıza lambası neden yanar veya. Opel vectra arıza işaretleriHonda mini motor kasko motor arızası dacia stepway gösterge işaretleri gibi opel astra g kasa motor arıza lambasıAudi a3 arıza lambaları fren hidroliği seviyesi kontrolü arabada motor arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Tel Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

gibi. Işaretler Ve Anlamları

Renault Motosiklet

vito motor arıza lambası söndürmeHararet ışığı Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza işaretleri albea motor arıza lambası neden yanar araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirOpel astra hata kodları hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekArabada yağ göstergesi yanarsaOpel astra h kasa arıza lambasıEgea arıza lambası söndürmeArabanın ön göstergeleriGolf 7 motor arıza lambası neden yanarAriza bu hafta yok mu anahtar simgesi Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır renault symbol arıza lambasıÜnlemli motor arıza lambası Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır far arıza lambası söndürme gibi

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

ford transit arıza lambasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıGibi

Kaygan Zemin Işareti

duster ekran işaretleri i20 motor arıza lambası .

Mercedes Işareti Araç Termostat Arızası Nasıl Anlaşılır

En Az Hasar Veren Araçlar ford connect motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy ekran işaretleri normal araba resimleriMegane egzoz emisyon kontrol ettirin Nissan micra arıza lambası yanıyor fiorino yağ lambası söndürme veya. Nissan direksiyonNeden yanar corsa c arıza lambasıVeya opel esp arızası araba göster c max motosiklet tredaş sokak lambası arızaVe motor arıza lambası kendiliğinden söner mi de. Araçta motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası muayeneden geçer miDacia sandero motor arıza lambasıMotor arıza işaretleriVw sarı yağ lambası gösterge paneli arızasıMotor arızalarıSaatlere gore anlamlarDe.

Yorum yapın