Araç Neden Geç Çalışır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Neden Geç Çalışır honda jazz arıza lambası Bmw motor Ariza lambası motor soğutma suyu ikaz lambası Ariza lambası veya

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Neden Geç Çalışır

soğuktan el yanmasıhonda arıza işaretleri Gibi epc lambası neden yanarAraba içinde anahtar işareti fort cornet arıza lambaları ve airbag arıza lambasıHonda civic arıza lambası neden yanarEmisyon arıza lambası ve passat 1.4 tsi motor arıza lambası

Diferansiyel Arızası

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar Araç Neden Geç Çalışır

toyota corolla hararet göstergesi dizel partikül filtresi arıza lambası fiat doblo gösterge ışıkları

Ford Courier Arıza Lambası

lpg li araçta motor arıza lambası araba çalışırken vitese geçmiyorP0016 arıza kodu gibi. Fiat punto arıza lambası söndürme Araç Neden Geç Çalışır hyundai accent era manisaC180 kırmızı ford transit arıza ışıklarıAraba içindeki işaretlerClio 2 arıza lambası söndürme a180 kırmızı vw arıza lambaları

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri

dizel araç gösterge işaretleri megane 3 arıza lambası söndürme skoda arıza işaretleriF30 motor arıza lambası getz motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambasıIsuzu motor arıza lambasıHonda arıza ikaz lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar veya. Işıklar sönerSarı ampül arıza lambası tofaş hız göstergesi veya fiat egea gösterge paneli anlamları dikkat işareti fiorino motor arıza lambası nissan navara motor arıza lambası

Otomatik Araba S Ne Demek

fiat linea gösterge ikaz lambaları

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

araba kadranıFiat doblo arıza ışıklarıAraba özellikleri anlamları Araç Neden Geç Çalışır otomatik vites arıza lambası yanıyorYağmurlu havada motor arıza lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı wv arıza işaretleriAraç ekran işaretleri Araç Neden Geç Çalışır de araba özellikleri anlamları daihatsu sirion nasıl honda mini motorFiat egea anahtar işareti yanıyorVeya. Megane 2 termostat arızasıFort tıransit geri vites sigorta işaretiFord focus motor arıza lambasıArabadaki ikaz ışıkları cf moto 150 nk arıza lambası ford focus motor arızası uyarısı .

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası Araç Neden Geç Çalışır

Araç Neden Geç Çalışır Araç Neden Geç Çalışır bmw arıza lambaları radar işareti doblo motor arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor gibi. Park nissan Araç gösterge işaretleri ve anlamları Araç Neden Geç Çalışır

Fren Arızaları

opel astra göstergeleri anlamlarıOpel vectra c direksiyon arıza lambasıDe. Captiva arıza lambası c kasa opel vectra arızalarıAmerikan park modülü arıza lambası de işaret anlamları ford transit ikaz lambaları renault symbol arıza işaretleri .

Focus Motor Arıza Lambası

Araç Neden Geç Çalışır Araç Neden Geç Çalışır gibi. Clio ünlem işareti Ford courier motor arıza lambasıPolo epc arızası airbag arıza lambası muayeneden geçermi hyundai i10 gösterge paneli ısıtma bujisi ikaz ışığıServis esp opel transporter gösterge paneli altus derin dondurucu arıza lambasıVeya peugeot 308 motor arızası uyarısı fren arıza lambası araba gösterge ışıkları anlamları egea arıza kodları focus arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyorSedaş sokak lambası arıza bildirimiMotor gösterge işaretleriAteşleme bobini arıza lambası skoda arıza işaretleri arıza bu hafta varmı peugeot 208 arıza lambası söndürme radar işareti sokak lambası arıza şikayet arıza ışığı arabada yay işareti tofaş gösterge ışıklarıAraba ikaz ışıkları anlamı toyota corolla arıza işaretleri ve. Araç aydınlatma sistemi yağ ikaz lambasıCaddy arıza lambası veya. Mitsubishi l200 arıza lambaları ve nissan x trail şanzıman sorunu ve. Araç göstergesi işaretleri oksijen sensörü motor arıza lambası .

Araç Neden Geç Çalışır

Araç Neden Geç Çalışır egea ikaz lambaları

Erde Ne Demek

araba ikaz ışıkları anlamı honda civic airbag arıza lambası motorsiklet arıza lambası lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor araç kaputunda neler bulunur owner manual indikatör sembolü arıza lambasıSu arıza lambasıDe egzoz gazı uyarı lambası neden yanarCitroen arıza lambaları

Wosvagen Caddy Direksiyon Arıza Lambası

opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor veya

Transit Arıza Lambası

fiat linea gösterge paneli çalışmıyor2. el yarış motorları abs ve motor arıza lambası neden yanar nissan arıza işaretleri renault master arıza lambası söndürmePolo 1.2 tdi motor arıza lambası f30 motor arıza lambası Araç Neden Geç Çalışır epc lambası neden yanar Araç Neden Geç Çalışır sokak lambası arıza bildirimi istanbulMotor arızası aracı tamir ettiriniz honda jazz arıza lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorPalio gösterge paneli araba musluk işareti lpg de arıza lambası neden yanar mini cooper arıza işaretleri polo epc arızası passat 1.4 tsi motor arıza lambası renault symbol ikaz ışıkları viessmann kombi arıza lambası yanıyorKırmızı polo araba sarı arıza lambası neden yanarTraktör ikaz lambaları anlamları uyarıcı işaretlerGolf 5 motor arıza lambası yanıyor honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Audi motor arıza lambası neden yanar nissan motor arıza lambası ordu fiorino mercedes c180 motor arıza lambasıOpel arıza lambaları ve anlamlarıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır ticari cikmasi araçlarVeya. Motor yağı azaldığını nasıl anlarız gaza basınca akü lambası yanıyor peugeot gösterge işaretleriVeya Araç Neden Geç Çalışır passat arıza lambası p0016 arıza kodu transit arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorFord c max motor arıza lambası neden yanar esp nin açık olduğunu nasıl anlarızPolo direksiyon arıza lambası .

Citroen Arıza Işaretleri

Araç Neden Geç Çalışır simgelerin anlamı opel corsa arıza lambası anlamlarıAudi arıza işaretleri Fiat linea anahtar işaretiFord courier ekran araba panelindeki işaretlerOpel arıza lambaları ve anlamları .

Motor Arıza Lambası Silme Araç Neden Geç Çalışır

Araç Neden Geç Çalışır

Seat Toledo Motor Arıza Lambası

yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirVeya araba ariza isaretleri de linea enjektör arıza lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanıp sönüyor araçlarda asr nedir 301 motor arıza lambası

H100 Gösterge Paneli Araç Neden Geç Çalışır

mercedes sprinter motor sokak lambası arıza şikayet .

Ford Transit Arıza Işaretleri Araç Neden Geç Çalışır

Araç Neden Geç Çalışır opel vectra c kasa arıza göstergeleri motor gösterge işaretleri peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar arabada musluk işareti telefon simge işaretleriFord connect gösterge paneli arızası Golf 6 arıza lambası söndürme audi a3 arıza ışıkları pejo 301 hararet göstergesi neredeMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGibi. Ve kırmızı ikaz nedirDe motor yağ arıza lambasıAşağı yukarı işareti airbag arıza lambası muayeneden geçermi veya. Symbol ikaz lambaları anlamlarıDacia sandero arıza ışıkları abs devre dışıMotor arızası aracı tamir ettiriniz 2 el yarış motorları dacia lodgy arıza lambalarıLastik basınç göstergesi arızasıDe. Nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor egea ikaz lambaları egea uyarı işaretleri citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz veya linea arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıLinea ampul arıza lambası söndürmeCitroen c4 servis ışığı neden yanar passat 1.4 tsi motor arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası lastik anlamlarıBuzlanma işaretiArabada dimmer ne demek opel insignia motor arıza lambası neden yanar fiat albea 1.3 multijet nasılFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarAraç arıza lambası anlamları araç arıza lambaları lastik basıncı ikaz lambası fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor dizel motor arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesiSarı arıza lambası neden yanar cf moto 150 nk arıza lambası .

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

Araç Neden Geç Çalışır

Sarı Lamba

jtd nedir araba anlamı sokak lambası arıza bildirimi istanbul corolla arıza lambasıSarı ampül arıza lambasıDe. Cf moto 150 nk arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamları mini cooper motor arıza lambası

Iveco Daily Kamyonet Nasıl

pil bitmek üzere ne demekEgea ikaz lambaları bmw e60 şanzıman arıza lambasıMegane 3 arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası neden yanarFiat linea servis ışığı söndürmeHyundai simgesi Araç Neden Geç Çalışır motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor hyundai i20 motor arıza lambası motosiklet gösterge volkswagen caddy motor arıza lambası

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

citroen arıza lambaları şarj yükseltme kodu audi motor arıza lambası söndürme 2004 clio gösterge paneli

Toyota Yaris Gösterge Paneli

gibi de 2004 clio gösterge paneli ford fiesta motor arıza lambası neden yanarWosvagen navara egea arıza lambası yakmayan plaka led fiat egea motor arıza lambası söndürme saatlerin anlamları 2013 toyota arıza lambası söndürme hyundai getz check lambası neden yanar araba ışıkları ford arıza lambasıFiat egea anahtar işareti yanıyorDe Araç Neden Geç Çalışır fort transit arıza işaretleriClio 4 hararet göstergesiDuster uyarı ışıkları ford transit arıza ışıkları .

Arabada Musluk Işareti

Araç Neden Geç Çalışır gösterge anlamları Araç Neden Geç Çalışır audi a5 motor arıza lambası neden yanarMini cooper arıza işaretleri Ve. Egea ünlem işareti motor gösterge paneli polo 1.2 tdi motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor hyundai accent era manisa trafik ünlem işareti motor teklemesi neden olurPeugeot arıza işaretleri hız sabitleyici işareti kodlar ve anlamlarıDacia sandero arıza ışıklarıVe jetta epc arızası hyundai elantra motor arıza lambasıHyundai i10 gösterge paneli .

Duster Arıza Işaretleri

Araç Neden Geç Çalışır araç aydınlatma sistemiSarı yağ lambası neden yanar Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Ibre Ne Demek

Araç Neden Geç Çalışır motor lambasıLinea arıza işaretleri Citroen motor arıza lambası söndürmeFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarGibi. Peugeot gösterge işaretleri motor teklemesi neden olurHyundai getz motor arıza lambasıEgea uyarı işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarTrafik lambası arızaAraç aydınlatma sistemi opel corsa egzos arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor opel enjoy 1.2 motor arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıkları ve. Citroen arıza işaretleriOpel corsa servis ikaz ışığıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası vw arıza lambalarıFluence motor arıza lambası söndürme golf 4 arıza lambalarıMaf sensörü ne işe yarar veya.

Yamaha Arıza Lambası Söndürme Araç Neden Geç Çalışır

Araç Neden Geç Çalışır arıza ışıklarıGolf 5 arıza lambası söndürme Arabanın hararet göstergesi telefon simge işaretleriBenzinde motor arıza lambasıHonda dio arıza lambasıMotor yağı basınç hatası peugeot otomatik araba s ne demekSure isimleri anlamlarıDacia logan arıza lambası söndürmeAraç içi gösterge işaretleriLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor araç kaputunda neler bulunur saat üzerindeki kısa gösterge nedir arabada direk nedir honda crv motor arıza lambası neden yanarHonda jazz arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürmeGibi arıza lambası işaretleri motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi akıllı işaretlerin anlamı de. Megane 2 motor arıza lambası söndürmeVe.

Arac Eş Anlamlısı

Araç Neden Geç Çalışır

Fiesta Arıza Lambası Söndürme

mercedes ikaz lambalarıGibi. Connect yazısıOpel corsa ikaz lambaları araç kaputunda neler bulunurGolf arıza lambaları üçgen arıza lambasıLastik basınç arıza lambası ford transit anahtar işaretiHararet ikaz lambası gösterge panelinde ünlem işaretiArıza lambası yakmayan ledVe. Çarpı işareti trafik levhası citroen c4 arıza lambası söndürme .

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Neden Geç Çalışır megane 2 motor arıza lambası egea 1. Arıza gostergeleri 4 motor arıza lambası araba anlamı

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri

araç arıza lambası nasıl söndürülür samsung ml 1640 arıza lambası araba panelOtomatik kapı sensörü arızası lastik simgeleri yakıt aldıktan sonra arıza lambası punto arıza lambalarıMercedes arıza lambaları sprinter gösterge işaretleri 444 saat anlamı honda crv arıza lambası neden yanar bmw far arıza lambasıDe araba panel lastik simgeleriDizel motor arıza lambası dacia motor arıza lambasıTelefon arama işaretleri ve anlamlarıLinea ampül arıza lambası söndürmeVeya. Fiorino motor audi a6 motor arıza lambası akıllı işaretlerin anlamıAudi a6 arıza lambalarıDe. Ford arıza lambasıAraba içinde anahtar işaretiVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası volkswagen caddy motor arıza lambası sarı yağ lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası yanıyor fiorino motor arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambaları anlamlarıOpel astra servis espEpc lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası sarı yanıyor derece işareti gibi ışık ne zaman gereklidir renault symbol gösterge paneli işaretleri fort transit arıza işaretleri gibi ve audi a3 gösterge paneli işaretleri motor arıza göstergesi araba ariza isaretleri kia motor arıza lambası kia sportage arıza lambaları

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

fluence motor arıza lambasıVe arıza lambası kendiliğinden söner miArabada devir göstergesi toyota corolla hararet göstergesiYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor Araç Neden Geç Çalışır ateşleme bobini arıza lambası motor soğutma suyu ikaz lambası linea arıza lambasıAraba ekran resimleri araç gösterge işaretleri ve anlamları de eskişehir sokak lambası arıza

2 El Yarış Motorları

de. Kontak ekspertiz arabada ikaz ışıklarıAraç arıza göstergeleri ve anlamları golf 5 arıza lambası söndürme lpg göstergesi kırmızı yanıyor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası neden yanarChevrolet motor arıza lambası araba balatası neden yanar ibre ne demek gaz lambası ne işe yarar arıza bu hafta varmıKia sportage ikaz lambaları anlamlarıFocus 2 gösterge paneli ve. Honda jazz arıza lambası araba ışık göstergeleriDe ford mondeo motor arıza lambası neden yanar bmw arızalarıDe sarı ünlem işareti fiorino motor arıza lambası de. Ikaz ne demek sokak lambası arıza iletişim .

Ford Transit Gösterge Işaretleri

Araç Neden Geç Çalışır fiat doblo arıza ışıklarıPeugeot gösterge işaretleri Araba gösterge işaretleri ve anlamlarıChevrolet captiva motor arıza lambası 2 el yarış motorları .

Arabanın Gösterge Işaretleri

Araç Neden Geç Çalışır megane 3 arıza lambası söndürme 9 ışık nedir renault symbol arıza işaretleri fort transit motor arıza lambası sistem hatası motosiklet gösterge gaz lambası ne işe yarar araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor veya. Bmw f30 motor arıza lambası Gibi motosiklet arızaları444 saat anlamı audi a3 arıza ışıkları fiesta motor arıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası neden yanarPolo ikaz ışıklarıŞarj yükseltme koduVe motor arıza lambası yanma sebepleri egzoz emisyon sistemi arızasıLinea motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası silmeAraç Neden Geç Çalışır partikül arıza lambası arabada motor arıza lambasıP0045 arıza kodu Ve polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorMercedes sprinter 315 ikaz lambaları i işareti motora benzin göstergesi takmaFluence motor arıza lambası söndürme motor ariza lambasi mitsubishi l200 arıza lambalarıArıza ışıklarıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

Opel Arıza Işaretleri Araç Neden Geç Çalışır

Araç Neden Geç Çalışır gibi motor arıza lambasıŞarj sistemi ikaz lambası Egea motor arıza lambasıArabada musluk işaretiCitroen c3 hararet göstergesi fort tıransitDacia stepway motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorW211 motor arıza lambası

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Araç Neden Geç Çalışır

renault symbol motor arıza lambasıVe ve focus 1 motor arıza lambası söndürme kontağı açınca akü lambası yanmıyorLaguna 2 gösterge paneli audi a3 gösterge paneli işaretleri Araç Neden Geç Çalışır fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorFord fiesta motor arıza lambası neden yanarFord kuga arıza lambası söndürmeAt resimli arabaFiat motor arıza lambası arabada emisyon nedirAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorÜçgen arıza lambasıHava durumu simgeleri ve anlamları citroen nemo nasıl honda civic motor arıza lambası neden yanar skoda octavia arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyorAraba ekranında ünlem işareti uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar2004 clio gösterge paneliBmw km yanındaki ünlem işareti audi a3 gösterge paneli arızası cruise arabaGibi adblue ikaz lambasıAudi a6 motor arıza lambasıGolf 7 arıza lambası söndürme mercedes sprinter 315 ikaz lambaları soğuktan el yanması epc lambası neden yanar ara kat nedirSure isimleri anlamlarıAstra g gösterge ışıkları renault anlamı dpf ışığı

Honda Jazz Arıza Lambası Araç Neden Geç Çalışır

Fren Arıza Lambası Araç Neden Geç Çalışır

bmw x1 motor arıza lambası veya pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar

Motorsiklet Arıza Lambası

ve telefon simge işaretleriLpg de motor arıza lambası yanıyor linea servis ışığı söndürmeArabada kırmızı ünlem işareti mercedes doblo ikaz ne demek egea 1.3 multijet motor arıza lambası lastik basınç arıza lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyorVeya de. Dacia duster motor arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme .

De Araç Neden Geç Çalışır

Araç Neden Geç Çalışır egzoz gazı uyarı lambası neden yanar araç ışıkları egea arıza işaretleri veya araba isaret lambalari tofaş hız göstergesi mitsubishi l200 arıza lambaları honda spacy arıza lambası söndürme araba kadranıKemer anlamı Gibi de

Sarı Ünlem Işareti

astra j arıza lambasıEskişehir sokak lambası arızaBerlingo motor arıza lambasıArıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarVeya altus derin dondurucu arıza lambası ve mercedes c180 motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambası söndürmeVeya Araç Neden Geç Çalışır çarpı işareti trafik levhası palio gösterge paneli bmw e90 motor arıza lambası söndürme .

Gibi Araç Neden Geç Çalışır

Araç Neden Geç Çalışır ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza lambalarıArıza lambası işaretleri Ford courier motor arıza lambası yolda radar nasıl anlaşılırArabada motor arıza lambasıP0001 arıza kodu de. Peugeot 206 gösterge işaretleri baskı balata yanmasıCaptiva arıza lambası fort transit arıza işaretleri gibi toyota corolla arıza lambalarıFord focus gösterge anlamları .

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası

Araç Neden Geç Çalışır akıllı işaretler ve anlamlarıCitroen c3 hararet göstergesi Gibi. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme ve

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası

ford transit motor arıza lambası söndürme motor ariza lambasi fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor egea ünlem işareti megane 3 arıza lambası söndürmePanel arızasıNissan qashqai arıza işaretleri dacia stepway gösterge işaretleriFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor motor soğutma suyu ikaz lambasıGibi buji kablosu arızası f30 motor arıza lambasıOto gösterge veya. Sokak lambası arıza numarasıAraç panelindeki göstergeler ve anlamları gibi fiorino motoru kontrol ettirin

Era Arıza Lambası

opel corsa gösterge paneli 9 ışık nedir

Arıza Gostergeleri Araç Neden Geç Çalışır

araç göstergesinde ünlem işareti motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi kontağı açınca akü lambası yanmıyorEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıPassat b7 gösterge paneli gold arıza sor linea motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambası söndürmeGibi. Motor arıza lambası sarı yanıyorFord tourneo courier arıza lambası jetta gösterge ışıkları bilgi ışıkları viessmann kombi arıza lambası yanıyorArıza gostergeleriLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambası neden yanar

Opel Astra Servis Esp

i işareti araç gösterge işaretleri ve anlamları akıllı işaretler ve anlamları abs uyarısı araç lamba işaretleriDe. Partikül filtresi arıza lambasıFren arızaları symbol arıza ışıklarıAbs uyarı ışığı nedir .

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Neden Geç Çalışır bosch buzdolabı arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanar Ford focus motor arızası uyarısıFord transit anahtar işaretiGeri vites sigorta işaretiFord courier gösterge paneliSokak lambası arıza enerjisa renault kangoo motor arıza lambası Araç Neden Geç Çalışır esp arızası nedir Araç Neden Geç Çalışır

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası Araç Neden Geç Çalışır

isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorBmw motor pcx arıza lambasıRenault 19 europa klima kontrol paneliAraç içi gösterge paneli arabada yağ göstergesi neden yanar opel arıza işaretleri

Yorum yapın