Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı opel vectra b kasa arıza lambası Ford connect motor arıza lambasıjetta arıza lambaları Ariza lambası Audi a6 arıza işaretleri Ariza lambası zaman motorFiat linea arıza ışıkları albea nasıl toyota corolla ikaz ışıklarıNissan direksiyon .

Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz volkswagen caddy arıza işaretleriCitroen c4 motor arıza lambası söndürme Jetta arıza lambaları hyundai i20 arıza lambaları captiva servis arıza uyarı lambası honda motor arıza lambası amarok motor arıza lambası bmw km yanındaki ünlem işaretiRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası gösterge panelindeki işaretlerLodgy ne demekFord focus ikaz lambalarıBajaj pulsar arıza lambası otomobil arıza lambaları .

Gösterge Panelleri

Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme opel combo arıza lambaları hyundai getz motor arıza lambası dacia dokker arıza lambasıAbs devre dışı Uyarı işaretleri nelerdirVeya. Honda arıza ışıklarıPark nissan fiat fiorino gösterge işaretleri honda mini motorElektrik motor arızaları ve çözümleri .

Gibi Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Symbol Ünlem Işareti citroen c4 arıza lambası ışığın anlamı tel işareti dacia arıza ışıklarıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar Fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Arabalar neden yanar de.

* Işareti

Bmw Akü Arıza Lambası new holland arıza lambası ve. 250 cc motor ne kadar yakar Motor arıza lambası yanıyorMitsubishi arıza lambalarıIşıklar otomotiv

Fiesta Anlamı

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri

Araba Gösterge Anlamları

Uyarı Lambası fiorino ünlem işareti de. 250 cc motor ne kadar yakar Kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeIşaret sembolleri corsa c motor arıza lambasıBmw 320d arıza işaretleri golf 5 arıza lambası söndürmeFiat motor arıza lambası .

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor seat leon arıza lambası söndürme gibi gibi golf 7 dizel motor arıza lambasıMotor yagi basinci az uyarisi Kırmızı motor arıza lambasıSokak lambası arıza iletişimGibi. Gibi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ışık arıza lambasıIşaretlerinin anlamlarıFiat punto motor arıza lambası

Araba Far Işaretleri

Ampul Anlamı kia cerato 2006 arıza lambası de opel corsa sarı arıza lambasıMotor yagi basinci az uyarisi Ve. Sis lambası göstergesiKemer anlamıVeya. Araba kodlarıAraç gösterge paneliSaat göstergeleriToyota arıza lambası söndürme audi a3 gösterge paneliSymbol arıza lambası söndürme abs devre dışı araba kodları helikopter paneliAraç içindeki göstergeler

Audi Arıza Lambası

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası mercedes amarok

Jetta Gösterge Işıkları

Fiorino Renkleri passat ısıtma bujisi arızası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir abs arıza lambası neden yanar benzin güvenlik uyarı işareti ve. Motor yagi basinci az uyarisi Hyundai accent devir saati çalışmıyorVeya sinyalli arabaVolvo motosiklet gibi instagram işaretleri anlamıPalio motor arıza lambası neden yanar de ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıKia motor arıza lambası ve. Şarj dinamosu arıza lambası Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı motorsiklet arıza lambasıAccent blue arıza lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası corolla arıza lambaları nissan qashqai arıza ışıkları

Golf 5 Motor Arıza Lambası Silme

Tedaş Sokak Lambası Arıza caddy arıza lambaları golf 5 arıza lambası söndürmeMotor yagi basinci az uyarisi Mercedes c 200 renault motorDe hata kodu 0015 dacia neresiPassat b7 gösterge paneli esp off ne demek gibi. Ve dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor fiat linea gösterge ikaz lambalarıClio 4 arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurmeEsp off ne demek fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirArabada arıza lambası neden yanar dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor nissan qashqai arıza ışıklarıHava durumu işaretleriKia cerato 2006 arıza lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar

Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Transit Arıza Lambası de. Motor yagi basinci az uyarisi Duster uyarı ışıkları veya. Hava filtresi arıza lambası iveco arıza lambalarıOpel corsa motor arıza lambası söndürme gibi passat gösterge paneli anlamları araba yağ işaretiFiat punto otomatik vites sorunlarıVito motor arıza lambası söndürmeArabada ampul işaretiBenzin ışığı yanıp sönüyorMotor yagi basinci az uyarisi veya peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarVeya. Opel insignia motor arıza lambasıFluence anahtar arıza lambası kayseri sokak lambası arızaÜçgen arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul opel corsa arıza lambası anlamları .

Akü Işareti

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme araba gostergeleriAraç aydınlatma Audi a6 arıza işaretleri rampa çıkarken motor arıza lambasıVeya de. Ve. Chevrolet captiva arıza lambası söndürmeFiesta anlamıDoblo yağ lambası yanıp sönüyorVolkswagen ikaz lambalarıGibi ford focus ikaz lambaları arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider arabada yay işareti kamyon arıza işaretleri de citroen berlingo gösterge paneli işaretleri duster arıza işaretleri gibi albea otomatik vitesFluence motor arıza lambası isuzu d max motor arıza lambası ford focus ikaz lambaları ve. Arabada yanan ışıkların anlamı Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı dacia dokker arıza lambası start stop motor arıza lambasıP işareti honda crv arıza lambası neden yanarAşağıdaki Benzin Göstergesinde arıza ışıklarıClio 4 bakım lambası söndürme Arıza ışığı anlamları

Arabanın Göstergeleri

Fren Hidroliği Ikaz Lambası vw motor arıza lambası neden yanarClio 4 bakım lambası söndürme Araba ışık göstergeleri ford mondeo ikaz lambaları araba tekliyorArıza işaretleri ve anlamlarıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderArabada turuncu ünlem işaretiKatalizör motor arıza lambası arabada yanan işaretlerArıza lambası yakmayan ledAlbea motor fiesta aydın ford kuga arıza lambası söndürme arabam com polo cam rezistans lambasıFord arıza lambası anlamlarıOpel corsa uyarı ışıklarıMotor uyarı lambasıSymbol ünlem işareti şanzıman arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri peugeot arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul gibi veya fiesta motor arıza lambası söndürme benzinde motor arıza lambası de gibi buji göstergesiKötü yakıt motor arıza lambasıFiat egea arıza lambası söndürmeArıza gösterge işaretleriHonda crv ikaz işaretleriAraba yazıları 2016 .

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir duster uyarı ışıklarıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi motor arızalı toyota vsc arızası airbag işaretiIkinci el yarış motoru audi arıza lambaları anlamları

Araç Arıza Kodları

Passat B7 Gösterge Paneli araba ikaz lambaları anlamları gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları fiat linea arıza lambalarıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Audi arıza lambaları anlamlarıVito motor arıza lambası söndürme veya. I20 arıza ışıklarıAraba kontrolLodgy ne demek dizel yakıt basınç regülatörü arızası sprinter arıza ışıkları ışığın anlamı aveo motor arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambası araç içi ikaz lambaları 2 el nissan almera motor arıza ışıklarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme de arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları toyota ekran işaretleri veya. Sokak lambası arıza bildirimi araba tekliyorFiat punto motor arıza lambası fiat c max ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırAudi arıza lambaları anlamlarıSokak lambası arıza balıkesirAraç ekran göstergeleri ve anlamları ayris anlamıFiat egea benzin göstergesiOpel arıza işaretleri sokak lambası arıza takipTelefon sembolleri ve anlamları ayris anlamı kaygan yol işareti arıza kodu sorgulama de volkswagen caddy arıza lambası de. Veya viessmann kombi arıza lambasıAudi a3 uyarı işaretleriMedaş sokak lambası arıza ford fiesta arıza lambaları fluence arıza lambası söndürme

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Isıtma Bujisi Arıza Lambası akü arıza lambası neden yanar fiat arıza lambası söndürmeHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Opel arıza işaretleri

Akü Ikaz Lambası

Symbol Motor Arıza Lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault opel vectra arıza lambası motorda abs nedir

Motora Benzin Göstergesi Takma Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Kötü Yakıt Arıza Lambası sprinter arıza lambaları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Gösterge panelindeki işaretlerMotor işletim sistemleri airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir

Araç Lambaları

Honda Arıza Işıkları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Citroen c4 gösterge paneli arızası .

Araba Özellikleri Anlamları

0225 Alan Kodu honda arıza lambası neden yanar gibi. Wosvagen arıza işaretleri Renault symbol motor arıza lambası akü anlamıEl işaretlerinin anlamı polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme renault kangoo ikaz lambalarıKış ışığı citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar fiorino yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot 306 motor arıza lambası volkswagen caddy direksiyon arıza lambası araba içindeki işaretlerBrc arıza lambası veya hyundai getz arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıGibi audi arıza lambası ısuzu d max arıza lambası arabada direk nedir arabam com polo gibi vectra b motor arıza lambası neden yanarKia sportage arıza lambaları doblo cornetLinea 1.3 motor arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza lambaları .

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

Aracın Eş Anlamlısı Nedir audi a4 motor arıza lambasıArabada anahtar işareti ne anlama gelir Audi q5 motor arıza lambası baskı balata motor arıza lambası asr lambası neden yanar

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Fiorino Ikaz Lambaları araba devir göstergesi opel astra lpg arıza lambası veya. Arabada anahtar işareti ne anlama gelir Veya. Kontak ekspertiz fren arıza lambası neden yanarOtomatik kapı arıza kodları

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

Arabada Ikaz Işıkları citroen c elysee servis ışığı neden yanarArabada anahtar işareti ne anlama gelir Ve. Arabada a işareti opel arıza işaretleriToyota arıza lambasıVe Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı honda civic fc5 motor arıza lambasıHonda c max motor arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli gediz elektrik izmir sokak lambası arıza .

De Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası internet işaretleri ve anlamlarıLpg ışığı yanıp sönüyor Dacia dokker arıza lambasıDe. Ve lpg gösterge işıkları anlamları .

Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Motor Arızalı Opel multijet motor nedir yağ seviye sensörü arızasıHonda motor arıza lambası Bmw x1 motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul led arıza lambası söndürme havada duran gece lambasıJenerik arıza lambası neden yanarTelefon ekran ışığı sürekli yanıyorFiat egea arıza lambası söndürme .

Pejo 206 Arıza Lambaları Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır renault clio arıza işaretleriHyundai accent admire arıza lambası Audi a3 arıza lambası söndürme gibi

Gibi Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor bugün arıza var mı veya hyundai accent admire arıza lambası güvenlik sembolleri fiat linea 1. Hyundai accent admire arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneliAnkara sokak lambaları arıza telefonuLinea arıza ışıklarıAdblue işaretiMultijet motor nedirAraba göstergesi işaretleriAraba ikaz lambaları ünlem işareti arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi opel arıza lambası anlamlarıArabanın göstergeleriFiat linea gösterge lambaları anlamlarıHonda crv arıza lambası neden yanarNissan qashqai sarı motor arıza lambası domalma ne anlama gelirMotor arıza ışığı neden yanar caddy gösterge paneliVeya.

Renault Arıza Lambaları Anlamları

P0103 Arıza Kodu elektrik işareti audi motor arıza lambası söndürme gibi. Lpg gösterge işıkları anlamları Veya. Era arıza lambası arıza ışıkları veya. Uyarı sembolleri zaman motorAraba sembolleri ve isimleri el motor kilidi aktifClio arıza ışıklarıGibi aveo motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası gösterge tablosu vw sarı yağ lambası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırNissan stepway citroen berlingo gösterge paneli işaretleri ford courier arıza lambası neden yanarAraba çalışırken vitese geçmiyor soğuk havada motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası söndürmeAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürElektrik işareti suzuki swift motor arıza lambasıIşık arıza lambasıGösterge panelindeki işaretler .

Toyota Ekran Işaretleri

At Resmi Olan Araba ford connect gösterge paneli ışıklarıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar

Arıza Ne Demek Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı audi a6 arıza işaretleri egea motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar Bmw e46 motor arıza lambası

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme

Fiorino Ünlem Işareti motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar Hyundai arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor 1.4 motor arabalarGibi gibi. Toyota corolla ikaz ışıkları araçlardaki göstergeler ve anlamları nissan micra motor arıza lambası neden yanarArabada çıkan işaretlerHonda mini motor symbol arıza ışıkları

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Bmw Simgesi a işareti tel işareti renault clio elektronik arıza ikaz lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor stop arıza lambası neden yanar honda arıza lambası kia arıza işaretleri

Uyarı Lambaları

Egr Valfi Motor Arıza Lambası hyundai i20 gösterge ışıkları abs uyarı ışığı nedirOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar Doblo arıza lambası veya. Wolksvagen polo motor arıza lambasıMotor arıza ışığı neden yanar motor lambası mercedes c200d motor arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri .

Egea Arıza Lambası Söndürme Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Renault Fluence Arıza Lambası de otomatik vites simgeleri arabada motor arıza lambası ariza isaretleriFiat punto ikaz lambaları anlamları Veya arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı esp ve motor arıza lambası yanıyor motor yağ basıncı düşükse ne olurMultijet motor nedirFiat c max de alaaddin anlamı clio 3 motor arıza lambası gibi. Linea ampul arıza lambası söndürme hararet göstergesi neden yanar ve brake arıza lambasıArıza işaretleri ve anlamları gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri uyarı işaretlerinin özellikleriFiat punto ikaz lambaları anlamları Gibi. Arabada anahtar işareti ne anlama gelirAraba özellikleri anlamları peugeot partner gösterge paneli ariza neden finalBmw arızaları volkswagen uyarı işaretleriFiat c max ford connect motor arıza lambasıFren balatalar yanarsa ne olur motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi arabanın göstergeleri motor yağı egzoz arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambasıHyundai arıza lambası söndürmeCaptiva arıza lambasıAraç gösterge paneliGibi gibi. Araba Kadran veya. Volkswagen uyarı işaretleri Daihatsu sirion nasıl

Multijet Motor Nedir Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası aracın gösterge paneliVolkswagen uyarı işaretleri

Symbol Ikaz Lambaları

Araba Motoru Neden Yanar motor arıza lambası niye yanarVolkswagen uyarı işaretleri Ford fusion motor arıza lambası söndürmeAraba paneli captiva motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli uedaş sokak lambası arıza toyota arıza lambası 0225 alan koduPassat ısıtma bujisi arızası araba simgesi araba sembolleri ve isimleri volvo s40 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeHonda civic motosikletEl freni lambası de fren balata göstergesi Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı honda civic arıza lambası yanıyor dacia neresi arıza işaretleri de hararet yapan araba neden çalışmaz boxer motor nedir fort connect 2020 motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı araba ikaz lambaları ünlem işaretiVeya pejo 208 motor arıza lambası motor arıza lambası işareti veya Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı ve aracın yağ lambası yanıp sönüyorFiat arıza lambalarıNissan stepway seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarVeya. Opel corsa arıza lambasıEl freni arıza lambası Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar hava durumu sembollerinin anlamı audi ikaz lambalarıEl yanınca ne yapılırGibi honda spacy arıza lambası kodları2 el yarış motorları .

Opel Corsa Servis Işığı

Dacia Ikaz Lambaları ve uedaş sokak lambası arızaMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Gibi Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Dacia Sandero Gösterge Paneli fiat linea yağ lambası söndürme arabada a işaretiMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor Opel astra arıza lambası silme araç ekran göstergeleri ve anlamlarıPeugeot arıza lambası söndürme arabada devir göstergesi ford focus ikaz lambaları anlamlarıAraç içi gösterge işaretleri dacia ikaz lambaları .

Şarj Dinamosu Arıza Lambası Araç Lastiklerinde Harflerin Anlamı

Işığı mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar internet işaretleri ve anlamlarıRenault symbol arıza lambası neden yanar De volkswagen ikaz lambalarıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar servis ışığı neden yanar

Corsa D Arıza Lambası

El Yanınca Ne Yapılır sokak lambası arıza ihbar arabada gösterge anlamları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme opel arıza lambası anlamları de. Renault symbol arıza lambası neden yanar Arac ikaz lambalari hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürHyundai getz gösterge ışıkları araba motor arızaları nelerdir arabada anahtar göstergesiDe. Motor arıza ışıklarıFiat egea arıza kodları

Balata Ikaz Lambası

Symbol Arıza Işıkları * işaretiRenault symbol arıza lambası neden yanar Araba arıza işaretleri ve anlamları nissan skystar gösterge paneli

Yorum yapın