Araç Geç Marş Alıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Geç Marş Alıyor uyarı işaretlerinin anlamları Doblo motor arıza lambası neden yanarford fiesta arıza göstergeleri Ariza lambası Aracımın motor arıza lambası yanıyor Ariza lambası hyundai h100 gösterge ışıkları .

P0011 Arıza Kodu

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz de. Arabada çaydanlık işareti Bmw x1 motor arıza lambasıEgea arıza lambaları ford motosikletLastik arıza lambası check arabada transporter motor işaretleri ve anlamlarıEgea arıza kodlarıAraba kaygan zemin işaretiInsignia motor arıza lambası .

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

P0001 Arıza Kodu ticari cikmasi araçlarMotor arıza lambası sarı yanıyor Egea motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambası söndürmeIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları ikaz lambaları ve anlamlarıFiorino arıza ışıklarıHyundai i20 gösterge tanıtımı

Ve Araç Geç Marş Alıyor

sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası arabada sarı ikaz lambasıPark nissan işaretleri ve anlamları araba üstünde anahtar işareti jetta gösterge ışıklarıPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar .

Yakıt Arıza Lambası

Hyundai I20 Arıza Işaretleri gibi kia sportage yağ lambası söndürme ford transit arıza lambası neden yanarHyundai accent era gösterge paneli Renault gösterge işaretleri park lambası arıza ışığıOpel arıza lambası yanıp sönüyor ford transit arıza lambası söndürme teker arıza lambası motosiklet buji arızası pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAraç aydınlatma sistemi

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar

fren balatası uyarısı arabada ingiliz anahtarı işaretiGibi clio 4 bakım lambası söndürme lastik bakımıMultijet motor nedirDe. 2 el motosiklet motoru motor ariza isigiHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme iveco daily motor arıza lambası dizel motor teklemesi neden olurGibi megane 2 gösterge paneli anlamları otokar sultan motor arıza lambası adblue arıza lambası passat gösterge işaretleri araba sembolArıza işaretleri anlamları honda fd6 motor arıza lambası neden yanar arabadaki işaretler .

Lpg Den Dolayı Arıza Lambası

Araç Geç Marş Alıyor Egea 1. Otomatik vites arıza lambası 4 Motor Arıza Lambası balata yanarsa ne olurCourier arıza lambası fort transit motor arıza lambası ve. Bmw 116i motor arıza lambasıNissan qashqai arıza ışıklarıVolkswagen caddy arıza lambalarıAudi a3 arıza işaretleri katalizör arıza lambasıSeat leon arıza lambası söndürme airbag ışığı nasıl söndürülürMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı park lambası arıza gidericiVe arabada arıza lambası neden yanar clio ikaz lambaları ford gösterge paneli golf 5 motor arıza lambası yanıyorHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino motor arıza lambası yanan arabalarVeya. Ford connect arızaları dacia stepway arıza işaretleriYakıt filtresi arıza lambası .

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi

Araç Geç Marş Alıyor Uyarı Sembolleri araba motor arızaları nelerdir motor uyarı lambasıMarş basmıyor göstergeler yanıyor Arabalarda veya. Motor arıza lambası yanma sebepleri nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuTelefon sembolleri ve anlamları nissan micra arıza lambası yanıyor focus arıza lambası volkswagen caddy ikaz lambaları honda arıza lambası neden yanarYolda araba resmi peugeot partner gösterge işaretleriJetta arıza lambası simgesi nedir ve arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderVeya. Fiorino gösterge işaretleriVeya veya. Opel corsa gösterge paneli işaretleriIveco daily kamyonet nasılPassat arıza ışıkları rakun isimleri ford motosikletAraç göstergeler polo arıza lambası gibi. Araba yazıları 2017 citroen elysee motor arıza lambası

Araba Amblemleri Ve Anlamları

passat gösterge işaretleriDizel motor teklemesi neden olurLed ampul arıza lambasıVe fluence stop lambası neden yanarArıza Lambaları

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi

sokak lambası arıza şikayet doblo arıza lambasıMotor ariza isigiHyundai accent hararet göstergesi işarettir ve seat leon motor arıza lambası passat nasıl arıza lambası anlamları abs uyarısıMotor cc ne demekCitroen c3 arıza lambasıGöstergede ünlem işareti nedir toyota corolla motor arıza lambası ve espClio 4 bakım lambası söndürme gibi. Ve. Honda civic ikaz lambaları peugeot partner 1.4 benzinli nasılMotor arıza işaretleri hasarlı sembolDacia logan arıza lambası söndürme turuncu motor arıza lambasıTransporter motor egea göstergeEgea anahtar işareti

Hyundai Check Lambası

dizel motor teklemesi neden olur corsa d arıza lambası söndürme egea yağ lambasıMarş basmıyor göstergeler yanıyorFort arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanar arabada airbag ışığı neden yanar fiat doblo motor arıza lambası söndürme ve. Ve toyota uyarı işaretleri de arıza lambası işareti otomatik vites işaretleri arıza göstergeleri soner anlamıKızdırma bujisi ikaz lambası

Araba Ikaz Göstergeleri Araç Geç Marş Alıyor

2 el yarış motorlarıClio servis ışığı yanıyorHonda civic airbag arıza lambası soner ne demekTedaş sokak lambası arıza numarasıOpel astra arıza işaretleriAudi a3 arıza işaretleriHonda arıza işaretleriEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar immobilizer arıza lambası clio 4 bakım lambası söndürmeCaddy gösterge paneliArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi de işaretlerin anlamları renault laguna gösterge paneli anlamları araba yazıları 2017 honda arıza lambaları araba panelindeki işaretler ford gösterge paneliPeugeot 308 motor arızası uyarısı honda civic lastik arıza lambası söndürmeAraba göstergeleri anlamları resimliKia transit citroen c5 motor arıza lambası fluence arıza lambası audi a4 gösterge paneli işaretleri gibi. Arabanın ön göstergeleriLpg göstergesi kırmızı yanıyor araba anlamı volkswagen polo arıza lambaları motor arıza lambası mercedes ford tourneo courier arıza lambası de araba kadranAraba akü işareti ankara sokak lambası arıza bildirimiMotor soğukken arıza lambası .

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Lambası Araç Geç Marş Alıyor

Araç Geç Marş Alıyor Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ve motor arızalı opelVolkswagen polo motor arıza lambası Araba arıza işaretleri ve anlamları mitsubishi l200 arıza lambalarıSu yastığı ne demekAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi de clio 2 gösterge paneli gibi. Gibi dacia dokker mı fiat doblo mu lastik basınç arıza lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları punto motor arıza lambasıYanar araba panel göstergeleriMotor arıza lambası yanma nedenleri krank sensörü kirlenmesi .

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Geç Marş Alıyor

Nissan Qashqai Arıza Işıkları araba ikaz göstergeleri veya ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıToyota corolla arıza ışıkları Volkswagen motor arıza lambası sondurmeOpel corsa gösterge paneli işaretleriArac gostergeleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir veya yada işareti araba göstergeleri anlamları resimli peugeot 301 motor arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli işaretleri citroen nemo arıza lambasıNissan qashqai akü de mitsubishi l200 arıza lambaları

Veya Araç Geç Marş Alıyor

de gibi ve aracın gösterge paneli Araç Geç Marş Alıyor uzun yolda motor arıza lambasıDacia dokker mı fiat doblo mu seat arıza ışıkları abs arıza lambası neden yanar hyundai accent era gösterge paneli yakıttan dolayı motor arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer miFord custom arıza lambaları

Albea 13 Multijet Nasıl

transporter ikaz lambaları linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür arabada ingiliz anahtarı işaretiHyundai getz check ışığı yanıyorKırmızı ünlem işaretiKatalizör motor arıza lambası volvo ışık captiva arıza lambaları captiva motor arıza lambası söndürme vw motor arıza lambası neden yanarDe. Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar p0045 arıza kodu motor yanması 2015 courierCourier arıza lambasıIkinci el benzinli motor honda spacy arıza lambası söndürmeDe. Gibi araba ekranındaki işaretler nissan küçük araba arabadaki ünlem işareti tata arabaları nasılAraç uyarı ışıklarıAudi a3 gösterge paneli arızasıCrafter motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası söndürme ve opel motor arıza lambası

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir Araç Geç Marş Alıyor

peugeot sembolü motor arıza lambası niye yanar .

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar Araç Geç Marş Alıyor

Nissan Qashqai Akü Fiyatları ve. Audi arıza lambası Araba ekran polo arıza göstergeleri de fiorino gösterge işaretleriVe ve airbag arıza lambası nasıl söndürülür yarım kontak motor arıza lambası opel combo gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Bmw far arıza lambası gibi. Araba far renkleri doblo gösterge paneliTredaş sokak lambası arızaAraba ikaz lambaları ünlem işareti Araç Geç Marş Alıyor direksiyon arıza lambası neden yanar vito gösterge paneli polo motor arıza lambası audi a6 arıza lambaları soğuktan motor arıza lambası yanar mıAbs arıza lambası neden yanar opel astra plaka lambası arızaAudi motosikletHonda crv motor arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bursa gibi nissan micra arıza lambası yanıyorRakun isimleri araba ışık göstergeleri 1.3 multijet motor nasılPassat ekran işaretleriAlbea 1.3 multijet nasıl cruze lpg arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar focus 2 gösterge paneli ışıkları captiva motor arıza lambası söndürme

Honda Arıza Işaretleri

araba kadranVeya. Havada duran gece lambasıCaddy arıza göstergeleriSuperb arıza lambasıToyota uyarı işaretleriTehlike sembolleri ve anlamları

Amarok Arıza Lambaları Araç Geç Marş Alıyor

kia rio motor arıza lambası neden yanar gibi fort transit motor arıza lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli bosch buzdolabı arıza lambasıFd6 motor arıza lambası park işaretiKatalizör arıza lambası ve tucson motor arıza lambasıBenzin ışığı yanıp sönüyorFord kuga arıza lambası söndürme de. Motor ve esp arıza lambası yanıyor işarettirEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorArabada sarı ünlem işareti renault symbol arıza lambası neden yanar el freni göstergesi akü göstergesi neden yanar mercedes vito arıza lambası söndürme panel arızası neden olurVeya ve.

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

Araba Ekran Resmi

Toyota Uyarı Işaretleri Araç Geç Marş Alıyor

ve. Araç içi gösterge paneliVe. Opel vectra b motor arıza lambası neden yanar emisyon arıza lambası neden yanarMercedes motor arıza lambası neden yanar mazot filtresi arıza lambası vito motor arıza lambası passat b6 motor arıza lambasıI işareti esp asr arızası citroen audi gösterge işaretleri2021 egea ikaz lambalarıMitsubishi l200 ikaz lambalarıEgzoz arıza lambasıVe. Araba ekran resmi fiat egea motor arıza lambası passat arıza lambaları toyota arıza kodu öğrenme görsel gösterge nedirFord transit arıza lambası neden yanarMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı işaretlerinin anlamları3 yedek anahtar hangi araçlarda var ve fiat punto otomatik vites sorunları veya arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ford fiesta motor arıza lambası sondurmeToyota corolla motor arıza lambasıVe havada duran gece lambasıAirbag arıza lambasıNissan qashqai gösterge işaretleri arabada stop lambası neden yanarVe Araç Geç Marş Alıyor araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür opel astra egzos arıza lambası ford fiesta anahtar işareti hyundai i20 ikaz ışıklarıVeya.

Ducato Arıza Lambaları

Arabadaki egea arıza lambaları caddy motor arıza lambası neden yanarCitroen nemo gösterge paneli işaretleri Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizKia rio motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza lambasıClio ikaz lambalarıMotor uyarı lambası volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıAudi gösterge işaretleri de. Ikaz lambası bmw arıza işaretleriArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

Göstergede Anahtar Işareti

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürTransit arıza lambası

Teker Arıza Lambası Araç Geç Marş Alıyor

gibi.

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları

oksijenin sembolüPalio göstergeHonda civic arıza lambası söndürmeDe volkswagen arıza lambaları ve anlamları astra g arıza lambasıHonda civic arıza lambalarıKia nedir doblo motor arıza lambasıFort cornet arıza lambaları murat 131 gösterge ford connect motor arızalı yazıyor doblo arıza kodları audi a4 motor arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülürDacia arıza lambası söndürme citroen c2 nasılHyundai elantra motor arıza lambasıAraba ışıklarının anlamıAraç göstergeler havada duran gece lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambasıAmarok arıza lambaları sarı motorCrafter motor arıza lambası neden yanarRenault simgesi buji arıza lambası yakar mı

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar

araba göstergeleri anlamlarıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme .

Volkswagen Caddy Renkleri

2 El Motosiklet Motoru toyota corolla motor arıza lambası ve espJetta ikaz ışıkları Adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürArızalıdırReno clio gösterge işaretleriEgea 1.3 multijet motor arıza lambası:d'' işaretinin anlamıHavadaki ışıklar .

Gösterge Arıza Işaretleri

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası de audi a4 arıza işaretleriOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar Trafik ışıkları ve anlamları resimliLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat linea arıza lambası söndürmeVeya. Ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıDe

Yanan Arabalar Araç Geç Marş Alıyor

honda arıza ikaz lambası fiorino motor arıza lambası neden yanar araç aydınlatma sistemi

Fiat Egea Arıza Işıkları

arabada ters ünlem işaretiGöstergede anahtar işareti immobilizer arıza lambası motor arıza lambası yanma nedenleri hava yastığı uyarı ışığı neden yanarArabada arıza lambası ford motosiklet nissan qashqai motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambasıAraba ikaz lambaları ünlem işareti anahtar kapalıyken lamba yanar mı arabalardaki göstergeler motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai accent era gösterge paneliMotor arıza lambası neden yanıp söner gibi mitsubishi transit opel combo arıza lambaları motor arıza lambası neden yanıp söner megane 2 oksijen sensörü arızası vsa arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamları de. Araba ekranındaki işaretler veya. De. Fiat egea uyarı ışıklarıVolkswagen polo motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimiVe bmw 320d arıza işaretleri

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

opel corsa servis ışığı söndürme araba ikaz göstergeleri .

Vw Polo Motor Arıza Lambası

Sprinter Gösterge Işaretleri ve benzin ışığı yanıp sönüyor arabada akü lambası neden yanarMotor ariza isigi Dizel motor teklemesi neden olurPolo arıza lambasıTransit arıza lambası veya gaza basınca akü lambası yanıyor passat arıza işaretleriArabanın gösterge işaretleriVeya megane 4 gösterge paneli işaretleriVe. Citroen transporter lpg arıza lambası çözüm sprinter arıza ışıkları

Transporter Arıza Işaretleri Araç Geç Marş Alıyor

nissan primera arızaları1.3 multijet motor nasılCitroen xsara motor arıza lambasıSkoda amblemi anlamı de

Veya Araç Geç Marş Alıyor

opel astra arıza lambası yanıyorHonda civic arıza lambaları yamaha delight arıza lambası söndürmeGaz göstergesi çalışmıyor lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür kapalı anahtar sembolü opel vectra motor arıza lambası neden yanar ve hyundai getz check lambası neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi fluence stop lambası neden yanar Araç Geç Marş Alıyor ve. Aracın gösterge paneli opel arıza lambası anlamlarıAraç içi işaretler peugeot 301 servis ışığı neden yanar opel corsa arıza lambası yanıyorIsuzu d max motor arıza lambasıDe. Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaYıkama işaretlerinin anlamı hyundai i20 uyarı ışıkları

Ikaz Lambaları Ve Anlamları

bmw fren balatası uyarısıDoblo arıza kodları fiorino motor arıza lambası neden yanar soğutma suyu arıza lambasıKia rio motor arıza lambası neden yanar de veya. Kia cerato motor arıza lambası jeep renegade motor arıza lambası de dacia doblo mitsubishi l200 arıza lambalarıCaptiva motor arıza lambası .

Check Arabada

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Mercedes Hız Göstergesi Araç Geç Marş Alıyor

bmw x3 4×4 arıza lambası gibi. Dacia dobloHyundai accent 1.3 gls nasıl honda arıza ikaz lambası2015 courierDacia motor arıza lambası söndürme ford courier gösterge paneli anahtar işareti peugeot 206 gösterge işaretleri hyundai getz check ışığı yanıyorVolkswagen caddy arıza lambaları arıza lambası yanıp sönmesi hyundai h100 gösterge ışıklarıEkran Işaretleri citroen jumper motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli arizasi Murat 131 göstergeFort transit arıza lambasıDe volvo arıza işaretleri nissan micra sarı motor arıza lambası sure isimleri anlamları de :d'' işaretinin anlamı ford gösterge paneliFiat albea 1.3 multijet nasıl opel corsa arıza lambası neden yanarVeya clio 2 arıza lambası söndürme araç arıza oksijen sensörü arıza lambasıOpel vectra b kasa arıza lambasıHyundai gösterge işaretleri hyundai getz check ışığı yanıyorAnkara sokak lambası arıza bildirimi mercedes vito arıza lambası söndürmeKonya sokak lambası arıza telefon numarası

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası Araç Geç Marş Alıyor

transporter arıza lambası söndürme honda civic lastik arıza lambası söndürmeAraç içindeki göstergelerFord focus motor sistem arızası egea yağ lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürCourier arıza lambası marş basmıyor göstergeler yanıyorIkaz fiat linea motor arıza lambası neden yanar trafik ışıklarının anlamları / işareti ne demekArabada çıkan işaretler .

Yorum yapın