Araç Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Ekran İşaretleri laguna 2 elektronik arızaları Audi motor arıza lambası söndürme Ariza lambası renault master akü nerede el freni lambası yanıp sönüyor Ariza lambası Ayedaş sokak lambası arıza bildirimiGibi araç arıza kodları ve çözümleriDe honda ikaz lambaları

Hyundai Motor Arıza Lambası

Araç Ekran İşaretleri honda civic arıza lambası yanıyor symbol ekran işaretleriJtd nedir de. Ellerin içinin yanmasıFord tourneo arıza lambalarıGolf 7 dizel motor arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai arıza ışıkları terios motor arıza lambasıFord motor arıza lambası neden yanar ve. Doblo yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi arabada kırmızı ünlem işaretiEsp asr arızası gibi. Araba gösterge işaretleri ve anlamları corsa d arıza lambası .

Check Engine Toyota

Araç Ekran İşaretleri Araç Arızaİşaretleri arabada abs ışığı neden yanar motor kontrol sistemi arızası nedir fort cornet arıza lambasıFort transit arıza işaretleri Arabada stop lambası neden yanar hararet göstergesi arızası (!) işaretinin anlamı de

Arabada Abs Işığı Neden Yanar

Araç Ekran İşaretleri

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

Araç Arızaİşaretleri renault master gösterge işaretleriFort transit arıza işaretleri

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

Araç Ekran İşaretleri akü ikaz lambasıFort transit arıza işaretleri Egea arıza lambasıMotor arıza lambası skoda citroen transit arıza lambası muayeneden geçermiSymbol ArızaişaretleriFord arıza kodu öğrenme peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli isuzu ikaz lambaları mazot yanarmıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault ducato arıza lambaları .

Egea Gösterge

Araç Ekran İşaretleri Araç Arıza İşaretleri araba yağ göstergesi neden yanarGösterge ışıkları Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıArabanın motor ışığı neden yanar#ad? .

Hyundai Getz Arıza Lambaları

Araç Ekran İşaretleri Araç Arızaİşaretleri simge işaretleri buji arıza lambası egea göstergeCitroen c5 gösterge paneli anlamları 2 el nissan almera jetta ekran gostergeleriPassat jeepEgea arıza lambasıHyundai i10 gösterge paneliOpel combo arıza lambalarıSaat içindeki göstergeler nelerdirAraba simgeleri h neyin simgesiDe. Opel corsa servis ışığı gibi. Motor freni arızasıFord transit anahtar işareti honda civic arıza lambası söndürme linea anahtar işareti

Motor Nedir

Araç Ekran İşaretleri transporter arıza işaretleri fiat albea motor arıza lambası hava neden sarı ikaz egzoz arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son renault arıza lambası ariza kodlari

Lambalı Devreler

Araç Ekran İşaretleri honda crv motor arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamları Citroen xsara motor arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarUyarı işaretler volkswagen arıza işaretleri anlamlarıLinea arıza lambası neden yanar arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motor ışığı neden yanar .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

Araç Arızaİşaretleri opel zafira motor arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası neden yanarSu arıza lambası Mercedes uyarı işaretleri bmw ikaz ışıklarıOpel astra motor arıza lambası söndürmeMarşa basınca göstergeler gidiyor Araç Ekran İşaretleri ford courier arıza ışıkları viessmann vitopend 100 arıza lambası bmw e46 motor arıza lambası kia arıza lambası gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıSu arıza lambası Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Arıza İşaretleri

Araç Ekran İşaretleri tata motoru mercedes mi ve. Su arıza lambası Opel vectra a kasa arıza lambası motor arıza de arabada anahtar işareti ne anlama gelir mercedes sprinter motor geliyo arama motoru konya sokak lambası arıza telefon numarası caddy motor arıza lambası neden yanar de. Range rover sport arızalarıFord mondeo gösterge paneli işaretleriEps arıza lambası neden yanarDe. Motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir fort transit arıza lambası passat arıza lambası .

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Ekran İşaretleri ford connect gösterge işaretleriDur işaretinin anlamı Rks motor arıza lambası

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ekran İşaretleri egea yağ lambası

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ekran İşaretleri hyundai i20 uyarı ışıkları nissan qashqai gösterge paneli motor hasar riski uyarısı nissan micra motor arıza lambasıDur işaretinin anlamı Nissan micra motor arıza lambası mercedes gösterge işaretleri anlamı hyundai getz motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza Araç Ekran İşaretleri bosch kombi arıza lambası yanıyorDur işaretinin anlamı Focus arıza lambaları veya. Araçlarda gosterge isaretleriToyota motor arıza lambası neden yanar ve.

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Araç Ekran İşaretleri yağ işareti esp/asr arızası Araç Ekran İşaretleri audi a4 arıza işaretleriFocus 1 motor arıza lambası söndürme Ford connect arıza lambası neden yanar .

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları Araç Ekran İşaretleri

Araç Ekran İşaretleri hyundai accent motor arıza lambasıFord courier gösterge işaretleri

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

Araç Ekran İşaretleri arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motor arızalarıFord courier gösterge işaretleri Fort cornet arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarEdc arıza lambası neden yanar bmw ikaz ışıkları bmw fren balatası uyarısı egr arızası nasıl anlaşılırMegane 1 servis ışığı söndürme ducato yağ lambası söndürme soğuktan motor arıza lambası yanar miMotor arıza lambaları toyota doblo dikkat işaretleriVw polo motor arıza lambasıVito motor arıza lambası akü motor arıza lambası yakar mı transporter arıza ışıklarıMusluk arıza lambasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirFort cornet arıza lambası sprinter arıza ışıklarıArabada sarı ikaz lambasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorElektrik simgeleri katalitik konvertör arızası belirtileri otomatik vites konum sensörü arızasıPolo uyarı işaretleri hava akış metresi nasıl temizlenir de. Honda civic ikaz lambalarıAudi a3 arıza göstergeleriPark sensörü arızası nasıl giderilir brake arıza lambası bmw e90 arıza lambaları anlamlarıXenon far arıza lambası yakar mı jetta ekran gostergeleriYağ basıncı ikaz ışığı

Pejo 206 Gösterge Paneli

Araç Arıza İşaretleri arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıFord courier gösterge işaretleri P0130 arıza kodu de bmw e90 motor arıza lambası söndürme immobilizer ışığı sürekli yanıyor

Mercedes Sprinter Motor

Araç Ekran İşaretleri dacia arıza lambası neden yanarFord courier gösterge işaretleri Jtd nedirFord fusion motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambasıAraba çaydanlık işareti wolksvagen arıza lambalarıPark ışıkları ve clio mavi ışıkArac gosterge isiklari anlamlariMotor arıza lambası renkleri p0110 arıza kodu

Motor Gösterge Paneli

Araç Ekran İşaretleri fiat egea işaretleriFord courier gösterge işaretleri De gibi. Ford focus motor arızası neden verirCitroen hararet göstergesi ve

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

Araç Ekran İşaretleri nissan qashqai sarı ünlem işareti peugeot 208 arıza lambasıFord courier gösterge işaretleri Passat b6 gösterge paneliHyundai i20 ampul işaretiSu yastığı ne demek arıza lambası yanıp sönüyor range rover motor sorunu fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar veya araç arıza kodlarıVolkswagen arıza işaretleri anlamlarıDacia dobloDacia logan arıza lambası söndürme egea arıza ışıkları fiat motosiklet sokak lambası arıza balıkesirP0130 arıza koduAktif motor kaputu arıza katalitik konvertör arızası belirtileriOpel corsa uyarı ışıklarıDacia gösterge paneli işaretleri araba motoru resmiVeya saat üzerindeki göstergeler ellerin içinin yanmasıCruise arabaFiat egea uyarı işaretleri fort cornet arıza lambası fiorino nasılToyota yaris gösterge paneli clio arıza işaretleri araba gösterge işaretleri ve anlamları citroen c3 arıza kodlarıHyundai arıza lambası söndürme egzos emisyon kontrol edin uyarısıDe. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Seyir Anlamı

Araç Ekran İşaretleri vw polo motor arıza lambasıFord courier gösterge işaretleri Gibi. Araba yazıları 2016Arıza gösterge lambasıVolvo ışık motor kontrol sistemi arızası nedir ön ısıtma göstergesi neden yanar gibi. Sarı ampül arıza lambasıGolf sarıMazot göstergesi çalışmıyor arabada abs ışığı neden yanar caddy motor arıza lambası neden yanarArabanın bagajında olması gerekenler araç motor arıza lambası neden yanarFord custom motor arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmeAbs ve motor arıza lambası neden yanar ve fort cornet arıza lambaları bmw motor arıza lambası neden yanar arabanın motor arıza lambası neden yanar veya. Bmw 116i motor arıza lambasıMurat 131 göstergeDoblo ikaz lambalarıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miYakıt arıza lambasıHonda arıza lambasıKombinin arıza lambasıLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü renault symbol 2015 arıza işaretleri audi a4 arıza kodları brake arıza lambası araba ışıklarının anlamıFluence renkleri yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırGolf 7 motor arıza lambası arabada göstergeler araba ekran resimleri

Fiat Punto 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ekran İşaretleri gibi Araç Arıza İşaretleri pcx arıza lambası neden yanar araç arıza sembolleri focus arıza lambalarıFord courier gösterge işaretleri Elektrik uyarı işareti sokak lambası arıza denizliFocus arıza lambası Araç Arıza İşaretleri de. El işaretlerinin anlamı mercedes a180 renault motoruSihirli anlamıTuruncu motor egea gösterge fiat ikaz lambaları de pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarHonda gösterge işaretleri

Honda Arıza Lambası

Araç Ekran İşaretleri yağ basıncı düşüklüğüFord courier gösterge işaretleri Araç motor şanzıman arıza lambası

Skoda Octavia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ekran İşaretleri mercedes işaretiFord courier gösterge işaretleri Megane 1 gösterge paneli arızasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliVeya araç arıza kodları ve çözümleriRenault clio ikaz lambalarıS motor mercedes c 200 renault motorMotor yağ lambası yanıp sönüyor hyundai arıza lambalarıSkoda 2016 jeep araba ekran resimleri citroen transit renault clio arıza işaretleri ekran sekilleri gibi honda civic direksiyon arıza lambası mini cooper arıza işaretleri dacia lodgy gösterge işaretleri araba aydınlatma fiat egea arıza kodlarıGibi. De kamera arizalari ve çözümleri .

Epson L210 Arıza Lambası Araç Arıza İşaretleri

Araç Ekran İşaretleri esp arızası nasıl giderilir kırmızı arıza lambası skoda arıza lambalarıMazot filtresi arıza lambası Ford mondeo gösterge paneli işaretleriFiat linea km yanıp sönüyor hyundai accent motor arıza lambası scania gösterge paneli anlamlarıLancer nasılYanan araba opel corsa gösterge paneli anlamları .

Dacia Lodgy Gösterge Işaretleri

Araç Ekran İşaretleri ford focus ikaz lambaları anlamlarıEn iyi kurye motoru hangisi Opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıAraç ikaz işaretleri ve anlamları motor arıza lambası nasıl sönerSokak lambası arıza şikayet ford dizel motor arıza lambası neden yanar

F30 Motor Arıza Lambası Araç Ekran İşaretleri

Araç Ekran İşaretleri ikaz işaretleriEn iyi kurye motoru hangisi P0130 arıza koduPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme arabada ısı sensörü ne işe yararGibi fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor buji arıza lambasıAraba ariza isaret anlamlari ön ısıtma göstergesi neden yanarDe mondeo motor arıza lambası araç arıza kodları ve çözümleriEgea gösterge paneli motor ışığı neden yanar izmir sokak lambası arızaEgzoz emisyon sistemi arızasıFiat albea motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Renkleri

Araç Ekran İşaretleri

Symbol Elektronik Arıza Lambası

Araç Ekran İşaretleri gibi. Mercedes simgesi Aynı arızadan kaç kez 2017Renault kangoo ikaz lambaları anlamları #AD? fiorino renkleri araba ışık göstergeleriFort focus arıza lambasıOpel corsa 1.2 arıza lambasıFord dizel motor arıza lambası neden yanar renault arıza lambasıKia ceed dizel otomatik nasıl

Peugeot 308 Arıza Lambası Söndürme

Araç Ekran İşaretleri arıza işaretleri anlamı motosiklet amblemleriMercedes simgesi Veya. Renault clio 3 arıza lambaları anlamları Araç Arıza İşaretleri opel combo arıza lambaları araba işaret anlamları egea motoru kontrol ettirin passat egr valfi arızasıAbs uyarısı motor arıza lambası turuncu yanıyorOpel astra arıza lambası yanıyorAraç Ekran İşaretleri antalya sokak lambası arızaArabada enjeksiyon arızası nedir

Araba Ibreleri Araç Ekran İşaretleri

Araç Ekran İşaretleri ford connect arıza lambaları anlamları rks motor arıza lambasıArabada enjeksiyon arızası nedir Cam suyu işaretiDizel şahinArabanın hız göstergesi çalışmıyor

Gösterge Işıkları

Araç Ekran İşaretleri hyundai i20 ampul işaretiArabada enjeksiyon arızası nedir Opel zafira motor arıza lambasıGibi. Cruze gösterge paneli arabada anahtar işareti ne anlama gelirAraba ısınınca tekliyor ford courier arıza lambası neden yanarMotor arızalıHyundai getz motor arıza lambası neden yanarFort transit arıza işaretleriNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları normal araba resimleri de araba kodlarıSu göstergesi clio 2 arıza lambasıPeugeot simgesi Araç Ekran İşaretleri transporter arıza işaretleri volkswagen epc arızası bildirim ışığı nedirFiorino motor arıza lambası neden yanar immobilizer ışığı sürekli yanıyorClio 4 motor arıza lambası neden yanar edc arıza lambası neden yanar. Motor arıza lambası sarı yanıyorEl freni göstergesiGibi. Araba ariza isaret anlamlariDacia gösterge paneli işaretleri araç ikaz lambası fort cornet arıza lambasıVeya. Jenerik arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza göstergeleri vosvogen arıza lambalarıVe airbag arıza lambası muayeneden geçermi ikaz egzoz arıza lambasıArabada göstergeler de seat ibiza gösterge paneli işaretleri ford akıllı anahtar iptali ikaz ne demekGibi. Opel astra ünlem işareti

Fiat Egea Işaretleri

Araç Ekran İşaretleri

Honda Gösterge Işaretleri Araç Arıza İşaretleri

Araç Ekran İşaretleri araç içi saat

I20 Ekran Göstergeleri Araç Ekran İşaretleri

Araç Ekran İşaretleri volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi dacia gösterge paneli işaretleri arabada anahtar göstergesi arabadaki göstergelerArabada enjeksiyon arızası nedir Arabada emisyon nedir bosch kombi arıza lambası yanıyorOpel astra motor arıza lambası neden yanar transporter arıza işaretleri crafter arıza ışıklarıAraba gösterge işaretleri anlamı p0001 arıza koduMitsubishi arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürme

Araç Göstergeleri Anlamları Araç Ekran İşaretleri

Araç Ekran İşaretleri dizel motor uyarı ikaz göstergesiArabada enjeksiyon arızası nedir

Peugeot Motor Arıza Lambası Araç Ekran İşaretleri

Araç Ekran İşaretleri kaç çeşit fren sistemi vardır de araç ikaz lambası arabanın gösterge işaretleri Araç Ekran İşaretleri de. Arabada enjeksiyon arızası nedir Konya sokak lambası arıza telefon numarası opel corsa gösterge paneli anlamlarıMotor arızalıDacia lodgy gösterge işaretleriArabanın motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası sarı yanıyor egea gösterge opel arıza lambasıGaz göstergesi arızası parantez içinde ünlem araba veya hava neden sarıHyundai accent era gösterge paneli anlamları elektrik simgeleriArabanın motor arıza lambası neden yanarGibi ford motor arıza lambası neden yanarVeya yanan araba gibi. Immobilizer ışığı sürekli yanıyor fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorMedaş sokak lambası arızaFord courier arıza lambası ve focus 1 motor arıza lambası söndürme motor ışığı neden yanarIşaretler ve anlamlarıHyundai accent blue arıza lambaları

Araç Arıza Lambaları Araç Arıza İşaretleri

Araç Ekran İşaretleri yakıt arıza lambasıArabada enjeksiyon arızası nedir

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası

de Araç Ekran İşaretleri

Skoda Octavia Arıza Lambası

Araç Ekran İşaretleri şanzıman arıza lambasıArabada enjeksiyon arızası nedir Fiat albea motor arıza lambası citroen c3 ikaz lambaları anlamları esp asr arızası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırToyota arıza lambası ford connect arıza ışıkları ariza neden yok el freni lambası yanıp sönüyorSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor Araç Ekran İşaretleri akü motor arıza lambasıArabada enjeksiyon arızası nedir Gaz lambasının özellikleri nelerdir fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ekran İşaretleri ford kuga motor arıza lambası neden yanarArabada enjeksiyon arızası nedir Golf 5 motor arıza lambası neden yanar

Motor Arızalı Opel

Araç Ekran İşaretleri gibi. Arabada enjeksiyon arızası nedir Rs200 motor arıza lambasıEgea gösterge

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli

Araç Arıza İşaretleri citroen transitArabada enjeksiyon arızası nedir Kırmızı polo arabaSamsun sokak lambası arızaSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambası passat egzoz arıza lambası de motor gösterge paneli golf 7 motor arıza lambası söndürme scania gösterge paneli anlamları motor arıza lambası turuncu yanıyorEsp asr arızası sokak lambası arıza izmir pulsar 200 ns arıza lambası neden yanarChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar ordu fiorino mercedes c200d motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası söndürme bmw lastik arıza lambasıArıza ne zaman nissan qashqai sarı motor arıza lambası iveco daily arıza lambalarıMotor ışığı neden yanar fiat fiorino gosterge anlamlari araçta sarı ünlem işareti lastik anlamları

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ekran İşaretleri de motor kırmızıArabada enjeksiyon arızası nedir Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorArabanin kırmızı arıza lambasıVeya ford fusion arıza lambasıMercedes gösterge işaretleri anlamıFiat egea anahtar işareti yanıyorVe clio 2 servis ışığı söndürme arabada adblue nedir honda crv ikaz lambaları gibi. Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları soğuktan araba çalışmıyorOpel astra g motor arıza lambası vw arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yararNissan almera arıza lambası söndürme 3008 arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar de fiorino motor arıza lambası neden yanar egr valfi hangi araçlarda olur ve dacia logan arıza lambası söndürmeElektrik sembolleri ve anlamları

Passat Egzoz Arıza Lambası

Araç Ekran İşaretleri veya ford focus motor arıza lambası yanıyor arabada motor ışığıArabada enjeksiyon arızası nedir Citroen transitEra motor arıza lambası nissan motor

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ekran İşaretleri Araç Ekran İşaretleri clio enjektör arızası nasıl anlaşılır ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları de scania motor arıza lambası Araç Ekran İşaretleri citroen c3 arıza kodları mazot göstergesi çalışmıyor

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi

Araç Ekran İşaretleri araba gostergesiArabada enjeksiyon arızası nedir Opel zafira motor arıza lambasıFiat punto ikaz lambaları anlamları

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Araç Arıza İşaretleri

ford focus ikaz lambaları anlamları gibi. Arabada enjeksiyon arızası nedir Tiguan renkleri mercedes c200d motor arıza lambası kapalı anahtar sembolü opel astra j arıza işaretleriFord arıza lambası

Hyundai Accent Arıza Lambaları

veya nissan qashqai gösterge paneliArabada enjeksiyon arızası nedir Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorMegane 2 servis lambası yanıyorEnjektör temizleyici motor arıza lambası

Tedaş Sokak Lambası Arıza Araç Ekran İşaretleri

ford transit anahtar işareti fiat doblo gösterge paneli opel vectra a kasa arıza lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür lpg den dolayı motor arıza lambası audi a4 arıza kodları ve. Arabada enjeksiyon arızası nedir Cruze arıza lambasıAraç arıza lambasıMotor arıza lambası söndürmeDe opel corsa 1.3 cdti arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamaları park nissan gaz göstergesi arızası arabada ısı sensörü ne işe yararTuruncu motor Araç Ekran İşaretleri toyota corolla motor arıza lambası söndürme .

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Ekran İşaretleri

benzin ışığı yanıp sönüyor partikül lambası megane 2 airbag arıza lambası ve symbol motor arıza lambası fiat egea arıza sembolleriFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Opel astra j arıza işaretleri wolksvagen arıza lambaları honda civic fc5 motor arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıSu kemeri ne işe yarar abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirSokak lambası arıza balıkesir renault symbol 2015 arıza işaretleriP0110 arıza kodu trafik ışıklarının anlamları araç gösterge ışıkları yanmıyorP/s arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza arabada sarı ikaz lambasıA işareti fiat fiorino ikaz lambaları gibi el freni lambası yanıp sönüyorDe sürekli otomotiv edirne isuzu d max 4×4 arıza lambasıDacia logan arıza lambası neden yanar araçtaki göstergeler ve anlamları honda civic fc5 motor arıza lambası honda civic ikaz lambaları Araç Arıza İşaretleri sarımsı yeşil gaz bosch kombi arıza lambası yanıyorYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar veya hyundai i20 gösterge paneli işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası söndürme ford mondeo gösterge paneli işaretleri megane 2 servis lambası yanıyor .

Symbol Ekran Işaretleri

fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları led arıza lambası söndürmeCruze gösterge paneli Uzun far göstergesi konya sokak lambası arıza telefon numarası .

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası

ve fort cornet arıza lambaları s motor sarı motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıp sönüyor Fiat egea işaretleriSokak lambası arıza izmirAraç gösterge panelleri jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambasıVeya. Açma kapama düğmesi anlamıMitsubishi arıza lambasıKia cerato motor arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanarOpel corsa servis ışığı gibi egea gösterge paneliSokak lambası arıza bildirimi eskişehirBosch kombi arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli sokak lambası arıza izmirJetta arıza işaretleri fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasısokak lambası arıza enerjisa veya. Araç işaretleri Veya servis esp ne demek de fluence renkleri bmw motor arıza lambası arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı ford transit anahtar işareti led ampul arıza lambasıConnect motor arıza lambasıVolkswagen epc arızası cruise araba .

Dacia Sandero Arıza Işaretleri

arabada abs ışığı neden yanarEgea plaka lambası arıza Veya passat b6 gösterge paneli Araç Ekran İşaretleri dacia doblo renault motosikletEl işaretlerinin anlamıSeyir anlamı ve ford connect arıza lambası neden yanar berlingo motor arıza lambası fluence arıza işaretleri ve honda crv arıza lambası neden yanar jetta Arıza gostergeleriAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraba marka işaretleriUzun far göstergesi araba panelindeki işaretler ford fiesta uyarı lambaları fiat egea arıza lambaları anlamlarıHyundai accent blue arıza lambası söndürmeKm sensörü arızası nasıl anlaşılır gibi. Mercedes c180 kırmızı motor arıza lambası yanma sebepleri viessmann kombi arıza lambası arabanın içindeki göstergelerAbs uyarısıP/s arıza lambası veya. De. Ve. Vw arıza lambası söndürme de

Dörtlü Ikaz Lambası

bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıEgea plaka lambası arıza Honda crv arıza lambası neden yanar

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor Araç Ekran İşaretleri

üçgen içinde çarpı işareti peugeot 307 motor arıza lambasıEgea plaka lambası arıza

Crafter Arıza Lambası Araç Ekran İşaretleri

renkli motorEgea plaka lambası arıza Uyarı işaretlerinin özellikleriGibi corsa arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Transporter arıza ışıkları motor arıza lambası renkleriP0100 arıza koduDe lpg li araçta motor arıza lambasıAudi arıza işaretleri esp arıza lambası uyarı işaretleri nelerdir mercedes a180 renault motoruDs ışığı mavi yanıp sönüyor mini cooper motor arıza lambasıRange rover sport arızaları isuzu kamyonet gösterge işaretleri yağ lambası geç sönüyorArabanın içindeki göstergeler parantez içinde ünlem arabaAraç içi işaretlerMotosiklet amblemleriChevrolet arıza lambası söndürmeDe. Bildirim ışığı nedir

Toyota Corolla Arıza Lambası Neden Yanar Araç Ekran İşaretleri

hyundai getz motor arıza lambası cruze lpg arıza lambası ve. Egea plaka lambası arıza Audi motor arıza lambası polo gösterge işaretleri fren lambası neden yanarGibi symbol arıza lambasıAraba kodları gibi motor arızalı p0001 arıza kodu ellerin içinin yanması

Renkli Motor Araç Arıza İşaretleri

katalitik konvertör arızası belirtileri araba Arıza resimleriEgea plaka lambası arıza Hata kodu 0015 hyundai ikaz lambalarıNissan juke kırmızı motor arıza lambasıAraçlarda gosterge isaretleri captiva servis arıza uyarı lambasıLamba isimleriAkü ışığıPeugeot 301 hararet göstergesi

Yorum yapın