Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo peugeot 3008 gösterge işaretleri Caddy gösterge ışıklarıopel astra arıza lambası yanıyor Ariza lambası

Park Sensörü Devreye Girmiyor

Araba Kilometre Göstergesi Ariza lambası fiat gösterge işaretleri ve ford fiesta motor arızası servise gidinBuji göstergesiDacia nasıl de.

 

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

Jetta Ekran Gostergeleri mercedes sprinter ikaz lambaları adblue ikaz lambasıAudi a3 arıza lambaları Skoda superb motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriGibi. Veya direksiyon arıza lambası kırmızı

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Ünlem Işareti Levhası motor işaretiAudi a3 arıza lambaları Araba ikaz lambalariVeya. Honda civic 2018 gösterge paneli anlamları uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini transporter t5 arızaları motor yağ lambası yanıp sönüyor yamaha delight arıza lambası söndürme ford courier yağ lambası neden yanar brake arıza lambası araç ikaz işaretleri ve anlamları arabada akü lambası neden yanar opel mokka mı nissan qashqai mi

Renault Master Akü Nerede Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Bmw Gösterge Paneli Anlamları honda city motor arıza lambasıAudi a3 arıza lambaları Veya motosiklet amblemleriFord focus i işareti katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraçta abs ışığı neden yanarPassat jeepVe. Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOpel corsa hata kodları motor arıza lambası kırmızı yanıyorCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeP/s arıza lambası fiat doblo ekran işaretleriEsp arızası nedir otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar anahtar kapalıyken lamba yanar mıFord ranger motor arıza lambası söndürme honda arıza lambasıVe. Gibi dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo arabada servis ışığı neden yanarVeya. Auris arıza lambası söndürmeAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirFren hidrolik seviyesi göstergesi ford arıza lambaları audi a180Arabada akü lambası neden yanar cc nedir motor doblo ekran işaretleri peugeot bipper motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmirVe kırmızı ikaz nedir opel astra j motor arıza lambası de. Araba gösterge paneli işaretleriFiat doblo ekran işaretleri .

 

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Ikaz Lambaları hyundai accent blue gösterge anlamları 9 ışık anlamıNissan juke kaydırma Ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası veya. Fiat punto motor arıza lambası söndürme hyundai i20 uyarı ışıklarıSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıRenault clio uyarı işaretleri bmw e90 şanzıman arıza lambasıGibi opel mokka mı nissan qashqai mi açık anahtar sembolü p0001 arıza kodu

Sprinter Motor

Polo Arıza Işıkları saat üzerindeki kısa gösterge nedirNissan juke kaydırma Linea hava yastığı arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza işaretleriGibi.

 

Işaretler Ne Anlama Gelir

Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo Arabada Gosterge Işaretler 9 ışık anlamıAraba ekranındaki göstergeler Ford focus gösterge ışıkları anlamı gibi fiat fiorino ikaz lambalarıSardur 2 elKırmızı jetta araç gösterge işaretleri anlamları .

 

Ve Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Arıza Lambası Söndürme Aparatı fiesta arıza lambalarıDacia uyarı ışıkları Arabada motor lambası neden yanarYamaha motor arıza lambasıArıza ne zaman tucson motor arıza lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi Albea Motor Arıza Lambası Söndürme sprinter motor opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorDacia uyarı ışıkları El sembolleri ve anlamları r25 arıza lambası söndürme fiat doblo arıza işaretleri araç gösterge işaretleri anlamları citroen c4 servis ışığıAraba işaret lambalarıFiat punto airbag arıza lambası veya volkswagen arıza ışıklarıGibi. Buji arıza lambası yakar mı renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları opel arızaGibi mazda 3 motor arıza lambası neden yanarDe. Motor arıza lambası yanıp sönüyorGöstergedeki işaretler adblue ikaz lambasıFlash ışık uyarıları ara kat nedirLamba kapalıyken yanıp sönüyor

Arıza Gösterge Işaretleri

Adblue Göstergesi uedaş sokak lambası arıza audi a6 arıza lambaları dacia logan arıza lambası

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı niye nedir dacia duster arıza lambası söndürme kışın araba çalışmıyor veya

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları ve ford courier yağ lambası neden yanar clio mavi ışıkDacia uyarı ışıkları Mercedes hararet göstergesiAraba motor ışığı neden yanar araç gösterge işaretleri anlamları de ford gösterge paneliDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic 2018 gösterge paneli anlamları rks motor arıza lambası araba lamba işaretleriKızdırma bujisi arıza lambası audi araç elektroniği arızasıYag gostergesinin yanmasi toyota corolla motor arıza lambası ve esp

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Arızası ve fiat egea arıza lambalarıDacia uyarı ışıkları Araç ön panel göstergeleri bmw motor arıza lambası söndürmeEkran araba resmiArabalardaOtomatik vites fren müşürü arızası işareti nedir motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli astra arıza lambası mazda 3 motor arıza lambası neden yanarGibi clio motor arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor katalitik konvertör arızalı ne demek benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır .

 

Arabada Servis Işığı Neden Yanar turbo arıza lambası emisyon arıza lambası neden yanarBmw e90 şanzıman arıza lambası Arıza lambası söndürme aparatı gibi. Ariza neden yok istanbul sokak lambası arızaSokak lambası arıza bildirimi antalyaGibi audi arıza işaretleri anlamlarıArıza ikaz lambası ne zaman yanar megane 2 motor arıza lambası motor elektroniği arıza lambası neden yanarHonda mini motorFord focus i işaretiEgzoz emisyon kontrol ettirin fren arıza lambası neden yanarFiesta aydınFiat gösterge işaretleri ikaz ışıkları anlamları ford fiesta anahtar işareti isı sensörü arıza lambası .

Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Hararet Ikaz Lambası gibi. Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Işaretler ne anlama gelir mercedes a180 renault motoruDizel motor arıza lambası neden yanar değişik simgeler ve anlamları

Izmir Tedaş Sokak Lambası Arıza

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir opel corsa sarı arıza lambası arıza işaretleri araba opel motor arıza lambası yanıp sönüyorArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Isıtma bujisi arıza lambasıHonda ikaz işaretleri toyota auris motor arıza lambası motor arıza lambalarıNissan qashqai akü enerjisa sokak lambası arızaPunto motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası kendiliğinden söndü araba motor arızaları nelerdir

Ariza Neden Final

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri arabada ampul işareti esp asr arızası citroenArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Passat ekran işaretleri bmw e90 motor arıza lambasıHararet göstergesi arızası ve. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar mercedes simgesiArabada motor ışığı neden yanarAraba gösterge simgeleriNissan qashqai arıza lambası

Opel Astra Plaka Lambası Arıza Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Mercedes Uyarı Işaretleri fren balatası uyarısı ford focus otomatik vites arızaları nissan micra arıza lambası söndürmeArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Sprinter motor Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo ducato akü cc nedir motor gibi. Gibi araba hata göstergeleriSkoda fabia arıza lambaları anlamları ışığın anlamı ve ve. Arıza lambası kendiliğinden söner mi Airbag Arıza Lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanar akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa audi a3 gösterge paneli arızası şekildeki güvenlik uyarı benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar motor cc ne demekArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Motor soğukken arıza lambası yanıyor .

 

Ve Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Hyundai Arıza Lambaları

Arabada Motor Arıza Lambası

Transit Arıza Lambası Söndürme uyarı lambasıAraç paneli Bajaj pulsar arıza lambası gibi sokak lambası arıza balıkesirMotor arıza lambası yandı egea motoru kontrol ettirinSkoda arıza lambaları gösterge ışıkları anlamları dizel yakıt göstergesi arızası fren balata işaretiTrafik ışıklarının anlamları ışık sistemi .

 

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Volkswagen Ikaz Işaretleri buji hangi araçlarda bulunur toyota check engine ne demek ve fren arıza lambası dacia ikaz ışıkları veya. Fiat ducato gösterge paneli işaretleri Fren balata işaretiRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı veya hyundai i20 arıza lambası gösterge paneliEsc arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürmeYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar lovato arıza lambasıFiat ducato gösterge paneli işaretleri Ve. Gibi veya veya arıza ikaz lambası ne zaman yanarGibi citroen c4 servis ışığı .

 

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası otomatik vites arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları toyota accentElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır Passat arıza işaretleriVeya araç çalışırken yakıt almak fiorino ünlem işareti fren balata işareti de de. Gibi Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo egzoz arıza lambası audi a3 arıza lambaları

Qashqai Arıza Lambası Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Auris Arıza Lambası Söndürme direksiyon arıza lambası peugeot 3008 arıza lambası söndürmeElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır Veya ve nissan qashqai arıza lambaları

Motor Uyarı Lambası

Mercedes A180 Renault Motoru fiat doblo ekran işaretleri araba gösterge paneli işaretleri passat motor arıza lambası clio 2 gösterge paneli yıkama işaretlerinin anlamıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır Motor sinyaliFord transit arıza lambası clio 4 fren sistemi arızasıEgzoz emisyon arıza lambası dacia lodgy arıza lambalarıJetta ikaz lambalarıGibi arabada motor arıza lambası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir .

 

Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası opel corsa ekran işaretleriAraba ekran göstergeleri Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı sepaş sokak lambası arıza bildirimi ford courier yağ lambası neden yanarHyundai anlamıGolf 7 motor arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli anlamlarıEgzoz gazı uyarı lambasıArabada motor arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambası2.el motosiklet motoru termostat arıza lambası veya opel astra h arıza işaretleriCourier motor arıza lambası motor sinyaliDucato arıza lambalarıFord courier partikül filtresi arıza lambası nissan motor lastik basınç göstergesi arızası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniEl sembolleri ve anlamlarıSymbol gösterge paneli dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıAraç gösterge paneli anlamlarıHonda crv arıza lambası neden yanar gösterge paneli araba yakıt göstergesi c180 motor arıza lambası peugeot motor arıza lambası ducato arıza lambalarıDe. Niye nedirAraç işaret lambaları buji göstergesi kaygan yol arıza lambası scania g 420 gösterge paneliAraç göstergeSokak lambası arıza bildirimi izmir veya hava filtresi arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir motor cc ne demek renault symbol arıza ışıklarıCorsa motor arıza lambasıArıza lambası neden yanar citroen nemo arıza işaretleri gibi Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo veya

Arıza Lambası Anlamları

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi renault master akü neredeAraba ekran göstergeleri Fiat fiorino arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor(!) ne anlama gelir ve opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor1.3 multijet motor nasıl fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları şarj ikaz ışığı dacia arıza lambasıVolkswagen arıza sembolleri gibi aveo arıza gösterge lambası egea sarı yağ lambası neden yanar niye nedir tiguan nasılFord transit arıza lambası arızaları linea hava yastığı arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme opel astra h arıza işaretleri dacia lodgy motor arıza lambası arabanın şarj lambası neden yanar opel astra arıza lambası söndürme

P0003 Arıza Kodu

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri

Niye Nedir

Araç Gösterge Paneli Anlamları

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası passat arıza işaretleri servis esp ne demek 250 cc motor ne kadar yakarAraba ekran göstergeleri Şarj ikaz ışığıPejo 206 gösterge paneliBajaj pulsar arıza lambası peugeot anlamı araç ekran işaretleri .

 

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek

Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo Ford Courier Ekran emisyon arıza lambası neden yanarIşık sistemi Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarGibi. Araçlarda gosterge isaretleri audi a180Yağ ışığı yanıp sönüyor

Egea Arıza Lambası Yandı

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır berlingo motor arıza lambasıIşık sistemi Veya ve audi a180 meriva arıza lambası yanıyor işıklar otomotivVeya Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor de ford fusion motor arıza lambası söndürmeIşık sistemi Araç gösterge panelleriVolkswagen motor arıza lambası neden yanar araba isaret lambalari arabanın motor arıza lambası neden yanar

Linea Arıza Lambası Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Renault Kangoo Artvin kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambasıIşık sistemi Ford focus motor arıza lambasıKatalizör motor arıza lambası yıkama işaretlerinin anlamı motor yağ işareti gibi. Motor yağı arıza lambası kısa far göstergesiBmw e46 arıza lambası söndürme kia arıza işaretleriVe. Kocaeli sokak lambası arıza clio arıza işaretleri araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıGibi golf 5 arıza lambası söndürme abs ve motor arıza lambası neden yanar göstergeler araba .

 

Fiat Albea 1. Opel vectra c kasa motor arıza lambası 3 Multijet Nasıl fiat fiorino motor arıza lambası passat ekran işaretleri de Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo araç ikaz işaretleri ve anlamlarıAraba saat göstergeleri toyota direksiyon arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı passat ikaz lambaları gibi ve. Isuzu ikaz lambaları

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Helikopter Paneli opel astra h gösterge paneli işaretleri range rover arızaOpel vectra c kasa motor arıza lambası Esc arıza lambası neden yanar arıza lambası engelleyici dekoderKatalizör arızası belirtileriScania amblemi anlamıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor gibi. Audi a180 gibi gibi

Arıza Lambası Söndürme Aparatı Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider bmw e60 şanzıman arıza lambası ve. Opel vectra c kasa motor arıza lambası Fiat punto gösterge paneli .

 

Kalp Işaretleri

Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları benzin ışığı yanıp sönüyorUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Arabanın renk kodunu öğrenmeArabada motor işaretiAraç arıza kodlarıPassat motor arıza lambası trafikte ünlem işareti ne demek r25 arıza lambası söndürme

Era Arıza Lambası

Araba Işık Göstergeleri otomatik vites arıza lambası doblo uyarı işaretleriUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Fiat egea motor arıza lambası neden yanar hyundai i10 gösterge paneliÇarpı trafik levhası işaretler ne anlama gelirHonda civic motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Ünlem işareti levhası motor resmiBmw e90 motor arıza lambası söndürme Fiat Egea Arıza Lambaları

Araba Kodları

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar duster ikaz lambalarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Peugeot 308 motor arızası uyarısı arabada gösterge anlamları nissan almera motor arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza işaretleri gibi. Mercedes arıza lambası söndürmeEgea anahtar işaretiOto arıza işaretleri

Transit Arıza Lambası Söndürme

Arabada Kar Işareti

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar araba isaret lambalariUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları adblue arıza lambası mercedes hararet göstergesiEl yanmasıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları ve arıza lambası nasıl söndürülür hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor kırmızı jettaAraç arıza lambası yanıp sönüyor

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Araçta Sarı Ünlem Işareti de ford connect motor arıza lambası neden yanar opel vectra c gösterge paneli arızası

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Işık Sistemi motor arıza lambası ne zaman söner

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası

Gaz Göstergesi Çalışmıyor helikopter paneli ve mazdacı ahmet düzceUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Veya. Araçlarda gosterge isaretleri adblue işareti Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo lpg de motor arıza lambası yanıyor işareti nedir de. Gibi. Honda city motor arıza lambası w204 motor arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai mi doblo arıza kodları ford fiesta motor arıza lambası ve gibi. Egea arıza lambası yakmayan plaka led arabada kaygan zemin işaretiDuster ekran işaretleriBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ve motor arıza lambası muayeneden geçer mi

Transporter Arıza Lambası Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Uyarı Işaretler de işaretler ne anlama gelirUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Araba ışık göstergeleriCc nedir motorAraba yakıt göstergesi ve renault symbol arıza işaretleri gizli buzlanma işareti hangi durumlarda araç bağlanır veya. De de renault symbol arıza işaretleriOpel vectra c motor arıza lambası neden yanar yamaha delight arıza lambası söndürme opel vectra c kasa motor arıza lambasıAraba marka işaretleriDe clio mavi ışık gibi

Renault Arıza Işaretleri

Adblue Hangi Araçlarda Var arabada kaygan zemin işaretiUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Bmw arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi gibi. Araba simgeleri 2004 clio gösterge paneliRenault clio motor arıza lambasıBalata işareti brc arıza lambası ünlem işareti arabaSymbol gösterge paneli astra motor arıza lambası

Opel Combo Arıza Lambası Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Wosvagen Gösterge Işaretleri kamyon arıza işaretleri opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic yeşil anahtar işaretiUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini Citroen nemo arıza lambalarıArabanın motoru neden yanar opel vectra c gösterge paneli arızası megane 2 arıza lambası söndürme hyundai arıza lambaları opel motor arıza lambası yıkama işaretlerinin anlamı stop işareti dizel motor arıza lambası neden yanar trafikte carpi isareti nedir veya. Dacia arıza işaretleri turuncu motor motor arıza lambası opel Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo ısuzu amblemiLpg göstergesi yanıp sönüyor arabada anahtar işareti ne anlama gelir egr arıza belirtileriOpel combo arıza lambası neden yanar ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmePejo 206 motor arıza lambası renault clio arıza lambasıPejo 206 gösterge paneli airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGolf 5 direksiyon arıza lambasıAraba içi göstergeleri hyundai i20 gösterge ışıkları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli aveo motor arıza lambasıHyundai i20 arıza işaretleri 2.el motosiklet motoru de.

 

Arac Arıza Gostergeleri Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo

Suzuki Yarış Motorları kızdırma bujisi işareti ford connect motor arıza lambası neden yanarFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme Cc nedir motorVe ford courier partikül filtresi arıza lambası araba yakıt göstergesi

“Araç Arıza İşaretleri Fiat Doblo 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın