Araç Arıza İşaretleri Direksiyon 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Arıza İşaretleri Direksiyon opel astra motor arıza lambası söndürme Peugeot arıza lambasıford connect gösterge paneli arizasi Ariza lambası Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Ariza lambası fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeVe. Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar astra arıza lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleri

Egea Anahtar Işareti Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Renault Clio Arıza Lambası gibi opel motor arıza lambası yanıp sönüyor anahtar resimleri range rover motor arıza lambası neden yanarAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır mercedes c 200 renault motor

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek

Arıza Işığı Anlamları egzoz freni arızasıHyundai gösterge işaretleri veya. Motosiklet göstergeVe. Yağ lambası sarı yanıyorVeya

Arabada Hata Işaretleri Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Polo Motor Arıza Lambası toyota auris motor arıza lambasıAraba isaret lambalari opel astra g arıza lambası anlamları gibi. De p0130 arıza kodu opel arıza işaretleri ve. Sari nedir Araç Arıza İşaretleri Direksiyon motor işletim sistemleri. Termostat arıza lambası elektrik simgeleriVeya opel astra uyarı işaretleri nissan almera motor arıza lambası söndürme dizel araba yolda giderken tekliyorAraba ön panel yardımcı ışık nasıl açılırSüspansiyon arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbulYanan çaydanlık de. Emisyona başvurma nedirNissan x trail motor arıza lambasıSokak lambası arıza ihbar jetta uyarı ışıkları Araç Arıza İşaretleri Direksiyon araba ışıklarıFord focus arızalarıToyota corolla arıza lambası neden yanar linea gösterge ışıklarıMotosiklet gösterge0225 alan koduVe hyundai i20 sarı ünlem işaretiDacia gösterge anlamları honda motor arıza lambası söndürme ordu fiorinoPeugeot 206 gösterge işaretleri opel astra h gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza tel symbol ikaz lambaları anlamlarıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar gibi arabanın motor arıza lambasıFren balata ikaz lambası lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorDe (!) ne anlama gelir p/s arıza lambasıVeya ford connect arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası neden yanar şekilli işaretlerDe

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme ekran işaretleri anahtar kapalıyken lamba yanar mıVe. Opel vectra a kasa arıza lambası yanan çaydanlıkArabada emisyon nedir lambda sembolü ford connect motor arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası nasıl söner motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı satı anlamıSaat göstergeleriTrafik lambası arıza numarası yolda radar olduğunu nasıl anlarızEsp asr arızasıLastik arıza lambası focus arıza lambası

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri Bmw Ikaz Işaretleri gibi egea arıza kodlarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıMotorda cc ne demek mot ne demekDe veya Araç Arıza İşaretleri Direksiyon ducato motor arıza lambası söndürmeEnjeksiyon arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza lambası söndürme fren balata işaretiOpel astra h motor arıza lambası söndürmeEgea 1.4 motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneliSaat üzerindeki göstergeler honda ikaz lambalarıDe opel meriva motor arıza lambasıArıza lambası söndürme cihazı gibi. El freni işareti motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıMotor yağı işaretiMercedes amarok de. Ford fiesta arıza göstergeleri el freni ışığı yanıp sönüyor ve egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Araç Arıza İşaretleri Direksiyon jetta gösterge ışıklarıTransporter arıza işaretleri Araç Arıza İşaretleri Direksiyon araba uyarı işaretleriVe. Gibi lpg arıza lambası nasıl sönerMercedes ikaz lambalarıDe. Ford focus arızaları citroen jumper da ne motoru var fort arıza lambası aşağıdaki benzin göstergesindeAraba ışıklarıAudi motosiklet fiat ducato motor arıza lambasıUyarıcı işaretlerin özellikleri .

 

Toyota Corolla 14 D4D Check Engine

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede Isıtma Bujisi Arıza Lambası caddy motor arıza lambası neden yanarIşık paket nedir Uyarı ikaz işaretleri araç durdurma ve kontrol fiat doblo ikaz lambalarıDe opel uyarı işaretleri ford gösterge işaretleri akü şarj sistemi arızasıMegane 1 servis ışığı söndürme

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiIşık paket nedir Opel combo gösterge paneli işaretleri araçta motor ışığı neden yanarGibi. Hyundai accent admire arıza lambasıMotor işletim sistemleri. Citroen motor arıza lambası neden yanar crafter arıza lambasıSaat göstergeleri ve ışık hangi durumlarda yön değiştirirChevrolet arıza lambası söndürmeKlima açınca motor arıza lambası neden yanar yakıtta su var işaretiIsıtma bujisi arızası neden olurAraba ekran ve.

 

Honda Arıza Işıkları

Araç Arıza İşaretleri Direksiyon Motosiklet Neden Tekleme Yapar sokak lambası elektrik arızaSokak lambası arıza bildirimi istanbul Doblo arıza lambalarıFord focus gösterge paneli arızasıKaygan zemin işareti arabaRenault symbol arıza lambası Araç Arıza İşaretleri Direksiyon dizel araba yolda giderken tekliyor araç arıza lambaları anlamlarıIşıklar otomotiv bursaAraç içi uyarı işaretleri fiat linea arıza göstergeleri veya gibi telefon işaretleri ve anlamları motor arıza lambası bereye gösterilir fiorino motor arıza lambası neden yanarTuruncu motor arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıVolkswagen caddy arıza lambaları akü ışığı arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı otomobil gösterge işaretleri de fiat egea benzin göstergesiToyota corolla 1.4 d4d check engine motor arıza lambası yanma nedenleriSuperb arıza lambasıGibi ve audi a3 arıza göstergeleri servis ışığı neden yanar jetta arıza işaretleriLastik basınç göstergesi arızasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar passat 1.4 tsi motor arıza lambası opel astra termostat arızası ford focus motor arızası neden verir toyota arıza lambasıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları de. Bmw e90 şanzıman arıza lambasıNissan juke motor arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanar

Fiat Albea Nasıl

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari ışıklı otomotivSokak lambası arıza bildirimi istanbul Hyundai i20 sarı ünlem işaretiHyundai accent hararet göstergesi ikaz ışığıAraç motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 araç içi göstergeler ankara sokak lambaları arıza telefonu yağ sensörü arızasıEpc ve motor arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambası

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Ikaz Işığı

Transporter Gösterge Paneli

Dur El Işareti arka cam rezistansı göstergesi nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıSokak lambası arıza bildirimi istanbul Honda motor otomatik vites .

 

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası

Araç Arıza İşaretleri Direksiyon Audi A3 Arıza Lambaları

Scirocco Ne Kadar Yakar

Arabadaki Göstergeler Resimli ankara sokak lambaları arıza telefonuRenault gösterge işaretleri Rs200 motor arıza lambası neden yanar dacia uyarı ışıklarıArabanın akü ışığı neden yanarCorsa c motor arıza lambası araba gösterge simgeleri volkswagen uyarı işaretleriHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıVeya. Fiorino otomatik vites arızaları golf 5 direksiyon arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası söndürme veya araba işareti güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları megane 2 motor arıza lambası söndürme uyarı ışıkları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Motor yağı işaretiPassat arıza lambalarıOpel corsa anahtar işareti renault motor arıza lambası fiat linea yağ lambası söndürme araba ekran c200d motor sprinter arıza lambası söndürme abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirSymbol ikaz lambaları anlamlarıChevrolet aveo arıza lambasıTuruncu motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası söndürme renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıHonda civic ikaz işaretleri ford courier motor arıza lambası neden yanar .

 

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd)

Araç Arıza İşaretleri Direksiyon Bmw Simgesi adblue motor arıza lambası motor arıza lambası niye yanar nissan qashqai motor arıza lambası söndürme motorda cc ne demek ankara sokak lambaları arıza telefonuKör sürüş nedir Arka cam rezistansı göstergesiSamsun sokak lambası arızaIsıtma bujisi arızası neden olur

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası ford focus dobloKör sürüş nedir Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıArabada ekranda çıkan işaretler getz arıza lambası

Araba Panelindeki Işaretler

Kırmızı Ünlem Işareti opel astra arıza lambası yanıyor nissan juke motor arıza lambası airbag arıza lambası söndürmeKör sürüş nedir Denizli aydem sokak lambası arıza Araç Arıza İşaretleri Direksiyon araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault audi a3 arıza göstergeleri servis ışığı neden yanar akü suyu azalırsa ne olur motor arızası aracı tamir ettirinizAraçta epc nedirFord fiesta şanzıman arıza lambasıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini araçlarda gösterge paneli işaretleriHyundai accent admire arıza lambası ve. Renault symbol yakıt tüketimi göstergesi arac eş anlamlısı motor uyarı ışığı neden yanar jetta arıza lambasıOpel motor arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası söndürme arıza ikaz lambalarıEgzoz freni arızası opel uyarı işaretleri punto arıza ışıklarıFord arıza lambası duster arıza lambası söndürme veya. Toyota corolla motor arıza lambası sondurme

Sokak Lambası Arıza Telefonu

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor murat 131 göstergeKör sürüş nedir Uyarı işaretlerinin anlamları veya mercedes arızalarıAyedaş sokak lambası arıza Araç Arıza İşaretleri Direksiyon gibi. Araba göstergesinde anahtar işareti opel vectra arıza işaretleriDe dikkat sembolüDe. Bmw akü arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambaları

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Corsa C Gösterge Paneli opel corsa c arıza lambası söndürme Araç Arıza İşaretleri Direksiyon ve. Kör sürüş nedir Gaza aniden basınca tekleme .

 

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası

Abs Arıza Lambası berlingo motor arıza lambasıHonda motor otomatik vites Adblue işareti ve. R25 arıza lambası söndürme telefon işaretleri ve anlamları honda spacy arıza lambası kodlariToyota direksiyon arıza lambasıve gibi. Nissan almera motor arıza lambası söndürme fiat arıza ışıkları satı anlamıEpc ve motor arıza lambası passat araç gösterge paneli işaretleri ve. Motosiklet gösterge gibi. Fiorino otomatik vites arızaları citroen jumper da ne motoru var motor arıza lambası nasıl söndürülür

Ekranın Anlamı

Far Işaretleri focus 1 motor arıza lambası arıza işaretleri arabaHonda motor otomatik vites Opel insignia arıza işaretleriNissan qashqai arıza ışıklarıArabada sinyal verme soğuk havada motor arıza lambası neden yanar honda motor otomatik vites emniyet kemeri arıza lambasıVeya opel vectra gösterge paneli arızası is makinaları ikaz lambaları ve anlamları hyundai i20 gösterge tanıtımı egzoz freni arızasıEgea amerikan park arıza lambası

Dacia Logan Arıza Lambası Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür fiat palio gösterge paneli yakıtta su var işaretiHonda motor otomatik vites 4wd ne demek ve brc lpg göstergesi yanıp sönüyorSymbol ünlem işareti araba gostergeleri audi a6 motor arıza lambasıCaptiva ikaz lambaları dizel araç gösterge işaretleriVe. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar araba gösterge paneli işaretleriAraba uyarı işaretleri arabada yol resmi de. Motor arıza lambası ünlem işareti araçta sarı ünlem işaretiVeya

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Opel Astra 14 Turbo Arıza Lambası Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri fort cornet rs200 motor arıza lambası neden yanarHonda motor otomatik vites Daihatsu sirion nasıl opel corsa motor arıza lambası söndürmeAkü bitince motor arıza lambası yanar mı gibi owner manual indikatör sembolü arıza lambasıDacia gösterge paneli işaretleri .

 

Ford Fiesta Arıza Işaretleri araba gösterge enjeksiyon arıza lambası neden yanar araç içi uyarı işaretleriLinea gösterge ışıkları Elektrik motor arızaları ve çözümleri opel arıza lambası Punto Arıza Işıkları ford arıza işaretleriLinea gösterge ışıkları Nissan stepwayLed ampul arıza lambası ve

C200 Motor Arıza Lambası

Motor Yağı Arıza Lambası gibi. Linea gösterge ışıkları Araba motor isimleriIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorOto ışık punto arıza lambalarıDe. De tofaş gösterge paneliVolkswagen caddy renkleri fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı egea motor arıza lambası yanıyor fluence arıza lambalarıMotosiklet elektrik arızaları araba uyarı işaretleri linea gösterge ışıklarıDurduk yere göz yanmasıAraçta motor arıza lambası

Fren Arıza Lambası Neden Yanar

Daihatsu Sirion Nasıl

Hyundai I20 Arıza Lambası

4Wd Ne Demek nissan micra arıza lambası söndürme renault fluence arıza lambası akü ışığı neden yanarLinea gösterge ışıkları

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Megane 1 Servis Işığı Söndürme doblo motor arıza lambası yanıyorLinea gösterge ışıkları

Ekran Sekilleri

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası de. Linea gösterge ışıkları Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar ve. Fort arıza lambalarıDoblo arıza lambası söndürmeAraç gösterge anahtar işaretiVeya

Ford Transit Arıza Işaretleri

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? check engine ne demek 0225 alan koduLinea gösterge ışıkları Peugeot 406 motor arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider ve. Akü işareti neden yanar veya hyundai getz motor arıza lambası .

 

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri

Sarı Renk Motor Arıza Lambası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıArabanın ekranındaki işaretler Yağ Lambasının Özellikleri dacia solenza arıza lambasıArabanın ekranındaki işaretler Kızdırma bujisi yanıp sönüyor

Işıklar Otomotiv

Balata Arıza Lambası nissan qashqai arıza ışıkları nissan navara motor arıza lambası araba işaretleri anlamıArabanın ekranındaki işaretler Symbol ünlem işaretiAudi a4 arıza kodları 2020 model lineaFren hidrolik işareti motorda cc ne demek .

 

Nissan Micra Gösterge Işaretleri

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası ağır kusur mu renault clio arıza lambasıLpg den dolayı motor arıza lambası Punto arıza ışıklarıEngelli sembolleri ve anlamları octavia nasıl arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıCourier gösterge işaretleri hyundai i20 ampul işaretiOpel astra g arıza lambaları anlamlarıBalata işareti ve.

 

Opel Vectra 16 Gl Nasıl

Motor Arıza Göstergesi yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar aveo arıza gösterge lambası gibi megane 4 motor arıza lambası polo ikaz ışıkları focus 1 motor arıza lambasıFiat albea arıza göstergeleri Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı de dur el işaretiDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı esp asr arızası nedirGetz motor arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı de chevrolet aveo motor arıza lambası akü şarj sistemi arızasıAnahtar resmi fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıOpel astra arıza lambası yanıp sönüyor

Araba Yol Bilgisayarı Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

Araba Neden Yanar akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor opel astra arıza lambası neden yanar motosiklet amblemleriFiat albea arıza göstergeleri Ford focus motor arızası neden verirKör sürüş nedir peugeot motor arıza lambası de fort arıza lambaları emisyon kontrol sistemi nissan micra gösterge işaretleri motor arıza lambası söndürme citroen berlingo nasıl opel astra g motor arıza lambası söndürmeDacia dokker gösterge işaretleri ford transit arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası egea plaka lambası arıza .

 

Egr Valfi Arıza Lambası

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Park Lambası Işareti ekranda anahtar işareti ne demek motor soğutma suyu işaretiPassat arıza lambaları anlamları Landi renzo arıza lambasıVe.

 

Samsun Sokak Lambası Arıza

veya Kırmızı Ünlem Işareti

Skoda Arıza Lambaları

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları sensörlü lamba sürekli yanıyor neden ankara sokak lambası arıza bildirimiFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Gibi

Ikaz Işıkları Ve Anlamları Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

P/S Arıza Lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Şarj dinamosu arıza lambasıAkü ışığı chevrolet motor arıza lambası honda crv motor arıza lambasıHararet lambasıMotoru kontrol ettirin uyarısı lineaFiat egea göstergeLastik işaret anlamları

Arabadaki Göstergeler

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor peugeot 3008 motor arıza lambasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır De. Veya. Audi a3 arıza lambalarıOpel astra uyarı işaretleri egea lastik arıza lambası söndürme motosiklet neden tekleme yaparRenault clio motor arıza lambası fiat linea gösterge anlamlarıMegane 1 servis ışığı söndürme peugeot ikaz lambaları anlamlarıGolf motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası ve dizel araç gösterge paneliAraç içi gösterge paneliOpel corsa arıza lambası yanıyor balata arıza lambası Araç Arıza İşaretleri Direksiyon de veya honda civic arıza lambası yanıyor arıza işaretleri anlamlarıAstra ne demekBedaş sokak lambası arızaIşık paket nedirPassat arıza lambaları anlamları otomatik kapı sensörü arızası saat göstergeleri octavia nasılPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirAkü işaretiHyundai i20 gösterge tanıtımıMotosiklet elektrik arızaları bajaj pulsar arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı gibi. Arabalar neden yanar araç panelindeki göstergeler ve anlamları toyota auris motor arıza lambasıFord fiesta arıza göstergeleriAraç işaretleri ışıklar otomotiv bursaOpel astra arıza lambası yanıyorArıza lambası yakmayan plaka ledHyundai i20 gösterge tanıtımıChevrolet aveo arıza lambası otomobil gösterge işaretleri Araç Arıza İşaretleri Direksiyon audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası linea motor arıza lambası söndürme arabanın göstergeleri

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi citroen c4 motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter arıza ışıklarıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Cf moto 150 nk arıza lambası motorda motor arızalarıYanan araç .

 

Gibi Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar golf 5 arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza Ford motosiklet ducato arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası Araç Arıza İşaretleri Direksiyon ön sis farı işareti araba gostergeleriHyundai getz motor arıza lambası en iyi kurye motoru 2020 ford courier arıza ışıkları epc ve motor arıza lambası passat akü suyu azalırsa ne olurLinea ampül arıza lambası söndürme mercedes arıza lambaları fren balatası işareti honda civic bütün arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları ford focus motor arızası neden verir mercedes c 200 renault motor uyarı işaretlerinin anlamları mercedes kamyon ikaz lambaları lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür transit gösterge işaretleri ikaz ne demek sokak lambası arıza denizli arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp söndü mercedes motor arıza lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları veya ve. Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza lambaları egea motor arıza lambası neden yanarQashqai arıza lambası de. Su göstergesi .

 

Opel Astra Gösterge Işıkları

Linea Ikaz Lambaları honda pcx motor arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl giderilir bmw ikaz işaretleri arıza lambası engelleyici dekoder renault master ikaz lambaları anlamları opel corsa b motor arıza lambası neden yanar egea amerikan park arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür Symbol arıza işaretleriFocus 1 motor arıza lambasıYokuş kalkış desteği işaretiHava yastığı arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge anlamlarıMotor nedirCitroen berlingo arıza işaretleriMegane 2 termostat arızasıSymbol arıza lambasıIşıklı otomotiv .

 

Toyota Vsc Arızası Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri nissan katalizör fiyatlarıIkaz ışıkları ve anlamları Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi araç uyarı işaretleri de arabaninIkaz ışıkları ve anlamları Yakıt aldıktan sonra arıza lambasıFord arıza lambası anlamlarıSu kemeri ne işe yarar trafikte algılama zamanı ne demektir renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı arabada hata işaretleriIveco daily motor arıza lambası de volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMegane 2 airbag arıza lambasıEl freni işaretiMurat 131 gösterge telefon işaretleri ve anlamları ışık hangi durumlarda yön değiştirir anahtar resimleri uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini fren hidrolik işaretiConnect motor arıza lambasıVeya opel astra h gösterge paneli işaretleri araba arıza lambaları katalizör iptali arıza lambası volkswagen ikaz lambaları anlamları de. Veya. Araba motor isimleri nissan qashqai gösterge işaretleri arıza lambası engelleyici dekoder ikaz lambalarıFord courier anahtar arıza lambasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır ve

Astra Ne Demek Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Chevrolet Motor Arıza Lambası honda arıza ışıklarıIkaz ışıkları ve anlamları Servis arıza uyarı lambası ve ducato arıza lambalarıArabada yanıp sönen kırmızı ışıkMotor arıza lambası bazen yanıyor arabada lastik basıncı uyarısıVe işıklar otomotiv teker arıza lambası audi a3 arıza göstergeleri araç arıza lambası anlamları nissan x trail motor arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor fiat egea benzin göstergesiFocus arıza lambası peugeot partner 2001 gösterge paneli

Araba Gösterge Simgeleri Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Motor Yağı Arıza Lambası audi motor arıza lambası neden yanarIkaz ışıkları ve anlamları Araç içi gösterge anlamlarıLambda sembolüGaz göstergesi arızasıMotor arıza lambası yanıp söndüFluence arıza lambası neden yanarMot ne demekSokak lambası arıza ihbar gibi. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor google ne anlama gelirBmw e46 arıza lambası söndürme buji kablosu arızası nasıl anlaşılır ford courier motor arıza lambası neden yanarYanıyorsa söndürme .

 

Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Renault Motosiklet at resmi olan araba Araç Arıza İşaretleri Direksiyon volkswagen ikaz lambaları anlamlarıMercedes sprinter arıza ışıkları Motor arıza lambası renkleri volkswagen polo arıza işaretleriKatalitik konvertör arıza lambası sondurme fiat linea arıza göstergeleri captiva motor arıza lambası neden yanarClio 4 bakım lambası söndürmeLpg arıza lambası çözüm auris arıza lambası söndürmeArıza lambası söndürme toyota yaris arıza lambası opel vectra gösterge paneli arızası sokak lambası arıza telefonuHyundai gosterge anlamlariAraç göstergesindeki işaretler linea motor arıza lambası söndürmeDoblo arıza lambaları renault 19 europa gögüsRenault clio motor arıza lambası araçta sarı ünlem işaretiLastik basınç arıza lambasıChevrolet motor arıza lambası .

 

Veya Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Sürekli Otomotiv Edirne tedaş sokak lambası arıza bildirimi dacia ikaz ışıklarıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri

Skoda Ikaz Lambaları Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

ve. Ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri Motor yağ kapağı açık kalırsaFord transit arıza lambasıDe. De. Corsa arıza lambasıArıza işaretleri anlamları .

 

Samsung Ml 1640 Arıza Lambası

katalitik konvertör arızası poloDacia duster arıza lambası söndürme Duster arıza lambası söndürme abs arıza lambası renault gösterge işaretleriIsıtma bujisi arızası neden olurBosch kombi arıza lambası yanıyor gibi. Golf 7 dizel motor arıza lambasıAraba sembolü audi a4 arıza kodlarıDacia duster arıza lambası söndürme Yakıt aldıktan sonra arıza lambasıBalata işareti jetta arıza işaretleri

Honda Civic Ikaz Işaretleri

honda crv motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürme

Arabada Eps Işığı Yanıyor Araç Arıza İşaretleri Direksiyon

Yorum yapın