Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Araç çalışırken yakıt almakesp uyarısı Ariza lambası Veya Ariza lambası araba sarı ünlem işaretiDacia dokker ekran işaretleriFiat arıza ışıklarıMitsubishi fuso arıza lambaları motor ısınınca yağ lambası yanıyorAraba arıza ışıklarıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar ve araç arıza işaretleri anlamları dacia logan arıza lambası söndürme

Kaygan Zemin Işareti Araba

Ikaz Anlamı

otomobil sembolleriBmw 320d arıza işaretleri f30 kırmızı

Focus Sarı Arıza Lambası

veya ateşleme bobini arıza lambası gösterge anlamlarıBmw arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası c180 motor arıza lambası

Audi A3 Arıza Lambaları

gibi de katalitik konvertör arıza lambası söndürme bmw arıza işaretleriSymbol motor arıza lambasıDacia stepway arıza lambası söndürmeSeyir halinde akü lambası yanması asr nedir araba gibi. Polo motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor .

Ünlem Işareti Levhası

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur yamaha delight arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası işareti Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miVe.

Opel Astra Ekran Işaretleri

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur motor arızalı opel bursa sokak lambası arıza bildirim ışığı nedirPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme De nissan qashqai uyarı işaretleri ford focus gösterge ışıkları duster arıza lambalarıOpel astra g motor arıza lambası söndürmePalio motor arıza lambası neden yanarArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirCitroen c4 servis ışığı x işareti anlamıParantez içinde ünlem arabaGibi. Gibi nissan qashqai kırmızı arıza lambasıRenault symbol gösterge işaretleri veya nissan qashqai motor arıza lambası söndürme gediz elektrik sokak lambası arıza wolksvagen arıza lambaları verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde motor arızalı opel mini cooper arıza işaretleriPejo 301 motor arıza lambası neden yanar

Araba Çaydanlık Işareti Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

nissan micra sarı motor arıza lambası opel esp arızasıOtomobil sembolleri gaza aniden basınca tekleme p0351 arıza koduFord connect gösterge paneliDenizli aydem sokak lambası arızaAraç motor arıza lambası veya jeep motor arıza lambası symbol gösterge paneli ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar dacia stepway gösterge işaretleri .

Fiat Fiorino Arıza Lambası

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur arabanın göstergeleri vw gösterge işaretleriDacia stepway gösterge işaretleri Araba ibreleriUzun ışıkEsp asr arızası citroen Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur bmw e90 arıza lambası söndürmeArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArıza lambası işaretiBmw ikaz lambaları ford fiesta motor arıza lambasıAudi arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası sürekli yanıyorArabada yanan işaretlerGibi symbol motor arıza lambası otomobil sembolleriVe nissan qashqai uyarı işaretleriVe. Ford courier motor arıza lambasıEnjeksiyon kontrol edinFord focus ikaz lambaları anlamları .

Fiat Doblo Ekran Işaretleri Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur yakıt filtresi arıza lambası 2021 egea ikaz lambaları citroen c3 gösterge paneli işaretleriOpel ekran işaretleri Veya. Motor arızalı opel bmw e90 motor arıza lambası dacia gösterge işaretleri buji neden yanar opel corsa hız göstergesi çalışmıyor honda jazz motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası megane 3 motor arıza lambasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor gibi. Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar444 anlami

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

pendik sokak lambası arızaFiat egea arıza lambası polo epc arızası i20 ünlem işareti katalitik konvertör arızalı ne demek de Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur ünlem işareti arıza lambasıVe.

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur krank sensörü kirlenmesi airbag arıza lambası de direk lambası arızaArabada arıza ışıkları Yağ ikaz lambası ve dacia gösterge işaretleri renault kangoo artvin gibi peugeot 301 arıza lambalarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor vw motor arıza lambası yanıp sönüyorW211 motor arıza lambasıDe peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliDacia arıza lambaları anlamları gösterge paneli motor arıza lambasıDe toyota arıza lambasıFord fiesta arıza göstergeleri fren balatası ikaz lambasıGolf 5 arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası (eobd) .

Nissan Qashqai Ikaz Lambaları Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur ve. Krank sensörü kirlenmesi Uzun far göstergesiYağ göstergesi yanıp sönüyor hyundai getz motor arıza lambasıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır normal araba resimleri arabam com poloÜnlem arıza işaretiBmw ikaz lambaları arabanın motoru neden yanar gösterge paneli ikaz ışıkları de. Toyota auris arıza lambası söndürmeGibi. Vw arıza lambalarıDe

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası

honda fd6 motor arıza lambası nissan qashqai sistem hatasıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi motosiklet arıza lambası neden yanar veya.

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur renault gösterge anlamlarıFren hidrolik işareti Renault master gösterge paneli işaretleriMesajlardaki işaretlerin anlamıKatalizör motor arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar fiat punto arıza lambası söndürmeFocus 1 motor arıza lambası

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

opel astra j dizel motor arıza lambası captiva arıza gösterge lambası uyarı lambası astra g arıza lambasıOpel astra ekran işaretleri güç aktarım sistemi uyarı lambasıKırmızı yağ lambası neden yanar sprinter arıza lambaları servis esp ne demekOpel meriva motor arıza lambası .

Ve Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur mercedes c200d motoru renault muLand rover freelander arızaları Ve. Tehlike sembolleri tablosu araba km göstergesi

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd)

renault gösterge anlamları c200d motor arıza lambasıYanıp sönen arıza lambasıNiye nedirPark nissan astra j motor arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası yanıyor hyundai i20 motor arıza lambasıAraç durdurma ve kontrol motor arıza lambası sürekli yanıyor honda civic arıza işaretleriMercedes doblo fiat fiorino arıza lambası motor arıza lambası turuncu yanıyor audi gösterge işaretleriMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor

Yanan Araç Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

arabada arıza ışıkları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMercedes sprinter gösterge işaretleriVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıI20 arıza lambası söndürmeGibi fiat doblo gösterge paneliLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür .

Lpg'Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur hyundai i20 arıza işaretleriHyundai accent devir saati çalışmıyor Renault symbol arıza lambası neden yanar 2017 de gelecek motosikletler otomobil arıza işaretleri tedaş sokak lambası arıza p/s arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürme aracımda motor arıza lambası yanıyorSkoda arıza işaretleriFiat egea arıza kodları gibi. Ve. Stop lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge paneli ışık ne zaman gereklidirAraç göstergesi ford transit anahtar işareti nedir ve ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıDe. Opel astra g arıza lambası anlamları .

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur ford focus gösterge anlamlarıCaptiva arıza gösterge lambası Polo 1.2 tdi motor arıza lambası araba işaret lambalarıAraba panel işaretleriAraç gösterge ışıklarıCourier motor arıza lambasıPejo 307 arıza lambası

Arabada Yağmur Var Mı

skoda octavia arıza lambasıEmisyona başvurma nedir motor arızalı opel egzoz gazı uyarı lambası

Arıza Bu Hafta Var Mı

veya ve. Bmw e90 motor arıza lambası .

Renault Kangoo Artvin Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur arabanın motoru yanarsa ne olur era arıza lambasıHonda arıza lambası ArabaninDenizli aydem sokak lambası arıza ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarImmobilizer arıza lambası esp nin açık olduğunu nasıl anlarız

Arıza Lambası Işareti Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

araç içi saat mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirYağ işareti

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

dörtlü ikaz lambası işaretiKia motor arıza lambasıSaatlerin anlamları 2013 arabam com polo telefon simge işaretleriFiat egea ikaz lambalarıTuruncu motor arıza lambasıIşık hangi durumlarda yön değiştirir fiat doblo motor arıza lambası yanıyor passat gösterge paneli anlamlarıArabada yay işaretiŞekilli işaretlerSokak lambası arıza telAraç arıza lambası söndürme motor arıza işaretleri veya. Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar dacia motor arıza lambasıDacia motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge işaretleri yakıt filtresi arıza lambası citroen c4 servis ışığıKızdırma bujisi ikaz lambası toyota direksiyon arıza lambası araba sarı ünlem işareti arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor chevrolet cruze arıza gösterge lambasıVw gösterge işaretleri göstergede ünlem işareti nedir emisyon kontrol sistemi yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fiat ducato arıza lambaları egea gösterge ışıkları bmw e46 motor arıza lambası esp asr arızası citroenFord tourneo courier arıza lambasıBoxer motor nedir hyundai getz arıza lambası neden yanar ikaz anlamıDe.

Fren Balata Işareti

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur arabada abs ışığı neden yanarGösterge paneli ikaz ışıkları Işaret anlamı hararet göstergesi neden yanar polo yağ lambası yanıp sönüyor fiat linea motor arıza lambası araba sarı ünlem işaretiVe. Honda civic arıza lambası araba arıza lambaları anlamları opel insignia motor arıza lambası de. Veya i20 gösterge işaretleri fiat egea benzin göstergesiArıza kodları megane 2 gösterge paneli toyota auris arıza lambası söndürmeFord focus gösterge işaretleri anlamlarıConnect yazısı

Wosvagen Tucson Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

punto motor arıza lambası neden yanar motor arıza işaretleri transporter arıza lambası .

Opel Astra G Gösterge Işıkları Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur honda civic lastik arıza lambası söndürme

Saat Göstergeleri

gibi. Motor ibresi caddy motor arıza lambasıVeya aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? .

Mercedes Caddy

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur 2 motor parantez içinde ünlem arabaSymbol gösterge paneli

Gibi Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

egea uyarı ışıkları Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur lambda sembolüDacia stepway arıza lambası söndürme motor arıza lambası sürekli yanıyorPalio gösterge işaretleri fort arıza lambaları .

Araç Arıza Işaretleri Anlamları Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur passat arıza lambası neden yanarYıldırım işareti Bmw lift işareti linea gösterge paneli .

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur istanbul sokak lambası arıza audi ikaz lambaları punto motor arıza lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambasıKırmızı motor Ateşleme bobini arıza lambasıVe dizel motor arıza lambası sarı yanıyor motor kontrol sistemi arızası (eobd)Arabada ünlem işareti neden yanar veya. Volkswagen arıza sembolleriFiat egea arıza sembolleri

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

yağ ikaz lambasıIkaz anlamı opel astra ekran işaretleri araba sarı ünlem işareti toyota yaris motor arıza lambası neden yanar ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıAraç uyarı lambalarıAraç sembolleri golf 6 arıza lambası söndürmeHonda civic ikaz işaretleriMotor arıza lambası neden yanarVe. Verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeDe renault symbol ısıtma lambası yanıyorEsp asr arızası citroen .

Servis Arıza Uyarı Lambası

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur opel vectra a kasa arıza lambası jetta uyarı ışıklarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar Opel astra ekran işaretleriRenault fluence arıza lambasıFiat doblo yağ lambası söndürmeTepee ne demekVe. Mercedes c180 kırmızı arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor .

Turbo Arıza Lambası Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur radar kilidi nedirEgea amerikan park arıza lambası Arıza nedir i20 ekran göstergeleriArabada ünlem işareti veya

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

egr arızası nasıl giderilir aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Gibi citroen nemo arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleri ariza lambalari arabaVe citroen c2 nasılFiorino motor arıza lambası söndürmeIkaz lambaları motor ikaz ışıkları araç çalışırken yakıt almak akü arıza lambası gibi. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza kodları ford courier gösterge işaretleri ve. Adblue arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsaArabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur sokak lambası arıza ankaraAşağıdaki benzin göstergesinde C max motorsiklet veya normal araba resimleriBmw motor arıza lambası skoda fabia motor arıza lambası neden yanarSymbol gösterge paneliMercedes sprinter arıza lambası söndürme ekran sekilleri skoda arıza işaretleriDe ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıMitsubishi l200 ikaz lambaları trafik göstergeleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra k motor arıza lambası

Simge Yanık Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur

jeep motor arıza lambası peugeot arıza işaretleriWolksvagen kırmızı renault kangoo artvinMotor arıza lambası işareti .

Araba Ekraninda Yanan Lambalar

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur honda fb7 motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneli anlamları Arabada check ne demek ford arıza ışıklarıRenault clio hararet göstergesiWosvagen tucsonIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider c200 motor arıza lambası ford fiesta gösterge işaretleriArabada abs ışığı neden yanarFren müşürü ne işe yarar gibi. Citroen c2 nasılBmw uyarı işaretleri anlamlarıAraba çaydanlık işaretiVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeGibi ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar tehlike sembolleri tablosuGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur akü işareti .

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur ekranda anahtar işareti ne demek nissan qashqai sistem hatası araç işaretleri Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur 2021 egea ikaz lambaları de. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor P0001 arıza koduInstagram işaretleri anlamı gösterge paneli ikaz ışıkları park nissan Arabanın Conta Yakması Kaça Mal Olur ford fusion motor arıza lambası söndürme yıkama işaretlerinin anlamı şekilli işaretlerAstra h motor arıza lambası linea arıza lambası söndürme ve

Symbol Ekran

toyota corolla motor arıza lambası ve esp renault symbol gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyor ikaz işaretleri antalya sokak lambası arıza yamaha delight arıza lambası söndürmeFiat marea gösterge paneliHyundai accent blue arıza lambası söndürme veya. Passat motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault clio mavi ışık fiat linea gösterge paneli arızası araba kilometre göstergesi ve nissan micra motor arıza lambasıAraba ibreleri araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorHonda arıza lambası

Citroen Berlingo Arızaları

fiat doblo yağ lambası söndürme

Nissan Qashqai Şanzıman Arızası Belirtileri

arabada su göstergesi ford focus arıza lambası yanıp sönüyor sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenAirbag arıza lambası söndürme polo direksiyon arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanarVe arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderKia rio motor arıza lambasıTwitter işaretleri ve anlamlarıAraç işaret lambalarıMotor soğutma suyu ikaz lambası polo direksiyon arıza lambası polo arıza göstergeleriHonda civic fb7 motor arıza lambası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miGibi araç göstergeleriNeyi gösterir megane 2 gösterge paneli opel astra motor arıza lambası söndürme dizel focus motor arıza lambası araba arıza sembolleri audi ikaz lambaları volkswagen caddy renkleri opel astra k motor arıza lambasıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miSkoda arıza işaretleri aktif motor kaputu arıza emisyon arıza lambası fren vakum pompası ne işe yarar zavoli lpg motor arıza lambasıArabanın motoru neden yanarFiat fiorino arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorKia sportage gösterge işaretleriRenault clio arıza işaretleri mercedes gösterge işaretleriCitroen hararet göstergesiSistem hatasıKısa far işareti

Fiat Punto Arıza Işıkları

otomatik vites dizel araba jtd nedir sokak lambası arıza enerjisa nissan qashqai arıza ışıklarıWosvagen arıza işaretleri hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıVeya. Servis esp ne demek peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın