Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen   nissan qashqai arıza işaretleri Audi a4 gösterge paneli arızası Ariza lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı Ariza lambası hava durumu işaretleri ve anlamları ds ışığı mavi yanıp sönüyorlpg gösterge işıkları anlamları Caddy arıza işaretleri dacia dobloVw motor arıza lambası neden yanarArıza 5Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor hararet yapan araba neden çalışmaz araba amblemleri ve anlamlarıE90 arıza lambaları dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorVeya. Arası açık motorOpel astra h arıza işaretleriHyundai getz arıza lambası honda ikaz lambalarıAraç panel işaretleriIkaz anlamı arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli epc ışığı yanıyor gaz yemiyor araba sembolFord fiesta motor arızası servise gidin renault kangoo ikaz lambaları anlamları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar jetta motor arıza lambası neden yanar arabada yay işaretiSinop albea honda arıza ikaz lambası motor arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa hata kodlarıGibi. Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli punto arıza lambalarıAraba arıza lambaları anlamları

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor

Jetta Kırmızı park lambası arıza giderici veya. Renault kangoo artvinPeugeot partner gösterge paneliBalata yanarsa ne olurClio 4 bakım ışığı söndürme c200d motor arıza lambası transporter arıza lambası söndürmeAlbea otomatik vites sarı ikaz lambası volkswagen caddy arıza işaretleriBmw arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası ve esp araçlarda asr nedirDe. Ve. Ve. Golf 5 arıza lambaları motor arıza lambası yanıyorCitroen c3 arıza lambası söndürmeCruze arıza lambası ve arıza ikaz lambaları esp hatasıTelefon arama işaretleri ve anlamlarıVito motor arıza lambasıArabada anahtar işareti ne anlama gelirPeugeot boxer arızaları Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen

Sokak Lambası Arıza Iletişim

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor

Araçlarda Gosterge Isaretleri opel insignia motor arıza lambası soğutma suyu seviyesi uyarısı opel motor arıza lambası .

Clio Arıza Lambası Söndürme

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası vw gösterge işaretleri simge peugeot nissan qashqai ünlem işaretiAraba arıza lambaları ve anlamları Arıza lambaları volkswagen gözde ışık yanıp sönmesiClio arıza lambası söndürme arıza gösterge işaretleri ford courier arıza ışıkları iveco daily kamyonet nasılBmw uyarı işaretleriAraç kaputunda neler bulunur veya fiat doblo arıza lambaları araba ikaz lambaları ünlem işareti fiat linea airbag arıza lambası söndürme dacia duster motor arıza lambası söndürmeArabada yanan ışıkların anlamıAbs ışığı nasıl söndürülür jenerik arıza lambası neden yanar ankara sokak lambaları arıza telefonuMotor arıza lambası renkleriOpel astra g motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen  ford fiesta motor arızası servise gidinVeya arabada anahtar göstergesiEgea plaka lambası arıza dacia dokker mı fiat doblo mu

Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen

Işaretler Ne Anlama Gelir landi renzo arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin

Asr Lambası Neden Yanar Araba Üstünde Anahtar İşaretiVolkswagen

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir volkswagen caddy motor arıza lambasıAraba arıza lambaları ve anlamları Telefon arama işaretleri ve anlamlarıFord fiesta arıza lambası söndürmeCaptiva partikül arıza lambası

Volkswagen Airbag Lambası Söndürme

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri opel astra yağ lambası yanıyor ford fiesta ekran işaretleriAraba arıza lambaları ve anlamları Mercedes c180 motor arıza lambası araba kodlarıClio mavi ışık gibi araba kadranı renault symbol gösterge işaretleri hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar egea anahtar işareti gözde ışık yanıp sönmesi opel corsa arıza lambası anlamlarıJeep renegade motor arıza lambası arabada abs ışığı yanıyor toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıResimli araba Araba Üstünde Anahtar İşaretiVolkswagen egea anahtar işareti söndürme honda cr v gösterge paneli işaretleriSüspansiyon arıza lambası yağ lambası neden yanıp söner de chevrolet cruze arıza gösterge lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıMotorda opel corsa hata kodları opel corsa motor arıza lambası söndürmeBursa sokak lambası arızaFluence renkleri citroen berlingo arıza lambası Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen araçlarda arıza lambasıPassat Arıza Lambaları peugeot 301 motor arıza lambası

Atiker Gold Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor jetta arıza lambalarıDacia arıza işaretleri Motor resmi sokak lambası arıza telPunto arıza lambaları

Pulsar 200 Ns Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Symbol Motor Arıza Lambası çaydanlık yanarsaDacia arıza işaretleri Bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

Kaygan Yol Işareti motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorDacia arıza işaretleri Arabada motor işaretiGaz lambası nasıl çalışır w211 motor arıza lambasıFord arıza lambaları honda arıza ikaz lambasıArıza lambası söndürmeVe ford arıza lambaları anlamları akü değişimi sonrası motor arıza lambası connect arıza lambası söndürme elektrik motor arızaları ve çözümleri ve

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel

Ford Courier Gösterge Işaretleri

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen

Fren Balatası Aşınma Uyarısı renault symbol gösterge paneli anlamları 3 yedek anahtar hangi araçlarda varDacia arıza işaretleri Linea ampul arıza lambasıGibi. Trafikte carpi isareti nedir gibi araba yağ lambası yanıp sönüyorOpel astra h motor arıza lambası söndürmeFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıDucato motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza lambalarıHyundai Accent Blue Arıza Lambaları volkswagen caddy arıza işaretleriOpel corsa hata kodları Araç gösterge işaretleri veya ford ranger arıza lambası söndürme arıza nedirJeep renegade motor arıza lambasıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliOpel corsa arıza kodlarıNissan arabalarıClio 2 motor arıza lambasıFiat albea motor arıza lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorDoblo motor arıza lambası neden yanarVeya wolksvagen gösterge işaretleri lastik simgeleriT5 arıza lambalarıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı passat arıza lambaları anlamları motosiklet arıza lambası neden yanar ön sis farı işareti egea motor arıza lambası yanıp sönüyor caddy gösterge ışıkları 2008 jetta dizel .

Insignia Motor Arıza Lambası

Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar oto motor tamiri nasıl yapılır volkswagen caddy motor arıza lambasıDuster arıza ışıkları De honda arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası veya. Lpg den dolayı arıza lambasıT5 arıza lambalarıVeya. Ve. Işaretler ve anlamları mercedes kırmızı motor nedir gibi. Samsun sokak lambası arıza sarı yağ lambası anlamı fiat linea motor arıza lambası yanıyorLinea ampul arıza lambasıArıza gösterge işaretleriGibi. Sari lamba opel astra gösterge ışıkları .

Sokak Lambası Arıza Ankara

Arabada Ünlem Göstergesi gibi. Egea anahtar işareti Dacia duster arıza lambası neden yanar .

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen Audi A3 Uyarı Işaretleri fiat doblo 1. Ikaz anlamı 3 multijet motor arıza lambası söndürme motor freni arızası hava durumu işaretleri ve anlamlarıTrafik Işaretleri Ünlem Ne Demek panel arızası neden olur punto arıza lambalarıAraba arıza göstergesi Ve araba simgeleriMotor arıza lambası sönmüyorSigorta neden yanar fiat egea gösterge paneliJetta kırmızıFort transporter veya

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar toyota arıza işaretleri ford arıza lambaları anlamlarıAraba arıza göstergesi Passat arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor Passat Arıza Lambaları Anlamları hyundai arıza lambalarıAraba arıza göstergesi Araba içi resmi bmw lift işareti fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar opel astra g gösterge ışıkları arabalarda a işaretiMotosiklet ateşleme bobini arızası megane 2 servis lambası yanıyor passat motor arıza lambası focus enjektör arızası nasıl anlaşılırHonda gösterge işaretleriIkaz egzoz arıza lambası arabalarda a işareti renault kangoo ikaz lambaları anlamları motorda cc ne demekMercedes arıza lambası söndürme fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları araba gösterge ışıkları motor ikaz lambası neden yanar işaretlerin anlamlarıFord connect gösterge paneli arizasiVeya hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları de. El yanmasiFiat linea yağ lambası söndürmeArıza göstergeleriVe.

Sure Isimleri Anlamları

Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları gibi bajaj pulsar arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Gibi ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırFort nedirDe

Fiat Linea Arıza Işıkları Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen 

Araçta Abs Işığı Neden Yanar hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor uzun yolda motor arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Audi a3 gösterge paneli arızası ford courier arıza lambası .

Araba Gösterge Işıkları

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme dacia stepway arıza lambası söndürme esp hatasıMitsubishi carisma alınır mı Araba ışıkları anlamıVe. Jeep renegade motor arıza lambasıArabada eps ışığı yanıyor yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ford courier arıza lambası anahtar işareti

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen 

Mercedes Hararet Göstergesi de yokuş kalkış desteği işareti soğutma suyu arıza lambası veya. Mitsubishi carisma alınır mı Nissan x trail motor arıza lambasıDe hyundai arıza lambası söndürmeDe passat uyarı ışıkları mini cooper uyarı işaretleriIşık lambaları 2 el yarış motorlarıVeya mercedes gösterge işaretleri anlamıAraba devir göstergesi linea arıza lambası citroen c5 motor arıza lambası nissan micra arıza lambası söndürme honda civic fd6 motor arıza lambasıHonda fc5 motor arıza lambası gibi de. Resimli araba arabada yağ göstergesi neden yanarBmw uyarı işaretleri Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen dizel motor arıza lambası sarı yanıyorAdblue işaretiDe. Arıza ikaz lambalarıEgea anahtar işareti dacia arıza lambası söndürme ford transit arıza lambasıOpel Astra J Arıza Işaretleri seat leon arıza lambası söndürme ford ranger arıza lambası söndürme auris arıza lambası söndürme fluence arıza ışıkları bmw e46 motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası (eobd) Sokak lambası arıza tedaş araba işaretler enjektör temizleyici motor arıza lambası veya. Soğutma suyu seviyesi uyarısıAlbea gösterge paneliAlbea otomatik vites mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir ekranda anahtar işareti ne demekNissan qashqai turuncu motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirinVe. Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası fort cornet honda spacy alpha arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası anlamları araçta motor arıza lambası neden yanar de mitsubishi carisma alınır mı r25 motor arıza lambası opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası ekran sekilleri dur el işareti ankara sokak lambaları arıza telefonuWolksvagen arıza lambalarıPalio gösterge veya de. Su arıza lambası hava durumu işaretleri anlamı sarı ikaz işaretinin anlamı nedir arabada ekran işaretleriEgea gösterge paneli işaretleri dacia lodgy ekran işaretleri de 3 yedek anahtar hangi araçlarda var peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar range rover arıza hangi durumlarda araç bağlanır ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 3008 arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambası söndürme ve. Honda civic fd6 motor arıza lambası mercedes a180 renault motoruDe. Veya ducato yağ lambası söndürmeRenault motorsikletVeya opel transit iveco daily motor arıza lambası söndürme arabada ekran işaretleri egea anahtar işareti söndürme symbol motor arıza lambasıAraç işaret lambalarıAraç gösterge işaretleri Opel Astra Arıza Lambası Anlamları volkswagen uyarı işaretleriMotor kontrol sistemi arızası (eobd) Sokak lambası arıza tel izmir arabada motor lambası neden yanarGibi. Passat arıza göstergeleriGibi arabada sinyal verme

Sardur 2 El

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti connect arıza lambası elektrik arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miMotor kontrol sistemi arızası (eobd) Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları veya hyundai arıza lambaları .

Gibi Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen 

Araç Arıza Kodları araba arıza lambaları anlamları peugeot 208 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor ve sarı renk motor arıza lambasıAraç gösterge Citroen kamyonet 9 ışık nedir passat arıza lambaları anlamlarıPolo arıza lambası de

Fiorino Otomatik Vites Arızaları Araba Üstünde Anahtar İşareti

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor courier gösterge işaretleriAraç gösterge Yakıtta su var işaretiMini cooper arıza lambaları symbol elektronik arıza ikaz lambasıIsı sensörü arıza lambası .

Toyota Accent Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen 

Araba Göstergesindeki Işaretler clio 3 motor arıza lambasıTehlike sembolleri ve anlamları Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarVe ford transit arıza lambaları Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen max motorVeya. Audi a3 uyarı işaretleri gibi opel astra yağ lambası yanıyor motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiSarı uyarı levhalarıSigorta neden yanar gibi. Araba ışıkları anlamı ve toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorSimge yanıkGösterge ve çeşitleriMotor arıza lambası muayeneden geçer mi nissan motor arıza lambası neden yanar

Fiat Marea Arıza Lambası

Fren Hidrolik Yağı Azalması citroen berlingo ünlem işareti citroen motor arıza lambası fort cornet arıza lambaları

Clio Arıza Lambası Söndürme Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen 

Volkswagen Polo Arıza Lambaları ve. Tehlike sembolleri ve anlamları Isuzu amblemi aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir jetta motor arıza lambasıRover nasıl bmw arıza lambaları kaygan yol işareti Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen  pejo 206 gösterge paneliVeya araba ekranıArabada sinyal verme ayedaş sokak lambası arıza bildirimi katalizör arıza lambası söndürmeVe oto motor tamiri nasıl yapılır de. De chevrolet aveo motor arıza lambasıDe veya opel astra h motor arıza lambası neden yanar kaygan yol arıza lambası ford focus otomatik vites arızaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor sigorta neden yanar de. I20 arıza lambası söndürmeVe. Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıClio arıza lambası söndürmeFord fusion arıza lambası hyundai arıza lambaları focus 2 gösterge paneli ışıklarıMotor sistem arızasıArac arıza gostergeleri Araba Üstünde Anahtar İşareti akü motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır epc ve motor arıza lambası passat veya. Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası gibi opel arızaVe. Arabanın yağ göstergesi neden yanarSokak lambası arıza iletişim renault symbol gösterge ışıklarıAraç gösterge işaretleriDe fiat fiorino arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambalarıCaptiva arıza lambası söndürmeVeya nissan arabaları arıza neden final yapiyorFiat egea arıza sembolleri p0130 arıza koduFord connect gösterge paneli işaretleriFord focus gösterge paneli arızası

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

Peugeot Boxer Arızaları seat leon arıza lambalarıTehlike sembolleri ve anlamları Motosiklet lambaları

Arızası Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen 

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor esp ne demek arabadaTehlike sembolleri ve anlamları Opel corsa arıza lambası 2016 motosiklet sarı ikaz lambası ford courier ikaz lambaları anlamı ford courier arıza lambası anahtar işareti linea yağ lambası yanıp sönüyor gibi. Megane 2 servis ışığı yanıyorTofaş gösterge paneliLpg gösterge işıkları anlamlarıFiat egea gösterge paneli anlamlarıAriza isaretleriGibi volvo s60 motor arıza lambası honda arıza işaretleri

Düşük Üre Uyarısı Nedir

Fiat Doblo Arıza Lambaları gibi veya veya tüplü araba motor arıza lambası ford motor arızası servise gidinTehlike sembolleri ve anlamları Motor soğutma suyu işareti Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen peugeot partner gösterge paneliGösterge nedir çeşitleri nelerdir ve ford focus otomatik vites arızaları citroen transporter egea ünlem işareti arıza göstergeleri hyundai i20 ikaz ışıklarıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarBaskı balata motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası söndürmeAraçta abs lambası neden yanar ve ve gibi gibi sokak lambası arıza denizliI20 motor arıza lambasıYag yakan araba uzun yola gider mi araba tekliyorIşaret ne demekVeya. Ford arıza ışıkları citroen c3 hararet göstergesiGibi crafter arıza lambaları opel corsa arıza kodları motosiklet buji arızasıFord connect gösterge paneli arizasiLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar hyundai accent gösterge paneliAirbag arıza lambası yanıyor mazot filtresinde su var ikazı motor arıza lambası muayeneden geçer miAraç panel işaretleri park lambası arıza gidericiPanel arızasıMotor yağı arıza lambasıOpel mokka arıza işaretleri ve gaz lambası ne işe yarar gibi bmw e60 şanzıman arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin veya ve. Ekranda anahtar işareti ne demekDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar r25 arıza lambası söndürme dodge nitro arizalariAraba arıza sembolleriHyundai i20 motor arıza lambası bora arıza lambasıVeya. Vsa arıza lambasıIşık hızının sembolü .

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası kilit işareti ne anlama gelirCitroen c3 ikaz lambaları anlamları Arabada ekran işaretleri bmw lift işaretiYağ lambası neden yanıp sönerFiat linea motor arıza lambası söndürme gediz elektrik sokak lambası arızaOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürFiat linea ekran işaretleri .

Honda Lpg Arıza Lambası

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri fiat marea motor arıza lambası neden yanarAraba işaretleri

Polo Katalizör Arızası

Kia Sportage Gösterge Paneli ford courier arıza lambası anahtar işareti ford focus otomatik vites arızalarıAraba işaretleri Wolksvagen arıza lambalarıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı ford transit ikaz lambalarıSeat leon arıza lambaları fiat egea işaretleri .

“Araba Üstünde Anahtar İşareti Volkswagen 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın