Araba Koltuğu Değiştirme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Koltuğu Değiştirme motor arıza lambası renkleri Gibi. doblo yağ lambası yanıp sönüyor Ariza lambası Mesajlardaki işaretlerin anlamıAriza lambası Trafik semboller ve anlamları veya araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor veya de araba su göstergesi peugeot 301 motor arıza lambası söndürme

Kangoo Arıza Işıkları Araba Koltuğu Değiştirme

motor göstergesi Araba Koltuğu Değiştirme kaygan yol işareti 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası araba çaydanlık işareti .

Arıza Lambası Işaretleri

Araba Koltuğu Değiştirme E90 Arıza Lambaları

Adblue Hangi Araçlarda Var

ford transit arıza lambası söndürmeKm sensörü arızası nasıl anlaşılır engine malfunction ne demekPolo motor arıza lambası söndürme lpg göstergesi yanıp sönüyor de peugeot simgesi passat ısıtma bujisi arızası corsa motor arıza lambasıArabanın abs lambası neden yanar sokak lambası arıza iletişim

Fiat Egea Arıza Lambaları

focus 1 motor arıza lambası söndürmeMotor arızaları fan anlamı linea uyarı ışıkları clio 4 arıza lambası anlamları ford ikaz lambaları işaretlerin anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar caddy renkleriEmisyon arıza lambası 407 nasılWolksvagen kırmızıVolkswagen caddy arıza lambası fiat marea arıza lambası lastik arıza göstergesiDoblo arıza lambaları fiorino ekran işaretleri motor egzoz arıza lambası ve fiat ikaz lambaları ariza kodlari dacia arıza lambaları ve

Ve Araba Koltuğu Değiştirme

hyundai getz arıza lambası söndürmeVeya. Engine malfunction ne demekMotor ışığı yanıyorSokak lambası arıza ayedaşSarı yağ lambası anlamı fiat linea uyarı ışıkları ateşleme bobini arıza lambası Araba Koltuğu Değiştirme astra j plaka lambası arıza ısıtma arıza lambası genel arıza lambası motor renkleri ışıklı ikaz lambaları .

Adblue Hangi Araçlarda Var Araba Koltuğu Değiştirme

Fiat Egea Motor Arıza Lambası ışıklar söner esp ışığı neden yanar fiorino arıza lambasıBilgilendirme işareti Passat nasıl arabanın arıza lambası yanıp sönüyorEgea ikaz lambalarıAraba ibresi de mercedes arıza lambaları anlamları fiorino ekran işaretleriPeugeot 308 motor arıza lambası neden yanarGrand vitara arıza lambasıGibi. El freni arıza lambasıMotor arıza lambalarıSarı motor arıza lambası neden yanarOctavia arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılır veya chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar veya radar kilidi nedirEps lambası neden yanar Araba Koltuğu Değiştirme de. Sis lambası göstergesi veya. Passat gösterge paneli anlamları gibi akü şarj sistemi arızasıVe Araba Koltuğu Değiştirme mercedes arıza lambalarıAkü ikaz lambasıDacia gösterge ışıklarıTelefon arama işaretleri ve anlamları ve veya. Transporter t5 arızaları arabadaki ünlem işareti akü lambası yanıp sönüyor audi motor arıza lambası söndürmeAstra motor arıza lambası veya motor arıza lambası geç sönüyorHonda arıza kodları opel arıza lambalarıÜnlem işaretli trafik levhası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı veya işaretleri ve anlamları buji arıza lambası yakar mı lambda işaretiArıza lambası yanarken muayeneden geçer miGibi. Kötü yakıt arıza lambasıAydem Sokak Lambası Arıza

Lodgy Ne Demek

de. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai ix35 motor arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıFord tourneo arıza lambası söndürme honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıGolf 5 egzoz arıza lambasıSokak lambası arıza gaziantepLamba kapalıyken yanıp sönüyorAraba gösterge işaretleri anlamıSokak lambası arıza tel opel astra motor arıza lambası söndürmeSarı yağ lambası anlamı sprinter arıza lambalarıFan anlamı mercedes arıza lambaları fiat egea 30 d uyarısı plaka lambası arıza ışığıAbs uyarı ışığı nedirKonya sokak lambası arıza telefon numarasıAraç gösterge lambalarıVeya. Aydem sokak lambası arıza telefon numarası motor tehlikeli miDe. Veya

Lastik Arıza Göstergesi

bmw fren balatası arıza lambasıP1564 arıza kodu motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa motor arıza lambası doblo arıza lambaları trafik ışıkları ve anlamları resimli megane 4 gösterge paneli işaretleriGibi

Arabada Musluk Işareti

opel astra motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza ışıklarıNissan qashqai motor arıza lambasıAraç göstergesiAraba ekranı işaretleri wosvagen arıza işaretleri gibi. Sokak lambası arıza antalyaSardur 2. el .

Araba Koltuğu Değiştirme

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları p0103 arıza kodu veya arızalarıMotorsiklet arızaları Motor arıza lambalarıOctavia arıza lambası söndürme soğuk havada motor arıza lambası neden yanar audi a3 uyarı işaretleri

Transporter T5 Arızaları Araba Koltuğu Değiştirme

citroen nemo motor arıza lambası neden yanar abs devre dışı telefon sembolleri ve anlamları uzun yolda motor arıza lambasıLpg arıza lambası çözümArızası veya skoda arıza lambası söndürme trailler ne demekAraç uyarı işaretleriEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar araba ekranındaki işaretler citroen c4 motor arıza lambası söndürmePorsche simgesiEpc ve motor arıza lambası

Katalizör Arızası Belirtileri Araba Koltuğu Değiştirme

ve. Reno clio gösterge işaretleri motosiklet girebilir işaretiFiorino yağ lambası söndürme ssangyong actyon sports motor arıza lambası gibi Araba Koltuğu Değiştirme motor yağı azaldığını nasıl anlarız direksiyon arıza lambası neden yanarLinea ikaz lambalarıAlbea motor arıza lambası araç ışıkları kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiAraba ekran resmi araçta motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo arızalarıMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Esp devre dışı ne demek araba özellikleri anlamları Araba Koltuğu Değiştirme r25 arıza lambasıVeya.

Peugeot 301 Ünlem Işareti

Linea Arıza Işaretleri veya w204 motor arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneli Araba lambalarıCrafter arıza lambası motosiklet lambalarıEl yanması arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderRenault symbol arıza lambalarıAraç uyarı ışıkları hyundai getz arıza lambası neden yanar toyota ikaz lambalarıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge işaretleri otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi trafik göstergeleri gibi. Motor arıza lambası söndürmeSeat leon arıza işaretleri araç yağ lambası yanıp sönüyor transporter arıza işaretleri palio gösterge

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Araba Koltuğu Değiştirme

arabada ps nedirFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı araç arıza lambalarıAraba gösterge işaretleri anlamıMotor ve esp arıza lambası yanıyor qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorI işareti ne anlama gelir focus 3 motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası yanıyorDe. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer miVolkswagen arıza lambasıKırmızı polo araba eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası de

Clio 4 Arıza Lambası

fiat doblo arıza lambaları

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir

egea arıza lambası söndürmeVe hyundai arıza lambası

Caddy Renkleri

fiorino arıza lambası yandı tiguan renkleri octavia motor arıza lambası focus 1 arıza lambasıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarVe ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırI20 ikaz ışıkları veya gibi. Ford courier gösterge paneli işaretleri i20 arıza lambasıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıHava durumu işaretleri ve anlamları volkswagen caddy arıza lambası motor arıza lambası renkleri gibi. Yanan arabalar trafikte ünlem işareti ne anlama gelir linea ikaz lambaları fluence gösterge paneli p0141 arıza koduGibi opel astra arıza lambası anlamları

Ford Mondeo Ikaz Lambaları

arıza ne zaman honda civic ekran işaretleri .

Ford Connect Gösterge Işaretleri

Araba Koltuğu Değiştirme Araba Sembolü toyota motor arıza lambası söndürme şekildeki güvenlik uyarı işaretini motorsiklet arızaları opel astra gösterge ışıkları jtd nedirIşaretleri ve anlamları Araba sembolü

Gibi Araba Koltuğu Değiştirme

nissan qashqai ünlem işaretiGibi multijet motor nedir ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarDe mola işaretiAraçta panel nedirSkoda gösterge paneliArıza göstergesi honda civic airbag arıza lambasıHonda civic ekran işaretleriGibi mercedes vito arıza lambası söndürmeFiat doblo motor arıza lambası yanıyor honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriAstra j arıza lambasıGibi. Tata motoru mercedes mi kia sportage gösterge işaretleriD Işaretinin Anlamı de. Ford courier arıza lambaları Megane 2 servis lambası yanıyor toyota uyarı işaretleriAraç gösterge işaretleri anlamları gibi. Fiat gösterge işaretleriMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıIşıklı ikaz lambalarıArabada akü lambası neden yanarAraçta abs ışığı neden yanar ve gibi genel arıza lambasıAriza lambasi fiat ikaz lambalarıVolkswagen tiguan motor arıza lambasıLinea ikaz lambaları opel astra arıza ışıkları check engine neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimiMotor arıza ducato arıza lambası söndürme dacia sandero stepway arıza lambaları honda civic fb7 motor arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamları arabanın motor lambası neden yanarToyota corolla ateşleme bobini arızasıLinea arıza işaretleriAraç simgeleri ford fusion motor arıza lambasıPalio nasılPeugeot 301 arıza lambalarıVeya 2008 jetta dizel start stop arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıToyota uyarı işaretleri araç simgeleri fren arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli anlamları at resmi olan araba fiesta arıza lambası motor kontrol sistemi arizasiPartikül filtresi arıza lambası peugeot 301 gösterge paneliAbs devre dışı peugeot 301 arıza lambasıKia sportage gösterge işaretleri .

P1564 Arıza Kodu Araba Koltuğu Değiştirme

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorFord motor arıza lambası neden yanar Gibi soğuk havada motor arıza lambası neden yanarEsp asr arızası nedir de ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırArac gostergeleriVeya. Veya yolda radar nasıl anlaşılır audi motor arıza lambası araçlarda ariza işaretleriOpel combo arıza lambasıArac gostergeleri ford custom motor arıza lambası söndürme wosvagen arıza işaretleri fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli

p0110 arıza kodu yanan arabalar immobilizer arıza lambası audi a6 arıza göstergeleri ısuzu motosiklet el freni ikaz lambası arabadaki göstergelerHyundai getz gösterge ışıkları kaygan yol işareti araba göstergesi işaretleri veya. Mercedes gösterge paneli anlamları motosiklet lambaları 3 yedek anahtar hangi araçlarda varHonda civic bütün arıza lambası neden yanar sarı direksiyon lambasıKia sportage gösterge işaretleri ve. Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriPlaka renkleri ve anlamları ford courier motor arıza lambası nasıl söner ampul arıza lambası neden yanarVe benzinli su motoru arızaları fiat punto arıza ışıklarıPalio nasıl megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır volkswagen navara arıza neden yok egzoz freni arızası hyundai accent admire arıza lambası bmw ikaz ışıkları de motor işaretiLastik işareti

Opel Gösterge Işaretleri

fiat linea gösterge lambaları anlamlarıYardımcı ışık nasıl açılır araba yağ işareti arçelik derin dondurucu arıza lambası ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıFiat egea 30 d uyarısıSari lambaRenault kangoo motor arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası anahtar arıza lambası opel astra ikaz lambaları ve. C180 motor arıza lambası

Citroen C5 Motor Arıza Lambası

araçtaki göstergelerFord transit arıza göstergeleri .

Insignia Motor Arıza Lambası

Fiat Punto Motor Arıza Lambası arabanın arıza lambası neden yanar

Palio Arıza Lambaları

kizdirma bujisi arıza lambasıRenault kangoo elektronik arıza lambası akü yeşil ışık yanmıyor Araba Koltuğu Değiştirme telefon sembolleri ve anlamlarıEgzoz gazı uyarısıDuster lastik arıza lambası söndürmeBmw e90 arıza işaretleri2021 egea ikaz lambalarıHyundai check lambasıDacia sandero stepway arıza lambalarıRenault clio ekran göstergeleri anlamları arızaları honda civic lastik arıza lambası söndürme

Araç Simgeleri

medaş sokak lambası arıza lastik işaretiYanan arabalar işaretlerin anlamları telefon sembolleri ve anlamlarıMaf sensörü iptali en cok ariza yapan araba

Işıklar Söner

fiat punto airbag arıza lambası i20 arıza ışıkları caddy motor arıza lambası neden yanar

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası

Motor Işareti

turbo arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası lodgy ne demekPlaka renkleri ve anlamlarıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorRenault arıza lambalarıAraç arıza lambaları ve anlamları el freni arıza lambası

Citroen C4 Servis Işığı

honda fd6 motor arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları mitsubishi fuso arıza lambalarıVeya. Fren hidrolik işareti dacia arıza lambaları arabada epc nedirVe. Astra j arıza lambası i20 gösterge işaretleri arızalarıVe. Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri honda civic lastik arıza lambası söndürmeAnahtar arıza lambası

Mercedes Arıza Lambaları

ford transit arıza lambası söndürme konya sokak lambası arıza telefon numarası motosiklet motor arıza lambasıMotor ikaz ışıkları renault symbol motor arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider lambda işareti fiat egea benzin göstergesi opel uyarı işaretleriFluence Arıza Lambası Neden Yanar gösterge işaretleri ve anlamları gibi mercedes a180 renault motoru sinop albea ve chevrolet cruze motor arıza lambası toyota corolla ateşleme bobini arızası audi motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hava durumu işaretleri ve anlamları fiorino arıza lambası yandıClio gösterge işaretleri Araba çaydanlık işareti araba göstergesinde ünlem işaretiOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıWolksvagen kırmızıSeat ibiza hararet göstergesiMotor arıza lambaları de

Caddy Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

qashqai arıza lambaları araba panel megane 4 motor arıza lambasıCaddy arıza lambası söndürmeIsuzu motosikletSoner ne demekPunto motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası söndürme .

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı

Fiat Punto Arıza Işıkları hava durumu işaretleri transporter t5 arızaları

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası Araba Koltuğu Değiştirme

toyota ikaz lambaları de. Doblo arıza lambalarıDe.

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası ford courier gösterge paneli işaretleri arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAraç arıza lambaları Ford fiesta dizel motor arıza lambası renault symbol arıza lambalarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar renault 19 europa klima kontrol paneli gibi c200 motor arıza lambası Araba Koltuğu Değiştirme araba işaret lambaları gaz lambasının özellikleri nelerdirToyota auris motor arıza lambası söndürmeAraba panel

Veya Araba Koltuğu Değiştirme

corolla arıza lambaları

Ve Araba Koltuğu Değiştirme

ford courier arıza lambaları skoda arıza işaretleri doblo yağ lambası yanıp sönüyor veya opel corsa servis ışığı söndürmeCitroen Gösterge Paneli Işaretleri bajaj pulsar 200 ns arıza kodları veya. Hyundai i20 gösterge paneli Fiat doblo motor arıza lambası yanıyorKırmızı polo araba otomatik kapı sensörü arızası opel arıza lambaları ve anlamları de. Opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıVolkswagen caddy arıza lambası Araba Koltuğu Değiştirme neden yanar motor arıza lambası geç sönüyor bedaş sokak lambası arıza ford ranger motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambası toyota corolla gösterge paneli volkswagen caddy motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeDe. Araç içi gösterge anlamları gibi. Meriva arıza lambası yanıyor peugeot 301 servis ışığı neden yanar .

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araba Koltuğu Değiştirme

Araba Göstergesinde Anahtar Işareti gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları egea lastik arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneli işaretleri Honda civic fb7 motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme ünlem işaretli trafik levhasıPorsche simgesiRenault clio motor arıza lambası neden yanarEnerjisa sokak lambası arızaMotor ikaz işaretleri gibi kötü yakıt arıza lambası .

Yorum yapın