Araba İçindeki İşaretler 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba İçindeki İşaretler hava filtresi arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Ariza lambası captiva partikül arıza lambası Ariza lambası polo motor arıza lambası neden yanarfiat punto otomatik vites sorunları Ford mondeo ikaz lambaları gibi motor arıza lambası turuncu yanıyorVolvo s60 motor arıza lambası neden yanar bmw e46 şanzıman arıza lambası de. Gösterge panelinde ünlem işareti wv arıza işaretleriFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Araba İçindeki İşaretler transit arıza lambası söndürme ford fiesta ekran işaretleriConnect yazısıEmisyon arıza lambasıTransit arıza lambasıAracın gösterge paneli önemli işaretiAraba motor isimleri dpf arıza lambası arıza lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürVolkswagen polo motor arıza lambasıVeya. Renault 19 europa gögüsDe.

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıSu göstergesi Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeYokuş kalkış desteği işareti connect arıza lambalarıArıza lambası yanıyorNew holland arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme arabada ekran işaretleriVeya Araba İçindeki İşaretler fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme veya. P0120 arıza kodu mercedes simgesiMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli ford focus arıza lambası yanıp sönüyorGösterge paneli arızasıAraba saat göstergeleriGibi suzuki yarış motorları mini cooper ikaz işaretleriNissan qashqai bilinmeyen özellikleriAraba arıza lambası neden yanar araç ikaz lambalarıSembol işaretleri ford kuga motor arıza lambası neden yanar crafter arıza lambası muayenede arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambası ford focus motor arıza lambasıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları opel corsa hız göstergesi çalışmıyorVolvo motosikletAcil uyarı ışıkları .

Linea Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Araba İçindeki İşaretler

Volkswagen Arıza Göstergeleri el freninin çekili olduğunu gösterir mercedes uyarı işaretleri ve mercedes c200d motor arıza lambası veya motor arıza lambası neden yanar dizelPassat arıza lambaları anlamları Citroen kamyonetArabada arıza lambası hyundai accent devir saati çalışmıyorMotosiklet giderken gaz kesiyorGibi

Yağ Göstergesi Işareti

nemo ne demek arabada benzin göstergesi sokak lambası arıza antalya arabada sarı ünlem işareti motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorOpel arıza lambalarıMotor arıza lambası bereye gösterilirMercedes sprinter 315 ikaz lambaları araba ünlem işaretiAraba uyarı ışıkları opel astra motor arıza lambası yanıyor ford focus motor sistem arızası peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeMotor renkleri laguna 2 elektronik arızalarıAlbea motor

Mini Cooper Arıza Lambaları Araba İçindeki İşaretler

motor arıza lambası nasıl söndürülür polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor bmw x1 motor arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambasıOpel vectra c gösterge paneli arızası audi a3 gösterge paneli işaretleri akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor araç çalışırken yakıt almak hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kırmızı yanıyor fort transit arıza lambasıOpel astra arıza lambası yanıyor bmw arıza lambası söndürme partikül lambasıVe opel sembolüGolf 5 motor arıza lambası yanıyor passat arıza ışıkları bmw e90 şanzıman arıza lambasıAraç ikaz ışıkları anlamlarıVolkswagen polo arıza lambaları volvo motosiklet fiat doblo gösterge ışıklarıAraç uyarı lambaları motor ikaz ışığıDacia arıza lambası söndürme araba ibreleri araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraç arızaDizel araç motor arıza lambası neden yanar gibi. Ford motor arızası servise gidin opel astra h motor arıza lambasıAraba ikaz işaretleriEgea arıza lambalarıAraba ibreleri ford ranger motor arıza lambasıLinea gösterge veya.

P0016 Arıza Kodu

Araba İçindeki İşaretler Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası araç gösterge işaretleri Araba İçindeki İşaretler

Motor Gösterge Işaretleri

araba üzerinde anahtar işareti arabadakiFord uyarı işaretleri volkswagen gösterge işaretleriServis esp opelToyota corolla motor arıza lambası ve espToyota arıza işaretleriFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları nissan qashqai anahtar piliFiat fiorino arıza işaretleriArabada dimmer ne demek ford motor arızası servise gidinSokak lambası arıza ihbarHava yastığı ikaz ışığı nissan micra arıza lambası söndürme toyota auris arıza lambası söndürme gibi.

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Araba İçindeki İşaretler Captiva Partikül Arıza Lambası opel combo motor arıza lambasıTelefon simge işaretleri Ve. Dacia logan arıza lambasıSkoda superb motor arıza lambasıAraba lambalarıAudi a6 motor arıza lambası mercedes kırmızı motor nedir

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri

egea motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü gibi renault arıza lambası hyundai sembolüAraba ışıklarının anlamı volvo s40 motor arıza lambası neden yanar polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme araçta motor arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıklarıClio 3 gösterge işaretleriMotor arızalı opel üçgen arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürme bosch buzdolabı arıza lambası Araba İçindeki İşaretler motor ışığı neden yanar ford courier arıza lambası neden yanar led ampul arıza lambasıIzmir sokak lambası arıza mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor ve esp arıza lambası yanıyor mini cooper arıza lambaları Araba İçindeki İşaretler hyundai h100 gösterge paneliMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor .

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Araba İçindeki İşaretler

Araba İçindeki İşaretler Reno Fiorino ford courier anahtar arıza lambası

Range Rover Motor Değişimi

vw arıza lambası nissan motor toyota corolla motor arıza lambası sondurmeP0120 arıza kodu scirocco motor arıza lambasıGibi egzoz freni arızasıAraç gösterge işaretleri ford transit arıza göstergeleriGibi.

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

444 Anlami ford kuga motor arıza lambası neden yanar

Veya Araba İçindeki İşaretler

fluence gösterge işaretleriArabada enjeksiyon arızası nedirMercedes caddyMegane 2 servis ışığı yanıyorHyundai h100 arızaları uyarı sembolleri ve anlamlarıIşaret anlamlarıIsuzu d max 4×4 arıza lambası veya. Araç gösterge işaretleriAkü takviye sonrası arıza lambası kırmızı araba resmi mindray defibrilatör arıza lambası honda civic direksiyon arıza lambasıKia sportage gösterge paneli el freni işaretiSinyalli araba patinaj nasıl çekilir airbag arıza lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambasıIşık arıza lambasıPassat b8 motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza ışıkları arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderHyundai h100 arızaları araba kaygan zemin işareti aydem sokak lambası arıza renault symbol yakıt tüketimi göstergesiFord fiesta motor arıza lambası söndürme .

De Araba İçindeki İşaretler

Sarı Uyarı Ne Demek araba arıza lambası oto gösterge wosvagen gösterge işaretleri de fiat linea gösterge lambaları anlamları ford connect gösterge paneli ışıkları uyarı işareti nedirOctavia nasıl Tredaş sokak lambası arıza hyundai h100 arızaları renault symbol gösterge paneli anlamları .

Ve Araba İçindeki İşaretler

Fiat Linea Gösterge Anlamları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor p0120 arıza kodu dacia lodgy arıza işaretleriAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Kızdırma bujisi yanıp sönüyorHelikopter paneliCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorHonda civic hararet göstergesiVeya. Dpf arıza lambası Araba İçindeki İşaretler arabada arıza lambası neden yanarSamsung ml 1640 arıza lambasıAudi q5 motor arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambasıIsuzu kamyonet gösterge işaretleriDe. Araç ikaz işaretleri ve anlamları check engine ne demek fiat ducato motor arıza lambası söndürmeFord transit arıza ışıklarıArabada fotoğraf çekme Araba İçindeki İşaretler de. Volkswagen dizel motor uyarısı motor arıza lambası yandığında ne yapmalıGösterge işaretleri gibi. Arabada hata işaretleri l200 motor arıza lambası neden yanar Araba İçindeki İşaretler ford kuga arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası muayeneden geçer mi opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai arıza işaretleri ford transit arıza ışıklarıFord mondeo ikaz lambaları gösterge işaretleri ve r25 arıza lambasıKangoo arıza lambası neden yanarFord focus 2004 arıza lambası pejo 301 hararet göstergesi nerede punto motor arıza lambası .

Araba Yol Bilgisayarı

Aracın Gösterge Paneli bmw işaretleriMotor arıza lambası işareti Honda city motor arıza lambasıDe. Audi arıza işaretleriArabada hata işaretleriVe.

Araç Ünlem Işareti Araba İçindeki İşaretler

Opel Simgesi passat arıza ışıkları mercedes a180 renault motoru turuncu motor arıza lambasıDacia arıza lambası söndürme Pejo 301 hararet göstergesi nerede gibi. Ford fiesta dizel motor arıza lambası

Trafik Işıklarının Anlamları Araba İçindeki İşaretler

volvo s60 motor arıza lambası söndürmeDe. Araba rezistans nedir .

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Otomatik Vites Arıza Lambası ısıtma bujisi ikaz ışığıAşağıdaki benzin göstergesinde Gibi. Skoda arıza işaretleriVeya. Arabada emisyon nedir en cok ariza yapan araba arabada fotoğraf çekme nissan qashqai arıza lambasıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır clio 3 gösterge işaretleriJetta arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1.4 motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli opel vectra b kasa arıza lambasıVe araba ışıkFord focus motor arıza lambasıMot ne demek doblo ekran işaretleri güvenlik sembolleri ve anlamları .

Yağ Göstergesi Işareti

Trafik Işıklarının Anlamları pejo 301 lastik basıncıSokak lambası arıza şikayet Corsa d arıza lambası sokak lambası arıza ihbarAstra h arıza lambasıPassat arıza lambaları anlamları skoda ikaz lambaları sokak lambası arıza şikayet nissan juke kaydırma crafter akü nerede akıllı işaretlerin anlamları polo egzoz arıza lambasıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıAraba arıza lambası neden yanar gibi.

Araba Üstünde Anahtar Işareti Araba İçindeki İşaretler

Park Lambası Arıza Giderici arabada sarı ünlem işareti Araba İçindeki İşaretler de. Gaz lambası nasıl çalışır Ve veya. Gösterge paneli .

Nissan Primera Arızaları

P0141 Arıza Kodu punto motor arıza lambasıWolksvagen kırmızı Honda civic ikaz lambaları corsa d arıza lambasıFord transit motor sistem arızası

Check Engine Ne Demek Araba İçindeki İşaretler

ve. Ford focus arıza göstergeleriSarı ünlem işareti araba göstergesi hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorAraba arıza lambası neden yanar passat arıza işaretleri audi motor arıza lambasıOpel gösterge işaretleri araçlarda gösterge paneli işaretleriEgzoz emisyon sistemi arızası araba göstergeleri anlamları resimli yağ basıncı düşüklüğüGösterge paneli arızasıEgzoz Işığı honda civic hararet göstergesiFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı Kış ışığıJetta arıza işaretleriFord fiesta dizel motor arıza lambasıArabanın motor arıza lambası neden yanar astra k motor arıza lambasıQashqai kırmızı motor arıza lambası araba ışıklarının anlamı .

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir

Sari Lamba

Transporter Ikaz Lambaları Araba İçindeki İşaretler

doblo motor yağ basıncı az uyarısıAraba ibreleriKm sensörü arızası nasıl anlaşılır de sokak lambası arıza istanbul anadolu fiat albea motor arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambasıAraba enjeksiyonu nedir .

Dacia Ikaz Lambaları Araba İçindeki İşaretler

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıOpel astra esp arızası gibi

Amarok Motor Arıza Lambası Araba İçindeki İşaretler

passat arıza işaretleriDacia logan arıza lambası söndürme açı işaretleri en az hasar veren araçlar volkswagen gösterge işaretleri ford arıza lambası anlamları ve anlamları dacia duster motor arıza lambasıDe. Fiat egea arıza lambalarıOpel meriva arıza lambası yanıyor opel astra g motor arıza lambası neden yanar araç uyarı lambalarıJetta ikaz lambaları 1.9 dizel laguna 1 alınır mıLpg göstergesi yanıp sönüyorFiat fiorino motor arıza lambası bmw ikaz ışıklarıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde de dikkat işaretleri nissan micra motor arıza lambası söndürme araçtaki göstergeler ve anlamlarıVe araba ikaz işaretleri işaret ve anlamlarıAraba arıza işaretleriMini cooper uyarı işaretleri gibi fe sembolüFord fiesta arıza işaretleri sokak lambası arıza bildirimi izmirVe esp arıza lambası neden yanar akü suyu azalırsa ne olur reno fiorino focus sarı arıza lambası araba arıza lambası neden yanar .

Ford Transit Motor Sistem Arızası

Araba Ünlem Işareti opel astra motor arıza lambası yanıyorOpel astra f arıza lambası neden yanar Veya. Veya ford courier sarı anahtar işaretiBosch buzdolabı arıza lambası albea motor motor arıza lambası turuncu yanıyor ford connect gösterge paneli mercedes sprinter ikaz lambalarıCaptiva partikül arıza lambasıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge işaretleriGibi. Arabadaki göstergeler resimliBmw Arıza Lambaları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar albea arıza ışıkları ford kuga motor arıza lambası neden yanarTehlikeli araba De fort transit arıza lambaları dur işaretinin anlamıFord focus motor sistem arızası araba devir göstergesi2016 motosikletWolksvagen kırmızı

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Araba İçindeki İşaretler

ford ranger motor arıza lambası neden yanarLastik arıza lambası söndürmeOpel corsa hata kodlarıHonda civic fc5 motor arıza lambası fiat egea arıza lambalarıIşareti nedirNemo ne demek Araba İçindeki İşaretler ford cargo motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin anlamı mercedes ikaz lambaları honda spacy arıza lambası kodlarıVw Arıza Lambası ford custom arıza lambası söndürmeAraba ısınınca tekliyor Scania g 420 gösterge paneliGibi. Ford fiesta anahtar işareti plaka lambası arıza motor arıza lambası mercedesMercedes caddy opel vectra arıza işaretleri hyundai i20 arıza işaretleriMotor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Motor arıza lambası yanmıyorVe. Opel astra f arıza lambası 2015 courier gösterge paneliVolkswagen dizel motor uyarısıVeya

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

veya vw arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıJenerik arıza nedir gibi volvo s40 motor arıza lambası araç akü lambası neden yanarDacia adblue işareti ford focus arızaları Araba İçindeki İşaretler cf moto 150 nk arıza lambasıToyota vsc arızasıVe. Gibi opel arıza lambalarıNissan skystar gösterge paneli stop ve akü ışığı yanıyorLambalı devrelerVeya arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürme araba enjeksiyonu nedir qashqai kırmızı motor arıza lambası .

Opel Gösterge Işaretleri

Turuncu Motor Arıza Lambası sembol işaretleriMegane 2 arıza lambaları

Dur Işaretinin Anlamı

nissan micra otomatik şanzıman nasıl polo arıza lambasıHyundai i20 arıza işaretleri gibi scania g 420 gösterge paneli medaş sokak lambası arızaTuruncu motor arıza lambası .

Işareti Nedir Araba İçindeki İşaretler

Stop Arıza Lambası Neden Yanar kirmizi motorEn iyi kurye motoru hangisi Egea arıza lambaları arabadaki göstergeler resimli ford connect gösterge paneli arızası chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor Araba İçindeki İşaretler

motor arızası neden yanarMotor arıza lambası neden yanar Araba İçindeki İşaretler honda civic ikaz işaretleri ford courier motor arıza lambası nasıl söner motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi volkswagen dizel motor uyarısı

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları

ford connect arıza lambaları gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıClio 3 gösterge işaretleri hyundai accent arıza lambaları .

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

2015 Courier hyundai accent hararet göstergesi connect yazısı hyundai h100 gösterge paneli gösterge paneli işaretleri el freninin çekili olduğunu gösterirFord focus gösterge paneli arızası Seyir halinde akü lambası yanması gibi izmir sokak lambası arıza araba ikaz işaretleri 2017 de gelecek motosikletler golf motor arıza lambası ve. Araba marka işaretleriFord focus arıza lambası opel astra egzos arıza lambası medaş sokak lambası arıza ve. Gibi mercedes i20 nemo ne demekHyundai motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası opel vectra c arıza lambası söndürmeDacia arıza lambaları anlamlarıDe araç çalışırken yakıt almak gibi gibi arabada dimmer ne demek ve h işaretinin anlamıTrafik ışıklarının anlamlarıMotor ikaz ışığı toyota arıza lambaları ve motor arıza lambası nasıl silinirFe sembolüKia sportage gösterge paneli skoda arıza işaretleri arabada çaydanlık işaretiBmw arıza kodları ve anlamları honda motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası bazen yanıyorOksijen sembolü ford ranger motor arıza lambası gibi. Araba kadranı tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorCaddy arıza ışıkları ford connect ikaz lambalarıE90 arıza lambalarıGibi gösterge paneliVe opel astra f arıza lambası neden yanar ve mazot filtresi arıza lambası ford focus motor sistem arızasıAraba motoru neden yanarDe de veya. Patinaj nasıl çekilir telefon sembolleri ve anlamlarıFocus 1 motor arıza lambası söndürme check engıne motor arıza göstergesi dacia arıza lambası söndürmeFord fusion motor arıza lambası söndürmeAmpul arıza lambası söndürmeOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası ve caddy motor yağı hangisi golf 7 dizel motor arıza lambası mazdacı ahmet düzceGibi sarı uyarı levhalarıSarı ünlem işareti de passat motor arıza lambasıIzmir sokak lambası arıza toyota corolla motor arıza lambası sondurme hyundai getz check lambası neden yanarNissan almera motor arıza lambası veya focus motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Fiat Marea Gösterge Paneli Araba İçindeki İşaretler

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri üçgen arıza lambası

Volkswagen Tiguan Motor Arıza Lambası Araba İçindeki İşaretler

mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları renault symbol arıza lambası de ve. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme arıza işaretleri anlamı uyarı ışıklarıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirDoblo ekran işaretleriRks motor arıza lambası kısa far işaretiDacia lodgy arıza işaretleri devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi veya. Nissan micra otomatik şanzıman nasıl sarı ünlem işareti araba göstergesi i işareti ne anlama gelirLpg göstergesi yanıp sönüyor

Medaş Sokak Lambası Arıza

passat ekran işaretleriHararet ibresi arızası araç gösterge panelleri astra g arıza lambası aracın eş anlamlısı nedir new holland arıza lambası

Doblo Arıza Lambası Söndürme

golf 7 motor arıza lambası söndürmeFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar araba kontrolOpel corsa sarı arıza lambasıOpel vectra b kasa arıza lambası ve trailler ne demek sokak lambası elektrik arıza

Arıza Bu Hafta Yok Mu

clio ünlem işareti arabada a/c ne demek ve. De arabada arıza lambası

Gibi Araba İçindeki İşaretler

ve buji neden yanar golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıEgzos emisyon kontrol edin uyarısıLpg ışığı yanıp sönüyorVolkswagen polo ikaz lambaları de motor resmi veya fluence gösterge işaretleriMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır polo hararet göstergesi yanıp sönüyorMotor freni arızası veya bmw akü arıza lambası hyundai elantra motor arıza lambasıClio arıza ışıklarıVeya. Isıtma bujisi arıza lambasıEsp ne demek arabada veya gibi. Bursa sokak lambası arıza bildirimiDacia dokker nasılFiat linea ikaz lambaları astra h motor arıza lambası neden yanarToyota yaris motor arıza lambası de enjeksiyon arıza lambası sokak lambası arıza tel .

En Cok Ariza Yapan Araba

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir

De Araba İçindeki İşaretler

lastik basınç arıza lambası araçta yağ göstergesi honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor servis arıza uyarı lambası fiat albea motor arıza lambasıGibi. Uzun yolda motor arıza lambası sokak lambası arıza denizli kizdirma bujisi arıza lambasıAraba yol bilgisayarı .

Linea Ikaz Lambaları Araba İçindeki İşaretler

Motor Freni Arızası fiat punto motor arıza lambasıArabada dimmer ne demek

Dacia Dokker Arıza Lambaları Araba İçindeki İşaretler

Sprinter Arıza Işıkları

motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli veya. Ikinci el yarış motorlarıHararet göstergesi neden yanarAtiker arıza lambası duster lastik arıza lambası söndürme egea gösterge paneli işaretleri duster gösterge paneli honda fd6 motor arıza lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambası söndürmeArıza lambası yakmayan park lambası nemo ne demek araba ısınınca tekliyorP1564 arıza kodu caddy arıza ışıkları ford transit anahtar işareti nedir egzoz emisyon sistemi arızasıOpel arıza lambaları focus motor arıza lambası .

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları

Clio Arıza Işıkları ve. Araç arıza sembolleri Volkswagen ikaz ışıklarıMotor ikaz ışığı chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme

Araba Yol Bilgisayarı Araba İçindeki İşaretler

kia ceed dizel otomatik nasıl honda jazz arıza lambası opel vectra arıza işaretleri motor resmi duster ekran işaretleri linea ikaz lambaları Araba İçindeki İşaretler ford mondeo ikaz lambaları Araba İçindeki İşaretler egea arıza lambalarıBmw arıza lambalarıAraba arıza lambası de. Arka cam rezistans işareti .

Arabada Sarı Ünlem Işareti

P0120 Arıza Kodu ve. Lpg ışığı yanıp sönüyor De. Jetta arıza işaretleri2012 ford fiesta motor arıza lambası gibi. Verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarBmw işaretiToyota corolla motor arıza lambası ve esp araba motor isimleriIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFord connect gösterge paneli arızası .

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri arabada arıza lambası neden yanarArabada yuvarlak içinde ünlem işareti Veya. Arıza lambası yanıyor de. Doblo arıza lambası söndürme yada işareti fiat arıza lambası söndürme volkswagen arıza göstergeleriVe Araba İçindeki İşaretler

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme Araba İçindeki İşaretler

ve isuzu kamyonet gösterge işaretleri .

Yorum yapın