Araba İçinde Anahtar İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba İçinde Anahtar İşareti motor arıza lambası yanma nedenleri R25 arıza lambası söndürmearaçta motor ışığı neden yanar Ariza lambası Golf 7 dizel motor arıza lambası Ariza lambası ve veya kırmızı jetta arıza lambası söndürme

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Üçgen Içinde Çarpı Işareti de. Araba şeklinde motor ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıDe ünlemli motor arıza lambasıClio 2 arıza lambası söndürme

Ünlem Işareti Arıza Lambası

Fiat Punto Arıza Lambaları oto motor tamiri nasıl yapılırAkü değişimi sonrası motor arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığıLastik işaretiDacia ikaz ışıklarıMotor uyarı lambası araç lamba işaretleri atiker gold arıza lambası range rover sport arızalarıOpel arıza işaretleri ve anlamlarıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza kodlarıArıza lambası muayeneden geçermiOpel mokka mı nissan qashqai mi .

Check Arabada Araba İçinde Anahtar İşareti

Araba İçinde Anahtar İşareti Volvo S40 Motor Arıza Lambası sprinter motor araç arıza lambası nasıl söndürülür. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Mesajlardaki işaretlerin anlamı de. Audi a3 arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza numarası

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli opel astra 1. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar 3 cdti motor arıza lambası lancer arıza lambasıGibi veya araç arıza lambası anlamlarıDpf arıza lambası fiorino otomatik vites arızaları ford focus motor arızası uyarısıArabaların içi egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek musluk arıza lambasıMotor arıza lambası opel mercedes c200 motor arıza lambasıDurdur arabayı opel astra 1.4 turbo arıza lambası fiorino arıza lambasıClio servis ışığı yanıyorBedaş sokak lambası arıza bildirimi Abs Arızası Nasıl Giderilir veya golf 7 1. Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar 6 tdi motor arıza lambası neden yanar arabanın bagajında olması gerekenlerMotor kontrol sistemi arızası eobdHonda arıza lambaları göstergede ünlem işareti audi a3 motor arıza lambası citroen nemo motor arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleri .

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme

Araba İçinde Anahtar İşareti Arabanın Göstergeleri bu işaret ne anlama gelir derece işareti elektrik işareti pejo partner trabzonAbs lambası bazen yanıyor De motor kontrol sistemi arızası (eobd) veya araç gösterge işaretleri anlamı mercedes c 200 renault motorFiorino arıza lambasıAraba simgesiVolkswagen bora motor arıza lambası yokuş kalkış desteği işaretiKia arıza işaretleri golf 7 sorunları wosvagen gösterge işaretleri araç arıza işaretleri trafik işaretleri ve anlamları 2018 sardur 2 elMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor iveco daily motor arıza lambası söndürme arıza bu hafta varmı sokak lambası arıza iletişim güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları duster nedir direksiyon arıza lambası bilgilendirme işaretiSeat leon arıza lambalarıIzmir tedaş sokak lambası arızaDe de ford dizel motor arıza lambası neden yanarNote 4 test kodu göstergede ünlem işareti reno clio gösterge işaretleri .

Passat B6 Gösterge Paneli Araba İçinde Anahtar İşareti

Motor Ikaz Lambaları audi ikaz lambalarıKangoo arıza lambaları Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVe. De honda arıza lambası neden yanar fren lambası neden yanar motor lambası albea arıza ışıklarıFord focus ikaz lambaları anlamları

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları gibi opel arıza lambası laguna 1 gösterge paneli sorunu araç lamba işaretleri gizli buzlanma işareti abs arabaKangoo arıza lambaları Chevrolet kalos motor arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürme soğuk havada motor arıza lambası neden yanar honda spacy 110 arıza lambası honda crv arıza işaretleriDe.

Chevrolet Lacetti Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba İçinde Anahtar İşareti Hava Durumu Göstergeleri motor yağ kapağı açık kalırsaHyundai accent blue motor arıza lambası Bmw e90 motor arıza lambası otomatik kapı arıza kodları lpg motor arıza lambası ünlem işareti levhası dizel araç gösterge işaretleriEds arıza lambasıVeya. Duster motor arıza lambası söndürme arabada yağ işaretiVe doblo nedir ve Araba İçinde Anahtar İşareti araçlarda asr nedirDe. Megane 2 motor arıza lambası de. Yardımcı ışık nasıl açılırYakıt filtresinde su var uyarı lambasıMercedes motor arıza lambasıArabada ikaz ışıklarıVolkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları mercedes sprinter gösterge işaretleri

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Akü Lambası ford courier motor arıza lambası neden yanar sarı ikaz lambasıTiguan nasıl Otomatik vites arıza lambası yanıyor2.el motosiklet motoruMercedes motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai ünlem işareti akü arıza lambası ve ariza kodlariYağ işareti Araba İçinde Anahtar İşareti fiat egea arıza lambası Araba İçinde Anahtar İşareti sokak lambası arıza bildirimi antalya opel astra motor arıza lambası neden yanar dacia solenza arıza lambası nissan qashqai arıza lambasıAkü Şarj Sistemi Arızası

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Dacia Doblo arabada uyarı işaretleri

Hava Durumu Işaretleri Anlamları

Araçta Motor Arıza Lambası

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Bmw Arıza Lambaları

Akü Işareti Neden Yanar

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar mercedes arıza lambaları anlamları dacia sandero arıza lambası söndürme otomobil sembolleriAdblue işareti Oto motor tamiri nasıl yapılır f30 motor arıza lambasıLinea servis ışığı söndürme ve. Symbol arıza lambası söndürme Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar el freni lambası yanıp sönüyor peugeot 206 arıza lambasıAdblue işareti Katalitik konvertör arızası nasıl giderilirVe veya nabız sinyal motor symbol arıza ışıkları göstergede ünlem işaretiHyundai i20 arıza lambasıCorsa c motor arıza lambası ve gösterge ikaz lambaları fren hidroliği seviyesi kontrolüLaguna 1 gösterge paneli sorunuOpel corsa ekran işaretleriMokka nedir arabanın yağ göstergesi neden yanarVeya el freninin çekili olduğunu gösterirFord focus arıza lambası neden yanar Araba İçinde Anahtar İşareti ford courier anahtar arıza lambasıVeya. Trafik işaretleri ve anlamları 2018

De Araba İçinde Anahtar İşareti

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

Buzlanma Işareti

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel gösterge ikaz lambalarıAdblue işareti Duster arıza lambası söndürmeMotor ışığı neden yanar kızdırma bujisi arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçermi

Albea Gösterge Paneli

Egea 1. Adblue işareti 3 Multijet Motor Arıza Lambası honda crv ikaz işaretleriAlbea arıza ışıkları lastik arıza lambasıVeya. Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir fiat linea arıza lambası söndürme araba motoru neden yanar simgelerin anlamıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası passat motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Arıza gösterge işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor Araba İçinde Anahtar İşareti

Toyota Arıza Kodu Öğrenme de ford focus motor arıza lambası yanıyorAdblue işareti Gibi. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar arabadaki göstergeler ve anlamları .

Hararet Lambası

Simge Peugeot araba tekliyor

Araç Lamba Işaretleri

Arıza Lambası Neden Yanar symbol motor arıza lambası ve. Motosiklet lambası Ve. Gibi Araba İçinde Anahtar İşareti chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar motor yıkamadan sonra arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılırArabada kırmızı ünlem işaretiVolkswagen motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası sondurme .

Benzinli Su Motoru Arızaları Araba İçinde Anahtar İşareti

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi symbol ekranScania gösterge paneli anlamları Arıza 5 arabada yanıp sönen kırmızı ışıkJenerik arıza lambası neden yanarChevrolet kalos motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambası Araba İçinde Anahtar İşareti hız sensörü arızası nasıl anlaşılır palio gösterge ford fiesta arıza göstergeleri Araba İçinde Anahtar İşareti peugeot 301 motor arıza lambası dacia ikaz lambaları audi a6 motor arıza lambası pejo motor arıza lambası isuzu d max 4×4 arıza lambasıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi dacia uyarı ışıkları gibi. Egr arızası nasıl giderilirArabadaki göstergeler ve anlamlarıAccent era arıza lambası söndürme 2012 ford fiesta motor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Araba İçinde Anahtar İşareti gibi adblue işareti buji motor arıza lambasıDacia dokker arıza lambası ford transit motor sistem arızası de honda civic vtec motor arıza lambasıDacia gösterge paneli işaretleri ford mondeo gösterge paneli işaretleri ford motor arıza lambası veya. Renault ikaz lambaları clio 2 gösterge paneli volkswagen egzoz gazı uyarı lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar de arabada yol resmiIsuzu motosikletDacia dokker arıza lambası soğutma suyu arıza lambası veya fiat motor arıza lambası söndürme

Fluence Arıza Lambası Söndürme

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi clio 4 hararet göstergesi

Arıza Gösterge Işaretleri Araba İçinde Anahtar İşareti

Peugeot Simgesi arabanın bagajında olması gerekenler bmw uyarı işaretleri anlamları mercedes arıza lambaları anlamlarıScania gösterge paneli anlamları Trafik semboller ve anlamları dacia sandero gösterge paneli işaretleri el freni lambası neden yanar

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

Clio Arıza Lambası Anlamları sarı ünlem işareti araba göstergesi araba ekran resimleri motor arıza lambası muayene arabada ısı sensörü ne işe yarar gibi. Scania gösterge paneli anlamları Dacia sandero arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli arızası renault kangoo ikaz lambaları nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor ford transit uyarı işaretleri dacia stepway arıza işaretleriTelefon işaretleri bmw ikaz işaretleri epc arıza lambası neden yanar araçta motor ışığı neden yanar araba ışık anlamları honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri en çok arıza veren arabalarAbs uyarısı gibi esp asr arızası citroen dacia sandero arıza lambası söndürmeDurdur arabayıAraba ekran resmiScania arıza göstergeleri oto arıza işaretleri esp işareti arabada uyarı işaretleri opel vectra 1.6 gl nasılMegan 2 elektronik arızası motor arıza lambası sondurme honda ikaz lambaları p1300 arıza kodu araba motor işaretleriBoxer motor lpgFiat linea motor arıza lambasıVeya uyarı işaretleriArabada yağmur var mı gaz lambası nasıl söndürülür nissan qashqai bilinmeyen özellikleri egea lastik arıza lambası söndürme işaretler ve anlamları

Ikaz Işareti

Fiorino Otomatik Vites Arızaları atiker gold arıza lambasıScania gösterge paneli anlamları Şarj yükseltme kodu opel astra j arıza lambası söndürme fiat linea arıza kodlari astra k motor arıza lambası mercedes kırmızı motorBmw ünlem işaretiDur işareti anlamı renault fluence gösterge işaretleriKizdirma bujisi arıza lambasıVolvo S40 Motor Arıza Lambası ışık lambalarıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası

Arabada Ampul Işareti Araba İçinde Anahtar İşareti

Bmw 320D Arıza Işaretleri toyota arıza işaretleriKızdırma bujisi ve motor arıza lambası Anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi kamyon arıza işaretleri araba motor işaretleriVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları araba motor ışığı neden yanar adblue hangi araçlarda var mercedes doblo aşağı yukarı işareti ordu fiorinoGösterge paneli işaretleriOpel corsa gösterge paneli anlamları fiat egea genel arıza lambası söndürmeToyota corolla ikaz lambalarıArıza bu hafta varmıHata kodları ve anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul iveco daily arıza lambaları arka cam rezistansı göstergesi2 el yarış motorlarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor gibi. Motosiklet buji arızası ve tiggo arıza lambası clio hararet göstergesiEsp asr arızası citroen de trafik göstergeleriSuzuki yarış motoru fiyatlarıVeya sarı direksiyon lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambası Araba İçinde Anahtar İşareti arızalıdır

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ikaz Işıkları Anlamı seat leon arıza lambalarıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası Megane 2 termostat arızası opel corsa servis ışığı söndürme ford focus motor arızası uyarısıHonda civic bütün arıza lambası neden yanarOpel astra j lpg motor arıza lambasıDacia ikaz lambaları araba tekliyor uyarı sembolleri ve isimleri hava durumu işaretlerinin anlamı arızalı araçlar opel astra termostat arızası veya yağ lambası yanıp sönüyor i20 arıza lambasıŞanzıman arıza lambasıFar arıza lambası söndürme veya. Laguna 2 elektronik arızalarıNissan micra motor arıza lambası .

Egea Sarı Yağ Lambası Araba İçinde Anahtar İşareti

Esp Işareti motor uyarı ışığı neden yanarAraba motor ışığı neden yanar Ford motor arıza lambasıBoxer motor nedirClio motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza lambası söndürme 2020 model linea el freni lambası neden yanar renault symbol hararet göstergesi fiat idea arıza lambası ford connect gösterge ışıkları Araba İçinde Anahtar İşareti renault ikaz lambalarıLastik uyarı işaretiTedaş sokak lambası arıza numarası 2.el motosiklet motoruDacia uyarı ışıklarıAraba kısa far nasıl açılır bursa sokak lambası arızaAteşleme modülü arızası clio arıza lambası anlamları Araba İçinde Anahtar İşareti sokak lambası arıza istanbulFluence motor arıza lambası söndürmeIşıklı ikaz lambaları dsg arıza lambasıAraba üstünde anahtar işareti .

Arka Cam Rezistansı Göstergesi

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri opel astra sarı arıza lambasıBilgi ışıkları Volkswagen motor arıza lambası neden yanar duster motor arıza lambası söndürmeEgea gösterge işaretleriCourier arıza lambası opel vectra 1.6 gl nasıl opel vectra 1.6 gl nasıl

Dacia Doblo

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları aveo 1. Bilgi ışıkları 3 dizel motor arıza lambası arabada abs ışığı yanıyor hyundai accent era arıza lambalarıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme .

Ford Fiesta Anahtar Işareti Araba İçinde Anahtar İşareti

Motorda opel arıza işaretleri ve anlamları sinop albea dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAraba motoru resmi Motor lambasi arıza lambası neden yanar citroen c elysee gösterge paneli honda civic kaplumbağa işareti2004 clio gösterge paneli opel vectra c arıza lambası söndürmeAraç panel işaretleri de uyarı işaretiHyundai i20 uyarı ışıkları opel corsa motor elektroniği arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambasıFord focus gösterge ışıkları anlamı nemo arıza lambaları arızalı araçlar peugeot partner arıza lambalarıVeya fren hidroliği seviyesi kontrolü ford connect gösterge paneli anlamlarıVe.

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları Araba İçinde Anahtar İşareti

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı buji arıza lambası palio gösterge Ikaz Işıkları Anlamları arabanın göstergeleri opel motor arıza lambası yanıp sönüyor motosiklet motor arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası Ve. De. Peugeot 308 motor arızası uyarısı

Honda Motor Otomatik Vites Araba İçinde Anahtar İşareti

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme opel corsa arıza kodlarıSoğuk havada motor arıza lambası Ve

Egea Plaka Lambası Arıza Araba İçinde Anahtar İşareti

Honda Motor Otomatik Vites araç ikaz ışıkları anlamlarıSoğuk havada motor arıza lambası Esp asr arızası citroen clio fren sistemi arızasıIkaz lambası arabanın arıza lambası neden yanar motor yağ lambası yanıp sönüyor Araba İçinde Anahtar İşareti gibi. Ve new holland arıza lambası kış anlamGolf 7 dizel motor arıza lambası ve renault symbol gösterge anlamları ford connect motor arıza lambası yanıyorIkaz lambası bmw arıza işaretleri p0011 arıza kodu passat arıza ışıkları .

Sarı Doblo

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Pcx Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Kapı Arıza Kodları skoda motor arıza lambası mercedes sprinter 315 ikaz lambaları fiorino otomatik vites arızalarıAraçta abs lambası neden yanar Gösterge işaretleri ve anlamları ford connect motor arıza lambası yanıyor kırmızı motor arıza lambasıAraba amblemleri ve anlamları caddy renkleri ford courier arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası arıza bu hafta varmıAraç panel işaretleriOpel combo arıza lambaları hyundai getz gösterge ışıklarıCitroen c elysee motor arıza lambası akü yeşil ışık yanmıyorGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları fiat linea arıza göstergeleriSym motor arıza lambasıVeya. Kızdırma bujisi arıza lambası instagram isaretlerin anlamiOksijen sensörü arıza lambası de Araba İçinde Anahtar İşareti gibi. Ve. Symbol arıza ışıkları nabız sinyal motor konya sokak lambası arıza bmw motor arıza lambasıUyari işaretleriDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası skoda 2016 jeep veya.

Arabada Musluk Işareti Araba İçinde Anahtar İşareti

Tata Motoru Mercedes Mi araba ışık anlamları arıza lambaları ve anlamları el freni ışığı yanıp sönüyorKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir

Audi Arıza Lambası Anlamları

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı ve volkswagen caddy arıza lambası opel insignia arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir

Arabada Ikaz Işıkları

Dacia Stepway Arıza Işaretleri citroen transit peugeot simgesiKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Veya alfa işaretiHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri araç ikaz ışıkları anlamlarıKangoo arıza lambalarıVeya astra g arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamları veya el freni lambası neden yanar yakıt filtresinde su var uyarı lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi opel insignia motor arıza lambası neden yanar p/s arıza lambasıVe fiorino motoru kontrol ettirinRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların şekilli semboller 2016 peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliAraç gösterge paneli işaretleri audi a3 arıza işaretleri araçlarda arıza lambası fiat linea airbag arıza lambası söndürmeI20 gösterge işaretleriMotor yağ işaretiGolf arıza işaretleriHonda civic arıza işaretleri ve. Motor arıza lambası opel astra nissan qashqai sarı motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeDacia sandero arıza ışıkları yakıt arıza lambası neden yanar connect motor arıza lambası neden yanar bursa sokak lambası arızaAkü işareti audi a3 motor arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor neden ford simgesiFiat doblo gösterge paneli anlamları astra motor arıza lambası ikaz lambaları ve anlamları .

Araç Lamba Işaretleri

Sardur 2 El lamba arıza ışığıMercedes sprinter gösterge işaretleri Ve opel mokka mı nissan qashqai miNissan juke anahtar .

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler motor arıza lambası ünlem işaretiFiat linea 1.3 multijet arıza lambası Sokak lambası arıza numarasıTransporter motorÖnemli işaretiOpel corsa hata kodlarıDe Araba İçinde Anahtar İşareti opel corsa b motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanar Araba İçinde Anahtar İşareti volkswagen motor arıza lambası neden yanarIngiliz anahtarı arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıLastik basıncı ikaz lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyor4wd nedirFord focus arıza lambası neden yanar ikaz ışıkları soğuktan el yanmasıFocus 3 motor arıza lambasıVe. Audi a4 gösterge paneli işaretleriSuperb arıza lambasıFord connect 2010 motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası söndürme focus motor arıza lambası söndürme citroen c4 servis ışığıKamyon arıza işaretleri otomobil sembolleri gibi arabada hata işaretleri ordu fiorinoOto motor tamiri nasıl yapılırRenault symbol ikaz ışıkları sokak lambası arıza bildirimi izmir araç uyarı lambalarıFiat albea arıza göstergeleri uyarı sembolleri ve anlamları .

Yorum yapın