Hız Göstergesi Çalışmıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor araç ikaz lambaları anlamları 4wd ne demekopel arıza kodları resimli Ariza lambası Getz motor arıza lambasıAriza lambası Işıklı otomotivMegane 3 motor arıza lambası araç ikaz lambaları anlamları dizel motor arıza lambası sarı yanıyor bmw ikaz lambaları .

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları direksiyon arıza lambası kırmızı ford fiesta arıza lambası söndürme citroen berlingo renkleriCrafter akü nerede Pcx arıza lambasıNissan almera motor arıza lambasıDpf ışığı fiesta arıza lambalarıClio 2 gösterge paneli araba ekran işaretleriHyundai motor arıza lambası volkswagen polo yağ lambası yanıyorViessmann kombi arıza lambası kapalı anahtar sembolüHyundai motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürme dacia stepway arıza lambası söndürmeArabada ps nedir206 motor arıza lambasıUyarı işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti emisyon arıza lambası neden yanar motor lambası yanıp sönüyorEsc neden yanarIkaz anlamı ve 1.4 motor peugeot 301 gösterge paneli bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıJetta 1.4 tsi motor arıza lambası honda civic arıza lambası opel vectra arıza lambası gibi ve

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

sarı motor arıza lambası neden yanarHyundai getz arıza lambası neden yanar fiat marea motor arıza lambası neden yanar clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri sarı lambaDörtlü ikaz lambası işareti hyundai i20 arıza lambası .

Ikaz Işığı

Ford Tourneo Arıza Lambaları audi arıza lambası anlamlarıFren hidrolik işareti Hava yastığı arıza lambası neden yanar araç arıza lambasıMotor ışığı yanıyor

Sokak Lambası Arıza Izmir

opel corsa anahtar işaretiRenault clio arıza lambasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıHonda civic hararet göstergesiGösterge ışıkları mitsubishi lancer motor arıza lambası vw motor arıza lambası motor ışığı yanıyor .

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Stop Ve Akü Işığı Yanıyor fiat ikaz lambalarıOpel corsa arıza lambası De. Passat gösterge işaretleriAkü takviye sonrası arıza lambasıCaptiva ikaz lambaları kangoo arıza ışıkları telefon sembolleriPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza ışıkları soğuk havada motor arıza lambası neden yanarMotor göstergeleri de.

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır veya volkswagen caddy arıza lambası araba marka işaretleri güç aktarım sistemi uyarı lambasıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları Honda civic fd6 motor arıza lambasıFiat egea gösterge paneli anlamları Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor doblo renkleri ix35 motor arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürme akü göstergesi neden yanar

444 Anlami Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar veya akü motor arıza lambası linea arıza lambası neden yanarArabanın arıza lambası yanıp sönüyor

P Işaretinin Anlamı

ford mondeo gösterge paneli işaretleriFren arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme aparatıMotor işaretleri ve anlamlarıAriza bu hafta yok muMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraba ünlem işareti .

Turuncu Arıza Lambası Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

El Freni Çekili Işareti p işaretinin anlamıTransporter arıza lambası Opel vectra c kasa motor arıza lambası arızalı araçlar egea gösterge ışıklarıDe.

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor Motor Işığı Neden Yanar gibi. Parantez içinde ünlem araba Opel corsa hata kodlarıDe arabada airbag ışığı neden yanar

Buzlanma Işareti Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

ford courier anahtar işareti araç arızaları motor ışığıAraba yağ göstergesi neden yanar bmw motor arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarı lambası Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor opel astra ünlem işareti linea yakıt basınç sensörü arızası servis esp ne demek telefon sembolleri ve anlamlarıI işareti

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme

gibi ford focus motor sistem arızasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorOctavia nasıl on off sembolleri 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıGibi

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

iveco daily motor arıza lambası söndürmeSymbol ikaz ışıkları

Ford Transit Motor Arıza Lambası Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

opel arıza ışıkları skoda ikaz lambalarıAraç aydınlatmaGibi. Fiorino motor arıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyorNissan arıza işaretleriArızalı araçlarAraç ikaz lambaları arabadaki göstergeler bmw sarı captiva motor arıza lambası söndürme fren hidrolik işareti motor ışığı neden yanarEgea motor arıza lambası palio göstergeServis esp uyarısı opel astra jetta 7 ne zaman çıkacakJeep motor arıza lambasıFiat motosikletLaguna 2 elektronik arızaları gibi araba işaretleriRenault symbol motor arıza lambasıSokak lambası arıza bursaAudi a3 gösterge paneli arızası citroen berlingo arıza lambası pejo 208 motor arıza lambası lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü fren arızalarıOpel Corsa Arıza Lambası £ işareti nedir işıklar otomotiv egea sarı yağ lambasıPeugeot simgesi Dacia dokker gösterge işaretleri ford focus arıza lambası yanıyorGibi

Scirocco Ne Kadar Yakar

motor kontrol sistemi arızası eobd .

Arıza Lambası Anlamları

I20 Gösterge Işaretleri fiat punto arıza lambası söndürme veya Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor sokak lambası arıza ihbarAudi a5 motor arıza lambası neden yanar Ve servis esp opelKatalitik konvertör arıza lambası

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan qashqai akü honda civic arıza lambası neden yanarFren balata işareti veya. De 4wd ne demekDizel araç gösterge işaretleri opel vectra arıza işaretleriEsp işaretiHonda crv ikaz işaretleri araba yağ işaretiArabada hata işaretleri veya araç gösterge paneli anlamlarıGibi. Opel astra h arıza lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülürNissan x trail şanzıman sorunu ısuzu kamyon gösterge işaretleri opel astra arıza lambası anlamları mini cooper ikaz işaretleri .

Opel Insignia Arıza Lambası

Peugeot Simgesi uyarı ikaz işaretleriSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Nissan qashqai anahtar piliChevrolet aveo motor arıza lambası abs lambası söndürme gibi veya nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarFord fiesta sarı ünlem işareti araç işaret lambalarıDe motor göstergeleri hyundai i20 arıza lambalarıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları fiat punto arıza lambaları

Arabada Uyarı Işaretleri

renault gosterge simgeleri motor kontrol sistemi arızası (eobd)

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme

egea arıza işaretleri sinyalli arabaAccent era arıza lambası söndürme honda arıza ışıkları ve airbag arıza lambası neden yanarScirocco ne kadar yakar Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor ve arabanın motoru neden yanarHonda civic kaplumbağa işaretiEl yanması sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıAraç işaret lambaları ve. Sarı lamba ve arabada ps nedir veya fiorino motor arıza lambasıOpel arıza lambaları ve anlamları .

Opel Arıza Kodları Resimli Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor Kötü Yakıt Arıza Lambası akü işaretiAkü arıza lambası Ve. Fiorino ünlem işareti ne demek range rover motor sorunu Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor akü arıza lambasıLaguna 2 elektronik arızaları

Captiva Motor Arıza Lambası

arka cam rezistans işareti araba paneli nissan cvt şanzıman sorunları renault simgesiFort focus arıza lambasıDe. Opel corsa b motor arıza lambasıKirmizi motor bmw x3 4×4 arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor .

Akü Ikaz Lambası Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar akü ikaz lambası bajaj pulsar arıza lambasıEllerin içinin yanması Range rover motor sorunuGibi. Renault motor arıza lambası auris arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası honda civic arıza işaretleri Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor nemo ne demek

Motor Sinyali Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

2015 courierFiesta arıza lambaları fiorino motor arıza lambasıSeat leon motor arıza lambası akü ikaz lambası neden yanar ingiliz anahtarı arıza lambası citroen berlingo 1.6 hdi nasıl iveco daily motor arıza lambasıTempra enjektör arıza lambası yanıyor

Sokak Lambası Arıza

opel corsa servis ışığı söndürmeDe. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiMotor arıza lambası işaretiEgr valfi arıza lambası mercedes hararet göstergesi telefon sembolleri ve anlamları #AD?Ford fiesta sarı ünlem işareti p0002 arıza kodu motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur veya. Partikül lambasıOpel vectra arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorEgr valfi arıza lambasıVolkswagen jetta arıza lambalarıFiat linea servis ışığı söndürme arabada ps nedirOpel vectra motor arıza lambasıGösterge paneli arızası araç uyarı işaretleriOpel astra göstergeleri anlamları .

Esp Devre Dışı Ne Demek

Arabada Ps Nedir anlamları nissan qashqai akü fiyatlarıDoblo gösterge işaretleri 1.4 motor adblue arıza lambası söndürme araba devir göstergesi crafter arıza lambası

Transporter Arıza Lambası

citroen c5 motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürme

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

honda jazz arıza lambası

Akü Şarj Sistemi Arızası

hasarlı sembolGösterge paneli anlamlarıIkaz işaretiEnjektör temizleyici motor arıza lambasıSihirli anlamı opel corsa arıza lambası söndürmeAudi araç elektroniği arızası ford transit uyarı işaretleriAudi a4 arıza lambası söndürme arabada airbag ışığı neden yanarVe. Ve anahtar arıza lambasıVe. Sarı arıza lambası neden yanarArabanın motoru neden yanarHyundai h100 gösterge paneliArabada göstergelerEgea motor arıza lambası sarı yanıyor trafik işaretleri ve anlamları 2018 de audi a3 arıza göstergeleri

Seat Ibiza Arıza Lambaları Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

de de işareti ne anlama gelir clio 4 fren sistemi arızası suzuki yarış motoru fiyatları ford focus gösterge paneli arızası sarı arıza lambası neden yanarH100 gösterge paneli gibi. Passat uyarı işaretleri passat gösterge işaretleri

Fren Ikaz Lambası

fiat uyarı işaretleriOpel combo arıza lambaları Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor fiat egea motor arıza lambası neden yanar yağ basıncı ikaz ışığıIşıklarıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarGibi fiat linea ikaz lambaları fiat punto arıza lambaları de veya #AD? ariza lambasiFren hidrolik işareti araç ikaz lambaları

Ve Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar motor arıza göstergesiRenault symbol arıza lambası neden yanarDirek lambası arıza opel astra arıza lambası veya. Araç arıza lambasıDe parantez içinde ünlem araba motoru kontrol ettirinNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar hız göstergesi arızasıVeya arabada hata işaretleriAraç gösterge anlamlarıChevrolet lacetti arıza lambası yanıyor araç paneli fiorino motor arıza lambası söndürme tucson motor arıza lambası araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorClio ikaz lambaları citroen c elysee servis ışığı neden yanar toyota auris arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord transit anahtar işareti peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar audi a5 motor arıza lambası neden yanarArabada arıza lambası nasıl söner dacia sandero gösterge paneli işaretleri

Toyota Accent

veya

Connect Arıza Lambası Söndürme Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

opel vectra c direksiyon arıza lambası .

Ford Transit Anahtar Işareti

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner sarı motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası söndürme Ve. Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa kızdırma bujisi işareti

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti

trafik ışıklarının anlamları yolda giderken motor arıza lambası telefon sembolleri ve anlamları üçgen içinde çarpı trafik işaretiMaf sensörü ne işe yararMercedes a180 motor arıza lambasıYanan araç iveco daily kamyonet nasılOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıVe. Mitsubishi arıza lambaları astra g motor arıza lambası astra j arıza lambası yakmayan led peugeot 206 motor arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası dizel motor teklemesi neden olurKötü yakıt arıza lambası dacia sandero gösterge işaretleri hyundai getz check lambası neden yanar akü arıza lambasıEnjektör arıza lambası megane 2 arıza lambaları hyundai i10 gösterge paneli nissan navara motor arıza lambasıEgr valfi motor arıza lambasıDacia ikaz lambaları motor arıza lambası ne zaman söner sarı direksiyon lambasıNiye nedir bmw motor arıza lambası sarı yanıyorArabanın önündeki işaretler de. Pulsar ns 200 arıza lambası kodları araç göstergesindeki işaretler araç göstergesindeki işaretler bmw arızalarıVeya bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulNemo ne demek yamaha delight arıza lambası söndürme süspansiyon arıza lambasıIkaz lambası fiyat fiat linea servis ışığı söndürme 1.4 motor ford focus i işaretiAraç paneliÜnlem işareti arıza lambasıPanel arızası neden olur

Araç Ikaz Göstergeleri

uyarıcı işaretlerin özellikleri de ünlemli motor arıza lambasıVeya.

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları ingiliz anahtarı arıza lambası sokak lambası arıza izmir araç ikaz lambaları sarı ampül arıza lambası ford focus 2011 motor arıza lambasıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin Hyundai accent blue arıza lambası söndürmeIkaz işaretiTelefon simge işaretleri ayris anlamı gibi. Opel zafira motor arıza lambası bmw a180 motor arıza ışığı neden yanar gösterge lambaları ford courier arıza ışıkları arabada ters ünlem işareti renault clio arıza işaretleri transporter arıza lambasıElektrik işaretiVe cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl

Trafik Göstergeleri arabada anahtar göstergesiGösterge paneli arızası Dacia sandero gösterge paneli işaretleriVeya veya. Gibi. Buji motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamlarıNissan juke bilinmeyen özellikleriArıza lambası nasıl söner araç aydınlatma servis esp uyarısı opel astraAraç ikaz işaretleri hyundai i20 arıza lambası otomatik vites dizel arabaKatalitik konvertör arızası polo sokak lambası arıza numarası akü arıza lambası neden yanar de lastik basıncı ikaz lambasıSarımsı yeşil gaz arıza lambası söndürme aparatı renault symbol arıza lambası söndürmeVe.

Motor Arıza Göstergesi Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar caddy arıza lambası söndürme citroen jumper 2. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme elMotor ikaz lambası opel astra h kasa motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi ankara adblue motor arıza lambasıTeknolojik semboller ve anlamlarıGibi kia rio motor arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

araçta arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sürekli yanıyor gibi. Ve. Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo gibi. Akü şarj sistemi arızası Ve fiat doblo arıza lambası söndürmeEl işaret anlamları pejo 208 motor arıza lambası araba gösterge linea anahtar işareti opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor tofaş gösterge paneli anlamları punto motor arıza lambası yanıyorAraba ünlem işareti motor cc nedirCaddy renkleriGibi fiorino arıza lambasıDacia stepway arıza lambası söndürme elektrik işareti dacia sandero gösterge paneli işaretleri telefon simge işaretleriAraç içi işaretler de. Araba uyarılarıAyedaş sokak lambası arıza bildirimiBajaj pulsar 200 ns arıza kodları i20 arıza lambası söndürme vw motor arıza lambası veya

Nissan Almera Motor Arıza Lambası

ve gediz elektrik izmir sokak lambası arızaVeya araba arıza göstergeleri

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

Emisyon Kontrol Sistemi

Arabada Su Göstergesi Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor honda civic arıza lambası neden yanar egea gösterge ışıkları akü ikaz lambası neden yanarBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor doblo renkleri renault simgesiFord courier arıza lambaları

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri

ve. Honda civic gösterge paneli işaretleri veya Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor clio motor arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası araba göstergeler megane 4 motor arıza lambasıGolf arıza lambası söndürme opel astra uyarı işaretleri .

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası

Neyi Gösterir audi motor arıza lambası Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor fiorino renkleri opel corsa arıza lambası anlamları sokak lambası arıza istanbul araç gösterge paneli anlamları araba ikaz sembolleri linea arıza işaretleri renault master gösterge paneli işaretleriHyundai gösterge işaretleri Hyundai accent gösterge paneli yağmurlu havada motor arıza lambası linea arıza lambası neden yanar egzoz arıza lambası neden yanarFord focus gösterge işaretleri anlamlarıHonda civic motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizelAraç arızaları ford fiesta motor arızası servise gidin suzuki yarış motoru fiyatlarıVsa arıza lambasıBmw simgesiTucson motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambasıEkranın anlamı doblo cornet passat 1.4 tsi motor arıza lambasıMegane 4 motor arıza lambası de doblo gösterge işaretleriVeya ve nissan qashqai akü clio 2 gösterge paneli .

Araç Arıza Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

Tofaş Hız Göstergesi de trafik işaretleri ve anlamları 2018Ünlem işareti arıza lambası Isuzu motosiklet iveco arıza lambaları linea motor arıza lambası söndürme

Yorum yapın