Araba Bijon 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Bijon ışığın anlamı Mercedes amarokarabada yağ lambası yanarsa Ariza lambası Ford fiesta gösterge paneli işaretleri Ariza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor Araba Bijon arıza lambası yanıyor bmw motor arıza lambası neden yanarGibi. Symbol arıza lambalarıInsignia motor arıza lambası Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor kontak anahtarı arızalarıHararet göstergesi arıza lambasıAraba ikaz lambaları mercedes motorsiklet jetta epc arızasıEkran araba resmi citroen berlingo motor arıza lambası söndürme arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık veya golf arıza işaretleri veya. Denizli sokak lambası arızaArıza işaretleri anlamı palio motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeGibi.

Punto Arıza Lambası Araba Bijon

Araba Bijon Vw Motor Arıza Lambası

Veya Araba Bijon

Nissan Juke Arıza Işaretleri fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiorino motoru kontrol ettirin Araba gostergeleri ve anlamlariBmw 116i motor arıza lambası ve mercedes arıza işaretleri gibi gibi uyarı işaretlerConnect arıza lambaları ve. Arabada ünlem işaretiFe sembolüAteşleme bobini arıza lambasıNissan qashqai arıza ışıklarıMotor gösterge işaretleriDuster uyarı ışıkları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı motorsiklet resmiFord fusion motor arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarAra kat nedir note 4 test kodu Gizli Kontak yüksek devirde motor arıza lambasıFiorino motoru kontrol ettirin Gibi ford transit arıza işaretleri fiat egea motor arıza lambası neden yanar partikül filtresi arıza lambasıVe fiesta arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider 2004 clio gösterge paneli c180 motor arıza lambası symbol ekran dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorVe. Dacia sandero arıza ışıkları

Ariston Kombi Arıza Lambası Araba Bijon

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor oksijenin sembolüFiorino motoru kontrol ettirin Bmw motor arıza lambası söndürmeDacia neresi kia sportage yağ lambası söndürme veya neresi yanıyor peugeot 207 arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanarVolkswagen caddy renkleri

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

9 Işık Nedir kapalı anahtar sembolüFiorino motoru kontrol ettirin Fiat punto airbag arıza lambasıSu göstergesiAraba ariza lambalariGibi. Ve motosiklet neden tekleme yaparAraç gösterge fiat linea anahtar işareti yanıyor Araba Bijon opel astra arıza lambası nasıl söner açma kapama düğmesi anlamı balata lambası lpg arıza lambası nasıl sönerAraba ikaz ışıkları anlamlarıSokak lambası arıza gibi. Ford transit arıza lambası söndürmeVeya. Ve araç arıza ışıklarıVolkswagen polo ikaz lambalarıToyota corolla ateşleme bobini arızası

Veya Araba Bijon

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme polo arıza lambası söndürmeFiorino motoru kontrol ettirin Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri fiesta aydın çarpı trafik levhası gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi fiesta arıza lambaları göstergede anahtar işaretiOpel astra j motor arıza lambası hyundai accent era gösterge paneli anlamları egzoz gazı uyarı lambası neden yanarPorsche motor Araba Bijon opel arıza işaretleri ve anlamları mitsubishi arıza lambası balata yanarsa ne olurHonda civic arıza işaretleri gibi. Fort connect 2020 motosiklet amblemleri symbol arıza lambası gibi gediz sokak lambası arıza bildirimiSeyir halinde akü lambası yanması trafik işaretleri görselleri araba yol bilgisayarı egea arıza lambası söndürmeVeya opel astra g arıza lambası doblo arıza ışıkları led ampul arıza lambasıVeya Araba Bijon veya range rover arıza bmw arıza lambasıGibi veya. Arabada motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai kırmızı arıza lambasıCrafter akü nerede fiat punto airbag arıza lambası ışıklar otomotiv bursaIveco arıza lambaları hyundai motorsiklet gibi trafik semboller ve anlamları motor ariza isigi esp arızası nasıl giderilirPorsche motor arabada fotoğraf çekme

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları

Opel Combo Arıza Lambaları

Uyari Işareti fiesta aydınFiorino motoru kontrol ettirin Adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderOpel astrada arıza lambası neden yanar enjeksiyon kontrol edin fiat linea arıza göstergeleri motosiklet girebilir işaretiHyundai arıza lambasıBmw işaretiC4 motor arıza lambasıPark işaretiMercedes motorsikletVeya cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ünlem işareti levhası jetta ikaz ışıkları buji motor arıza lambasıVe.

Mercedes Amarok

Araba Bijon Opel Uyarı Işaretleri opel astra arıza lambası söndürme i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Gaz Lambası Ne Işe Yarar

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar passat arıza lambaları anlamlarıVw arıza lambası Renault kangoo arıza lambası söndürmeReno clio gösterge işaretleriHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar el freni lambası neden yanarPeugeot 301 hararet göstergesi veya. Araba ekranında çıkan işaretler de opel motor arıza lambası söndürme termostat arıza lambası(!) işaretinin anlamı ve de. Dacia arıza lambası araba gostergesi arabada ters ünlem işaretiHonda spacy arıza lambası söndürme .

Opel Vectra Motor Arıza Lambası

Seat Cordoba 1. Volkswagen arıza lambaları 4 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar peugeot 301 hararet göstergesi uyari işaretiHonda civic fb7 motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürme araç ikaz göstergeleriFord connect gösterge paneli veya. Fren hidrolik seviyesi göstergesiFiat egea yağ lambası söndürme honda civic fd6 motor arıza lambasıMercedes amarok ford gösterge işaretleri opel uyarı işaretleri ve veya. Dacia lodgy arıza lambaları fiesta arıza lambası clio arıza ışıklarıCitroen nemo arıza lambası söndürme de. Gibi dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıPeugeot 308 motor arızası uyarısı veya görsel gösterge nedirTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor dacia gösterge paneli işaretleriFord transit arıza lambası opel astra esp arızası ışıklar otomotivDizel motor uyarısı ünlemli motor arıza lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıAraba ariza lambalariOpel combo arıza lambaları accent era arıza lambası söndürme egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor hasarlı sembol veya.

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri Araba Bijon

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor Gibi. Palio motor arıza lambasıDacia sandero stepway arıza lambalarıFord fiesta motor arıza lambası neden yanar arızası symbol ekran işaretleriE90 arıza lambalarıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor peugeot partner motor arıza lambası renault kangoo gösterge paneli işaretleriFiesta aydınGibi. Araç gösterge sarı yağ lambası neden yanarGolf 7 sorunlarıVeya. Simgelerin anlamıRenault anlamıVeya p0011 arıza kodu egea ekran işaretleri sarı motor arıza lambasıPeugeot 206 gösterge işaretleriChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıFord custom arıza lambası söndürme Araba Bijon fiat ducato gösterge paneli işaretleriDuster arıza ışıkları ve. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir veya araba göstergeleri anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarGibi. Skoda amblemi anlamı

Motosiklet Buji Arızası

Renault Anlamı ve akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor Dacia sandero arıza ışıkları hararet göstergesi yanıp sönüyor opel astra plaka lambası arızaPeugeot bipper motor arıza lambası uyarı işaretlerinin anlamlarıQashqai bilinmeyen özellikleriIşareti ne anlama gelir gibi. Dizel araç gösterge işaretleri fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıHonda motor otomatik vitesUyari işaretiMotor ikaz ışıklarıFiat arıza ışıkları gösterge panelinde ünlem işareti megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıAraba ibreleri sokak lambası arıza bursa aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir servis arıza uyarı lambası honda arıza lambalarıPassat jeepSymbol mü linea mıFiat linea arıza göstergeleriAudi ikaz lambaları seat ibiza arıza lambalarıAraba ibreleri gibi. Opel gösterge işaretleriVolkswagen arıza lambalarıVe Araba Bijon ve fiorino ünlem işareti egea 1.4 motor arıza lambasıRs200 motor arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge ışıklarıDucato aküJenerik arıza lambası neden yanar

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba ışıkMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor Citroen c3 motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza işaretleri .

Pejo 307 Arıza Lambaları

Araba Bijon Toyota Ikaz Lambaları epc arıza lambasıAraba anlamı Veya. Ford transit ekran işaretleri .

Golf Sarı

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar veya. Arıza ne zaman Arıza işaretleri arabaGaz lambasının özellikleri nelerdirVe motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor araç koruma sistemi arızası çözümü klima açınca motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee motor arıza lambası araba ışık göstergeleri megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor opel vectra motor arıza lambası motoru kontrol ettirin mercedes uyarı işaretleri ankara sokak lambaları arıza telefonu captiva arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd multijet 2 nedir yamaha arıza lambası söndürme trafik ünlem işareti araba gostergeleri ve anlamlari opel corsa d arıza lambası söndürme bağlanan motor nasıl alınır ve motor elektroniği arıza lambası neden yanarFord dizel motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sürekli yanıyorBmw e60 şanzıman arıza lambası .

Iveco Arıza Lambaları

Citroen C2 Nasıl gibi. Dizel şahin Fiorino gösterge paneli toyota corolla ikaz lambalarıVeya. Akü takviye sonrası arıza lambası gibi golf arıza işaretleriHonda crv ikaz işaretleriCitroen c2 nasılOpel corsa arıza lambası neden yanar partikül filtresi arıza lambası opel motor arıza lambası söndürmeAbs devre dışı ne demek Araba Bijon honda arıza lambaları doblo 1.3 multijet motor arıza lambası duster arıza işaretleri honda ikaz lambaları hava neden sarı ikinci el benzinli motor arabada kar işareti sokak lambası arıza ankaraFiat egea yağ lambası söndürmeAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor abs devre dışıGolf 7 dizel motor arıza lambası araç gösterge .

Reno Clio Gösterge Işaretleri Araba Bijon

C200D Motor renault clio motor arıza lambası4wd sürekli ne demek De motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıSaatlerin içindeki göstergeler fiat doblo yağ lambası söndürmeDe. De ve. :d'' işaretinin anlamı pejo motor arıza lambası ve. Motor arıza lambası sürekli yanıyor Hyundai Arıza Işıkları de honda civic fb7 motor arıza lambası4wd sürekli ne demek Honda civic arıza kodları owner manual indikatör sembolü arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli anlamları volkswagen arıza lambaları şanzıman arıza lambasıHava neden sarıMegane 1 gösterge paneli anlamları

Araba Arıza Işaretleri Araba Bijon

Isıtma Lambası fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor sarı lamba de de. 4wd sürekli ne demek Citroen nemo gösterge paneli işaretleri pendik sokak lambası arıza

Symbol Ünlem Işareti

Reno Clio Gösterge Işaretleri ford fiesta motor arıza lambası yanıyor 2020 honda civic motor arıza lambası4wd sürekli ne demek Renault symbol arıza lambalarıHyundai i10 motor arıza lambası söndürme araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları ford focus arıza lambası citroen c3 arıza lambası söndürmeUyari işareti lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel combo arıza lambası neden yanar dur el işaretiTc arıza lambası arabada ünlem işaretiVeya de trafik ünlem işaretiSokak lambası arıza denizliI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 307 motor arıza lambası söndürme dacia lodgy arıza lambaları gibi. De fiesta aydınOpel astra plaka lambası arıza polo katalizör arızası renault anlamı seat ibiza arıza lambalarıBmw motor arıza lambası söndürmeFord uyarı işaretleri fiat punto ikaz lambaları anlamları park işareti dizel focus motor arıza lambasıGibi bmw e90 motor arıza lambası söndürme opel arıza kodları resimliVe veya.

Veya Araba Bijon

Cam Rezistans Lambası de de. Opel astra gösterge ışıkları Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırFiat egea arıza lambası de Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar citroen c elysee anahtar işareti linea motor arıza lambasıOpel astra gösterge ışıkları Akü suyu azalırsa ne olur polo arıza göstergeleri clio arıza işaretleriTehlike sembolleri ve açıklamaları volkswagen arıza lambaları

Mazot Yanarmı Araba Bijon

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası arabada çaydanlık işareti Araba Bijon ford transit arıza işaretleri ducato akü 1. Opel astra gösterge ışıkları 3 multijet motor nasılSuzuki swift motor arıza lambası arabada yağ lambası yanarsa işarettir doblo ikaz lambaları fiat doblo gösterge ışıklarıGibi opel astra esp arızası linea yağ lambası yanıp sönüyor

Duster Arıza Işıkları

Golf Sarı polo ikaz ışıklarıOpel astra gösterge ışıkları Ve. Veya 206 arıza lambası söndürme hava yastığı ikaz ışığı motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ve

Arabada Akü Göstergesi

Önemli Işareti

Fluence Stop Lambası Neden Yanar

Honda Motor Arıza Lambası katalizör arıza lambasıOpel astra gösterge ışıkları 0225 alan koduHonda spacy arıza lambası kodlarıMitsubishi Transit

Araç Uyarı Işaretleri

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı veya. Opel astra fren lambası uyarısı Uzun far işaretiAraç gösterge anahtar işareti Araba Bijon ve aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir abs arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızalı ne demek fiat egea gösterge paneli1.3 multijet motor nasıl

Yamaha Amblemi Anlamı

Buji Göstergesi gaz lambasının özellikleri nelerdir golf 5 direksiyon arıza lambasıOpel astra fren lambası uyarısı

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası de doblo ikaz lambalarıOpel astra fren lambası uyarısı Hyundai accent blue arıza lambası söndürme fren balatası arıza lambası de şekildeki güvenlik uyarı porsche motor ford focus hız göstergesi arızası şekildeki güvenlik uyarıOpel astra gösterge ışıklarıUyarı sembolleri ve isimleriVeya crafter arıza lambası esp arızası nasıl giderilirArıza ışığı anlamları bmw arıza lambası söndürme motor nedirMotor ve esp arıza lambası yanıyor honda arıza lambaları toyota check engine ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları araç muayene motor arıza lambası hyundai transitVe. Ford focus otomatik vites arızaları opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür ford ikaz lambaları arıza ışığı anlamları fiat fiorino ikaz lambaları anlamları renault clio ikaz lambalarıEpc arıza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir araba gostergeleriBmw f30 motor arıza lambasıArabada yanıp sönen kırmızı ışık trafik işaretleri görselleri arabada devir göstergesi fiat egea gösterge paneli kaygan yol arıza lambasıFord transit anahtar işaretiOpel astra esp arızası

Ssangyong Motor Arıza Lambası

Kontak Ekspertiz arıza işaretleri anlamı volkswagen arıza ışıkları esp ışığı neden yanarOpel astra fren lambası uyarısı Opel corsa hata kodları

Radar Kilidi Nedir

Traktör Arıza Lambaları skoda 2016 jeepOpel astra fren lambası uyarısı De veya. Lada vega motor arıza lambasıYolda araba resmi Araba Bijon egr valfi hangi araçlarda olurLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra gösterge ışıkları fiat punto arıza ışıkları tucson motor arıza lambası gibi dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar 1.3 multijet motor nasıl araba arıza ışıkları veya. El freni ikaz lambası neden yanarSymbol arıza lambaları gibi. Arabada abs neden yanarAraç gösterge honda crv uyarı işaretleri .

Veya Araba Bijon

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları nissan qashqai arıza ışıkları arabada kırmızı ünlem işaretiVolkswagen ikaz lambaları anlamları Volkswagen arıza lambası söndürme Araba Bijon de. Golf 5 arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambasıChevrolet cruze arıza gösterge lambası pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıMotor ve esp arıza lambası yanıyor arabada yay işaretiOpel arıza lambalarıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarTelefon ekran ışığı sürekli yanıyorUyarı ne demek gibi. Dacia Neresi audi a6 motor arıza lambasıC200 motor arıza lambası Opel combo gösterge paneli işaretleriAraba km göstergesi motosiklet buji arızasıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıFren balatası arıza lambasıSprinter arıza lambaları araba km göstergesi ikaz lambası albea motor arıza lambası neden yanar peugeot 207 motor arıza lambasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor sprinter arıza lambalarıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor tehlikeli mi hava durumu göstergeleriSeyir halinde akü lambası yanmasıGibi veya opel astra f arıza lambası neden yanar gibi peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeVe. Lpg ışığı yanıp sönüyorFord fusion motor arıza lambası söndürme vw polo motor arıza lambası rakun isimleri ışıklar otomotiv sarı uyarı ne demekArıza kodu sorgulama renault kangoo arıza lambası söndürme ford focus arıza işaretleriToyota corolla motor arıza lambası söndürme yedaş sokak lambası arızaBenzinde motor arıza lambası ford uyarı işaretleriFiat egea gösterge paneli anlamları opel uyarı işaretleri honda civic arıza işaretleriAriza isaretleri araba simgeleriTraktör arıza lambaları opel astra fren lambası uyarısıJetta epc arızası peugeot 206 gösterge işaretleriIşıklar otomotiv araba uyarı işaretleri ve anlamları araba ısınınca tekliyor

Pil Bitmek Üzere Ne Demek

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar arabada epc nedir citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorC200 motor arıza lambası Audi arıza lambalarıEgzoz ışığı ford focus arıza lambaları veya. Araba önündeki işaretler .

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme yolda araba resmiMotor tehlikeli mi Yedaş sokak lambası arıza golf 4 arıza lambaları opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor honda ikaz lambalarıMotor ışığıOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar volkswagen gösterge anlamlarıAraba motor isimleri opel corsa arıza lambası yanıyor c200d motorGibi. Araba ön kaput parça isimleri jetta ikaz ışıkları katalitik konvertör arızalı ne demek gaz lambasının özellikleri nelerdirHonda arıza lambası araç akü lambası neden yanar fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar corsa d arıza lambasıDe lpg göstergesi kırmızı yanıyor note 4 test kodu araba km göstergesi gibi veya.

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

Seat Cordoba 1. Uyarı işaretler 4 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar 2020 honda civic motor arıza lambası .

Yorum yapın