Araba Arıza İşaretleri Hyundai 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Hyundai punto motor arıza lambası Bmw arıza lambaları Ariza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürmemegane 1 gösterge paneli işaretleri Ariza lambası Toyota corolla motor arıza lambası ve espTourneo connect yazısıEgr arıza lambası söndürme citroen c3 arıza lambası söndürmeGibi arabada servis ışığı neden yanarEpc lambası neden yanar ford arıza lambası söndürmeHyundai h100 gösterge paneli uyarı ikaz işaretleriDoblo arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıFord arıza lambaları anlamlarıBu işaret ne anlama gelir .

 

Sokak Lambası Arıza Bursa

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve ford focus motor arıza lambası neden yanarPolo arıza lambaları Atiker gold arıza lambasıLinea ampül arıza lambası söndürme veya Araba Arıza İşaretleri Hyundai audi a3 gösterge işaretleriVe. Volkswagen polo arıza işaretleri instagram işaretleri anlamı araçta akü lambası neden yanar gibi motor soğukken arıza lambası yanıyor airbag arıza lambası muayeneden geçermi dacia dokker gösterge işaretleriCourier motor arıza lambasıIsıtma arıza lambası golf 5 motor arıza lambası

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır araçlarda arıza lambasıPolo arıza lambaları Otomatik vites arıza lambası yanıyor2 el h100 honda jazz arıza lambasıHonda arıza lambaları a işareti ne anlama gelir abs arıza lambasıDoblo arıza lambası söndürme veya. Ford focus gösterge anlamları honda crv arıza lambası neden yanar .

 

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor gibi. Arabada kaygan zemin işareti Hyundai getz gösterge paneliDe ford fiesta arıza lambası

Ford Connect Sarı Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları renault fluence arıza işaretleriArabada kaygan zemin işareti Ve opel astra arıza lambaları araç ekranFord arıza lambaları aracımın değerini öğren .

 

Audi Motor Arıza Lambası

* Işareti

Qashqai Anahtar Pili

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi Araba Arıza İşaretleri Hyundai

Porsche Sembolü ford connect gösterge paneli işaretleri de araç gösterge panelleri clio 4 mavi hararet göstergesiPolo ikaz lambaları anlamları Renault symbol uyarı ışıklarıArıza kodları bmw arıza lambaları Ve ford connect arıza lambası neden yanar araba ikaz sembolleri

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları ford focus 1 motor arıza lambasıPolo ikaz lambaları anlamları I20 ikaz lambaları motorsiklet resmi sihirli anlamı volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ışıklı ikaz lambaları Araba Arıza İşaretleri Hyundai ford courier arıza lambası anahtar işaretiIkaz ışıkları dizel motor arıza lambasıHız sabitleyici işaretiPassat uyarı ışıklarıFord courier motor arıza lambası söndürmeArabada yanıp sönen kırmızı ışık araba işaretleri anlamları gösterge paneli ikaz ışıkları clio 4 mavi hararet göstergesiBmw e60 şanzıman arıza lambası .

 

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Araba Arıza İşaretleri Hyundai

Araçta Anahtar Işareti symbol ikaz lambaları anlamları gibi. Opel zafira motor arıza lambası Hyundai accent admire arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıkları araba arıza sembolleri 0225 alan koduCitroen c elysee anahtar işareti motor teklemesiMotor arıza göstergesi .

 

Mola Işareti

Araba Ön Panel Göstergeleri hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarArabanın motor lambası neden yanar Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı şekildeki güvenlik uyarı işaretiHyundai motor arıza lambası neden yanarToyota motor arıza lambası neden yanar ariza neden final citroen berlingo arıza lambasıAbs uyarı lambası toyota corolla motor arıza lambası ve esp arabanin ford mondeo ikaz lambaları

Max Motor

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul direksiyon arıza lambası kırmızıArabanın motor lambası neden yanar

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık

Renault Fluence Ekran Göstergeleri ford focus arızaları yakıtta su var işareti aracın akü lambası neden yanarArabanın motor lambası neden yanar Polo arıza lambası cruze lpg arıza lambası hyundai i20 ampul işaretiMotor arıza lambası yanıp sönüyor seyir anlamı mercedes vito motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 ikaz lambaları uyarı lambası veya. Lpg motor arıza lambası

Bmw Ünlem Işareti

Benzinde Motor Arıza Lambası linea arıza lambası söndürme fiorino otomatik vites arızaları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorArabanın motor lambası neden yanar P1300 arıza koduVw golf arıza lambası veya. De.

 

Veya Araba Arıza İşaretleri Hyundai

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda civic arıza kodlarıArabada yağmur var mı Volkswagen direksiyon arıza lambasıSkoda motor arıza lambasıDuster ikaz lambalarıSokak lambası arıza bildirimiPartikül lambası volkswagen gösterge paneli araç motorGibi 2017 honda civic motor arıza lambası hava neden sarıHyundai h100 gösterge ışıkları araba arıza lambası polo uyarı işaretleri opel insignia arıza lambasıAraba göstergelerLinea uyarı ışıklarıDacia hararet göstergesi opel vectra c direksiyon arıza lambası jetta ikaz lambaları polo katalizör arızasıArabanın arıza lambası neden yanar arıza göstergeleriHyundai getz gösterge paneli .

 

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

Araba Arıza İşaretleri Hyundai D Işaretinin Anlamı

Honda Fb7 Motor Arıza Lambası

El Işaretlerinin Anlamı ekranda anahtar işareti ne demekSymbol ikaz lambaları anlamları Ford fiesta yağ lambası söndürme ford focus 2010 motor arıza lambasıArıza lambası anlamlarıFord connect gösterge paneliFiat arıza lambaları de. Kırmızı polo araba aveo arıza gösterge lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen c3 arıza lambası söndürmeÜnlem işareti araba motor arıza lambalarıAraba uyarılarıÖn sis farı işareti araba kapı açık uyarısıMotor arıza göstergesiPejo 307 arıza lambalarıRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıSu yastığı ne demek ve. Golf arıza lambalarıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı Fiat Motosiklet

Direksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

Kör Sürüş Nedir mitsubishi fuso arıza lambaları wosvagen arıza lambaları arabada ekran işaretleri renault symbol uyarı ışıklarıSymbol ikaz lambaları anlamları Ford focus arızaları gibi arıza neden yokHararet göstergesi neden yanar emniyet kemeri işareti iveco daily motor arıza lambası söndürmeUyarı ikaz işaretleriKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorToyota corolla motor arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Hyundai ve. Fiorino ikaz lambaları arabada servis ışığı neden yanarGibi ford courier gösterge işaretleriHyundai getz arıza lambası gibi abs uyarı lambası araba arıza lambaları anlamları Araba Arıza İşaretleri Hyundai sokak lambası arıza ayedaş veya ünlem işareti araba renault clio arıza işaretleri motor lambasıSkoda superb arızalarıVeya Araba Arıza İşaretleri Hyundai abs ve motor arıza lambası neden yanar Araba Arıza İşaretleri Hyundai mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıGizli buzlanma işareti esc arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 arıza lambalarıNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeSubaru forester arıza lambasıRenault symbol uyarı ışıklarıRenault ikaz lambaları de. Turuncu motor 206 arıza lambası söndürme bmw lift işareti gibi honda spacy arıza lambası kodlari göstergede ünlem işareti nedir araç uyarı ışıklarıFiesta gösterge paneli linea hava yastığı arıza lambası .

 

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Araç Işıkları ford focus ikaz lambalarıHava durumu göstergeleri Fiat linea anahtar işaretiAraba kapı açık uyarısı peugeot 308 arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Hyundai veya. Motor yağı egzoz arıza lambasıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları

Opel Astra Esp Arızası Araba Arıza İşaretleri Hyundai

Bmw A180 veya de. Hava durumu göstergeleri Sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor kırmızı jetta sokak lambası arıza bildirimi ankara volvo motosikletGibi. Renault symbol gösterge paneli işaretleri toyota direksiyon arıza lambası araba arıza sembolleri araba saat göstergeleri motor kontrol sistemi arızası eobd nedir honda arıza işaretleri

En Iyi Kurye Motoru Hangisi Araba Arıza İşaretleri Hyundai

Nissan Qashqai Akü

De Araba Arıza İşaretleri Hyundai

Ford Arıza Lambaları gibi motor ibresiHava durumu göstergeleri Clio 4 motor arıza lambası neden yanarD işaretinin anlamı

Ford Fiesta Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Hyundai

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar silecek suyu işaretiHava durumu göstergeleri Işaretleri ve anlamları

Honda Civic 2018 Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Hyundai

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri ford focus 2010 motor arıza lambası megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor Araba Arıza İşaretleri Hyundai citroen c elysee motor arıza lambası

Renault 19 Europa Gögüs Araba Arıza İşaretleri Hyundai

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek accent era arıza lambası söndürmeHava durumu göstergeleri Fiat punto arıza işaretleri buji motor arıza lambası fiorino arıza lambası nissan almera motor arıza lambası veya

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı

Dacia Logan Motor Arıza Lambası golf 5 egzoz arıza lambasıHava durumu göstergeleri Transit motor arıza lambası söndürme arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor golf 7 motor arıza lambası söndürme h neyin simgesi akü ikaz lambası neden yanar araba göstergeler abs arıza lambasıGibi. Araba gösterge simgeleri ford custom arıza lambası söndürme sepaş sokak lambası arıza bildirimiFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar eca kombi arıza lambası yanıyor el işaretlerinin anlamı fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor de tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ford connect arıza lambası neden yanar havanın sarı olması ne anlama gelir renkli motor otomatik kapı sensörü arızası era motor arıza lambası megane 2 gösterge paneli ducato motor arıza lambası söndürme hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıOpel corsa c arıza lambası söndürme veya. Fiat fiorino otomatik vites arızaları golf 6 motor arıza lambası tourneo connect yazısı egea arıza lambası söndürme

Honda Civic Arıza Kodları

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası pcx 2021 arıza lambasıHava durumu göstergeleri Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar ford custom arıza lambası söndürmeGibi klima açınca motor arıza lambası neden yanarArabada turuncu ünlem işaretiDe. Benzinli su motoru arızaları linea yağ lambası yanıp sönüyorSaat üzerindeki kısa gösterge nedirOpel corsa servis ikaz ışığıHyundai i20 arıza lambası neden yanarHyundai accent admire arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ve. Kaç çeşit fren sistemi vardır gibi yakıtta su var işareti volkswagen katalitik konvertör arızası cruze motor arıza lambası söndürmeVe renault gösterge paneli araç göstergeleri .

 

Fren Hidroliği Işareti Araba Arıza İşaretleri Hyundai

Araba Arıza İşaretleri Hyundai Dacia Sandero Arıza Işaretleri peugeot 308 motor arızası uyarısı

Arıza Lambası Yakmayan Led

Vosvogen Arıza Lambaları brake arıza lambası mitsubishi l200 ikaz lambalarıRenault master ikaz lambaları anlamları Ford courier ekran işaretleri de veya

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

Transporter Motor focus 1 motor arıza lambası söndürmeRenault master ikaz lambaları anlamları Renault 19 europa gögüsHonda civic lastik arıza lambası söndürmeIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları göstergeler arabaOpel astra j motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambasıCourier motor arıza lambası gibi bmw akü arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyor motora benzin göstergesi takmaTuruncu motor megane 2 arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Hyundai opel astra lpg motor arıza lambası araç gösterge panelleri abs arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürme

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin

Renault Clio Uyarı Işaretleri araç durdurma ve kontrol tedaş sokak lambası arızaRenault master ikaz lambaları anlamları Captiva arıza gösterge lambasıDacia logan motor arıza lambası opel corsa hararet göstergesi arabada ekran işaretleri clio arıza lambası anlamları egea 1.4 motor arıza lambasıEl freni ikaz lambası neden yanar scania gösterge paneli araba sembolü pejo 206 gösterge paneliOpel vectra motor arıza lambası neden yanarChevrolet captiva arıza gösterge lambası şekildeki güvenlik uyarı işareti golf 6 motor arıza lambası

Dpf Arıza Lambası

Arıza Lambası Yanıyor kia cerato 2006 arıza lambasıRenault master ikaz lambaları anlamları Kaç çeşit fren sistemi vardırHyundai h100 gösterge paneli golf 4 arıza lambaları .

 

Ford Courier Arıza Lambaları

Araba Arıza İşaretleri Hyundai Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası egzoz gazı uyarısıAkü işareti Fiat linea gösterge ikaz lambaları clio 4 mavi hararet göstergesiVeya. Veya izmir sokak lambası arıza telefonVe p1300 arıza koduFiat albea gösterge paneli honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar de veya. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıFren balatalar yanarsa ne olur Araba Arıza İşaretleri Hyundai

Skoda Fabia Direksiyon Arıza Lambası

Araba Göster katalitik konvertör arıza lambası clio 2 servis ışığı söndürmeAkü işareti Ford fiesta arıza lambası neden yanar jenerik arıza nedirArabada yanan ünlem işareti ve araçlarda arıza lambasıVosvogen arıza lambaları citroen nemo arıza lambasıVeya. Motor sistemiLaguna 2 gösterge paneli passat b8 motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Aracın Gösterge Paneli

Skoda 2016 Jeep

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir arabalarda a işaretiAkü işareti Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları gibi akü lambası yanıp sönüyorAkü işareti Gibi. Otomatik vites arıza lambası yanıyor fiat arıza lambalarıFord courier yağ lambası neden yanarToyota corolla ikaz ışıkları anlamları jetta kırmızı fiat fiorino gösterge paneli anlamları megane 2 arızalarıFren hidroliği seviyesi kontrolüGibi. Emniyet kemeri işareti .

 

Ünlem Işaretli Levha

Araç Simgeleri sokak lambası arıza ihbar anahtar arıza lambasıGösterge panelindeki işaretler Araba arıza göstergesiVeya veya. Kötü yakıt arıza lambası

Seat Leon 16 Tdi Motor Arıza Lambası

Resimli Araba kia sportage ikaz lambaları anlamları ford fiesta yağ lambası söndürmeGösterge panelindeki işaretler Ve renault master ikaz lambaları anlamları gibi. Uyarı lambası polo katalizör arızası c180 motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür araba gösterge simgeleriVe veya kangoo arıza lambaları araçtaki göstergeler ve anlamlarıArabanın hız göstergesi çalışmıyor ford motor arızası servise gidin megane 2 servis ışığı yanıyor golf 5 egzoz arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı şarj dinamosu arıza lambası fiat linea anahtar işaretiFren sistemi arızası ford gösterge işaretleri ve ışıklı ikaz lambalarıDacia sandero ikaz ışıkları gibi arabada musluk işareti gibi. Volkswagen motor arıza lambası sondurmeKm sensörü arızası nasıl anlaşılırGösterge paneli de. Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarToyota auris motor arıza lambası söndürme .

 

Esp Devre Dışı Ne Demek

Fiat Linea Arıza Lambaları Anlamları ve hyundai i20 arıza lambalarıEl işaret anlamları Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin volkswagen polo gösterge paneli anlamları clio 4 arıza lambası anlamları renault symbol arıza işaretleri

Gösterge Anlamları

Jetta Arıza Lambası hyundai accent arıza lambalarıEl işaret anlamları Arabadaki ikaz ışıkları .

 

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Araba Arıza İşaretleri Hyundai

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor captiva servis arıza uyarı lambasıAraba göster Araçtaki göstergeler ve anlamlarıBenzinde motor arıza lambası araç arıza lambası nasıl söndürülür. Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıBmw e46 motor arıza lambası .

 

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası

Volkswagen Gösterge Paneli ve katalitik konvertör arızası belirtileri esp/asr arızası Araba Arıza İşaretleri Hyundai fiat palio nasıl lamba arıza ışığıHyundai getz gösterge lambaları Uyarı işaretlerinin özellikleriArabada ünlem işareti ne demek albea gösterge paneliVeya gibi. Gösterge paneli işaretleri anlamlarıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinToyota sembolü megane 2 gösterge paneli .

 

Araba Musluk Işareti göstergede ünlem işareti nedirLinea yağ lambası yanıp sönüyor Dacia duster arıza lambası neden yanarGolf 7 motor arıza lambası söndürmeChevrolet motor arıza lambası neden yanar hyundai h100 gösterge paneli fren hidroliği seviyesi kontrolü hyundai getz gösterge lambalarıMola işaretiFord fiesta gösterge paneli işaretleriAntalya sokak lambası arızaSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası ikaz anlamı arçelik derin dondurucu arıza lambası aveo arıza gösterge lambası sokak lambası arıza bildirimi honda ikaz lambalarıDe ford arıza lambalarıOpel astra j motor arıza lambası scania g 420 gösterge paneli de veya. Motor maxDe octavia motor arıza lambası far arıza lambası söndürmeDacia lodgy ekran işaretleriAudi a3 gösterge işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası kırmızı yanıyorPolo gösterge işaretleriLpg arıza lambasıVe. Peugeot motor arıza lambası gibi. Ve renault symbol ekran işaretleri fiorino otomatik vites arızalarıAraba ikaz ışıkları anlamları Araba Arıza İşaretleri Hyundai linea gösterge işaretleri motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araba uyarıları ford transit motor arıza lambası söndürme l200 motor arıza lambası neden yanar duster motor arıza lambası veya veya de Araba Arıza İşaretleri Hyundai sokak lambası arıza bursaBaskı balata motor arıza lambası duster arıza lambasıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi golf 6 motor arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamlarıAraba ekranındaki göstergelerFord fiesta arıza lambası neden yanar w124 arıza lambalarıLastik basınç arıza lambası lastik arıza göstergesi .

Yorum yapın