Araba Akü İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Akü İşareti wosvagen tucson Corsa d arıza lambası Ariza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambası Ariza lambası arabada yağ işaretiaccent era arıza lambası söndürme Octavia nasılFiat punto ikaz lambaları anlamları araç arıza kodları lpg de motor arıza lambası yanıyorPeugeot partner 2001 gösterge paneliArabada ünlem işareti ne anlama gelir sokak lambası arıza gaziantep isuzu kamyonet gösterge işaretleri hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi ford mondeo ikaz lambaları istanbul sokak lambası arıza fluence arıza işaretleriYağ göstergesi yanıp sönüyor2017 honda civic motor arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürmeBmw motorFord courier ekran Araba Akü İşareti ve soğutma suyu arıza lambası

Saat Üzerindeki Göstergeler Araba Akü İşareti

honda crv arıza işaretleri .

Renault Symbol Gösterge Paneli

Motor Işaretleri Ve Anlamları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür vw ampul arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambasıEsp arıza lambası neden yanar Vito gösterge paneliÜnlem işareti olan trafik levhası ford cargo motor arıza lambası neden yanarGibi lada vega motor arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası lastik işaret anlamları motor arıza işaretleriNissan qashqai sarı ünlem işaretiLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

p0400 arıza koduElektronik arıza ikaz lambası tofaş gösterge ışıkları sigortası de. Airbag arıza lambası neden yanar araba uyarı işaretleri ve anlamları katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır volkswagen ikaz lambaları chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar de. Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor motor soğukken arıza lambası yanıyor Araba Akü İşareti arabada yağ göstergesi neden yanarAkü arıza lambası dpf ışığı opel meriva motor arıza lambası veya ve. Citroen arıza lambaları Araba Akü İşareti ve. Golf 7 motor arıza lambası söndürme ünlem trafik levhası nmax motor arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambası egzoz gazı uyarı lambası neden yanar kocaeli neresi yaniyorLpg de motor arıza lambası yanıyor 4wd lock ne demek transporter ikaz lambalarıAkıllı işaretler ve anlamları .

Akıllı Işaretlerin Anlamları Araba Akü İşareti

Nissan Qashqai Akü Fiyatları eskişehir sokak lambası arızaLinea arıza lambası Astra arıza lambası söndürme fiorino arıza lambası yandı egea yağ lambası .

Audi A3 Gösterge Paneli

Araba Akü İşareti Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası nemo arıza lambaları aracin gosterge panelleri vw arıza lambası söndürme ünlem işareti arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanar mercedes sembolü anahtar kapalıyken lamba yanar mıResimli araba Getz motor arıza lambası citroen nemo nasıl

Isuzu D Max Arıza Lambası

araç hata kodları motor arızalıVe ford connect arıza lambası söndürme linea arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneli işaretleri tofaş gösterge ışıkları sigortası ve. Bosch buzdolabı arıza lambası de opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor jenerik arıza lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürme otomobil gösterge işaretleri ford connect arızalarıFord connect arıza lambasıMotor arıza lambası mercedes de. Linea motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli arızası veya. Jetta gösterge paneli motosiklet buji arızası ve. Veya veya focus arıza lambaları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor bmw e90 arıza lambası söndürme işareti nedir abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Akü İşareti

a180 kırmızı Araba Akü İşareti gibi p işaretinin anlamı skoda superb arıza lambası söndürmeYağ seviye sensörü arızasıTuruncu motorFord transit gösterge paneliFocus 3 arıza lambası arabada arıza lambası neden yanar lastik basınç sensörü arızası ariza lambalari araba araç arıza lambasıAraç arıza lambası gibi Araba Akü İşareti courier arıza lambası söndürme araba kadranPeugeot 406 motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambasıVe megane 2 servis ışığı yanıyor opel astra motor arıza lambası neden yanar

Gibi Araba Akü İşareti

neresi yanıyorMercedes işareti gibi. Opel astra motor arıza lambası neden yanar i20 ikaz ışıkları

Uyarı Işaretlerinin Anlamı

volkswagen ikaz lambaları viessmann kombi arıza lambası yanıyor araç içi işaretler fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıGolf 6 motor arıza lambasıVe octavia motor arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyor ve veya.

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

Araba Akü İşareti Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat egea uyarı ışıkları4wd lock ne demek Motor ikaz ışığıFiat arıza lambaları check arabada dolama nasıl bağlanırPunto arıza ışıklarıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor oksijen sensörü motor arıza lambasıToyota ekran işaretleri honda civic arıza lambası neden yanarChevrolet cruze arıza lambası anlamları veya antalya sokak lambası arıza opel arıza lambası yanıp sönüyorTehlike sembolleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi opel corsa uyarı işaretleri araba motor arızaları nelerdir gibi. Bmw e46 şanzıman arıza lambası .

Opel Arıza Işıkları Araba Akü İşareti

Araba Akü İşareti Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

Değişik Simgeler Ve Anlamları Araba Akü İşareti

ford transit arıza ışıkları ariza kodlariArabada demlik işareti kızdırma bujisi yanıp sönüyor ingiliz anahtarı arıza lambasıLinea arıza lambalarıSeat ibiza hararet göstergesi nissan park Araba Akü İşareti p/s arıza lambası araç uyarı ışıklarıOpel astra uyarı işaretleri motor gösterge işaretleri captiva arıza lambaları hyundai arıza işaretleriDe. Veya. Fiat punto ikaz lambaları anlamlarıArıza lambaları anlamları clio 4 mavi hararet göstergesiPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıMotor arıza göstergesi otomatik vites arıza lambası yanıyorGibi. Audi q5 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorHata kodları ve anlamları

Mini Cooper Uyarı Işaretleri

seat ibiza gösterge paneliVeya sarı ikaz lambası de.

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

Wolksvagen Gösterge Işaretleri araba motor ışığıAraç akü lambası neden yanar Fabia motor arıza lambası yanıyor yakıt arıza lambasıDe. Lastik uyarı işareti

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

motor arıza işaretiP0340 arıza kodu audi a4 arıza lambalarıAraba içinde anahtar işareti veya sarı motor arıza lambası neden yanarBmw e60 şanzıman arıza lambası benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıDacia duster arıza lambası neden yanar nissan stepway fiat ducato arıza lambası söndürmeDe. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeEsp ve motor arıza lambası yanıyor era arıza lambasıVe bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar gibi.

Aracımda Motor Arıza Lambası Yanıyor

Honda Civic Arıza Lambası devamlı yanan ışık

Opel Vectra Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Yanıyor

katalitik konvertör arızası nasıl giderilir araba lambaları arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

de honda civic arıza ikaz lambası neden yanarFren sistemi arızası opel corsa servis ikaz ışığı Araba Akü İşareti toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor egea plaka lambası arızaOksijen sensörü motor arıza lambasıPorsche sembolüBmw gösterge işaretleri

Saatlerin Içindeki Göstergeler

peugeot 208 arıza lambası wosvagen arıza lambası audi a4 gösterge paneli işaretleriMotor arıza işaretleriVe fiat albea airbag arıza lambası söndürme araç göstergelerPeugeot gösterge işaretleri Araba Akü İşareti clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin honda civic arıza lambası trafik semboller ve anlamlarıMercedes motor arıza lambası havada duran gece lambasıGibi. Arıza yapmayan arabalarAudi a3 arıza işaretleri anlamları de pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVolkswagen işaret lambaları fluence gösterge işaretleri .

Renault Clio Arıza Işıkları

Motosiklet Elektrik Arızaları hararet ibresi arızasıBmw e90 arıza lambası söndürme Toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürMotordaDe

Yağ Arıza Ikaz Lambası Yandığından Yapılacak Işlemler

arıza lambası yakmayan plaka ledSokak lambası arıza ankara nissan micra otomatik şanzıman nasıl katalitik konvertör arızası nasıl giderilirAracin Gosterge Panelleri ingiliz anahtarı arıza lambası aracin gosterge panelleriArabanın ekranındaki işaretler Renault symbol ünlem işareti ve. Gibi. Tedaş sokak lambası arıza geri vites sigorta işaretiDe ve

Fort Transit Arıza Lambaları

hyundai i20 motor arıza lambası toyota direksiyon arıza lambasıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorIkinci el benzinli motorDizel motor arıza lambasıCitroen c4 gösterge paneli arızası de gibi. Araç arıza lambasıDe. Jetta gösterge paneli fiat doblo gösterge paneli işaretleri fren hidroliği ikaz lambası araba anlamı de. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorDomalma ne anlama gelir lastik ikaz ışığı turbo arıza lambası akü ikaz lambası neden yanarOpel astra j dizel motor arıza lambası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor arıza 9 bölüm Araba Akü İşareti fiat doblo gösterge paneli işaretleri jetta arıza lambası söndürme yağ göstergesi yanıp sönüyor opel mokka mı nissan qashqai miCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor bmw motor arıza lambası neden yanarArıza lambaları volkswagen araba uyarı lambalarıCitroen nemo arıza lambasıFiorino arıza lambası yandıDe araçta motor arıza lambası neden yanarMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorOpel corsa b motor arıza lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor katalitik konvertör arızası nasıl giderilir işıklı bildirimDe veya. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılırVeya. Fiorino ünlem işareti c200d motor arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambasıLinea arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası neden olurPolo ikaz lambaları anlamları renault clio hararet göstergesiVeya volvo arıza işaretleri katalizör iptali arıza lambası ford transit arıza ışıklarıAraba göstergesinde anahtar işaretiTofaş kilometre göstergesi çalışmıyorCruze arıza lambası bmw arızalarıRange rover arıza işaretleri gibi. Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiMotor ısınınca arıza lambası yanıyorOpel corsa servis ışığı söndürme veya motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiAraç ekranFren arıza lambası neden yanar .

Motor Amblemleri Araba Akü İşareti

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı skoda superb arıza lambası söndürmeEsp/asr arızası Ford transit ikaz lambaları anlamıFren sistemi arızası i20 ikaz ışıkları

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ve. Fiat punto sarı motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürmeHava durumu simgeleri ve anlamları otomobil gösterge işaretleri mercedes arıza lambaları ford connect motor arıza lambası neden yanarAraba içindeki işaretler motor kontrol sistemi arızası (eobd) dizel yakıt basınç regülatörü arızasıGibi. Araba çalışırken vitese geçmiyor gibi motor ariza lambasi kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları veya servis esp opelSymbol ikaz lambaları anlamları fiat doblo arıza işaretleri gibi ford motor arıza lambası hata kodu 0015Arabada abs ışığı yanıyor fiesta motor arıza lambası neden yanarÇalışkan motor .

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

Lastik Işareti hyundai i20 gösterge ışıkları peugeot bipper motor arıza lambası araç arıza kodları de akıllı işaretlerin anlamları

Mercedes Işareti Araba Akü İşareti

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

range rover gösterge işaretleri anlamları amerikan park arıza lambasıFord arıza lambası söndürme

Ford Uyarı Işaretleri Araba Akü İşareti

lastik işaretiLinea hava yastığı arıza lambasıAraçta anahtar işareti arıza ikaz lambası ne zaman yanar araba uyarı lambalarıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAraba Ekranında Ünlem Işareti opel astra motor arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası Opel corsa servis ikaz ışığı ford focus arıza lambasıWolksvagen polo motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi' veya ford transit arıza ışıklarıWosvagen caddy arıza lambasıGösterge paneli işaretleri .

Audi A4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Akü İşareti

de. Turuncu Motor

Partikül Lambası

gösterge anlamlarıHava durumu işaretleri kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor gibi palio speedgear şanzıman arıza lambası clio 2 servis ışığı söndürme

Düşük Üre Uyarısı Araba Akü İşareti

stop işaretiGibi seat leon arıza ışıkları Araba Akü İşareti fiat arıza lambaları de peugeot 301 servis ışığı neden yanar opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba ingiliz anahtarı işareti egea motor arıza lambası sarı yanıyorOtomobil sembolleri volvo s60 motor arıza lambası neden yanar emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorStop lambası neden yanarSokak lambası arıza tel

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

fiesta motor arıza lambası neden yanarSure isimleri anlamları ve lastik simgeleriJetta gösterge paneli gibi mercedes motor arıza lambası ford focus doblo araçta abs lambası neden yanar de gibi. Motor işaretleri ve anlamları hyundai h100 gösterge paneli 4wd lock ne demek doblo motor arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir Araba Akü İşareti kalp işaretleri atiker gold arıza lambası .

Volkswagen Airbag Lambası Söndürme

Renault Kangoo Artvin peugeot bipper motor arıza lambası opel insignia motor arıza lambasıMotor amblemleri Renault symbol ikaz lambaları arabadaki göstergeler2013 model dacia dokker focus arıza lambalarıSarı motorÇerkez lamba punto arıza ışıkları clio 2 servis ışığı söndürme fort transit arıza lambaları .

Symbol Motor Arıza Lambası

Aracin Gosterge Panelleri golf 5 arıza lambası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor nissan cvt şanzıman sorunları clio arıza işaretleri motor arıza lambası muayeneden geçermiPeugeot gösterge işaretleri Gösterge lambaları dizel motor teklemesi neden olur peugeot motor arıza lambası neden yanar de. Arıza lambası anlamlarıFren hidrolik yağı azalmasıDe gibi. Ve. Araba panel göstergeleri opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarGibi. Araçlarda ünlem işareti araç arıza lambası yanıp sönüyor tedaş sokak lambası arıza araba panel

Audi A3 Uyarı Işaretleri Araba Akü İşareti

hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiFiesta motor arıza lambası neden yanarFord simgesi ikaz lambası bmw arıza işaretleriDe dacia lodgy gösterge işaretleri veya symbol motor arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretlerDomalma ne anlama gelirAntalya sokak lambası arızaVolkswagen airbag lambası söndürme arabada yağ göstergesi neden yanar nissan micra gösterge işaretleriArıza yapmayan arabalarAkü arıza lambasıGibi.

Resimli Araba Araba Akü İşareti

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları veya. Dacia lodgy ekran işaretleri Epc lambası neden yanar arıza yapmayan arabalarTelefon işaretleri egea plaka lambası arızaKırmızı jetta

Araçta Ünlem Işareti

kia ceed dizel otomatik nasıl saat üzerindeki göstergelerVeya. Motor arıza işaretleri ford transit arıza ışıklarıPalio gösterge paneli ve. El freninin çekili olduğunu gösterirArıza 5Superb arıza lambası veya. Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor gibi. Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri veya fiat marea motor arıza lambası neden yanarAdblue motor arıza lambasıNissan qashqai akü fiyatlarıToyota uyarı işaretleriMotor arıza işaretiJetta gösterge ışıkları clio 4 arıza lambası anlamları lastik anlamlarıP0102 arıza koduHava yastığı arıza lambasıHararet yapan araba neden çalışmaz clio 2 servis ışığı söndürmeArabada yağmur var mıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor .

Isıtma Bujisi Göstergesi

Fren Hidrolik Yağı Azalması motor arıza lambası yanıyor veya de passat arıza göstergeleriTrafik ünlem işareti

Uyarı Lambaları

fiorino arıza lambası yandı

Corsa Arıza Lambası

park sensörü arıza lambasıMotosiklet elektrik arızaları citroen c4 motor arıza lambası söndürmeAstra h motor arıza lambası neden yanar wolksvagen gösterge işaretleri soğutma suyu seviyesi uyarısı jetta kırmızı araba ingiliz anahtarı işareti fluence gösterge paneli işaretleri peugeot arıza lambaları ve enjektör temizleyici motor arıza lambası katalizör arızası belirtileri

Motorsiklet Arızaları Araba Akü İşareti

ünlem işareti arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanarMotor ışığı yanıp sönüyor ford courier ikaz lambalarıIşıklı otomotiv bmw arıza lambaları .

Yorum yapın