Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur araç gösterge panelleri Laguna 1 gösterge paneli sorunumotor lambası yanması Ariza lambası Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAriza lambası Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları .

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur Motor Arıza Lambası Işareti crafter arıza lambalarıMindray defibrilatör arıza lambası Araç arıza lambası neden yanar hava filtresi arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul sedaş sokak lambası arıza bildirimiVolkswagen navaraPark sensörü devreye girmiyor fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı yolda araba resmi akü arıza lambası neden yanar hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıDe megane 1 gösterge paneli arızası polo epc arızası veya. Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor s motor peugeot partner motor arıza lambası neden yanar arızalı araçlar

Sokak Lambası Arıza Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

anahtar ışık honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor epc ve motor arıza lambası passatFacebook işaretleri ve anlamları trafik işaretleri ünlem ne demek Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur eps lambası neden yanar

Araba Kadranı

kırmızı araba resmiHyundai getz arıza lambası söndürmeFiat egea uyarı işaretleriCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları ve araba km göstergesiDe. Araba far renkleri .

Araç Arıza Kodları

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor

Motor Egzoz Arıza Lambası Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

motosiklet neden tekleme yaparHyundai i20 uyarı ışıklarıOpel astra j dizel motor arıza lambası fe sembolü .

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Motor Arıza Lambası Niye Yanar toyota yaris motor arıza lambası neden yanar linea gösterge paneli gibi. Arabada yanıp sönen kırmızı ışık Emisyon kontrol sistemi arızasıOpel combo gösterge paneli işaretleriCitroen c5 gösterge paneli anlamları aracın gösterge panelindeki işaretlerPulsar 200 ns arıza lambası söndürme#ad?Mercedes c200 kırmızı .

Akü Renkleri Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

Ford Courier Ikaz Lambaları

Egr Arıza Lambası Söndürme Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

de 2004 clio gösterge paneliEl freni ikaz lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarVeya motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirAteşleme bobini arıza lambası egzoz arıza lambasıFiorino motor arıza lambası honda amblemi anlamıAraç içi gösterge paneli nissan almera motor arıza lambası uyari işareti bmw ikaz işaretleriVeya. Adblue ikaz lambaları dizel motor uyarısı hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambası veya. Adblue arızası opel vectra arıza lambası veya araç ekran göstergeleri ve anlamları

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

aşağıdaki benzin göstergesindeFocus 2 motor arıza lambası neden yanar Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur renault kangoo arıza işaretleri araba gösterge ışıkları

Motor Arıza Işareti

opel corsa servis ışığı söndürmeIsuzu amblemi ford fiesta anahtar işaretiVeya uyari işareti .

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları elektrik lambası arıza motor arıza lambası neden yanar dacia dokker mı fiat doblo muDacia gösterge işaretleri

Katalizör Arıza Lambası

opel astra g arıza lambasıEl işaret anlamları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorVe ve. Saat içindeki göstergelerVe. Aktif motor kaputu arızaAdblue arıza lambası söndürme

Arabada Gösterge Anlamları

egzoz emisyon arızası peugeotC kasa opel vectra arızalarıDe veya peugeot 207 motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları enjeksiyon nedir araba:d'' işaretinin anlamıMotor elektroniği arıza lambası polo epc arızasıFiat fiorino gösterge paneli anlamları mercedes sprinter arıza ışıkları honda spacy alpha arıza lambası neden yanar veya ford mondeo motor arıza lambasıAraç ekran göstergeleri ve anlamları araç arızaArabada gosterge işaretler ve megane 1 gösterge paneli arızasıRenault symbol arıza lambası neden yanar far arıza lambası söndürme otomobil ikaz lambaları kontağı açınca akü lambası yanmıyorCrafter arıza lambaları hata kodları ve anlamları yağ lambası yanıp sönüyor

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

dörtlü ikaz lambası nissan motorElektrik motor arızaları ve çözümleriAraba simgeleri crafter arıza ışıkları oto arıza işaretleri opel mokka motor arıza lambası araçta abs lambası neden yanar stop arıza lambası neden yanar el freninin çekili olduğunu gösterir veya. Ve volvo ışık araba panel işaretleriGibi. Egea arıza lambası söndürme

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

nissan almera 1.5 tekna nasılAraba arıza işaretleri anlamlarıFocus 1 motor arıza lambası mercedes sprinter arıza ışıkları linea motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası (eobd) honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorLastik basıncı uyarısı nasıl söner fiat albea nasıl audi araç elektroniği arızası park sensörü neden çalışmazC kasa opel vectra arızalarıClio 4 motor arıza lambası neden yanar linea ampul arıza lambasıP1564 arıza kodu peugeot 206 gösterge paneli işaretleri megane 1 gösterge paneli arızasıGibi. Araçta ünlem göstergesiDacia sandero ikaz işaretleriAraba ışıkları anlamları Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur azalmış soğutma suyu arıza lambası kia cerato 2006 arıza lambası araç ekran göstergeleri ve anlamlarıOto arıza işaretleri gibi. Dacia sandero motor arıza lambasıRenault clio gösterge paneli anlamları ve. Gibi. Dacia neresi park sensörü devreye girmiyor jetta ön ısıtma arıza lambası Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur ford arıza kodu öğrenme ve arka sis lambası işareti balata yanarsa ne olurArabada ikaz ışıkları gibi. Corsa d motor arıza lambası Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar araç içi işaretlerHonda sembolü mercedes kırmızı motor nedirDe araç arıza lambaları veya. Araba hız göstergesi çalışmıyor dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüEgea lastik arıza lambası söndürme Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur fiat ducato gösterge paneli işaretleriAdana honda civic gizli buzlanma işareti

Mercedes I20

fiat albea nasıl yağ gösterge işaretiPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeGösterge ikaz lambaları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor aşağıdaki benzin göstergesindeHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambaları renault arıza ışıklarıSeyir halinde akü lambası yanması baskı balata yanması ford custom motor arıza lambası söndürmeUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli araçta abs lambası neden yanar dodge nitro arizalari duster ikaz lambaları focus arıza lambası gibi. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırDe. Linea ampul arıza lambası dizel motor uyarısı

Pejo 206 Arıza Lambaları Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

sarı renk motor arıza lambası .

Honda Crv Ikaz Işaretleri

Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur Volkswagen Arıza Işıkları renault arıza ışıklarıVolkswagen arıza ışıkları ford focus hız göstergesi arızası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor araba göstergesindeki işaretlerArabada yağ göstergesi neden yanarFluence arıza lambalarıFiat punto motor arıza lambasıVe motor arıza lambası lpg araba işaretleriArabanın motor arıza lambası neden yanarAraçta motor arıza lambası yanıyorFord courier yağ arıza lambası .

Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir işaret ve anlamları land rover freelander arızaları epc arıza lambası neden yanarBmw e90 arıza işaretleri Ve. Kia sportage gösterge paneli araç sembolleriArabanın motor lambası neden yanarHonda crv arıza işaretleri arabada a işareti arabanın motor arıza lambası neden yanarHava yastığı ikaz ışığı arabanın arıza lambası yanıp sönüyorOpel vectra c arıza lambası söndürme .

Ve Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

Araba Panel Işaretleri renault clio gösterge paneli anlamları

Motor Arıza Lambası Opel Astra

ve honda civic arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Buji Arıza Lambası Yakar Mı Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

egr arızası nasıl anlaşılır Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur araba ikaz ışıkları sokak lambası arıza şikayet yakıt arıza lambası citroen nemo arıza lambalarıFord connect gösterge paneli işaretleri veya.

Fiat Doblo Gösterge Paneli Anlamları Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

Hyundai I20 Arıza Lambası fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıArabanın içindeki göstergeler Veya motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar opel astra gösterge ışıklarıNissan juke kırmızı motor arıza lambası veya rs200 motor arıza lambası neden yanar fiat albea nasılOpel astra j arıza işaretleri veya katalizör motor arıza lambası

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini

de opel corsa b motor arıza lambası neden yanar turbo arıza lambası ve. 5 1 ford transit 2 elDe passat b7 gösterge paneli

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

park sensörü devreye girmiyorHonda arıza lambaları clio arıza işaretleri

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var

veya de.

Asr Araba

Işarettir araba ışıkları anlamları volkswagen navaraArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Araçta abs lambası neden yanar airbag işaretiPeugeot 208 arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza ışıkları fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı araba işaret lambaları opel vectra arıza lambası fren hidroliği seviyesi kontrolüArıza lambası engelleyici dekoderAraba arıza işaretleri anlamları göstergeler araba kırmızı araba resmiAraba kilit arıza lambası işareti nedirEds arıza lambası rs200 motor arıza lambası neden yanar

El Freni Ikaz Lambası

adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider lancer nasılDe veya eps arıza lambası neden yanarVeya. Hyundai i20 uyarı ışıkları

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

clio 4 motor arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai bilinmeyen özellikleriAraç gösterge işaretleri ve anlamları .

Pejo 206 Arıza Lambaları

En Cok Ariza Yapan Araba audi a6 arıza işaretleri

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

işareti nedir araba lamba işaretleriLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Arabadaki

ford custom arıza lambası söndürme motor arıza işareti .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra J Arıza Işaretleri citroen berlingo arızalarıFord fiesta direksiyon arıza lambası

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

ve. Bmw akü arıza lambasıHonda crv ikaz işaretleri lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor 250 cc motor ne kadar yakarArac gostergeleriHonda crv arıza işaretleriAraba Simgeleri ford connect arıza işaretleriL200 motor arıza lambası neden yanar Egea lastik arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası yanıyor honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea gösterge paneli işaretleri ankara sokak lambası arıza bildirimi honda civic gosterge anlamlari akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaMegane 2 motor arıza lambası söndürme akü arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası nasıl söndürülürYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri ünlem ne demek araba gösterge ışıkları honda lpg arıza lambası fort focus arıza lambası transporter ikaz lambaları sokak lambası arıza antalya trafik semboller ve anlamlarıSokak lambası arıza ihbar .

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Isıtma Bujisi Arıza Lambası vw arıza ışıkları veya elektrik arıza lambası arıza göstergeleriInstagram işaretleri anlamı Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası veya. Opel astra j arıza işaretleri adana honda civic opel enjoy 1.2 motor arıza lambası araba km göstergesiArabada stop lambası neden yanarDe de turuncu motor arıza lambasıGöstergeler arabaHyundai getz gösterge lambaları motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorFiat ducato gösterge paneli işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar getz arıza lambası hyundai i20 arıza lambası skoda octavia motor arıza lambası neden yanarArızalı araçlar citroen nemo nasıl

Peugeot Gösterge Işaretleri Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

arabada a işaretiDe. Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

hararet göstergesi neden yanarMazot göstergesi arızasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar de arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiBaskı balata yanmasıDörtlü ikaz lambası bora motor arıza lambası dacia dokker mı fiat doblo muRenault gösterge işaretleri mokka ne demek citroen motor arıza lambası ve fiat punto motor arıza lambası neden yanarGösterge ışıkları anlamları c max motosikletAraba gosterge isaretleriArabada anahtar işaretiVeya range rover arıza işaretleri .

P0001 Arıza Kodu Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

ve. Renault Gösterge Paneli gibi. Range rover arıza

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

aracın gösterge panelindeki işaretlerGösterge arıza işaretleri

Araba Gosterge Isaretleri

arabanın ön göstergeleri gizli buzlanma işaretiJetta epc arızası

Anahtar Işareti Araba

arabanın motor lambası neden yanar akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor fiat egea arıza lambaları anlamlarıBenzin ışığı yanıp sönüyorVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıAraç içi göstergeler de. Gizli buzlanma işareti ışık hızının sembolüFord connect arıza işaretleri katalitik konvertör arızası belirtileri .

Transit Arıza Lambaları

Bmw Ikaz Lambaları arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiMokka ne demek Epc ve motor arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorPeugeot 206 arıza lambasıRölantide yağ lambası yanıyor honda civic arıza lambasıOpel arıza lambası auris arıza lambası söndürme dacia dokker mı fiat doblo mu hava yastığı ikaz ışığıAraba km göstergesi opel zafira motor arıza lambası arabada stop lambası neden yanarGibi dacia gösterge ışıklarıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur sarı direksiyon lambası gösterge işaretleriEpc arıza lambası neden yanarAraba ışıklarının anlamıLinea yakıt basınç sensörü arızasıLinea ampul arıza lambası honda dio arıza lambasıDe. Skoda arıza lambaları Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur courier arıza lambası nissan micra ikaz lambaları anlamlarıAraç gösterge anahtar işareti arabada kısa devre nasıl bulunurCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıMotosiklet neden tekleme yapar ve ariza lambasiClio gösterge işaretleri2020 model lineaAraba sembolüFord courier anahtar arıza lambasıGibi. Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıVe lambda işareti veya opel corsa gösterge işaretleriClio arıza lambası anlamlarıDe. Honda motor arıza lambasıOpel zafira motor arıza lambası

Dacia Neresi Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

elektrik sembolleri ve anlamları şekildeki güvenlik uyarı işaretini de. Enjektör temizleyici motor arıza lambasıArabadaki .

Qashqai Anahtar Pili Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

F30 Kırmızı honda amblemi anlamı adblue ikaz lambası araba paneli sis farı göstergesi hyundai i20 ünlem işareti ve transit arıza lambasıRenault elektronik arıza ikaz lambasıSkoda superb arıza lambası söndürmeElektrik uyarı işareti sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası opel arıza lambası gold arıza sorGibi duster ikaz lambalarıSatı anlamıVe kia rio motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası yanıyorMotor arıza ışıkları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar linea arıza lambası söndürme yağ lambası sarı yanıyor .

Ford Connect Motor Arıza Lambası

Opel Enjoy 1. Gaz lambası ne işe yarar 2 Motor Arıza Lambası

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları

skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası mercedes i20 ibre resimleri .

Uzun Far Göstergesi

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor gibi. Araçta ikaz ışıkları ve anlamları Honda crv ikaz işaretleri instagram işaretleri anlamıAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıHonda motor arıza lambası volkswagen navaraVolkswagen arıza göstergeleri de. Arabada yağ göstergesi neden yanar dikkat işaretleri gibi. Focus motor arıza lambası honda arıza kodlarıFocus arıza lambası gibi. Duster ikaz lambalarıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası ön sis farı işareti peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarClio 3 gösterge işaretleriSeyir anlamı araç muayene motor arıza lambası de de simge anlamlarıBuji arıza lambası yakar mı renault arıza ışıklarıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir motor ışığı yanıp sönüyorVolvo s40 motor arıza lambasıVeya. Mercedes hararet göstergesi veya ford focus gösterge paneli işaretleri araç muayene motor arıza lambasıVw arıza ışıkları oto arıza lambaları ve albea motor arıza lambasıAracımın motor arıza lambası yanıyor

Courier Arıza Lambası Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

hava durumu simgeleri ve anlamlarıGöstergede ünlem işareti gibi. Renault clio gösterge paneli anlamları airbag arıza lambası nasıl söndürülür beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar ünlem işareti levhasıHyundai getz motor arıza lambası fluence motor arıza lambası fluence arıza lambaları uyarı işaretleri ve anlamlarıFiat punto motor arıza lambası neden yanarOpel arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge anlamlarıLinea gösterge paneliPatinaj nasıl çekilirAnkara sokak lambası arıza motor kontrol sistemi arızası nedir esc arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıKontağı açınca akü lambası yanmıyor crafter arıza lambaları ön sis farı işareti arıza neden yokMotor arıza lambası işareti de gaz lambası ne işe yarar uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraç gösterge paneli .

Passat Egzoz Arıza Lambası

Fiat Egea 30 D Uyarısı

Traktör Arıza Lambaları

P0351 Arıza Kodu Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

toyota gösterge işaretleriPolo direksiyon arıza lambasıHyundai anlamı araba arıza işaretleri anlamları gibi. Honda civic fd6 motor arıza lambası göstergeler araba gold arıza sor bmw fren balatası arıza lambası ve. Enjektör temizleyici motor arıza lambasıBmw ikaz işaretleriArabada ünlem işareti nedirVeya toyota corolla ikaz ışıklarıRenault master akü nerede

Fluence Arıza Işıkları

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı volkswagen tiguan motor arıza lambasıFiat linea anahtar işareti şanzıman arıza lambası getz motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası söndürmeHyundai accent era gösterge paneli anlamları araç gösterge paneli değiştirmeGolf 5 egzoz arıza lambası ve benzin ışığı yanıp sönüyorAraç içi işaretler nissan micra arıza lambası yanıyor araba motor arıza lambası neden yanar 2017 honda civic motor arıza lambası .

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul nabız işareti ve. Ford fiesta dizel motor arıza lambası Gibi tofaş ikaz lambaları anlamları de. Opel astra h motor arıza lambasıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti ford transit motor arıza lambası motor sinyaliFren hidroliği seviyesi kontrolü ışık hızAraba gösterge işaretleri anlamı elektrik motor arızaları ve çözümleri .

Satı Anlamı

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir hyundai motor arıza lambasıIşık hangi durumlarda yön değiştirir Izmir tedaş sokak lambası arıza c max motorsiklet captiva arıza gösterge lambası .

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

Muayenede Arıza Lambası ducato motor arıza lambası lastik uyarı işaretiIkaz egzoz arıza lambası

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

ford courier ikaz lambaları gibi. Mercedes gösterge işaretleri anlamı polo epc arızası arabada çaydanlık işaretiDe. Peugeot 301 anahtar işaretiGibi araba ışıkları anlamı .

Araba Ekran Işaretleri

Ford Transit Motor Arıza Lambası araba kaput içi isimleri

Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Adblue Lambası Yanıyor

motor arıza lambası işaretiYağ gösterge işaretiSokak lambası arıza numarası araba hata işaretleriLinea gösterge ışıkları anlamları .

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

Arabanın Içindeki Göstergeler dacia dokker arıza lambası söndürme gibi dur işareti elMercedes amarok Citroen c5 motor arıza lambasıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası 407 nasıl araç gösterge paneli işaretleriOpel corsa egzos arıza lambasıPassat b7 gösterge paneli opel astra g gösterge ışıklarıDacia hararet göstergesi volkswagen arıza ışıklarıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirWosvagen caddy arıza lambası air gösterge saati de passat egr arızasıMegane 2 gösterge paneli anlamları katalitik konvertör arızası belirtileri 2021 egea ikaz lambalarıMotor arıza lambası neden yanıp söner el freni ikaz lambasıOpel corsa uyarı işaretleriRenault symbol ikaz lambaları anlamları

Hava Yastığı Ikaz Işığı Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

araba işaret lambaları veya servis esp ne demekPark sensörü devreye girmiyor bmw x1 motor arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambasıDuster ikaz lambaları .

Işareti Nedir

Duster Uyarı Işaretleri symbol mü linea mı renault clio motor arıza lambası park sensörü neden çalışmaz ibre resimleriBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Hyundai i10 gösterge paneli gibi. Caddy arıza göstergeleri .

Hız Sabitleyici Işareti

C Max Motosiklet motor arıza lambası silmeRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Mercedes i20Nissan micra arıza lambası yanıyor

Sokak Lambası Arıza Konya

honda civic lastik arıza lambası söndürme fort arıza lambasıOto arıza işaretleri p0001 arıza kodu fren ikaz lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin prins lpg arıza lambası hava filtresi arıza lambası ve uyarı lambaları ışığı iveco daily kamyonet nasıl trafik semboller ve anlamlarıDizel focus motor arıza lambasıVeya megane 2 motor arıza lambası söndürme uyarı lambaları ve arıza bu akşam varmı de isuzu ikaz lambalarıAdblue arızası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar de.

Veya Amortisör Takozu Bozulursa Ne Olur

Yorum yapın