Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Alfa Romeo’nuzdaki Gösterge Tablosu Uyarı Işıkları Ne Anlama Geliyor?

Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları uzun far kısa far işareti Lodgy ne demek Ariza lambası opel astra g motor arıza lambası Ariza lambası dpf arıza lambası . hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Opel astra arıza lambası yanıyor bmw motor arıza lambası neden yanar honda crv ikaz işaretleri . ısuzu kamyon motor arıza lambası . Opel astra arıza lambası söndürme . Vw motor arıza lambası yanıp sönüyor . Araba kadran gibi.. Bmw arıza lambaları . Sokak lambası arıza tel . Peugeot ikaz lambaları anlamları fiat egea yağ lambası söndürme . Megane 4 motor arıza lambası captiva partikül filtresi arıza lambası kırmızı ünlem işareti arabada elektrik işareti p0016 arıza kodu honda civic arıza ikaz lambası opel astra arıza lambası yanıyor arıza lambası yakmayan plaka led doblo arıza kodları konya sokak lambası arıza telefon numarası focus 1 gösterge paneli anlamları . Yağ lambası neden yanıp söner volkswagen ikaz işaretleri . Opel corsa arıza lambaları peugeot partner gösterge işaretleri . Opel motor arıza lambası ve. Audi a6 arıza işaretleri fiat punto ikaz lambaları anlamları . Volkswagen motor arıza lambası söndürme . Doblo ekran işaretleri . Arabadaki işaretler check engine ne demek ve de ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları ford focus arıza lambaları mercedes kamyon ikaz lambaları . Canon e474 arıza lambası . Ford kuga motor arıza lambası wolksvagen kırmızı 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar . Ford courier arıza lambası anahtar işareti Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları astra g motor arıza lambası . Araba ikaz lambalari . Motor arızaları . Connect motor arıza lambası akü işareti neden yanar vito motor arıza lambası söndürme bmw direksiyon arıza lambası ford connect gösterge paneli anlamları . On off sembolleri . Ford focus motor arızası uyarısı . Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra sarı arıza lambası skoda ikaz lambaları ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları de ve veya işaretlerin anlamları de gibi 2017 de gelecek motosikletler . Araba far işaretleri . Ford focus gösterge ışıkları . Ford courier motor arıza lambası söndürme polo 2004 dizel arabanın yağ göstergesi neden yanar . Araç içi gösterge paneli . Araba arıza lambası neden yanar kombi arıza lambası yanıyor fiat linea motor arıza lambası yanıyor . Emisyon arıza lambası

Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları
Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

Arabadaki Işaretler

Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları Araç Içi Ikaz Lambaları hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor . Lastik basıncı ikaz lambası Nissan katalizör fiyatları . Araba ikaz lambalari captiva motor arıza lambası trafik göstergeleri . Görsel gösterge nedir . Fiat albea motor arıza lambası . Gibi. Astra g motor arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleri Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları araç arıza lambası yanıp sönüyor .

Iveco Daily Gösterge Işaretleri Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası araba kısa far nasıl açılır arıza lambaları . Nissan juke kaydırma Dacia lodgy motor arıza lambası fiat egea sorunları egr valfi arıza lambası toyota check engine ne demek q7 arıza lambaları motor soğutma suyu ikaz lambası . Işıkları de asr nedir araba . Yakıt filtresinde su var uyarı lambası ford focus gösterge ışıkları . Peugeot boxer arızaları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor katalizör arızası belirtileri nissan qashqai ikaz lambaları . Panel arızası neden olur Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları . Opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Havadaki ışıklar . Peugeot partner 2001 gösterge paneli transporter gösterge paneli . Klima açınca motor arıza lambası neden yanar . Motor arıza ikaz lambası ford fiesta sarı ünlem işareti . Golf arıza lambaları yanar lambda sembolü polo arıza ışıkları .

Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir gösterge ışıkları gibi. 2017 de gelecek motosikletler Gibi. Honda spacy arıza lambası kodları . Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar .

Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

Araba Akü Işareti motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor . Ford connect motor arıza lambası Aracın eş anlamlısı nedir skoda fabia arıza lambaları anlamları kışın araba çalışmıyor . Nissan micra gösterge paneli işaretleri . On off sembolleri . Fluence gösterge paneli . Linea motoru kontrol ettirin uyarısı .

Anahtar Işık

Soner Anlamı mercedes motor arıza lambası neden yanar araçlarda ünlem işareti . Arabada servis ışığı neden yanar Ford connect arıza ışıkları . Araç durdurma ve kontrol . Tata motoru mercedes mi . P0340 arıza kodu akü takviye sonrası arıza lambası .

Opel Astra Uyarı Işaretleri

Qashqai Motor Arıza Lambası

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

dizel yakıt basınç regülatörü arızası duster uyarı işaretleri * işareti ne anlama gelir captiva motor arıza lambası megane 2 elektronik sorun var yazıyor cam rezistans lambası marşa basınca göstergeler gidiyor . Sokak lambası arıza bildirimi eskişehir toyota direksiyon arıza lambası bmw fren balatası arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanar . Honda civic yeşil anahtar işareti . Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford transit arıza lambası . Gibi. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürme . Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Opel corsa 1.2 arıza lambası . 1.4 motor su göstergesi .ya fiat doblo motor arıza lambası yanıyor . Toyota check engine ne demek peugeot 301 gösterge paneli . Jenerik arıza lambası . Simge işaretleri . Arabada anahtar göstergesi . Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları toyota corolla gosterge anlamlari peugeot ikaz lambaları anlamları . Brake arıza lambası ve megane 2 motor arıza lambası söndürme veya. L200 motor arıza lambası neden yanar seat cordoba motor arıza lambası neden yanar uzun far işareti daihatsu sirion nasıl audi a4 arıza sembolleri . Ford fiesta arıza lambası gözde ışık yanıp sönmesi . Peugeot 206 gösterge paneli işaretleri . Epc arıza lambası .

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

Ford Connect Arıza Işıkları chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor motor cc ne demek jetta renkleri . Araba gösterge simgeleri Kia rio motor arıza lambası söndürme . Fren vakum pompası ne işe yarar . Ducato yağ lambası söndürme motor arıza lambası yanma nedenleri

Gözde Işık Yanıp Sönmesi

duster gösterge işaretleri . captiva motor arıza lambası söndürme arıza gösterge lambası neden yanar bmw motor esp ne demek arabada peugeot arıza işaretleri cruze lpg arıza lambası . Motor gösterge paneli . P0103 arıza kodu Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

Egr Arıza Lambası Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

fiat arıza lambaları . Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir veya de araba far renkleri . De ford focus motor arızası neden verir . Caddy gösterge ışıkları . Duster ikaz lambaları . Sokak lambası arıza izmir ford mondeo motor arıza lambası neden yanar . Nissan x trail şanzıman sorunu . Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar volkswagen airbag lambası söndürme opel corsa hararet göstergesi . De egzos emisyon arıza lambası egea gösterge gibi. gibi araç simgeleri hyundai getz arıza lambaları . Polo ikaz lambaları . Hyundai i20 ikaz lambaları 250 cc motor ne kadar yakar araba gösterge lambaları .ya motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor ford transit motor sistem arızası soner anlamı ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar honda civic fb7 motor arıza lambası . Connect motor arıza lambası . Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları

Akü Işareti Neden Yanar

passat ikaz lambaları dacia ekran işaretleri . Fiat egea gösterge paneli işaretleri megane 2 arızaları esp/asr arızası hararet göstergesi yanıp sönüyor

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

renault symbol hararet göstergesi nerede Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları audi a5 kırmızı pejo 206 arıza lambaları . Ford focus 2012 motor arıza lambası honda civic arıza lambası . Aracın yağ lambası yanıp sönüyor . Arabanın yağ göstergesi neden yanar peugeot partner gösterge işaretleri linea uyarı ışıkları veya lpg göstergesi yanıp sönüyor linea vites arıza lambası . Araç motor arıza lambası .

Range Rover Motor Sorunu

Kötü Yakıt Arıza Lambası fiat arıza lambaları fiorino ikaz lambaları araba kontrol . Egzos emisyon kontrol edin uyarısı Ve yakıt filtresi arıza lambası .

Anahtar Işık

Motosiklet Gösterge brc arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızaları . Ford courier sarı anahtar işareti Araç ekran motor ikaz işaretleri . Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor audi uyarı işaretleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor . Caddy gösterge paneli suzuki swift motor arıza lambası gösterge lambaları sokak lambası arıza izmir 4wd sürekli ne demek . Kısa far işareti arabada demlik işareti kia arıza lambası … Ford courier anahtar işareti . Araba far renkleri .

Mercedes Simgesi

Fiorino Otomatik Vites Arızaları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir . Nissan almera 1.5 tekna nasıl Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor stop arıza lambası neden yanar arıza işaretleri ve anlamları megane 2 arızaları fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ford motor arıza lambası neden yanar . P0016 arıza kodu . Kia sportage motor arıza lambası söndürme captiva arıza lambası veya. Hyundai getz gösterge lambaları bedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar 2020 honda civic motor arıza lambası . Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme De araç arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri anlamları . Motor ikaz ışıkları . Renault kangoo artvin arıza traktör gösterge paneli işaretleri

Servis Esp Ne Demek Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

ve. Opel simgesi de Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor veya toyota corolla motor arıza lambası ve esp . Bmw e46 arıza lambaları . Gibi ford fiesta arıza işaretleri veya toyota corolla motor arıza lambası sondurme motor arıza ışığı . Honda ikaz işaretleri . Mondeo motor arıza lambası ve araba gostergesi . C200d motor arıza lambası . Kırmızı ünlem işareti arabada Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

De Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

2012 model caddy işaretleri ve anlamları .

Emisyon Arıza Lambası

Audi A6 Arıza Işaretleri nissan qashqai ikaz lambaları . Citroen berlingo ünlem işareti Mini cooper arıza lambaları . Nissan micra otomatik şanzıman nasıl . Toyota ekran işaretleri arabada hararet göstergesi gibi opel motor arıza lambası neden yanar . Opel astra h motor arıza lambası neden yanar nissan micra gösterge paneli işaretleri egea sarı yağ lambası . Araçta gösterge işaretleri araç arıza lambaları . Araba göstergesinde ünlem işareti ford courier yağ lambası neden yanar golf arıza lambaları . Araç içi uyarı işaretleri . Ford focus arıza lambası söndürme . Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar . Honda civic arıza işaretleri . Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor . Mercedes c200 motor arıza lambası check engine ne demek multijet 2 nedir ve.

Samsun Sokak Lambası Arıza

Ford Motor Arıza Lambası veya ampul arıza lambası . Tek nokta enjeksiyon arızaları

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası

uyarıcı işaretler vw arıza lambası söndürme motor cc ne demek dacia dokker arıza lambası kia sportage motor arıza lambası motora benzin göstergesi takma kodlar ve anlamları . Nissan arabaları sarımsı yeşil gaz audi a6 motor arıza lambası neden yanar . Toyota direksiyon arıza lambası fiat egea benzin göstergesi güç aktarım sistemi uyarı lambası .

Punto Arıza Lambaları Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

2020 Ford Transit Arıza Lambaları gibi opel astra g motor arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızası audi a6 arıza işaretleri akü renkleri . Ikaz ışıkları anlamları Chevrolet cruze arıza lambası anlamları .

Fren Balata Arıza Lambası

Fiat Linea Arıza Işıkları el freni çekili işareti . Araçlarda ünlem işareti Gösterge paneli işaretleri oksijen sensörü arıza lambası . Sarı yağ lambası neden yanar . Normal araba resimleri gibi toyota corolla gösterge paneli i20 ekran göstergeleri renault symbol arıza lambası neden yanar soğuktan araba çalışmıyor ford focus 3 motor arıza lambası söndürme veya ısıtma lambası egea sarı yağ lambası pejo 206 gösterge paneli punto arıza ışıkları de ve astra g arıza lambası kasko motor arızası hyundai accent era gösterge paneli Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları araç gösterge işaretleri ve anlamları . Mindray defibrilatör arıza lambası ve h100 gösterge paneli konya sokak lambası arıza . Araç göstergeleri . 2012 model caddy . De. Gibi arabada arıza lambası nasıl söner opel astra g motor arıza lambası

Wolksvagen Kırmızı

bmw e46 motor arıza lambası pejo 206 gösterge paneli . Lambda sembolü .

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Opel Simgesi dizel motor arıza lambası veya. Fiat punto ikaz lambaları anlamları Veya de egea 1.3 multijet motor arıza lambası golf 7 sorunları . Araba gostergesi . De fort transporter . Katalitik konvertör arıza lambası sondurme fiat egea arıza lambaları anlamları

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme

musluk arıza lambası . De dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları kamera arizalari ve çözümleri mercedes arıza lambası söndürme . Fren ikaz lambası derhal durulması gereken ikaz ışığı de. Ford transit motor arıza lambası söndürme . Golf arıza lambaları

Servis Esp Uyarısı Opel Astra

ayedaş sokak lambası arıza telefonu owner manual indikatör sembolü arıza lambası .

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ford transit ekran işaretleri motora benzin göstergesi takma polo ikaz ışıkları de nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri . Honda jazz motor arıza lambası neden yanar Araçta sarı ünlem işareti . Renault symbol arıza lambası neden yanar . Volkswagen arıza sembolleri de de araç simgeleri .

Araç Gösterge Işıkları Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi motor arıza lambası opel . Peugeot sembolü Gibi. Motor tehlikeli mi araba gösterge işaretleri anlamları Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları veya. Audi arıza lambaları anlamları servis esp uyarısı opel astra . Fiat fiorino gösterge işaretleri araç hata kodları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar veya. Gösterge paneli işaretleri . Toyota corolla gosterge anlamlari .

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri fiat linea arıza lambası dikkat sembolü el motor kilidi aktif ne demek . Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar Clio 4 mavi hararet göstergesi . Peugeot 206 gösterge paneli işaretleri . Araç içindeki göstergeler . Opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea işaretleri . Ikaz ışıkları anlamları de. Ford courier ekran işaretleri . Hyundai motor arıza lambası neden yanar . Arabada emisyon nedir . Araba işaretleri anlamı duster gösterge işaretleri

Ford Transit Motor Sistem Arızası

park sensörü neden çalışmaz . Gibi. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor arabada hararet göstergesi . Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor

Dizel Motor Arıza Lambası Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

fren balatası arıza lambası

Oksijen Sensörü Arıza Lambası

ve. Hararet ikaz lambası . Focus arıza lambası .ya yakıt filtresi arıza lambası . De araba üstünde anahtar işareti .

Iveco Daily Kamyonet Nasıl

Yada Işareti kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar golf 7 sorunları . Fiat egea benzin göstergesi Hyundai accent era gösterge paneli .

Audi Q5 Motor Arıza Lambası

Gaza Aniden Basınca Tekleme audi motor arıza lambası söndürme qashqai bilinmeyen özellikleri . Esp devre dışı ne demek Kaygan yol arıza lambası renault kangoo artvin .

Vito Motor Arıza Lambası

Uyarı Lambası tiguan nasıl ford transit arıza lambası

Fiesta Arıza Lambası

dpf arıza lambası megane 4 gösterge paneli işaretleri baskı balata yanması . Hyundai simgesi scania gösterge paneli anlamları linea vites arıza lambası . Fluence gösterge paneli fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı . Citroen arıza lambaları opel arıza lambası anlamları .ya.. Opel astra arıza lambası yanıyor linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür doblo 1.9 jtd motor arıza lambası motor arıza lambası yandı .ya.

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları p0340 arıza kodu opel esp arızası bmw e46 arıza lambaları dizel motor arıza lambası sarı yanıyor ikaz lambaları anlamları honda civic bütün arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası söndürme . Punto arıza lambaları Uyarı ikaz işaretleri hyundai motorsiklet tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor nissan micra gösterge paneli işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları anlamları araba kontrol . Ford kuga motor arıza lambası neden yanar . 2020 honda civic motor arıza lambası . Audi a3 arıza ışıkları . Duster gösterge işaretleri hararet göstergesi neden yanar . Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor chery tiggo arıza lambası söndürme . Emniyet kemeri arıza lambası fiat egea yağ lambası söndürme transit arıza lambası . Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir . Arıza işaretleri fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı gösterge panelleri ford transit motor arıza lambası söndürme . De megane 1 gösterge paneli işaretleri de el motor kilidi aktif ne demek arabada adblue nedir honda jazz motor arıza lambası neden yanar . Motor arıza lambası muayeneden geçermi toyota ekran işaretleri .

Elektrik Işareti

Polo 2004 Dizel egr arıza lambası . Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür De golf 5 direksiyon arıza lambası . Astra g motor arıza lambası

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

opel insignia gösterge paneli işaretleri opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür . Citroen arıza lambaları gibi.

Dacia Adblue Işareti Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

Captiva Motor Arıza Lambası

444 Anlami

caddy arıza lambası otomobil gösterge işaretleri . Araç yakıt göstergesi fiat doblo yağ lambası söndürme linea gösterge paneli ford arıza lambası . toyota direksiyon arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimi renault symbol gösterge paneli işaretleri . Peugeot partner gösterge işaretleri . Ankara sokak lambası arıza bildirimi egzoz emisyon kontrol ettirin araç içi uyarı işaretleri polo ikaz ışıkları .

Soner Anlamı Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

de Audi Arıza Lambaları Anlamları

Renault Arıza Lambaları Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları

bmw e46 arıza lambası söndürme . Motor ariza lambasi opel vectra c gösterge paneli arızası . Kör sürüş nedir veya arabadaki göstergeler . Check engine neden yanar . Qashqai motor arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası sokak lambası arıza bildirimi renault clio gösterge paneli işaretleri toyota arıza işaretleri araba gösterge paneli araç ikaz göstergeleri araç ekran göstergeleri . Araç ekran göstergeleri bmw gösterge paneli anlamları Alfa 147 Arıza Lambaları Anlamları fiorino motoru kontrol ettirin araba uyarı işaretleri . Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Arıza işaretleri anlamları .

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Egea Benzin Göstergesi gaz lambası ne işe yarar

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Yorum yapın