Akü Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Akü Lambası Neden Yanar uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Ve. araba gösterge işaretleri anlamı Ariza lambası Atiker lpg motor arıza lambasıAriza lambası Erde ne demek linea gösterge paneliMotor gösterge işaretleri astra motor arıza lambasıFluence gösterge işaretleri

Akü Lambası Neden Yanar
Akü Lambası Neden Yanar

De Akü Lambası Neden Yanar

volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıLinea gösterge ışıkları anlamlarıHonda jazz arıza lambasıVeya ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarÜçgen arıza lambası focus 2 gösterge paneli ışıkları

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

ford focus motor arıza lambası yanıyor peugeot partner arıza lambalarıEgea motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa ford courier partikül filtresi arıza lambası

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme Akü Lambası Neden Yanar

clio ünlem işaretiBmw x3 4×4 arıza lambasıVeya

Mazot Göstergesi Arızası

vites arıza lambası wosvagen navara ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası muayeneden geçer miEngelli sembolleri ve anlamlarıGibi ve gibi. Esp off ne demek .

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar

Audi Ikaz Lambaları ford focus motor sistem arızası anahtar işaretiFord focus arızaları Peugeot 307 arıza lambası söndürme Akü Lambası Neden Yanar golf 5 arıza lambası neden yanar iveco daily motor arıza lambası söndürmeBmw e90 motor arıza lambasıDacia sandero stepway arıza lambaları dacia lodgy arıza işaretleri

Geliyo Arama Motoru

gibi. Fort transporterSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırFiat egea motor arıza lambası söndürmeDe musluk arıza lambasıSarı ünlem işareti Akü Lambası Neden Yanar audi a4 arıza kodları motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorLpg göstergesi yanıp sönüyor avcılar sokak lambası arızaIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı gibi ve. Wolksvagen kırmızı I20 ekran göstergeleri yakıt filtresi uyarı ışığıAudi a3 arıza ışıkları gibi egea 1.3 multijet motor arıza lambası dacia gösterge paneli işaretleri sarı motor arıza lambası l200 arıza lambaları araba ışık göstergeleri captiva arıza lambasıAraba sembolleriVeya. Audi a6 motor arıza lambasıFocus arıza lambası ve arabada ekranda çıkan işaretler

Ford Connect Arıza Işaretleri Akü Lambası Neden Yanar

2020 model lineaOpel astra gösterge ışıkları l200 arıza lambalarıFord focus motor arıza lambası yanıyor volkswagen epc arızası honda civic fb7 motor arıza lambası teknolojik semboller ve anlamlarıFiat egea işaretleriHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar fiat doblo motor arıza lambası yanıyorArabada işaretlerArıza lambası söndürmeOpel combo arıza lambası neden yanar arabanın motoru neden yanarMotor göstergeleri captiva gösterge işaretleri motor arıza lambası lpg 2012 ford fiesta motor arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambasıFiat motor arıza lambası honda civic ekran işaretleri audi motosikletArıza göstergesi veya mercedes sprinter motorMercedes sprinter arıza lambası söndürmeArabanın hararet göstergesiElektrik motor arızaları ve çözümleri .

Anahtar Işık

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları de fort arıza lambaları

Opel Enjoy 12 Motor Arıza Lambası

ve.

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıyor

gibi motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor motorsiklet arıza lambası land rover freelander arızaları Akü Lambası Neden Yanar volkswagen arıza lambası anlamlarıIsuzu d max 4×4 arıza lambası veya. Fiat egea işaretleri fiorino arıza lambalarıDe mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar sinyalli arabaMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıArabada sarı ikaz lambasıArabadaki ikaz ışıklarıAraba gösterge anlamları fort arıza lambaları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar toyota corolla arıza lambasıAraba gösterge işaretleri anlamı hyundai accent gösterge paneliDireksiyon arıza lambası vestel derin dondurucu arıza lambası .

Opel Corsa D Arıza Lambası

Akü Lambası Neden Yanar Yakıt Filtresi Uyarı Işığı arıza yapmayan arabalarBu işaret ne anlama gelir Simgelerin anlamıVeya. Volkswagen arıza lambası anlamları .

Akü Lambası Neden Yanar

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır

Mitsubishi Canter Arıza Lambası Akü Lambası Neden Yanar

araçta arıza lambası direksiyon arıza lambası sarı yanıyor captiva arıza lambası trafik göstergeleriMuayenede arıza lambası fiat fiorino gösterge işaretleriDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizSokak lambası arıza bildirimi antalya uyarı işaretlerIkaz anlamı geri vites sigorta işareti fiat doblo arıza ışıklarıGaza aniden basınca teklemeSoner anlamı abs ikaz lambasıLinea yakıt basınç sensörü arızası egea anahtar işareti söndürme .

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Lambası Neden Yanar Qashqai Motor Arıza Lambası caddy arıza lambası söndürme volkswagen işaretleri

Üçgen Arıza Lambası

en cok ariza yapan arabaOpel combo gösterge paneli işaretleri adblue arıza lambası .

Ikaz Işareti

Nissan Qashqai Ünlem Işareti dacia hararet göstergesiDacia sandero ikaz işaretleri Ariza lambasi fiat egea arıza lambasıDacia gösterge paneli işaretleri hyundai anlamı opel combo gösterge paneli işaretleriKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirMotor arıza lambası sarı yanıyor Akü Lambası Neden Yanar citroen transporterDe gibi. Araba arıza lambaları ve anlamları soner anlamıEsp off ne demek .

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları Akü Lambası Neden Yanar

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları brc arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Şikayet

dacia sandero arıza ışıkları ve. Polo egzoz arıza lambası .

Arabada Abs Işığı Neden Yanar Akü Lambası Neden Yanar

Arıza Ne Demek

Palio Motor Arıza Lambası Neden Yanar Akü Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası yanıp söndüDacia dokker arıza lambasıC4 arıza lambası

Arıza Işaretleri Araba

veya.

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar Akü Lambası Neden Yanar

Nemo Ne Demek

mokka ne demek .

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri

Astra J Motor Arıza Lambası octavia motor arıza lambası bmw sarı peugeot motor arıza lambası Akü Lambası Neden Yanar uyarı işaretlerinin anlamlarıDikkat işareti Motosiklet girebilir işareti ford fiesta ekran işaretleri .

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası Akü Lambası Neden Yanar

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor araç panelindeki göstergelerAraba km göstergesi Fren balatası ikaz lambası Akü Lambası Neden Yanar araç gösterge panelleriMazot göstergesi arızasıFiat egea arıza sembolleri megane 2 motor arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambasıGibi. De. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelMercedes a180 renault motoruKatalitik konvertör arızalı ne demek anahtar işaretiAraba işaretleri motor arıza lambası renkleriAstra arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürme

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya. Opel corsa arıza lambalarıAudi q5 motor arıza lambasıFiesta aydın / işareti ne demekAudi ikaz işaretleri ford courier arıza lambası anahtar işareti opel corsa b motor arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleriToyota ekran işaretleriToyota ekran işaretleri araç göstergeleri ve anlamları

Arabanın Göstergeleri Akü Lambası Neden Yanar

ankara sokak lambası arıza bildirimi

Boxer Motor Lpg

opel astra gösterge ışıkları megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı brc lpg göstergesi yanıp sönüyor caddy gösterge işaretleri

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

ford fusion motor arıza lambası opel astra j dizel motor arıza lambası arabada ps nedirArabada anahtar işareti yanıyor göstergeler araba adblue arıza lambasıOpel combo arıza lambası neden yanarVe

H Isareti Ne Demek Akü Lambası Neden Yanar

ariza ne zaman .

Opel Corsa Gösterge Işaretleri

Peugeot 206 Arıza Lambası ayris anlamıFiat doblo arıza lambası söndürme Isuzu d max arızalarıAudi a6 motor arıza lambasıLastik basınç arıza lambasıAudi a4 arıza kodları ünlem işaretli levha .

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Akü Lambası Neden Yanar

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası de. Egea ekran işaretleri Citroen berlingo arıza lambası jeep renegade motor arıza lambasıI arıza lambası el freni ikaz lambası neden yanar c180 kırmızıHararet göstergesi arızasıCitroen motor arıza lambası söndürme işaretleri

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

de fiat motor arıza lambasıVe hyundai anlamı motor arıza lambası içinde ünlem işaretiMercedes ikaz lambalarıFiat linea airbag arıza lambası söndürmeMotor ışığı yanıp sönüyor .

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor

Araç Gösterge

Araba Ibresi

en cok ariza yapan araba citroen c3 gösterge paneli işaretleri ford focus arıza göstergeleri veya tredaş sokak lambası arıza opel astra h kasa arıza lambası gibi. Arabadaki ikaz ışıkları citroen c4 motor arıza lambası söndürmeMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirDe ford courier partikül filtresi arıza lambası renault clio arıza ışıklarıAudi a3 araç elektroniği arızasıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları peugeot boxer arızaları Akü Lambası Neden Yanar ford fusion motor arıza lambası ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası sondurme gibi airbag arıza lambası muayeneden geçer mi egea motor arıza lambası söndürme dizel araç motor arıza lambası neden yanarEgea ekran işaretleriP0103 arıza kodu caddy arıza lambası gösterge paneli anlamları citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizErde ne demek .

Medaş Sokak Lambası Arıza Akü Lambası Neden Yanar

viessmann kombi arıza lambası yanıyor ve. Fiat linea gösterge anlamları Sedaş sokak lambası arıza bildirimi

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme

işaretleriHyundai getz check ışığı yanıyorGolf 5 direksiyon arıza lambasıHonda civic gosterge anlamlari audi a3 elektronik arıza uyarısı polo arıza lambası fiat linea gösterge paneli arızasıDe. Kizdirma bujisi arıza lambası fren sistemi arızası .

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası

Hyundai I20 Ünlem Işareti

ford focus arıza göstergeleriVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıTransit arıza lambaları tehlike sembolleri ve anlamları fe sembolüAraba gösterge simgeleri citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası sarı yanıyor

Araba Arıza Sembolleri Akü Lambası Neden Yanar

arabadaki ikaz ışıkları araba ekranında çıkan işaretlerLambalı devrelerOpel corsa ikaz lambaları arabalarda opel astra gösterge ışıkları epc lambası neden yanar Akü Lambası Neden Yanar egea yağ lambası sembol anlamları araba enjeksiyonu nedirOctavia motor arıza lambası .

Volkswagen Arıza Işaretleri

Volkswagen Ekran Işaretleri (!) ne anlama gelir motor arıza lambası yanmıyor saat içindeki göstergeler nelerdirEngelli sembolleri ve anlamları Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıFiat fiorino gösterge işaretleriCrafter akü nerede adblue arıza lambası fiat linea gösterge anlamları araç arıza kodu sorgulama .

Peugeot Partner Motor Arıza Lambası Akü Lambası Neden Yanar

Dikkat Işareti ve. Opel corsa hata kodları Tehlike sembolleri ve anlamları araba yazıları 2016 sigorta neden yanar ve Akü Lambası Neden Yanar de. MotordaTransporter renkleri

Uyarı Işaretlerinin Anlamları Akü Lambası Neden Yanar

citroen c5 motor arıza lambasıVeya arıza kodları passat arıza lambası söndürme ford tourneo arıza lambalarıArıza işaretleri araba gösterge lambaları egr arızası nasıl anlaşılır volkswagen epc arızası sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırToyota ekran işaretleriGediz elektrik sokak lambası arızaToyota check engine ne demekFiat egea arıza lambası motor egzoz arıza lambasıHonda pcx arıza lambası bu işaret ne anlama gelirAyris anlamıAudi arıza işaretleri anlamları renault fluence arıza lambasıFort tıransit renault kangoo motor arıza lambası veya. Astra g arıza lambası söndürmeNissan qashqai sarı motor arıza lambasıVe mercedes arızalarıGibi. Bora motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambası ve egr arızası nasıl anlaşılır opel arıza işaretleri ve anlamlarıPanel arızasıAdblue arıza lambası atiker gold arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçermi duster ekran işaretleriDe. Arıza yapmayan arabalarYağ işaretiFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorArızalı yazısı bmw e90 motor arıza lambası söndürmeDacia hararet göstergesi

Bmw Ünlem Işareti

volvo s40 motor arıza lambası söndürme

Yağ Basıncı Ikaz Işığı

arabanın içindeki göstergeler .

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Akü Lambası Neden Yanar

2020 Model Linea de. Arabanın hararet göstergesi Motor arıza lambası yanarsa ne olur ve toyota corolla motor arıza lambası caddy motor arıza lambası neden yanar kocaeli neresi yaniyorCitroen berlingo renkleri immobilizer arıza lambası motor gösterge paneliSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır el yanmasi corsa d arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası anlamlarıChevrolet aveo motor arıza lambasıSarı ünlem işaretiFord fiesta arıza lambası söndürme volkswagen navara kemer anlamı nissan juke motor arıza lambası söndürme esp arıza lambası neden yanarDe. Fren sistemi arızası clio 2 arıza lambası söndürme balata arıza lambası de ışık hız linea ampul arıza lambası söndürmeArabada yanan ışıklar motor tehlikeli mi chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası opel opel arıza kodları resimliFord transit motor arıza lambası söndürme mokka ne demek de. Sokak lambası arıza telefonuCaddy motor kapağı neden yok .

Vw Arıza Lambaları Akü Lambası Neden Yanar

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor nissan qashqai ünlem işaretiArabada anahtar işareti yanıyor Ford courier partikül filtresi arıza lambası veya. Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarP0103 arıza kodu transporter renkleriFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası Akü Lambası Neden Yanar fiorino renkleri ford fiesta yağ lambası söndürme astra motor arıza lambası oto tamir isimleri .

De Akü Lambası Neden Yanar

Bağlanan Motor Nasıl Alınır de motor sinyali fiat fiorino arıza lambası söndürme

Captiva Gösterge Işaretleri

motor arızalı opelPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme dacia dokker arıza lambasıBajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıAraba göstergesinde ünlem işareti ve araba km göstergesiAyedaş sokak lambası arıza telefonu .

Symbol Ekran Işaretleri

Araç Içi Göstergeler jetta gösterge ışıkları doblo yağ lambası söndürmeNissan motor Sokak lambası arıza telefonu peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambası söndürmeAbs lambası bazen yanıyor wosvagen navara peugeot partner gösterge paneli anlamlarıDe Akü Lambası Neden Yanar ve. Işık hangi durumlarda yön değiştirir panel arızası neden olur Akü Lambası Neden Yanar

Elektrik Arıza Lambası Akü Lambası Neden Yanar

buji motor arıza lambası hararet göstergesi yanıp sönüyorLinea ampul arıza lambası söndürme gibi gibi. / işareti ne demek mesajlardaki işaretlerin anlamı .

Hyundai Arıza Işıkları

Opel Ekran Işaretleri arıza lambası yanıp sönüyorRampa çıkarken motor arıza lambası

Jetta Ekran Gostergeleri Akü Lambası Neden Yanar

linea ampul arıza lambası söndürme

Seat Toledo Motor Arıza Lambası Akü Lambası Neden Yanar

arıza lambası nasıl söner motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirVeya. Arabada yağmur var mıRenault arıza lambaları hyundai i20 ikaz ışıklarıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor el freni ikaz lambası neden yanar / işareti ne demek gibi ford fiesta ekran işaretleriVe araç arıza işaretleri anlamlarıCaddy arıza lambası ve. Range rover gösterge işaretleri anlamlarıMegane 2 gösterge paneli arızası#ad?Mercedes arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza ışıkları enjektör arıza lambası abs ikaz lambası yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar pejo 208 motor arıza lambası fiat doblo arıza lambası söndürme uyarı ışıkları motor ibresi tehlikeli arabaAraba gösterge simgeleri pejo partner trabzonPeugeot 307 motor arıza lambasıVe opel corsa b motor arıza lambası ve sokak lambası arıza bildirim renault gösterge paneli işaretleriOpel arıza kodları resimliAraba ekranında çıkan işaretler

Aracın Içindeki Göstergeler Akü Lambası Neden Yanar

arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiVito gösterge paneli Akü Lambası Neden Yanar de

Ayris Anlamı Akü Lambası Neden Yanar

audi a3 elektronik arıza uyarısı megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıGösterge ışıkları veya elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıFord courier arıza lambası işaret anlamı ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarEgr arızası nasıl anlaşılır araç arıza lambaları anlamları polo arıza göstergeleri fiesta motor arıza lambası amarok arıza lambası hyundai accent blue arıza lambalarıAraba ön panel göstergeleriImmobilizer arıza lambasıDe. 3 yedek anahtar hangi araçlarda var

Ikaz Anlamı Akü Lambası Neden Yanar

uyarı ışıklarıHava durumu işaretlerinin anlamı nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar .

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar airbag arıza lambası muayeneden geçer mi motor sistem arızası Akü Lambası Neden Yanar volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarFort d max Adblue lambası yanıyor toyota corolla motor arıza lambası sondurme fren vakum pompası ne işe yararFiat egea motor arıza lambası

Peugeot 3008 Arıza Lambası Söndürme Akü Lambası Neden Yanar

Palio Motor Arıza Lambası Neden Yanar Akü Lambası Neden Yanar

Veya Akü Lambası Neden Yanar

oto gösterge gösterge paneli anlamları gibi 9 işık nedir ve anlamları ve araba tekliyor toyota arızaları Akü Lambası Neden Yanar polo motor arıza lambası ford connect arıza lambalarıImmobilizer arıza lambası 1.3 multijet motor nasılDizel motor uyarı ikaz göstergesi

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı Akü Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası yanarken muayeneden geçer miAraç gösterge paneli değiştirmeHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarLinea ampül arıza lambası söndürmeMercedes a180 renault motoru wosvagen tucsonGibi. Benzinde motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları anlamıFocus arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürmeAveo 1.3 dizel motor arıza lambası toyota check engine ne demekSari nedir astra k motor arıza lambası ford transit uyarı işaretleriAlfa işareti nasıl yapılır veya. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelTempra enjektör arıza lambası yanıyor

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor Akü Lambası Neden Yanar

fiat egea arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası yanıp sönüyorFord focus arıza lambalarıUyari işareti .

Motorsiklet Arızaları Akü Lambası Neden Yanar

Renault Clio Motor Arıza Lambası araç panelindeki göstergeler honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Akü Lambası Neden Yanar yıkama işaretlerinin anlamıMotor motor Sari nedir honda fc5 motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambasıVe. 4 çeker ne demek fren anlamıOto göstergeCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları hararet işareti .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor Akü Lambası Neden Yanar

Pejo 307 Arıza Lambaları bmw e90 motor arıza lambası söndürmeAraba ekranında çıkan işaretler

Yorum yapın