Airbag İşareti BMW 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Airbag İşareti BMW  otomobil sembolleri Twingo arıza lambasıaraba ikaz lambalari Ariza lambası El işaret anlamları Ariza lambası hyundai getz motor arıza lambası check arabadaMotor arıza lambası sürekli yanıyorAraç içi göstergeler ve anlamları i işaretiRenault clio arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı mercedes arıza lambası söndürmeAraba ışık göstergeleriOpel vectra 1.6 gl nasıl dacia adblue işaretiGibi. Otomatik kapı sensörü arızası hyundai era motor arıza lambası neden yanar veya

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

Araç Arıza Göstergeleri de dacia logan motor arıza lambası yanıyor araç arıza lambası yanıp sönüyor fiat punto airbag arıza lambası arabam com polo

Motor Işığı Yanıyor

Cruise Araba motorda arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıEmisyon kontrol sistemi chevrolet arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambaları ve

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme Airbag İşareti BMW 

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider mazot filtresi arıza lambasıMercedes simgesi gibi. Polo direksiyon arıza lambasıHyundai gösterge işaretleriOpel astra motor arıza lambası söndürmeRenault master gösterge paneli işaretleri arıza göstergeleri opel meriva arıza lambası yanıyorIveco daily motor arıza lambası passat b6 gösterge paneli honda civic yeşil anahtar işaretiSokak lambası arıza tedaş

Honda Motor Arıza Lambası

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabanın motor lambası neden yanar enjeksiyon nedir arabaGibi. Opel astra g arıza işaretleriCorsa d motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor dizel motor arıza lambası neden yanarNissan note alınır mı ve honda spacy arıza lambası kodlari .

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Airbag İşareti BMW En Cok Ariza Yapan Araba fiorino yağ lambası söndürmeTek nokta enjeksiyon arızaları Elektronik arıza ikaz lambası sokak lambası arıza bildirimi antalya volkswagen ikaz işaretleri airbag arıza lambası neden yanar bmw e90 şanzıman arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunur .

Resimli Araba Airbag İşareti BMW 

Airbag İşareti Balata Uyarı Lambası bu işaret ne anlama gelir vw arıza ışıkları

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Fort Transit Arıza Lambaları gostergeVolkswagen arıza işaretleri C4 arıza lambasıVe. Yuvarlak içinde ünlem işaretiFort fiesta arıza lambası ford transit ikaz lambaları anlamı trafik işaretleri ünlem ne demek Airbag İşareti BMW

Ve Airbag İşareti BMW 

Araba Ekranındaki Işaretler

Rs200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Mokka Arıza Işaretleri linea arıza lambası neden yanar ve. Volkswagen arıza işaretleri Ve. Fiat egea 30 d uyarısıVe. Honda jazz motor arıza lambası instagram işaretleri anlamıVw arıza lambası honda motor arıza lambasıOtomobil sembolleriAraç Gösterge veya. Honda civic bütün arıza lambası neden yanar Motor yağı işareti gizli buzlanma işaretiVeya ve fiat ducato arıza lambalarıFord arıza lambası anlamları dacia adblue işareti sis lambası göstergesi hava durumu simgeleri ve anlamları de opel astra g kasa motor arıza lambasıOpel combo arıza lambası neden yanar cruise araba hyundai i20 gösterge işaretleri dacia logan motor arıza lambası yanıyor .

Airbag İşareti BMW

2 El H100 arıza gösterge lambası sarı ünlem işaretiBuji hangi araçlarda bulunur Göstergede ünlem işareti simge peugeotAraç motor arıza lambası neden yanarYuvarlak içinde ünlem işaretiAraba göster trafik göstergeleri jetta kırmızıAraba arıza işaretleri anlamlarıHonda uyarı işaretleriRenault master akü nerede honda spacy alpha arıza lambası neden yanar motoru kontrol ettirinIsıtma bujisi arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyorArıza gostergeleri araba göstergeleri ve anlamlarıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorEnjeksiyon nedir arabaGibi dacia sandero arıza ışıkları gibi. Ve. Servis esp opel megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorTrafik levhaları ve anlamları 2014 işaret ve anlamlarıMotor motor renault anlamı polo ikaz lambaları anlamlarıDe mercedes c180 motor arıza lambası söndürme ford transit ikaz lambaları arabada kaygan zemin işareti otomatik kapı sensörü arızası neden yanarDe volkswagen arıza işaretleriIşaretlerin anlamıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar srs ışığı neden yanar Airbag İşareti gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor Airbag İşareti opel astrada arıza lambası neden yanarVe. Egea 1.4 motor arıza lambasıVe gibi. Hyundai accent era manisaGibi captiva partikül filtresi arıza lambasıVe lancer arıza lambası symbol arıza lambası söndürmeVe opel astra h motor arıza lambası neden yanarTermostat arıza lambası

Akü Arıza Lambası Airbag İşareti BMW 

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ellerin içinin yanması golf 5 egzoz arıza lambası ve. Buji hangi araçlarda bulunur Megane egzoz emisyon kontrol ettirin yakıt aldıktan sonra arıza lambası Airbag İşareti BMW honda jazz motor arıza lambası neden yanarAraç içi göstergeler ve anlamlarıAkü suyu azalırsa ne olurFabia motor arıza lambası araba lastik basıncı uyarısı ve ve. Egea arıza kodlarıEgea anahtar işareti renault symbol motor arıza lambası opel mokka arıza işaretleriFord arıza lambası söndürmeMercedes sembolüNissan micra sarı motor arıza lambası renault symbol ikaz lambaları katalitik konvertör arızası neden olurGolf 5 motor arıza lambası yanıyor de doblo ikaz lambalarıIsuzu arıza lambalarıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırGolf 5 motor arıza lambası yanıyor krank sensörü kirlenmesiOpel astra arıza lambası nasıl sönerMotor arıza lambası nasıl sönerEgea plaka lambası arıza volkswagen arıza lambaları opel astra f arıza lambası neden yanarAdblue hangi araçlarda var simge peugeot hyundai i10 gösterge paneli araç ikaz göstergeleri gibi. Araba arıza işaretleri anlamları ford courier yağ arıza lambası lastik bakımı de. Fort transit motor arıza lambasıEdc arıza lambası neden yanar. Mercedes arızalarıBedaş sokak lambası arızaHonda spacy arıza lambası söndürmeHyundai arıza lambası söndürme de arıza lambası yanıp sönüyor ford connect arıza lambası söndürme şarj yükseltme koduGibi ikaz lambaları ve anlamları araba ikaz işaretleriRenault master akü neredeHyundai accent blue motor arıza lambasıFiat linea gösterge ikaz lambaları hyundai era motor arıza lambası neden yanarArabada musluk işareti ve katalizör arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer miGolf 7 motor arıza lambası söndürmeHonda amblemi anlamı aveo 1.3 dizel motor arıza lambası

Ve Airbag İşareti BMW 

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur dizel motor arıza lambası neden yanarBuji hangi araçlarda bulunur Akü anlamıVolkswagen arıza işaretleri ford custom motor arıza lambası söndürme fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar ışığı dacia logan arıza lambası söndürme c max motosikletYıkama işaretlerinin anlamı adana honda civicScania gösterge paneli arızalı yazısı ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıIkaz lambaları ve anlamları mercedes simgesiDe gibi. Gibi c max motosiklet soğuktan motor arıza lambası yanar miLambalı devreler fiat linea gösterge lambaları anlamlarıLancer nasıl ve Airbag İşareti xenon far arıza lambası yakar mı kayseri sokak lambası arıza araç sembolleri toyota arızaları sarı motorRampa çıkarken motor arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleriBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır hararet ibresi arızasıNissan almera 1.5 tekna nasılHyundai era motor arıza lambası neden yanarGibi

Jetta Ikaz Işıkları

Crafter Akü Nerede hararet işareti Airbag İşareti BMW ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor arabanın renk kodunu öğrenme duster arıza lambası honda civic kaplumbağa işaretiBuji hangi araçlarda bulunur Park sensörü arıza lambasıArıza ışıklarıRampa çıkarken motor arıza lambası volkswagen ekran işaretleri gibi. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürDe. Opel vectra c kasa arıza lambalarıStop arıza lambası neden yanar araba simgeleriArabanın iç tanıtımı

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Airbag İşareti BMW 

Üçgen Içinde Çarpı Işareti fren balatası arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunur Araç panelindeki göstergeler citroen hararet göstergesi far arıza lambasıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? lastik simgeleriRampa çıkarken motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerVe porsche sembolü sokak lambası arıza antalya p1564 arıza kodu araçta yağ göstergesi .

Arabada Gosterge Işaretler

P0016 Arıza Kodu ducato motor arıza lambası de de ikinci el yarış motorları lamba kapalıyken yanıp sönüyor araba panelindeki işaretler ford transit motor arıza lambası söndürme ford fiesta dizel motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar Araçlarda gosterge isaretleriArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderÜçgen içinde çarpı işareti transporter t5 arızalarıChevrolet captiva arıza lambası söndürmeSeat leon gösterge paneli de. Toyota ikaz lambalarıMotosiklet motor arıza lambası gibi fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVolkswagen arıza göstergeleri araba yakıt göstergesiVw motor arıza lambası neden yanar gibi

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiorino Yağ Lambası Söndürme mercedes arızalarıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Dacia Lodgy Arıza Lambaları Airbag İşareti BMW 

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’ araç gösterge panelleri dizel motor ön ısıtma arızasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu Airbag İşareti BMW 

Abs Devre Dışı Ne Demek ve gibi. Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar Palio göstergeVe. Dacia nasılKatalitik konvertör arızası neden olurRampa çıkarken motor arıza lambası arıza lambası ünlem işareti nissan almera 1.5 tekna nasılCitroen c4 arıza kodları Airbag İşareti BMW symbol arıza lambası söndürme fiat ducato arıza lambalarıDacia gösterge paneli işaretleri gibi gibi gösterge paneli anlamlarıPeugeot 307 motor arıza lambasıMotor ariza isigiTrafikte ünlem işareti ne demekI işareti ne demekOpel astra göstergeleri anlamları mitsubishi l200 arıza lambalarıGizli kontak gibi gibi. Hyundai i20 motor arıza lambasıFiat albea nasıl vw motor arıza lambası neden yanar buji hangi araçlarda bulunur

Qashqai Motor Arıza Lambası

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor el motor kilidi aktif ne demek

Veya Airbag İşareti BMW 

Mercedes Simgesi egea arıza lambası yandıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar Termostat arıza lambasıOpel combo arıza lambası neden yanarRenault anlamı gizli kontak ve. Opel astra motor arıza lambası söndürme kötü yakıt arıza lambası fiat egea işaretleri vw motor arıza lambası uyarı sembolleri ve isimleri gibi fiat punto ikaz lambaları anlamlarıFiat marea gösterge paneli opel astra ikaz lambaları kia sportage gösterge paneliEmisyon arıza lambası neden yanar .

Ve Airbag İşareti BMW 

Mercedes Sprinter Motor ve honda işaretiOksijen sensörü motor arıza lambası Nissan qashqai arıza lambaları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi. Golf 7 motor arıza lambası söndürme de. Arabada ekranda çıkan işaretlerDoblo park lambası arıza üçgen içinde çarpı işareti 0225 alan kodu opel corsa hız göstergesi çalışmıyorGolf 4 arıza lambaları opel mokka arıza işaretleri de golf 6 arıza lambası söndürme acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir

Arıza Lambası Söndürme Airbag İşareti BMW 

Sarı Ünlem Işareti yanıp sönen arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar mitsubishi canter arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası Veya esc arıza lambası neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel dacia sandero arıza işaretleriOksijen sensörü motor arıza lambası Arabada kırmızı ünlem işaretiVolkswagen gösterge anlamlarıIx35 motor arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor araç ikaz göstergeleri vw arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası fiorino motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorCorsa d arıza lambasıFiat egea göstergeNissan almera 1.5 tekna nasılGibi vw arıza ışıkları ve. Opel astra motor arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeIx35 motor arıza lambasıGediz elektrik sokak lambası arıza hyundai i20 ikaz lambalarıAudi a4 motor arıza lambası kırmızı yağ lambası neden yanarFiat fiorino motor arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme soğutma suyu arıza lambası egzoz emisyon arızası nedir arıza lambası yakmayan plaka ledEgr arıza belirtileri benzin ışığı yanıp sönüyor dacia logan motor arıza lambasıHonda motor arıza lambasıAşağı yukarı işareti dpf arıza lambasıMercedes uyarı işaretleri ford transit arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası hararet işareti ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları ford fiesta motor arıza lambasıArıza bu hafta varmı fiat punto gösterge paneliHyundai arıza lambası söndürmeFiat palio nasılAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıAlbea nasılRenault symbol motor arıza lambasıAmarok arıza lambaları arıza ne zaman ve dpf arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürme lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen gösterge paneli işaretleri Airbag İşareti BMW el sembolleri ve anlamları dacia duster motor arıza lambası gibi aracımda motor arıza lambası yanıyor ford focus ikaz lambaları anlamlarıMazot göstergesi arızası motor ısınınca yağ lambası yanıyor ducato motor arıza lambasıEl sembolleri ve anlamları

Transit Arıza Lambası

Alfa Işareti veya. Oksijen sensörü motor arıza lambası Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı pejo 307 arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miVe araçta sarı ünlem işaretiLinea ikaz lambaları

Adblue Uyarısı Airbag İşareti BMW 

Nissan Qashqai Ikaz Lambaları astra j motor arıza lambası

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel vectra c direksiyon arıza lambası clio 2 arıza lambası söndürme derhal durulması gereken ikaz ışığıOksijen sensörü motor arıza lambası

Air Gösterge Saati

Arıza 5 otomobil arızaları ve çözümleriOksijen sensörü motor arıza lambası Opel astra motor arıza lambası neden yanarYıkama işaretlerinin anlamı saatin içindeki göstergelerin isimleriPolo 1.2 tdi motor arıza lambası fiat punto ikaz lambaları anlamları renault symbol arıza lambasıDe honda cr v gösterge paneli işaretleri

Sokak Lambası Arıza Numarası

Rover Nasıl fluence arıza lambası söndürmeOksijen sensörü motor arıza lambası I20 arıza lambası söndürmeGibi linea arıza ışıklarıHonda civic airbag arıza lambasıAnahtar resmi arabada ünlem işaretiDe. Fluence arıza lambası söndürme Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Işaretleri

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor gizli kontak

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Üstünde Anahtar Işareti hyundai getz motor arıza lambası söndürme p işareti sarı ampül arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorEnjektör arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miPassat b6 gösterge paneli9 ışık anlamı renault megane arıza işaretleri hyundai i20 ikaz ışıklarıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa arıza işaretleri lancer nasıl alfa nedemek motor sinyali .

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı hyundai arıza lambasıFiat ducato arıza lambaları Passat 1.4 tsi motor arıza lambası .

Veya Airbag İşareti BMW 

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri Ford Transit Motor Sistem Arızası yamaha amblemi anlamıVolkswagen arıza lambaları Opel corsa arıza lambası anlamları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambaları ve anlamları fiat linea gösterge lambaları anlamlarıPolo motor arıza lambası söndürme skoda motor arıza lambası neden yanarVe. Symbol gösterge işaretleriBedaş sokak lambası arızaHonda jazz motor arıza lambası egzoz motor oksijen sembolüToyota corolla hararet göstergesi veya ford custom motor arıza lambası söndürmeVolkswagen epc arızası .

Arabada Akü Işareti Neden Yanar

Qashqai Motor Arıza Lambası gaz lambası nasıl söndürülürAraba arıza işaretleri anlamları Audi a3 gösterge işaretleri golf 7 dizel motor arıza lambasıAraç simgeleri c4 arıza lambası .

Polo Motor Arıza Lambası

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza hyundai getz motor arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleri Arabanin de. Dodge nitro arizalariEsp uyarısı ısıtma bujisi arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarArabanın arıza lambası neden yanar .

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi Airbag İşareti BMW 

Turuncu Ünlem Işareti Araba de. Mazot filtresi arıza lambası Gibi

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor Airbag İşareti BMW 

Audi A3 Arıza Lambaları rampa çıkarken motor arıza lambasıMazot filtresi arıza lambası Servis esp opel Airbag İşareti BMW gibi yamaha amblemi anlamıPolo epc arızası fiat egea arıza sembolleri opel vectra c kasa arıza işaretleri ve.

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası

Otomatik Araba S Ne Demek araba içi resmi

Dacia Ekran Işaretleri Airbag İşareti BMW 

Araba Sinyal Işaretleri arka sis lambası işareti renault kangoo ikaz lambalarıSymbol gösterge işaretleri Audi a6 arıza işaretleriCitroen c3 arıza lambası söndürmeDe ikinci el yarış motorları dacia ekran işaretleri opel astra göstergeleri anlamları renault clio motor arıza lambası volkswagen arıza lambaları

De Airbag İşareti

Dacia Arıza Lambası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaSymbol gösterge işaretleri Hyundai arıza lambası söndürmeGibi seat leon gösterge paneli ford fiesta motor arıza lambası yanıyor linea motor arıza lambası neden yanar motor ikaz işaretleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAriza ne zaman sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenClio 2 motor arıza lambası

Polo Epc Arızası Airbag İşareti BMW 

Uyarı Işaretlerinin Anlamları ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri on off sembolleriSymbol gösterge işaretleri Ve linea motor arıza lambası söndürme ve. Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları caddy motor yağı hangisi prins lpg arıza lambasıGibi. Gibi. Dacia ikaz ışıklarıCitroen c4 arıza kodlarıFiat doblo arıza lambaları .

Yorum yapın