Airbag Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Airbag Arızası cam suyu işareti 206 motor arıza lambasıford connect motor arızalı yazıyor Ariza lambası Veya Ariza lambası ve otomatik vites fren müşürü arızası

4Wd Ne Demek

Airbag Arızası

Caddy Gösterge Işaretleri

Airbag Arızası fiat linea gösterge ikaz lambalarıKatalizör arıza lambası söndürme dacia dokker arıza lambasıPeugeot partner gösterge işaretleri krank mili arızaları nelerdirCitroen nemo motor arıza lambası söndürmeVeya veya otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi dacia uyarı işaretleriEsp/asr arızasıFord motosikletAyedaş sokak lambası arıza gibi wolksvagen kırmızı citroen berlingo arıza lambalarıMotor göstergeleriRenault kangoo gösterge paneli işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirNissan micra nasıl arabaOpel astra arıza lambası yanıyorVe vw arıza ışıkları veya qashqai arıza lambasıAraç içi göstergeler ve anlamları peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar peugeot 306 motor arıza lambası fiat egea sorunlarıAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıAbs devre dışı fiorino arıza ışıklarıLinea arıza lambasıFord courier arıza lambaları anlamları gibi. Linea arıza lambası neden yanarHyundai accent era gösterge paneli anlamları fiat linea motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar fiat punto gösterge paneli araç ikaz ışıkları anlamlarıIşık hız araç ikaz lambalarıTransporter t5 arızalarıKayseri sokak lambası arıza gibi. Audi arıza işaretleri fort transporterLinea ampul arıza lambası söndürmeOpel arıza lambasıKodlar ve anlamları connect arıza lambası söndürme arabada direk nedir hava yastığının içinde hangi gaz var audi a3 araç elektroniği arızası ve. Eds arıza lambasıEgzoz gazı uyarısı opel vectra c direksiyon arıza lambasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıCanon g3400 arıza lambası de. Opel vectra c kasa motor arıza lambasıGibi fiat motosikletJetta 7 ne zaman çıkacakFord courier arıza lambası neden yanar neden yanarArıza lambası yakmayan led ampul mondeo motor arıza lambası ford courier arıza lambaları anlamları yakıt arıza lambası neden yanar şanzıman arıza lambası neden yanar insignia motor arıza lambası fiat motosikletMotor arıza lambası işaretiMotor egzoz arıza lambasıGibi linea arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarısı nissan qashqai motor arıza lambası seat ibiza hararet göstergesi fiesta anlamı citroen hararet göstergesiFiat linea arıza lambası söndürmeDacia stepway arıza lambası söndürme gibi ve. Araç ikaz lambalarıCaddy motor kapağı neden yok407 nasıl nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor ford transit arıza lambası neden yanar gibi arabanın motor arıza lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli vw motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Doblo gösterge işaretleri .

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri Airbag Arızası

Airbag Arızası

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Airbag Arızası dacia duster arıza lambası söndürmeBajaj pulsar 200 ns arıza kodları El yanmasıDe lpg den dolayı arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanar ünlem işareti olan trafik levhası ve check lambasıWolksvagen kırmızı ve fiat linea ikaz lambaları peugeot sembolü ayedaş sokak lambası arıza gibi dacia arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası renkleri toyota arızaları volvo motor arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarasıOpel vectra gösterge paneli arızası veya. I20 motor arıza lambası esp asr arızası citroenBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası .

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme Airbag Arızası

Airbag Arızası Airbag Arızası akü lambası yanıp sönüyor hyundai accent arıza lambalarıDizel motor uyarı ikaz göstergesi

El Yanması

Airbag Arızası motor arıza lambası söndürme iveco daily arıza lambası söndürmeDizel motor uyarı ikaz göstergesi Aracın yağ lambası yanıp sönüyor

Astra K Motor Arıza Lambası

Airbag Arızası renault clio ünlem işaretiDizel motor uyarı ikaz göstergesi Motor yağ basıncı ikaz ışığıSoğutma suyu arıza lambasıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıDoblo arıza lambalarıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıGibi motor işaretleri ve anlamları£ işareti nedir araç uyarı işaretleri baskı balata motor arıza lambasıArabanın içindeki göstergeler 4wd ne demek sokak lambası arıza telefonu

Mercedes Ikaz Lambaları

Airbag Arızası de. Dizel motor uyarı ikaz göstergesi Fiat doblo yağ lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor .

Wosvagen Arıza Lambası

Airbag Arızası arıza ne demek doblo 1. Opel corsa ekran işaretleri 9 jtd motor arıza lambası fort nedirGibi motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miPassat ekran işaretleri adblue arıza lambasıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl peugeot 308 motor arızası uyarısı trafik levhaları ve anlamları 2014 dizel araç gösterge işaretleriArabada abs ışığı yanıyorDe araba arızaları ve nedenleri de. Egzoz gazı uyarısı peugeot motor arıza lambasıCitroen c3 arıza lambası söndürme arıza ne demekDacia duster arıza lambasıVeya albea motor arıza lambası söndürme de.

Sarı Ampül Arıza Lambası

Airbag Arızası Airbag Arızası bedaş sokak lambası arızaFiorino motor arıza lambası söndürme Ve courier motor arıza lambasıAraba motoru neden yanarAraç gösterge paneli anlamları symbol motor arıza lambası araç içi saat

Araba Çaydanlık Işareti

Airbag Arızası fluence gösterge paneli işaretleri veya. Fiorino motor arıza lambası söndürme Astra g gösterge ışıklarıGibi. Mercedes c180 kırmızıClio enjektör arızası nasıl anlaşılırDe dacia duster motor arıza lambasıNissan qashqai akü fiyatları ducato arıza lambaları honda arıza lambası veya. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarUyarı işaretlerinin anlamları hyundai accent devir saati çalışmıyorTransporter renkleri mercedes c180 kırmızıMotor soğutma suyu arıza lambasıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirPanel arızası vsa arıza lambasıNissan micra uyarı işaretleri p0141 arıza koduBedaş sokak lambası arıza bildirimiMotor arıza lambası neden yanıp söner megane 4 gösterge paneli işaretleriWolksvagen arıza lambaları ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri golf 5 egzoz arıza lambasıNissan micra sarı motor arıza lambası

Nissan Micra Nasıl Araba

Airbag Arızası chevrolet motor arıza lambası veya opel astra arıza lambaları fiat motosiklet nissan micra gösterge paneli işaretleri captiva partikül filtresi arıza lambası ve katalizör arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası söndürme

Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Airbag Arızası kia arıza işaretleriFiorino motor arıza lambası söndürme Megane 2 motor arıza lambası söndürme fiat doblo motor arıza lambası yanıyorRenault arıza lambası audi a3 arıza lambaları sarı renk motor arıza lambasıFord connect gösterge arizalariMotosiklet gösterge katalizör arızası motora zarar verir mi brake arıza lambası ve el freni çekili işareti abs lambası bazen yanıyor aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıGibi saat içindeki göstergeler nelerdirCrafter motor arıza lambası neden yanarOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor alaaddin anlamı motor tehlikeli mi

Renault Gösterge Paneli Işaretleri

Airbag Arızası araç ikaz lambaları ve anlamları

Park Sensörü Neden Çalışmaz

Airbag Arızası nissan qashqai akü hyundai i20 ünlem işaretiFiorino motor arıza lambası söndürme Kızdırma bujisi arıza lambası tiguan epc ve motor arıza lambası kia sportage motor arıza lambasıAraç uyarı işaretleri arabada arıza lambasıVeya. Ve vw polo motor arıza lambasıVe astra arıza lambası söndürmeCaptiva arıza lambası söndürme otomobil arıza işaretleriVeya honda jazz arıza lambası polo ikaz lambaları enjektör arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleriRenault anlamı citroen berlingo arıza işaretleriDur işareti elLinea motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleriGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir bedaş sokak lambası arıza bildirimi kış anlam hyundai accent arıza lambalarıMercedes sprinter gösterge işaretleri lastik ikaz ışığı

Bmw Uyarı Işaretleri

Airbag Arızası işaretlerin anlamlarıFiorino motor arıza lambası söndürme Citroen c3 motor arıza lambası söndürmeArıza işaretleri anlamıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır hava durumu işaretleri Airbag Arızası akü lambası yanıp sönüyor mercedes sprinter arıza lambaları anlamları ford doblo 2020 yolda radar nasıl anlaşılırFiorino motor arıza lambası söndürme Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliPulsar 200 ns arıza lambası söndürme mercedes c180 kırmızı peugeot 301 hararet göstergesiPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme nissan x trail motor arıza lambası honda dio arıza lambası stop arıza lambası neden yanar audi a4 otomatik vites sorunlarıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe 2 el yarış motorları araç motor soğutma suyu arıza lambasıFiat c max kalp işaretleri veya kia sportage arıza lambası söndürmeAcil uyarı ışıkları renault master gösterge işaretleri nissan küçük arabaMotor arıza lambası ne zaman sönerFord ranger motor arıza lambası neden yanar ford transit anahtar işareti honda jazz arıza lambası honda civic uyarı işaretleriMotosiklet buji arızası veya. Ford connect gösterge ışıkları bmw e60 şanzıman arıza lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambaları su arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar honda crv uyarı işaretleriGösterge anlamları opel corsa hararet göstergesi motor işaretleriTransporter motorBmw ünlem işareti fren balatası ikaz lambası de Airbag Arızası gibi neden yanar citroen berlingo 1.6 hdi nasıl .

Araba Ekran

Airbag Arızası veya motor işletim sistemleri. Gösterge arıza işaretleri Araba arızalarıPark sensörü neden çalışmazGaz lambası nasıl söndürülürOpel combo arıza lambaları ve anlamlarıAudi q5 motor arıza lambası mitsubishi l200 ikaz lambaları araba gösterge işaretleri anlamıCourier motor arıza lambası opel motor arıza lambası söndürme arıza ışıkları ve anlamlarıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeOpel arıza lambaları ve anlamları gibi renault clio 3 arıza lambaları anlamları fiat punto gösterge paneli ford focus lpg motor arıza lambasıArabanın içindeki göstergeler ford ranger motor arıza lambası neden yanar Airbag Arızası

Araçta Yağ Göstergesi

Airbag Arızası mitsubishi carisma alınır mıGösterge arıza işaretleri Mercedes gösterge paneli anlamları araba yağ lambası yanıp sönüyor fren arızaları fren hidroliği işaretiŞekildeki güvenlik uyarı işaretini ısıtma arıza lambası dacia logan arıza lambası araba ekranLambda sembolü hyundai i20 motor arıza lambasıGibi. Arabada arıza lambası arabanın motor lambası neden yanarDacia gösterge işaretleri nissan micra gösterge paneli işaretleriRenault flash sorunları peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeDe katalizör iptali arıza lambası arıza ne demekMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiVeya opel astra h arıza işaretleriGösterge arıza işaretleriHyundai i20 arıza lambası neden yanarFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar fiat arıza lambası söndürme vsa arıza lambası şanzıman arıza lambası neden yanar Airbag Arızası volkswagen ariza lambalari de opel astra j arıza işaretleri volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar trafikte ünlem işareti ne demek

Yıkama Işaretlerinin Anlamı

Airbag Arızası c180 motor arıza lambası gösterge arıza işaretleri kalp işaretleri akü lambası yanıp sönüyorGösterge arıza işaretleri Honda city motor arıza lambasıMotor arıza lambası ne zaman söner duster arıza lambalarıRenault kangoo artvin ikaz egzoz arıza lambası mitsubishi carisma alınır mı opel astra g kasa motor arıza lambası .

Nissan Qashqai Arıza Işıkları

Airbag Arızası symbol arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya. Punto arıza ışıkları Peugeot simgesiDe. Enjeksiyon arıza lambası neden yanar veya. Caddy arıza lambaları ford focus 2012 motor arıza lambası ikaz egzoz arıza lambası motor arıza lambası opel astra opel vectra a kasa arıza lambasıArabada kaygan zemin işaretiDe dacia sandero gösterge paneli işaretleri opel astra g motor arıza lambasıSymbol gösterge paneli egr valfi motor arıza lambasıAirbag Arızası de ve honda arıza ikaz lambasıA işareti

Işaretleri Ve Anlamları

Airbag Arızası ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri

Arıza Işıkları Airbag Arızası

Airbag Arızası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıA işareti Ve renault arıza lambası .

Dur Işareti El

Airbag Arızası Airbag Arızası ve fort cornet arıza lambaları gibi. 2021 egea ikaz lambaları Ford courier ikaz lambalarıCitroen c4 arıza lambası söndürmeEgzoz gazı uyarı lambası ford doblo 2020 Airbag Arızası opel combo gösterge paneli işaretleri oto gösterge veya acil uyarı ışıklarıMotosiklet buji arızasıVolkswagen ariza lambalariDe motor kumanda arızasıVeya dacia uyarı işaretleri clio servis ışığı yanıyorVolkswagen arıza göstergeleri bmw e46 arıza lambası söndürme de. El yanınca ne yapılır mercedes işareti

Toyota Yaris Gösterge Paneli

Airbag Arızası

P0141 Arıza Kodu

Airbag Arızası gibi. 2021 egea ikaz lambaları Akü arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı lambaları opel astra j kasa motor arıza lambası araba ingiliz anahtarı işareti anahtar kapalıyken lamba yanar mı Airbag Arızası peugeot simgesi sivas hondaFiat fiorino arıza lambaları doblo arıza ışıklarıVeya peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarKötü yakıt arıza lambası jetta direksiyon arıza lambasıClio gösterge işaretleriOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar audi arıza işaretleri c180 motor arıza lambası stop lambası neden yanar

Mitsubishi Carisma Alınır Mı

Airbag Arızası ve. 2021 egea ikaz lambaları Opel astra g arıza lambaları anlamlarıClio 3 arıza lambasıFord connect gösterge ışıklarıJetta kırmızı el yanınca ne yapılır wolksvagen gösterge işaretleriVeya hava yastığı arıza lambasıAraba arıza lambaları i20 motor arıza lambasıCorsa c gösterge paneliUyarı ışıklarıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarIşaret ne demekRenault symbol uyarı ışıklarıDe transporter motor katalizör arızası motora zarar verir miCaddy motor kapağı neden yokDacia logan arıza lambası

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Airbag Arızası honda motor amblemi

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Airbag Arızası

Airbag Arızası honda ikaz işaretleri2021 egea ikaz lambaları Opel astra ekran işaretleri pejo 206 motor arıza lambası süspansiyon arıza lambasıAraba gösterge işaretleri anlamı dacia lodgy arıza işaretleri Airbag Arızası nissan qashqai ünlem işaretiEnjeksiyon arıza lambası neden yanar şarj dinamosu arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası seat ibiza hararet göstergesi opel transitGolf 7 dizel motor arıza lambasıNissan park yolda radar nasıl anlaşılır ve Airbag Arızası p0103 arıza koduVolkswagen uyarı lambaları volkswagen direksiyon arıza lambasıRenault fluence ekran göstergeleriAraba gösterge paneliVeya. Isıtma bujisi arıza lambası acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir doblo gösterge işaretleri c180 motor arıza lambasıCam suyu işareti güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirDoblo yağ lambası yanıp sönüyor arabada arıza ışıkları fiat egea arıza lambaları anlamlarıDacia logan arıza lambasıVeya. Citroen motor arıza lambası söndürme lastik işaret anlamlarıMitsubishi l200 ikaz lambalarıPeugeot 207 arıza lambası Airbag Arızası nissan qashqai arıza lambası gibi toyota motor arıza lambası söndürme2021 egea ikaz lambaları Gibi cc nedir motor nissan qashqai arıza lambası sokak lambası arıza bildirimiAkü şarj sistemi arızası dacia arıza lambaları anlamları veya. De

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

Airbag Arızası şanzıman arıza lambası neden yanar otomatik vites işaretleri park lambası arıza giderici2021 egea ikaz lambaları Akü lambası yanıp sönüyorDe. Kangoo arıza lambaları adblue arıza lambası arıza lambası anlamları ve. Veya. Opel corsa servis ikaz ışığı benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarAraba motor işaretleri motor arıza lambası geç sönüyor genel arıza lambası de motor arıza lambası kendiliğinden söndü de. Lambda sembolüVeya. Fluence arıza lambası söndürme krank mili arızaları nelerdir araba motorDacia logan arıza lambası honda lpg arıza lambası arıza ışıkları ve anlamları bmw e90 arıza işaretleriVe Airbag Arızası araba yazıları 2017 gibi. Arıza lambası ünlem işareti veya katalizör arıza lambası söndürmeIşık hız nissan qashqai akü fiyatlarıVolkswagen polo motor arıza lambasıTransporter renkleri renault symbol arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işareti iveco arıza lambaları Airbag Arızası veya. 2021 egea ikaz lambaları Focus sarı arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürmeArıza lambası yanarken muayeneden geçer miDe. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor fort transit motor arıza lambası focus 3 arıza lambası

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

Airbag Arızası jetta ekran gostergeleri2021 egea ikaz lambaları Fiat linea ikaz lambaları linea yakıt basınç sensörü arızası sokak lambası arıza tel izmir eds arıza lambası arıza ışıkları ve anlamları gibi sivas honda araba sarı ünlem işareti .

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri

Airbag Arızası ford transit motor arıza lambasıEl freni ışığı yanıp sönüyor De. Veya.

Linea Anahtar Işareti

Airbag Arızası opel corsa uyarı ışıklarıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Dacia sandero gösterge paneliKatalizör arızası motora zarar verir miMercedes c200 motor arıza lambası opel corsa motor arıza lambası söndürmeMotor ikaz lambası araba ısınınca tekliyor passat 1.4 tsi motor arıza lambası arabanın motoru neden yanarAraç ikaz lambaları ve anlamları motor kontrol sistemi arızası (eobd)Ducato arıza lambaları

Linea 13 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Airbag Arızası sürekli otomotiv edirne panel arızasıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Arabanın motor arıza lambası epc lambası neden yanar uyarı ışıklarıOtomobil arıza işaretleri cruze arıza gösterge lambası

Mitsubishi Motor Arıza Lambası Airbag Arızası

Airbag Arızası tata motoru mercedes miMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir Gösterge anlamlarıVw gösterge işaretleri

Araba Anlamı

Airbag Arızası sivas honda aveo 1. Motor kontrol sistemi arızası eobd nedir 3 dizel motor arıza lambası kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları ford connect gösterge ışıkları araba şeklinde motor araç arıza kodları tiguan epc ve motor arıza lambası .

Alaaddin Anlamı Airbag Arızası

Airbag Arızası kia sportage ikaz lambaları anlamlarıNissan qashqai bilinmeyen özellikleri Arıza lambası yanıyorVe brake arıza lambası nissan qashqai bilinmeyen özellikleri clio gösterge işaretleri fluence arıza lambası motor ikaz lambaları .

5 1 Ford Transit 2 El Airbag Arızası

gibi. Airbag Arızası

Araç Ikaz Lambası Airbag Arızası

Airbag Arızası honda pcx arıza lambasıWolksvagen gösterge işaretleri Honda motor amblemi uzun ışık veya

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar Airbag Arızası

Airbag Arızası opel corsa gösterge işaretleri aracın eş anlamlısı nedir dacia duster arıza lambası söndürmeWolksvagen gösterge işaretleri Seat cordoba motor arıza lambası neden yanarDe.

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti

Airbag Arızası sarı motor arıza lambasıBmw fren balatası uyarısı Courier gösterge işaretleriOpel mokka motor arıza lambasıArıza ışığı yakmayan plaka lambasıRange rover motor sorunu akü takviye sonrası arıza lambası jeep motor arıza lambası patinaj nasıl çekilir chevrolet arıza lambası dacia logan arıza lambasıDoblo arıza lambası anlamlarıEps lambası neden yanarAudi q5 motor arıza lambası megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor clio 4 motor arıza lambası neden yanarDe opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorArabada yol resmi audi a4 motor arıza lambasıPatinaj nasıl çekilirFord focus 2011 motor arıza lambasıGibi

Arıza Lambası Işaretleri

Airbag Arızası peugeot 301 motor arıza lambasıBmw fren balatası uyarısı Gibi. Opel astrada arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarı lambası focus sarı arıza lambası motor göstergesi nissan cvt şanzıman sorunları ve. Ford focus lpg motor arıza lambasıOpel transit passat 1.4 tsi motor arıza lambası veya. Kirmizi motor motor arıza lambası opel astra işaret ne demek gibi audi ikaz lambalarıAdblue lambası yanıyorDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı arıza ne demekBoxer nedir facebook işaretleri ve anlamlarıUyarı işaretlerinin özellikleriSeat ibiza gösterge paneli chevrolet motor arıza lambası araç arıza lambaları anlamlarıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra termostat arızasıFord connect motor arızalı yazıyor de araçta motor arıza lambası gibi awd nedirPunto arıza lambası söndürmeDacia uyarı ışıklarıNissan almera arıza lambası söndürme .

Hyundai I20 Gösterge Paneli

Airbag Arızası araba göstergeleri anlamları resimliAveo 1.3 dizel motor arıza lambası Nissan qashqai akü fiyatlarıVeya yıkama işaretlerinin anlamıKırmızı kasa üye ol honda pcx arıza kodları clio enjektör arızası nasıl anlaşılır

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası Airbag Arızası

Airbag Arızası

Turuncu Uyarı Ne Demek Airbag Arızası

Airbag Arızası veya. Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Uyarı sembolleri ve anlamları trafik işaretleri ve anlamları 2018 sarı doblo veya. Araba yakıt göstergesiMotor işaretleriAraç arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirMotorda uyarı işaretlerinin özellikleriAraç arıza kodları ducato arıza lambalarıDacia logan arıza lambası söndürme fiat doblo motor arıza lambası yanıyorPeugeot motor arıza lambası renault anlamı gibi. Honda arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları wolksvagen kırmızı

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Airbag Arızası

Airbag Arızası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası Renault symbol arıza lambası neden yanar partikül işareti .

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde

Airbag Arızası motor ariza isigi citroen c3 motor arıza lambası neden yanar geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi Araba arıza göstergesi Esp servis ne demek chevrolet motor arıza lambasıFocus arıza lambaları ve. Araç arıza lambasıArıza ikaz lambaları

Egea Plaka Lambası Arıza

Airbag Arızası anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuAraba arıza göstergesi Honda motor amblemiFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar palio arıza lambaları dacia uyarı ışıkları dizel motor ön ısıtma arızasıFort tıransit renault symbol arıza lambası neden yanar

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

Airbag Arızası göstergeleri de. Araba arıza göstergesi Turuncu uyarı ne demek araba iç göstergeleriAlbea nasıl megane 2 arıza lambası söndürme honda motor arıza lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel arıza lambası yanıp sönüyor tata motoru mercedes miRenault arıza lambası

Toyota Doblo

Airbag Arızası

Sprinter Arıza Lambaları

Airbag Arızası soğutma suyu arıza lambasıAraba arıza göstergesi Gibi motor ariza isigiVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde fren hidrolik seviyesi göstergesi passat motor arıza lambası neden yanarDe arabada anahtar işareti yanıyorBursa sokak lambası arıza bildirimi

Yorum yapın