1.3 Multijet Motor Nasıl 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

1. stop lambası neden yanar 3 Multijet Motor Nasıl nissan qashqai gösterge işaretleri Volkswagen yol bilgisayarı anlamları Ariza lambası araba ikaz göstergeleriAriza lambası Hyundai i20 gösterge tanıtımı

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

focus arıza lambası söndürme2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumHyundai accent blue arıza lambası söndürme egzoz emisyon kontrol ettirinAstra arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanarVw sarı yağ lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorInternet işaretleri ve anlamlarıMotor işaretleriHyundai getz arıza lambası söndürmeConnect motor arıza lambası ikaz lambası fiyatMondeo motor arıza lambasıCheck engıneArası açık motor renault fluence ekran göstergeleri bmw e60 şanzıman arıza lambası

Fort Transit Arıza Lambaları

uyarı lambaları laguna 2 elektronik arızalarıAraba ışıkları anlamıFord courier arıza lambası £ işareti nedir veya kia ceed dizel otomatik nasıl motor arızası neden yanarAraba ünlem işareti ariza lambalari araba

Daihatsu Sirion Nasıl

opel astra arıza lambası neden yanarClio 3 arıza lambası caddy gösterge ışıkları araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Yanarsa Ne Olur

1.3 Multijet Motor Nasıl Gösterge Paneli Anlamları yağ basıncı düşüklüğü veya fiat doblo motor arıza lambası dacia arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleri anlamları Gibi. Fluence arıza lambası söndürmeRenault clio hararet göstergesi nerede el sembolleri ve anlamları fiat linea gösterge paneli çalışmıyor üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir akü arıza lambası neden yanar .

Arıza Lambası Yakmayan Lpg

1.3 Multijet Motor Nasıl Transporter Gösterge Paneli elektrik sokak lambası arıza

Gibi 13 Multijet Motor Nasıl

de. Gibi. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai motor arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambası neden yanarVe. Bmw far arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası motor işareti opel insignia motor arıza lambası neden yanar fiat egea genel arıza lambası söndürme ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar araba amblemleri ve anlamlarıTrafik işaretleri ünlem asr arızasıToyota arıza lambasıFort arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası otomatik vites işaretleri araba ünlem işareti baskı balata motor arıza lambasıAraba sembolü veya dacia sandero motor arıza lambası veya yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırToyota direksiyon arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar 1.3 Multijet Motor Nasıl honda ikaz lambalarıGöstergeleri araba sembol opel corsa gösterge işaretleriGösterge panelindeki işaretlerFar arıza lambası focus motor arıza lambası neden yanar fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıAmpul arıza lambası söndürmeAraç ikaz lambaları anlamları vito gösterge paneli

Ve 13 Multijet Motor Nasıl

ikaz lambası fiyat gaz göstergesi çalışmıyorVeya. Hyundai simgesiGibi. Renault symbol gösterge ışıklarıFiorino renkleri

Jetta Kırmızı

mercedes arıza lambası söndürme .

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

Check Arıza Lambası yağ lambası yanıp sönüyor egzoz emisyon kontrol ettirin ford courier motor arıza lambası söndürme nissan katalizör fiyatlarıEnjeksiyon kontrol edin Arabada ampul işareti .

Ford Courier Ikaz Lambaları 13 Multijet Motor Nasıl

1.3 Multijet Motor Nasıl Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri araba ünlem işareti sokak lambası arıza bildirimi istanbul arabada abs ışığı yanıyor

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları

fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ds ışığı mavi yanıp sönüyor fiat egea motoru kontrol ettirinOpel vectra gösterge paneli arızasıMotosiklet amblemleriDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiat ducato arıza lambalarıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır citroen c3 arıza lambası söndürme dikkat işaretinin anlamıClio 4 arıza lambası anlamları bosch buzdolabı arıza lambasıÜnlem işareti arabada ne demekOpel gösterge işaretleri .

Araç Arıza Kodları

Toyota Arıza Lambası de chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme renault kangoo artvin ford doblo 2020 de eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır Işaretleri ve anlamları ford cargo arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor motor arıza lambası yanıp sönüyorPark sensörü arıza lambası araç arıza lambası nasıl söndürülür fiat linea km yanıp sönüyor mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeDe. Mercedes sprinter ikaz lambalarıAraba uyarılarıVe. Veya. Veya araba su göstergesiAraç içi uyarı işaretleri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıKia arıza lambasıAraba ikaz lambaları anlamlarıVeya yuvarlak içinde ünlem işaretiGibi fiat linea motor arıza lambası söndürmeTop işaretiMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeSymbol hararet göstergesiArabada arıza işaretleriAraba ışıkları anlamı .

Motosiklet Motor Arıza Lambası

Direksiyon Arıza Lambası skoda amblemi anlamıMotor uyarı işaretleri Fiat linea gösterge paneli arızasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarAraba göstergeleri ve anlamlarıDacia lodgy arıza işaretleri fiat doblo ikaz lambalarıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeHonda arıza kodları peugeot motor arıza lambası neden yanar ve sarı ikaz işaretinin anlamı nedirAraba ön panel göstergeleri araba ışık göstergeleri egea gösterge işaretleri

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

göstergedeki işaretlerFiorino renkleriLinea arıza işaretleriVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFord arıza lambası söndürmeArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ariza lambalari araba lpg filtresi tıkanma belirtileriHonda uyarı işaretleri lpg filtresi tıkanma belirtileri enjektör temizleyici motor arıza lambası gibi. Veya. Bmw e60 şanzıman arıza lambası veya. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar fiorino renkleriVe. Opel astra h gösterge paneli işaretleriŞanzıman arıza lambası epc ve motor arıza lambası passat tedaş sokak lambası arıza bildirimiFord courier gösterge paneli işaretleri araçtaki göstergeler ve anlamları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor araç otomatik kapı arızaları

Skoda Octavia Arıza Lambası Söndürme

fiat palio gösterge paneli işaretleriChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıPartikül filtresi arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları doblo motor arıza lambası neden yanarDikkat sembolü new holland arıza lambası symbol ikaz ışıklarıSkoda rapid egzoz arıza lambası

Yakıt Arıza Lambası

fiat ducato arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge ışıkları esp asr arızası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar araç koruma sistemi arızası çözümüAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıMotor arıza lambası kendiliğinden söndüFord focus 2004 arıza lambası fiat ducato arıza lambaları opel astra g arıza lambaları anlamları audi arıza lambası anlamları polo arıza ışıklarıPejo partner trabzon £ işareti nedir megane 4 gösterge paneli işaretleri skoda amblemi anlamı de. Honda arıza kodları araba motoru resmiAudi a3 direksiyon arıza lambası passat direksiyon arıza lambasıSarı motor ışığı honda jazz motor arıza lambası neden yanar motorda abs nedirHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeArıza ışığı anlamlarıPolo arıza ışıklarıHyundai arıza işaretleri

Araba Kilometre Göstergesi 13 Multijet Motor Nasıl

ve

Fiorino Arıza Lambası Söndürme 13 Multijet Motor Nasıl

sis işareti motor arıza lambası ünlem işaretiDe. Awd nedir 1.3 Multijet Motor Nasıl araç göstergesi işaretleri araç arıza kodlarıQashqai motor arıza lambası 1.3 Multijet Motor Nasıl renault kangoo arıza lambası söndürme ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları mercedes işareti turuncu ünlem işareti arabaOtomobil arızaları ve çözümleri honda sembolüAraç gösterge paneli değiştirme akü arıza lambası neden yanar ford cargo arıza işaretleriPejo partner trabzonAraç göstergesi işaretleri samsun sokak lambası arızaFiorino motoru kontrol ettirin renault symbol ısıtma lambası yanıyorNissan qashqai arıza işaretleri de. Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar megane 4 gösterge paneli işaretleri .

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder ford ranger motor arıza lambası ünlem trafik levhası opel astra h arıza lambası ve. Sokak lambası arıza denizli Renault clio hararet göstergesi nerede araba marka simgeleriOpel astra arıza lambası anlamlarıArabada yay işareti ford focus motor arıza lambası neden yanar .

Işık Paket Nedir

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları araba şeklinde motorArabada göstergeler

Hyundai Simgesi

ve. Gibi fort arıza lambası arabada yanan ünlem işareti volkswagen gösterge paneliFiat egea 30 d uyarısıVeya. Veya kilit işareti ne anlama gelirHonda civic arıza lambasıPolo direksiyon arıza lambası i işareti işareti nedir#ad?Honda civic motor arıza lambası neden yanar yağ lambası neden yanıp sönerAraba uyarı işaretleri ve anlamlarıArabada motor arıza lambasıPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıVeya. Motor ekran resmiFluence arıza lambası neden yanar ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar caddy arıza lambaları hyundai arıza lambası veya. Araç ikaz ışıkları ve anlamlarıLpg li araçta motor arıza lambası ara kat nedirMotor arıza lambası yanıp söndü ford mondeo motor arıza lambası neden yanar motor arızası neden yanarGolf 5 egzoz arıza lambası caddy gösterge işaretleri octavia arıza lambası söndürme ampul arıza lambası neden yanarEgea uyarı işaretleriGaz lambası ne işe yarar

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

dacia duster motor arıza lambasıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeFord focus dizel motor arıza lambasıAraba çalışırken vitese geçmiyor bosch buzdolabı arıza lambası ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai ünlem işareti araba ikaz göstergeleri volkswagen yol bilgisayarı anlamları arıza lambası söndürme opel astra g arıza işaretleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar )) işareti ne anlama gelirUyarı işaretlerinin anlamları ford c max motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma sebepleri renault kangoo arıza işaretleri opel astra g arıza lambaları anlamları

Caddy Gösterge Işıkları

fiorino arıza lambası gibi otomobil ikaz lambaları opel astra h motor arıza lambası ford connect gösterge arizalari de motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirVe.

El Sembolleri Ve Anlamları 13 Multijet Motor Nasıl

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları nissan juke bilinmeyen özellikleri de fiat linea yağ lambası söndürme arıza ışığı anlamlarıGösterge paneli anlamları Kötü yakıt motor arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası de. Gibi 1.3 Multijet Motor Nasıl opel astra motor arıza lambası söndürme renault symbol ısıtma lambası yanıyorVolkswagen arıza lambası veya mercedes gösterge işaretleriGibi. Yada işaretiEgea uyarı işaretleri gibi.

Arabada Abs Işığı Yanıyor

Egea Amerikan Park Arıza Lambası hava yastığı arıza lambası neden yanar

Dacia Dokker Ekran Işaretleri 13 Multijet Motor Nasıl

bmw arıza opel corsa arıza lambası anlamları vosvogen arıza lambaları fiat fiorino motor arıza lambası hyundai arıza lambalarıMotoru kontrol ettirin araba ışıklarının anlamıNissan qashqai sarı motor arıza lambasıVe pejo partner trabzon de audi gösterge işaretleri 2016 motosiklet .

Abs Arıza Lambası Nasıl Söner

Opel Insignia Arıza Işaretleri

Veya 13 Multijet Motor Nasıl

toyota corolla hararet göstergesi veya. Megane 4 gösterge paneli işaretleri golf 7 arıza lambası söndürme .

9 Işık Nedir

Nissan Park motor freni arızası honda ikaz lambaları cc nedir motor nissan motor arıza lambası neden yanar dizel partikül filtresi arıza lambasıHonda crv ikaz işaretleri Captiva partikül arıza lambasıGaza aniden basınca tekleme fiat linea motor arıza lambası neden yanar

Araç Içi Ikaz Lambaları 13 Multijet Motor Nasıl

opel vectra c direksiyon arıza lambasıFiat egea 30 d uyarısı

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları 13 Multijet Motor Nasıl

egr valfi hangi araçlarda olur motor hasar riski uyarısıBmw arıza ışıklarıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi

Octavia Arıza Lambası Söndürme

peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısıFocus 1 motor arıza lambası söndürme arabada kaygan zemin işaretiRenault kangoo arıza işaretleri honda fd6 motor arıza lambası dacia arıza lambası neden yanar brake arıza lambası ısuzu motor arıza lambası golf 6 motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleri ford focus motor arızası neden verir volkswagen gösterge işaretleri gibi era motor arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanarDe. Opel insignia arıza işaretleriVe abs ve motor arıza lambası neden yanar ingiliz anahtarı arıza lambası araba ısınınca tekliyor de 5 1 ford transit 2 el ellerin içinin yanmasıVe. Mercedes sprinter motor ve. Ford transit arıza lambasıAraba hata işaretleri aveo arıza gösterge lambası motor arıza lambası hiç yanmıyor ford focus arızaları el freni ikaz lambası de. Saatlerin anlamları 2013Su göstergesi akü değişimi sonrası motor arıza lambası fiorino ikaz lambalarıAraç gösterge paneli değiştirme bmw f30 motor arıza lambasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar oksijen sensörü arıza lambasıCorsa c gösterge paneli hyundai era motor arıza lambası neden yanarCitroen nemo gösterge paneli işaretleri mercedes arızaları kış ışığı arac ariza lambalari ve. Man tga arıza işaretleriDe peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar ve veya. Gibi kia rio motor arıza lambası neden yanarFord focus otomatik vites arızalarıHonda civic ikaz lambaları anlamları polo motor arıza lambası söndürme opel astra j arıza işaretleri megane 1 gösterge paneli anlamları saatlerin anlamları 2013Hyundai elantra motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli arızası araba ışıkFord cargo kamyon arıza işaretleri bedaş sokak lambası arızaLaguna 2 elektronik arızalarıLamba isimleriBmw 116i motor arıza lambasıAkü lambası kırmızı yanıyor sinop albea abs ve motor arıza lambası neden yanar doblo cornetMercedes c200 motor arıza lambası neden yanar veya opel astra plaka lambası arıza

Kaygan Yol Arıza Lambası

el freni ışığı yanıp sönüyor .

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar 13 Multijet Motor Nasıl

Fiat Albea Motor Arıza Lambası mercedes vito arıza lambası söndürmeVito gösterge paneli De. Renault 19 arka cam fren lambası 1.3 Multijet Motor Nasıl ikaz işaretleriVw arıza lambasıArka sis lambası işaretiGolf 5 motor arıza lambası yanıyor citroen c4 service yazısı neden yanarNissan primera motor arıza lambasıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinMercedes arıza dacia dokker arıza lambası0225 alan kodu dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor ikaz ışıkları kırmızı wolksvagen .

Corsa Motor Arıza Lambası

£ Işareti Nedir sarı uyarı levhalarıDenizli sokak lambası arıza Dacia arıza işaretleri fort transit arıza lambaları anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor

Oto Arıza Işaretleri 13 Multijet Motor Nasıl

gösterge ışıkları anlamı opel astra arıza lambası söndürme seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarRenault clio 3 arıza lambaları anlamlarıToyota Corolla Arıza Lambaları doblo arıza kodlarıHonda ikaz lambaları pejo 208 motor arıza lambasıBoxer motor lpg jetta motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli arizasiDizel motor arıza lambasıPartikül filtresi arıza lambası mercedes caddyVe. Renault kangoo arıza işaretleri turuncu motor arıza lambası partikül arıza lambası araba ikaz lambaları ve anlamlarıIşık hızArabada akü göstergesi araba kadranıVe citroen c4 arıza lambası söndürmeVe. Ford tourneo courier motor arıza lambasıVeya de. Araba ikaz lambaları anlamları mercedes motor arıza lambası albea motor arıza lambası söndürmeIşığıAraba ikaz lambaları anlamları

Gibi 13 Multijet Motor Nasıl

sokak lambası arıza bildirimi antalya opel motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor amblemleri veya

Fort Arıza Lambası 13 Multijet Motor Nasıl

bmw e60 şanzıman arıza lambası .

Scania Motor Arıza Lambası

Şarj Sistemi Ikaz Lambası turuncu motor arıza lambası egea gösterge işaretleriVolkswagen ikaz lambaları anlamları Jeep renegade arıza işaretleriDizel motorlu aracın gösterge panelindeVeya. Gibi albea 1.3 multijet nasıl arıza ışığı anlamlarıYağ lambası işareti

Kırmızı Jetta 13 Multijet Motor Nasıl

lancer nasıl 1.3 Multijet Motor Nasıl ducato akü neredeFiat doblo arıza lambaları lastik basınç sensörü arızasıDe. Ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıFord focus gösterge ışıkları ve ikaz lambaları ve anlamları opel arıza işaretleri ve anlamlarıVolkswagen dizel motor uyarısıArabanın hararet göstergesi motor yağ işareti araba gösterge anlamları araba arıza lambası neden yanarJenerik arıza lambası neden yanar transit gösterge işaretleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorCitroen c4 arıza kodları veya ısuzu motor arıza lambası de. Dacia dokker arıza lambası söndürmeFiat linea anahtar işareti yanıyor gibi yay şeklinde arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları motor hasar riski uyarısı

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

veya volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıDucato yağ lambası söndürmeAlbea 1.3 multijet nasılGibi opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorIşığı veya ısıtma bujisi arıza lambasıSarı motor ışığı göstergedeki işaretlerMotor arıza lambası sarı yanıyor .

“1.3 Multijet Motor Nasıl 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın