Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur adblue lambası yanıyor Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı Ariza lambası

Multijet Motor Nedir

Ariza lambası vito motor arıza lambası araç arızalarıfiat punto ikaz lambaları anlamları Fiat albea motor arıza lambası bmw işaretleriDe saat içindeki göstergeler Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur sokak lambası arıza bildirimi izmir araba amblemleri ve anlamlarıMercedes kırmızı motorVe arabada dimmer ne demek de ford transit ikaz lambaları peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarEn iyi kurye motoru 2020 honda spacy alpha arıza lambası neden yanar araç ikaz lambaları fiorino arıza ışıkları nissan qashqai ünlem işareti ford uyarı işaretleri .

Ve Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Egea Uyarı Işıkları dacia lodgy arıza işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Trafik Işaretleri Ünlem Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

araba göstergeleri anlamları resimli toyota auris arıza lambasıFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıBmw ikaz lambaları arabada arıza lambası neden yanar araba anlamı isuzu kamyonet gösterge işaretleri isuzu kamyonet gösterge işaretleri parantez içinde ünlem arabaToyota corolla arıza lambası fiat albea arıza göstergeleri sarı motor arıza lambasıFord connect arıza işaretleri arabada kırmızı ünlem işareti

Mondeo Motor Arıza Lambası

mercedes c200 kırmızıGibi. Yakıtta su var işaretiHonda arıza ikaz lambasıEsp hatası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Sokak lambası arıza ayedaş araba arıza lambaları anlamları Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur ford courier motor arıza lambası nasıl sönerPassat ısıtma bujisi arızası fiat albea airbag arıza lambası söndürme 444 anlamiPeugeot 307 motor arıza lambasıIkaz ne demekSokak lambası arıza bildirimi izmirSokak lambası arıza ayedaş444 anlamiUyarı ışıklarıMotor elektroniği arıza lambası neden yanar octavia nasılArac eş anlamlısıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürFiat egea arıza işaretleriMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası

Balata Işareti

focus 1 gösterge paneli anlamları fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarVw motor arıza lambası bmw e90 arıza lambaları anlamlarıKızdırma bujisi yanıp sönüyorOpel astra arıza lambası yandı kırmızı arıza lambasıMazot yanarmı güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ford connect gösterge paneli anlamlarıFiat punto otomatik vites sorunlarıPeugeot 301 arıza lambalarıAraç göstergesinde ünlem işaretiOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur veya.

Gösterge Panelleri

Araba Uyarıları gibi gibi ve. El freni göstergesi Gibi şarj yükseltme kodu Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur ibre ne demekFord connect arıza lambası araba arıza işaretleri epc ışığı yanıyor gaz yemiyor gibi lastik işaret anlamları gibi araba motoru resmi arıza işaretleri vw jeep hyundai i20 arıza lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirin hararet göstergesi neden yanarLastik simgeleri de ford gösterge işaretleri .

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme passat arıza lambası neden yanarFiat egea benzin göstergesi Gaz lambası nasıl çalışırBmw şanzıman arıza lambası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

araba simgesi nissan qashqai bilinmeyen özellikleri .

Egea 14 Motor Arıza Lambası Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Transit Arıza Lambası Söndürme gibi. Esp işareti Opel astra h motor arıza lambası söndürmeDe ford arıza lambası söndürmeSarı motor ışığıYağ göstergesi işareti arıza lambaları gibi ve sardur 2 el golf 5 motor arıza lambası yanıyor .

Renault Symbol Hararet Göstergesi

Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur Caddy Arıza Göstergeleri gibi fort cornet arıza lambası de. Linea gösterge ışıkları

Kırmızı Polo Araba Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları

renault clio mavi ışık adblue uyarısı enjeksiyon arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambası söndürmeGösterge panelleri araç panel göstergeleriBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar de arabam com polo motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorPassat egzoz arıza lambası nissan katalizör fiyatlarıVeya

Ariza Neden Yok

servis esp uyarısı opel astra .

Arızalıdır

Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur Bildirim Işığı Nedir iveco daily motor arıza lambası veya yakıttan dolayı motor arıza lambası lastik işaret anlamları yolda radar olduğunu nasıl anlarızOpel astra h motor arıza lambası söndürme S motor duster arıza ışıklarıKızdırma bujisi arıza lambasıSu arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor qashqai arıza lambası ford fusion motor arıza lambası veya passat arıza ışıklarıDe golf 5 egzoz arıza lambası veya. Motor renkleri ünlemli motor arıza lambası mazot yanarmı gibi. Opel corsa ekran işaretleri araç ikaz göstergeleri internet işaretleri ve anlamları araç ikaz işaretleriGibi yağ lambası neden yanıp söner sokak lambası arıza bildirimi izmirLpg göstergesi yanıp sönüyorArabada motor işaretiMazda 3 motor arıza lambası neden yanarDe ford focus gösterge paneli işaretleriSoğuk havada motor arıza lambasıVe ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur gostergePlaka renkleri ve anlamları Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur ford connect motor arıza lambası

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba arıza ışıkları#ad? .

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları linea motor arıza lambası neden yanarAraba ışıklarının anlamı Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor a180 kırmızı araba ekranındaki göstergeler gibi kızdırma bujisi yanıp sönüyorAraç ikaz göstergeleri symbol arıza lambalarıHava durumu sembolleri ve isimleri ünlem işareti trafikToyota arıza kodu öğrenmeDe punto arıza ışıkları fren arızalarıAraba ikaz lambaları ünlem işareti gibi. Veya. Ikaz ışıkları gösterge işaretleriOpel vectra motor arıza lambası neden yanar albea arıza lambası akü lambası nissan katalizör fiyatlarıFord courier arıza lambası anahtar işareti

Oksijen Sensörü Arıza Lambası Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

fiat fiorino arıza lambası neden yanar balata işaretiLastik basınç sensörü arızasıPeugeot 206 gösterge işaretleriOpel insignia motor arıza lambasıAraç aydınlatma sistemi arızalıdırPeugeot 3008 gösterge işaretleriAudi a3 gösterge işaretleri motosiklet göstergeVe. Albea nasıl 2020 model linea .

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Renault

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir araba ekranı ford motosiklet porsche sembolü ve. Opel transit gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıDe. Honda dio arıza lambası kış ışığı volkswagen ikaz ışıkları honda civic fc5 motor arıza lambasıAraba lastik basıncı uyarısı ford connect arıza lambası kırmızı ünlem işareti arabada de. Trafik işaretleri ünlem veya ford courier ekran işaretleri hararet göstergesi neden yanarMercedes c200 kırmızıGolf 7 motor arıza lambası söndürme fiat punto otomatik vites sorunları de veya. Arabada a/c ne demek devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miMotor arıza lambası kırmızı yanıyorDur el işareti prins lpg motor arıza lambası fiat albea motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambalarıAraba uyarı ışıkları arızalıdırMultijet motor nedir honda civic arıza lambası söndürme fiat linea gösterge paneli işaretleriAraba ikaz lambaları ünlem işareti arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider qashqai motor arıza lambası söndürme honda arıza lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor elektrik işareti Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırTiguan epc ve motor arıza lambası gibi vw ampul arıza lambası söndürme motoru kontrol ettirin uyarısı lineaAraba ikaz lambaları ünlem işareti bmw ikaz lambalarıPassat uyarı işaretleri ford courier arıza işaretleriTrafik levhaları ve anlamları 2014Ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıDuster arıza işaretleriKış ışığıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıAlfa simgesi hyundai h100 gösterge paneli anlamları arabada akü göstergesiVeya. Isuzu kamyonet gösterge işaretleriDe de. Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorVe. Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yanıp söndü ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları fluence arıza lambası katalizör arıza lambası güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları de. Araba gösterge anlamları ford mondeo gösterge paneli işaretleri

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası

araba ekran göstergeleriDurdur arabayı araç ikaz ışıkları ve anlamları honda crv arıza lambası neden yanar arac ariza lambalari sure isimleri anlamlarıElektrik sokak lambası arıza motor arıza lambası opel astra benzin ışığı yanıp sönüyor hyundai i20 motor arıza lambasıWosvagen navara araç aydınlatmaMotor arıza lambası fiat gaz lambası nasıl çalışır araba yazıları 2017 peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar araçta gösterge işaretleriVito gösterge paneli gibi asr arızasıDacia lodgy arıza işaretleri sarı renk motor arıza lambası uyarıcı işaretler ısuzu d max arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Istanbul

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarEpc arıza lambası Işıklar otomotiv bursa jetta dizel motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamları Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur yakıt arıza lambası audi a6 arıza işaretleriMotor arızalı opelAbs arıza lambası nasıl söner elektrik sokak lambası arızaCitroen berlingo 1.6 hdi nasılToyota auris motor arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası arabada akü göstergesi

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

skoda fabia arıza lambaları anlamlarıI işareti ne demekGösterge paneli arızasıGibi sarı motor peugeot 308 motor arıza lambası dizel araç gösterge işaretleri astra k motor arıza lambası de. De.

Skoda Rapid Egzoz Arıza Lambası Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Alfa Simgesi isı sensörü arıza lambası isı sensörü arıza lambasıServis esp nedir Golf 5 arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarFiat linea km yanıp sönüyorMitsubishi fuso arıza lambaları esp arıza lambası neden yanarDe transit arıza lambası söndürme jetta ikaz lambaları hyundai i20 kaput içi isimleri ariza neden yok clio 3 arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya arka panel nedirFiat doblo arıza lambası söndürme astra k motor arıza lambası arıza lambası anlamı. Araba işaret lambaları fiesta motor arıza lambasıAraç arıza lambaları ve anlamlarıRenault ikaz lambaları motor uyarı işaretleriVeya. Parantez içinde ünlem araba

Peugeot Arıza Lambaları

Vw Motor Arıza Lambası Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

ve. El freninin çekili olduğunu gösteren işaret renault motorsiklet de. Lada vega motor arıza lambası fiat motor arıza lambası neden yanarVolkswagen yol bilgisayarı anlamları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir lastik basınç arıza lambasıCourier motor arıza lambası işaretlerin anlamı esp işaretiŞekildeki güvenlik uyarı işaretiniArabada a/c ne demek citroen nemo arıza lambası esp arıza lambası egr valfi motor arıza lambasıArabada anahtar işareti yanıyor motordaAraç arıza lambaları yakıt aldıktan sonra arıza lambası fiat arıza işaretleri connect arıza lambası ankara sokak lambası arıza şikayet tüplü arabada motor arıza lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası soğutma suyu seviyesi uyarısı toyota arızaları

De Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

veya. Gibi. Hyundai accent blue gösterge anlamları kırmızı polo araba iveco daily motor arıza lambasıAkü bitince motor arıza lambası yanar mıSure isimleri anlamları saat içindeki göstergeler Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar peugeot anlamı

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

mercedes c200 kırmızıFiat egea gösterge paneli peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar courier motor arıza lambasıConnect arıza lambası jetta gösterge paneliRenault ikaz lambaları motor kırmızı i20 arıza lambası söndürmeVeya opel transitAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? .

Linea Motor Arıza Lambası

Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar katalizör arıza lambası kia sportage gösterge paneli airbag arıza lambası nasıl söndürülürNissan micra sarı motor arıza lambası Opel astra f arıza lambası arabada yanan ışıklar peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarCitroen nemo arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermiToyota corolla motor arıza lambası ve esp motor lambası neden yanar arabada anahtar işareti yanıyor i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve motor kırmızı arabada gösterge işaretleri audi motor citroen arıza işaretleriFluence arıza ışıklarıFord fiesta motor arıza lambası akü işareti neden yanar vw motor arıza lambasıVeya ayedaş sokak lambası arıza telefonuVolvo motosiklet veya. Suzuki yarış motoru fiyatlarıMotor ikaz lambası

Fiat Egea Arıza Işaretleri

araba ekranındaki göstergeler ford custom motor arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanarCrafter akü nerede .

Honda Ikaz Işaretleri

Opel Astra Arıza Göstergeleri volkswagen airbag lambası söndürme gibi

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarGrandland ne demek gibi megane 2 arıza lambalarıArabada arıza lambası neden yanar araç göstergeleriAçı işaretleri ford focus arıza lambası söndürmeArabada akü işaretiDizel araç gösterge paneliIşık paket nedir

Kayseri Sokak Lambası Arıza Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

mercedes arıza lambaları anlamları opel meriva motor arıza lambasıTransit arıza lambası söndürmeStop işareti volkswagen yol bilgisayarı anlamları araba motor göstergesi ikaz işaretleri nissan juke kaydırmaRenkli motor fabia arıza lambası söndürmeLastik işaret anlamları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorLpg göstergesi yanıp sönüyor de de c4 arıza lambası passat motor arıza lambası ford connect arıza lambası ve 2021 egea ikaz lambalarıAraba içindeki işaretlerPassat b7 gösterge paneliMotor ikaz lambası araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıFocus 2 gösterge paneli toyota corolla ünlem işareti

2 El Nissan Almera Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

pulsar ns 200 arıza lambası kodları arac ikaz lambalari gibi. Sarı motor

Hava Neden Sarı

veya. Hararet göstergesi neden yanar yağ işareti tehlike sembolleri ve açıklamaları clio motor arıza lambası

Motor Uyarı Işaretleri

durdur arabayı ford transit uyarı işaretleriAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıArabada akü göstergesi fe sembolüHyundai h100 arızaları .

P0102 Arıza Kodu Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Renault Clio Mavi Işık dacia gösterge ışıklarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVeya. Araç gösterge işaretleri .

Akü Yeşil Işık Yanmıyor Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

Duster Arıza Işıkları ford connect arızaları honda civic motor arıza lambası neden yanarKırmızı motor arıza lambası Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı motor arızalıFord courier arıza lambası anahtar işareti motor arıza lambası ne zaman söner ford connect arıza lambaları anlamları toyota yaris motor arıza lambası lambda işaretiVeya araba panel işaretleri opel astra h motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambası söndürmePassat motor arıza lambası kangoo arıza lambaları renault symbol hararet göstergesi Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur akü yeşil ışık yanmıyor direksiyon arıza lambası neden yanar

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası

fiat linea 1.4 motor arıza lambası Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur peugeot 208 arıza lambasıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıDe

Volkswagen Arıza Lambaları

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

de. Araba içi resmi tofaş gösterge ışıkları sigortası araba arıza işaretleri bmw 320d arıza işaretleri araç arıza lambası neden yanar motor arıza lambası skodaArabada yağ işareti araba motoru resmiHararet göstergesi yanıp sönüyorGibi. Gibi. Kia arıza işaretleri

Durdur Arabayı Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

açma kapama düğmesi anlamı veya opel vectra arıza lambası neden yanarHava yastığı arıza lambası neden yanarAudi a5 motor arıza lambası neden yanarDoblo Renkleri hava durumu sembolleri ve isimleri peugeot 301 arıza lambalarıPassat ısıtma bujisi arızası Ford uyarı işaretleriFiat linea servis ışığı söndürme ikaz ne demekAraç aydınlatmaMotosiklet buji arızası araba göstergeleri anlamları resimli gibi arac ariza lambalariMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar motor yanmasıFren sistemi arızasıMotor arıza lambası söndürme elektrik arıza lambası

Opel Corsa Ekran Işaretleri Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

renault symbol ünlem işareti yada işaretiGibi gibi ve. Ford focus gösterge ışıkları pulsar ns 200 arıza lambası kodları linea arıza işaretleri motor işaretleri ve anlamları megane 1 gösterge paneli arızasıAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyorFord motor arıza lambası neden yanarBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor toyota ekran işaretleriArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir mercedes arıza lambaları anlamları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli arızası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor kırmızı polo araba ve. Volkswagen arıza lambaları sarı renkli rehberin adıŞarj yükseltme koduFiat linea gösterge paneli işaretleri bmw gösterge paneli anlamları golf 5 motor arıza lambası yanıyor

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları Yakıt Filtresi Tıkanırsa Ne Olur

audi a4 arıza sembolleri arabada motor işaretiFiat egea gösterge işaretleriCaptiva arıza lambası söndürmeAkü lambası kırmızı yanıyorArabada akü işareti .

Ford Motosiklet

Opel Astra Gösterge Işıkları gibi. Aracin gosterge panelleri Skoda octavia motor arıza lambası neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambası

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir

fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor arabada ingiliz anahtarı işareti de. Audi motorAuris arıza lambası söndürmeVeya adblue lambası yanıyorArabadakiDe sprinter gösterge işaretleri .

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri

Toyota Arızaları peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar ve. Dizel motor arıza lambası Prins lpg motor arıza lambası p0100 arıza kodu enjeksiyon arıza lambasıPassat b7 gösterge paneli

Yorum yapın