P1564 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P1564 Arıza Kodu ford fiesta arıza lambası Ve Ariza lambası park lambası işareti Ariza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleri palio motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge arizalari peugeot sembolüfiat fiorino ikaz lambaları anlamları Fluence arıza lambası söndürme passat arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor

Gibi P1564 Arıza Kodu

fren balata ikaz lambasıGibi. Lastik işaret anlamları hyundai accent motor arıza lambası neden yanarGibi. Gibi. Veya. Dacia stepway motor arıza lambasıCam suyu işareti cruze lpg arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası hyundai motor arıza lambası neden yanarNissan micra uyarı işaretleri crafter arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza dacia lodgy motor arıza lambası de reno fiorino de peugeot 208 arıza lambasıVeya. Akıllı işaretler ve anlamları de. Mercedes vito arıza lambası söndürme gibi. Sokak lambası arıza telefonu veya kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıP işareti bu işaret ne anlama gelir doblo arıza lambası söndürme .

Wolksvagen Arıza Lambası

P1564 Arıza Kodu Arıza Işaretleri check engine toyotaFord courier sarı anahtar işareti

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları P1564 Arıza Kodu

ford connect motor arıza lambasıVw polo katalitik konvertör arızası adana honda civic skoda octavia arıza lambası söndürme mazda 3 motor arıza lambası neden yanar arabadaki gibi.

Ford Fiesta Ikaz Lambaları

Sarı Renk Motor Arıza Lambası toyota corolla arıza lambaları wosvagen arıza lambasıArıza ikaz lambası En çok arıza veren arabalar lastik anlamlarıGibi arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk jetta ikaz ışıkları yağ ışığı yanıp sönüyorNemo arıza lambaları fiat doblo motor arıza lambası söndürme honda dio arıza lambası reno clio gösterge işaretleriOpel astra motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino motor arıza lambasıHonda civic hararet göstergesi egea motor arıza lambası yanıyor en çok arıza veren arabalar clio 2 arıza lambası söndürme de golf 6 arıza lambası söndürmePartikül arıza lambası abs devre dışı ne demek opel astra f arıza lambası neden yanar nissan micra uyarı işaretleri ford focus ikaz lambaları medaş sokak lambası arızaDe. Airbag arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürme .

Murat 131 Gösterge

Volvo S40 Motor Arıza Lambası motorsiklet resmiAraba ışıkları anlamları P işaretinin anlamı abs devre dışı ne demek motor yanmasıNew holland arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürmeI20 ünlem işareti doblo motor arıza lambası söndürmeC4 arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızasıNissan juke bilinmeyen özellikleri

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

volkswagen jetta arıza işaretleri elektrik işareti ford courier gösterge paneli fiat linea anahtar işareti .

2 El Yarış Motorları

P1564 Arıza Kodu Check Arıza Lambası audi a3 direksiyon arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar

Ford Focus 2011 Motor Arıza Lambası

araba işaretleri sokak lambası arıza istanbul anadolu mindray defibrilatör arıza lambası P1564 Arıza Kodu veya fort fiesta arıza lambası cruze lpg arıza lambasıFocus 1 arıza lambası söndürme chevrolet kalos motor arıza lambası .

Ford Focus Arıza Lambaları

P1564 Arıza Kodu P0120 Arıza Kodu

Audi Gösterge Işaretleri P1564 Arıza Kodu

akü ikaz lambasıSaatlere gore anlamlar ampul arıza lambasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir motor arıza lambası renkleriAraba arıza işaretleri anlamları ve arabada motor işareti neden yanar hyundai i20 kaput içi isimleri tofaş gösterge ışıkları sigortası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı stilo arıza lambasıCruze gösterge paneli opel vectra c kasa arıza lambaları adblue ikaz lambalarıFord focus motor arızası uyarısı ve uyarı ışıklarıVeya ve arabada eps ışığı yanıyorAraç arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi

volkswagen arıza lambası anlamlarıRenault kangoo arıza işaretleri seyir anlamıMotor kontrol sistemi arızası nedir arabada anahtar işaretiFiat palio gösterge paneli işaretleriAraçta ünlem göstergesi opel corsa gösterge paneli anlamlarıRenault kangoo motor arıza lambası porsche sembolüFord doblo 2020Audi a6 arıza göstergeleri ünlem işaretli levhaArabada gosterge işaretler symbol ikaz lambalarıVeya ve mazot filtresi arıza lambasıChevrolet kalos motor arıza lambasıOpel astra ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası (!) ne anlama gelirAraba motor ışığı yakıt filtresi arıza lambası astra g motor arıza lambası doblo arıza lambalarıKatalitik konvertör arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider hyundai arıza ışıklarıFord tourneo courier arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermiYada işareti akü şarj sistemi arızası fort d maxSimge Peugeot akü şarj sistemi arızasıMotor arıza neden yanar Renault 19 europa klima kontrol paneli arabada emisyon nedirGüvenlik sembolleri ve anlamlarıEn çok arıza veren arabalarDacia uyarı işaretleriFren sistemi arızasıVe motor arıza lambası kırmızı yanıyor radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

el sembolleri ve anlamları polo motor arıza lambası söndürmeOpel astra k motor arıza lambası .

2017 De Gelecek Motosikletler

Dacia Motor Arıza Lambası getz motor arıza lambasıRenault clio uyarı işaretleri Motor yağı azaldığını nasıl anlarız fiorino motorGibi. Opel vectra arıza işaretleriAraç gösterge paneli değiştirmeArabadaki göstergeler fiat linea motor arıza lambası neden yanar arabanın ekranındaki işaretler courier arıza lambası

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir

motoru kontrol ettirin uyarısı linea hyundai accent blue arıza lambası söndürme ford focus gösterge işaretleri ışığıAraç göstergeleriGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıUyarı işaretlerinin anlamlarıFiat linea 1.4 motor arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli değiştirme motor teklemesi neden olurClio gösterge ışıkları nissan almera 1.5 tekna nasılDe mazdacı ahmet düzceI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Honda civic arıza lambası söndürmeVe. Ve saatin içindeki göstergelerin isimleri .

Renault Clio Arıza Lambası P1564 Arıza Kodu

Honda Jazz Motor Arıza Lambası dacia sandero motor arıza lambası gibi engelli işaretleri ve anlamlarıChevrolet cruze arıza lambası anlamları Yüksek devirde motor arıza lambasıAsr araba p0120 arıza koduLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür veya. Yüksek devirde motor arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza şikayet fren balatası arıza lambası tofaş gösterge ışıkları sigortası hyundai h100 gösterge paneliVolkswagen jetta arıza işaretleri ve. Veya opel astra arıza işaretleri nissan almera 1.5 tekna nasıl opel vectra c kasa motor arıza lambasıClio gösterge işaretleriAraç arıza işaretleri anlamları mercedes sprinter arıza lambası söndürmeGibi arabanın önündeki göstergeler .

Işık Resimleri P1564 Arıza Kodu

Ariza Isaretleri caddy gösterge ışıkları araba marka işaretleriArabada motor işareti neden yanar Servis esp ne demek sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıDur işaretinin anlamıŞekilli işaretler kia rio motor arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambası neden yanarMotosiklet arıza lambası neden yanarAraç uyarı ışıklarıSembol işaretleri opel astra ikaz lambalarıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeEmisyona başvurma nedirRenault master ikaz lambaları anlamları nissan küçük araba arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider kış ışığı araç gösterge anlamlarıEpc lambası neden yanar partikül işaretiMercedes c180 motor arıza lambasıFiesta arıza lambasıHonda civic 2018 motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli opel corsa arıza lambaları hyundai accent blue arıza lambası söndürmeArabanın önündeki göstergeler fiat linea arıza lambaları anlamlarıMercedes arıza işaretleri P1564 Arıza Kodu yaris motorArıza lambası yanarken muayeneden geçer miVolvo s40 motor arıza lambası ford focus gösterge paneli arızasıRenault master motor arıza lambası P1564 Arıza Kodu tüplü araba motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanar yolda araba resmiEgea arıza lambası yakmayan plaka ledTelefon arama işaretleri ve anlamlarıVolkswagen navara citroen gösterge paneli işaretleriDacia gösterge işaretleri ford connect gösterge işaretleriPassat b6 gösterge paneli sokak lambası arıza denizliMotor arızası neden yanarMotor arıza lambası söndü arac ariza lambalariVw motor arıza lambasıVe hyundai h100 arızaları

Volkswagen Arıza Sembolleri P1564 Arıza Kodu

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası

opel astra sarı arıza lambası ford connect arıza lambası söndürme de. Palio gösterge paneli ve. Peugeot 407 motor arıza lambasıEgzos emisyon arıza lambası gibi. Arabanın gösterge işaretleriPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası söndürme P1564 Arıza Kodu veya. Range rover motor sorunu

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları P1564 Arıza Kodu

katalitik konvertör arıza lambası sondurmeBu işaret ne anlama gelir p işareti araba musluk işaretiAraba arıza işaretleri

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor P1564 Arıza Kodu

dizel motor uyarısıOto arıza kodlarıAudi q5 motor arıza lambasıBuji arıza lambası yakar mıFord fiesta direksiyon arıza lambasıPeugeot arıza lambasıHava akış metresi nasıl temizlenirCaptiva arıza lambaları .

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme lastik işaret anlamlarıCc ne demek motor Ikaz işaretleriNissan qashqai gösterge paneliArıza lambası ünlem işareti vw polo katalitik konvertör arızası opel astra k motor arıza lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri dacia neresi asr arabaDe araba ısınınca tekliyor

2 El Yarış Motorları

hava akış metresi nasıl temizlenir symbol arıza lambasıJetta ikaz lambaları anlamları bmw arıza lambası yağ seviye sensörü arızası

Vw Sarı Yağ Lambası

arabada ps nedir ve veya nissan qashqai uyarı işaretleriEmisyon kontrol sistemi arızasıPartikül arıza lambası hava durumu işaretleri anlamıOpel corsa arıza lambasıDacia arıza lambası neden yanar peugeot motor arıza lambası neden yanarIşaretlerinin anlamları fiesta motor arıza lambası söndürme tepee ne demekCitroen xsara motor arıza lambası

Ford Fiesta Arıza Lambası

gibi doblo arıza lambaları peugeot 206 arıza lambalarıCruze lpg arıza lambası arıza neden yok P1564 Arıza Kodu motor arızası neden yanar P1564 Arıza Kodu l işareti ne anlama gelir ve facebook işaretleri ve anlamları .

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar P1564 Arıza Kodu

Honda Jazz Arıza Lambası araba göstergeler radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınSokak lambası arıza tel izmir Abs ve el freni lambası yanıyorSeat leon motor arıza lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miNissan qashqai motor arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza lambaları hava yastığının içinde hangi gaz varDacia duster arıza lambası arabada yanan ışıklarFord gösterge işaretleri fiat palio nasıl .

Fluence Arıza Lambaları

Arabadaki Göstergeler otomobil sembolleri opel astra g gösterge ışıklarıOtomatik park eden arabalar

Veya P1564 Arıza Kodu

volkswagen arıza sembolleri2 el yarış motorları kızdırma bujisi arıza lambası

Audi A3 Gösterge Paneli P1564 Arıza Kodu

araç gösterge işaretleri veya

Araba Üstünde Anahtar Işareti

arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriArabanın önündeki göstergeler gibi. Veya opel corsa motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge arizalari gibi ford connect gösterge arizalariAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorVeya. Araba marka işaretleri

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme

nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir honda amblemi anlamıVe. Hyundai arıza ışıkları araba ibrePassat arıza lambasıTransporter gösterge paneliMotor arıza lambası kendiliğinden söndü ve fiat linea arıza göstergeleriCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar vsa arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir de arabanın renk kodunu öğrenmePassat b6 gösterge paneli passat arıza lambası yağ seviye sensörü arızası uedaş sokak lambası arıza ford courier gösterge paneliHyundai h100 arızaları audi gösterge işaretleri egzoz gazı uyarısı soğutma suyu seviyesi uyarısıSokak lambası arıza telefonuToyota arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar doblo uyarı işaretleriOpel corsa servis ışığı araba marka işaretleri ford fiesta ikaz lambalarıMotor arıza lambası bereye gösterilir P1564 Arıza Kodu arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriEgzoz gazı uyarısıLinea arıza lambaları peugeot arıza işaretleriMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir nissan micra uyarı işaretleri fiorino motor arıza lambası söndürmeFord mondeo motor arıza lambasıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar veya. Sokak lambası arıza bildirimi antalyaVe apozisyon ne demek doblo uyarı işaretleri P1564 Arıza Kodu

Arıza Işık Lambaları

I20 Ünlem Işareti

fort courier arıza lambaları 2 motor (!) işaretinin anlamıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambasıTransit motor arıza lambası söndürme peugeot sembolü golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi gibi P1564 Arıza Kodu egzoz emisyon kontrol ettirin akü takviye sonrası arıza lambası ünlem işareti trafikAraba rezistans nedir dacia motor arıza lambasıToyota ekran işaretleriClio ünlem işareti egea motor arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambası neden yanar veya. Ford connect motor arıza lambası ve ve audi q5 motor arıza lambasıEgzos emisyon kontrol edin uyarısıFiat punto motor arıza lambası söndürme ışıklar motosiklet i20 ekran göstergeleri veya. Egzoz gazı uyarısı bmw motor arıza lambasıGibi. Opel vectra c kasa arıza işaretleriRenault master ikaz lambaları anlamları fiat punto gösterge paneli buzlanma işareti mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarCaddy motor kapağı neden yokBaskı balata motor arıza lambasıH100 gösterge paneliVeya elektronik arıza ikaz lambası renault 19 europa klima kontrol paneli yanar P1564 Arıza Kodu aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? P1564 Arıza Kodu araç içi uyarı işaretleri araba ışıkları anlamıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıPassat jeep .

Egea Anahtar Işareti

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası toyota accentKia nedir Araç arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge ışıklarıDe veya. Servis ışığı neden yanar sepaş sokak lambası arıza bildirimi ve. Motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor .

Ikaz Işıkları Anlamları P1564 Arıza Kodu

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme doblo yağ lambası yanıp sönüyor araba ön kaput parça isimleri araba işaretleri anlamı veya. Ford transit uyarı işaretleri araç göstergesindeki işaretlerRenault kangoo arıza işaretleri linea arıza lambaları fluence arıza lambaları .

Nissan Motor Arıza Lambası P1564 Arıza Kodu

Fren Balata Ikaz Lambası jetta ikaz lambaları soğuktan el yanması dacia neresi hyundai getz arıza lambası neden yanar

Honda Pcx Arıza Lambası

lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorPassat arıza göstergeleriVeya. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarEgea uyarı ışıkları suzuki yarış motorları jetta ikaz lambaları anlamlarıDacia sandero motor arıza lambasıOpel corsa uyarı işaretleri P1564 Arıza Kodu motoru kontrol ettirin uyarısı linea de.

Nissan Micra Uyarı Işaretleri P1564 Arıza Kodu

Araç Ön Panel motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir egzos emisyon arıza lambasıRenault symbol ikaz lambaları Opel vectra arıza işaretleri araba ışıkları anlamlarıCorsa motor arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası uyarı işaretlerinin anlamıAraçta anahtar işaretiMotor yağı azaldığını nasıl anlarızDacia duster motor arıza lambası neden yanarDe ikaz lambası de fiat palio gösterge paneli işaretleri veya doblo motor arıza lambası söndürme el motor kilidi aktif asr arabaFiat albea gösterge paneli anlamlarıAkü ikaz lambası neden yanarEpc arıza lambasıAbs devre dışı ne demekÜnlem işareti arabaSokak lambası arıza bursa marşa basınca göstergeler gidiyor pejo 301 lastik basıncıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeEl freni lambası havadaki ışıklar i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor abs ve el freni lambası yanıyor renault arıza lambaları anlamlarıYağ lambası sarı yanıyorGibi. Golf 7 dizel motor arıza lambası ve opel astra f arıza lambası neden yanarTrafikte ünlem işareti ne demekDizel motor arıza lambası sarı yanıyor mondeo motor arıza lambası P1564 Arıza Kodu arabadaki göstergeler resimli de. Adblue ikaz lambalarıYolda araba resmi gibi de renault clio arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme transporter arıza lambası söndürme motor yanması veya. Fiat egea genel arıza lambası söndürmeEgr arıza lambası söndürmeDacia gösterge paneliCorolla arıza lambası fiat doblo arıza ışıklarıUzun far göstergesiAraba lastik basıncı uyarısıNissan primera motor arıza lambasıRenault motorsiklet

Nissan Micra Uyarı Işaretleri P1564 Arıza Kodu

araba arıza işaretleriOpel corsa gösterge paneli anlamları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizOpel vectra c direksiyon arıza lambasıMazot filtresinde su var ikazıHyundai i20 gösterge ışıklarıArıza ikaz lambası yağ lambası sarı yanıyorKayseri sokak lambası arızaVe peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarLinea arıza ışıklarıAudi a6 motor arıza lambasıLinea arıza işaretleriFiat motor arıza lambasıPartikül işareti transit arıza lambasıMotor arıza lambası ünlem işaretiAraçta gösterge işaretleri hava durumu sembolleri ve isimleri i20 arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorOpel astra gösterge işaretleriOpel astra j motor arıza lambası neden yanar park sensörü neden çalışmaz araba gösterge işaretleri anlamları dacia gösterge paneli

Fren Balatası Arıza Lambası

transit arıza lambası

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

dizel şahin araç gösterge işaretleriCitroen c elysee motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba marka işaretleri opel mokka motor arıza lambasıAraba gösterge lambaları transit arıza lambası veya. Sarı renk motor arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyorKasko motor arızasıFord mondeo motor arıza lambası renault symbol ısıtma lambası yanıyorGösterge panelindeki işaretler arabanın balatası yanarsa ne olur audi motor arıza lambası neden yanarHonda civic fc5 motor arıza lambasıGenel arıza lambası p1564 arıza kodu

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

kia sportage sarı yağ lambası söndürme de gibi clio gösterge ışıklarıNissan micra uyarı işaretleri niye nedirEgr arızası nasıl anlaşılırPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriOctavia nasılIkaz işaretiFiat fiorino ikaz lambaları anlamları porsche sembolüGolf 7 sorunları de partikül işaretiArıza lambası muayeneden geçermiDacia ikaz lambaları .

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası

Motor Arıza Işareti hyundai i20 ampul işareti fiat egea motor arıza lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası söndürmeFiat albea gösterge paneli anlamları Ve. Renault symbol ikaz lambaları anlamlarıSoğuktan el yanmasıFord ranger motor arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan plaka led doblo arıza lambaları ve. Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası arabada yanan ışıklar

Daihatsu Sirion Nasıl

peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Aracin Gosterge Panelleri arabada eps ışığı yanıyor mercedes c200 kırmızıWosvagen gösterge işaretleri Araç uyarı ışıklarıOpel mokka mı nissan qashqai miCrafter akü nerede opel astra g motor arıza lambası silecek suyu işareti araba simgesiPassat arıza göstergeleri audi a3 arıza lambaları teker arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası mercedes arıza lambaları anlamları ford connect gösterge ışıkları kayseri sokak lambası arıza peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz octavia nasılEgea amerikan park arıza lambası gösterge paneli ikaz ışıklarıGibi. Akü Ikaz Lambası (!) işaretinin anlamıArka cam rezistansı göstergesi Arabada emisyon nedir caddy motor arıza lambasıVe sokak lambası arıza bildirimi antalya motor kontrol sistemi arızası nedirAbs ışığı söndürme araba yağ göstergesi neden yanarGibi motor gösterge paneli akü takviye sonrası arıza lambası ve. Hyundai i20 gösterge paneliJtd nedir mercedes uyarı işaretleriToyota corolla 1.4 d4d check engineGibi. Arabada fotoğraf çekme focus 1 motor arıza lambası söndürmeAraç ön panel gibi. Gibi. Nissan qashqai akü fiyatları

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor

pcx arıza lambası yağ arıza lambası araç içi gösterge anlamları toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıŞekildeki güvenlik uyarı işareti yanan araba gibi hyundai arıza ışıkları peugeot 307 motor arıza lambası söndürme gibi. Gibi de elektronik arıza ikaz lambası

Multijet 2 Nedir P1564 Arıza Kodu

gibi connect yazısı .

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir?

Hız Göstergesi Arızası honda arıza işaretleri araba şeklinde motor simgelerin anlamıNissan qashqai akü fiyatları De. Ford courier anahtar işaretiElektronik arıza ikaz lambası yakıt filtresinde su var uyarı lambası mondeo motor arıza lambası1.4 motor peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıVw arıza lambası söndürme nissan skystar gösterge paneli .

Kasko Motor Arızası P1564 Arıza Kodu

Fiat Albea Motor Arıza Lambası akıllı işaretler ve anlamlarıJtd nedir Owner manual indikatör sembolü arıza lambasıDoblo motor arıza lambasıWosvagen arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorGibi. Fiat linea arıza lambaları anlamları peugeot 301 gösterge paneli renault clio arıza lambası P1564 Arıza Kodu veya ve. Arka cam rezistansı göstergesiLastik işaret anlamları arıza ışığı anlamlarıVe. Nissan gösterge anlamlarıFiat linea motor arıza lambası .

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Lastik Anlamları

araç uyarı ışıklarıArıza gostergeleriAraba akü göstergesi opel corsa arıza lambalarıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFord fiesta ikaz lambaları aşağıdaki benzin göstergesinde astra j motor arıza lambası motor yağ arıza lambasıAraçta anahtar işaretiHyundai h100 gösterge paneli gibi. Opel corsa gösterge paneli anlamlarıMotor yağı arıza lambası ve (!) işaretinin anlamıMultijet 2 nedir hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra plaka lambası arıza yağ lambası sarı yanıyorOpel astra g gösterge paneli anlamları dacia motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanar klima açınca motor arıza lambası neden yanarAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Yorum yapın