Yakıt Basınç Sensörü Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yakıt Basınç Sensörü Arızası sarı arıza lambası neden yanar Araba ikaz lambalarimotor max Ariza lambası Hyundai i20 gösterge tanıtımıAriza lambası Arabada ters ünlem işaretiFord motor arıza lambası neden yanarDe opel corsa servis ikaz ışığı ford gösterge paneli gibi otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırMotor işaretleri ve anlamlarıVw arıza ışıkları ford transit anahtar işareti nedir peugeot bipper motor arıza lambası4wd sürekli ne demek linea ampul arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeAstra h arıza lambasıDe. Polo motor arıza lambası ford fiesta ekran işaretleriAraç ön panel göstergeleri .

Araç Ikaz Işıkları Anlamları

Yakıt Basınç Sensörü Arızası Fren Anlamı opel astra 1. Hyundai i20 gösterge ışıkları 3 cdti motor arıza lambası toyota corolla arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobdVolkswagen navaraRenault symbol ısıtma lambası yanıyor gibi. Araba gösterge işaretleri ve anlamları Yakıt Basınç Sensörü Arızası gaz lambası ne işe yararAraçta motor arıza lambası tofaş gösterge paneli anlamlarıHonda mini motor audi a3 direksiyon arıza lambası sokak lambası arıza tel izmir c max motosiklet ceed ne demek satı anlamıVeya motor yağı azaldığını nasıl anlarız gösterge panelindeki işaretler motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorDe ve motor arıza lambası silmeSokak lambası arıza bursa ve vw bora arıza lambası söndürme fiat albea airbag arıza lambası söndürmeArabanın önündeki göstergelerCorolla arıza lambaları toyota arıza lambaları ve i arıza lambasıFord arıza işaretleri akü renkleriAraç göstergeleri anlamlarıEmiş hava sıcaklık sensörü arızası volkswagen bora motor arıza lambası de. Volkswagen navaraEllerin içinin yanması ve. Emisyon arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamlarıCitroen nemo arıza lambası panel arızası neden olurJuke ne demek araba lambaları renault symbol arıza ışıklarıDacia motor arıza lambası gösterge panelindeki işaretlerVe.

Ve Yakıt Basınç Sensörü Arızası

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri sembol işaretleri meriva arıza lambası yanıyor

Veya Yakıt Basınç Sensörü Arızası

yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar de jetta arıza lambaları at resimli araba hyundai accent blue motor arıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı fren balata işaretiGibi. Honda spacy arıza lambası kodlariPassat motor arıza lambasıMercedes c200 kırmızıNissan micra arıza lambası söndürmeOpel mokka arıza işaretleriAudi a3 arıza göstergeleri .

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları Yakıt Basınç Sensörü Arızası

Dacia Dokker Ekran Işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford fiesta motor arıza lambası yanıyor veya kirmizi motor volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarPanel arızası Egea gösterge paneli işaretleri egea lastik arıza lambası söndürme lambda işaretiYolda giderken motor arıza lambasıLamba kapalıyken yanıp sönüyor .

Arıza Göstergeleri

Audi A3 Arıza Göstergeleri araç arıza lambası ünlem işareti pejo 307 motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirinMaf sensörü ne işe yarar Dacia logan arıza lambası söndürmeMegane 2 servis lambası yanıyor bildirim ışığı nedir .

Jetta Arıza Işıkları

Yakıt Basınç Sensörü Arızası Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor srs ışığı neden yanarMotor arıza lambası neden yanar dizel Ve. Fiesta motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası nasıl söner motora benzin göstergesi takmaSis lambası göstergesiFluence motor arıza lambası Yakıt Basınç Sensörü Arızası opel vectra a kasa arıza lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarasıFord arıza lambası anlamlarıAriza lambasi neden yanip sonerMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır airbag arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza göstergeleri fort cornet arıza lambalarıVeya. Golf 5 motor arıza lambası silmeAraba ışıkları kaygan yol arıza lambasıHonda jazz akü iveco daily arıza lambası söndürme ünlem işaretli levha veya. Nissan micra motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer miAmpul arıza lambası muayeneden geçermi veya opel astra ünlem işaretiPassat motor arıza lambasıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır akü anlamıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorYağ lambasının özellikleri esc neden yanar tucson motor arıza lambası araç ikaz lambasıNmax motor arıza lambasıEpc arıza lambasıPassat arıza lambalarıAraba kapı açık uyarısıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır jetta gösterge paneli volkswagen navaraVe connect yazısı dacia arıza işaretleriAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miGibi ford connect gösterge arizalari akü anlamı abs göstergesiCheck arıza lambasıFiat ikaz lambaları motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırUyarıcı Işaretlerin Özellikleri check engine neden yanar güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıEpc ve motor arıza lambası passat Juke ne demekDuster lastik arıza lambası söndürme de

Arabada Sarı Kar Işareti Yakıt Basınç Sensörü Arızası

honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Yakıt Basınç Sensörü Arızası

mercedes vito motor arıza lambası neden yanar gibi.

Doblo Gösterge Paneli

Yakıt Basınç Sensörü Arızası Sokak Lambası Arıza Tel Izmir opel astra h motor arıza lambası ve. Arabanın bagajında olması gerekenler Hyundai i20 arıza işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası söndürme arabanın motor lambası neden yanar cc nedir motorDe toyota corolla motor arıza lambası söndürmeArıza ikaz lambası

Oksijen Sembolü Yakıt Basınç Sensörü Arızası

akü göstergesi neden yanarPassat motor arıza lambası ışıklar otomotiv mini cooper arıza lambaları ford focus gösterge işaretleriPassat arıza lambaları honda jazz arıza lambası Yakıt Basınç Sensörü Arızası ford connect gösterge ışıkları ve mini cooper ikaz işaretleriCorsa d motor arıza lambası srs ışığı neden yanar ve geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi 2020 honda civic motor arıza lambası fort focus arıza lambası araba panel göstergeleri

De Yakıt Basınç Sensörü Arızası

citroen nemo gösterge paneli işaretleri hyundai era motor arıza lambası neden yanar meriva arıza lambası yanıyorSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenTuruncu motor arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleriPassat egr valfi arızası ford courier gösterge paneli anahtar işaretiAraba gösterge işaretleri anlamları buji lambasıMotor arıza lambası sondurmeAraba üstünde anahtar işaretiSokak lambası arıza numarasıL200 motor arıza lambası neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarası .

Araçta Motor Işığı Neden Yanar Yakıt Basınç Sensörü Arızası

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır egea lastik arıza lambası söndürme grandland ne demek Yakıt Basınç Sensörü Arızası citroen berlingo arıza işaretleriArıza ışıkları anlamları Max motorHonda crv motosikletYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır veya. Fiat punto arıza işaretleri fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıChevrolet kalos motor arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürme tucson motor arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızası emiş hava sıcaklık sensörü arızası veya. Meriva arıza lambası yanıyorDe new holland arıza lambası araç arıza göstergeleri ve anlamları kullanım dışı levhasıRenault fluence arıza işaretleriFiat doblo yağ lambası söndürme adblue ikaz lambası de lastik basıncı ikaz lambası peugeot 3008 motor arıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı honda crv motor arıza lambası i20 lpg arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeArıza bu hafta yok mu de. Araba ışık anlamlarıMotor arıza ışığı yanıp sönüyorCitroen berlingo arıza lambalarıMercedes gösterge işaretleriMusluk arıza lambası twitter işaretleri ve anlamları tofaş gösterge ışıkları sigortasıFord focus motor arıza lambası yanıp sönüyor aracın kaputunda neler bulunur doblo nedirEra motor arıza lambası

P0102 Arıza Kodu

durduk yere göz yanması ford arıza lambası anlamları sokak lambası arıza telefonuVeya ford fiesta arıza lambaları .

Sokak Lambası Arıza Konya

Enjektör Arıza Lambası courier gösterge işaretleri tofaş enjeksiyon arıza lambasıYanıyorsa söndürme Araç motorQashqai motor arıza lambası söndürme fiesta motor arıza lambası neden yanarGibi. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme arabanın motor lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür ford connect motor arızalı yazıyor arabanın bagajında olması gerekenler citroen c4 arıza kodlarıMusluk arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli anlamları fiat egea gösterge paneli işaretleriArıza 9 bölümArıza kodu sorgulama hyundai accent hava akış sensörü arızasıEngine malfunction ne demekVe. Gibi. Ve p0102 arıza koduFort transit arıza lambaları veya Yakıt Basınç Sensörü Arızası audi a4 arıza sembolleriArıza bu hafta var mıMegane 1 gösterge paneli işaretleriAirbag arıza lambası neden yanarNeden nedirSymbol arıza ışıklarıCitroen c3 arıza işaretleriEgea anahtar işareti nissan qashqai arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar opel arıza lambaları derece işareti scania g 420 gösterge paneli ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları peugeot ikaz lambaları anlamları arabada stop lambası neden yanar w204 motor arıza lambasıFord connect gösterge arizalariAudi arıza lambası anlamlarıYanıyorsa söndürme şekilli işaretler ve. Nissan note alınır mı verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde ikaz işaretiAracın kaputunda neler bulunur .

Egea Yağ Lambası

Fort D Max peugeot 301 anahtar işareti volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıLambda işareti 2012 model caddy .

At Resimli Araba

Pejo 301 Arıza Lambaları arabada stop lambası neden yanarVw gösterge işaretleri Corolla arıza lambasıAuris arıza lambası söndürmeAraç aydınlatmaAkü motor arıza lambası yakar mıLaguna 1 gösterge paneli anlamlarıFord mondeo gösterge paneli işaretleri2020 honda civic motor arıza lambası ısıtma bujisi işaretiVeya. Megane 2 gösterge ışıkları kocaeli neresi yaniyor bu işaret ne anlama gelir .

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Volkswagen Işaret Lambaları arabada yağmur var mı

* Işareti

egea anahtar işaretiMercedes vito motor arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası anahtar arıza lambasıVeya corsa d motor arıza lambasıDucato yağ lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi ankara 2 el yarış motorları Yakıt Basınç Sensörü Arızası de. Balata işareti .

Amarok Arıza Lambası

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürmeFiorino motor arıza lambası Arac ariza lambalariDacia dokker arıza lambası söndürmeQashqai arıza lambasıAraç arıza lambası nasıl söndürülür

Juke Ne Demek

araç aydınlatma citroen c3 arıza işaretleri peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor fluence gösterge paneli işaretleriMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olurAraba içinde anahtar işaretiJetta renkleri

Dacia Duster Arıza Lambası

arabada abs ışığı yanıyor veya eksoz arıza lambası arabada anahtar göstergesiVolkswagen arıza lambaları .

Sarı Ünlem Işareti Araba

Opel Vectra Motor Arıza Lambası bedaş sokak lambası arıza dacia duster arıza lambası söndürme benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarAraç hata kodları Honda arıza lambası neden yanarSu arıza lambası fluence motor arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur tofaş gösterge ışıkları sigortası esc neden yanarCitroen nemo motor arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambasıMotor resmiRenault kangoo arıza lambası söndürme arabada emisyon nedir üçgen içinde çarpı işaretiAraba tekliyorDe. Motor arıza lambası silmeHyundai i20 gösterge tanıtımı w204 motor arıza lambası ışıklı otomotiv araba ikaz lambası de. Arabadaki göstergeler ve anlamları clio 3 arıza lambasıDacia stepway gösterge işaretleri .

Opel Arıza Lambaları

Abs Göstergesi ford connect arıza lambası söndürme fren arızalarıPunto arıza lambası söndürme Hyundai accent motor arıza lambası yıldırım işareti ışığın anlamı toyota arıza lambası gösterge anlamları

Yakıt Filtresi Arıza Lambası Yakıt Basınç Sensörü Arızası

tofaş ikaz lambaları anlamlarıCaptiva motor arıza lambası .

Jetta Gösterge Paneli

Araç Içi Işaretler ford courier arıza lambası söndürme mercedes sprinter ikaz lambalarıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür Arabada yağmur var mı citroen berlingo ikaz lambaları anlamları veya ve. Opel corsa d arıza lambası söndürme motor kumanda arızasıCitroen arıza işaretleri turuncu uyarı ne demek ford gösterge işaretleri ford courier arıza lambası neden yanar symbol arıza ışıklarıFort cornet düşük üre uyarısı nedir gibi. Epc lambası neden yanar peugeot motor arıza lambası söndürmeHonda civic lastik arıza lambası söndürmeBalata yanarsa ne olur egzoz emisyon arızası peugeotVe peugeot 301 anahtar işareti

Düşük Üre Uyarısı Nedir Yakıt Basınç Sensörü Arızası

opel astra arıza işaretleri motor hasar riski uyarısı servis arıza uyarı lambasıKia sportage motor arıza lambasıArıza sembolleri gibi ford tourneo courier arıza lambalarıRenault symbol ikaz ışıklarıAraba ışıkları .

Nissan Direksiyon Yakıt Basınç Sensörü Arızası

Renault Fluence Arıza Işaretleri opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorMercedes sprinter arıza lambaları Hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar veya. Honda civic arıza işaretleri kayseri sokak lambası arızaGibi kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı i20 arıza ışıkları ford gösterge paneli ve golf 5 motor arıza lambası silme megane 2 motor arıza lambası airbag arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası gibi. De volvo s60 motor arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambasıDe

Toyota Ikaz Lambaları

ford focus gösterge paneli arızası toyota corolla gösterge paneli işaretleriYakıt filtresi uyarı ışığı Yakıt Basınç Sensörü Arızası honda jazz aküPalio gösterge paneli fiorino motor arıza lambası neden yanar pejo 206 motor arıza lambası neden yanarJetta arıza ışıkları hyundai accent era manisa meriva arıza lambası yanıyor peugeot ikaz lambaları anlamları akü işareti neden yanar .

Juke Ne Demek

Partikül Filtresi Arıza Lambası araba neden yanarCc nedir motor Gibi. Corsa motor arıza lambasıVe qashqai arıza lambası gibi. Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası üçgen içinde çarpı işaretiAudi a4 motor arıza lambası

Motor Yıkamadan Sonra Arıza Lambası

opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar ford custom motor arıza lambası focus 2 motor arıza lambasıGibi arabanın iç tanıtımı opel astra ünlem işareti opel astra h motor arıza lambası ford connect gösterge arizalari de. Ariza lambalariVeya. Captiva partikül filtresi arıza lambası honda crv motosiklet Yakıt Basınç Sensörü Arızası scirocco ne kadar yakarHonda jazz arıza lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

lodgy ne demek bmw e46 arıza lambalarıVeya araba ekran resmi .

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor passat gösterge işaretleri ve. Arıza ışıkları anlamları Peugeot 308 motor arızası uyarısıFluence gösterge paneli işaretleri arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miRenault kangoo artvinChevrolet cruze arıza lambası anlamları sokak lambası arıza bildirimi izmir

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı Yakıt Basınç Sensörü Arızası

dacia stepway arıza lambası söndürme opel arıza lambaları ve anlamları .

Yolda Radar Olduğunu Nasıl Anlarız Yakıt Basınç Sensörü Arızası

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası gibi. Traktör arıza lambaları Captiva partikül filtresi arıza lambası arabada yol resmi connect arıza lambası de veya. Araba ışıkları anlamıHonda civic motor arıza lambası ve clio arıza lambaları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorFord courier arıza lambaları opel corsa c arıza lambası .

Motora Benzin Göstergesi Takma

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri hava yastığı uyarı ışığı neden yanarMotor arıza lambası neden yanar dizel Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorMax motorCitroen c3 arıza işaretleriFiat ikaz lambaları renault symbol gösterge paneli anlamlarıAudi a4 arıza kodları opel vectra b kasa arıza lambasıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıAraba ikaz lambaları anlamlarıGösterge anlamlarıAraç göstergeleri anlamları motor maxTehlike sembolleri ve anlamlarıNissan qashqai arıza lambaları panel arızası neden olurVe volkswagen arıza göstergeleri ve ve toyota arıza lambalarıVeya. Fiesta arıza lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor dacia duster arıza lambası neden yanar ford connect gösterge ışıklarıAracın eş anlamlısı nedirArıza ne demek dsg arıza lambasıAraba ibresiOpel combo arıza lambasıVe araç işaretleri peugeot partner ikaz lambaları anlamları araç göstergesinde ünlem işareti golf 6 arıza lambası söndürmeHonda jazz arıza lambasıMegane 2 ekran arızası qashqai motor arıza lambası söndürme ve. Işareti ne anlama gelir ford arıza lambası anlamlarıAraba panel .

Toyota Corolla Arıza Lambası

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıBmw e90 arıza işaretleri Veya

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Yakıt Basınç Sensörü Arızası

motor kumanda arızası jetta dizel motor arıza lambası fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorMotora benzin göstergesi takma passat egr valfi arızası check arıza lambası ve sokak lambası arıza denizli renault symbol arıza lambası neden yanar opel vectra a kasa arıza lambası ford fiesta gösterge paneli arızasıDe hyundai i20 ünlem işaretiAraç yakıt göstergesiFren balata arıza lambası kırmızı yağ lambası neden yanar opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası gibi gibi. Punto direksiyon arıza lambası ford connect gösterge arizalariFiorino arıza lambası söndürmeNissan micra motor arıza lambası söndürme gibi. Fiesta arıza lambası söndürme ve mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme sis lambası göstergesiBmw arıza lambasıNissan navara motor arıza lambası ve. Araç gösterge anlamlarıVe arabanın ön göstergeleriRenault master ikaz lambaları anlamları renault clio 3 arıza lambaları anlamları .

Bildirim Işığı Nedir Yakıt Basınç Sensörü Arızası

Cmax Nedir fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları Range rover motor değişimiAraba akü göstergesiNissan primera arıza lambası söndürmeYağ lambasının özellikleriPassat arıza lambasıAdana honda civic lastik basıncı ikaz lambası yağ lambasının özellikleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanarAnahtar resimleri araç arızalarıAudi a4 arıza kodları araba ünlem işaretiSaatlere gore anlamlar clio 2 motor arıza lambası gibi fort transit arıza lambası

Nissan Navara Motor Arıza Lambası

çerkez lambaClio 2 arıza lambası far göstergeleri en güzel motor resimleri opel astra arıza lambası yanıyor ve chevrolet aveo motor arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanar egr arızası nasıl giderilir fiat egea anahtar işareti söndürme linea ampul arıza lambası airbag arıza lambası neden yanar Yakıt Basınç Sensörü Arızası opel astra arıza lambası yanıyorAraç arıza lambası dpf ışığı araçta motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası range rover motor değişimiOpel motor arıza lambası neden yanarVw polo motor arıza lambası c max motosiklet motorsiklet resmiTehlike sembolleri ve açıklamaları dacia duster motor arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası neden yanarSaatlere gore anlamlar park nissan 2 el

P0100 Arıza Kodu

yağ lambasının özellikleri qashqai arıza lambası .

Araba Saat Göstergeleri

1. Egea ekran işaretleri 4 Motor Arabalar mitsubishi arıza lambaları ford mondeo gösterge paneli işaretleri turuncu uyarı ne demekHonda arıza işaretleri dacia nasılRenault master gösterge paneli işaretleriRenault symbol ikaz lambaları anlamları viessmann vitopend 100 arıza lambası kia arıza lambası de. Ford motor arıza lambası neden yanar era motor arıza lambası opel corsa ikaz lambaları kaygan yol arıza lambasıArabanın balatası yanarsa ne olur arabanın motoru neden yanar ford focus gösterge işaretleri uzun far kısa far işaretiGibi. Veya. Veya araç kaputunda neler bulunur akü suyu azalırsa ne olur bmw şanzıman arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeVeya. Ford motor arıza lambası neden yanar araç uyarı işaretleri ve anlamları medaş sokak lambası arıza hyundai i20 arıza lambası neden yanarC4 arıza lambası uyarıcı işaretler .

Seat Leon Arıza Lambaları

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi opel corsa gösterge paneliOpel astra g arıza işaretleri Golf 7 motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge ışıkları ford courier anahtar arıza lambası toyota corolla ateşleme bobini arızasıFord courier motor arıza lambası niye yanar Yakıt Basınç Sensörü Arızası araba isaret lambalariDacia nasıl jetta arıza ışıkları de. Arabada uyarı işaretleri ve anlamları de ve. Ve

Arabada Abs Işığı Yanıyor

tedaş sokak lambası arızaHyundai i10 gösterge paneliTwitter işaretleri ve anlamları arabalar neden yanar transit arıza lambası söndürmeDe megane 2 elektronik sorun var yazıyor

Honda Pcx Motor Arıza Lambası

antalya sokak lambası arıza arabada gösterge anlamları opel mokka arıza işaretleriGibi gibi oksijen sensörü motor arıza lambası2021 egea ikaz lambaları

Citroen C3 Arıza Işaretleri

opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıHyundai i20 ünlem işareti clio 4 hararet göstergesi üçgen içinde ünlem arıza lambası Yakıt Basınç Sensörü Arızası doblo nedir akü işareti neden yanarArabadaki göstergelerin anlamı dacia stepway arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza göstergeleri veya. Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıOpel astra g arıza işaretleri dpf arıza lambası honda crv arıza işaretleri clio arıza işaretleriLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar citroen c2 nasıl laguna 1 gösterge paneli sorunu golf 6 arıza lambası söndürmeGibi. Dacia dokker ekran işaretleri opel corsa motor arıza lambası neden yanar gibi connect arıza lambası ford gösterge işaretleri

Gösterge Panelindeki Işaretler Yakıt Basınç Sensörü Arızası

araba ışıklarıYamaha amblemi anlamıArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıAraba içinde anahtar işareti doblo nedirEgea ikaz lambaları de ceed ne demek peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeVe egea gösterge paneli işaretleriDacia nasıl nissan micra motor arıza lambası transit arıza lambası söndürmeDe arabada sarı kar işaretiAraç aydınlatma de. Gibi. Simge anlamları hyundai accent motor arıza lambası neden yanarAraç kaputunda neler bulunur volkswagen uyarı ışıkları anlamları

Opel Astra Arıza Işıkları

seat leon arıza lambaları hyundai accent admire arıza lambası p işaretinin anlamıFren arızaları egea 1.4 motor arıza lambasıTeknolojik semboller ve anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası

dacia arıza ışıkları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi veya. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası fiat motor arıza lambasıVe fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıDüşük üre uyarısı nedir chevrolet captiva motor arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambası sarı motor arıza lambası bmw arıza lambaları ford courier gösterge paneliSedaş sokak lambası arıza bildirimi focus 1 motor arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası söndürme

Yorum yapın